تعبیر خواب کشتن و قتل – 39 معنی مختلف خواب کشتن

به صورت کلی زمانی که شما در خواب می بینید که در حال کشتن کسی هستید و یا قصد قتل کسی را دارید نشانه عصبانیت و خشم سرکوب شده شما است . ممکن است این حس ناشی از فشار کاری و یا مشکلات خانوادگی یا حتی اجتماعی باشد ولی هر چیزی که هست ، روح شما را تحت فشار قرار داده است .

تعبیر خواب کشتن برای دفاع از خود / کشتن ظالم / قصد کشتن من /کشته شدن برادر تعبیر خواب کشتن دشمن / کشتار دسته جمعی تعبیر خواب قصد کشتن داشتن / کشتن مادر ، پدر ، برادر ، خواهر
تعبیر خواب کشتن

تعبیر خواب کشتن – قتل کسی

زمانی که یکی از همکاران شما در کار شما سنگ اندازی می کند و شما به هر دلیلی نمی توانید جواب او را بدهید ، یا زمانی که در زندگی خانوادگی ، شخصی شدیدا در حال آزار و اذیت شماست و شما به هر دلیلی نمی توانید او را از زندگی خود بیرون کنید و یا هر موردی دیگری که باعث ناراحتی شما می شود ولی در آن لحظه شما قادر به تخلیه احساسات خود نیستید ، می تواند باعث خشم سرکوب شده شما شود و در این زمان دیدن خواب کشتن و قتل دور از انتظار نیست .

در این زمان معمولا شما در خواب می بینید که کسی را می کشید و با کمال تعجب از این کارتان پشیمان هم نمی شوید. در حالی که در زندگی واقعی بسیار دل رحم هستید و دوست ندارید کسی از شما ناراحت شود.

این خواب می تواند به این معنی باشد که شما در حال از دست دادن خونسردی خودتان هستید و هر لحظه ممکن است عصبانیت خودتان را تخلیه کنید. ناخودآگاه شما در حال ارسال پیام است به این معنی که روح شما تحت فشار بسیار زیادی قرار دارد و باید هرچه سریع تر تغییری در خود ایجاد کنید.

تعبیر خواب کشتن کسی

اگر در خواب ببینید که کسی را کشته اید و او را می شناسید باید احساسات خودتان را نسبت به او بررسی کنید. برای مثال توجه کنید که آیا :

 • به او حسودی می کنید ؟
 • از او متنفر هستید؟
 • او به شما خیانت کرده است؟
 • آیا او شما را تحقیر کرده است ؟
 • آیا او به شما ضرر مالی زده است ؟
 • و …

در هر حال معمولا یکی از موضوعات بالا برای آن فرد صدق می کند .شما به هر دلیلی از او ناراحت هستید و کینه به دل گرفته اید.

تعبیر خواب کشتن فرد غریبه

اگر در خواب ببینید که کسی را به قتل رساندید که اصلا او را نمی شناسید می تواند نمادی از روحیات و اخلاق شما باشد. شما رفتار ، عادت و یا اخلاقی دارید که باعث عذاب روحی شما شده است . بسیار دوست دارید که این موضوع را حل کنید و از این حالت رها شوید.

کشتن کسی که او را دوست دارید

اگر در خواب ببینید که در حال کشتن کسی هستید که او را دوست دارید می تواند به این معنی باشد که شما احساس می کنید در حال اذیت کردن عزیزانتان هستید. شما حس می کنید اخلاق ، رفتار و عملکرد شما برای عزیزانتان باعث دردسر شده است و یا حس می کنید که نتوانسته اید وظیفه خودتان را در قبال آنها به خوبی انجام دهید.

کشتن فرد نامعلوم

اگر در خواب ببینید که کسی را کشته اید ولی نمی دانید که آشنا است و یا غریبه ، می تواند به این معنی باشد که سعی دارید کینه ها و عصبانیت های درونی خودتان را فراموش کنید و به آرامش برسید. می توان گفت یکی از مثبت ترین خواب هایی که درباره قتل می توانید ببینید همین مورد است .

شما در حال یافتن راه حل برای رفع مشکلات خود هستید و دوست دارید این مشکلات را در آرامش کامل و بدون آسیب رساندن به دیگران حل کنید. احتمالا تلاش می کنید تا کسی را که به شما بدی کرده است ببخشید تا به آرامش روحی برسید.

تعبیر خواب کشتن اعضاء خانواده (پدر ، مادر ، خواهر ، برادر)

این خواب معمولا نشانه بسیار بدی است .شما در اوج عصبانیت و نفرت قرار دارید. به حدی ناراحت هستید که حس می کنید حتی می توانید به نزدیک ترین افراد خانواده خودتان هم صدمه وارد کنید. به احتمال زیاد در آستانه افسردگی شدید قرار دارید.

