تعبیر خواب دندان – بیش از 100 معنی مختلف برای خواب دندان

تعبیر خواب دندان چیست ؟ دیدن افتادن دندان ها در خواب چه معنی دارد ؟

دیدن افتادن دندان در خواب و یا شکستن دندان ، در بسیاری از نقاط جهان ، یک خواب نگران کننده محسوب می شود.محققان اعتقاد دارند بیشتر مردم روی زمین از دیدن خوابی که به نوعی به دندان ربط داشته باشد نگران شده و وحشت دارند.برخی از رایج ترین خواب های مربوط به دندان عبارتند از :

 • دیدن افتادن دندان در خواب
 • کشیدن دندانها
 • پوسیده بودن دندان
 • خارج شدن چرک و خون از لثه
 • لق شدن دندان
 • رفتن به دندان پزشک
 • درد شدید دندان همراه با ترشحات زرد رنگ
 • دندان مصنوعی
 • دندان در آوردن نوزاد
 • دیدن اینکه همه دندان های شما ریخته است و بدون دندان هستید
 • کندن و کشیدن دندان خراب
 • تعبیر خواب شکستن دندان های بالا
 • خراب شدن و یا افتادن دندان آسیاب همراه با خونریزی
 • و …
تعبیر خواب دندان چیست ؟ دیدن افتادن دندان ها در خواب چه معنی دارد ؟
تعبیر خواب دندان چیست ؟ دیدن افتادن دندان ها در خواب چه معنی دارد ؟

بسیار جالب است که در اکثر نقاط جهان این خواب را به نوعی به اعضاء خانواده و عزیزان نسبت می دهند و معمولا اعتقاد دارند که دیدن هر نوع خوابی در مورد دندان می تواند نشانه ضرر رسیدن به نزدیکان و یا حتی مرگ پدر و مادر باشد !!

برخی از روانشناسان اعتقاد دارند دیدن خواب دندان به اعتقادات و احساسات شما نسبت به ظاهر و بدنتان ارتباط دارد .از دست دادن دندان ها نشان دهنده نگرانی شما از ظاهرتان و قضاوت دیگران در مورد زیبایی شماست .اگر به تازگی علائم پیری مانند سفید شدن مو و چین و چروک صورت را در خود مشاهده کرده اید اصلا جای تعجب نیست که بزودی خواب از دست دادن دندان هایتان را ببینید .ریختن دندان ها در خواب در زمانی که شما احساس پیری می کنید بسیار رایج است .

مطلب پیشنهادی : تعبیر خواب مرده

علاوه براین زمانی که شما به هر دلیلی دچار مشکل مالی می شوید ، ورشکست میشوید و یا کار خود را از دست می دهید ممکن است احساس کنید اعمال و رفتار نزدیکانتان نسبت به شما تغییر کرده است و دیگر آن احترام سابق را برای شما قائل نیستند.در این زمان نیز دیدن خواب افتادن دندان و یا شکستن آن بسیار رایج و محتمل است .

تعبیر خواب دندان مصنوعی

اگر در خواب ببینید که دندان مصنوعی در دهان دارید می تواند به این دلیل باشد که شما خودتان را طوری به دیگران شناسانده اید که با واقعیت اخلاقی و شخصیتی شما تفاوت بسیاری دارد. برای مثال ممکن است شما خودتان فرد بسیار ثروتمندی نشان داده اید در حالی که اصلا اینطور نیستید .یا ممکن است شما خودتان را فرد بسیار مومنی در جامعه نشان داده اید در حالی که اصلا اعتقادات محکمی ندارید. دیدن دندان مصنوعی در خواب نشان می دهد که شما بسیار نگران هستید که مردم و اطرافیانتان واقعیت شخصیت شما را متوجه شوند و اعتبار خود را نزد مردم از دست بدهید .

تعبیر خواب دندان حیوانی مانند دندان سگ و گرگ

اگر در خواب ببینید که دندان های نیش شما رشد کرده اند و یا دندان هایی مانند دندان سگ و گرگ دارید می تواند نشان دهنده این باشد که شما معمولا زمانی که عصبانی هستید تصمیمات مهمی می گیرید و این تصمیمات شما باعث آسیب رساندن به خودتان و دیگران شده است . باید تلاش کنید تا از تصمیم گیری در زمان های عصبانیت خودداری کنید.

