تعبیر خواب کشتن و قتل – لیست 139 معنی جدید کشتن آدم

()

به صورت کلی زمانی که شما در خواب می بینید که در حال کشتن کسی هستید و یا قصد قتل کسی را دارید نشانه عصبانیت و خشم سرکوب شده شما است . ممکن است این حس ناشی از فشار کاری و یا مشکلات خانوادگی یا حتی اجتماعی باشد ولی هر چیزی که هست ، روح شما را تحت فشار قرار داده است .

تعبیر خواب کشتن برای دفاع از خود / کشتن ظالم / قصد کشتن من /کشته شدن برادر تعبیر خواب کشتن دشمن / کشتار دسته جمعی تعبیر خواب قصد کشتن داشتن / کشتن مادر ، پدر ، برادر ، خواهر
تعبیر خواب کشتن

تعبیر خواب کشتن – قتل آدم

زمانی که یکی از همکاران شما در کار شما سنگ اندازی می کند و شما به هر دلیلی نمی توانید جواب او را بدهید ، یا زمانی که در زندگی خانوادگی ، شخصی شدیدا در حال آزار و اذیت شماست و شما به هر دلیلی نمی توانید او را از زندگی خود بیرون کنید و یا هر موردی دیگری که باعث ناراحتی شما می شود ولی در آن لحظه شما قادر به تخلیه احساسات خود نیستید ، می تواند باعث خشم سرکوب شده شما شود و در این زمان دیدن خواب کشتن و قتل دور از انتظار نیست .

در این زمان معمولا شما در خواب می بینید که کسی را می کشید و با کمال تعجب از این کارتان پشیمان هم نمی شوید. در حالی که در زندگی واقعی بسیار دل رحم هستید و دوست ندارید کسی از شما ناراحت شود.

این خواب می تواند به این معنی باشد که شما در حال از دست دادن خونسردی خودتان هستید و هر لحظه ممکن است عصبانیت خودتان را تخلیه کنید. ناخودآگاه شما در حال ارسال پیام است به این معنی که روح شما تحت فشار بسیار زیادی قرار دارد و باید هرچه سریع تر تغییری در خود ایجاد کنید.


تعبیر خواب کشتن کسی

اگر در خواب ببینید که کسی را کشته اید و او را می شناسید باید احساسات خودتان را نسبت به او بررسی کنید. برای مثال توجه کنید که آیا :

 • به او حسودی می کنید ؟
 • از او متنفر هستید؟
 • او به شما خیانت کرده است؟
 • آیا او شما را تحقیر کرده است ؟
 • آیا او به شما ضرر مالی زده است ؟
 • و …

در هر حال معمولا یکی از موضوعات بالا برای آن فرد صدق می کند .شما به هر دلیلی از او ناراحت هستید و کینه به دل گرفته اید.


تعبیر خواب کشتن فرد غریبه

اگر در خواب ببینید که کسی را به قتل رساندید که اصلا او را نمی شناسید می تواند نمادی از روحیات و اخلاق شما باشد. شما رفتار ، عادت و یا اخلاقی دارید که باعث عذاب روحی شما شده است . بسیار دوست دارید که این موضوع را حل کنید و از این حالت رها شوید.


کشتن کسی که او را دوست دارید

اگر در خواب ببینید که در حال کشتن کسی هستید که او را دوست دارید می تواند به این معنی باشد که شما احساس می کنید در حال اذیت کردن عزیزانتان هستید. شما حس می کنید اخلاق ، رفتار و عملکرد شما برای عزیزانتان باعث دردسر شده است و یا حس می کنید که نتوانسته اید وظیفه خودتان را در قبال آنها به خوبی انجام دهید.


کشتن فرد نامعلوم

اگر در خواب ببینید که کسی را کشته اید ولی نمی دانید که آشنا است و یا غریبه ، می تواند به این معنی باشد که سعی دارید کینه ها و عصبانیت های درونی خودتان را فراموش کنید و به آرامش برسید. می توان گفت یکی از مثبت ترین خواب هایی که درباره قتل می توانید ببینید همین مورد است .

شما در حال یافتن راه حل برای رفع مشکلات خود هستید و دوست دارید این مشکلات را در آرامش کامل و بدون آسیب رساندن به دیگران حل کنید. احتمالا تلاش می کنید تا کسی را که به شما بدی کرده است ببخشید تا به آرامش روحی برسید.


تعبیر خواب کشتن اعضاء خانواده (پدر ، مادر ، خواهر ، برادر)

این خواب معمولا نشانه بسیار بدی است .شما در اوج عصبانیت و نفرت قرار دارید. به حدی ناراحت هستید که حس می کنید حتی می توانید به نزدیک ترین افراد خانواده خودتان هم صدمه وارد کنید. به احتمال زیاد در آستانه افسردگی شدید قرار دارید.

شما حس می کنید کسی یا کسانی باعث بدبختی و شکست های شما هستند و در تلاش هستید تا به سرعت و با بیرحمی تمام ، او را از زندگی خودتان بیرون کنید و به آرامش و رفاه برسید.


تعبیر خواب کشتن اعضاء خانواده (پدر ، مادر ، خواهر ، برادر)
تعبیر خواب کشتن اعضاء خانواده (پدر ، مادر ، خواهر ، برادر)

دیدن خواب کشتن کسی و دفن کردن جسد

اگر در خواب ببینید که کسی را کشتید و در حال دفن کردن او در قبر هستید به این معنی است که تصمیم محکمی گرفته اید تا با تمام مشکلات و سختی های زندگی روبرو شده و آنها را با قدرت تمام حل کنید.

مشکلات زیادی در زندگی شما وجود دارد که برخی از آنها سالهاست که روح شما را عذاب داده است ولی تصمیم دارید این مشکلات را کاملا حل و فصل کنید.


درخواست قتل کسی

اگر در خواب ببینید که از کسی درخواست می کنید تا فردی را به قتل برساند به این معنی است که مشکلات زیادی در زندگی دارید که حس می کنید به تنهایی قادر به حل انها نیستید و قدرت کافی برای مقابله با این مشکلات را ندارید.

