تعبیر خواب مرده -لیست 204 معنی روانشناسی + ابن سیرین + امام صادق

()

فهرست

تعبیر خواب مرده

این خواب یکی از رایج ترین و ناراحت کننده ترین خواب هایی است که اکثر مردم جهان آن را دیده اند. ممکن است در خواب ببینید که مرده اید .

یا یکی از نزدیکان شما مرده است.یا در حال کشتن کسی هستید و …. در هر حال این خواب معمولا نشان دهنده حالات روحی شما در زندگی شخصیتان است.

حالاتی مانند : پشیمانی ، نوستالژی ، گم کردن چیزی و یا کسی ، شکست عشقی ، خیانت کردن و یا مورد خیانت قرار گرفتن ، نداشتن اعتماد به نفس و حتی ممکن است به دلیل این باشد که به تازگی کسی را از دست داده اید و هنوز باور آن برای شما سخت است.

دیدن خواب مرده - تعبیر خواب متفاوت - معنی مردن در خواب
دیدن خواب مرده – تعبیر خواب متفاوت – معنی مردن در خواب

اول از همه به خاطر داشته باشید که این فقط یک خواب است !! اصلا نگران نباشید.

قرار نیست شما بمیرید یا هر کدام از کسانی که دوستشان دارید را از دست بدهید. این خواب به صورت مستقیم با حالات روحی شما ارتباط دارد.

در ادامه این مطلب ، خواب های مختلفی که مربوط به مرگ هستند با معنی و تعبیر آنها نوشته شده است. قبل از مطالعه ادامه مطلب لطفا توجه داشته باشید که :

این تعبیر خواب دقیقا به معنی این نیست که حتما شما مشکلی دارید و یا حتما این تعبیر در مورد شما درست است. لطفا هیچ خواب و هیچ تعبیر خوابی را جدی نگیرید.
خواب مرده بر حالت روحی شما دلالت دارد
خواب مرده بر حالت روحی شما دلالت دارد

1 ) دیدن خواب مرده

همان طور که در ابتدای مطلب اشاره کردیم ، خواب مرده بر حالت روحی شما دلالت دارد.

دیدن جسد در خواب به این معنی است که شما باید تلاش کنید تا چیزی را در زندگی خود تغییر دهید. خوب حالا آن چیز چیست ؟

هیچ کس جز شما نمی تواند به این سوال پاسخ دهد. ببینید چه چیزی در زندگی شما وجود دارد که هر روز ذهن شما را مشغول کرده و باعث ناراحتی و احساس عدم امنیت شما می شود .

به طور ناخودآگاه هر کسی میداند که مشکل از کجاست.

2 ) تعبیر خواب کشتن کسی

این خواب اینگونه معنی می شود که شما در تلاش برای تغییر زندگی و یا رفتار خود هستید ولی در این راه شکست خورده اید.یا ممکن است شما ایراد کار و یا رفتار و اخلاق خود را میدانید ولی قدرت تغییر آن را ندارید.

به این خواب به صورت مثبت نگاه کنید. خیلی خوب است که شما ایراد کار خود را می دانید و لااقل قصد تغییر آن را دارید. مغز شما نیز برای این تغییر آماده است.

مشکل شما اینجاست که نمی توانید حدس بزنید بعد از این تغییر ، حالات روحی شما چگونه خواهد بود. شما می ترسید این تغییر بعدا برایتان گران تمام شود.

برای مثال ممکن است شما در رابطه عاشقانه با کسی هستید ولی می دانید که این رابطه درست نیست و هرچه زودتر باید تمام شود .ولی ته دل شما نگرانی هایی از بابت پایان دادن به این رابطه وجود دارد و از عواقب آن مطمئن نیستید.

نمی دانید که چقدر دلتنگ و ناراحت خواهید شد ، نمی دانید که اصلا آیا توان تحمل این دوری را دارید یا نه  و ندانسته هایی از این قبیل .

3 ) تعبیر خواب پنهان کردن مرده یا جسد

این خواب نشان می دهد که شما مشکل یا اشتباه بزرگی در زندگی خود دارید که فکر می کنید قادر به حل کردن آن نیستید به همین دلیل سعی می کنید آن را از دیگران پنهان کنید.

ولی خودتان چطور ؟ پنهان کردن این مشکل از دیگران باعث نشده است که خود شما هم این مشکل را فراموش کنید.

ممکن است کاری کرده اید که در حال حاضر دچار عذاب وجدان هستید. این خواب نشان می دهد شما مشکلات پیچیده ای درست کرده اید که قادر به حل آن نیستید ولی ذهن و فکر شما را بسیار مشغول کرده است.

این مشکل می تواند پیشرفت و حتی شغل شما را تحت تاثیر قرار دهد. باید هرچه سریع تر راه حلی برای آن پیدا کنید.

4 ) تعبیر خواب غرق شدن در آب و مرگ

این خواب می تواند کمی پیچیده باشد . ممکن است شما به موفقیتی رسیده اید و حالا زمان استراحت و استفاده از لذت های زندگی برای شما فرا رسیده است.

مغز شما آسوده شده و در حال استراحت است. یا ممکن است شما نگرانی بسیار زیادی داشته اید که حالا رفع شده است. این نگرانی می تواند بیماری عزیزانتان باشد.

برای مثال ممکن است یکی از نزدیکان شما مریض بوده و شما مدت ها نگران حال او بودید و حالا بهبود پیدا کرده و شما آسوده شده اید.

حالات روحی مختلفی می تواند باعث دیدن خواب مردن در آب و یا غرق شدن در آب شود. برای مثال اگر ببینید کسی که مرده است بر روی آب شناور است می تواند نشانه این باشد که نگرانی شما از بابت عزیزانتان رفع شده ولی با یک اتفاق بد .

یعنی در این حالت شما دیگر چیزی برای از دست دادن ندارید. ممکن است یکی از عزیزانتان مدت ها دچار بیماری بوده و حالا از دنیا رفته است.مرگ این عزیز با وجود اینکه اتفاق تلخی است ولی باعث از بین رفتن نگرانی شما شده .

در واقع شما نگران مرگ کسی بودید که حالا مرده است . پس شما از این به بعد دیگر نگران مرگ او نیستید !!!

یا ممکن است شما نگران شغل و کسب و کار خود بودید و حالا ورشکست شده اید و یا حتی در زندان هستید .

با وجود اینکه شما الان یک ورشکسته هستید ولی در واقع دیگر نگران ورشکسته شدن نیستید و این دغدغه فکری از بین رفته است چون دیگر چیزی برای از دست دادن و نگران بودن ندارید !

دیدن خواب اینکه مرده از شما چیزی بخواهد
دیدن خواب اینکه مرده از شما چیزی بخواهد

5 ) دیدن کشته شدن کسی

ممکن است شما در خواب شاهد یک صحنه جرم باشید . اگر در خواب ببینید که کسی یک نفر دیگر را کشت و شما این صحنه را دیدید ، نشان دهنده این است که شما شاهد خیانت و یا جرم یا اشتباه کسی بوده اید و نمی توانید آن را به کسی بگویید و قادر به فراموش کردن آن نیستید.

مغز شما درگیر این موضوع است و حتی ممکن است عذاب وجدان هم داشته باشید .

اگر ببینید که خود شما در حال کشتن دیگران هستید می تواند به این معنی باشد که شما به اطرافیان و همکاران خود شک دارید و شدیدا نیازمند کسی هستید که بتوانید به او اعتماد کنید .

به نظر می رسد اطرافیان شما در حال آسیب رساندن به شما هستند و تاثیر مثبتی بر روی شما ندارند.این می تواند زندگی و حتی شغل شما را تحت تاثیر قرار دهد .مغز شما به شما اخطار می کند که هر چه سریع تر باید فکری برای تغییر اوضاع کنید.

 رایج ترین خواب های مرگ
رایج ترین خواب های مرگ

در ادامه به برخی از رایج ترین خواب های مرگ به صورت تیتر وار اشاره می کنیم .

 • اگر در خواب مرگ خودتان را ببینید »» از رفتار و کارهای خود راضی نیستید . سریعا به فکر تغییر باشید
 • اگر تعداد زیادی مرده در یکجا ببینید »» بسیاری از آرزوهای خود را نادیده گرفته اید. شاید برای خوشحال کردن عزیزانتان آرزوهای خود را دفن کرده اید ولی بدانید که این آرزوها آتش زیر خاکستر هستند . باید برای دست یابی به آنها تلاش کنید وگرنه بعدا بسیار پشیمان خواهید شد.رسیدن و یا نرسیدن به این آرزوها اصلا مهم نیست . مهم این است که شما همه تلاش خود را کرده باشید .
 • صحبت کردن با مرده »» نگرانی های ذهنی بسیار زیادی دارید که قادر به بیان کردن آن نیستید. یک شخص مورد اعتماد پیدا کنید و با او درد دل کنید. در غیر این صورت می توانید به یک مشاور مراجعه کنید. البته نه برای درمان . بلکه برای اینکه کسی باشد که شما را نمی شناسد و بتوانید حرف های خود را بدون نگرانی به او بزنید و سبک شوید.
 • دیدن کودک مرده در خواب »» این خواب نشان می دهد کسی در زندگی شما برایتان در حال درست کردن دردسر است . ممکن است شما را تحت فشار قرار داده تا کاری انجام دهید. در هر صورت اصلا خوب نیست و مغز شما تحت فشار است . این می تواند ضررهای مالی برایتان در پی داشته باشد .
 • اگر در خواب ببینید که مرده در حال حرف زدن است »» این نشان دهنده رابطه شما با اطرافیانتان است . ممکن است با یکی از عزیزانتان قهر هستید ولی حالا پشیمان شده اید و به دنبال بهانه هستید تا با او آشتی کنید
 • خواب مردن پدر یا مادر »» اگر مرگ پدر و مادر خود را در خواب ببینید ممکن است به این دلیل باشد که شما بسیار نگران از دست دادن انها هستید . یا ممکن است به تازگی پدر یا مادر خود را از دست داده اید و مغز شما هنوز توانایی باور کردن این مشکل را ندارد . دیدن جنازه خواهر و یا برادر نیز همین تعبیر را دارد .
 • اگر در خواب مرگ همسر خود را ببینید » این خواب نشان می دهد که شما به همسر خود اطمینان ندارید . این عدم اطمینان می تواند از جهات مختلف باشد . ممکن است فکر می کنید او در حال خیانت کردن به شماست . و یا ممکن است خاطر جمع نیستید که او بتواند زندگی دلخواه شما را برایتان فراهم کند. حتی ممکن است مطمئن نباشید که اون از شما راضی است و یا نیست .
 • اگر در خواب ببینید که در حال جنگ هستید »» دیدن جنگ در خواب و یا کشتن شدن در جنگ می تواند به این معنی باشد که شما اخبار زیادی از جنگ و خونریزی را دنبال می کنید و یا ممکن است تاثیر دیدن یک فیلم جنگی باشد .
 • اگر در خواب ببینید که لباس یک فرد مرده را از تن او در آوردید و خودتان آن لباس را پوشیدید »» این خواب می تواند نشانه بیماری خطرناک باشد. به یک پزشک مراجعه کنید. احتمالا دچار بیماری خطرناکی شده اید و احتمالا مرگ وجود دارد. (البته این فقط یک خواب است و قرار نیست تعبیر آن حتما درست باشد !!)
 • دیدن جنازه کسی که می شناسید »» اگر در خواب مرده ای را دیدید که کاملا او را می شناسید ، روابط خود را با او بررسی کنید. ظاهرا مشکلی در روابط شما دونفر وجود دارد .
 • اگر ببینبد که مرده اید و به روح تبدیل شدید »» اگر روح خود را در خواب ببینید به این معنی است که شما بیش از حد به دیگران تکیه کرده اید و نگران هستید که آنها حمایتشان را از شما قطع کنند.سعی کنید روی پای خودتان بایستید و به کسی وابسته نباشید .
 • اگر در خانه خود یک مرده دیدید »» مشکلات خانوادگی زیادی دارید و خانه محل آرامش شما نیست
 • اگر سر بریده یک مرده را دیدید »» نشان می دهد که در یک مورد خاص اطلاعات شما کافی نبوده و باعث دردسر برایتان شده است .

