تعبیر خواب مرده – 89 معنی مرگ ، مردن ، وفات ، جنازه

4.2
(253)

تعبیر خواب مرده

این خواب یکی از رایج ترین و ناراحت کننده ترین خواب هایی است که اکثر مردم جهان آن را دیده اند. ممکن است در خواب ببینید که مرده اید .

یا یکی از نزدیکان شما مرده است.یا در حال کشتن کسی هستید و …. در هر حال این خواب معمولا نشان دهنده حالات روحی شما در زندگی شخصیتان است.

حالاتی مانند : پشیمانی ، نوستالژی ، گم کردن چیزی و یا کسی ، شکست عشقی ، خیانت کردن و یا مورد خیانت قرار گرفتن ، نداشتن اعتماد به نفس و حتی ممکن است به دلیل این باشد که به تازگی کسی را از دست داده اید و هنوز باور آن برای شما سخت است.

دیدن خواب مرده - تعبیر خواب متفاوت - معنی مردن در خواب
دیدن خواب مرده – تعبیر خواب متفاوت – معنی مردن در خواب

اول از همه به خاطر داشته باشید که این فقط یک خواب است !! اصلا نگران نباشید.

قرار نیست شما بمیرید یا هر کدام از کسانی که دوستشان دارید را از دست بدهید. این خواب به صورت مستقیم با حالات روحی شما ارتباط دارد.

در ادامه این مطلب ، خواب های مختلفی که مربوط به مرگ هستند با معنی و تعبیر آنها نوشته شده است. قبل از مطالعه ادامه مطلب لطفا توجه داشته باشید که :

این تعبیر خواب دقیقا به معنی این نیست که حتما شما مشکلی دارید و یا حتما این تعبیر در مورد شما درست است. لطفا هیچ خواب و هیچ تعبیر خوابی را جدی نگیرید.
خواب مرده بر حالت روحی شما دلالت دارد
خواب مرده بر حالت روحی شما دلالت دارد

1 ) دیدن خواب مرده

همان طور که در ابتدای مطلب اشاره کردیم ، خواب مرده بر حالت روحی شما دلالت دارد.

دیدن جسد در خواب به این معنی است که شما باید تلاش کنید تا چیزی را در زندگی خود تغییر دهید. خوب حالا آن چیز چیست ؟

هیچ کس جز شما نمی تواند به این سوال پاسخ دهد. ببینید چه چیزی در زندگی شما وجود دارد که هر روز ذهن شما را مشغول کرده و باعث ناراحتی و احساس عدم امنیت شما می شود .

به طور ناخودآگاه هر کسی میداند که مشکل از کجاست.

2 ) تعبیر خواب کشتن کسی

این خواب اینگونه معنی می شود که شما در تلاش برای تغییر زندگی و یا رفتار خود هستید ولی در این راه شکست خورده اید.یا ممکن است شما ایراد کار و یا رفتار و اخلاق خود را میدانید ولی قدرت تغییر آن را ندارید.

به این خواب به صورت مثبت نگاه کنید. خیلی خوب است که شما ایراد کار خود را می دانید و لااقل قصد تغییر آن را دارید. مغز شما نیز برای این تغییر آماده است.

مشکل شما اینجاست که نمی توانید حدس بزنید بعد از این تغییر ، حالات روحی شما چگونه خواهد بود. شما می ترسید این تغییر بعدا برایتان گران تمام شود.

برای مثال ممکن است شما در رابطه عاشقانه با کسی هستید ولی می دانید که این رابطه درست نیست و هرچه زودتر باید تمام شود .ولی ته دل شما نگرانی هایی از بابت پایان دادن به این رابطه وجود دارد و از عواقب آن مطمئن نیستید.

نمی دانید که چقدر دلتنگ و ناراحت خواهید شد ، نمی دانید که اصلا آیا توان تحمل این دوری را دارید یا نه  و ندانسته هایی از این قبیل .

3 ) تعبیر خواب پنهان کردن مرده یا جسد

این خواب نشان می دهد که شما مشکل یا اشتباه بزرگی در زندگی خود دارید که فکر می کنید قادر به حل کردن آن نیستید به همین دلیل سعی می کنید آن را از دیگران پنهان کنید.

ولی خودتان چطور ؟ پنهان کردن این مشکل از دیگران باعث نشده است که خود شما هم این مشکل را فراموش کنید.

ممکن است کاری کرده اید که در حال حاضر دچار عذاب وجدان هستید. این خواب نشان می دهد شما مشکلات پیچیده ای درست کرده اید که قادر به حل آن نیستید ولی ذهن و فکر شما را بسیار مشغول کرده است.

این مشکل می تواند پیشرفت و حتی شغل شما را تحت تاثیر قرار دهد. باید هرچه سریع تر راه حلی برای آن پیدا کنید.

4 ) تعبیر خواب غرق شدن در آب و مرگ

این خواب می تواند کمی پیچیده باشد . ممکن است شما به موفقیتی رسیده اید و حالا زمان استراحت و استفاده از لذت های زندگی برای شما فرا رسیده است.

مغز شما آسوده شده و در حال استراحت است. یا ممکن است شما نگرانی بسیار زیادی داشته اید که حالا رفع شده است. این نگرانی می تواند بیماری عزیزانتان باشد.

برای مثال ممکن است یکی از نزدیکان شما مریض بوده و شما مدت ها نگران حال او بودید و حالا بهبود پیدا کرده و شما آسوده شده اید.

حالات روحی مختلفی می تواند باعث دیدن خواب مردن در آب و یا غرق شدن در آب شود. برای مثال اگر ببینید کسی که مرده است بر روی آب شناور است می تواند نشانه این باشد که نگرانی شما از بابت عزیزانتان رفع شده ولی با یک اتفاق بد .

یعنی در این حالت شما دیگر چیزی برای از دست دادن ندارید. ممکن است یکی از عزیزانتان مدت ها دچار بیماری بوده و حالا از دنیا رفته است.مرگ این عزیز با وجود اینکه اتفاق تلخی است ولی باعث از بین رفتن نگرانی شما شده .

در واقع شما نگران مرگ کسی بودید که حالا مرده است . پس شما از این به بعد دیگر نگران مرگ او نیستید !!!

یا ممکن است شما نگران شغل و کسب و کار خود بودید و حالا ورشکست شده اید و یا حتی در زندان هستید .

با وجود اینکه شما الان یک ورشکسته هستید ولی در واقع دیگر نگران ورشکسته شدن نیستید و این دغدغه فکری از بین رفته است چون دیگر چیزی برای از دست دادن و نگران بودن ندارید !

دیدن خواب اینکه مرده از شما چیزی بخواهد
دیدن خواب اینکه مرده از شما چیزی بخواهد

5 ) دیدن کشته شدن کسی

ممکن است شما در خواب شاهد یک صحنه جرم باشید . اگر در خواب ببینید که کسی یک نفر دیگر را کشت و شما این صحنه را دیدید ، نشان دهنده این است که شما شاهد خیانت و یا جرم یا اشتباه کسی بوده اید و نمی توانید آن را به کسی بگویید و قادر به فراموش کردن آن نیستید.

مغز شما درگیر این موضوع است و حتی ممکن است عذاب وجدان هم داشته باشید .

اگر ببینید که خود شما در حال کشتن دیگران هستید می تواند به این معنی باشد که شما به اطرافیان و همکاران خود شک دارید و شدیدا نیازمند کسی هستید که بتوانید به او اعتماد کنید .