به احتمال زیاد هنوز به استقلال کافی نرسیده اید و برای حل مشکلات خودتان به دیگران وابسته هستید.


فرار کردن از صحنه قتل

اگر در خواب ببینید که کسی را کشته اید و در حال فرار کردن از صحنه قتل هستید به این معنی است که برای حل مشکلات تلاش کرده اید ولی در این راه شکست خورده اید و حتی ممکن است آن مشکل را بدتر کرده اید و می ترسید که کسی از این موضوع باخبر شود.


تعبیر خواب شاهد قتل آدم بودن

اگر در خواب ببینید که در حال تماشای قتل کسی هستید به این معنی است که به کسی حسودی می کنید و دوست دارید شخصیتی مانند او داشته باشید. ممکن است مشکلی دارید که حس می کنید اگر مانند فرد خاصی بودید ، هیچگاه دچار آن مشکل نمی شدید.


تعبیر خواب کشتن با چاقو / برای دفاع از خود / چاقو خوردن و زخمی شدن تعبیر خواب قصد کشتن من /چاقو زدن به شخصی /چاقو شکسته /کشتن ظالم /تعبیر خواب کشتن زن خود
تعبیر خواب کشتن

کشته شدن در خواب

اگر در خواب ببینید که کسی شما را کشت ، به این معنی است که در مقابل مشکلات زندگی احساس شکست می کنید و تسلیم شده اید. شما بسیار ناامید هستید و احتمالا در خطر افسردگی قرار دارید.


تعبیر خواب کشتن برای دفاع از خود

شما احساس می کنید کسی یا کسانی در حال برنامه ریزی برای ایجاد مشکل برای شما هستند.فکر می کنید دشمنانی دارید که هر لحظه ممکن است به شما ضربه وارد کنند.

در این میدان خودتان را بی دفاع حس می کنید. به احتمال زیاد این ترس باعث شده است تا کارهای نادرست و شاید خلاف قانون برای جلوگیری از این دشمنی ها انجام دهید ولی خودتان را اینگونه قانع می کنید که «این کارهای خلاف فقط برای دفاع از خودم است»


تعبیر خواب هندی از معبرین مختلف در مورد قتل آدم (هر بند مربوط به تعبیر کننده مختلف است)

 • شما افسرده شده اید.
 • در شرایطی قرار دارید که بهتر است مبارزه را بیش از این ادامه ندهید.در زندگی گاهی مجبور به تسلیم هستید.
 • از کسی کینه به دل دارید و بسیار خشمگین و عصبانی هستید.
 • نمی توانید احساسات و خشمتان را کنترل کنید.
 • اگر در خواب ببینید که کسی شما را کشت ، کار بدی در حق کسی انجام داده اید که باعث عذاب وجدان شما شده است .
 • ناخودآگاه شما در حال تلاش برای خلاص شده از برخی از عقده های کهنه شماست .

تعبیرهای قدیمی در مورد قتل و کشتن آدم

نظر ابن سیرین در مورد قتل و کشتن آدم در خواب :

اگر در خواب ببینی که کسی را کشتی ولی سرش را از تنش جدا نکردی به این معنی است که از آن فرد به شما سود خواهد رسید . اگر ببینی که کسی تو را کشتن و به قتل رساند به این معنی است که عمر تو طولانی خواهد بود.

جابر مغربی در این مورد می گوید :

اگر ببینی که بچه خودت را کشتی به این معنی است که روزی حلال کسب می کنی .

نظر امام صادق در مورد خواب قتل آدم :

اگر در خواب ببینی که حیوان ، حشره و یا هر جانور دیگری را کشتی به این معنی است که بر دشمنت پیروز می شوی .


آنلی بیتون در این مورد می گوید :

اگر در خواب  ببینی که کسی را به قتل رساندی به این معنی است که حس می کنی اطرافیانت به تو اهمیتی نمی دهند و به همین دلیل احساس حقارت می کنی.

اگر ببینی که کسی یا کسانی تو را به قتل رساندند به این معنی است که دشمنانی داری که می خواهند به تو آسیب وارد کنند.


تعبیر خواب های پیشنهادی‌:

 1. تعبیر خواب دندان
 2. تعبیر خواب عنکبوت
 3. تعبیر خواب گربه
 4. تعبیر خواب سگ
 5. تعبیر خواب مار

بروزرسانی در تایخ دو دی ماه هزار چهارصد

نظر روانشناسان و تعبیر کننده های اروپایی و ترکیه در این مورد

دیدن قتل یا قاتل در خواب می تواند بسیار ترسناک باشد. روانشناسان اروپایی و ترک معنی های مختلفی برای این خواب بیان کرده اند که در ادامه مطلب به برخی از آنها اشاره می شود.

در حالت معمول دیدن کشتن کسی در خواب نشانه یک خشم شدید و کینه قدیمی است . احتمالا شما از کسی کینه ای به دل گرفته اید و فکر شما شدیدا مشغول برنامه ریزی برای انتقام گرفتن است . ممکن است در حال حاضر قدرت کافی برای گرفتن انتقام را ندارید به همین دلیل فشار روحی بسیار زیادی تحمل می کنید.

معمولا دیدن این خواب به این دلایل است :

 • افسردگی دارید
 • بسیار استرس و اضطراب دارید
 • از کسی کینه به دل دارید
 • بسیار خشمگین و عصبانی هستید
 • به دیگران اعتماد ندارید و دل شکسته شده اید
 • به شما خیانت جنسی شده است
 • نگران آینده هستید و آینده روشنی برای خودتان نمی بینید

کشته شدن در خواب

اگر در خواب ببینید که کسی شما را کشت می تواند به این معنی باشد که احساس می کنید در گذشته کسی یا کسانی به شما ظلم کرده اند و شما نتوانسته اید از او انتقام بگیرید و سرخورده شده اید.مشکلات بسیار زیادی در زندگی دارید که فکر می کنید به دلیل دشمنی همان فرد در گذشته بوده است .

