خواب عروسی – بیش از 46 تعبیر مراسم عروسی و ازدواج

4.1
(150)

خواب ازدواج کردن

بسیاری از دخترها در سراسر دنیا دوست دارند که عروس شوند (نه همه آنها).به همین دلیل ممکن است در برخی از مواقع چند روزی شدیدا به این موضوع فکر کنند و این فکر بیش از حد می تواند باعث دیدن خواب عروسی و عروس شدن شود.

در غیر این صورت ، دیدن این خواب معمولا به معنی برنامه ریزی و یا فکر کردن به موضوع مهمی در زندگی روزمره و مخصوصا آینده است .

تعبیر خواب عروسی کردن و عروس شدن
تعبیر خواب عروسی کردن و عروس شدن

تعبیر خواب عروسی کردن و عروس شدن

زمانی که شما در خواب می بینید که ازدواج کرده اید و عروس شده اید می تواند به این معنی باشد که شما یک فرصت عالی برای پیشرفت و تامین آسایش آینده خود بدست آورده اید.

این فرصت خوب می تواند فرصت تحصیل و یا یک فرصت شغلی عالی باشد.بهتر است بخوبی فکر کنید و خود را برای رویدادهای مهم آینده آماده کنید.

اگر در خواب ببینید که راضی به ازدواج نیستید

اگر در خواب ببینید که عروس شده اید ولی از این موضوع خوشحال نیستید می تواند به این معنی باشد که شما از زندگی فعلی خود به هیچ عنوان راضی نیستید.

شاید ازدواج کرده اید و همسر خوبی ندارید .یا شاید احساس می کنید همسر شما تمام تلاش خود را برای خوشبخت کردن شما ، نمی کند.

مطلب پیشنهادی : تعبیر خواب مرده

عروس شدن یک زن متاهل

اگر شما شوهر دارید و در خواب ببینید که عروس شده اید می تواند نشانه افزایش عشق شما به شوهرتان باشد .یا ممکن است شما نگران هستید که شوهرتان را از دست بدهید و تنها شوید .

احتمالا نگران این هستید که اگر یک روز شوهر شما به هر دلیلی از شما جدا شود چگونه می توانید زندگی خود را از لحاظ مالی تامین کنید.

اگر در خواب ببینید که عروس شده اید ولی احساس کنید که داماد فرد مناسب و خوبی نیست می تواند به این دلیل باشد که شوهر شما رفتارهایی می کند که باعث افزایش شک و تردید در شما شده است .

شما احساس می کنید شوهرتان در حال خیانت کردن به شماست .

تعبیر خواب مخالفت خانواده با داماد

اگر در خواب ببینید که عروس شده اید ولی خانواده شما با ازدواج شما مخالف است و داماد را رد می کنند به این معنی است که شما نمی توانید به شوهر خودتان تکیه کنید و از بابت آینده خودتان نگران هستید.

اگر دختر مجرد هستید می تواند به این معنی باشد که شما از لحاظ مالی احساس امنیت نمی کنید.

دیدن خواب برنامه ریزی برای عروسی

اگر در خواب ببینید که برای عروسی و روز عروسی برنامه ریزی می کنید نشان دهنده این است که شما از کسب و کار خودتان راضی هستید و برنامه های خوبی برای رونق بخشیدن به کارتان در آینده دارید .

تعبیر خواب ازدواج فرد دیگر (مثلا دوست یا نزدیکان شما)

اگر در خواب ببینید که دوست شما و یا یکی از عزیزان و اعضاء خانوده شما عروس شده است به این معنی است که شما نسبت به موفقیت های یکی از کسانی که می شناسید ، احساس حسادت می کنید و حسرت زندگی او را دارید .

دیدن خواب برنامه ریزی برای عروسی
دیدن خواب برنامه ریزی برای عروسی
مطلب پیشنهادی : تعبیر خواب بارداری

شرکت در مراسم عروسی

این خواب می تواند نشان دهنده وجود یک اشتباه در روابط خانوادگی شما باشد.برای جلوگیری از اتفاق بدی که ممکن است در آینده در خانواده شما اتفاق بیافتد ، بهتر است از همین حالا نسبت به رفع آن اقدام کنید.

تعبیر خواب ازدواج زوری و ناخواسته

اگر در خواب ببینید که در مراسم عروسی هستید ولی دوست ندارید عروس شوید و یا احساس می کنید از داماد متنفر هستید و به نوعی مجبور به ازدواج کردن شده اید می تواند به این دلیل باشد که شما شغل خوب و پردرآمدی دارید ولی به این شغل هیچ علاقه ای ندارید .

می توانید شغل خودتان را با علایقتان هماهنگ کنید و یا جنبه های مثبت شغلتان را پیدا کنید تا از این کسب و کاری پرسودی که دارید به اندازه کافی لذت ببرید .