به نظر می رسد اطرافیان شما در حال آسیب رساندن به شما هستند و تاثیر مثبتی بر روی شما ندارند.این می تواند زندگی و حتی شغل شما را تحت تاثیر قرار دهد .مغز شما به شما اخطار می کند که هر چه سریع تر باید فکری برای تغییر اوضاع کنید.

 رایج ترین خواب های مرگ
رایج ترین خواب های مرگ

در ادامه به برخی از رایج ترین خواب های مرگ به صورت تیتر وار اشاره می کنیم .

 • اگر در خواب مرگ خودتان را ببینید »» از رفتار و کارهای خود راضی نیستید . سریعا به فکر تغییر باشید
 • اگر تعداد زیادی مرده در یکجا ببینید »» بسیاری از آرزوهای خود را نادیده گرفته اید. شاید برای خوشحال کردن عزیزانتان آرزوهای خود را دفن کرده اید ولی بدانید که این آرزوها آتش زیر خاکستر هستند . باید برای دست یابی به آنها تلاش کنید وگرنه بعدا بسیار پشیمان خواهید شد.رسیدن و یا نرسیدن به این آرزوها اصلا مهم نیست . مهم این است که شما همه تلاش خود را کرده باشید .
 • صحبت کردن با مرده »» نگرانی های ذهنی بسیار زیادی دارید که قادر به بیان کردن آن نیستید. یک شخص مورد اعتماد پیدا کنید و با او درد دل کنید. در غیر این صورت می توانید به یک مشاور مراجعه کنید. البته نه برای درمان . بلکه برای اینکه کسی باشد که شما را نمی شناسد و بتوانید حرف های خود را بدون نگرانی به او بزنید و سبک شوید.
 • دیدن کودک مرده در خواب »» این خواب نشان می دهد کسی در زندگی شما برایتان در حال درست کردن دردسر است . ممکن است شما را تحت فشار قرار داده تا کاری انجام دهید. در هر صورت اصلا خوب نیست و مغز شما تحت فشار است . این می تواند ضررهای مالی برایتان در پی داشته باشد .
 • اگر در خواب ببینید که مرده در حال حرف زدن است »» این نشان دهنده رابطه شما با اطرافیانتان است . ممکن است با یکی از عزیزانتان قهر هستید ولی حالا پشیمان شده اید و به دنبال بهانه هستید تا با او آشتی کنید
 • خواب مردن پدر یا مادر »» اگر مرگ پدر و مادر خود را در خواب ببینید ممکن است به این دلیل باشد که شما بسیار نگران از دست دادن انها هستید . یا ممکن است به تازگی پدر یا مادر خود را از دست داده اید و مغز شما هنوز توانایی باور کردن این مشکل را ندارد . دیدن جنازه خواهر و یا برادر نیز همین تعبیر را دارد .
 • اگر در خواب مرگ همسر خود را ببینید » این خواب نشان می دهد که شما به همسر خود اطمینان ندارید . این عدم اطمینان می تواند از جهات مختلف باشد . ممکن است فکر می کنید او در حال خیانت کردن به شماست . و یا ممکن است خاطر جمع نیستید که او بتواند زندگی دلخواه شما را برایتان فراهم کند. حتی ممکن است مطمئن نباشید که اون از شما راضی است و یا نیست .
 • اگر در خواب ببینید که در حال جنگ هستید »» دیدن جنگ در خواب و یا کشتن شدن در جنگ می تواند به این معنی باشد که شما اخبار زیادی از جنگ و خونریزی را دنبال می کنید و یا ممکن است تاثیر دیدن یک فیلم جنگی باشد .
 • اگر در خواب ببینید که لباس یک فرد مرده را از تن او در آوردید و خودتان آن لباس را پوشیدید »» این خواب می تواند نشانه بیماری خطرناک باشد. به یک پزشک مراجعه کنید. احتمالا دچار بیماری خطرناکی شده اید و احتمالا مرگ وجود دارد. (البته این فقط یک خواب است و قرار نیست تعبیر آن حتما درست باشد !!)
 • دیدن جنازه کسی که می شناسید »» اگر در خواب مرده ای را دیدید که کاملا او را می شناسید ، روابط خود را با او بررسی کنید. ظاهرا مشکلی در روابط شما دونفر وجود دارد .
 • اگر ببینبد که مرده اید و به روح تبدیل شدید »» اگر روح خود را در خواب ببینید به این معنی است که شما بیش از حد به دیگران تکیه کرده اید و نگران هستید که آنها حمایتشان را از شما قطع کنند.سعی کنید روی پای خودتان بایستید و به کسی وابسته نباشید .
 • اگر در خانه خود یک مرده دیدید »» مشکلات خانوادگی زیادی دارید و خانه محل آرامش شما نیست
 • اگر سر بریده یک مرده را دیدید »» نشان می دهد که در یک مورد خاص اطلاعات شما کافی نبوده و باعث دردسر برایتان شده است .

به طور خلاصه می توان گفت دیدن مرده در خواب و یا دیدن مرگ کسی در خواب به معنی احساسات شما در مورد آن فرد و یا خود شما است . این خواب نشان می دهد که بدن شما از چیزی ناراضی است و شدیدا نیاز به تغییر اوضاع دارد .

تعبیر خواب خوشحال بودن مرده
تعبیر خواب خوشحال بودن مرده

در ادامه این مطلب ، به برخی از سایر تعبیرها درباره “تعبیر خواب مرده ” اشاره می کنیم .

نظر تونی کریسپ درباره تعبیر خواب مرده

تونی کریسپ اعتقاد دارد زمانی که شما خواب مرده می بینید ، معمولا به این خاطر است که ممکن است یکی از کسانی که می شناسید اخیرا مرده است و یا شما نگران این هستید که او را از دست بدهید.

بیشتر خواب هایی که درباره مردن کسی می بینیم به دلیل تلاش مغز برای فراموش کردن خاطرات، خشم نسبت به او ، عذاب وجدان و سایر احساسات و موضوعاتی است که در ارتباط با او داشتید.

زمانی که فرد مورد علاقه و یا نزدیکان شما می میرند ، دوره جدیدی از زندگی شما آغاز می شود. در این دوره فردی که تا دیروز در کنار شما بود ، تبدیل به خاطره شده است و شما دیگر به او دسترسی ندارید.

برای مثال زن ها زمانی که شوهر خود را از دست می دهند ، معمولا دچار این خواب می شوند و مردن شوهر را در خواب می بینند.دیدن خواب مرگ همسر تا ماهها بعد از فوت شوهر برای زنان طبیعی است.

تعبیر مردن در خواب چیست ؟
تعبیر مردن در خواب چیست ؟

به مرور زمان و با عادی شدن این دوری ، کم کم از این خواب ها کاسته شده و همه چیز به روال عادی خود باز می گردد.این خواب هیچ معنی و مفهوم خواصی ندارد و فقط به دلیل شوک روحی اخیر بوجود آمده است .

اگر اخیرا کسی را از دست نداده اید و در خواب جنازه و یا مردن می بینید می تواند به دلیل مشکلات روحی و ضربه های احساسی که خورده اید باشد.

برای مثال ممکن است عشق شما به شما خیانت کرده باشد.یا ممکن است مشکل بزرگی در رابطه زناشویی خود دارید و قادر به حل آن نیستید.هرگونه فرو بردن خشم و سرکوب کردن احساسات می تواند باعث دیدن خواب مرگ شود.