تعبیر خواب دندان لق

اگر در خواب ببینید که یک یا تعداد زیادی از دندان های شما لق شده اند می تواند به این معنی باشد که در اطرافیان شما کسانی هستند که آرامش روحی را از شما گرفته اند.این افراد کسانی هستند که به هر دلیلی نمی توانید از آنها دل بکنید. ماندن آنها در کنار شما می تواند باعث جلوگیری از پیشرفت شما در زندگی شخصی و کاریتان شود.شما دوست دارید از آنها دور شوید ولی نمی توانید.باید تمام تلاش خود را کرده و تا جایی که می توانید از این افراد دوری کنید.

تعبیر خواب نداشتن دندان
تعبیر خواب نداشتن دندان

تعبیر خواب نداشتن دندان

از در خواب ببینید که هیچ دندانی در دهان ندارید و همه دندانهای شما ریخته اند می تواند به این معنی باشد که شما احساس می کنید کسی شما را جدی نمی گیرد و همه اعتبار خود را در بین اطرافیانتان از دست داده اید.شما احساس تنهایی می کنید و حتی ممکن است احساس کنید که دوستانتان در حق شما بی وفایی کرده اند. احتمالا در حال ورود به دوران پیری هستید. شما احساس می کنید فراموش شده اید و بود و نبود شما برای دیگران کوچکترین اهمیتی ندارد .

معنی خواب مسواک زدن

اگر در خواب ببینید که در حال مسواک زدن دندان های خود هستید نشان دهنده این است که شما دوران سختی را پشت سر گذاشته اید و تلاش می کنید تا آثار مخرب آن دوران را از ذهن خود پاک کنید. اگر مسواک زدن با خونریزی لثه هایتان همراه باشد این خاطرات گذشته شما بسیار بد و دردناک بوده و ممکن است حتی یکی از عزیزانتان را در گذشته از دست داده اید که تحمل مرگ این عزیز برای شما بسیار سخت بوده است .احتمال دارد در حال حاضر دچار افسردگی خفیف یا حتی شدید هستید.توصیه می شود به یک روانپزشک و یا روانشناس مراجعه کنید.

گیر کردن چیزی در بین دندان

اگر در رویا ببینید که چیزی و یا غذایی در بین دندان های شما گیر کرده است می تواند به این معنی باشد که کسی یا کسانی در زندگی شخصی شما مشکل ایجاد کرده اند و شما به دنبال راه حلی هستید تا آنها را از زندگی خودتان دور کنید.اگر در خواب ببینید که دندان هایتان کاملا تمیز و براق هستند به  این معنی است که شما روابط اجتماعی خوبی دارید و کاملا از لحاظ اجتماعی و مالی احساس امنیت و آرامش می کنید.

تعبیر خواب درد دندان و ریشه دندان

درد کردن دندان در خواب و دیدن ریشه دندان در رویا به معنی مشکل در روابط خانوادگی شما است.اگر ببینید که دندان شما درد می کند به این معنی است که مشکلاتی در زندگی خانوادگی و روابط خود با عزیزانتان دارید.اگر ریشه دندان شما درد می کند به این معنی است که دردسرهای زیادی در زندگی شخصی خود دارید و نیاز دارید که کسی شما را در این مورد راهنمایی کند.

تعبیر افتادن دندان

اگر در خواب ببینید که یکی از دندان های شما افتاده است یادآور کسی است که شما در گذشته از دست داده اید.این خواب نشان می دهد که شما دلتنگ یکی از عزیزانتان هستید که در سال های قبل از دنیا رفته است . اگر ببینید که یکی از دندان های نیش خود را از دست داده اید نشان دهنده این است که شما احساس می کنید قدرت خود را از دست داده اید.

تعبیر خواب کشیدن دندان

یکی از رایج ترین خواب ها در مورد دندان ، کشیدن دندان است.این خواب می تواند به این معنی باشد که شما در حال ایجاد تغییرات بزرگی در زندگی خود هستید . ممکن است در حال تغییر شغل هستید و یا ممکن است در حال ازدواج کردن و یا طلاق گرفتن هستید.در صورتی که کشیدن دندان با خونریزی و خروج چرک همراه باشد می تواند به این معنی باشد که این تغییر برای شما خیلی سخت و عذاب آور است.