حضور پدر و مادر و خانواده در عروسی

اگر در خواب ببینید مراسم عروسی شماست و پدر و مادرتان و سایر اعضاء خانواده شما در این عروسی شرکت دارند ، این خواب نشان می دهد که شما به خانواده خود علاقه زیادی دارید و از آنها به خوبی حمایت می کنید.

مخصوصا از لحاظ مالی شما هرکاری بتوانید برای خانواده خود انجام می دهید.

دیدن وسایل و لوازم عروسی

زمانی که شما خواب لوازم مربوط به عروسی مانند طلا و جواهرات عروسی ، دکوراسیون و چیدمان عروسی ، کیک عروسی ، لوازم آرایش عروس و… را در خواب ببینید می تواند نشانه این باشد که شما فرد بسیار خوشحالی هستید و در حال حاضر از زندگی خود لذت می برید . (به نظر می رسد در شرایط فعلی کشور ، دیدن این خواب بعید باشد !)

معنی خواب عروسی بدون مهمان

اگر در خواب ببینید که در مراسم عروسی شما هیچ کس وجود ندارد و مراسم عروسی شما بدون حظور مهمان برگزار می شود می تواند نشانه این باشد که شما روابط اجتماعی خوبی ندارید و شدیدا می ترسید که در آینده تنها بمانید.

چه زمانی دیدن خواب عروسی و ازدواج خوب است؟

اگر در خواب ببینید که مراسم عروسی شما است و شما بسیار خوشحال هستید ، لباس سفید پوشیده اید ، عروسی شما پر از مهمان است ، داماد خوشحال است ، پدر و مادر شما و داماد از این عروسی خوشحال هستند ، میوه های خوش رنگ بر روی میز است ، عروسی در مکان بزرگی برگزار می شود و…می تواند نشانه خوبی از سلامت روحی و روانی شما باشد.

کدام خواب عروسی معنی خوبی ندارد و بد است ؟

دیدن خواب عروسی زمانی می تواند معنی بدی داشته باشد که : شما در خواب ببینید که از ازدواج کردن خوشحال نیستید ، عروسی شما بدون مهمان باشد ، پدر و مادر شما و داماد خوشحال نباشند ، عروسی در مکان تنگ و تاریک برگزار شود ، صدای گریه و ناله در عروسی بشنوید ، وسایل پذیرایی از مهمان ها وجود نداشته باشد ، لباس عروس سیاه باشد و….

در ادامه به برخی از تعبیر خواب های قدیمی در مورد خواب عروسی اشاره شده است .

نظر ابن سیرین در مورد خواب عروسی

ابن سیرین در این مورد می گوید : اگر در خواب ببینید که در مراسم عروسی خواستید عروس را ببینید ولی نتوانستید نشانه نزدیک شدن زمان مرگ شماست .

اگر مردی در خواب ببیند که عروس را به خانه آورد و با او همبستر شد به این معنی است که به بزرگی خواهد رسید .

نظر ابراهیم کرمانی در مورد خواب عروسی

اگر در خواب مراسم عروسی را با آلات موسیقی و شادی ببینی به معنی بلا و مصیبت است !

نظر آنلی بیتون در مورد عروسی کردن دختر مجرد
 • اگر دختر مجرد در خواب ببیند که عروس شده است به او در آینده نزدیک ارث می رسد.
 • اگر دختر مجردی در خواب ببیند که مانند عروس ارایش کرده است به این معنی است که به زودی به آرزوهایش می رسد.
 • اگر دختری در خواب ببیند که عروس شده است ولی ناراحت و غمگین است ، به این معنی است که انتظارات و آرزوهای او براورده نخواهد شد .

نظر آنلی بیتون در مورد تعبیر بوسیدن عروس در خواب

 1. اگر در خواب ببینید که عروس را بوسیدید به این معنی است با دوستان خود آشتی می کنید .
 2. اگر در خواب ببینید که عروس دیگران را بوسید به این معنی است که دوستان زیادی پیدا می کنید .
 3. در صورتی که عروس در خواب شما را بوسید به این معنی است که ثروت زیادی به نامزد شما به ارث خواهد رسید.
 4. اگر در خواب ببینید که عروس ناراحت است و شما برای خوشنود کردن و دلجویی از او ، او را بوسیدید به این معنی است که شما از موفقیت های دوستان خود خوشحال خواهید شد و خودتان نیز به موفقیت می رسید .
نظر منوچهر مطیعی تهرانی در مورد عروسی کردن در خواب

منوچهر مطیعی تهرانی در این مورد می گوید : تعبیر عروسی کردن و مراسم عروسی در خواب به هیچ عنوان خوب نیست.عروسی به معنی عزا و فته و غم و اندوه است .

