تعبیر خواب کشتن و قتل – 39 معنی مختلف خواب کشتن

4.2
(158)

به صورت کلی زمانی که شما در خواب می بینید که در حال کشتن کسی هستید و یا قصد قتل کسی را دارید نشانه عصبانیت و خشم سرکوب شده شما است . ممکن است این حس ناشی از فشار کاری و یا مشکلات خانوادگی یا حتی اجتماعی باشد ولی هر چیزی که هست ، روح شما را تحت فشار قرار داده است .

تعبیر خواب کشتن برای دفاع از خود / کشتن ظالم / قصد کشتن من /کشته شدن برادر تعبیر خواب کشتن دشمن / کشتار دسته جمعی تعبیر خواب قصد کشتن داشتن / کشتن مادر ، پدر ، برادر ، خواهر
تعبیر خواب کشتن

تعبیر خواب کشتن – قتل کسی

زمانی که یکی از همکاران شما در کار شما سنگ اندازی می کند و شما به هر دلیلی نمی توانید جواب او را بدهید ، یا زمانی که در زندگی خانوادگی ، شخصی شدیدا در حال آزار و اذیت شماست و شما به هر دلیلی نمی توانید او را از زندگی خود بیرون کنید و یا هر موردی دیگری که باعث ناراحتی شما می شود ولی در آن لحظه شما قادر به تخلیه احساسات خود نیستید ، می تواند باعث خشم سرکوب شده شما شود و در این زمان دیدن خواب کشتن و قتل دور از انتظار نیست .

در این زمان معمولا شما در خواب می بینید که کسی را می کشید و با کمال تعجب از این کارتان پشیمان هم نمی شوید. در حالی که در زندگی واقعی بسیار دل رحم هستید و دوست ندارید کسی از شما ناراحت شود.

این خواب می تواند به این معنی باشد که شما در حال از دست دادن خونسردی خودتان هستید و هر لحظه ممکن است عصبانیت خودتان را تخلیه کنید. ناخودآگاه شما در حال ارسال پیام است به این معنی که روح شما تحت فشار بسیار زیادی قرار دارد و باید هرچه سریع تر تغییری در خود ایجاد کنید.

تعبیر خواب کشتن کسی

اگر در خواب ببینید که کسی را کشته اید و او را می شناسید باید احساسات خودتان را نسبت به او بررسی کنید. برای مثال توجه کنید که آیا :

 • به او حسودی می کنید ؟
 • از او متنفر هستید؟
 • او به شما خیانت کرده است؟
 • آیا او شما را تحقیر کرده است ؟
 • آیا او به شما ضرر مالی زده است ؟
 • و …

در هر حال معمولا یکی از موضوعات بالا برای آن فرد صدق می کند .شما به هر دلیلی از او ناراحت هستید و کینه به دل گرفته اید.

تعبیر خواب کشتن فرد غریبه

اگر در خواب ببینید که کسی را به قتل رساندید که اصلا او را نمی شناسید می تواند نمادی از روحیات و اخلاق شما باشد. شما رفتار ، عادت و یا اخلاقی دارید که باعث عذاب روحی شما شده است . بسیار دوست دارید که این موضوع را حل کنید و از این حالت رها شوید.

کشتن کسی که او را دوست دارید

اگر در خواب ببینید که در حال کشتن کسی هستید که او را دوست دارید می تواند به این معنی باشد که شما احساس می کنید در حال اذیت کردن عزیزانتان هستید. شما حس می کنید اخلاق ، رفتار و عملکرد شما برای عزیزانتان باعث دردسر شده است و یا حس می کنید که نتوانسته اید وظیفه خودتان را در قبال آنها به خوبی انجام دهید.

کشتن فرد نامعلوم

اگر در خواب ببینید که کسی را کشته اید ولی نمی دانید که آشنا است و یا غریبه ، می تواند به این معنی باشد که سعی دارید کینه ها و عصبانیت های درونی خودتان را فراموش کنید و به آرامش برسید. می توان گفت یکی از مثبت ترین خواب هایی که درباره قتل می توانید ببینید همین مورد است .

شما در حال یافتن راه حل برای رفع مشکلات خود هستید و دوست دارید این مشکلات را در آرامش کامل و بدون آسیب رساندن به دیگران حل کنید. احتمالا تلاش می کنید تا کسی را که به شما بدی کرده است ببخشید تا به آرامش روحی برسید.