اگر یک زن حامله خواب کشیدن دندان ببیند می تواند به معنی نزدیک شدن زمان زایمان باشد.به احتمال زیاد شما نگران از دست دادن فرزند خود هستید و یا از درد زایمان بسیار وحشت دارید.

تعبیر خواب ریختن دندان
تعبیر خواب ریختن دندان

تعبیر خواب ریختن دندان

اگر در خواب ببینید که دندان های شما ریخته اند و از لثه های شما خون جاری شده است می تواند به این معنی باشد که شما بیماری خاصی در بدن خود دارید.در اولین فرصت به پزشک مراجعه کنید و آزمایشات لازم را انجام دهید .اگر در خواب ببینید که با جویدن چیزی و یا گاز گرفتن چیزی دندان های شما میریزد ، می تواند نشان دهنده این باشد که شما از آینده خود اطمینان ندارید .ممکن است امنیت کاری ندارید و از لحاظ مالی در شرایط خوبی قرار ندارید .

اگر این خواب را یک زن ببیند به این معنی است که از لحاظ ظاهری احساس مشکل می کند و اعتماد بنفس خود را از دست داده است.دیدن سفید شدن موها و بوجود آمدن اولین چین و چروک پوستی می تواند باعث شروع دیدن این خواب ها و کابوس ها شود. ترس و نگرانی از اینکه زیبایی شما دارد از دست می رود و ترس از اینکه جنس مخالف و همسر شما درباره شما و ظاهر شما چه فکری می کند ، می تواند باعث دیدن این خواب شود.

 • اگر ببینید که دندان های شما ریخته است و از این بابت خجالت می کشید و از دیگران مخفی می کنید به این معنی است که شما از جمع گریزان هستید و اعتماد بنفس کافی برای حضور در جمع را ندارید . شما از این که رفتاری در جمع داشته باشید که بعدا پشت سر شما صحبت کنند بسیار ناراحت می شوید .
 • اگر دندان خود را با دست از جای خودش در بیاورید و به کسی بدهید به این معنی است که کسی در زندگی شما وجود دارد که دوست دارید او را تحت تاثیر قرار داده و نظر او را به خودتان جلب کنید. شما می خواهید او توجه بیشتری به شما داشته باشد .
 • اگر همه دندانهای شما داخل کف دستتان ریخته است به این معنی است که شما معامله ای انجام داده اید و پول خوبی به دست آورده اید .
 • اگر در خواب ببینید که دندان های شما در دهانتان ریخت و شما آنها را قورت دادید می تواند به این معنی باشد که شما کاری انجام داده اید که باعث از دست دادن استقلال شما شده است و شما از لحاظ مالی و روحی دچار مشکل شده اید .
 • اگر زنی در خواب ببیند که دندان های خود را قورت داد می تواند به این معنی باشد که به شوهر خود خیانت کرده است و نگران است راز او برملا شود .

همچنین دیدن دندان در خواب می تواند معانی زیر را داشته باشد .

 1. اگر دندان را به بیرون و یا روی زمین تف کنید به معنی این است که بیمار هستید
 2. اگر دندان را از زمین پیدا کنید به معنی این است که بیماری سختی داشته اید که در حال بهبودی است .
 3. اگر دندان خود را با یک جسم سخت بکشید و دور بیاندازید به این معنی است که شما مشکلی در زندگی و روابط خصوصی خود دارید ولی راهی برای حل این مشکل به ذهنتان نمی رسد .
 4. اگر دندان شما افتاد و خون از دهان شما جاری شد و شما از این حالت احساس رضایت می کنید نشان دهنده این است که شما مشکل بزرگی را حل کرده اید و هم اکنون ذهن شما به آرامش و آسودگی رسیده است .
 5. اگر در خواب ببینید دندان های شما خرد شده ، شکسته و یا خراب شده است به این معنی است که شما احساس می کنید از لحاظ جنسی دیگر آن جذابیت سابق را ندارید.شما احساس پیری و ضعیف شدن دارید.
مطلب مرتبط : تعبیر خواب مار
اگر در خواب ببینید دندان های شما خرد شده
اگر در خواب ببینید دندان های شما خرد شده

تعبیر خواب دندانپزشک

دیدن دندان پزشک در خواب می تواند بیانگر این باشد که شما احساس می کنید برای حل مشکلات خود باید از کسی کمک بگیرید .این مشکلات می تواند مشکل مالی ، خانوادگی ، کاری و حتی زیبایی شما باشد .اگر ببینید که دندانپزشک در حال کار کردن بر روی دندان شماست و شما از این موضوع رضایت دارید به این معنی است که کسی به کمک شما آمده است و در حال حل مشکل شماست .