به طور خلاصه می توان گفت دیدن مرده در خواب و یا دیدن مرگ کسی در خواب به معنی احساسات شما در مورد آن فرد و یا خود شما است . این خواب نشان می دهد که بدن شما از چیزی ناراضی است و شدیدا نیاز به تغییر اوضاع دارد .

تعبیر خواب خوشحال بودن مرده
تعبیر خواب خوشحال بودن مرده

در ادامه این مطلب ، به برخی از سایر تعبیرها درباره “تعبیر خواب مرده ” اشاره می کنیم .

نظر تونی کریسپ درباره تعبیر خواب مرده

تونی کریسپ اعتقاد دارد زمانی که شما خواب مرده می بینید ، معمولا به این خاطر است که ممکن است یکی از کسانی که می شناسید اخیرا مرده است و یا شما نگران این هستید که او را از دست بدهید.

بیشتر خواب هایی که درباره مردن کسی می بینیم به دلیل تلاش مغز برای فراموش کردن خاطرات، خشم نسبت به او ، عذاب وجدان و سایر احساسات و موضوعاتی است که در ارتباط با او داشتید.

زمانی که فرد مورد علاقه و یا نزدیکان شما می میرند ، دوره جدیدی از زندگی شما آغاز می شود. در این دوره فردی که تا دیروز در کنار شما بود ، تبدیل به خاطره شده است و شما دیگر به او دسترسی ندارید.

برای مثال زن ها زمانی که شوهر خود را از دست می دهند ، معمولا دچار این خواب می شوند و مردن شوهر را در خواب می بینند.دیدن خواب مرگ همسر تا ماهها بعد از فوت شوهر برای زنان طبیعی است.

تعبیر مردن در خواب چیست ؟
تعبیر مردن در خواب چیست ؟

به مرور زمان و با عادی شدن این دوری ، کم کم از این خواب ها کاسته شده و همه چیز به روال عادی خود باز می گردد.این خواب هیچ معنی و مفهوم خواصی ندارد و فقط به دلیل شوک روحی اخیر بوجود آمده است .

اگر اخیرا کسی را از دست نداده اید و در خواب جنازه و یا مردن می بینید می تواند به دلیل مشکلات روحی و ضربه های احساسی که خورده اید باشد.

برای مثال ممکن است عشق شما به شما خیانت کرده باشد.یا ممکن است مشکل بزرگی در رابطه زناشویی خود دارید و قادر به حل آن نیستید.هرگونه فرو بردن خشم و سرکوب کردن احساسات می تواند باعث دیدن خواب مرگ شود.

ابراهیم کرمانی درباره تعبیر خواب مرده می گوید :

اگر در خواب مرگ فرزند خود را ببینی می تواند به ثروتمند شدن تعبیر شود.اگر مرگ پدر و یا مادر خود را در خواب ببینی به معنی ایت است که کسب و کار شما دچار رونق خواهد شد.

دیدن خواب مرده بعد از اذان صبح – صحبت کردن با مرده

در این مورد ابن سیرین اعتقاد داشت که اگر مرده ای که با تو صحبت می کند خبر خوبی به تو می دهد اینگونه تعبیر می شود که خداوند از اعمال تو راضی است و اگر حرف بدی به تو می زند و یا خبر بدی می دهد به معنی این است که خداوند از تو ناراضی است .

علامه مجلسی می گوید :

اگر کسی در خواب مرده و یا جنازه ببیند از غائب به او خبر می رسد.

نظر ابن سیرین در این مورد این بود که :

اگر در خواب ببینی که افراد زیادی در حال تشییع جنازه فردی هستند به مقام می رسی .

امام صادق در این مورد می فرماید

دیدن جنازه در خواب خوب است و نشانه مال و ثروت می باشد.

سایر معبرین اسلامی در این مورد اعتقاد دارند که :

اگر جنازه را بر دوش مردم ببینی خوب است و از بیماری و رنج و اندوه خلاص می شوی .اگر مدیون کسی باشی بدهی خود را پرداخت می کنی .اگر ببینی که خودت مرده ای عمرت دراز خواهد شد.

دیدن حرف زدن با مرده در خواب
دیدن حرف زدن با مرده در خواب

اگر کسی را که در واقعیت مرده است در خواب بیمار ببینی خوب نیست و توصیه می شود مواظب سلامتی خودت باشی .اگر قصد سفر کردن داری کمی صبر کن

تعبیر خواب کندن قبر و دفن کردن جنازه خوب است به شرطی که جنازه را لمس نکرده باشی .

مرده به ما چیزی بدهد

اگر در خواب ببینی که مرده چیزی به تو داد خوب است و نشانه مال و قروت است .

تعبیر خواب لباس مرده 

اگر در خواب ببینی که مرده لباس شیک و تمیز و زیبا پوشیده است خوب است و نشانه خبرهای خوب و شادی است .اگر جنازه لباس کثیف و کهنه و زشت پوشیده بود نشانه غم و اندوه فراوان است .

مرده دوباره بمیرد

اگر در خواب ببینی کسی که در واقعیت مرده است دوباره بمیرد به این معنی است که دوست داری او الان زنده بود و با او صحبت و درد دل می کردی .

ابن سیرین می گوید :

اگر در خواب ببینی که مرده با تو حرف می زند و به تو خبرهای خوبی می دهد به این معنی است که آدم خوبی هستی و خدا از تو راضی است . اگر به تو حرف های بد و ناامید کننده بزند تعبیر آن برعکس است .

امام صادق می فرمایید :

اگر در خواب ببینی که مرده با تو بحث و دعوا می کند یا پشت به تو کرده است یعنی به وصیت او عمل نکرده ای و او از تو راضی نیست .

زنده بودن مرده

ابن سیرین در این مورد می گوید : اگر در خواب ببینی که کسی که مرده است به تو بگوید که من زنده هستم یعنی در آن جهان احوال او خوب است .

ابراهیم کرمانی می گوید :

اگر در خواب ببینی که بچه تو مرده است یعنی ثروتمند می شوی  و از شر دشمن در امان خواهی ماند.

جابر مغربی در این مورد می گوید :

اگر در خواب ببینی که بچه خودت را کشتی یعنی روزی حلال کسب می کنی .

ابن سیرین می گوید : اگر در خواب ببینی که روح از بدن تو خارج شد یعنی کشته خواهی شد و یا زن و یا بچه تو خواهد مرد و یا اینکه ضرر مالی می بینی .

امام صادق می فرماید : اگر در خواب ببینی که کسی در حال جان دادن است یعنی در عالم برزخ در حال عذاب است .

دیدن مردن همسر ، شوهر ، زن در خواب
دیدن مردن همسر ، شوهر ، زن در خواب

تعبیر خواب دفن کردن مرده

اگر در خواب ببینی که تو را دفن کردند و در قبر گذاشتند به این معنی است که به زودی به مسافرت می روی.

فریاد و ناله مرده از درد

ابن سیرین در این مورد می گوید : اگر در خواب ببینی که کسی که مرده است ناله و زاری می کند و داد می زند به این معنی است که انسان خوبی نبوده است .

اگر از سردرد ناله می کرد در این دنیا بسیار مغرور بوده است .اگر از دندان درد ناله می کرد در دنیا بسیار فحش و ناسزا گفته است . اگر از درد شکم و معده درد ناله می کرد مال حرام خورده است .

تعبیر خواب گرفتن چیزی از مرده

اگر در خواب ببینی که مرده به تو چیزی داد یعنی از جایی به تو ثروتی می رسد که اصلا انتظارش را نداشتی .

اگر در خواب ببینی که مرده چیزی خوردنی به تو داد یعنی روزی حلال به دست می آوری .

دیدن روح شدن در خواب
دیدن روح شدن در خواب

تعبیر خواب رابطه جنسی با مرده

ابن سیرین می گوید :

اگر در خواب ببینی با زنی که مرده است رابطه جنسی داری یعنی به تو ارث خواهد رسید. اگر زنی در خواب ببیند که با مرده رابطه جنسی برقرار می کند اموال زن کم شده و دچار ضرر مالی خواهد شد.

امام صادق در این مورد می فرماید :

اگر در خواب ببینی با زنی که مرده است رابطه جنسی داری به این معنی است که حاجت تو برآورده خواهد شد.

بروز رسانی در تاریخ 22 تیر 98 ↓

دیدن خواب کسی که مرده است می تواند نوعی تلاش روح و روان ما برای بر قراری ارتباط با ما باشد .این خواب بیانگر نوع احساسات ما در ناخودآگاه ماست که می تواند معانی بسیار زیادی داشته باشد .

دیدن خواب مرده و یا مردن در خواب می تواند نشانگر احساسات مثبت و یا منفی در ضمیر ناخودآگاه ما باشد . برای مثال ممکن است شما خواب پدر یا مادر مرده خودتان را ببینید.

بسیاری از ما حرف ها و احساساتی در خود داریم که معمولا بسیاری از آنها را قبل از مرگ با عزیزانمان مطرح نمی کنیم .

ممکن است شما از پدر و مادر خود ناراحتی و کینه ای در دل داشتید و یا از رفتار آنها دل شکسته شده اید ولی قبل از مرگ آنها هیچگاه فرصت نکردید تا با آنها این موضوع را حل کنید.

یا ممکن است بدی به پدر و مادر یا هر کدام از عزیزانتان کرده اید ولی قبل از مرگ آنها نتوانستید این بدی را جبران کنید و یا از آنها تقاضای بخشش کنید.

این ها گره های کوری هستند که می توانند بسیار ناراحت کننده باشد و به دلیل اینکه شما دیگر به آن فرد دسترسی ندارید ، باز کردن این گره با روش های واقعی و طبیعی امکان پذیر نیست .

تعبیر خواب مردن پدر یا مادر
تعبیر خواب مردن پدر یا مادر

در این حالت به دلیل اینکه شما دیگر به آن فرد دسترسی ندارید  ، مغز شما با بازسازی خاطرات آنها و حتی ایجاد ارتباط کلامی بین شما و آنها در خواب سعی می کند این مشکل را حل کند.