تعبیر خواب کشتن اعضاء خانواده (پدر ، مادر ، خواهر ، برادر)

این خواب معمولا نشانه بسیار بدی است .شما در اوج عصبانیت و نفرت قرار دارید. به حدی ناراحت هستید که حس می کنید حتی می توانید به نزدیک ترین افراد خانواده خودتان هم صدمه وارد کنید. به احتمال زیاد در آستانه افسردگی شدید قرار دارید.

شما حس می کنید کسی یا کسانی باعث بدبختی و شکست های شما هستند و در تلاش هستید تا به سرعت و با بیرحمی تمام ، او را از زندگی خودتان بیرون کنید و به آرامش و رفاه برسید.

تعبیر خواب کشتن اعضاء خانواده (پدر ، مادر ، خواهر ، برادر)
تعبیر خواب کشتن اعضاء خانواده (پدر ، مادر ، خواهر ، برادر)

دیدن خواب کشتن کسی و دفن کردن جسد

اگر در خواب ببینید که کسی را کشتید و در حال دفن کردن او در قبر هستید به این معنی است که تصمیم محکمی گرفته اید تا با تمام مشکلات و سختی های زندگی روبرو شده و آنها را با قدرت تمام حل کنید.

مشکلات زیادی در زندگی شما وجود دارد که برخی از آنها سالهاست که روح شما را عذاب داده است ولی تصمیم دارید این مشکلات را کاملا حل و فصل کنید.

درخواست قتل کسی

اگر در خواب ببینید که از کسی درخواست می کنید تا فردی را به قتل برساند به این معنی است که مشکلات زیادی در زندگی دارید که حس می کنید به تنهایی قادر به حل انها نیستید و قدرت کافی برای مقابله با این مشکلات را ندارید.

به احتمال زیاد هنوز به استقلال کافی نرسیده اید و برای حل مشکلات خودتان به دیگران وابسته هستید.

فرار کردن از صحنه قتل

اگر در خواب ببینید که کسی را کشته اید و در حال فرار کردن از صحنه قتل هستید به این معنی است که برای حل مشکلات تلاش کرده اید ولی در این راه شکست خورده اید و حتی ممکن است آن مشکل را بدتر کرده اید و می ترسید که کسی از این موضوع باخبر شود.

تعبیر خواب شاهد قتل بودن

اگر در خواب ببینید که در حال تماشای قتل کسی هستید به این معنی است که به کسی حسودی می کنید و دوست دارید شخصیتی مانند او داشته باشید. ممکن است مشکلی دارید که حس می کنید اگر مانند فرد خاصی بودید ، هیچگاه دچار آن مشکل نمی شدید.

تعبیر خواب کشتن با چاقو / برای دفاع از خود / چاقو خوردن و زخمی شدن تعبیر خواب قصد کشتن من /چاقو زدن به شخصی /چاقو شکسته /کشتن ظالم /تعبیر خواب کشتن زن خود
تعبیر خواب کشتن

کشته شدن در خواب

اگر در خواب ببینید که کسی شما را کشت ، به این معنی است که در مقابل مشکلات زندگی احساس شکست می کنید و تسلیم شده اید. شما بسیار ناامید هستید و احتمالا در خطر افسردگی قرار دارید.

تعبیر خواب کشتن برای دفاع از خود

شما احساس می کنید کسی یا کسانی در حال برنامه ریزی برای ایجاد مشکل برای شما هستند.فکر می کنید دشمنانی دارید که هر لحظه ممکن است به شما ضربه وارد کنند.

در این میدان خودتان را بی دفاع حس می کنید. به احتمال زیاد این ترس باعث شده است تا کارهای نادرست و شاید خلاف قانون برای جلوگیری از این دشمنی ها انجام دهید ولی خودتان را اینگونه قانع می کنید که «این کارهای خلاف فقط برای دفاع از خودم است»

تعبیر خواب هندی از معبرین مختلف در مورد قتل (هر بند مربوط به تعبیر کننده مختلف است)

 • شما افسرده شده اید.
 • در شرایطی قرار دارید که بهتر است مبارزه را بیش از این ادامه ندهید.در زندگی گاهی مجبور به تسلیم هستید.
 • از کسی کینه به دل دارید و بسیار خشمگین و عصبانی هستید.
 • نمی توانید احساسات و خشمتان را کنترل کنید.
 • اگر در خواب ببینید که کسی شما را کشت ، کار بدی در حق کسی انجام داده اید که باعث عذاب وجدان شما شده است .
 • ناخودآگاه شما در حال تلاش برای خلاص شده از برخی از عقده های کهنه شماست .