اگر در خواب ببینید که دندانپزشک در حال کار کردن است ولی شما درد دارید می تواند به این معنی باشد که از فرد نادرستی کمک گرفته اید و آن فرد در حال بدتر کردن شرایط روحی شماست .بهتر است در انتخابتان تجدید نظر کنید.اگر ببینید که دندانپزشک دندان شما را کشید و احساس کردید که خون در حال خارج شدن است به این معنی است که کسی به شما آسیب وارد کرده است و شما دچار مشکل بزرگی شده اید ولی راه فرار از این مشکل را پیدا نمی کنید. شما احساس سردرگمی دارید .

اگر در خواب ببینید که دندانپزشک بجای شما بر روی دندان دیگران کار می کند به این معنی است که شما رازی داشته اید که همه از آن خبردار شده اند و شما به دردسر افتاده اید .

در ادامه این مطلب به برخی از تعبیر خواب های قدیمی در مورد دیدن دندان در خواب اشاره شده است .

نظر زیگموند فروید در مورد دیدن دندان در خواب

زیگموند فروید در این مورد می گوید :این خواب نشان دهنده میل جنسی سرکوب شده شماست.ممکن است شما تجربه جنسی جدیدی داشته اید و از این مورد بسیار نگران و یا هیجان زده هستید. ممکن است جشن عروسی در پیش دارید و از بابت اولین رابطه جنسی خود نگران هستید . علاوه بر این ممکن است شما در مورد قدرت جنسی خود نگران هستید و احتمالا دچار ناتوانی جنسی و یا مشکلات دیگر جنسی شده اید .

سایر تعبیرها

 1. از دست دادن دندان می تواند نشانه از دست دادن موقعیت های اجتماعی و یا حتی شغلی شما باشد
 2. این خواب نشان میدهد شما در تصمیمات مهم زندگی خود به خوبی عمل نمی کنید و فرد بی فکری هستید .
 3. انتخاب اشتباهی کرده اید و بخش بزرگی از دارای های خود را از دست داده اید. احساس می کنید احترام اجتماعی شما بسیار کم شده است .
 4. به شما خیانت جنسی شده است و شما اعتماد بنفس خود را در روابط زناشویی از دست داده اید.احساس می کنید قدرت ارضا کردن همسر خود را ندارید و به همین دلیل او به شما خیانت کرده است .
 5. اگر در خواب ببینید که دندان جدیدی در آورده این نشان دهنده این است که شما سعی دارید شخصیت خود را بهبود بخشده و به رشد فکری و فردی برسید.
 6. اگر در خواب ببینید که دندان های منظمی دارید به معنی داشتن اعتماد به نفس بالا و قدرت مدیریتی شماست .اطرافیانتان برای شما احترام خاصی قائل هستند.
 7. اگر در خواب ببینید که دندان شما شکسته است نشان دهنده این است که شما در زندگی شخصی خود مشکلات بزرگی دارید و استرس روحی شما بسیار بالاست.شما بر سر دوراهی گیر کرده اید و قادر به تصمیم گیری درست نیستید .
 8. اگر ببینید که کسی دندان شما را شکست به خاطر این است که به عزیزان و شریک های خود اطمینان کافی ندارید و نگران هستید که آسیبی از جانب آنها به شما برسد .
 9. اگر د خواب ببینید که دندان کس دیگری را کشیدید و یا شکستید به این معنی است که شما به کسی آسیب جدی وارد کرده اید و از این بابت احساس گناه می کنید.
 10. اگر در خواب ببینید که هیچ دندانی در دهان ندارید نشان دهنده این است که شما از بابت از دست دادن عزیزانتان بسیار نگران هستید .
 11. اگر در خواب ببینید که دندان شما کج شده است به این معنی است که شما از بابت قضاوت دیگران در مورد ظاهر خود بسیار نگران هستید .بخصوص نگران هستید که ظاهر شما برای جنس مخالف جذابیت لازم را نداشته باشد .
مطلب پیشنهادی : تعبیر خواب آب