زمانی که شما در خواب با مرده ای حرف می زنید و یا مرده با شما صحبت می کند ، در واقع مغز شما در حال حل و رفع مشکلات شما با آن فرد است و به نوعی می خواهد به صورت مصنوعی و ساختگی ، حس درونی شما نسبت به خودتان و آن فرد را اصلاح کند.

این حقه ذهنی می تواند باعث شود که شما خودتان و یا آن عزیزتان را ببخشید و از حس نفرت و یا عذاب وجدان خلاص شوید.

صحبت هایی که شما او می کنید و یا آن فرد مرده در خواب با شما می کند می تواند سرنخ های بسیار خوبی از مشکلات روحی ناخودآگاه شما داشته باشد .

تا زمانی که شما احساسات خود را نسبت به آن فرد در درون خود حل نکنید احتمالا این خواب ها تکرار خواهند شد .

بسیار مهم است که این خواب را به خاطر بسپارید و اطلاعاتی که از این خواب دریافت می کنید را تفسیر کنید. آیا آن فرد مرده در خواب از شما ناراحت بود ؟

آیا شما از دیدن او در خواب راضی و خوشحال بودید یا ناراحت ؟ آن فرده مرده از دیدن شما چه حسی داشت ؟ آیا در خواب به راحتی با او صحبت می کردید ؟ آیا او سعی داشت در خواب به شما آسیب وارد کند ؟

آیا رفتارهایی که باعث آزار و اذیت شما می شد را دوباره در رویای شما تکرار می کرد ؟ آیا با دیدن او در رویا گریه کردید ؟ و بسیاری از سوالات شبیه به این که می تواند برای تعبیر این خواب بسیار مهم باشد .

از طرفی زمانی که شما به تازگی عزیزی را از دست داده اید بسیار طبیعی است که تا مدت ها او را در خواب ببینید .

شما به صورت ناخودآگاه دوست دارید که او در جای جدید خود راحت باشد .

به همین دلیل بسیار رایج است که افرادی بعد از از دست دادن عزیزانشان در خواب می بینند که او در جای جدید خود بسیار راحت است یا حتی او را در بهشت می بینند .

تعداد زیادی جنازه و جسد در خواب ، سردخانه
تعداد زیادی جنازه و جسد در خواب ، سردخانه

دیدن مرده در بهشت در واقع تلاش مغز شما برای این است که خیال شما از بابت راحتی عزیزتان آسوده شود و هچنین شما اینگونه تصور کنید که عزیز شما فرد بسیار خوبی بوده و به همین دلیل اکنون در بهشت است .

در حقیقت مغز شما با این حقه سعی دارد خیال شما را از هر لحاظ راحت کند .یا ممکن است شما از او بسیار آزرده خاطر بوده اید و کینه بسیار بزرگی از او در دل دارید .

در این صورت ممکن است او بخ خواب شما بیاید و از شما عذر خواهی کند . یا ممکن است شما در خواب ببییند که او در جهنم است و عذاب می کشد.

این حقه نیز تلاشی از طرف مغز شماست که سعی می کند حس نفرت و کینه شما را به او کاش دهد تا شما راحت تر زندگی کنید.

تعبیر خواب مردن

اگر در خواب ببینید که خودتان مرده اید می تواند به معنی این باشد که شما چیز مهمی را در زندگی خود متوقف کرده اید.

ممکن است زندگی زناشویی خود را پایان داده اید و یا حتی کاری را که چندین سال مشغول آن بوده اید تعطیل کرده اید .

مرگ در واقع نشانه پایان چیزی است که آن را دوست دارید . این خواب می تواند به دلیل وجود احساسات شدیدا منفی در ناخودآگاه شما باشد که معمولا آن را سرکوب کرده اید و یا در حال تلاش برای فراموش کردن آن هستید .

اگر در خواب مرگ فرد ناشناسی را ببینید می تواند نشان دهنده این باشد که شما ناراحتی و خشم بسیار شدیدی دارید که مجبور به سرکوب آن شده اید.

ممکن است همسر شما به شما خیانت بدی کرده است و شما به هر دلیلی مجبور هستید که زندگی خود را با او ادامه دهید. ممکن است با شخصی شریک هستید که از او بسیار ناراحت هستید ولی به هر دلیل قادر به جدایی از او نیستید و مجبور به ادامه همکاری با او هستید.

این اجبار در حال نابود کردن روح و روان شماست و هر چه سریع تر باید راهی پیدا کنید و از این مشکل فرار کنید. ادامه این راه باعث افسردگی شدید شما خواهد شد .

در ادامه این مطلب می توانید توضیحاتی درباره دیدن خواب مرگ را در این ویدئو مشاهده نمایید.

توجه داشته باشید که توضیحات داده شده در این ویدئو هیچ ارتباطی به مطالب ارائه شده در این مطلب ندارد و کاملا متفاوت است.

↓↓↓↓بروزرسانی در تاریخ 29 شهریور 98 ↓↓↓↓

تعبیر خواب مرده خوشحال باشه چیه ؟

اگر در خواب ببینی که مرده خوشحال است و شادی می کند به این معنی است که مدت های طولانی غمگین بوده اید و نیاز دارید که به هر طریقی که شده ، شادی را به زندگی خودتان وارد کنید. شما در خطر ابتلا به افسردگی هستید.

تعبیر خواب مرده آرایش کرده باشد چیست ؟

شما احساس می کنید در حال پیر شدن هستید و دوست دارید این حس را از خود دور کنید و دیگران در مورد شما این حس را نداشته باشند. شما به ظاهر خود اهمیت زیادی می دهید و حرف مردم در مورد ظاهرتان برای شما بسیار مهم است .

تعبیر خواب مرده در قبر چیست ؟

به معنی خواب قبر مراجعه کنید. می توانید از بخش جستجوی سایت استفاده کنید.
اگر در خواب ببینید که مرده از شما چیزی بخواهد به این معنی است که شما آرزویی داشتید که در حال حاضر احساس می کنید که دیگر نمی توانید به آن آرزو برسید. این خواب معمولا نشان دهنده خواسته هایی است که نیاز به پول دارد و شما به هر دلیلی حس می کنید که پول لازم برای رسیدن به آن آرزو را ندارید و نمی توانید به این زودی ها به آن پول دست پیدا کنید

↓↓↓↓ بروزرسانی در تاریخ 1400/9/14↓↓↓↓

تعبیر خواب مرده از نظر معبرین و تعبیر کننده های مسلمان ترکیه و مصر
اگر در خواب ببینی که مرده ای و تو را کفن کرده اند و مردم در هنگام تشییع جنازه تو گریه و زاری می کنند ولی تو را در قبر نمی گذارند نشان دهنده فساد دین توست .
اگر ببینی که در تابوت گذاشته شده ای و تو را بر روی دوش حمل می کنند نشان دهنده عزت تو در بین مردم است .
اگر در خواب ببینی که مرده ای و دوباره زنده شده ای ، توبه خواهی کرد
اگر کسی در خواب به تو بگوید که تو هرگز نخواهی مرد ، شهید می شوی
اگر مُردی و کسی برای تو گریه نکرد به معنی این است که مقداری از اموالت حق الناس است و مال حرام داری
اگر ببینی که در قبرستان هستی و خیلی وقت است که مرده ای به این معنی است که با افراد فاسد رفت و آمد داری
اگر احساس کردی مرده ای ولی جسد خودت را ندیدی ، خانه ات را از دست خواهی داد
در صورتی که در خواب جان خود را از دست دادی ولی از این بابت ناراحت نبودی و احساس آرامش میکردی ، نشان دهنده این است که آدم خوبی هستی
اگر به تنهایی جان به جان آفرین تسلیم کردی به این معنی است که دیگران را اذیت کرده ای
اگر همسرت را در حال جان دادن ببینی به معنی طلاق است
اگر در بین مردم و در جای شلوغ جان دادی ، به معنی آبرو ریزی است
اگر مرگ پدر یا مادر را ببینی دچار سختی و عذاب خواهی شد
اگر برادر یا خواهر را در حال مرگ ببینی دچار بیماری خواهی شد
اگر پسرت را در حال مرگ ببینی از شر دشمنت خلاص خواهی شد!!!!!! (عجب اعتقاداتِ چیزی ….. !!)
اگر مرگ دخترت را در خواب ببینی شاد خواهی شد (عجب اعتقاداتِ چیزی ….. !!)
دیدن مرگ زن حامله در خواب خیر است و بلایی از شما رفع شده است
دیدن مرگ حیوان خانگی در خواب بد است . خیر و برکت از زندگی تو خواهد رفت .
بیرون آمدن مرده از قبر ، باید توبه کنی
گریه کردن بر کسی که مرده است ، مریض می شوی

تعبیر خواب گریه کردن مرده

اگر در خواب ببینی که مرده ای که می شناسی گریه می کند ، به معنی ازدواج کردن تو یا یکی از نزدیکان تو است . گریه کردن جسد در خواب به معنی شادی ، میهمانی و خبر خوب است .

حرف زدن با جسد

اگر ببینی که با جسد در حال صحبت کردن هستی و میدانی که او مرده است ولی هنوز هم به صحبت کردن ادامه بدهی ، عمر تو رو به پایان است و مرگ نزدیک است .

 

با جسد در حال صحبت کردن هستی عمر تو رو به پایان است و مرگ نزدیک است
مرده ای که می شناسی گریه می کند ازدواج کردن تو یا یکی از نزدیکان تو است
گریه کردن بر کسی که مرده است مریض می شوی
مرگ پدر یا مادر دچار سختی و عذاب خواهی شد
مرگ دخترت را در خواب ببینی شاد خواهی شد
مرگ زن حامله در خواب رفع بلاست!!!
اگر همسرت را در حال جان دادن ببینی به معنی طلاق است
جسد خودت را ندیدی خانه ات را از دست خواهی داد
مرگ حیوان خانگی بد است
مُردی و کسی برای تو گریه نکرد مال حرام داری

 

بروز رسانی در تاریخ : یکم دی ماه هزار چهار صد 🙂

معنی این خواب از نظر روانشناسان اروپایی و امریکایی

روانشناسان معروف امریکایی و اروپایی در مورد تعبیر خواب مرده اعتقاد دارند که این خواب معمولا نشان دهنده پشیمانی ، دلتنگی ، شکست عشقی ، خیانت ، بی اعتمادی و از همه مهمتر ، نشانه نگرانی برای از دست دادن کسی و یا چیزی است .

در حالت کلی دیدن مرگ در خواب نشان دهنده احساس نیاز به تغییر چیزی است . یا ممکن است چیز مهمی در زندگی شما تغییر کرده باشد . دیدن جسد و مرده کسی در خواب در بسیاری از کتاب های روانشناسی غربی نشان دهنده بیماری و یا افسردگی است . شما احساس می کنید که در شرایط فعلی راحت نیستید و حتما باید تغییری اساسی ایجاد کنید تا به آرامش برسید.

شما در این مسیر دچار دودلی و نگرانی هایی خواهید شد ولی به خوبی می دانید که چاره جز ایجاد این تغییرات بزرگ ندارید و برای رسیدن به رفاه و آسایش مجبور به انجام این کار هستید.