فقط در یک مورد ممکن است دیدن عروس در خواب خوب باشد و آن هم زمانی است که شما عروس را بشناسید.اگر شما در خواب ببینید که داماد شده اید ولی عروس را نمی شناسید به هیچ عنواه خوب نیست و احتمال زمان مرگ شما نزدیک است .

حتی اگر شما زن باشید و در خواب خود را در لباس عروسی ببینید و ندانید که داماد کیست حکم شما هم همین است .

نظر امام جعفر صادق در مورد عروسی و ازدواج

زن گرفتن در خواب چهار حالت دارد : بزرگی و مقام ، افزایش ثروت ، خوشحال و آرامش ، امنیت و آسایش

نظر لوک اویتنهاو در مورد ازدواج
 • ازدواج کردن در خواب به معنی رسیدن به هدفتان است
 • ازدواج کردن در خواب می تواند تعبیری مانند سود و خوشبختی و حتی وجود اختلافات خانوادگی داشته باشد.
 • دیدن شوهر کردن در خواب به معنی امید بیهوده است

سایر تعبیرها :

 • ازدواج و عروسی خودتان» در آینده نزدیک روزهای خوشی در پیش خواهید داشت
 • ازدواج دیگران » سود مالی بسیار زیادی خواهید داشت
 • اگر دختر مجردی در خواب ببیند که عروسی کرده است ولی خوشحال نیست اینگونه تعبیر می شود که دچار غم و اندوه شده و به ناامیدی و افسردگی خواهد رسید
 • اگر دختر مجردی در خواب ببیند که با پیر مرد ازدواج می کند به این معنی است که مشکلات فراوانی در پیش دارد .
 • اگر مراسم عروسی دیگران را ببینید که در آن لباس های زیبا پوشیده اند و همه خوشحال هستند به این معنی است که از زندگی خود لذت خواهید برد
 • اگر همه مهمان ها لباس سیاه پوشیده باشند تعبیر آن برعکس معنی بند قبلی است .
 • اگر ببینید که با کسی قرار عقد و عروسی می گذارید نشانه این است که خبری بدی در راه است .
 • اگر در خواب ببینید که در عروسی اتفاق بدی افتاد به معنی آن است که بیمار می شوید و یا یکی از اعضاء خانواده شما از دنیا می رود.
 • ازدواج یکی از اعضاء فامیل به معنی این است که اختلاف و خصومت در فامیل اتفاق خواهد افتاد
 • دیدن ازدواج خواهر به معنی خطر و اتفاق بد بسیار بزرگی است
 • ازدواج برادر نشانه پول و ثروت است
 • ازدواج پسر نشانه رونق کسب و کار
What does a dream about a Wedding mean?
What does a dream about a Wedding mean?

نظر ابن سیرین در مورد ازدواج کردن با زن مرده

ابن سیرین در این مورد می گوید : اگر در خواب ببینید که با یک زن مرده ازدواج کردید و با او همبستر شدید به این معنی است که از آن زن به شما ارثی خواهد رسید .اگر با او همبستر نشدید به این معنی است که مال کمی از ثروت او به شما می رسد.

تعبیر خواب ازدواج زن شوهر دار از نظر ابراهیم کرمانی

اگر یک زن شوهر دار در خواب ببینید که ازدواج کرده است و لباس عروس پوشیده است و احساس کند که مجرد است و شوهری ندارد به این معنی است که ثروت زیادی به دست می آورد.اگر داماد را ندید می تواند نشانه نزدیک بودن زمان مرگ باشد.

تعبیر خواب پیشنهاد ازدواج و خواستگاری

لیلا برایت در مورد خواب خواستگاری می گوید : این خواب نشانه خوشبختی شماست .شوهر کردن در خواب نشانه ثروت و آرامش خیال از یابت تامین مالی است .طلاق گرفتن در خواب نشانه این است که کسی به شما تهمت خواهد زد.

تعبیر خواب پیشنهاد ازدواج و خواستگاری
تعبیر خواب پیشنهاد ازدواج و خواستگاری

سایر تعبیر خواب های ما : تعبیر خواب گربه + تعبیر خواب آب + تعبیر خواب ماشین

تعبیر خواب ازدواج و عروسی از نظر روانشناسان هندی و کره ای

معنی خواب عروسی بستگی به نوع برگزاری ها و صحنه هایی دارد که در خواب می بینید.برای مثال :