اگر ببینید که قاتل در تعقیب شماست و شما از او فرار می کنید می تواند به این خاطر باشد که می خواهید از خاطرات بد گذشته فرار کنید و به آرامش برسید ولی در این کار موفق نیستید و این خاطرات بد گذشته ، کیفیت زندگی فعلی شما را تحت تاثیر قرار داده اند.

همچنین بخوانید : تعبیر خواب مرده


تعبیر خواب صحنه قتل

اگر در خواب شاهد کشته شدن کسی باشید می تواند نماد کسی باشد  که در حال حاضر در زندگی شما وجود دارد ولی به هیچ عنوان دوست ندارید در کنار شما باشد . به هر دلیلی نمی توانید او را از خود دور کنید . ممکن است یکی از نزدیکان شما مانند پدر ، مادر ، خواهر ، برادر و یا حتی همسر شما باشد. در هر صورت تا زمانی که او را از زندگیتان بیرون نکرده اید به آرامش نخواهید رسید .

بهتر است هر چه زودتر و با بی رحمی تمام او را از خودتان دور کنید در غیر این صورت به آرامش نخواهید رسید . نگران نباشید ، دور کردن آنها آنقدرها هم که فکر می کنید سخت و درناک نیست .


تعبیر خواب اینکه شما قاتل هستید

اگر در خواب ببینید که قاتل خود شما هستید و کسی یا کسانی را کشته اید می تواند به این معنی باشد که دیگر آستانه صبر شما به انتها رسیده است و در حال از دست دادن کنترلتان هستید . بیش از این نمی توانید این مشکلات را تحمل کنید و فکر می کنید که دیگر توان تحمل این اوضاع را ندارید .

این روزها از دست شما هر کاری بر میاید و ممکن است کاری بکنید که بعدا باعث پشیمانی شود.شما دوست دارید کمی تنها باشید و به زندگی خودتان سروسامان بدهید . احساس می کنید کسی یا کسانی در اطراف شما هستند که دست و پایتان را بسته اند.

اگر کسی را در خواب بکشید و او را کاملا بشناسید نشان دهنده کینه و نفرت شما نسبت به او است . شما دوست دارید هرچه سریعتر از شر او خلاص شوید .

اگر در خواب ببینید که کسی را کشته اید و این قتل را مخفی می کنید می تواند به این معنی باشد که کاری کرده اید که دوست ندارید کسی از آن مطلع شود. ممکن است به کسی خیانت کرده اید و نگران هستید که خیانت شما برملا شود .بروزرسانی در تاریخ 6 فروردین 401

اگر شاهد قتل کسی باشی یک خبر خیلی بزرگ دریافت کرده ای
کشته شدن اعضاء خانواده چیزی در خانواده شما وجود دارد که آن را دوست ندارید و می خواهید مخفی کنید
شاهد کشته شدن فرزندان باشید بیش از حد درگیر احساسات شده اید و باید بتوانید احساساتتان را کنترل کنید
اگر تصادفی کسی را بکشید غصه دارید و یا احتمالا افسرده شده اید
کشتن خواهر احساس بدبختی و بی کسی می کنید
کشتن برادر نگران آینده مالی خانواده تان هستید
کشتن شدن همسر از زندگی خودتان رضایت ندارید ولی نمی توانید آن را تغییر دهید
اعتراف به قتل کار بدی انجام داده اید و نگران هستید که لو برود و دیگران در مورد شما قضاوت کنند
دیدن قاتلی که او را می شناسید به کسی حسادت می کنید و دوست ندارید پیشرفت کردن او را ببینید

تعبیر خواب کشته شدن پدر یا مادر

دیدن کشته شدن مادر در خواب معمولا یک خواب ناراحت کننده و غمناک است . این خواب نشان دهنده این است که مشکلی بزرگ برای شما پیش آمده که نگران از بین رفتن آبرویتان هستید . اگر در خواب کشته شدن پدر را ببینید به معنی این است که یکی از نزدیکان شما کاری انجام داده است که باعث ناراحتی و افسردگی شما شده است.


تعبیر خواب کشتن کسی با استفاده از سلاح (سرد یا گرم)

اکثر تعبیر کننده های خواب غربی اعتقاد دارند که کشتن کسی با هر نوع سلاحی در خواب ، نمادی از تلاش ما برای محافظت از خودمان در برابر چیزی و یا کسی است . برای مثال اگر در خواب ببینید که با استفاده از سلاح تلاش می کنید که از خودتان در برابر یک قاتل دفاع کنید می تواند به این معنی باشد که در تلاش هستید تا به هر نحوی که می توانید از خودتان در برابر کسانی که می خواهند به شما آسیب برسانند ، دفاع کنید.


کشتن کسی با استفاده از تفنگ

اگر در خواب ببینید که با استفاده از تفنگ و اسلحه گرم کسی را به قتل رساندید می تواند به این معنی باشد که کسی در تلاش بود تا بتواند به شما آسیب برساند ولی شما به خوبی و با قدرت در مقابل او ایستادید و او را شکست دادید .

اگر ببینید که کسی به شما شلیک کرد می تواند به این معنی باشد که کسی از اطرافیانتان با شما دشمنی دارد و به راحتی می تواند به شما آسیب برساند و شما قدرت لازم برای مقابله با او را ندارید . از این بابت حس درماندگی می کنید و نیاز دارید که کسی به شما کمک کند و از شما در برابر تهدیدات او دفاع کند.

اگر در خواب ببینید که می خواهید به کسی شلیک کنید ولی توان کشیدن ماشه را ندارید می تواند به این معنی باشد که در زندگی واقعی در حال مبارزه کردن با دشمنانتان و مشکلاتی که آنها برایتان ایجاد کرده اند هستید ولی احساس خستگی می کنید. نیاز دارید که کمی محیط خود را عوض کرده و به استراحت و تفریح بپردازید تا دوباره نیروی کافی برای مبارزه با این مشکلات را داشته باشید.