تعبیر خواب جسد کسی که کشته شده است

اگر در خواب جسد کسی را ببینید که می دانید کشته شده است و به مرگ طبیعی نمرده ، می تواند به این معنی باشد که حس می کنید کسی یا کسانی روح شما را آزرده کرده اند و شدیدا احساس می کنید که عدم پیشرفت شما و مشکلاتی که با آن مواجه هستید به دلیل دخالت ها و خیانت های این افراد است . 

شما حس می کنید برای رهایی از این باتلاق ، باید رنج و سختی بسیار زیادی را تحمل کنید .شاید به تنهایی قادر به حل این مشکل نباشید و نیاز به کمک داشت باشید.

تعبیر خواب دفن کردن مرده

اگر در خواب ببینید که در حال دفن کردن کسی هستید ، بسیار ترسناک و ناراحت کننده است . مخصوصا اگر ببینید که خودتان در حال کندن قبر برای دفن کردن او هستید .

این خواب معمولا به این معنی است که شما تغییرات بسیار زیاد و سختی را در اخلاق و رفتار خود انجام داده اید و به عبارتی می توان گفت شما دیگر آن آدم قبلی نیستید و او را دفن کرده اید.

این خواب را معمولا زمانی می بینید که تغییر بسیار بزرگی در زندگی انجام داده اید که مستقیما بر روی حالات روحی شما تاثیر گذاشته است . برای مثال ممکن است مشغول انجام کاری بودید که به هیچ عنوان علاقه ای به آن نداشتید و حالا آن کار را ترک کرده اید. یا ممکن است رازی را از کسی پنهان کرده بودید و حالا آن راز را فاش کرده اید و روحتان آسوده شده است .

در حالت کلی این خواب به معنی شروعی جدید و خوب است .

تعبیر خواب مرده در آب

اگر در خواب ببینید که جسد مرده بر روی آب است این خواب می تواند کمی نگران کننده باشد . این آب می تواند آب استخر ، دریا ، سیل ، رودخانه و یا هر آب دیگری باشد . شما به شدت احساس ناامیدی و افسردگی می کنید و حس می کنید که دیگر قادر به ادامه راه نیستید . هیچ راهی برای رهایی از مشکلات به ذهنتان نمی رسد و در حال تسلیم شدن در برابر مشکلات هستید .

شاید به کمی استراحت و آرامش نیاز داشته باشید تا بتوانید حواس خودتان را جمع کرده و راه چاره ای پیدا کنید. مراجعه به یک روانشناس می تواند کمک خوبی برای شما باشد .

دیدن تعداد زیادی جسد در خواب

اگر در خواب تعداد زیادی جسد در یک مکان ببینید می تواند به این معنی باشد که احساس می کنید اطرافیانتان در حال خیانت کردن به شما هستند و به مرور اعتمادتان را به دیگران از دست داده اید . حس می کنید کسانی از نزدیکان شما در حال برنامه ریزی هستند تا برای شما مشکل ایجاد کنند.

اگر مرده خودتان را ببینید

اگر در خواب خودتان را ببینید که مرده اید ، به این معنی است که از خودتان و شرایط فعلی زندگیتان خسته شده اید و احساس می کنید دیگر نمی توانید به این راه ادامه دهید و نیاز به تغییری بسیار بزرگ دارید. 

احساس شما کاملا درست است . به سرعت باید مسیر زندگیتان را عوض کنید در غیر این صورت دچار مشکلات بزرگی خواهید شد و حتی احتمالا افسردگی شدید وجود دارد.

تعبیر خواب زنده شدن کسی که مرده است

اگر در خواب ببینید کسی که در واقعیت مرده ، زنده شده است به این معنی است که دلتان برای او تنگ شده و یا زیاد در مورد او فکر می کنید.

دیدن جسد یک فرد ناشناس احساس سردرگمی و بی پناهی می کنی
دیدن جسد کسی که می شناسی دلتنگ او شده ای یا به او فکر می کنی
دیدن جسد حیوان حس امیدواری داری
بوی بد جنازه به اطرافیانت بی اعتمادی
دیدن مرده مادر ، پدر ، خواهر ، برادر حس می کنی باید روابط بهتری با آنها داشته باشی
نوزاد مرده احساس می کنید راه فراری از مشکلات نداری و اسیر شده ای
دیدن جسد در خانه احساس می کنید اعضای خانواده ات دچار مشکل هستند و به کمک احتیاج دارند
صحبت کردن با مرده نیاز به کمک فکری داری
لباس مرده و یا اینکه مرده آرایش کرده باشد به دیگران زیاد دروغ می گویی
دیدن جنازه یه انسان پیر احساس می کنی تصمیماتی که در موارد مهم می گیری کاملا درست هستند

اگر ببینید در حال مردن هستی

اگر در خواب ببینی که در حال مردن هستی و نمی توانی کاری انجام دهی به این معنی است که افسرده شده ای . حس می کنی دیگر کاری برای انجام دادن نداری و هیچ انگیزه ای برای ادامه راه نیست . تسلیم شده ای و در برابر مشکلات هیچ واکنشی از خود نشان نمی دهی. به احتمال زیاد به تنهایی قادر به گذشتن از این مرحله سخت نیستی و نیاز به کمک فوری داری .

به دلیل اینکه هیچ اعتمادی به اطرافیانت نداری به احتمال زیاد نمی توانی از آنها تقاضای کمک کنی . شاید تنها راه حل برای شما ، مراجعه به یک روانپزشک باشد.

تعبیر خواب کالبد شکافی کردن

این خواب معمولا نشان دهنده این است که شما در حال مرور کارها و اشتباهات گذشته خودتان هستید ولی این کار را به حدی پیش برده اید که روال عادی زندگی شما را تحت تاثر قرار داده است . بیش از حد در حال فکر کردن به گذشته و پیدا کردن مقصر اشتباهات هستید و این می تواند روح شما را آزرده کند. هیچ راه فراری از اشتباهات گذشته ندارید و نمی توانید گذشته را تغییر دهید. پس کالبد شکافی روزهای گذشته هیچ کمکی به شما نخواهد کرد.

ممکن است مورد خیانت جنسی قرار گرفته باشید و مدام در حال فکر کردن به این هستید که چه چیزی کم داشتید و یا رقیب عشقی شما چه چیزی بیشتر از شما داشت که باعث این خیانت شد . فکر کردن به این موضوع هیچ وقت به نتیجه نخواهد رسید و فقط باعث افسردگی شما خواهد شد.

تهیه و ترجمه اختصاصی :  pamuh.com©

 

 

 

تعبیر خواب مرده خوشحال باشه چیه ؟

اگر در خواب ببینی که مرده خوشحال است و شادی می کند به این معنی است که مدت های طولانی غمگین بوده اید و نیاز دارید که به هر طریقی که شده ، شادی را به زندگی خودتان وارد کنید. شما در خطر ابتلا به افسردگی هستید.

تعبیر خواب مرده آرایش کرده باشد چیست ؟

شما احساس می کنید در حال پیر شدن هستید و دوست دارید این حس را از خود دور کنید و دیگران در مورد شما این حس را نداشته باشند. شما به ظاهر خود اهمیت زیادی می دهید و حرف مردم در مورد ظاهرتان برای شما بسیار مهم است .

تعبیر خواب مرده در قبر چیست ؟

به معنی خواب قبر مراجعه کنید. می توانید از بخش جستجوی سایت استفاده کنید.

اگر در خواب ببینید که مرده از شما چیزی بخواهد

به این معنی است که شما آرزویی داشتید که در حال حاضر احساس می کنید که دیگر نمی توانید به آن آرزو برسید. این خواب معمولا نشان دهنده خواسته هایی است که نیاز به پول دارد و شما به هر دلیلی حس می کنید که پول لازم برای رسیدن به آن آرزو را ندارید و نمی توانید به این زودی ها به آن پول دست پیدا کنید.

این مطلب برای شما مفید بود ؟

ستاره سمت چپ بیشترین امتیاز است.لطفا به نویسنده این مطلب ستاره بدید.

میانگین آراء / 5. تعداد:

اولین نفری باشید که به این نویسنده امتیاز میده 🙂

خیلی متاسفم که مطلب رو دوست نداشتی

برای ارتقاء مطلب کمکم میکنی ؟

لطفا دلیل اینکه مطلب رو دوست نداشتی بهم بگو

نظر یا سوال شما در این مورد چیه ؟

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود و محرمانه است.در صورتیکه ایمیل معتبر و بدون www وارد کنید دیگران میتوانند به شما پاسخ دهند و این پاسخ برای شما ایمیل خواهد شد.

127 نظر ارسال شده است.
 1. طیبه می گوید

  سلام. بردارم خواب دیده دوستش که چندماهی میشه که فوت کرده اومده دنبالش و میگه بریم تا ی شهری. اما برادرم قبول نمیکنه و میگه امروز نمیتونم فردا میام. تعبیرش چیه؟

 2. دلیار می گوید

  سلام
  خواب دیدم آنقدر باران باریده و زمین رو شسته که قبر مادربزرگم شسته شده و میت به روی سطح خاک آمده، لخت بود با اقوام بالای سرش بودیم کفنش پوسیده شده بود ولی بدنش سالم مانده بود البته به شکل همان حالتی که از دنیا رفتند(پوست پیر و چروکیده) ولی خشک شده بود مثل یک تکه چوب روی خاک مانده بود . مادربزرگم زن مهربان و فداکاری بود نور به قبرش بباره ولی تعبیر خوابم را می خوام که بدونم. سپاس

 3. فریده می گوید

  سلام مادرم خواب دیده که برادر زاده اش مرده وکلی آدم تو مراسم ختمش شرکت کردهاند ولباس مشکی پوشیدند ومنزلی که مراسم ختم توش برگزار کردند یه منزل روستایی تو یه جای خلوت وپرت برگزار شده

 4. زهره می گوید

  سلام خواب دیدم پدرم که پنج ساله مرده بالای سر جنازه خودش که ملافه روش هست ایستاده و من به او یاد میدم که بابا اگه ازت پرسیدن خدایت کیست بگو الله و امامت امام علی داشتم یادش میدادم و گفتم چرا هنوز خاک نشدی گفت فردا که روز پاسدار هست و تولد امام حسین خاک میشم گفتم چیزی لازم داری گفت برام اب و بیار گفتم خونه شیر هم هست میارم برات پدرم در خواب خیلی اروم بود و در اسایش بود من اصلا نمی ترسیدم و با خودم گفتم کاش زیارت عاشورا بخونم واسه پدرم و گفتم که چقد مرگ خوبه و من دیگه از مردن نمی ترسیدم در خواب

 5. حامد حسنی می گوید

  یه خانومی خواب خواهر بنده رو دیده نود روزی میشه که فوت کردی و خواهران معصوم بود سندرومدوان داشت کرونا گرفت فرشتمون رو خلاصه به اون خانومه گفته بود با گریه داداشم تشنه هستش بهش آب بدید میشه تعبریش رو لطف کنید

 6. حوزيه می گوید

  همسرم خواب پدرش كه نزديك يكسال فوت شده رو ديده كه خانوادش مادر و برادرهاش دوست دارن پدرشون بميره و همسرم من با تفنگ هاي كه از دور نشانه ميگيرن به پدرش شليك ميكنه و اون ميفته بعد ميبينه تمام اين كاري كه انجام داده كسي درش شريك نيست و اين كار عواقبش بسمت فقط خودش جوري كه انگار اونا حاصر نشدن گردن بگيرن كه ميخواستن كه حالا پدرشون يا همسرش (مادرشوهرم) بميره واين كار رو همسر من يكه و تنها انجام داده