 1. اگر در خواب ببینید که ازدواج کرده اید و در مراسم عروسی هستید و بسیار خوشحال هستید نشان دهنده این است که شما فرد امیدواری هستید و زندگی شادی دارید .
 2. خواب عروسی نشان دهنده شروع یک شیوه زندگی جدید و شادتر است .
 3. اگر مردی در خواب ببیند که عروسی کرده است و داماد شده است به این معنی است که مسئولیت بزرگی بر روی دوش شما گذاشته شده است .
 4. اگر زنی در خواب ببیند که ازدواج کرده است که شما آزادی های خود را از دست داده اید .
 5. اگر در خواب ببینید که از ازدواج خود ناراحت هستید و رضایت ندارید به این معنی است که شما بیمار شده اید .
 6. اگر در خواب ببینید که با همسر خودتان ازدواج کرده اید نشان دهنده این است که شما زندگی خیلی خوبی دارید و از همسر خود راضی هستید .
 7. اگر دانش آموز و یا دانشجو در خواب ببینید که ازدوواج کرده است و مراسم عروسی برگزار می کند نشان دهنده این است که از بابت امتحان خود بسیار نگران است.
 8. اگر در خواب ببینید که حاقه عقد و یا عروسی خود را گم کرده اید نشان دهنده این است که شما در زندگی خود از لحاظ مالی احساس امنیت نمی کنید.

این مطلب برای شما مفید بود ؟

ستاره سمت راست بیشترین امتیاز است.لطفا به نویسنده این مطلب ستاره بدید.

میانگین آراء 4.1 / 5. تعداد: 150

اولین نفری باشید که به این نویسنده امتیاز میده 🙂

خیلی متاسفم که مطلب رو دوست نداشتی

برای ارتقاء مطلب کمکم میکنی ؟

لطفا دلیل اینکه مطلب رو دوست نداشتی بهم بگو

اشتراک در تاپیک
اطلاع رسانی از
guest
58 نظر
جدیدترین ها
قدیمی ترین ها بیشتری رای
Inline Feedbacks
نمایش همه کامت ها
arsalwn
Guest
arsalwn

من خواب دیدم ک یکی از رفیقام ازدواج کرده و همه خوشحال و او از همه خثشحال تر و داماد فقط لبخند میزد و مراسم عقدش در مسجد محله ما بوده و من بسیار گریه میکردم و ناراحت بودم خـاستم به اغوشش بروم که نشد و به جای خودم ایستادم و اشک ریختم و او رنگ مورد علاقه من را برای لباس عروسش انتخاب کرده بود ث تنش بود
میشه تعبیر این خواب رو لطفا برام بگید!!

arsalwn
Guest
arsalwn

💜💜💜

فاطیما
Guest
فاطیما

سلام.من دختر هستم و خواب دیدم که عقد کرده بودم و الان عروسیم بود..و داماد حتی در دوران عقد پیش من نیامده بود و الان عروسیم بود اما داماد نبود و نیامد..و لباسی سفید و ساده پوشیده بودم و حتی ارایشمم خودم انجام داده بودم.فردای اون روز با همه فامیل رفته بودیم خانه مادربزرگم(الان فوت شدن)ولی انگار فوت نشده بودن..بعدش همه به من میگفتن ناراحت نباش..میخوام تعبیر خوابم رو بدونم..ممنون میشم پاسخ بدید

mary
Guest
mary

سلام من خواب دیدم که لباس عروس برای شب عروسی تن کردم و با ان همه جا میرم خیابان و دارو خونه و …
ولی در ارایشگاه داماد زنگ زد و گفت من نمیتونم بیام و من ناراحت و عصبانی لباسم رو دراوردم و با پدرم به خانه انها رفتم ولی انها خانه نبودند
تعبیرش چیه ؟

عبدالقادر
Guest
عبدالقادر

سلام
من در خواب دیدم که با دختری از اقوام خودم که هم اورا میشناسم و هم اورا از قبل دوست دارم ازدواج کرده ام اما در هنگام خواب شدن به دلیل کمبود جای نتوانستیم با هم بخوابیم
و البته اینکه آن دختر هم بسیار خوشحال بود و دوست داشت با من شب راسپری کند اما نشد
تعبیر این خواب چیست؟ممنون میشم اگه جوابشو برام ایمیل کنید
خدانگهدار

راضیه
Guest
راضیه

سلام..من خواب دیدم با پسری که دوستش دارم میخوام عقد کنم من و داداش و مادرم رفتیم محضر و لباس سفید بلند قشنگی پوشیده بودم ارایش کرده بودم و خیلی خوشحال بودم اما داماد نبود(در واقعیت خونواده داماد راضی به این وصلت نیستن) و در خواب هیچکدوم از اونها و حتی داماد ک دوستش داشتم نبود و پیش خودم احساس میکردم داماد از دست خونوادش خیلی ناراحته و حال روحی خوبی نداره ولی میدونستم عقدم با اونه و تو خواب تصورم این بود ک خانواده دامادم جدا میرن عقد و در اخرم تو خواب خیلی گریه میکردم و ناراحت بودم میگفتم چرا داماد پیشم نبود و حتی کسی از من عکس نگرفت و ایقد تو سکوت عقد کردم..تعبیرش رو ممنون میشم بگید