اگر در خواب ببینید دندان در زبانتان فرو رفت

گاز گرفتن زبان در خواب و یا فرو رفتن دندان شکسته در زبان می تواند به این معنی باشد که شما به شدت احساس ضعیف بودن می کنید.این احساس می تواند به این دلیل باشد که همسر شما به شما خیانت کرده است و شما در مقابل آن رقیب عشقی احساس کمبود و ضعف دارید .احساس می کنید او چیزی بیشتر از شما داشته است و به همین دلیل همسرتان به طرف او جذب شده است.این احساس می تواند زندگی شما را نابود کند.حتی ادامه داشتن این احساس می تواند شما را نیز به سمت خیانت بکشاند زیرا دوست دارید کس دیگری به شما بگوید که شما هیچ ایرادی ندارید .

تعبیر خواب دندان درد

اگر مرد باشید و در خواب ببینید که دندان شما درد می کند به این معنی است که شما مشکل بزرگی در زندگی خود دارید که حل کردن این مشکل بسیار دشوار است و زندگی شما را مختل کرده است . اگر یک زن باردار این خواب را ببینید به این معنی است که شما از زایمان و درد آن وحشت دارید .

نظر امام صادق (ع) در مورد تعبیر خواب دندان

دیدن خواب دندان 6 حالت دارد.

 1. خانواده و فرزندان شما
 2. ثروت ، مال و کسب و کار شما
 3. سود مالی
 4. غم و اندوه
 5. از دست دادن مال و ثروت
 6. جدایی از عزیزان و بستگانتان

نظر حضرت یوسف در مورد تعبیر خواب دندان

حضرت یوسف می فرماید : اگر در خواب ببینید که دندان شما افتاد ، یکی از عزیزان و خویشاوندانتان از شما جدا می شود.شکستن دندان در خواب نشانه مصیبت و غم است .

نظر محمد ابن سیرین در مورد خواب دندان

محمد ابن سیرین می گوید : اگر در خواب ببینی که دندان جلو روی کف دستت افتاد و یا بر زمین افتاد ولی آلوده نشد ، به معنی این است که فرزند و یا خواهر و یا برادری خواهید داشت.اگر در خواب ببینید که دندان جلویی شما بر روی زمین افتاد و خاک آلود شد به این معنی است که فرزند ، خواهر و یا برادر شما می میرد یا از شما برای همیشه جدا می شود .

اگر دندان جلویی شما شکست و یا درد می کند به این معنی است که فرزند و یا خواهر و یا بردار شما مریض می شود .اگر در خواب ببینید دندان های شما از طلا است به این معنی است که مرگ شما نزدیک است.

آنلی بیتون در مورد تعبیر خواب دندان می گوید :

 • اگر در خواب ببینید که دندان های شما لق هستند به این معنی است که در زندگی دچار ضرر و شکست بزرگی خواهید شد و افسرده می شوید.
 • اگر دندانپزشک دندان شما را می کشد ، به بیماری سختی دچار خواهید شد .
 • اگر در خواب ببینید که دندانپزشک دندان شما را پر می کند نشان دهنده این است که با تلاش و پشتکار فراوان به ثروت خواهید رسید
 • اگر دندانهای خود را مسواک می زدید به این معنی است که برای حفظ ثروت خود بسیار تلاش می کنید
 • دیدن دندان مصنوعی در خواب نشان دهنده این است که کاری انجام می دهید که باعث کاهش اعتبار شما شده و غرور شما را از بین می برد.
 • شکستن دندان در خواب به معنی شنیدن اخبار بد و حتی مرگ عزیزان است
 • اگر دندانپزشک دندان های شما را معاینه می کند نشان دهنده این است که کسانی که شما را دوست ندارند برای ضربه زدن به شما تلاش می کنند.
 • دیدن دندان های کرم خورده و خراب علامت بیماری است
 • اگر دندان های خود را به بیرون تف کنید نشانه بیمار شدن یکی از اعضاء خانواده شماست
 • اگر دو عدد از دندان های شما بیافتد نشانه این است که کسی شما را به دردسر خواهد انداخت
 • افتادن تمام دندان ها نشانه مرگ و فقر است .