 7. يلدا می گوید

  سلام لطفاً پاسخ بدهيد خيلي مضطربم خواب ديدم ميميرم خيلي به مشكل جان به حق ميسپارم و به دنياي ابدي ميپيوندم همه چيز رنگ صورتي داشت كسي مرا ميبرد بخاطر تصفيه حساب كه بيدار شدم

  1. حامد حسنی می گوید

   مبنی طول عمر هستش نگران نباشید

 8. پسر می گوید

  سلام یکی از آشناهامون خواب پدرم رو دیده که در قبرستان بالای قبر هست و کت شلوار تنش هست به آشنامون میگه دوروبرم خیلی کثیفه و خودش رو میتکانه الته سمت راستش رو تکان میده یا میتکانه
  تعبیر آن چیست ممنون میشم بدونید بهم بگید

 9. فرزانه می گوید

  سلام وقت به خیر. یکی ازدوستان ما خواب برادرم که فوت کرده رادیده از اوپرسیده حالت خوبه برادرم گفته حالم خوبه همه چی خوبه فقط نمیزارن بشینم میشه بگید تعبیرش چیه؟

 10. امیر می گوید

  سلام. پدربزرگ من 8 سال پیش فوت شده. خواب دیدم با همسرم وارد یکی از اتاق های خانه مادربزرگم شدیم، پدربزرگم آنجا روی زمین نشسته بود. به ما گفت کارهاتون را بکنید. میخواهیم بریم. ممنون میشم بگین تعبیرش چی میشه؟

 11. ذوالانواری می گوید

  سلام وقت بخیر دم صبح خواب دیدم پدرم که فوت کرده بامادرم (که الان درقیدحیات هستن) بامن 3تایی لب یه رودخونه هستیم بعدش می‌خواستیم بریم خونه خودمون ارتفاع رودخونه زیاد بود پدرومادرم یواش یواش رولوله ها وسکوها پریدن رسیدن پایین بعدبه من گفتن بیا دیگه گفتم من میترسم ارتفاعش خیلی زیاده نمیتونم بیام میترسم تعبیرش چیه؟ ممنون نگرانم کرده

 12. H می گوید

  سلام وقت بخیر . مادربزرگ من ۲ ماهی هست که فوت کرده اند . دیشب خواب دیدم که یهو یاد یه خاطره از خودشان و خانواده شان افتاده اند و داد زدند و روی زمین افتادند . انگار یکم از حرفاشونو بقیه شنیدن ولی من کامل اونجا بودم . به مامانم کمک میکردم که پیداش کنن و میگفتم حیاط بودش

 13. کارن می گوید

  سلام ببخشید من خوابم رو اینجا پیدا نکردم میشه تعبیر خوابم رو بگید
  خواب دیدم تو یک باغ سرسبز دراز کشیدم و با تمام وجودم احساس می کنم که دارم میمیرم ولی واقعا حس لذت رو داشتم
  تا اینکه از خواب بیدار شدم و اصلا حس بدی بهش ندارم و نداشتم

 14. سخی می گوید

  کسی را که چند سال پیش مرده بود کشتم و جسدش را در یخچال پنهان کردم میخواستم به جای دیگر انتقال بدهم یکبار متوجه شدم که از زیر یخچال آب لجن گونه ای بیرون می‌آید که ظاهرا ازآن مرده بود گویا وارخطا شدم نکند کسی ببیند و بفهمد، درین حالت بود که بیدار شدم تعبیرش چیست ؟

 15. آلالرا می گوید

  سلام من خوابی دیدم و اون شب خیلی ترسیده بودم وقتی بیدار شدم خواب دیدم که یک مردی دو جنازه مرده که با پارچه ای سفید پوشیده شده به خانه ما اورده است و میگوید اینها برای شماست

 16. ناشناس می گوید

  سلام ایا اعمال های من که به سن تکلیف نرسیدم نوشته میشود؟

 17. سیدهادی‌قاسمی می گوید

  سلام من یک پسر ۱۴ ساله هستم و خواب دیدم که مردم و درخواب زندگی بعد مرگ را هم دیدم هرچقد که اشتباه دیده باشم ولی دیدم سوال من این است که ایا اعمال های بد من با اینکه به سن تکلیف نرسیدم نوشته میشود؟ ممنون میشم این سوالمو جواب بدین

 18. المیرا می گوید

  با سلام ببخشید چرا به سوالات ارسالی پاسخ نمی دهید؟

 19. المیرا می گوید

  سلام تعبیر خواب فرد مرده با زن و بچه های دیگر چیست

 20. bilove می گوید

  باسلام من خواب دیدم یکی از دوستانم، بچه محل قدیمیم، که به تازگی فوت شده، من برای دلجویی از اینکه مادرش را از دست داده به او سر زدم وقتیکه از خانه آنها بر میگشتم اورا بغل کرده دلداری داده واو به من یک عینک آفتاب داد که دسته نداشت وگفت به عنوان یدکی عینک ی که به جشم داشتم میتوانم استفاده کنم وبعد بیدارشدم.

  1. س . س می گوید

   دریافت هدیه از مرده در خواب ؛ خوب است از جایی که امید نداری خبری خوشحال کننده دریافت می کنی

 21. فرشته می گوید

  سلام من قبل از نماز صبح خابی شکل مدقعیتی که بیدارشده بودم دیدم خواب دیدم مادربزرگم فوت میکنه وقتی از خواب بیدار شدم دقیقا تو همون هوا و زمان خواب بودم میشه تعبیرش و بگید

 22. حسین اکبری می گوید

  سلام،پدر بزرگ من تازه فوت کرده ومن سه روز که خواب میبینم پدر بزرگم مرده و در خواب برایم مرگش تازگی داره.داریم عزاداری میکنیم و ناراحت هستیم از مرگش.
  ممنون ازتون اگر جواب خواب منو تا حدودی معنیش بدید.

  1. سیدهادی‌قاسمی می گوید

   سلام شما چون داغ دار هستید و مدام به مرحوم فک میکنین بخاطر این است.

 23. کورش می گوید

  درود بر همه…متاسفانه خیلی از سوال ها نشان می دهند که خوانندگان، نوشته های این صفحه را درست نمی خوانند.خواب، مکانیسمی روحی به زبان نمادین برای ایجاد توازن و مقابله با اضطراب ها در انسانهاست و از علایق درونی آشکار و پنهان، سخن می گوید.
  از تهیه کننده ی این صفحه سپاسگزارم‌.ای کاش ترجمه فیلم این صفحه را هم برای رساندن اطلاعات بیشتر، می‌گذاشتید.البته من متوجه شدم ولی برای سایر عزیزان، این را درخواست نمودم.
  سایت سما را بوکمارک کردم.
  سپاسکزارم

 24. مهتاب می گوید

  سلام مادرم در خواب دیده شوهر خواهرش فردی که مرده(پدربزرگم) کشته و دستگیرش کردن. لطفا تعبیرش چی میشه ممنون

 25. 🤦‍♀️ می گوید

  با سلام مادر من خواب دیدن که پدرشون که فوت کردن به خوابشون آمده ویک عروسک عجیب که یه حالت بیضی بوده ودست کوتاه رو آورده ومادرم ترسیده پرت کرده روش وپدرش داشته خفه می‌کرد ش که یک نفر داشته رد می‌شده ونتونستم خفش کنه از خواب بیدار شده

 26. عادل چنانی می گوید

  با سلام
  مادر من دو ماه هست که فوت کردن
  و دیشب خواب دختر عموم خواب دیده مادرم وسایل خونه م رو بیرون می انداخت
  ودیگه اینکه دید باردار بود
  و دیگه اینکه با کفن بود ولی زنده پیش قبر بود
  لطفا تعبیرش رو بگید

 27. آیسل ساویز می گوید

  سلام من خواب دیدم داییم که چند روز پیش فوت شده اومد تو خوابم قیافشو یادم نیست ولی من تنها بودم اومد پیشم یه جای خلوت بعد عکساشو تو دستان بود ازم گرفت گفت حق نداره دیگه نگاه اینا کنی بعد پاره کرد و انداخت تو آتیش. معنیش چیه

 28. Hd می گوید

  سلام. من خواب دیده بودم که با خانوادم به یه خونه‌ی خیلی بزرگ و مجلل رفتیم و خیلی مرفهانه زندگی میکنیم. اما من تو هر اتاق خوابی که جز اتاق‌های خودمون بود یعنی اتاق های اضافی خونه بود میرفتم یه مرده، اکثرا هم زن بودن، روی تخت خوابش دراز کشیده بود خیلیم مرتب و تمیز بود. بعدشم خیلی طول نکشید که ما از اون خونه رفتیم و خونه دیگه تاریک و خالی شد. تعبیرش چیه؟ :((

 29. سحرریاضی می گوید

  خاب دیدم توخونه ی خودم مردم و یک موجود بی جان ن جسم داره ن روح اصلن ن میبینمش ن حسش میکنم داره عذابم میده و میگه توگناهکاری خیلی وحشتناک بود تااسم خدارو اوردم ولم کرد حالم خیلی بد شده بگیم خدا وجودنداره ینی اصلن نمیشه گف اصلن حتی نمیشه حرفش و زداین موجود مثل همین حرف بود اصلن نمیشد ببینیش خیلی بد عذابم میدادتوخونه ی خودم خیلی وحشتناک بودخیلی یهو پاشدم دیدم اذان صبح لطفا جوابش و برام بدین ممنون میشم

 30. سمانه می گوید

  خواب دیدم یه مرده برام دعا میکنه خدا انشالا بهت یه پسر بدهآخه من حاملم بعد دعا دیدم رفت

 31. مهدی جوادی می گوید

  سلام من در خواب دیدم با خنده به مرده گفتم از اون دنیا چخبر و او رفت غیب شد تورو خدا معنی خوابمو میگید

 32. علی می گوید

  خواب دیدم که بابا حسینم که فوت کرد یکی از زندایینو کشیده گفتیه بیا بریم

 33. سارا می گوید

  سلام من ظهر خواب دیدم پدرم که 6 ساله فوت شده
  در خوابم فوت شده بود و در یه دفتر کار می‌کرده و من میرم جلو در اون دفتر لباسشو که افتاده زمین اول بر میدارم و گریه میکنم بعد صاحب اون دفتر میاد در و برام باز میکنه خودش اول تا جلو در میاد باهام تو بعدش کلی دعا میکنه و می‌ترسه میره بیرون من تو اون دفتر دنبال دیدن روح پدرم میگردم همه جارو میگردم و هیچی نمیبینم همه ی وسایلش تو کارتن بود و همه چیز خاک خورده جوری که خیلی وقته کسی نیومده تو این اتاق
  اصلا خود پدرم و نمیبینم خیلی وقته بود که خوابی درمورد پدرم ندیده بودم

 34. Sad می گوید

  سلام
  مادرم خواب پدرمو که چند ساله فوت کرده رو دیده و پدرم گفته که میخوام ببرمت!
  تروخدا بگین تعبیرش چیه؟😭

 35. خواب دیدم شوهرم کلا مبدل شده و چهره اش کبود بود یک می گوید

  خواب دیدم شوهرم چهره اش کاملا تغییر کرده ینی قدش کوتاه شده چاق شده و چهره اش کبود بود بدنش کبود بود و پاش لنگ میزد تعبیرش چیه

 36. سنبل می گوید

  من در خواب دیدم که شوهرم در یک لحظه مرد ولباس های سیاه پوشیده بودیم و مجلس ترحیم گرفته بودیم وخودم دراهل قبور گشت میزدم

  1. مژگان می گوید

   سلام. نگران نباشید. خداوند به شوهر شما عمر دوباره داده و مجلس ترحیم هم کلا مجلسی که در آن اشک ریخته بشه خوبه و نشانه ترقی شماست.