ابراهیم کرمانی درباره تعبیر خواب مرده می گوید :

اگر در خواب مرگ فرزند خود را ببینی می تواند به ثروتمند شدن تعبیر شود.اگر مرگ پدر و یا مادر خود را در خواب ببینی به معنی ایت است که کسب و کار شما دچار رونق خواهد شد.

تعبیر صحبت کردن با مرده در خواب :

در این مورد ابن سیرین اعتقاد داشت که اگر مرده ای که با تو صحبت می کند خبر خوبی به تو می دهد اینگونه تعبیر می شود که خداوند از اعمال تو راضی است و اگر حرف بدی به تو می زند و یا خبر بدی می دهد به معنی این است که خداوند از تو ناراضی است .

علامه مجلسی می گوید :

اگر کسی در خواب مرده و یا جنازه ببیند از غائب به او خبر می رسد.

نظر ابن سیرین در این مورد این بود که :

اگر در خواب ببینی که افراد زیادی در حال تشییع جنازه فردی هستند به مقام می رسی .

امام صادق در این مورد می فرماید

دیدن جنازه در خواب خوب است و نشانه مال و ثروت می باشد.

سایر معبرین اسلامی در این مورد اعتقاد دارند که :

اگر جنازه را بر دوش مردم ببینی خوب است و از بیماری و رنج و اندوه خلاص می شوی .اگر مدیون کسی باشی بدهی خود را پرداخت می کنی .اگر ببینی که خودت مرده ای عمرت دراز خواهد شد.

دیدن حرف زدن با مرده در خواب
دیدن حرف زدن با مرده در خواب

اگر کسی را که در واقعیت مرده است در خواب بیمار ببینی خوب نیست و توصیه می شود مواظب سلامتی خودت باشی .اگر قصد سفر کردن داری کمی صبر کن

تعبیر خواب کندن قبر و دفن کردن جنازه خوب است به شرطی که جنازه را لمس نکرده باشی .

مرده به ما چیزی بدهد

اگر در خواب ببینی که مرده چیزی به تو داد خوب است و نشانه مال و قروت است .

تعبیر خواب لباس مرده 

اگر در خواب ببینی که مرده لباس شیک و تمیز و زیبا پوشیده است خوب است و نشانه خبرهای خوب و شادی است .اگر جنازه لباس کثیف و کهنه و زشت پوشیده بود نشانه غم و اندوه فراوان است .

مرده دوباره بمیرد

اگر در خواب ببینی کسی که در واقعیت مرده است دوباره بمیرد به این معنی است که دوست داری او الان زنده بود و با او صحبت و درد دل می کردی .

ابن سیرین می گوید :

اگر در خواب ببینی که مرده با تو حرف می زند و به تو خبرهای خوبی می دهد به این معنی است که آدم خوبی هستی و خدا از تو راضی است . اگر به تو حرف های بد و ناامید کننده بزند تعبیر آن برعکس است .

امام صادق می فرمایید :

اگر در خواب ببینی که مرده با تو بحث و دعوا می کند یا پشت به تو کرده است یعنی به وصیت او عمل نکرده ای و او از تو راضی نیست .

زنده بودن مرده

ابن سیرین در این مورد می گوید : اگر در خواب ببینی که کسی که مرده است به تو بگوید که من زنده هستم یعنی در آن جهان احوال او خوب است .

ابراهیم کرمانی می گوید :

اگر در خواب ببینی که بچه تو مرده است یعنی ثروتمند می شوی  و از شر دشمن در امان خواهی ماند.

جابر مغربی در این مورد می گوید :

اگر در خواب ببینی که بچه خودت را کشتی یعنی روزی حلال کسب می کنی .

ابن سیرین می گوید : اگر در خواب ببینی که روح از بدن تو خارج شد یعنی کشته خواهی شد و یا زن و یا بچه تو خواهد مرد و یا اینکه ضرر مالی می بینی .

امام صادق می فرماید : اگر در خواب ببینی که کسی در حال جان دادن است یعنی در عالم برزخ در حال عذاب است .

دیدن مردن همسر ، شوهر ، زن در خواب
دیدن مردن همسر ، شوهر ، زن در خواب

تعبیر خواب دفن کردن مرده

اگر در خواب ببینی که تو را دفن کردند و در قبر گذاشتند به این معنی است که به زودی به مسافرت می روی.

فریاد و ناله مرده از درد

ابن سیرین در این مورد می گوید : اگر در خواب ببینی که کسی که مرده است ناله و زاری می کند و داد می زند به این معنی است که انسان خوبی نبوده است .

اگر از سردرد ناله می کرد در این دنیا بسیار مغرور بوده است .اگر از دندان درد ناله می کرد در دنیا بسیار فحش و ناسزا گفته است . اگر از درد شکم و معده درد ناله می کرد مال حرام خورده است .

تعبیر خواب گرفتن چیزی از مرده

اگر در خواب ببینی که مرده به تو چیزی داد یعنی از جایی به تو ثروتی می رسد که اصلا انتظارش را نداشتی .

اگر در خواب ببینی که مرده چیزی خوردنی به تو داد یعنی روزی حلال به دست می آوری .

دیدن روح شدن در خواب
دیدن روح شدن در خواب

تعبیر خواب رابطه جنسی با مرده

ابن سیرین می گوید :

اگر در خواب ببینی با زنی که مرده است رابطه جنسی داری یعنی به تو ارث خواهد رسید. اگر زنی در خواب ببیند که با مرده رابطه جنسی برقرار می کند اموال زن کم شده و دچار ضرر مالی خواهد شد.

امام صادق در این مورد می فرماید :

اگر در خواب ببینی با زنی که مرده است رابطه جنسی داری به این معنی است که حاجت تو برآورده خواهد شد.

بروز رسانی در تاریخ 22 تیر 98 ↓

دیدن خواب کسی که مرده است می تواند نوعی تلاش روح و روان ما برای بر قراری ارتباط با ما باشد .این خواب بیانگر نوع احساسات ما در ناخودآگاه ماست که می تواند معانی بسیار زیادی داشته باشد .

دیدن خواب مرده و یا مردن در خواب می تواند نشانگر احساسات مثبت و یا منفی در ضمیر ناخودآگاه ما باشد . برای مثال ممکن است شما خواب پدر یا مادر مرده خودتان را ببینید.

بسیاری از ما حرف ها و احساساتی در خود داریم که معمولا بسیاری از آنها را قبل از مرگ با عزیزانمان مطرح نمی کنیم .

ممکن است شما از پدر و مادر خود ناراحتی و کینه ای در دل داشتید و یا از رفتار آنها دل شکسته شده اید ولی قبل از مرگ آنها هیچگاه فرصت نکردید تا با آنها این موضوع را حل کنید.

یا ممکن است بدی به پدر و مادر یا هر کدام از عزیزانتان کرده اید ولی قبل از مرگ آنها نتوانستید این بدی را جبران کنید و یا از آنها تقاضای بخشش کنید.

این ها گره های کوری هستند که می توانند بسیار ناراحت کننده باشد و به دلیل اینکه شما دیگر به آن فرد دسترسی ندارید ، باز کردن این گره با روش های واقعی و طبیعی امکان پذیر نیست .

تعبیر خواب مردن پدر یا مادر
تعبیر خواب مردن پدر یا مادر

در این حالت به دلیل اینکه شما دیگر به آن فرد دسترسی ندارید  ، مغز شما با بازسازی خاطرات آنها و حتی ایجاد ارتباط کلامی بین شما و آنها در خواب سعی می کند این مشکل را حل کند.