تعبیر خواب قتل با استفاده از چاقو

دیدن چاقو در خواب معمولا به معنی احساسات و عواطف پنهان ماست . اگر در خواب ببینید که کسی را با چاقو به قتل رساندید می تواند به این معنی باشد که از کسی کینه ای به دل دارید ولی چون احساس می کنید که در زمان فعلی ، قدرت لازم برای مقابله کردن با او را ندارد ، ناراحتی خودتان را در دلتان نگه داشته اید تا زمانی که قدرت لازم را به دست بیاورید .

اگر در خواب ببینید که کسی شما را با چاقو زد می تواند به این معنی باشد که کسی از اطرافیان شما ، آسیب شدیدی به شما وارد کرده است ولی به هر دلیلی نمی توانید از او انتقام بگیرید و یا از او دور شوید. این حالت باعث شده است که آرامش روحی شما دچار مشکل شود.


تعبیر خواب کشتن با استفاده از سم و زهر

اگر در خواب ببینید که کسی را با استفاده از سم و زهر به قتل رساندید می تواند به این معنی باشد که کمبود محبت دارید و از شادی دیگران ناراجت می شوید و نمی توانید خوشی اطرافیانتان را تحمل کنید.

اگر در خواب ببینید که کسی شما را با استفاده از سم و زهر ، مسموم کرد می تواند به این معنی باشد که حس می کنید دیگران از خوبی های شما سوء استفاده می کنند و قدر شما را نمی دانند. حس می کنید تمام کارها و خدماتی که برای اطرافیانتان انجام می دهید ، بیهوده است و آنها ارزش واقعی وجود شما را درک نکرده اند.


 

 

این مطلب برای شما مفید بود ؟

ستاره سمت چپ بیشترین امتیاز است.لطفا به نویسنده این مطلب ستاره بدید.

میانگین آراء / 5. تعداد:

اولین نفری باشید که به این نویسنده امتیاز میده 🙂

خیلی متاسفم که مطلب رو دوست نداشتی

برای ارتقاء مطلب کمکم میکنی ؟

لطفا دلیل اینکه مطلب رو دوست نداشتی بهم بگو

نظر یا سوال شما در این مورد چیه ؟

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود و محرمانه است.در صورتیکه ایمیل معتبر و بدون www وارد کنید دیگران میتوانند به شما پاسخ دهند و این پاسخ برای شما ایمیل خواهد شد.

57 نظر ارسال شده است.
 1. Amir می گوید

  سلام وقت بخیر
  متاسفانه چند وقتیه دچار چالش های اجتماعی شدید شدم
  از طرفی دیشب خواب دیدم مادر زنم رو خفه کردم و انداختم پشت ماشین و دنبال جا میگردم جسدش رو گم و گور کنم در حالی که خیلی به مادر زنم علاقه دارم به چشم مادری دوسش دارم واقعا و هسچ مشکلی نداریم باهم کل خونواده
  به نظرتون تعبیرش چیه ؟؟

 2. سحر می گوید

  سلام خسته نباشید.
  من الان از خواب بیدار شدم و خوابی دیدم که میخوام تعبیرش رو بدونم.
  ما توی بندرعباس زندگی میکنیم و خواب دیدم توی محله ما هر کس که بندری نبود یعنی مثل سرهدیها افغانی ها و ….رو داشتن سوار اتوبوس میکردن که ببرن و بکشن چون یکی از دوست های منم بینشون بود داشتم گریه میکردم.
  لطفا تعبیرش رو بگید.

 3. نجم الدین می گوید

  فرار کردن از صحنه قتل این M تو

  اگر در خواب ببینید که کسی را کشته اید و در حال فرار کردن از صحنه قتل هستید به این معنی است که برای حل مشکلات تلاش کرده اید ولی در این راه شکست خورده اید و حتی ممکن است آن مشکل را بدتر کرده اید و می ترسید که کسی از این موضوع باخبر شود.

 4. رهگذر می گوید

  من زیاد به دین و مذهب اعتقادی ندارم و کلا به تعبیر خواب هم اعتقاد عمیقی ندارم .
  اما در مورد تعبیر شما ‌دهانم وا مونده چون واقعا هیچ جا شک و تردید نیست و کاملا درسته ، من در اروپا زندگی میکنم و با شریک زندگی خودم اکثر اوقات مشکل دارم ، بخاطر موضوعی در گذشته همیشه به این فکر میکنم که ازش جدا بشم و همین دیشب هم که خواب دیدم چند نفر زو قتل عام کردم ، نزدیک به یک هفته هست که من با خانمم مشکل دارم و هر روز به این فکر میکنم بهترین راه برای فرار از این زندگی و تنها گذاشتن او کدوم راه هست . ولی متاسفانه بخاطر یه سری مسائل کار راحتی نیست .
  خواستم بگم دست خوش بابت تعبیر روانشناسی این موضوع کاملا درست بود .
  خسته نباشین 💐💐✌🏻

 5. M می گوید

  سلام لطفا خواب منو تعبیر کنید
  خواب دیدم ک یکی از هم محله ای های قدیمی گوشی مو دزدیده بعد من جلوشو گرفتم و گوشی رو ازش گرفتم و بحثم شد باهاش و حلش دادم افتاد زمین همین ک با پا زدم زیر فکش سرش از تنش جدا شد و من فرار کردم رفتم خونه بعد میخواستم چیزی برای برادرزاده ام بخرم ب سمت مغازه امدم و ترس داشتم ک منو بشناسن همینطور ک میرفتم داخل ی مغازه دی م دوتا مرد دارن حساب کتاب های اونو انجام میدادن منم چون ترس داشتم سریع رد شدم رفتم ی مغازه دیگه برا خريد و وارد مغازه ک شدم ب چیزا ک نگاه کردم ب فکر رفتم یهو از خواب پریدم

 6. آمیتیس می گوید

  من دیدم که ۶ انسان را به قتل رساندم چون آنها برادرم را رنج می‌دادند ومی خواستند برادرم را بکشند

 7. ناشناس می گوید

  سلام خواب دیدم که دو نفرو که تو خواب عصبانیم کردن با سم کشتم ولی غریبه بودن و نمیشناختمشون. ضمنا حس پشیمونی و عذاب وجدان نداشتم فقط میترسیدم پلیس بگیرتم و میترسیدم کسی فهمیده باشه. یه زن و شوهر بودن.