 37. عطر یاس می گوید

  سلام .خسته نباشید.خواب دیدم پدرم که سالهاست فوت شده اومده کنار ما داره ناهار ساده (،سوسیس سیب زمینی)میخوره.و بعد ناهار داره وسایل اضافه رو جابجا میکنه و وسایل به درد نخورو بیرون و به سطل میریزه دوراقع یه جورایی خونه تکونی و مرتب کردن بود. در همون بین من هم از بیرون چندتا بشقاب ودوتا کاسه سفالی ابی کرایه کرده بودم که وقتی میومدم خونه بهم خوردن ویکی از کاسه های سفالی شکست…منم همش میگفتم مجبور از کاسه های خودمون جاش بزارم وببرم پس بدم ..یعنی در واقعیت ضررهم کردم سر پول کاسه .میخوام ببینم تعیبرش چیه..وجالبه بابام خیلی باما صحبت نمیکرد بیشتر سرش به کارش بود البته مانمیدونستیم هم که فوت شده.لطفا زود پاسخ بدین ممنونم.

  1. مژگان می گوید

   سلام عطر یاس مرده هر چیزی که بخوره اون چیز کم و نایاب و گران میشه. برای شما هم همین شده و نایابی میتونه حتی برای ملت هم باشه. در ضمن شکستن ظرف هم در خانه انشاله گشایشی درکارهاتون قرار میگیره فقط دلتون رو روشن کنید و پدر شما مراقب شماها هست.

 38. Asma. می گوید

  سلام من در خواب دیدم که مادربزرگم که زنده است فوت کرده ومن خیلی ناراحتم و گریه می کنم تعبیرش چیه؟

  1. مژگان می گوید

   سلام. مادربزرگ شما هم جان دوباره گرفته. هر کسی که در خواب بمیره خداوند به او عمر دوباره می دهد. نگران نباشید خواب خوبی دید.

 39. سعیداوی... می گوید

  سلام .خواب دیدم که مادرم که فوت شده ….‌زن هایی به همراه غذا پیش مادرم امدند و غذا در یک بار مصرف و بسته بود و از دست یکی از زن ها غذا فتاد و گفت که پس بزار این غذا رو فلانی ببره یعنی مادرم .. تعبیرش چیه؟

  1. مژگان می گوید

   سلام. خداوندد برای شما برکت می فرستد از طریق خانواده مادری شما.

 40. mas می گوید

  سلامن من ساعت 2 و نیم شب بیدار شدم درحالی که خواب دیدم روسری خودم رو با روسری مادرم که مرده عوض کردم داشتم برای مهمانی آماده میشدم تعبیرش چی هست. اول من روسریم را به او دادم و بعد روسری اونو گرفتم. چیزی دادن در خواب به مرده معنیش چیه

  1. مژگان می گوید

   شما یک مورد خوب را از دست داده و یک مورد خوب دیگر را به دست می آورید. شما اگر ازدواج نکرده باشین یک خواستگار خوب خواهین داشت.

 41. Nesa می گوید

  من بین ساعت 10 تا 1 ظهر خواب دیدم که با دو نفر از نزدیکانم مردیم از مرگ قطعی ان ها خبر ندارم ولی من زنده ماندم اولش با بالن به جایی رفتیم بعد موقع برگشتن با بالن به زمین خوردیم و ماشین از روی ما رد شد امبولانس امد ولی به من گفت تو سالمی ولی ان دو نفر را بردن
  تعبیرش چیه

  1. مژگان می گوید

   سلام. شما در زندگیان به فکر جابجایی هستین حالا یا جابجایی منزل و یا کشور
   هر کدام که باشد با مشکلاتی روبروی خواهید شد ولی در آخر به منزل مقصود خود خواهی رسید.

 42. احمدرضا می گوید

  خواب پدرم که فوت کرده را دیدم که در خواب پول نداشت از من هرچه پول توی جیبم بود گرفت تابرای نهار چیزی بخرد

  1. مژگان می گوید

   سلام شما یه خورده بی پولی رو تجربه خواهید کرد مراقب خرج کردناتون باشین. سعی کنید پسانداز داشته باشین.

 43. معصومه می گوید

  سلام
  من خواب دیدم اسم من دراومده که باید برم در یک مکانی مثل یک اداره اونجا قراره جانم گرفته بشه .اولش خندم گرفته بود و باور نمی کردم بعدا کم کم دیدم افراد زیادی همینجوری دارن به من اضافه می شن یک لحظه خودمو میون جمعیت زیادی دیدم که همه منتظر بودن بعضی ها ناراحت ولی اکثریت بی خیال بودن اما من یک لحظه شروع به گریه کردن کردم و خواستم به من یک ورقه بدن تا برای پسرم نامه بنویسم یک دختری با من بود انگار دخترم هست برای جدا شدن از من غصه می خورد دستش تو دست من بود در حال گریه بودم که از خواب پا شدم تعبیر خوابم چیه

 44. فاطمه می گوید

  سلام من خواب دیدم مردم جهان همه مردن و فقط عده ی کمی از مردم زنده موندن خودم و مادرم و پدرم و یه عده ای از فامیلای نزدیکمون زنده بودن حتی برادرام هم ندیدم زنده باشن من تو خیابونا راه میرفتم و یک عالمه جنازه میدیدم مردم با گازی سمی مرده بودن
  تعبیرش چیه

  1. میرزائی می گوید

   خواب دیدم عموم که تازه فوت شده در اتاق بزرگی که اتفاقا من و برادر زن عموم و چند نفر دیگه در آنجا حضور داشتیم ، با زنش در حال رابطه جنسی بودن البته زیر پتو فقط صورتشون معلوم بود .لطفا تعبیر بفرمایین

 45. بنده خدا می گوید

  سلام . خواب دیدم مادربزرگم رو از قبر بیرون آوردم و بردمش یه جایی قایمش کردم فکر کنم در حیاط بود و در زدن از در پشتی خونمون رفتم درو باز کنم چند تا از پسرای فامیل بودن من ارتباط زیادی ندارم اصلا با هاشون در زندگی واقعی حرف نمی‌زنم
  اومدن در خوابم با صمیمیت گفتن سلام و احوال پرسی..
  فردی که دوسش دارم هم اونجا بود با صمیمیت فراوان گفت سلام عزیزم خوبی و بعد یادم نمیاد چی شد من دوباره رفتم پیش مادر بزرگم تازه فوت کرده(یه دوهفته میشه)همینجا از خواب پریدم

 46. رقیه حضرتی می گوید

  سلام.خواب دیدم که با خواهر شوهرم که مرده دارم را ه میرم باهاش حرف زدم و داشتم گریه می کرد م که چرا مارو تنها گذاشتی رفتی ما درد دلمونو به کی بگیم اونم در حال خندیدن گفت فلانی م این حرف را زده.بعد اونجا جایی مثل بازار بود من برگشتم دیدم بچه هام نیستن گفتم برم دنبال بچه ها تو راه از یکی بچه ها رو پرسیدم گفت اونا از یه راه دیگه رفتن دنبال شما ومن داشتم دنبال شوم می‌گشتم از خواب بیدار شدم.. لطفاً جواب بدین ممنون

 47. لیلی می گوید

  سلام من خواب دیدم مادرشوهرم که حدود 25که فوت کرده دوباره مرده و جنازشو کفن کردیم و از طرف اون به کسایی که جنازه رو حمل کردن پول داد خودش نداد یکی از طرف اون داد

 48. الف تنها می گوید

  چرامدتی است تمام افراد مرده فامیل به خواب من می آیند؟

 49. سارا می گوید

  جالب بود ولی من خواب دیدم خودم رو برای پسری که دوستش دارم خودم رو فدا کردم و مردم ولی زنده شدم و با او زندگی کردم معنیش چیه

  و یه خواب دیگه دیدم که خرس عروسکیم اسمش رو بهم گفت اولش ا داشت کلمه ا تعبیر هر دو رو بگویید

 50. ناهید می گوید

  سلام حدود یکسال است پدرم فوت شده خواب دیدم میخواستن قبرم را کنار پدرم بگذارن بعد یه جاده کنارش بود گفتن دیگه اینجا نمیشه پایین تر از پدرم چند تا شهید بود اونجا رو بهم نشون دادن منم گفتم خیلی خوب میشه این شهیدها هوامو دارن لطفا تعبیر خوابمو بگید ممنون میشم

 51. سهیلا می گوید

  سلام
  درخواب دیدم که مادر شوهرم که تازه فوت کرده رفته خونه مادرم و داره کارهای اونو انجام میده بعد یهو دوتا لاشخور یکی از بوقلمو های مادرم رو از سوراخ گرفته کشته داره از اون سوراخ دیوار میکشه بیرون بخوره

 52. زهرا می گوید

  سلام ؛ پدرم که فوت شده به خوابم امد و دشداشه سفید پوشیده بود و بهم پول داد و گفت اینها برای خواهرت

  تعبیرش چی میشه خواهش میکنم بگید
  ممنون

 53. پری می گوید

  سلام
  من در خواب دیدم که من یک نفر رو کشتم و بعد خودم دفنش کردم بعد خواهرم هم دو نفر رو کست که نفر دوم برادرم بود خواهرم هم خیلی پشیمون بود من خودم خیلی ناراحت بودم
  تعبییر این خواب چیه
  من واقعا نگرانم
  ممنون میشم بگید.

  1. بابک می گوید

   بابک ..سلام دیشب خواب دیدم یکی از آشنایان که سالیان قبل فوت کرده .به منزل مادرم آمد و مادر و همسرم را شدیدا دعوا و سرزنش کرد و گفت علت این همه مشکلی که بابک داره شمایید و با گیر دادنا و بی توجهی بهش باعث شدید به این روز بیافته. ممنون میشم تعبیر خوابم و بگین

  2. مژگان می گوید

   تعبیر خواب شما اینه که دارین به اطرافیانتون ستم می کنید سعی کنید عادلتر رفتار کنید و نگران چیز دیگری نباشید.