زمانی که شما در خواب با مرده ای حرف می زنید و یا مرده با شما صحبت می کند ، در واقع مغز شما در حال حل و رفع مشکلات شما با آن فرد است و به نوعی می خواهد به صورت مصنوعی و ساختگی ، حس درونی شما نسبت به خودتان و آن فرد را اصلاح کند.

این حقه ذهنی می تواند باعث شود که شما خودتان و یا آن عزیزتان را ببخشید و از حس نفرت و یا عذاب وجدان خلاص شوید.

صحبت هایی که شما او می کنید و یا آن فرد مرده در خواب با شما می کند می تواند سرنخ های بسیار خوبی از مشکلات روحی ناخودآگاه شما داشته باشد .

تا زمانی که شما احساسات خود را نسبت به آن فرد در درون خود حل نکنید احتمالا این خواب ها تکرار خواهند شد .

بسیار مهم است که این خواب را به خاطر بسپارید و اطلاعاتی که از این خواب دریافت می کنید را تفسیر کنید. آیا آن فرد مرده در خواب از شما ناراحت بود ؟

آیا شما از دیدن او در خواب راضی و خوشحال بودید یا ناراحت ؟ آن فرده مرده از دیدن شما چه حسی داشت ؟ آیا در خواب به راحتی با او صحبت می کردید ؟ آیا او سعی داشت در خواب به شما آسیب وارد کند ؟

آیا رفتارهایی که باعث آزار و اذیت شما می شد را دوباره در رویای شما تکرار می کرد ؟ آیا با دیدن او در رویا گریه کردید ؟ و بسیاری از سوالات شبیه به این که می تواند برای تعبیر این خواب بسیار مهم باشد .

از طرفی زمانی که شما به تازگی عزیزی را از دست داده اید بسیار طبیعی است که تا مدت ها او را در خواب ببینید .

شما به صورت ناخودآگاه دوست دارید که او در جای جدید خود راحت باشد .

به همین دلیل بسیار رایج است که افرادی بعد از از دست دادن عزیزانشان در خواب می بینند که او در جای جدید خود بسیار راحت است یا حتی او را در بهشت می بینند .

تعداد زیادی جنازه و جسد در خواب ، سردخانه
تعداد زیادی جنازه و جسد در خواب ، سردخانه

دیدن مرده در بهشت در واقع تلاش مغز شما برای این است که خیال شما از بابت راحتی عزیزتان آسوده شود و هچنین شما اینگونه تصور کنید که عزیز شما فرد بسیار خوبی بوده و به همین دلیل اکنون در بهشت است .

در حقیقت مغز شما با این حقه سعی دارد خیال شما را از هر لحاظ راحت کند .یا ممکن است شما از او بسیار آزرده خاطر بوده اید و کینه بسیار بزرگی از او در دل دارید .

در این صورت ممکن است او بخ خواب شما بیاید و از شما عذر خواهی کند . یا ممکن است شما در خواب ببییند که او در جهنم است و عذاب می کشد.

این حقه نیز تلاشی از طرف مغز شماست که سعی می کند حس نفرت و کینه شما را به او کاش دهد تا شما راحت تر زندگی کنید.

تعبیر خواب مردن

اگر در خواب ببینید که خودتان مرده اید می تواند به معنی این باشد که شما چیز مهمی را در زندگی خود متوقف کرده اید.

ممکن است زندگی زناشویی خود را پایان داده اید و یا حتی کاری را که چندین سال مشغول آن بوده اید تعطیل کرده اید .

مرگ در واقع نشانه پایان چیزی است که آن را دوست دارید . این خواب می تواند به دلیل وجود احساسات شدیدا منفی در ناخودآگاه شما باشد که معمولا آن را سرکوب کرده اید و یا در حال تلاش برای فراموش کردن آن هستید .

اگر در خواب مرگ فرد ناشناسی را ببینید می تواند نشان دهنده این باشد که شما ناراحتی و خشم بسیار شدیدی دارید که مجبور به سرکوب آن شده اید.

ممکن است همسر شما به شما خیانت بدی کرده است و شما به هر دلیلی مجبور هستید که زندگی خود را با او ادامه دهید. ممکن است با شخصی شریک هستید که از او بسیار ناراحت هستید ولی به هر دلیل قادر به جدایی از او نیستید و مجبور به ادامه همکاری با او هستید.

این اجبار در حال نابود کردن روح و روان شماست و هر چه سریع تر باید راهی پیدا کنید و از این مشکل فرار کنید. ادامه این راه باعث افسردگی شدید شما خواهد شد .

در ادامه این مطلب می توانید توضیحاتی درباره دیدن خواب مرگ را در این ویدئو مشاهده نمایید.

توجه داشته باشید که توضیحات داده شده در این ویدئو هیچ ارتباطی به مطالب ارائه شده در این مطلب ندارد و کاملا متفاوت است.

↓↓↓↓بروزرسانی در تاریخ 29 شهریور 98 ↓↓↓↓

تعبیر خواب مرده خوشحال باشه چیه ؟

اگر در خواب ببینی که مرده خوشحال است و شادی می کند به این معنی است که مدت های طولانی غمگین بوده اید و نیاز دارید که به هر طریقی که شده ، شادی را به زندگی خودتان وارد کنید. شما در خطر ابتلا به افسردگی هستید.

تعبیر خواب مرده آرایش کرده باشد چیست ؟

شما احساس می کنید در حال پیر شدن هستید و دوست دارید این حس را از خود دور کنید و دیگران در مورد شما این حس را نداشته باشند. شما به ظاهر خود اهمیت زیادی می دهید و حرف مردم در مورد ظاهرتان برای شما بسیار مهم است .

تعبیر خواب مرده در قبر چیست ؟

به معنی خواب قبر مراجعه کنید. می توانید از بخش جستجوی سایت استفاده کنید.
اگر در خواب ببینید که مرده از شما چیزی بخواهد به این معنی است که شما آرزویی داشتید که در حال حاضر احساس می کنید که دیگر نمی توانید به آن آرزو برسید. این خواب معمولا نشان دهنده خواسته هایی است که نیاز به پول دارد و شما به هر دلیلی حس می کنید که پول لازم برای رسیدن به آن آرزو را ندارید و نمی توانید به این زودی ها به آن پول دست پیدا کنید

 

 

 تهیه و ترجمه اختصاصی :  pamuh.com©

تعبیر خواب مرده خوشحال باشه چیه ؟

اگر در خواب ببینی که مرده خوشحال است و شادی می کند به این معنی است که مدت های طولانی غمگین بوده اید و نیاز دارید که به هر طریقی که شده ، شادی را به زندگی خودتان وارد کنید. شما در خطر ابتلا به افسردگی هستید.

تعبیر خواب مرده آرایش کرده باشد چیست ؟

شما احساس می کنید در حال پیر شدن هستید و دوست دارید این حس را از خود دور کنید و دیگران در مورد شما این حس را نداشته باشند. شما به ظاهر خود اهمیت زیادی می دهید و حرف مردم در مورد ظاهرتان برای شما بسیار مهم است .

تعبیر خواب مرده در قبر چیست ؟

به معنی خواب قبر مراجعه کنید. می توانید از بخش جستجوی سایت استفاده کنید.