شما حس می کنید کسی یا کسانی باعث بدبختی و شکست های شما هستند و در تلاش هستید تا به سرعت و با بیرحمی تمام ، او را از زندگی خودتان بیرون کنید و به آرامش و رفاه برسید.

تعبیر خواب کشتن اعضاء خانواده (پدر ، مادر ، خواهر ، برادر)
تعبیر خواب کشتن اعضاء خانواده (پدر ، مادر ، خواهر ، برادر)

دیدن خواب کشتن کسی و دفن کردن جسد

اگر در خواب ببینید که کسی را کشتید و در حال دفن کردن او در قبر هستید به این معنی است که تصمیم محکمی گرفته اید تا با تمام مشکلات و سختی های زندگی روبرو شده و آنها را با قدرت تمام حل کنید.

مشکلات زیادی در زندگی شما وجود دارد که برخی از آنها سالهاست که روح شما را عذاب داده است ولی تصمیم دارید این مشکلات را کاملا حل و فصل کنید.

درخواست قتل کسی

اگر در خواب ببینید که از کسی درخواست می کنید تا فردی را به قتل برساند به این معنی است که مشکلات زیادی در زندگی دارید که حس می کنید به تنهایی قادر به حل انها نیستید و قدرت کافی برای مقابله با این مشکلات را ندارید.

به احتمال زیاد هنوز به استقلال کافی نرسیده اید و برای حل مشکلات خودتان به دیگران وابسته هستید.

فرار کردن از صحنه قتل

اگر در خواب ببینید که کسی را کشته اید و در حال فرار کردن از صحنه قتل هستید به این معنی است که برای حل مشکلات تلاش کرده اید ولی در این راه شکست خورده اید و حتی ممکن است آن مشکل را بدتر کرده اید و می ترسید که کسی از این موضوع باخبر شود.

تعبیر خواب شاهد قتل بودن

اگر در خواب ببینید که در حال تماشای قتل کسی هستید به این معنی است که به کسی حسودی می کنید و دوست دارید شخصیتی مانند او داشته باشید. ممکن است مشکلی دارید که حس می کنید اگر مانند فرد خاصی بودید ، هیچگاه دچار آن مشکل نمی شدید.

تعبیر خواب کشتن با چاقو / برای دفاع از خود / چاقو خوردن و زخمی شدن تعبیر خواب قصد کشتن من /چاقو زدن به شخصی /چاقو شکسته /کشتن ظالم /تعبیر خواب کشتن زن خود
تعبیر خواب کشتن

کشته شدن در خواب

اگر در خواب ببینید که کسی شما را کشت ، به این معنی است که در مقابل مشکلات زندگی احساس شکست می کنید و تسلیم شده اید. شما بسیار ناامید هستید و احتمالا در خطر افسردگی قرار دارید.

تعبیر خواب کشتن برای دفاع از خود

شما احساس می کنید کسی یا کسانی در حال برنامه ریزی برای ایجاد مشکل برای شما هستند.فکر می کنید دشمنانی دارید که هر لحظه ممکن است به شما ضربه وارد کنند.

در این میدان خودتان را بی دفاع حس می کنید. به احتمال زیاد این ترس باعث شده است تا کارهای نادرست و شاید خلاف قانون برای جلوگیری از این دشمنی ها انجام دهید ولی خودتان را اینگونه قانع می کنید که «این کارهای خلاف فقط برای دفاع از خودم است»

تعبیر خواب هندی از معبرین مختلف در مورد قتل (هر بند مربوط به تعبیر کننده مختلف است)

 • شما افسرده شده اید.
 • در شرایطی قرار دارید که بهتر است مبارزه را بیش از این ادامه ندهید.در زندگی گاهی مجبور به تسلیم هستید.
 • از کسی کینه به دل دارید و بسیار خشمگین و عصبانی هستید.
 • نمی توانید احساسات و خشمتان را کنترل کنید.
 • اگر در خواب ببینید که کسی شما را کشت ، کار بدی در حق کسی انجام داده اید که باعث عذاب وجدان شما شده است .
 • ناخودآگاه شما در حال تلاش برای خلاص شده از برخی از عقده های کهنه شماست .

تعبیرهای قدیمی در مورد قتل و کشتن کسی

نظر ابن سیرین در مورد قتل و کشتن در خواب :

اگر در خواب ببینی که کسی را کشتی ولی سرش را از تنش جدا نکردی به این معنی است که از آن فرد به شما سود خواهد رسید . اگر ببینی که کسی تو را کشتن و به قتل رساند به این معنی است که عمر تو طولانی خواهد بود.