 54. ریحانه می گوید

  باعرض سلام و خسته نباشید خواب دیدم یه مرد غریبه مرده وکفنش کردن گذاشتن تو کوچمون یهویی مرده زنده میشه میاد سمت من از من آب میخاد منم بهش میدم و میگم ک بگو خونوادت کین تا خبر بدم بیان شما رو ببرن اون هم یه قالیچه میده ک اسم چهارتا از دختراش وادرسشون رو اون نوشته شده وبعد کف دست من یه سکه بیضی شکل میزاره لطفا میشه بگید تعبیرش چیه نگران شدم ممنون میشم

 55. در مسجد می گوید

  من خاب دیدم در مسجد عزاداری هست ک قبرستان شکل طبقه بالاای مسجدداره و من داشتم اجرای قبرستان ک زیر خاک بودن رو در می اوردم قبرستان خراب شد و یک جنازه بیرون اومد بدون هیچ حرکتی و تمیز تمیز و مردم جمع شدن ک بخک بسپارنش

 56. مریم می گوید

  خواب دیدم خواهرم که فوت شده را زمان برگضته به عقب داریم خاکش میکنیم قبل مرگش کفن رو میزنه کنار و میخواد که اول مادرم به دیدنش بره بعد بمیره و مادرم میاد میبینه و بعد میمیره

 57. حنانه می گوید

  سلام وقتتون بخیر
  من پدربزرگم رو خیلی دوست داشتم چهار ماه پیش رحمت خدا رفتند
  من هنوز چند هفته ای یکبار خواب میبینم داریم جنازه شون رو که کفن شده دفن میکنیم .
  امروز هم خواب دیدم که یک دختربچه و یک پسر بچه که نهایتا ۸ سال سن دارند جنازه پدربزرگم رو روی آب رود گرفتند و آوردند در خونه شون گذاشتند ، به ما هم خبر دادند که بریم دفنشون کنیم ، همه فامیل گفتند نه دیگه قبلا پدر رو دفن کردیم و قبول نکردند و من تنهایی برای دفن پدربزرگم رفتم وقتی رسیدم دیدم کفنشون از سفیدی برق میزنه تمیز و مرتبه و روی یه تخته توی کوچه جلوی درب خونه اون دوتا بچه گذاشته.
  اگر میشه تعبیر خوابم رو بگید و لطفا بگید چرا من مدام خواب تشییع پیکر شون رو میبینم ممنونم

 58. حسن می گوید

  خواب دیدم تو بیمارستان به یک مرد که گفتن کرونا داره بهش آمپول زدن مرد رفتن به یکی آمپول بزنن گفتم به اون مرد آمپول زدین مرده چرا به این یکی هم میزنین بمیره

 59. علی می گوید

  منم تو تابوت بودم

 60. علی می گوید

  البته در حال مرگ خودکنار ضریح امام رضا

 61. علی می گوید

  تعبیر خواب در حال مرگ بودن کنار ضریح خود

 62. علی می گوید

  سلام من در خواب دیدم که با چاقو پسرم رو زدن و خودم خون رو می دیدم و پسرم هی التماس میکرد و بعد از اون پسرم رو تویه پارچه سفیدی پیچیدن ولی خون پسرم روی کفن نبود بعد در حالیکه پسرم التماس میکرد که حلالم کنید و او را داخل یه تشت بزرگی که در آن خمیر بود گذاشتند تعبیرش چیه ممنون میشم جواب بدید چون دارم دیوونه میشم به خدا

  1. حنانه می گوید

   سلام من زیاد وارد نیستم ولی تعبیر خوابتون اینه که برای شما یا پسرتون مشکل یا سختی بوجود میاد ، اما موقتی ، اینکه دیدید پسرتون مرده و کفن شده عمرش طولانیه و به عزت و بزرگی میرسه ، خمیر هم مال حلال

 63. علی می گوید

  سلام خسته نباشید من خواب دیدم دور از جون بچه ام دارن پسرم رو با چاقو میزنند و کفنش کردن و کفنش خون نداره و بعد پسرم رو در حالیکه حلالیت میطلبید تویه تشت بزرگ از خمیر آرد گذاشتند لطف میکنی تعبیر خواب من چیه ممنونتون میشم

 64. رابی راب می گوید

  سلام من خواب دیدم یه جایی زیر خونمون رفتم که پر از اب بود دو تا جنازه کفن بسته در آب دیدم که به دلم افتاد پدر و پدر بزرگم هست که چند سال پیش فوت کردن ومن دارم شدیدا براشون گریه و زاری میکنم و یه جایی هم گفتم چرا شما انقدر کوچیک شدید .تقریبا یه ربع قبل اذان صبح بود لطفا تعبیر کنید

 65. جعفری می گوید

  سلام خسته نباشید.من مادرم فوت شده و الان نزدیک سالشه.خواب دیدم که مرده بعد وقتی میخواستیم دفنش کنیم زنده شد.لباس نداشت پاهاش زخم بود و از درد ناله میکرد.دور و برش پر نجاست بود.خواهرمم خواب دیده که مادرم شال قهوه ای سرشه ولی شالش سوراخ سوراخه.الان اون شال قهوه ای دست منه. لطفا بگین تعبیر خوابم چی میشه.

 66. نرگس می گوید

  سلام مادر من خواب دیده که خاله اش که فوت کرده گریه میکند و به مادرم میگوید پسرش در اب غرق شده و با شوهرش دعوا میکند تعبیرش چیه

 67. فرشته می گوید

  فرشته خواب دیدم خبر اوردن فرزندم رو از دست دادم بعد همسرم اومد با من گریه میکرد من هر دوتا رو از دست دادم تو خواب با گریه میگفتم دیگه طاقت ندارم پسرم ندیدیم ولی همسرم با من به شدت گریه میکرد ودوستانم هم بودند من همسر و مرم را چند سال از دست دادم تو زندگی

 68. گلناز می گوید

  سلام.خواب دیدم که عثمان شیخ به همراه مادر شوهرم که فوت شده در گوشه ی خانه ی من ایستاده اند.

 69. زهرا می گوید

  سلام درخواب دیدم که شوهرم که تازه فوت شده درآب استخر شنامیکند لطفا تعبیرش رابگویید

 70. ناشناس می گوید

  سلام مادرم در خواب دید که من را در محوطه آمریکایی ها می اندازند یکدفعه پودر شدم تعبیر چیست؟ ممنون میشم پاسخ بدید

 71. ناشناس می گوید

  سلام مادرم در خواب‌ دید که آمریکایی ها من را گرفتند ودر محوطه خود انداختند و یک دفعه پودر شدم تعبیر چیست؟ ممنون میشم پاسخ بدید

 72. ناشناس می گوید

  سلام مادرم خواب دید که من را در محوطه آمریکایی ها می اندازند یکدفعه پودر میشوم تعبیر چیست؟

 73. علی می گوید

  هیچ کجا خواب من نبود ، چند بار دیدم یکی یا دو تا جنازه دم مغازه ما آخر شب هست و با گل و همه جا خاموش و تعطیله ، یه پسری روی ویلچر نشسته میگم اینا کین؟ میگه اعدامی! یکی کامل پتو پیچ شده یکی بالا تنه اش لخته و جای طناب دار و تعدادی زخم روی بدنش این دفعه هم واضح تر بود و هم مشترک با قبل اما فرق این دفعه این بود که یهو دیدم در مغازه بازه ولی چراغا خاموشه و تعدادی گل های تسلیت توی مغازه اس ، رفتم آخر مغازه کلید بردارم یهو یه کچل و چاق. عصبانی اومد داخل و تا اومد بهم حمله کنه بیدار شدم( خواب جنازه ها رو دم در مغازه چند بار دیدم.

 74. مهسا می گوید

  من ونامزدم فامیل هستیم نامزدم ۵سال پیش فوت کرد برادرش بعد از دوسال خاستگارم شده ولی من جواب منفی میدادم تا یک ماه پیش با خانوادشون رفتیم بندر برادرش بازم ازم خاستگاری کرد من گفتم باید فک کنم سه روز بعد رفتیم خونه اونا تو اتاق نامزدم خوابیدم شب خواب دیدم عروسی من با برادرش بود داماد داشت می اومد سمت من یهو دیدم از اون طرف نامزدم هست ب جای اینک برم سمت برادرش با دو رفتم تو بغل نامزدم و فوری اونو انتخاب کردم

 75. زهره می گوید

  خواب ديدم خونه همسايمون دعوا بود بعد يه نفر تو جمعشون انگار مرده بود بابام رفت خونه همسايه و جنازه رو آورد گفت جنازه خيلی قيمت داره خوب ميخرن من ميگفتم نه اين هنوز زنده هستت زنگ زدم115 تعبير خوابش چی ميشه؟

 76. زهرا می گوید

  خواب ديدم مادرم كه زنده هستن در خواب مرده ولي داره حرف ميزنه و مارو نصيحت ميكنه،تعبير خواب چيه؟

 77. باران می گوید

  خواب دیدم کسی که قبلا مرده میگه قرار یکی از عزیزانم که الان زندس بمیره و بعد توی همون خواب طرف مرد و من از ته دل توی خواب گریه میکردم
  نگرانم توی واقعیت اتفاقی براش بیفته

 78. حامد ارین می گوید

  سلام وقت بخیر
  من خواب دیدم که پدرم 7سال بیش فوت کرده دیش خواب دیدم که قران شریف میخونه به صورت من فوت میکه ممنون میشم تعبیر لطف کنید 🙏

 79. Ali می گوید

  سلام عرض ادب دوستان من خواب دیدم به دنبال یک مرده راه افتادم و از پشت سر اذیتش میکنم بعد به درون یک خانه بودیم که دیدم یکی از افراد فامیل مرده دنبال کارهای دفنش هستیم و از درختی میوه‌ای که داخل حیاط بود می‌خواستیم بچینیم واسه مهمونا که شیخی اونجا بود گفت عالی خوبم هست میوه‌اش جواب میده نوع میوه هم هلو بود

 80. مهناز می گوید

  سلام من خواب دیدم که بین تمام مرده ها هستم تمام افرادی که میدیم تو خواب تو بیداری مردن و دیدم که با پدربزرگ ها و مادربزرگ هام که مرده اند تو باغچه گلدون گل درست میکردیم تعبیرش چی میتونه باشه

 81. Foad می گوید

  کسی را به عنوان گروگان گیر بگیرید و قصد گشتن کسی را داشته باشی

 82. احمدرضا می گوید

  در خواب دیدم که پسر خاله خودم که مرده اومد وبغلم کرد گفت آماده باش میام با خودم ببرمت،،، بعد چند لحظه بعد خواب روح دیدم بجور ترسیدم از خواب پریدم،،، لطفا تعبیر شو بگید بد جور ترسیدم

 83. مینا می گوید

  سلام خواب دیدیم یکی از نزدیکانم که تازه فوت شده .خیلی سرحال و خوشحاله اما به دفعات از بی حسی نصف صورت و گردن مینالید و دوباره به خوشحالی خود ادامه میداد.