اگر در خواب ببینید که مرده از شما چیزی بخواهد

به این معنی است که شما آرزویی داشتید که در حال حاضر احساس می کنید که دیگر نمی توانید به آن آرزو برسید. این خواب معمولا نشان دهنده خواسته هایی است که نیاز به پول دارد و شما به هر دلیلی حس می کنید که پول لازم برای رسیدن به آن آرزو را ندارید و نمی توانید به این زودی ها به آن پول دست پیدا کنید.

این مطلب برای شما مفید بود ؟

ستاره سمت راست بیشترین امتیاز است.لطفا به نویسنده این مطلب ستاره بدید.

میانگین آراء 4.2 / 5. تعداد: 253

اولین نفری باشید که به این نویسنده امتیاز میده 🙂

خیلی متاسفم که مطلب رو دوست نداشتی

برای ارتقاء مطلب کمکم میکنی ؟

لطفا دلیل اینکه مطلب رو دوست نداشتی بهم بگو

اشتراک در تاپیک
اطلاع رسانی از
guest
72 نظر
جدیدترین ها
قدیمی ترین ها بیشتری رای
Inline Feedbacks
نمایش همه کامت ها
Nesa
Guest
Nesa

من بین ساعت 10 تا 1 ظهر خواب دیدم که با دو نفر از نزدیکانم مردیم از مرگ قطعی ان ها خبر ندارم ولی من زنده ماندم اولش با بالن به جایی رفتیم بعد موقع برگشتن با بالن به زمین خوردیم و ماشین از روی ما رد شد امبولانس امد ولی به من گفت تو سالمی ولی ان دو نفر را بردن
تعبیرش چیه

احمدرضا
Guest
احمدرضا

خواب پدرم که فوت کرده را دیدم که در خواب پول نداشت از من هرچه پول توی جیبم بود گرفت تابرای نهار چیزی بخرد

معصومه
Guest
معصومه

سلام
من خواب دیدم اسم من دراومده که باید برم در یک مکانی مثل یک اداره اونجا قراره جانم گرفته بشه .اولش خندم گرفته بود و باور نمی کردم بعدا کم کم دیدم افراد زیادی همینجوری دارن به من اضافه می شن یک لحظه خودمو میون جمعیت زیادی دیدم که همه منتظر بودن بعضی ها ناراحت ولی اکثریت بی خیال بودن اما من یک لحظه شروع به گریه کردن کردم و خواستم به من یک ورقه بدن تا برای پسرم نامه بنویسم یک دختری با من بود انگار دخترم هست برای جدا شدن از من غصه می خورد دستش تو دست من بود در حال گریه بودم که از خواب پا شدم تعبیر خوابم چیه

فاطمه
Guest
فاطمه

سلام من خواب دیدم مردم جهان همه مردن و فقط عده ی کمی از مردم زنده موندن خودم و مادرم و پدرم و یه عده ای از فامیلای نزدیکمون زنده بودن حتی برادرام هم ندیدم زنده باشن من تو خیابونا راه میرفتم و یک عالمه جنازه میدیدم مردم با گازی سمی مرده بودن
تعبیرش چیه

بنده خدا
Guest
بنده خدا

سلام . خواب دیدم مادربزرگم رو از قبر بیرون آوردم و بردمش یه جایی قایمش کردم فکر کنم در حیاط بود و در زدن از در پشتی خونمون رفتم درو باز کنم چند تا از پسرای فامیل بودن من ارتباط زیادی ندارم اصلا با هاشون در زندگی واقعی حرف نمی‌زنم
اومدن در خوابم با صمیمیت گفتن سلام و احوال پرسی..
فردی که دوسش دارم هم اونجا بود با صمیمیت فراوان گفت سلام عزیزم خوبی و بعد یادم نمیاد چی شد من دوباره رفتم پیش مادر بزرگم تازه فوت کرده(یه دوهفته میشه)همینجا از خواب پریدم

رقیه حضرتی
Guest
رقیه حضرتی

سلام.خواب دیدم که با خواهر شوهرم که مرده دارم را ه میرم باهاش حرف زدم و داشتم گریه می کرد م که چرا مارو تنها گذاشتی رفتی ما درد دلمونو به کی بگیم اونم در حال خندیدن گفت فلانی م این حرف را زده.بعد اونجا جایی مثل بازار بود من برگشتم دیدم بچه هام نیستن گفتم برم دنبال بچه ها تو راه از یکی بچه ها رو پرسیدم گفت اونا از یه راه دیگه رفتن دنبال شما ومن داشتم دنبال شوم می‌گشتم از خواب بیدار شدم.. لطفاً جواب بدین ممنون

لیلی
Guest
لیلی

سلام من خواب دیدم مادرشوهرم که حدود 25که فوت کرده دوباره مرده و جنازشو کفن کردیم و از طرف اون به کسایی که جنازه رو حمل کردن پول داد خودش نداد یکی از طرف اون داد

الف تنها
Guest
الف تنها

چرامدتی است تمام افراد مرده فامیل به خواب من می آیند؟

سارا
Guest
سارا

جالب بود ولی من خواب دیدم خودم رو برای پسری که دوستش دارم خودم رو فدا کردم و مردم ولی زنده شدم و با او زندگی کردم معنیش چیه

و یه خواب دیگه دیدم که خرس عروسکیم اسمش رو بهم گفت اولش ا داشت کلمه ا تعبیر هر دو رو بگویید

ناهید
Guest
ناهید

سلام حدود یکسال است پدرم فوت شده خواب دیدم میخواستن قبرم را کنار پدرم بگذارن بعد یه جاده کنارش بود گفتن دیگه اینجا نمیشه پایین تر از پدرم چند تا شهید بود اونجا رو بهم نشون دادن منم گفتم خیلی خوب میشه این شهیدها هوامو دارن لطفا تعبیر خوابمو بگید ممنون میشم

سهیلا
Guest
سهیلا

سلام
درخواب دیدم که مادر شوهرم که تازه فوت کرده رفته خونه مادرم و داره کارهای اونو انجام میده بعد یهو دوتا لاشخور یکی از بوقلمو های مادرم رو از سوراخ گرفته کشته داره از اون سوراخ دیوار میکشه بیرون بخوره

زهرا
Guest
زهرا

سلام ؛ پدرم که فوت شده به خوابم امد و دشداشه سفید پوشیده بود و بهم پول داد و گفت اینها برای خواهرت

تعبیرش چی میشه خواهش میکنم بگید
ممنون

پری
Guest
پری

سلام
من در خواب دیدم که من یک نفر رو کشتم و بعد خودم دفنش کردم بعد خواهرم هم دو نفر رو کست که نفر دوم برادرم بود خواهرم هم خیلی پشیمون بود من خودم خیلی ناراحت بودم
تعبییر این خواب چیه
من واقعا نگرانم
ممنون میشم بگید.