 8. نیایش، می گوید

  خواب یک دلقک رنگو رو رفته رو دیدم با مو های سفید که اره برقی در دست داشت و به تموم خونه ها سر میزد و افراد رو میکشت وقتی به خانه ما رسید خانوادم رو به قتل رسوند وقتی به من رسید نمیدونم از کجا ولی اره برقی داشتم و دستش رو از آرنج قطع کردم و بعد از وسط پیشانی سرشو قطع کردم تعبیرش چیه؟

  1. Cnajabbari می گوید

   سلام
   دکتر جباری هستم
   من متن خواب شمارو به طور کامل خواندم و پس از بررسی های بسیار متوجه شدم که شما فیلم زیاد نگاه می‌کنی

 9. سامان می گوید

  خواب روبرای کسی تعریف نکنین سه باراب دهانتون تودسشویی تف کنین ازفکرشم بیایید بیرون

 10. رویا می گوید

  من خواب دیدم نصفه شب رفتم بیرون تا یکم خرید کنم ولی به محض برگشتن درو باز میکنم و صحنه قتل کل خوانوادم رو میبینم همشون گلوشون بریده شده بود خیلی وحشتناک بود هرچی به هر دری میزدم هیچکس کمکم نمیکرد بعد خود قاتلو دیدم که داشت یه قتل دیگه هم انجام میداد که یهو افتاد دنبالم و اونموقع از خواب بیدار شدم

 11. رویا می گوید

  من خواب دیدم نصفه شب رفتم بیرون تا یکم خرید کنم ولی به محض برگشتن درو باز میکنم و صحنه قتل کل خوانوادم رو میبینم همشون گلوشون بریده شده بود خیلی وحشتناک بود هرچی به هر دری میزدم هیچکس کمکم نمیکرد

 12. زهرا می گوید

  باسلام خواب دیدم شوهر خواهر شوهر،خوارشوهرمو ک فقط یکبار دیدم و اصلا در واقعیت اینشکلی نبود را کشتم
  مث اینکه درخواب بدبین بود ب زنش شک کرده بود بهش کشتش ،دختر خوارشوهر زنگ زد گف عمم کشتن داریم میریم تشییح جنازه
  صب زودش شوهرش ک همون قاتل باشه اومد خونموم منم اومدم زنگ بزنم پلیس گوشی رو گرفت منم جیغ و واد ک دزد دزد بعد هولش دادم سرش خورد ب سنگ چندبار سرشو زدم ب سنگ ک خوب بمیره از ترسم بعد شروع کرد ب بارون اومدن شدید ب شوهرم میگفتم بیا بندازیمیش بیرون می خندید فقط گفتم منو اعدام میکنن فقط میخندید از خواب پریدم دیدم اذان صب دارن میگن لطفا تعبیر کنین خیلی وحشت دارم

 13. زهرا می گوید

  سلام من خواب دیدم داییم که مرده در خواب سرش از تنش جدا شده و با خنده می‌گوید من گناه کارم تعبییرش چیست؟

 14. محمد می گوید

  با سلام خواب دیدم در حیاط نشسته بودم که رفیقم با ماشین میاد سلام علیک میکنه و میره که یهو دختر خالم میاد پیشم میگه زیر گلوت یه چیزیه واستا با انگشت اشاره زیر گلوم رو میخارونه و یهوی فشار میده انگشت شو توی گلوم منم دست شو گرفتم این کارو نکنه ولی ادامه میده تا گلوم سوراخ میشه و نمیتونم نفس بکشم همین روحم از بدن میخواد جدا بشه از خواب بیدار میشم ممکن میشم تعبیر شو بگین

 15. علی می گوید

  من امروز خواب دیدم دارم یه غریبه رو میکشم ، داشتم برمیگشتم خونمون که یه بچه خیلی رو مخ که نمیشناختمش ادای منو در می آورد داشتم توی راه می پی چوندمش که دنبالم نیاد ولی اومد ، بعد اون هیییی ادای منو در می آورد من حرص میخوردم اومد تو خونمون من عصابم خورد شد بلند شدم کتکش زدم تا سر حد مرگ اما پرو تر از این حرف ها بود و نمرد رفتم تو خونه همسایه هامون اونا داشتن عروسی میگرفتن و اون بچه از بالای در اومد تو جلوی همسایمون کمربند ام رو برداشتم و انداختم دور گردن دختره و خفه اش کردم بهش گفتم هنوز ادای منو درمیاری بعد دختره هم همینو گفت آخر سر خفه اش کردم و دختر مرد بعد دیدم داریم تو میدون تجریش راه میریم و دختره رو توی یه مشما مشکی گذاشته بودم و توی راه انداختم داخل سطل آشغالی همسایمون از این بابت خیلی ناراحت بود اما من خیلی خوشحال بودم داشتیم همونجا تو بازار تجریش راه می رفتیم که چندتا بچه کوچولو دور اون سطل آشغالی که دختره رو توش انداخته بودم جمع شده بودن و به من گفتن تو اونو کشتی ، بعدش از خواب بیدار شدم

 16. نازنینFFFFFF می گوید

  خواب دیدم عشق قدیمیم اومده سراغم و میخواددعشق جدیدمو بُکشه..تو خواب خیلی گریه میکردم.. ولی بعد یهو همه چی عوض شد، منو عشق جدیدم با همدستی عشق قبلیمون کشتیم.
  🥺 تو خواب فقط گریه میکردم.. پلیسا ریختن میخواستن عشقمو ببرن. نزاشتم من قتلو گردن گرفتم کامل.. بعدم فرارکردم.. همیشه یه خشمی تو قلبم هست. که توخوابام میاد.. واینکه یه خونه قدیمی داشتیم قبلا که ترسناک بود.. و همیشه اون خونه میاد توخوابم..