نظر یا سوال شما در این مورد چیه ؟

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود و محرمانه است.در صورتیکه ایمیل معتبر و بدون www وارد کنید دیگران میتوانند به شما پاسخ دهند و این پاسخ برای شما ایمیل خواهد شد.

23 نظر ارسال شده است.
 1. لیلا می گوید

  با سلام خواب دیدم داخل لپم دندون آسیاب هست یکمی سخت بود اما راحت درش آوردم ، بلافاصله در جای خالی اون یه دندون آسیاب دیگه در اومد به راحتی درش آوردم و باز هم یه دندون آسیاب دیگه بود ، یعنی شد سه تا .. و به راحتی درشون آوردم کف دستم بود تا به بقیه نشون بدم اما دیدم کف دستم به جای دندونها یه مشت قند بود …. تعبیرش چیه لطفا

 2. Sadaf می گوید

  سلام خسته نباشید ببخشید خواب دیدم من که تمام دندان هام خراب شده و حتی بعضی ها دارن سیاه میشن بعد ناگهان دندانهای بالام مخصوصا جلو ای ها شروع می کنن به تکه تکه شدن و ریختن من هم همشون جمع می کنم تا ببرم دکتر برام درست کنه خیلی هم ناراحت میشم خودمو نگاه می کنم می بینم دندن هام زشت و ناجور شدن ولی انگار زیرشون هم باز دندان هست که هنوز کامل در نیامده بودن میشه لطف کنید تعبیرش را بگید چون تعبیر دندان انگار بد واسه همین من خیلی نگران شدم
  ممنون از سایت خوبتون

 3. رضا می گوید

  سلام خواب دیدم دندانپزشک یک دندان بالایی راخوردکردوتکه هاش رااز دهانم ریختم کف دستش ولی یه تیکه هنوز چسبیده بود

 4. Goli می گوید

  راستی یادم رفت بگم، بسیار ممنون از مطلب خوبتون. پاینده باشید.

 5. Goli می گوید

  سلام.من خواب دیدم دارم مسواک میزنم و تو آینه میبینم که به خاطر گارد شبانه ای که میگذارم دهانم بین دندانهای جلویی فک بالام فاصله افتاده. و از دندانپزشکم عصبانی میشم که چرا یه دندان من رو نکشیده که دندانهای من مرتب شوند.

 6. M می گوید

  سوال دیشب نزدیک اذان صبح خواب دیدم که دندانی که در واقعیت خراب است در دهانم خرد شد و من با دست راست خود تیکه های داندانم رادر میآوردم ولی دندانم انگار سالم بود ولی من نه ناراحت بودم نه استرسی داشتم برایم عادی بود در حال در آوردن تیکه های دندانم بودم که از خواب پریدم

 7. معصومه می گوید

  سلام خسته نباشید من نزدیک اذان صبح خواب دیدم ک دندانی ک در واقعیت خراب است دز دهانم خرد شد و من با دست راستم تیکه های دندانم را در میاورم نه ناراحت بودم نه هیچی در خال در اوردن تکه های دندانم بودم ک از خواب پریدم

 8. Helia_rr می گوید

  سلام جناب خسته نباشید، مادرم خواب دیده که من خیلی خوشگل شده بودم و خوشحالم بودم چون اورتودنسی هام رو باز کرده بودم ولی مادم یکدفعه متوجه میشه که از دندون های سمت چپ دهانم از بالا به ترتیب یکی از جلو و کناریش نبودن ولی مثل اینکه اصلا واسم اهمیت نداشته با که متوجهش نبودم چون خیلی خرسند بودم،تعبیرش چیه؟؟ میشه بگین…خواهش میکنم..