بابک
Guest
بابک
در جواب به   پری

بابک ..سلام دیشب خواب دیدم یکی از آشنایان که سالیان قبل فوت کرده .به منزل مادرم آمد و مادر و همسرم را شدیدا دعوا و سرزنش کرد و گفت علت این همه مشکلی که بابک داره شمایید و با گیر دادنا و بی توجهی بهش باعث شدید به این روز بیافته. ممنون میشم تعبیر خوابم و بگین

ریحانه
Guest
ریحانه

باعرض سلام و خسته نباشید خواب دیدم یه مرد غریبه مرده وکفنش کردن گذاشتن تو کوچمون یهویی مرده زنده میشه میاد سمت من از من آب میخاد منم بهش میدم و میگم ک بگو خونوادت کین تا خبر بدم بیان شما رو ببرن اون هم یه قالیچه میده ک اسم چهارتا از دختراش وادرسشون رو اون نوشته شده وبعد کف دست من یه سکه بیضی شکل میزاره لطفا میشه بگید تعبیرش چیه نگران شدم ممنون میشم

در مسجد
Guest
در مسجد

من خاب دیدم در مسجد عزاداری هست ک قبرستان شکل طبقه بالاای مسجدداره و من داشتم اجرای قبرستان ک زیر خاک بودن رو در می اوردم قبرستان خراب شد و یک جنازه بیرون اومد بدون هیچ حرکتی و تمیز تمیز و مردم جمع شدن ک بخک بسپارنش

مریم
Guest
مریم

خواب دیدم خواهرم که فوت شده را زمان برگضته به عقب داریم خاکش میکنیم قبل مرگش کفن رو میزنه کنار و میخواد که اول مادرم به دیدنش بره بعد بمیره و مادرم میاد میبینه و بعد میمیره

حنانه
Guest
حنانه

سلام وقتتون بخیر
من پدربزرگم رو خیلی دوست داشتم چهار ماه پیش رحمت خدا رفتند
من هنوز چند هفته ای یکبار خواب میبینم داریم جنازه شون رو که کفن شده دفن میکنیم .
امروز هم خواب دیدم که یک دختربچه و یک پسر بچه که نهایتا ۸ سال سن دارند جنازه پدربزرگم رو روی آب رود گرفتند و آوردند در خونه شون گذاشتند ، به ما هم خبر دادند که بریم دفنشون کنیم ، همه فامیل گفتند نه دیگه قبلا پدر رو دفن کردیم و قبول نکردند و من تنهایی برای دفن پدربزرگم رفتم وقتی رسیدم دیدم کفنشون از سفیدی برق میزنه تمیز و مرتبه و روی یه تخته توی کوچه جلوی درب خونه اون دوتا بچه گذاشته.
اگر میشه تعبیر خوابم رو بگید و لطفا بگید چرا من مدام خواب تشییع پیکر شون رو میبینم ممنونم

حسن
Guest
حسن

خواب دیدم تو بیمارستان به یک مرد که گفتن کرونا داره بهش آمپول زدن مرد رفتن به یکی آمپول بزنن گفتم به اون مرد آمپول زدین مرده چرا به این یکی هم میزنین بمیره

Last edited 1 ماه قبل by حسن
علی
Guest
علی

منم تو تابوت بودم

علی
Guest
علی

البته در حال مرگ خودکنار ضریح امام رضا

علی
Guest
علی

تعبیر خواب در حال مرگ بودن کنار ضریح خود

علی
Guest
علی

سلام من در خواب دیدم که با چاقو پسرم رو زدن و خودم خون رو می دیدم و پسرم هی التماس میکرد و بعد از اون پسرم رو تویه پارچه سفیدی پیچیدن ولی خون پسرم روی کفن نبود بعد در حالیکه پسرم التماس میکرد که حلالم کنید و او را داخل یه تشت بزرگی که در آن خمیر بود گذاشتند تعبیرش چیه ممنون میشم جواب بدید چون دارم دیوونه میشم به خدا

حنانه
Guest
حنانه
در جواب به   علی

سلام من زیاد وارد نیستم ولی تعبیر خوابتون اینه که برای شما یا پسرتون مشکل یا سختی بوجود میاد ، اما موقتی ، اینکه دیدید پسرتون مرده و کفن شده عمرش طولانیه و به عزت و بزرگی میرسه ، خمیر هم مال حلال

علی
Guest
علی

سلام خسته نباشید من خواب دیدم دور از جون بچه ام دارن پسرم رو با چاقو میزنند و کفنش کردن و کفنش خون نداره و بعد پسرم رو در حالیکه حلالیت میطلبید تویه تشت بزرگ از خمیر آرد گذاشتند لطف میکنی تعبیر خواب من چیه ممنونتون میشم

رابی راب
Guest
رابی راب

سلام من خواب دیدم یه جایی زیر خونمون رفتم که پر از اب بود دو تا جنازه کفن بسته در آب دیدم که به دلم افتاد پدر و پدر بزرگم هست که چند سال پیش فوت کردن ومن دارم شدیدا براشون گریه و زاری میکنم و یه جایی هم گفتم چرا شما انقدر کوچیک شدید .تقریبا یه ربع قبل اذان صبح بود لطفا تعبیر کنید

جعفری
Guest
جعفری

سلام خسته نباشید.من مادرم فوت شده و الان نزدیک سالشه.خواب دیدم که مرده بعد وقتی میخواستیم دفنش کنیم زنده شد.لباس نداشت پاهاش زخم بود و از درد ناله میکرد.دور و برش پر نجاست بود.خواهرمم خواب دیده که مادرم شال قهوه ای سرشه ولی شالش سوراخ سوراخه.الان اون شال قهوه ای دست منه. لطفا بگین تعبیر خوابم چی میشه.

نرگس
Guest
نرگس

سلام مادر من خواب دیده که خاله اش که فوت کرده گریه میکند و به مادرم میگوید پسرش در اب غرق شده و با شوهرش دعوا میکند تعبیرش چیه

فرشته
Guest
فرشته

فرشته خواب دیدم خبر اوردن فرزندم رو از دست دادم بعد همسرم اومد با من گریه میکرد من هر دوتا رو از دست دادم تو خواب با گریه میگفتم دیگه طاقت ندارم پسرم ندیدیم ولی همسرم با من به شدت گریه میکرد ودوستانم هم بودند من همسر و مرم را چند سال از دست دادم تو زندگی

گلناز
Guest
گلناز

سلام.خواب دیدم که عثمان شیخ به همراه مادر شوهرم که فوت شده در گوشه ی خانه ی من ایستاده اند.

زهرا
Guest
زهرا

سلام درخواب دیدم که شوهرم که تازه فوت شده درآب استخر شنامیکند لطفا تعبیرش رابگویید

ناشناس
Guest
ناشناس

سلام مادرم در خواب دید که من را در محوطه آمریکایی ها می اندازند یکدفعه پودر شدم تعبیر چیست؟ ممنون میشم پاسخ بدید

ناشناس
Guest
ناشناس

سلام مادرم در خواب‌ دید که آمریکایی ها من را گرفتند ودر محوطه خود انداختند و یک دفعه پودر شدم تعبیر چیست؟ ممنون میشم پاسخ بدید

ناشناس
Guest
ناشناس

سلام مادرم خواب دید که من را در محوطه آمریکایی ها می اندازند یکدفعه پودر میشوم تعبیر چیست؟

علی
Guest
علی

هیچ کجا خواب من نبود ، چند بار دیدم یکی یا دو تا جنازه دم مغازه ما آخر شب هست و با گل و همه جا خاموش و تعطیله ، یه پسری روی ویلچر نشسته میگم اینا کین؟ میگه اعدامی! یکی کامل پتو پیچ شده یکی بالا تنه اش لخته و جای طناب دار و تعدادی زخم روی بدنش این دفعه هم واضح تر بود و هم مشترک با قبل اما فرق این دفعه این بود که یهو دیدم در مغازه بازه ولی چراغا خاموشه و تعدادی گل های تسلیت توی مغازه اس ، رفتم آخر مغازه کلید بردارم یهو یه کچل و چاق. عصبانی اومد داخل و تا اومد بهم حمله کنه بیدار شدم( خواب جنازه ها رو دم در مغازه چند بار دیدم.