 17. مجید می گوید

  سلام من خواب دیدم تو یه خرابه پدرم داشت بهم نشون میداد و میگفت دونفر رو به قتل رسونده و محل دفن شون رو نشون من میداد این تعبیرش چیه؟ ممنون اگر راهنمایی کنید

 18. علی می گوید

  پشمامممممم، شما فیلم نبین زیاد.

 19. Zahra می گوید

  سلام من دیشب خواب دیدم که یکی از دوستام عموم رو کشته و من خیلی ناراحتم ولیوبه کسی چیزی نگفتم تا وقتی که خودشون فهمیدند تعبیرش چیه؟!

 20. نازنین می گوید

  سلام.پدر دوستم خواب دیده که دخترش رو میخوان به دره ای بیندازند و پدر دنبال تفنگ میگرده که با تفنگ بزندشون ولی تفنگ رو نمی بیند تعبیر این خواب چیه خواهش میکنم جواب بدید سپاس

 21. رسول می گوید

  خواب دیدم متهم شدم به قتل در حالی که از همه جا بیخبر بودم تعبیرش و پیدا نکردم اینجا

  1. زهرا می گوید

   سلام من خواب دیدم
   اول احساس کردم که از قبل مردی رو میشناسم که پرستیدن ما به خدا تنفر داره طوری که یه روز اومد سمت خونه ما و نارنجک بست مادرم سمت در بود ولی من و پدرم داخل بودیم با هم مرتاب شیریم اون یه سری حرفا بهم میزد ولی من نمیفهمیدم باز نارنجک بست و ما پرتاب شدیم دفعه سوم دیگه پدرم پرتاب نشد بعد سر از مدرسه یتیم ها در آوردم و میخواستم راهی میدا کنم تا به خواهرم خبر بدم که همه مردن

 22. سوگند می گوید

  وای من این اواخر با بابام مشکل داشتم سر گیر دادناش چند وقتیه کلا خواب مسخره میبینم تصمیم گرفتم دیگه هیچ وقت سر حرفایی که بهم زده باهاش حرف نزنم و به شدت ازش متنفر شدم
  خواب دیدم توی کشتن پدرم با چند نفر همدست میشم ولی وقتی میفهمم مرده زار زار گریه میکنم و حالم خیلی بد میشه بعد انگار استخوناش خورد شده و روحش میاد بعد حتی ما استخوناشو میشوریم که دوباره روحش برگرده و زنده بشه و بعدم زنده میشه ولی بعد کاری ک کردم مثل سگ پشیمونم و فقط گریه میکنم☹😭

 23. مجتبی 30 می گوید

  دیشب خواب دیدم ی متور سیکلت گذاشتن تو باغ پدر بزرگم که زمین بایر الان و من رفتم ببینم چیو اینجا چیکار میکنه ی خرجین روش بود تو یک طرفش ی وسیله آچار مانند بود که به نظرم خیلی باحال بود برداشتم و طرف دیگش ی سر برید که ی غریبه بود اونجا بود و منم سریع فرار کردم گردنم نیفته قتل😁 کسی میدونه تعبیرشو

 24. parsa می گوید

  سلام من شب قبل از خواب دیدن لحظه‌ای در فروشگاه زنجیره ای پدر مادرم رو گم کردم و بعد شب خواب دیدم تو همون فروشگاه زنجیره‌ای هر چی به سمت پدر مادرم میرم بهشون نمیریسم نا ناگهان چند تا مرد جلو منو گرفتن و رگ گردنمو زدن
  لطفاً بفرمایید تعبیر خواب من چیست

 25. دارا زارعی می گوید

  سلام من دیشب خوابدیدم دارم تمامی اعضای خانواده رو با هفت تیر یا همون کلت می کشم تعبیرش چیه

 26. علی می گوید

  آقا من همش خواب میبینم دارم همه رو سلاخی میکنم، یعنی همین که میخوابم شروع‌ میکنم تا صبح، نمیدونم چرا تموم نمیشه، حداقل مردم دنیا تموم میشن اونم نمیشه

 27. نیل می گوید

  وای من دفعه ی دومه دارم خواب میبینم یه ادمایی رو با چاقوتیکه تیکه میکنم⁦🤦🏻‍♀️⁩

 28. قیصر می گوید

  سلام بزرگوار
  خواب دیدم یکی از شرکام که با هم مشکلات زیادی در زندگی اقعی دارند اون یکی شریکم رو کشته و خاک ریخته روش و من هم مقداری خاک روی شریکم که کمرش بیرون بود ریختم ولی بعد از چند دقیقه که برگشتم دیدم شریک کشته شده ام زنده شده و اون یکی شریکم رو کشته و به من نشونش میده

  1. ملیکا می گوید

   مردی که قاتل خودش را کشت 😂

 29. حسین می گوید

  سلام وققتون بخیر دیشب یکی از دوستام خواب دید من تو خواب با یک نفر درگیر شدم و اورا بخاطر دوستم و برادرم کشتم
  خودمم چند شبه خواب میبینم که بخاطر دوستم یک نفر و با چاقو میزنم خواستم بپرسم تعبیرش چیه

 30. Ali.sh می گوید

  سلام
  من دیشب خواب دیدم یه زنیا که میشناسم و قبلاً دوسم داشته را کشتم
  چجوری کشتنش مشخص نبود
  فقط من مست بودم بعد اینکه سوار ماشین شد دیدم بالا سر جنازه تکه تکه شدشم
  و پوستشم کنده شده بود و اون طرف خیابون افتاده بود
  بعدشم تو مراسم تشیع جنازش شرکت کردم