تعبیرهای قدیمی در مورد قتل و کشتن کسی

نظر ابن سیرین در مورد قتل و کشتن در خواب :

اگر در خواب ببینی که کسی را کشتی ولی سرش را از تنش جدا نکردی به این معنی است که از آن فرد به شما سود خواهد رسید . اگر ببینی که کسی تو را کشتن و به قتل رساند به این معنی است که عمر تو طولانی خواهد بود.

جابر مغربی در این مورد می گوید :

اگر ببینی که بچه خودت را کشتی به این معنی است که روزی حلال کسب می کنی .

نظر امام صادق در مورد خواب قتل :

اگر در خواب ببینی که حیوان ، حشره و یا هر جانور دیگری را کشتی به این معنی است که بر دشمنت پیروز می شوی .

آنلی بیتون در این مورد می گوید :

اگر در خواب خواب ببینی که کسی را به قتل رساندی به این معنی است که حس می کنی اطرافیانت به تو اهمیتی نمی دهند و به همین دلیل احساس حقارت می کنی.

اگر ببینی که کسی یا کسانی تو را به قتل رساندند به این معنی است که دشمنانی داری که می خواهند به تو آسیب وارد کنند.

تعبیر خواب های پیشنهادی‌:

 1. تعبیر خواب دندان
 2. تعبیر خواب عنکبوت
 3. تعبیر خواب گربه
 4. تعبیر خواب سگ
 5. تعبیر خواب مار

 

این مطلب برای شما مفید بود ؟

ستاره سمت راست بیشترین امتیاز است.لطفا به نویسنده این مطلب ستاره بدید.

میانگین آراء 4.2 / 5. تعداد: 158

اولین نفری باشید که به این نویسنده امتیاز میده 🙂

خیلی متاسفم که مطلب رو دوست نداشتی

برای ارتقاء مطلب کمکم میکنی ؟

لطفا دلیل اینکه مطلب رو دوست نداشتی بهم بگو

اشتراک در تاپیک
اطلاع رسانی از
guest
29 نظر
جدیدترین ها
قدیمی ترین ها بیشتری رای
Inline Feedbacks
نمایش همه کامت ها
رسول
Guest
رسول

خواب دیدم متهم شدم به قتل در حالی که از همه جا بیخبر بودم تعبیرش و پیدا نکردم اینجا

سوگند
Guest
سوگند

وای من این اواخر با بابام مشکل داشتم سر گیر دادناش چند وقتیه کلا خواب مسخره میبینم تصمیم گرفتم دیگه هیچ وقت سر حرفایی که بهم زده باهاش حرف نزنم و به شدت ازش متنفر شدم
خواب دیدم توی کشتن پدرم با چند نفر همدست میشم ولی وقتی میفهمم مرده زار زار گریه میکنم و حالم خیلی بد میشه بعد انگار استخوناش خورد شده و روحش میاد بعد حتی ما استخوناشو میشوریم که دوباره روحش برگرده و زنده بشه و بعدم زنده میشه ولی بعد کاری ک کردم مثل سگ پشیمونم و فقط گریه میکنم☹😭

مجتبی 30
Guest
مجتبی 30

دیشب خواب دیدم ی متور سیکلت گذاشتن تو باغ پدر بزرگم که زمین بایر الان و من رفتم ببینم چیو اینجا چیکار میکنه ی خرجین روش بود تو یک طرفش ی وسیله آچار مانند بود که به نظرم خیلی باحال بود برداشتم و طرف دیگش ی سر برید که ی غریبه بود اونجا بود و منم سریع فرار کردم گردنم نیفته قتل😁 کسی میدونه تعبیرشو

parsa
Guest
parsa

سلام من شب قبل از خواب دیدن لحظه‌ای در فروشگاه زنجیره ای پدر مادرم رو گم کردم و بعد شب خواب دیدم تو همون فروشگاه زنجیره‌ای هر چی به سمت پدر مادرم میرم بهشون نمیریسم نا ناگهان چند تا مرد جلو منو گرفتن و رگ گردنمو زدن
لطفاً بفرمایید تعبیر خواب من چیست