مهسا
Guest
مهسا

من ونامزدم فامیل هستیم نامزدم ۵سال پیش فوت کرد برادرش بعد از دوسال خاستگارم شده ولی من جواب منفی میدادم تا یک ماه پیش با خانوادشون رفتیم بندر برادرش بازم ازم خاستگاری کرد من گفتم باید فک کنم سه روز بعد رفتیم خونه اونا تو اتاق نامزدم خوابیدم شب خواب دیدم عروسی من با برادرش بود داماد داشت می اومد سمت من یهو دیدم از اون طرف نامزدم هست ب جای اینک برم سمت برادرش با دو رفتم تو بغل نامزدم و فوری اونو انتخاب کردم

زهره
Guest
زهره

خواب ديدم خونه همسايمون دعوا بود بعد يه نفر تو جمعشون انگار مرده بود بابام رفت خونه همسايه و جنازه رو آورد گفت جنازه خيلی قيمت داره خوب ميخرن من ميگفتم نه اين هنوز زنده هستت زنگ زدم115 تعبير خوابش چی ميشه؟

زهرا
Guest
زهرا

خواب ديدم مادرم كه زنده هستن در خواب مرده ولي داره حرف ميزنه و مارو نصيحت ميكنه،تعبير خواب چيه؟

باران
Guest
باران

خواب دیدم کسی که قبلا مرده میگه قرار یکی از عزیزانم که الان زندس بمیره و بعد توی همون خواب طرف مرد و من از ته دل توی خواب گریه میکردم
نگرانم توی واقعیت اتفاقی براش بیفته

حامد ارین
Guest
حامد ارین

سلام وقت بخیر
من خواب دیدم که پدرم 7سال بیش فوت کرده دیش خواب دیدم که قران شریف میخونه به صورت من فوت میکه ممنون میشم تعبیر لطف کنید 🙏

Ali
Guest
Ali

سلام عرض ادب دوستان من خواب دیدم به دنبال یک مرده راه افتادم و از پشت سر اذیتش میکنم بعد به درون یک خانه بودیم که دیدم یکی از افراد فامیل مرده دنبال کارهای دفنش هستیم و از درختی میوه‌ای که داخل حیاط بود می‌خواستیم بچینیم واسه مهمونا که شیخی اونجا بود گفت عالی خوبم هست میوه‌اش جواب میده نوع میوه هم هلو بود

مهناز
Guest
مهناز

سلام من خواب دیدم که بین تمام مرده ها هستم تمام افرادی که میدیم تو خواب تو بیداری مردن و دیدم که با پدربزرگ ها و مادربزرگ هام که مرده اند تو باغچه گلدون گل درست میکردیم تعبیرش چی میتونه باشه

Foad
Guest
Foad

کسی را به عنوان گروگان گیر بگیرید و قصد گشتن کسی را داشته باشی

احمدرضا
Guest
احمدرضا

در خواب دیدم که پسر خاله خودم که مرده اومد وبغلم کرد گفت آماده باش میام با خودم ببرمت،،، بعد چند لحظه بعد خواب روح دیدم بجور ترسیدم از خواب پریدم،،، لطفا تعبیر شو بگید بد جور ترسیدم

مینا
Guest
مینا

سلام خواب دیدیم یکی از نزدیکانم که تازه فوت شده .خیلی سرحال و خوشحاله اما به دفعات از بی حسی نصف صورت و گردن مینالید و دوباره به خوشحالی خود ادامه میداد.

فاطی
Guest
فاطی

سلام ببخشید من خواب دیدم ک شوهرم ک فوت شده نسخه بدست دنبال داروخانه است ناگهان آن را گم میکند ولی بعد از چن دیقه میبینه ک کاغذ روی زمین افتاده تعبیرش چیست

مريم
Guest
مريم

سلام پدر شوهرم پارسال فوت كردن، مادرم خوابشونو ديده كه از پله هاى كوچه اى پايين ميايم ميبينيم يه مغازه اونجاست كه انگار براى پدر شوهرمه و توى مغازست ولى انگار غمگين و ناراحت بود، دم در مغازه گوجه گيلاسى توى خاك بوده كه خواهر شوهرم داشته اونارو ميچيده، ميشه بفرماييد چه تعبيرى داره؟

آ.ن
Guest
آ.ن

چندمین باراست خواب برادرم رامُرده می بینم به خانه ما آمده دررختخواب پسرم یاماخوابیده یاخوابش میاید

تیاناز
Guest
تیاناز

سلام خواب دیدم پدرم که پدرم خودکشی کرده و ب دار زده خودش و درحالی که یکسال پیش این اتفاق افتاده و فوت کرده اینبار خواب دیدم ولی دکتری نبود ک بیاد جنازه شو ببره گفتن باید صبرکنید تا فردا

Moon
Guest
Moon

من پدرم فوت شده و یبار تو خواب پسری که قراره باهاش ازدواج کنم و با پدرم دیدم که میگفتن و میخندید ولی دیشب خوابشو دیدم گفتم ما کی ازدواج کنیم بابا؟گفت هر وقت خوب شناختمش بعد؟الان ینی چی ایندحرفش😔منو اون اقا بهم علاقه داریم و میخایم ازدواج کنیم باید چیکارکنم؟؟!

حسین
Guest
حسین

اگرخواب مادرم ببینم که دم خانه آمده

Moon
Guest
Moon
در جواب به   حسین

شاید به کمکتون احتیاج داره

پروین
Guest
پروین

همسرم خواب پسرداییش رودیده که فوت کرده به همسرم گفته تا۴۰ روزدیگه میای پیش من .تعبیرش چیه خیلی نگران شدم

ايليا طلايي
Guest
ايليا طلايي

پدر بزرگم اومده بغلم كرده بوسم كرده

م.لاهیجی
Guest
م.لاهیجی

مادر خانمم، خواب دیده همسرش را که مرده، بخاطر ضمانت کردن یک مردی که اتفاقا او هم مرده، دارن می برن زندان و او هم همسرش را ملامت می کند که چرا ضامن وی شده که حالا او را زندان دارن می برند….
خواهشمندم برایم تعبیر کنید…/م.لاهیجی

Last edited 4 ماه قبل by م.لاهیجی
لیلی خاتون
Guest
لیلی خاتون

با سلام و عرض ادب . پدر من دو ماهی میشه که فوت شدن و عمم ایشون رو در خواب دیدن که پدرم کت و شلوار پوشیده و کیف سامسونی در دست به خانه مادریشون امدن و گفتن امدم این خونه رو برای مادر و تو یعنی عمم بخرن گفته یه چک بیار تا براتون بخرمش عمم گفته ما که چک نداریم خودت چک بده و برامون بخر و پدرم چکی مینویسه و خونه رو میخره براشون و چک دیگه ای میده و میگه این رو بده فلانی و یک مقدار پول نقد میده و میگه اینم بده به فلان شخص و بعد در کیف سامسونتش رو باز میکنه و پر از سکه های طلا بوده و بعد دورشون شلوغ میشه و پدرم سریع در کیف رو میبنده و بعد با مادرم به اتاق دیگری میرن و شروع به صحبت کردن میکنن و مادربزرگم در اون اتاق رو میبنده و میگه میخوام کسی صحبتاتون رو نشنوه و بعد پدرم خداحافظی میکنه که بره و عمم بهش میگه که میگنه تو مردی درسته ؟ که پدرم جواب میده بله من مردم ولی این نیست که دیگه نیام من میام و بهتون سر میزنم و برادر کوچک ترم دنبال پدرم میدود و او را میبوسدو مرتب میگه که بابا نرو و ایشون هم میگه من باید برم ولی بهتون سر میزنم دوباره و این رو هم اضافه کنم که مادربزرگم هشتادسالشون هست وتنها زندگی میکنن. ممنون بابت صبر و حوصله شما .