 31. park Ani می گوید

  سلام . من خواب دوستم رو براتون تعریف میکنم که تعبیرش کنید راستش من این خواب رو ندیدم. خیلی حالش بده از وقتی این خوابو دیده همش بیقراره لطفا کمکش کنید. من دوستش هستم و از زبون اون براتون تعریفش میکنم خواب رو .
  لطفا تعبیر خواب من رو بهم بگید.
  من ۱۵ سالمه.آرمی هستم و طرفدار شیش آن
  تیشه بی تی اس گروه پسرونه کره ای ام.
  من توی اونا جونگکوک رو خیلی دوست دارم . حس من چیزی خیلی بیشتر از دوست داشتن به اونه. جونگکوک ۲۳ سالشه.‌ من از ۸ سالگی دوسش داشتم. همه میگن این چیزا به خاطر اینه که من نوجوونم اما اینجوری نیست. من خواب خیلی بدی دیدم که از اون روز ذهنم همه اش درگیره و ناراحت و پریشونم. خواب دیدم که جونگکوک عشق زندگیم رو با تفنگ کشتم. جلوی چشمای خودم تمام زندگیم افتاد پایین روی زمین و غرق خون شد. احساس کردم قلبم با اون افتاد روی زمین. از اون موقع فکر میکنم آدم خیلی کثیف و بدی ام که اون کارو باهاش کردم توی خواب.اما من هیچ وقت اینکار رو نمیکنم هیچ وقت. تو رو خدا بگید تعبیرش چیه دارم دیوونه میشم.

  1. مهلا می گوید

   قشنگم کیپاپر بودن درگیری زیاد میاره
   من خودم کیپاپرم و اینکه تعبیر خوابت هیچ ربطی به این نداره که تو بدی یا کثیفی
   گاهی اوقات وقتی زیاد به کسی وابسته ای تو خواب حس میکنی داری از دستش میدی
   حالا به هر طریقی شده
   اینکه تو بخوای کوکی رو بکشی دلیل بر این نمیشه که تو بدی
   این یعنی هم عمر تو و هم عمر جونگی زیاد میشه
   فقط سعی کن از وابستگیت کم کنی تا آرامش روان داشته باشی
   فایتینگ کیپاپر

  2. asal می گوید

   خون خوابو باطل میکنه

  3. Dark.me می گوید

   ببین میدونم خاب دوستته
   ولی ودهلللل
   عشق زندگیم؟!!!:|||

 32. امیر می گوید

  سلام .. من تو خواب دیدم با کامیون رفتیم بار خالی کنیم بعد ما دو کامیون هم بود اول ما خالی کردیم بعد من با یه یا دو نفر دعوا کردم بعد میخواستیم برگردیم پدرم با شوهر عمه ها درگیر شد و با اسلحه اونارو کشت بعد ما اومدیم در خونه ی پدربزرگم منم با یه اسلحه ی شکاری گلوله میزدم ب دیوار پدر با خشم اومد ب من نگاه کرد بعد ما خانوادگی با سواری عمم میرفتیم یه جا عمم اومد و بهمون میگف کی شوهر منو کشت (عمم خوشحال بود) منم ب پدرم گفتم برم بگم من کشتم تو نگو ..
  تمام

 33. خاطره می گوید

  سلام خواب دیدم سوارماشین پسرعمه شدم که قرار شد با ی نفر ببینم بعد ماشین جای پارک کرد داداشم به گوشیم زنگ زد گفت دوستم بازنش هست باهاشون باشی منم که نمیدونستم چیکار کنم قطع شد دیدم ی نفر داره دعوا میکنه بعد چندنفراومدن سرش باقمه زدنش منم که پشت شیشه ماشین نگاه میکردن ولی مردا لباس سبز پررنگ پوشیدن باقمه دارن اونو میزنن وخون میدیدم ومیکشن ازخواب بیدارشدم

 34. Kazhin می گوید

  خواب من از اینا نبود اصن لطفاً یکی تعبیر این خواب منو بده من خواب دیدم که در ژاپن بودم اونجا دو گروه دیدم که داشتند یکدیگر رو می کشتند وحشیانه می کشتند یکی توسط ببر یکی دیگه خورده میشد یکی رو می سوزاندند و… لطفاً جوابشو به من بگید لطفاً لطفاً لطفاً من خیلی خیلی دوست دارم تعبیر این خواب رو بدونم لطفففففففففففففففففا

  1. شوگر می گوید

   شما فیلم زیاد دیدی 😂

 35. esrapheal می گوید

  تقریبا میتونم بگم اکثرشون درست بود واقعا وضع
  روحی خوبی ندارم زندگیم داره به بدترین شکل ممکنش پیش میره فقط خدا کمکمون کنه

 36. kayla می گوید

  امروز 20 شهریور ۹۹
  دیشب دعوای خیلی بدی تو خونه داشتیم پدرم و مادرم با هم دعوا میکردن
  پدرم آدم خشن و بدیه ۲۰ ساله که داره شکنجه مون میده
  هر روز با ما و مادرم سر جنگه انگار که دشمنشیم .
  بعد از دعوا که تقریبا ساعتای ۱۲ الی ۱ شب بود من خوابیده بودم که طرفای صبح خواب بدی دیدم
  خواب دیدم توی اتاقم نشستم و یکهو صدای داد و فریاد برادرم میاد که داره به مادرم فحش های بد میده و عربده میکشه
  تموم وسایل خونه شکسته خونه رو به هم ریخته حتی مادرم هم کتک زده کلی خراش و کبودی روی تن و دست مادرم بود
  حتی قصد داشت با یه اتو لباس بهش حمله کنه
  من اونجا ایستادم یه وسیله سنگین هم توی دستم گرفته دارم جیغ میکشم و میخوام محکم بزنمش اما فلج شدم نمی تونم تکون بخورم حتی کسی صدا جیغمو نمیشنوه
  با جیغ ، خواهرمو که میشه قل دومم
  ما دوقلو هستیم
  خواهرمو صدا میزنم اما اون توی اتاقه و صدا زدنامو نمیشنوه

  تعبیر خوابم چی میتونه باشه ؟

  من هر توی گوگل سرچ کردم چیزی مربوط به خوابم نبود …

  1. مهدی حسینی می گوید

   سلام .وقت بخیر
   چون بعد از یه هیجان شدید ، این خواب رو دیدید طبیعیه و تعبیری نداره .