مریم
Guest
مریم

سلام من خواب دیدم که از یه جایی میومدیم با کل خانوادم و خالم سر یه موضوعی بحث شد یهو مامانم گفت هرچی قسمت باشه بد گفت شاید ماهم قسمت شد دخترمونو دادیم به عشقش(اسم پدر عشقمو در اصل گفت)بد برادرمم گفت اره بدید تا اینام راحت شن پدرمم چیزی نگفت
بد خالم گفت خوبه حالا بیان ازدواج میکنی من لبخند زدمو چیزی نگفتم(اینم بگم که خانواده من خیلی با ازدواج من با عشقم مخالفن)اما تو خواب چیز دیگه ای نشون میدن
تعبیر خواب من چیه؟؟؟

میم
Guest
میم

سلام خواب دیدم باداداشم عروسی میکنم داداشم خودش زن داره بعد لباس سفید عروسی پوشیده بودم و میرقصیدم اما،وقتی فهمیدم جشن ازدواجم با داداشمه عروسیمو بهم زدم و گفتم داداشم محرمه و خدا ناراضیه و اجازه ی این کار رو نداده بهم و به مامانم گفتم من کس دیگه ای رو دوست دارم و فکر کردم دارم با اون ازدواج میکنم نه داداشم و یکی از آشناها یه جفت کفش قرمز بهم هدیه داد و نو بود پوشیدم کفش مجلسی بود تعبیرش چیه داداشمم عروسی رو بهم زد و باهام موافقت کرد…. تو خواب به مامانم میگفتم اولویت من رضایت خداست …تعبیرش چیه

زهرا
Guest
زهرا

سلام . خب من خواب دیدم ک تو عروسی یکی از فامیلای دور عشقو دیدم ک در واقعیت ولم کرده . تو خواب هم همونجور باهام سر سنگین بود و یکی از فامیلا میگفت میخوای اشتیتون بدم .. میخواستم بدونم تعبیرش چیه

اکبر
Guest
اکبر
در جواب به   زهرا

منم همچنین خوابی دیدم

امیر
Guest
امیر

با سلام خدمت دوستان،همتون میخوایید بمیرید تا چند روز آینده 😊😁

رویا
Guest
رویا

سلام خواب دیدم عروسی پسر عمه ام هستش اولش هیچ کسی نبود تو مهمونی به خاطر کرونا بعدش یه چن تا مهمون بودن ولی همه شون لباس سیاه تنشون بود به غیر من که شالم طوسی بود ولباسم سیاه بود تعبیرش چی می تونه باشه؟

ریحانه
Guest
ریحانه

اصلا خوب نیست

متینا
Guest
متینا

سلام
دو شب گذشته خواب دیدم همراه مادرم که فوت شدند به عروسی رفتیم که البته ظاهراً عروس خانم از فامیل بودند ولی من به یاد نمیارم چه کسی بودند . داماد ندیدم . همه خوشحال بودند و لباس زیبا داشتند و در حال رقص حتی خود عروس
به نظرم من هم کمی رقصیدم (قبل از رفتن به عروسی زمانی که مادرم به منزل ما اومد دیدم دندوناش بلند و زرد شده بود🙁)
بعد از اون امروزساعت 8صبح خواب دیدم که منزل مادرشوهرم هستم و در تکاپو کهمانتو و شلوار مدرسه ام پیدا کنم و بپوشم و به سرکار برم مانتو پوشیدم ولی شلوارم پیدا نمیشد و من به شدت دنبال می‌گشتم که در همین حین یک عروس و داماد با لباس عروس و داماد وارد منزل مادرشوهرم شدند و من اصلا هیچکدوم نمی‌شناختم مادرشوهرم گفتند از فامیل هستند و همین الان عقد کردن و به منزل ما اومدن من سعی کردم اونارو ببینم اما هم دنبال لباسم بودم و هم اونا به اتاق دیگری رفتن و نتونستم درست ببینمشون
میشه لطفا تعبیر کنید

علی
Guest
علی

سلام خواب دیدم دختر دایی م که الان متاهل هست و بچه داره ، با همین همسر فعلی خودش ازدواج کنه ولی پشیمون شده اما تو همین شرایط از ایشون حامله هست ، این خواب چه تعبیری میتونه داشته باشه ؟

نفس
Guest
نفس

در خواب دیدم عروسی برادرم هست خونی مادرم وتمیز کردم مهمونا رسیدن من حاضر نبودم رفتم آرایشگاه تااماده شوم مادرم زنگ زد که عروسی تمام شد برگرد خانه من هم پول آرایشگاه دادم تابرگردم