دارا زارعی
Guest
دارا زارعی

سلام من دیشب خوابدیدم دارم تمامی اعضای خانواده رو با هفت تیر یا همون کلت می کشم تعبیرش چیه

Last edited 28 روز قبل by دارا زارعی
علی
Guest
علی

آقا من همش خواب میبینم دارم همه رو سلاخی میکنم، یعنی همین که میخوابم شروع‌ میکنم تا صبح، نمیدونم چرا تموم نمیشه، حداقل مردم دنیا تموم میشن اونم نمیشه

نیل
Guest
نیل

وای من دفعه ی دومه دارم خواب میبینم یه ادمایی رو با چاقوتیکه تیکه میکنم⁦🤦🏻‍♀️⁩

قیصر
Guest
قیصر

سلام بزرگوار
خواب دیدم یکی از شرکام که با هم مشکلات زیادی در زندگی اقعی دارند اون یکی شریکم رو کشته و خاک ریخته روش و من هم مقداری خاک روی شریکم که کمرش بیرون بود ریختم ولی بعد از چند دقیقه که برگشتم دیدم شریک کشته شده ام زنده شده و اون یکی شریکم رو کشته و به من نشونش میده

ملیکا
Guest
ملیکا
در جواب به   قیصر

مردی که قاتل خودش را کشت 😂

حسین
Guest
حسین

سلام وققتون بخیر دیشب یکی از دوستام خواب دید من تو خواب با یک نفر درگیر شدم و اورا بخاطر دوستم و برادرم کشتم
خودمم چند شبه خواب میبینم که بخاطر دوستم یک نفر و با چاقو میزنم خواستم بپرسم تعبیرش چیه

Ali.sh
Guest
Ali.sh

سلام
من دیشب خواب دیدم یه زنیا که میشناسم و قبلاً دوسم داشته را کشتم
چجوری کشتنش مشخص نبود
فقط من مست بودم بعد اینکه سوار ماشین شد دیدم بالا سر جنازه تکه تکه شدشم
و پوستشم کنده شده بود و اون طرف خیابون افتاده بود
بعدشم تو مراسم تشیع جنازش شرکت کردم

park Ani
Guest
park Ani

سلام . من خواب دوستم رو براتون تعریف میکنم که تعبیرش کنید راستش من این خواب رو ندیدم. خیلی حالش بده از وقتی این خوابو دیده همش بیقراره لطفا کمکش کنید. من دوستش هستم و از زبون اون براتون تعریفش میکنم خواب رو .
لطفا تعبیر خواب من رو بهم بگید.
من ۱۵ سالمه.آرمی هستم و طرفدار شیش آن
تیشه بی تی اس گروه پسرونه کره ای ام.
من توی اونا جونگکوک رو خیلی دوست دارم . حس من چیزی خیلی بیشتر از دوست داشتن به اونه. جونگکوک ۲۳ سالشه.‌ من از ۸ سالگی دوسش داشتم. همه میگن این چیزا به خاطر اینه که من نوجوونم اما اینجوری نیست. من خواب خیلی بدی دیدم که از اون روز ذهنم همه اش درگیره و ناراحت و پریشونم. خواب دیدم که جونگکوک عشق زندگیم رو با تفنگ کشتم. جلوی چشمای خودم تمام زندگیم افتاد پایین روی زمین و غرق خون شد. احساس کردم قلبم با اون افتاد روی زمین. از اون موقع فکر میکنم آدم خیلی کثیف و بدی ام که اون کارو باهاش کردم توی خواب.اما من هیچ وقت اینکار رو نمیکنم هیچ وقت. تو رو خدا بگید تعبیرش چیه دارم دیوونه میشم.