جابر مغربی در این مورد می گوید :

اگر ببینی که بچه خودت را کشتی به این معنی است که روزی حلال کسب می کنی .

نظر امام صادق در مورد خواب قتل :

اگر در خواب ببینی که حیوان ، حشره و یا هر جانور دیگری را کشتی به این معنی است که بر دشمنت پیروز می شوی .

آنلی بیتون در این مورد می گوید :

اگر در خواب خواب ببینی که کسی را به قتل رساندی به این معنی است که حس می کنی اطرافیانت به تو اهمیتی نمی دهند و به همین دلیل احساس حقارت می کنی.

اگر ببینی که کسی یا کسانی تو را به قتل رساندند به این معنی است که دشمنانی داری که می خواهند به تو آسیب وارد کنند.

تعبیر خواب های پیشنهادی‌:

 1. تعبیر خواب دندان
 2. تعبیر خواب عنکبوت
 3. تعبیر خواب گربه
 4. تعبیر خواب سگ
 5. تعبیر خواب مار

 

نظر یا سوال شما در این مورد چیه ؟

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود و محرمانه است.در صورتیکه ایمیل معتبر و بدون www وارد کنید دیگران میتوانند به شما پاسخ دهند و این پاسخ برای شما ایمیل خواهد شد.

13 نظر ارسال شده است.
 1. Kazhin می گوید

  خواب من از اینا نبود اصن لطفاً یکی تعبیر این خواب منو بده من خواب دیدم که در ژاپن بودم اونجا دو گروه دیدم که داشتند یکدیگر رو می کشتند وحشیانه می کشتند یکی توسط ببر یکی دیگه خورده میشد یکی رو می سوزاندند و… لطفاً جوابشو به من بگید لطفاً لطفاً لطفاً من خیلی خیلی دوست دارم تعبیر این خواب رو بدونم لطفففففففففففففففففا

 2. esrapheal می گوید

  تقریبا میتونم بگم اکثرشون درست بود واقعا وضع
  روحی خوبی ندارم زندگیم داره به بدترین شکل ممکنش پیش میره فقط خدا کمکمون کنه

 3. kayla می گوید

  امروز 20 شهریور ۹۹
  دیشب دعوای خیلی بدی تو خونه داشتیم پدرم و مادرم با هم دعوا میکردن
  پدرم آدم خشن و بدیه ۲۰ ساله که داره شکنجه مون میده
  هر روز با ما و مادرم سر جنگه انگار که دشمنشیم .
  بعد از دعوا که تقریبا ساعتای ۱۲ الی ۱ شب بود من خوابیده بودم که طرفای صبح خواب بدی دیدم
  خواب دیدم توی اتاقم نشستم و یکهو صدای داد و فریاد برادرم میاد که داره به مادرم فحش های بد میده و عربده میکشه
  تموم وسایل خونه شکسته خونه رو به هم ریخته حتی مادرم هم کتک زده کلی خراش و کبودی روی تن و دست مادرم بود
  حتی قصد داشت با یه اتو لباس بهش حمله کنه
  من اونجا ایستادم یه وسیله سنگین هم توی دستم گرفته دارم جیغ میکشم و میخوام محکم بزنمش اما فلج شدم نمی تونم تکون بخورم حتی کسی صدا جیغمو نمیشنوه
  با جیغ ، خواهرمو که میشه قل دومم
  ما دوقلو هستیم
  خواهرمو صدا میزنم اما اون توی اتاقه و صدا زدنامو نمیشنوه

  تعبیر خوابم چی میتونه باشه ؟

  من هر توی گوگل سرچ کردم چیزی مربوط به خوابم نبود …

  1. مهدی حسینی می گوید

   سلام .وقت بخیر
   چون بعد از یه هیجان شدید ، این خواب رو دیدید طبیعیه و تعبیری نداره .