شغال سبز
Guest
شغال سبز

من خواب دیدم که با کسی که ازش متنفرم ازدواج کردم جالبه بدونید که اون متاهله من شده بودم هوو زنش با زنش دعوام شد تو عروسی راش ندادن

زهرا
Guest
زهرا

وایمن درخواب دیدم که دارم عروسی میکنم و داماد رو دوست ندارم و ناراحتم وبه مادرم که گفتم گفت عیب نداره داماد خیلی پولداره با اون ازدواج کن تعبیر این خواب چی میشه

ساناز
Guest
ساناز

بد نبود ولی من تعبیر خواب گل مصنوعی می خواستم اینا همش گل واقعیه

Maryam
Guest
Maryam

سلام وقت بخیر خواب عروسی پدرو مادر تعبیرش چیه؟

کیانا
Guest
کیانا

سلام من خواب دیدم تو ی مراسم اداری بودم ک یکی از اشناها خیلی الکی الکی ازم خواستگاری کرد جلوی همه ی جمع ک حواسشون ب ما بود و شب بعدش یکی از اقوام گفت خواب دیده ک توی مراسم عقد یا عروسیم شرکت کرده ایا تعبیر خواستی داره؟

Hanzeh
Guest
Hanzeh
در جواب به   کیانا

آره خب آخه قراره یه شوهر خوبی مثل من گیرت بیاد

مهتاب
Guest
مهتاب

سلام من دختر مجرد هستم و تو خواب دیدم که عروس شدم تو یه تالار بزرگ و زیبا جشن گرفتیم و همه مهمونا خوشحال و باهم میرقصیدیم ولی داماد توی مهمونی نبود یعنی من تنها بودم اگه بشه تعبیر این خوابمو بگین 🙏

Adl
Guest
Adl
در جواب به   مهتاب

سلام من هم دقیقا با همین شرایط شما همین خوابو دیدم

معین
Guest
معین
در جواب به   مهتاب

منم دقیقا خواب دیدم داماد شدم عروسی رو ندیدم

Tin
Guest
Tin

سلام من تازه عروسی کردم و کمی قبل عروسیم مادربزرگم فوت کرد.
خواب دیدم مراسم عروسی من هست و من لباسم رو جا گذاشتم و آرایش هم هنوز نکردم و خیلی استرس دارم. همه مهمانها منتظرم هستن در سالن.
مادربزرگم ( که فوت کرده و در عروسی من نبوده) ، مدام به من میگوید لباستو بپوش بیا بیرون من آرزومه ببینمت تو لباس عروسی و مهمانها بیرون منتظرن و من خیلی با استرس یه لباس از اونجا پیدا میکنم و میپوشم و مادر بزرگم خوشحال میشه و منو میبره به سمت مهمونها و من بیدار میشم. در خواب هم میدونستم ه مادربزرگم فوت شده.

علی
Guest
علی

توف تو سایتتون که جواب نمیدید
با اسن سایت مزخرفتون

Mohammad
Guest
Mohammad

سلام
در خواب ببینم که در مراسم عروسی پسر دایی خودم شرکت کردم

یلدا
Guest
یلدا

سلام خواب دیدم رفتم مراسمی که عروسی است(نی و نای بزم و الات موسیقی و رقصی در کار نیست)
فقط اینکه عروس رو دیدم که گمونم‌به پنجره ای چیزی تکیه داده بود و لباس عروس تنش بود و مرده بود و من به صورتش نگاه میکردم و میگفتم طفلکی (اورا هم نمیشناختم)
نگرانم لطفا تعبیرش را بگویید ممنون

ابوالفضل
Guest
ابوالفضل

سلام من ۱۵ سالم هست و در خواب دیدم که خودم دارم ازدواج میکنم
احساس میکنم کسی که با هاش داشتم ازدواج میکردم رو میشناختم به اسم و نشان
ولی هر چی به چهرش نگاه میکردم نمیشناختم
ولی پیش خودم در خواب میگفتم این دختر همون دختر همسایه حنانه هست ولی چهرش رو نگاه میکردم اون نبود
و عروس لباس سیاه بر تن داشت
پراز مهمون بود همه شاد بودن من خودم شاد بودم درجای بسیار زیبا بودیم همه داشتن میرقصیدن
بعد عروسی من فیلم عروسی رو داشتم به دوستانم نشون میدادم
در خواب اون ها هم میگفتند این همون دختر همسایه هست ولی من چهرش رو نمیشناختم انگار همه دست به دست داده بودن که من باور کنم این دختر همون دختر همسایه هست ولی من چهره ی دختر همسایمون رو میشناسم اون نبود
واقعا نگران شدم نمیدونم چیکار کنم 😞😞😞😞