 84. فاطی می گوید

  سلام ببخشید من خواب دیدم ک شوهرم ک فوت شده نسخه بدست دنبال داروخانه است ناگهان آن را گم میکند ولی بعد از چن دیقه میبینه ک کاغذ روی زمین افتاده تعبیرش چیست

 85. مريم می گوید

  سلام پدر شوهرم پارسال فوت كردن، مادرم خوابشونو ديده كه از پله هاى كوچه اى پايين ميايم ميبينيم يه مغازه اونجاست كه انگار براى پدر شوهرمه و توى مغازست ولى انگار غمگين و ناراحت بود، دم در مغازه گوجه گيلاسى توى خاك بوده كه خواهر شوهرم داشته اونارو ميچيده، ميشه بفرماييد چه تعبيرى داره؟

 86. آ.ن می گوید

  چندمین باراست خواب برادرم رامُرده می بینم به خانه ما آمده دررختخواب پسرم یاماخوابیده یاخوابش میاید

 87. تیاناز می گوید

  سلام خواب دیدم پدرم که پدرم خودکشی کرده و ب دار زده خودش و درحالی که یکسال پیش این اتفاق افتاده و فوت کرده اینبار خواب دیدم ولی دکتری نبود ک بیاد جنازه شو ببره گفتن باید صبرکنید تا فردا

 88. Moon می گوید

  من پدرم فوت شده و یبار تو خواب پسری که قراره باهاش ازدواج کنم و با پدرم دیدم که میگفتن و میخندید ولی دیشب خوابشو دیدم گفتم ما کی ازدواج کنیم بابا؟گفت هر وقت خوب شناختمش بعد؟الان ینی چی ایندحرفش😔منو اون اقا بهم علاقه داریم و میخایم ازدواج کنیم باید چیکارکنم؟؟!

  1. م.ن می گوید

   سلام من خواب دیدم که شوهر خواهرم به یه نفر میگه که من رو ببره سر مزار مادرش(مادر شوهرخواهرم)
   می خواستم ببینم تعبیرش چیه میشه بگید ممنونم.

 89. حسین می گوید

  اگرخواب مادرم ببینم که دم خانه آمده

  1. Moon می گوید

   شاید به کمکتون احتیاج داره

 90. پروین می گوید

  همسرم خواب پسرداییش رودیده که فوت کرده به همسرم گفته تا۴۰ روزدیگه میای پیش من .تعبیرش چیه خیلی نگران شدم

 91. ايليا طلايي می گوید

  پدر بزرگم اومده بغلم كرده بوسم كرده

 92. م.لاهیجی می گوید

  مادر خانمم، خواب دیده همسرش را که مرده، بخاطر ضمانت کردن یک مردی که اتفاقا او هم مرده، دارن می برن زندان و او هم همسرش را ملامت می کند که چرا ضامن وی شده که حالا او را زندان دارن می برند….
  خواهشمندم برایم تعبیر کنید…/م.لاهیجی

 93. لیلی خاتون می گوید

  با سلام و عرض ادب . پدر من دو ماهی میشه که فوت شدن و عمم ایشون رو در خواب دیدن که پدرم کت و شلوار پوشیده و کیف سامسونی در دست به خانه مادریشون امدن و گفتن امدم این خونه رو برای مادر و تو یعنی عمم بخرن گفته یه چک بیار تا براتون بخرمش عمم گفته ما که چک نداریم خودت چک بده و برامون بخر و پدرم چکی مینویسه و خونه رو میخره براشون و چک دیگه ای میده و میگه این رو بده فلانی و یک مقدار پول نقد میده و میگه اینم بده به فلان شخص و بعد در کیف سامسونتش رو باز میکنه و پر از سکه های طلا بوده و بعد دورشون شلوغ میشه و پدرم سریع در کیف رو میبنده و بعد با مادرم به اتاق دیگری میرن و شروع به صحبت کردن میکنن و مادربزرگم در اون اتاق رو میبنده و میگه میخوام کسی صحبتاتون رو نشنوه و بعد پدرم خداحافظی میکنه که بره و عمم بهش میگه که میگنه تو مردی درسته ؟ که پدرم جواب میده بله من مردم ولی این نیست که دیگه نیام من میام و بهتون سر میزنم و برادر کوچک ترم دنبال پدرم میدود و او را میبوسدو مرتب میگه که بابا نرو و ایشون هم میگه من باید برم ولی بهتون سر میزنم دوباره و این رو هم اضافه کنم که مادربزرگم هشتادسالشون هست وتنها زندگی میکنن. ممنون بابت صبر و حوصله شما .

 94. حسین حسینی می گوید

  سلام خواب دیدم دوستم که فوت کرده از من شکلات گرفت لطفا تعبیر خواب را بگویید ممنون از لطف شما

 95. عزیزی می گوید

  سلام خوبین. مادر من یک سال است که فوت شده چند شب پیش خواهر بزرگم خواب دیده که مامان در گوشه کوچه نشسته و راه خانه اش رو گم کرده لطف بگید تعبیر ان چیست

 96. alireza می گوید

  سلام دایی من تازه چهلمش گذشته و به خواب یکی از اقوام اومده و گفته شما اشتباه منو دفن کردید و من نمردم سر به سرتون گذاشتم

  میخواستم ببینم تعبیرش چیه😔

 97. یاسین می گوید

  سلام در خواب دیدم داره سیل میاد اما ویرانگر نبود بعد تمام شدن سیل مقداری دانه میوه و سبزی از کمد در میارن میدن به من و خانمم میخوایم بکاریم عموم که باهاش قهر هستیم میکه دیگه به درد کاشتن نمیخوره بخورین بعد میریم به دیدن پدر بزرگم که۵ساله فوت کردن مریض احوال بودن و اقوام اومده بودن برا عیادت من میرم جلو و احوالشو میپرسم میگه خوبم بعد بهم میگه هر از گاهی یادی ازم بکن و گریه کن تعبیرش چی میتونه باشه ممنون

 98. F N می گوید

  سلام مادر شوهرم خیلی سال هست ب رحمت خدا رفته. من خوابشو دیدم..تو خواب داشت ناله میکرد اسم دوتا پسرشو میبرد یه برادر شوهرم ک مرده است و یک دیگه شوهر من.. البته من صدا شو می شنیدم خودشو نمی دیدم

 99. انسی می گوید

  من خواب دیدم میخواهم بمیرم،یعنی مرده ام،اما چون هنوز خاک نشدم،تونستم در مراسم ختم خود شرکت کنم و غذا بخورم..اما نمیدانم از کجا فقط فهمیدم ک چون نماز نخوانده ام ،آینده شوکی بعداز مردن در انتظارم هست،پس انقدر گریه کردم،و با خودم عهد بستم ک اگر زنده بمانم نماز بخوانم،برای همین خاکم نکردن..لطفا تعبیرش و بگین خواهش میکنم.

 100. سجاد می گوید

  دیشب بعد چن وخ خواب دیدم. خواب دیدم مردم😐بعد گذاشتنم تو قبر ولی هیچکس سر قبرم نبود تنهای تنها بودم

 101. مهدی می گوید

  سلام. من خواب دیدم که مردم و روحم داره تو خونم زندگی میکنه زن و بچم منو میبینن ولی دیگران نه. تعبیرش چیه
  ممنون

  1. Neda می گوید

   ممنون از تحلیل های خوب شما.
   خواب دیدم نامزدم که به من خیانت کرده فوت شده. من به شدت گریه میکردم به طوری که وقتی بیدار شدم تمام تنم می لرزید. در خواب سعی میکردم که آن خانمی که الان با ایشون هست و آزار بدم و اون حامله بود. مادرم ازش طرفداری میکرد و خیلی خونسرد بود. ولی من لباسهای نامزدم و بغل کرده بودم و فریاد میکشیدم.
   ممنون میشم اگر که تعبیر کنید

 102. رضا می گوید

  سلام بابای من خواب دیده دیده که باباش که مرده بوده با لباس ساده آمده و دست شو گرفته برده به یه باغ تعبیرش چی میشه

 103. Mobina می گوید

  سلام من ۱۶ سالمه
  دایی من ۲۰ روزیه که فوت شده و من تمام مراحل تدفینش روحضور داشتم و دیدم …
  چند شب پیش اومد به خوابم
  ولی خیلی خواب عجیبی بود

  داییمو تو خواب دیدم
  هیچکی نمیدیش
  یکی مرده بود
  میدونستم خالم داره واسه از دست دادن یکی از خواهر زداده یا برادر زاده هاش گریه میکنه
  تا دست دختر همون داییم که فوت شده رو گرفتم که بگم داییمو دیدم و اونم ببینه…
  یهو همه ازم دور شدن
  فاصله گرفتن
  کسی داییم رو نمیدید
  فقط من میدیدمش
  با لبخند و لباس های تمیز نگاهم میکرد و هیچی نگفت
  اونی که مرده بود من بودم ….

  از خواب پریدم و تا یساعت فقط گریه میکردم و بعدش تب و لرز گرفتم

  تروخدا یکی این خوابو تعبیر کنه
  خیلی اشفته شدم ازون شب
  شبا با ارام بخش میخوابم …😔
  خیلی ممنون

  1. علی می گوید

   تعبیر نداره به خاطر افکاریه که تو ذهنته,

 104. سما می گوید

  سلام ، عموی من دو ماهی میشه که فوت شده تو خواب دیدم دم در هستم یهو دیدم عموم دختر کوچولوم که خوابیده تو بغل گرفته و اورد به من داد تعبیرش چیه؟؟

 105. محمد می گوید

  مادرم پرخواب دیده که پدرم آمده به خوابش وگوشت پخته برامون آورده پسربچه ای ناشناس هم باهاش بوده

 106. پریسا می گوید

  سلام ، من مادر شوهرم دو سال پیش فوت کردن ، الان یکماه دیگه سالگردشونه ، البته امروز هم روز یه که دوسال پیش بیمار شدن و به بیمارستان بردیمشون ، دیشب خواب دیدم رسمه که تو سالگرد فوت مرده رو از قبر میارن پیش خانوادش ، بعد ما تو حیاط بودیم که مادر شوهرم و داشتن میاوردن ، که ی بویی میومد که یعنی بوی مرده بود منم می ترسیدم و سعی میکردم نزدیک نشم بعد روی پله ی ورودی خونه شوهرم نشسته بود که مادر شوهرمو آوردن و جلو پله گذاشتن ی پارچه ی سفید روش بود سرش کاملا سالم بود ، ولی یادم نیست چطور شد که زیر پارچه یکم دیده شد که من دیدم که تمام گوشتهاش تجزیه شده و استخوناش مشخصه و کمی رو استخونا گوشتهای تجزیه شده هست ولی سرش کاملا سالم بود ، و با همسرم داشتن حرف میزدن ، در ضمن منم خیلی ترسیده بودم و از پشت جمعیت نگا میکردم و پسرمم محکم نگه داشته بودم که جلو نره ، تو فکرم میگفتم خوب بعد دوسال طبیعیه که جنازه از بین بره ، خواهش میکنم لطفا خیلی زود تعبیرشو برام بگین ، خیلی ممنونم.
  با تشکر

  1. امین می گوید

   س من دیشب دختر عموم که مادرم ۴۸روزه فوت شده و خواب دیده که زنده شده وکارای منو انجام می‌داده وچیزی آورده که من بخورم و ناراحت بوده
   اینم بگم با دختر عموم چند روزی که قهر کردم دلم شکسته میخواستم تعبیر خوابش ببینم چیه ممنون

   1. امین می گوید

    ج میخواستم

 107. ثریا می گوید

  اگر کسی در خواب،پدر مردشو ببینه،گفته،تو سرطان داری،مقداری از موهاش هم ریخته،
  بعد دست کشیده روی سرش ،گفته ،حالا دیگه خوب میشی،بعد مو بالای سرش دراومد،