امیر
Guest
امیر

سلام .. من تو خواب دیدم با کامیون رفتیم بار خالی کنیم بعد ما دو کامیون هم بود اول ما خالی کردیم بعد من با یه یا دو نفر دعوا کردم بعد میخواستیم برگردیم پدرم با شوهر عمه ها درگیر شد و با اسلحه اونارو کشت بعد ما اومدیم در خونه ی پدربزرگم منم با یه اسلحه ی شکاری گلوله میزدم ب دیوار پدر با خشم اومد ب من نگاه کرد بعد ما خانوادگی با سواری عمم میرفتیم یه جا عمم اومد و بهمون میگف کی شوهر منو کشت (عمم خوشحال بود) منم ب پدرم گفتم برم بگم من کشتم تو نگو ..
تمام

خاطره
Guest
خاطره

سلام خواب دیدم سوارماشین پسرعمه شدم که قرار شد با ی نفر ببینم بعد ماشین جای پارک کرد داداشم به گوشیم زنگ زد گفت دوستم بازنش هست باهاشون باشی منم که نمیدونستم چیکار کنم قطع شد دیدم ی نفر داره دعوا میکنه بعد چندنفراومدن سرش باقمه زدنش منم که پشت شیشه ماشین نگاه میکردن ولی مردا لباس سبز پررنگ پوشیدن باقمه دارن اونو میزنن وخون میدیدم ومیکشن ازخواب بیدارشدم

Kazhin
Guest
Kazhin

خواب من از اینا نبود اصن لطفاً یکی تعبیر این خواب منو بده من خواب دیدم که در ژاپن بودم اونجا دو گروه دیدم که داشتند یکدیگر رو می کشتند وحشیانه می کشتند یکی توسط ببر یکی دیگه خورده میشد یکی رو می سوزاندند و… لطفاً جوابشو به من بگید لطفاً لطفاً لطفاً من خیلی خیلی دوست دارم تعبیر این خواب رو بدونم لطفففففففففففففففففا

esrapheal
Guest
esrapheal

تقریبا میتونم بگم اکثرشون درست بود واقعا وضع
روحی خوبی ندارم زندگیم داره به بدترین شکل ممکنش پیش میره فقط خدا کمکمون کنه

kayla
Guest
kayla

امروز 20 شهریور ۹۹
دیشب دعوای خیلی بدی تو خونه داشتیم پدرم و مادرم با هم دعوا میکردن
پدرم آدم خشن و بدیه ۲۰ ساله که داره شکنجه مون میده
هر روز با ما و مادرم سر جنگه انگار که دشمنشیم .
بعد از دعوا که تقریبا ساعتای ۱۲ الی ۱ شب بود من خوابیده بودم که طرفای صبح خواب بدی دیدم
خواب دیدم توی اتاقم نشستم و یکهو صدای داد و فریاد برادرم میاد که داره به مادرم فحش های بد میده و عربده میکشه
تموم وسایل خونه شکسته خونه رو به هم ریخته حتی مادرم هم کتک زده کلی خراش و کبودی روی تن و دست مادرم بود
حتی قصد داشت با یه اتو لباس بهش حمله کنه
من اونجا ایستادم یه وسیله سنگین هم توی دستم گرفته دارم جیغ میکشم و میخوام محکم بزنمش اما فلج شدم نمی تونم تکون بخورم حتی کسی صدا جیغمو نمیشنوه
با جیغ ، خواهرمو که میشه قل دومم
ما دوقلو هستیم
خواهرمو صدا میزنم اما اون توی اتاقه و صدا زدنامو نمیشنوه

تعبیر خوابم چی میتونه باشه ؟

من هر توی گوگل سرچ کردم چیزی مربوط به خوابم نبود …

/:
Guest
/:

سلام من خواب دیدم پدرم تک تک اعضای خانواده رو با چاقو میخواد بکشه حتی منم میکشه ولی یچیزی مث روح از بدنم بیرون میاد و وقتی ک میخواد مامانمو با چاقو سر ببره😭🥺من یچی می کوبم سر پدرم و میکشمش😭😭😭میشه کمکم کنید من خیلی میترسم😭 لطفا جواب بدید

مهدی
Guest
مهدی

سلام ۱۳ سالمه من خواب دیدم که ۳ تا مرد دارن مامانمو اذیت میکنن و منو دوستایی که اصلا نمیشناسموش 🙄 داریم کمک مبکنیم وقتی مثلا میخوابیم و صبح پا میشیم اون مردا با همون لباسا همونجا مرده بودند🙂و من همش عذاب وجدان داشتم که شاید من کشتمشون😑😶