Mona
Guest
Mona

سلام‌خسته‌نباشید‌من‌دیشب‌خواب‌دیدم‌که‌بادوست‌پسرم(که‌پسرعمه‌من‌هستن)بیرون‌بودیم‌بعد‌یهو پدر ایشون و پدر من ماروباهم دیدن.هردوکلی‌عصبی شدن پدرم‌من رو برد خونه و گفت با این‌ازدواج‌خیلی‌مخالفه‌‌شوهر‌عمه‌امم‌میگفت با این ازدواج مخالفه باباهامون باهم دعواشون شد دشمن شدن انگار‌نامزدم‌بمن پیغام‌میداد نگران‌نباش مابراهمیم‌من‌ازخونه‌میزنم‌بیرون‌یاتویاهیچکی‌تعبیرش چیه؟نگران شدم 🙁

ستایش
Guest
ستایش

سلام من امروز خواب دیدم که عروسی یکی بود که نمی شناختن و اون شب باران می بارید و البته ظهر این خواب رو دیدم

منیژه
Guest
منیژه

سلام من توخواب دیدم که باخواهرم داشتیم میرفتیم خونه که خواهرم توسرازیری از من سرعت گرفت ومن دویدم کهمواظبش باشم ولی جلوی مراسم عروسی یکی از همسایه هامون ماشین بهم زد ومن مردم

رسول
Guest
رسول
در جواب به   منیژه

خخخخخخخ اخی طفلی

راضیه
Guest
راضیه

سلام خسته نباشید من دوشب پیش خواب دیدم ک عروس شدم و داماد هم نمیدونم کی بود ولی ب دیلیل اینکه آرایشم زشت بود عروسی برای شب بعد افتاد و هم زمان با من خالم ک ازدواج کرده هم لباس عروس پوشیده و امروز ظهر هم خواب دیدم عروس خوشگلی شدم نمیدونم داماد هم کی بود ولی من چون بابام روبغل کرده بودم گریه کردم و پاک شد و بعد دوباره آرایشمآرایشمخودم داشتم رژ لب میزدم ک گفتن داماد اومده بعداز حواب بحوابشبیدارشدمش آرایشم

Ali
Guest
Ali

سلام بنده در خواب دیدم که،دوستم دختر کسی که میخوام باهاش ازدواج کنم ولی به مسائلی قبول نمیکنن،دوست دخترم داره ازدواج میکنه ،جشن هم تو خونه ی ماست ،منم توی اتاق نشستم بیرون نمیام،نه عروس نه داماد رو دیدم ،فقط میدونم که عروسی دوستمه،میان بهم میگن که بیا برقص .

Narges
Guest
Narges

شما که نوشتین ایمیل محرمانه هست و نمایش داده نمیشه ولی ایمیل من مشخصه و تعبیر خوابمو نگفتین لطفا پیامی که دادم رو پاک کنیدنمیخوام ایمیلم دیده بشه

Narges
Guest
Narges

سلام من دخترمجردم 24 فروردین خواب دیدم عروسیمه لباس عروس قشنگی تنم بود مهمونا در حال رفت وآمد بودن ولی آهنگ و رقص نبودحس رضایت داشتم ولی عروسی که تموم شد ناراحت شدم و گفتم پس چرا داماد نیومد تو خواب میدونستم داماد کیه،یه آقایی که باهاش دوستم ولی درباره ازدواج صحبت نکرده

مارال
Guest
مارال

سلام من مجرد هستم، تو خوابم دیدم که یکی از آشناهامون که اونم شوهر داره،داشت با یه مرد متاهل دیگه که اونم زن داره ازدواج میکرد، ازدواجشون تو یه جنگل بود، اون دو تا که خطبه عقدشونو خوندن ناگهان از پیش مهمونا رفتن و ناپدید شدن، من با مادرم اونجا رفته بودم، که ناگهان مادرمو گم کردم، تو جنگل دنبالش بودم، سعی داشتم تو جنگل گم نشم، خیلی میترسیدم، تو جنگل چند تا دختر و پسر قد و نیم قد بودن با لباس های زرد بلند ، اونا رو که دیدم ، از جنگل رفتم، اونی که ما تو عروسیش رفته بودیم رو تعقیب کردم رفت تو یه دستشویی عمومی ، ازش پرسیدم مامانم کجاست، گفت نمیدونم، و فقط تا اینجا دیدم و بیدار شدم، (اما من این خواب رو دو بار دیدم آخرین بار یه سال پیش بود) برا همین برام عجیبه

فائزه
Guest
فائزه

سلام من دختر مجرد هستم خواب دیدم که قراره ازدواج کنم و داماد رو ندیده بودم ولی میدونستم که از اقوام هستش وقتی برای عقده رفته بودیم فک کنم توی حرم امام رضا بود و اونجا داماد رو دیدم از قیافش خوشم نیومد و با گریه از اونجا اومدم بیرون و مراسم رو بهم زدم
بعدش توی خیابون راه میرفتم که یکی از پسرای اقوام که هیچ وقط تاحالا حتی باهاش حرف نزدم و درحد سلام علیک بودش منو دید و اوند کنارم و کلی باهام حرف زد و ارومم کرد
میخواستم ببینم ایا تعبیر این خواب چی میشه
تاریخ خوابمم ۲۲ فروردین هستش

...
Guest
...