  1. Sp می گوید

   سلام من خواب دیدم دندون جلویی بالا سمت راست در اثر اینکه یک حشره طاووس مانند و بسیار زیبا زیر دندونم رفت لق شد و گرفتمش تو دستم اما خیلی نگران شدم و سعی کردم دوباره بذارمش سرجاش و همین اتفاق هم افتاد و دیگه سرجاش موند ….میشه بگین تعبیرش چیه لطفا؟

 9. سمیه می گوید

  سلام من خواب دیدم دندان عقلم افتاد روی زمین دو نصف شد ومن هم نداشتم نگاه کردم تعبیرش چیه ؟

 10. لیلا می گوید

  من خواب دیدم دندان جلویی بالا سمت راست افتاد و زیرش یه دندان تازه جوانه زده تعبیرش چی ؟

 11. باقر می گوید

  بعد از نماز صبح خوابیدم خاب دیدن دندان ته ردیف بالا اخری انگار دندون پرکرده داشتم اون اول لق بود بعد افتاد یعنی وقتی از دهنم اومد بیرون خرد شده بود و برنگ سیاه بود وجای دندان هم بدون زخم وصاف بود

 12. رومینا می گوید

  سلام وققتون بخیر
  خواب دیدم که روی دندان نیش سلام برحسین به عربی حکاکی شده تعبیرش چیست.باتشکر

 13. امیرمحمد می گوید

  سلام . بعداز نماز صبح خواب دیدم که داندان های ردیف بالا گویا لق هستند و خودم با دستم همه آنها به جز دو تای انتهایی رو کندم و روی زمین به ترتیب چیدم

 14. امیرمحمد می گوید

  سلام . بعداز نماز صبح خواب دیدم که دندان های ردیف بالا گویا لق هستند و خودم با دستم همه آنها به جز دو تای انتهایی رو کندم و روی زمین به ترتیب چیدم

 15. آرش می گوید

  سلام
  من خواب دیدم دندونای نیشم لق شده بودن خودم با دستم درشون آوردم یکیشون کرم خورده بود و از توش ۳ تا کرم بیرون اومد و فرار کردن منم نمک ریختم توش تمیزش کردم چسبوندمش سرجاش 😐

  1. Mina می گوید

   😂😂😂😂😂😂

 16. نفس می گوید

  خواب دیدم که دندون آسیاب پایین که پر شده بود رویش کنده کشد و افتاد و زیرش سفید و سالم هست،همینطور دندون جلویی پایین تاجش شکست ولی هیچ اتفاقی نیوفتاد،تعبیرش چیه؟

 17. الناز می گوید

  سلام من خواب دیدم دندان هام تو دهنم خورد و پودر شدن و اول خیلی نگران شدم وقتی اونا روی زمین ریختن تبدیل به طلا و جواهرات و سنگ های قیمتی شده بودند اما دیگه احساس نگرانی نداشتم و سعی میکرد سریع طلا و جواهراتو از زمین جمع کنم

 18. Mm می گوید

  سلام من ديشب خواب ديدم همه دندان هايم از دهانم بيرون مي افتد ولي با اين حال تمام دندان هايم سر جايشان و سالم بودن و از دهانم به طرز عجيب و زيادي دندان بيرون مي افتاد
  ممنون از پاسخ شما

 19. Mobina می گوید

  سلام من خواب دیدم که دندونام ارتودنسی هستند و خیلی خوشحالم از این موضوع و باز تو همون خواب دیدم که بینیمم عمل کرده بودم و چسب و باند روش بود که مراسم یکی از اقوام بود و من داشتم میرقصیدم که از بینیم خون زیادی اومد هربار که میرفتم برقصم این اتفاق میفتاد و مجبور میشدم بشینم خیلی م دلم میخواست برقصم همش. ممنون میشم تعبیرشو بگید

 20. فریبا عبدالکریم می گوید

  دیشب خواب دیدم یکی از دندان بالای سمت راست آسیاب کوچک‌بغل نیش می افتاد و دو بار سعی کردم بگذارم مکانش و می افتاد بخاطر اینکه لثه خراب است

 21. neda می گوید

  سلام . خواب دیدم دندان پایین اسیابی چند تیکه شده و در دهانم شکسته اما وقتی دندان خرد شده رو دردست گرفت اون تیکه های خرد شده مربوط به یک دندان نبود انگاری تیکه ها بیشتر از یک دندان بود اما اصلا نگران نبودم