حسین حسینی
Guest
حسین حسینی

سلام خواب دیدم دوستم که فوت کرده از من شکلات گرفت لطفا تعبیر خواب را بگویید ممنون از لطف شما

عزیزی
Guest
عزیزی

سلام خوبین. مادر من یک سال است که فوت شده چند شب پیش خواهر بزرگم خواب دیده که مامان در گوشه کوچه نشسته و راه خانه اش رو گم کرده لطف بگید تعبیر ان چیست

alireza
Guest
alireza

سلام دایی من تازه چهلمش گذشته و به خواب یکی از اقوام اومده و گفته شما اشتباه منو دفن کردید و من نمردم سر به سرتون گذاشتم

میخواستم ببینم تعبیرش چیه😔

یاسین
Guest
یاسین

سلام در خواب دیدم داره سیل میاد اما ویرانگر نبود بعد تمام شدن سیل مقداری دانه میوه و سبزی از کمد در میارن میدن به من و خانمم میخوایم بکاریم عموم که باهاش قهر هستیم میکه دیگه به درد کاشتن نمیخوره بخورین بعد میریم به دیدن پدر بزرگم که۵ساله فوت کردن مریض احوال بودن و اقوام اومده بودن برا عیادت من میرم جلو و احوالشو میپرسم میگه خوبم بعد بهم میگه هر از گاهی یادی ازم بکن و گریه کن تعبیرش چی میتونه باشه ممنون

F N
Guest
F N

سلام مادر شوهرم خیلی سال هست ب رحمت خدا رفته. من خوابشو دیدم..تو خواب داشت ناله میکرد اسم دوتا پسرشو میبرد یه برادر شوهرم ک مرده است و یک دیگه شوهر من.. البته من صدا شو می شنیدم خودشو نمی دیدم

انسی
Guest
انسی

من خواب دیدم میخواهم بمیرم،یعنی مرده ام،اما چون هنوز خاک نشدم،تونستم در مراسم ختم خود شرکت کنم و غذا بخورم..اما نمیدانم از کجا فقط فهمیدم ک چون نماز نخوانده ام ،آینده شوکی بعداز مردن در انتظارم هست،پس انقدر گریه کردم،و با خودم عهد بستم ک اگر زنده بمانم نماز بخوانم،برای همین خاکم نکردن..لطفا تعبیرش و بگین خواهش میکنم.

سجاد
Guest
سجاد

دیشب بعد چن وخ خواب دیدم. خواب دیدم مردم😐بعد گذاشتنم تو قبر ولی هیچکس سر قبرم نبود تنهای تنها بودم

مهدی
Guest
مهدی

سلام. من خواب دیدم که مردم و روحم داره تو خونم زندگی میکنه زن و بچم منو میبینن ولی دیگران نه. تعبیرش چیه
ممنون

Neda
Guest
Neda
در جواب به   مهدی

ممنون از تحلیل های خوب شما.
خواب دیدم نامزدم که به من خیانت کرده فوت شده. من به شدت گریه میکردم به طوری که وقتی بیدار شدم تمام تنم می لرزید. در خواب سعی میکردم که آن خانمی که الان با ایشون هست و آزار بدم و اون حامله بود. مادرم ازش طرفداری میکرد و خیلی خونسرد بود. ولی من لباسهای نامزدم و بغل کرده بودم و فریاد میکشیدم.
ممنون میشم اگر که تعبیر کنید

رضا
Guest
رضا

سلام بابای من خواب دیده دیده که باباش که مرده بوده با لباس ساده آمده و دست شو گرفته برده به یه باغ تعبیرش چی میشه

Mobina
Guest
Mobina

سلام من ۱۶ سالمه
دایی من ۲۰ روزیه که فوت شده و من تمام مراحل تدفینش روحضور داشتم و دیدم …
چند شب پیش اومد به خوابم
ولی خیلی خواب عجیبی بود

داییمو تو خواب دیدم
هیچکی نمیدیش
یکی مرده بود
میدونستم خالم داره واسه از دست دادن یکی از خواهر زداده یا برادر زاده هاش گریه میکنه
تا دست دختر همون داییم که فوت شده رو گرفتم که بگم داییمو دیدم و اونم ببینه…
یهو همه ازم دور شدن
فاصله گرفتن
کسی داییم رو نمیدید
فقط من میدیدمش
با لبخند و لباس های تمیز نگاهم میکرد و هیچی نگفت
اونی که مرده بود من بودم ….

از خواب پریدم و تا یساعت فقط گریه میکردم و بعدش تب و لرز گرفتم

تروخدا یکی این خوابو تعبیر کنه
خیلی اشفته شدم ازون شب
شبا با ارام بخش میخوابم …😔
خیلی ممنون

علی
Guest
علی
در جواب به   Mobina

تعبیر نداره به خاطر افکاریه که تو ذهنته,

سما
Guest
سما

سلام ، عموی من دو ماهی میشه که فوت شده تو خواب دیدم دم در هستم یهو دیدم عموم دختر کوچولوم که خوابیده تو بغل گرفته و اورد به من داد تعبیرش چیه؟؟

محمد
Guest
محمد

مادرم پرخواب دیده که پدرم آمده به خوابش وگوشت پخته برامون آورده پسربچه ای ناشناس هم باهاش بوده

پریسا
Guest
پریسا

سلام ، من مادر شوهرم دو سال پیش فوت کردن ، الان یکماه دیگه سالگردشونه ، البته امروز هم روز یه که دوسال پیش بیمار شدن و به بیمارستان بردیمشون ، دیشب خواب دیدم رسمه که تو سالگرد فوت مرده رو از قبر میارن پیش خانوادش ، بعد ما تو حیاط بودیم که مادر شوهرم و داشتن میاوردن ، که ی بویی میومد که یعنی بوی مرده بود منم می ترسیدم و سعی میکردم نزدیک نشم بعد روی پله ی ورودی خونه شوهرم نشسته بود که مادر شوهرمو آوردن و جلو پله گذاشتن ی پارچه ی سفید روش بود سرش کاملا سالم بود ، ولی یادم نیست چطور شد که زیر پارچه یکم دیده شد که من دیدم که تمام گوشتهاش تجزیه شده و استخوناش مشخصه و کمی رو استخونا گوشتهای تجزیه شده هست ولی سرش کاملا سالم بود ، و با همسرم داشتن حرف میزدن ، در ضمن منم خیلی ترسیده بودم و از پشت جمعیت نگا میکردم و پسرمم محکم نگه داشته بودم که جلو نره ، تو فکرم میگفتم خوب بعد دوسال طبیعیه که جنازه از بین بره ، خواهش میکنم لطفا خیلی زود تعبیرشو برام بگین ، خیلی ممنونم.
با تشکر

ثریا
Guest
ثریا

اگر کسی در خواب،پدر مردشو ببینه،گفته،تو سرطان داری،مقداری از موهاش هم ریخته،
بعد دست کشیده روی سرش ،گفته ،حالا دیگه خوب میشی،بعد مو بالای سرش دراومد،

72
0
در مورد این موضوع کامنت بزار :)x
()
x