 37. /: می گوید

  سلام من خواب دیدم پدرم تک تک اعضای خانواده رو با چاقو میخواد بکشه حتی منم میکشه ولی یچیزی مث روح از بدنم بیرون میاد و وقتی ک میخواد مامانمو با چاقو سر ببره😭🥺من یچی می کوبم سر پدرم و میکشمش😭😭😭میشه کمکم کنید من خیلی میترسم😭 لطفا جواب بدید

 38. مهدی می گوید

  سلام ۱۳ سالمه من خواب دیدم که ۳ تا مرد دارن مامانمو اذیت میکنن و منو دوستایی که اصلا نمیشناسموش 🙄 داریم کمک مبکنیم وقتی مثلا میخوابیم و صبح پا میشیم اون مردا با همون لباسا همونجا مرده بودند🙂و من همش عذاب وجدان داشتم که شاید من کشتمشون😑😶

 39. 13سالمه می گوید

  سلام من خواب دیدم که در ساختمونمون(ما با فامیلامون یک جا زندگی میکنیم) یک روز دوای شدیدی سره یک چیز نامعلوم بعدش من با مامانم به خونه ی یکی از زنمو هامون میریم مامانم یه موضوعی رو به زنمو بزرگم میگه وقتی که زنموم این موضوعی رو که من اصلا نفهمیدم چی هست رو از زبون مامانم گوش میده خیلی عصبی میشه و مثل دیوونه ها همش از پله های ساختمون بالا میره دمه دره خونه ی زنمو کوچیکم
  اونم داشته با بچه هاش می خندیده که زنمو بزرگم یهو موهاشو میکشه و از طبقه دوم میرن اول خونه ی زنمو بزرگم 😭😭که بعدش زنموم دره خونشون و قفل میکنه مارو هم راه نمیده تو که بعد از یه ربع گذشتن زمان صدای جیغ زنموهام میان که بعدش در باز میشه و ما وارد میشیم که یه دفعه میبینیم که زنمو کوچیکم وسط یه ملافه سفید کلی ازش خون رفته مرده ما هم سریع توسط مامانم فرار میکنیم
  بعدش روزه ها میگذره که دیگه همه عادین تا این که یه روز دره خونمون رو میزنن درو باز میکنم میبینم پسرعموم(همون پسره زنمو بزرگمه)با گریه التماسم میکنه که من بزارم بیاد تو بعدش میاد میشینه پیش منو مامانم و شروع به گریه کردن میکنه مامانم که ترسیده بودش منم از قضیه هیچی نمیدونستم بعدش پارسا گفتش بگین به من که کی مامان منو کشته ؛شما ها میدونین که اون کیه پس به من بگید؟ من تعجب میکنم که مگه زنمو کوچیکم نمرده بودش بعدش مامانم سریع میاد منو بغل میکنه و میگه که زنمو کوچیکت اونو کشته بعدش من از خواب میپرم
  (خواهش میکنم تعبییییییر اینو بهم بگید)دارم سکته میکنم😭😭😭😭😭😭😭

 40. M می گوید

  سلام من خواب دیدم ک چند نفر قصد قطع یک زن ناشناس رو داشتیم من پشیمون شده بودم ک ترس داشتم از اینکه مطمئن بودم ک ما گیر میفتیم ولی افراد نمیزاشتن ک من کنار بکشم

 41. اسم من می گوید

  فکر میکنم درست باشن.
  من این چند وقت واقعا عصبانی وناراحت بودم… دیشب خواب دیدم یه نفر رو کشتم.

 42. Paimen killer می گوید

  هیچی فیلم زیاد دیدی

 43. miohd می گوید

  من تو واقعیت با یه دختر خانم یتیم رابطه داشتم همون شب پدر مرحومش اومد تو خوابم یقمو گرفت منم حولش دادم افتاد زمین بعد اعضا خونوادش داشتن گریه میکردن و مادرش ب دخترش میگفت مگه قول ندادی که دیگه اینکارو نکنی بعد اونجارو ترک کردم

 44. roz می گوید

  سلام خستع نباشید نزدیکای ساعت 5 و6صبح بود که خواب دیدم تو یع منطقع ایم کع دوتا خونع دارع و در یکی از خونع خیلی بزرگع بعد منو دوستم میریم تو اون خونع ایی کع درش خیلی بزرگع و میگم بهار درو ببند ولی دسته در کندع شد و نمیدونم چجوری همین لحظع ها بابام یکی کع صورتش اصن واضح نبودو اورد جلو در به زانو دراورد و با تفنگ کشتش میشه لطفن اینو برام تعبیر کنید رز هستم 16سالمع

 45. صبا می گوید

  سلام من خواب دیدم توی اتاقم هستم و روی تخت نشسته ام و دو نفر که روی زمین اند رو دارم با شمشیرمی کشم
  بعد یک جادوگر اومد وبا من مبارزه کرد وقتی شمشیرش به شمشیر من خورد شمشیرش خم شد بعد یک سلاح دیگه براشت آن دو نفر هم هنوز نمرده بودند ولی روی زمین افتاده بودند ناگهان از خواب بیدار شدم قلبم تند میزد و به شدت احساس گرما می کردم لطفا تعبیرش کنید ممنون صبا هستم و13 سالمه

  1. Mmm می گوید

   جنگ ستارگانه مگه

  2. ممد می گوید

   مرحله بعدم لطفافرداشب بگو

  3. Aghil می گوید

   سلام ،خواب دیدم که برادر وپدر زنم هرکدام یک کلاش به دست ،به من میگویند فرار کن،ومن هم فرار میکنم وآنها دنبال سرم،که برادرزنم به من میرسه میگه من که بهت رسیدم برو،که از خواب بیدار شدم

  4. رویا می گوید

   چیزی نیست حتما اون شب زیادی فیلم جادوگر شهر از دیدی