 4. /: می گوید

  سلام من خواب دیدم پدرم تک تک اعضای خانواده رو با چاقو میخواد بکشه حتی منم میکشه ولی یچیزی مث روح از بدنم بیرون میاد و وقتی ک میخواد مامانمو با چاقو سر ببره😭🥺من یچی می کوبم سر پدرم و میکشمش😭😭😭میشه کمکم کنید من خیلی میترسم😭 لطفا جواب بدید

 5. مهدی می گوید

  سلام ۱۳ سالمه من خواب دیدم که ۳ تا مرد دارن مامانمو اذیت میکنن و منو دوستایی که اصلا نمیشناسموش 🙄 داریم کمک مبکنیم وقتی مثلا میخوابیم و صبح پا میشیم اون مردا با همون لباسا همونجا مرده بودند🙂و من همش عذاب وجدان داشتم که شاید من کشتمشون😑😶

 6. 13سالمه می گوید

  سلام من خواب دیدم که در ساختمونمون(ما با فامیلامون یک جا زندگی میکنیم) یک روز دوای شدیدی سره یک چیز نامعلوم بعدش من با مامانم به خونه ی یکی از زنمو هامون میریم مامانم یه موضوعی رو به زنمو بزرگم میگه وقتی که زنموم این موضوعی رو که من اصلا نفهمیدم چی هست رو از زبون مامانم گوش میده خیلی عصبی میشه و مثل دیوونه ها همش از پله های ساختمون بالا میره دمه دره خونه ی زنمو کوچیکم
  اونم داشته با بچه هاش می خندیده که زنمو بزرگم یهو موهاشو میکشه و از طبقه دوم میرن اول خونه ی زنمو بزرگم 😭😭که بعدش زنموم دره خونشون و قفل میکنه مارو هم راه نمیده تو که بعد از یه ربع گذشتن زمان صدای جیغ زنموهام میان که بعدش در باز میشه و ما وارد میشیم که یه دفعه میبینیم که زنمو کوچیکم وسط یه ملافه سفید کلی ازش خون رفته مرده ما هم سریع توسط مامانم فرار میکنیم
  بعدش روزه ها میگذره که دیگه همه عادین تا این که یه روز دره خونمون رو میزنن درو باز میکنم میبینم پسرعموم(همون پسره زنمو بزرگمه)با گریه التماسم میکنه که من بزارم بیاد تو بعدش میاد میشینه پیش منو مامانم و شروع به گریه کردن میکنه مامانم که ترسیده بودش منم از قضیه هیچی نمیدونستم بعدش پارسا گفتش بگین به من که کی مامان منو کشته ؛شما ها میدونین که اون کیه پس به من بگید؟ من تعجب میکنم که مگه زنمو کوچیکم نمرده بودش بعدش مامانم سریع میاد منو بغل میکنه و میگه که زنمو کوچیکت اونو کشته بعدش من از خواب میپرم
  (خواهش میکنم تعبییییییر اینو بهم بگید)دارم سکته میکنم😭😭😭😭😭😭😭

 7. M می گوید

  سلام من خواب دیدم ک چند نفر قصد قطع یک زن ناشناس رو داشتیم من پشیمون شده بودم ک ترس داشتم از اینکه مطمئن بودم ک ما گیر میفتیم ولی افراد نمیزاشتن ک من کنار بکشم

 8. اسم من می گوید

  فکر میکنم درست باشن.
  من این چند وقت واقعا عصبانی وناراحت بودم… دیشب خواب دیدم یه نفر رو کشتم.

 9. Paimen killer می گوید

  هیچی فیلم زیاد دیدی

 10. miohd می گوید

  من تو واقعیت با یه دختر خانم یتیم رابطه داشتم همون شب پدر مرحومش اومد تو خوابم یقمو گرفت منم حولش دادم افتاد زمین بعد اعضا خونوادش داشتن گریه میکردن و مادرش ب دخترش میگفت مگه قول ندادی که دیگه اینکارو نکنی بعد اونجارو ترک کردم

 11. roz می گوید

  سلام خستع نباشید نزدیکای ساعت 5 و6صبح بود که خواب دیدم تو یع منطقع ایم کع دوتا خونع دارع و در یکی از خونع خیلی بزرگع بعد منو دوستم میریم تو اون خونع ایی کع درش خیلی بزرگع و میگم بهار درو ببند ولی دسته در کندع شد و نمیدونم چجوری همین لحظع ها بابام یکی کع صورتش اصن واضح نبودو اورد جلو در به زانو دراورد و با تفنگ کشتش میشه لطفن اینو برام تعبیر کنید رز هستم 16سالمع

 12. صبا می گوید

  سلام من خواب دیدم توی اتاقم هستم و روی تخت نشسته ام و دو نفر که روی زمین اند رو دارم با شمشیرمی کشم
  بعد یک جادوگر اومد وبا من مبارزه کرد وقتی شمشیرش به شمشیر من خورد شمشیرش خم شد بعد یک سلاح دیگه براشت آن دو نفر هم هنوز نمرده بودند ولی روی زمین افتاده بودند ناگهان از خواب بیدار شدم قلبم تند میزد و به شدت احساس گرما می کردم لطفا تعبیرش کنید ممنون صبا هستم و13 سالمه