13سالمه
Guest
13سالمه

سلام من خواب دیدم که در ساختمونمون(ما با فامیلامون یک جا زندگی میکنیم) یک روز دوای شدیدی سره یک چیز نامعلوم بعدش من با مامانم به خونه ی یکی از زنمو هامون میریم مامانم یه موضوعی رو به زنمو بزرگم میگه وقتی که زنموم این موضوعی رو که من اصلا نفهمیدم چی هست رو از زبون مامانم گوش میده خیلی عصبی میشه و مثل دیوونه ها همش از پله های ساختمون بالا میره دمه دره خونه ی زنمو کوچیکم
اونم داشته با بچه هاش می خندیده که زنمو بزرگم یهو موهاشو میکشه و از طبقه دوم میرن اول خونه ی زنمو بزرگم 😭😭که بعدش زنموم دره خونشون و قفل میکنه مارو هم راه نمیده تو که بعد از یه ربع گذشتن زمان صدای جیغ زنموهام میان که بعدش در باز میشه و ما وارد میشیم که یه دفعه میبینیم که زنمو کوچیکم وسط یه ملافه سفید کلی ازش خون رفته مرده ما هم سریع توسط مامانم فرار میکنیم
بعدش روزه ها میگذره که دیگه همه عادین تا این که یه روز دره خونمون رو میزنن درو باز میکنم میبینم پسرعموم(همون پسره زنمو بزرگمه)با گریه التماسم میکنه که من بزارم بیاد تو بعدش میاد میشینه پیش منو مامانم و شروع به گریه کردن میکنه مامانم که ترسیده بودش منم از قضیه هیچی نمیدونستم بعدش پارسا گفتش بگین به من که کی مامان منو کشته ؛شما ها میدونین که اون کیه پس به من بگید؟ من تعجب میکنم که مگه زنمو کوچیکم نمرده بودش بعدش مامانم سریع میاد منو بغل میکنه و میگه که زنمو کوچیکت اونو کشته بعدش من از خواب میپرم
(خواهش میکنم تعبییییییر اینو بهم بگید)دارم سکته میکنم😭😭😭😭😭😭😭

M
Guest
M

سلام من خواب دیدم ک چند نفر قصد قطع یک زن ناشناس رو داشتیم من پشیمون شده بودم ک ترس داشتم از اینکه مطمئن بودم ک ما گیر میفتیم ولی افراد نمیزاشتن ک من کنار بکشم

اسم من
Guest
اسم من

فکر میکنم درست باشن.
من این چند وقت واقعا عصبانی وناراحت بودم… دیشب خواب دیدم یه نفر رو کشتم.

Paimen killer
Guest
Paimen killer

هیچی فیلم زیاد دیدی

miohd
Guest
miohd

من تو واقعیت با یه دختر خانم یتیم رابطه داشتم همون شب پدر مرحومش اومد تو خوابم یقمو گرفت منم حولش دادم افتاد زمین بعد اعضا خونوادش داشتن گریه میکردن و مادرش ب دخترش میگفت مگه قول ندادی که دیگه اینکارو نکنی بعد اونجارو ترک کردم

roz
Guest
roz

سلام خستع نباشید نزدیکای ساعت 5 و6صبح بود که خواب دیدم تو یع منطقع ایم کع دوتا خونع دارع و در یکی از خونع خیلی بزرگع بعد منو دوستم میریم تو اون خونع ایی کع درش خیلی بزرگع و میگم بهار درو ببند ولی دسته در کندع شد و نمیدونم چجوری همین لحظع ها بابام یکی کع صورتش اصن واضح نبودو اورد جلو در به زانو دراورد و با تفنگ کشتش میشه لطفن اینو برام تعبیر کنید رز هستم 16سالمع

صبا
Guest
صبا

سلام من خواب دیدم توی اتاقم هستم و روی تخت نشسته ام و دو نفر که روی زمین اند رو دارم با شمشیرمی کشم
بعد یک جادوگر اومد وبا من مبارزه کرد وقتی شمشیرش به شمشیر من خورد شمشیرش خم شد بعد یک سلاح دیگه براشت آن دو نفر هم هنوز نمرده بودند ولی روی زمین افتاده بودند ناگهان از خواب بیدار شدم قلبم تند میزد و به شدت احساس گرما می کردم لطفا تعبیرش کنید ممنون صبا هستم و13 سالمه

Mmm
Guest
Mmm
در جواب به   صبا

جنگ ستارگانه مگه

ممد
Guest
ممد
در جواب به   صبا

مرحله بعدم لطفافرداشب بگو

29
0
در مورد این موضوع کامنت بزار :)x
()
x