سلام من خواب دیدم که منو دارن به یکی پیدن که حنی ندیدمش مراسم خاستگاری خواهرایه پسره بهم گیر میدادن من نامزد هستم ولی فقط صیغه بینمونه بعد این خانواده ای که اومده بودن خاستگاری بزور لباس عروس تنم کردند من به مادرم میگفتم من نامزد خودمو دوست دارم ولی گوش نمیکرد و من دیدم کسی اهمیت نمیده از عروسی فرار کردم عروسیم شبیه عروسی نبود یه جایه تاریک فقط خانواده ها بودن بعد من فرار کردم به نامزدم زنگ زدم اما اون جوابمو نداد همینجوری تو خیابونا پا برهمه میددیدم که بیدار شدم

زهرا
Guest
زهرا

سلام من خواب دیدم که تو خونه ی مادربزرگم قراره با یه مرد مسن ازدواج کنم که از اشناهامونه و تو خوابم هم دیدمش و هم میشناختمش ولی راضی نبودم و همش گریه میکردم و اطرافیانمم راضی نبودن و من به کمک پسرخاله و خالم که الان باهاشون قطع رابطه کردیم فرار کردم از عروسی تو خوابم دوماد انگار خیلی عصبانی بود از دستم و همه میترسیدن ازش

احمدی
Guest
احمدی

سلام
مدر این شرایط که کرونا اومده میخواستم تعبیر خوابمو بدونم که نکنه کسی بمیره
من خواب دیدم مراسم عروسی پسر و دختر یکی از افراد سرشناس شرکت کردم البته تا اونجایی که یادمِ ترامپ پدر داماد بود
حالا کامل یادم نیست ولی فک کنم عروس و داماد نمیشناختم حالا شما هر دو شرایط و بگین
بعد وقتی اومدن تو یه سالن خیلی خیلی بزرگ سالنی که مثل برنامه های تلویزیونی مثلا عصر جدید ولی بزرگتر بود
بعد من برای ورود عروس و داماد روی سکوشون بودم ولی هیچکاری نمیکردم همینجوری نگاه میکردن خب بعدشم یه گروه رقصیدن بعد از بلندی پریدم و رقص یکی دیگه که اونم جودا تو فیلم هندی جودا و اکبر بود انجام شد
بعد دیگه اومدیم خونه
انگار تو خونه فقط بابا و داداش و زنداداش و خواهرم حضور داشتن و مامانم نبود
بحث هم سر ابن بود که اره ترامپ راضی نمیشد گروه اول که بچه بودن رقص انجام بدن و عروس خودش گفته باید باشه و ترامپ هم بجاش جودا رو هم اورده
داداشمم اومد تو اتاقم و به من گفت یک فردی رفته یه سازمانی شکایت کرده و درباره ی همین عروسی بود ولی نمیدونم چرا یادم نیست
منم به داداشم گفتم مهم نیست هیچ کاری نمیتونه بکنه و خندیدیم و از خواب پریدم!
میخواستم بدونم ایا بنظر شما تعبیر خاصی داره یا ناشی از تاثیزات اخیر این خواب دیدم
اخه مامانمم چند وقت پیش خواب دید چند از اقوام که مرده هستن و ساد و خوشحال دیده که یه کتاب بش داده و فردا شبش هم خواب دید یکی داره دنبالش میکنه و انم از یکی ویگه که تو سیاهی بوده کمک خواسته!

Hoseiin
Guest
Hoseiin

سلام. من قراره با دختری ازدواج کنم و خانوادش میدونن،مادرش خواب دیده که با پدر مادرش که به رحمت خدا رفتن سه تایی دارن میرن عروسی.ممنون میشم اگه تعبیرشو بگید

رضا
Guest
رضا

سلام من خواب دیدم یکی از اقوام تو جشن عروسیش ما رو دعوت کرده وه ما می‌خواستیم بریم تو خواب دیدم یه لحظه اونجا بودیم و با برادر داماد هم حرف زدیم ولی یهو دیدم دوباره خونه ایم وه پدر مادرم دارن خونه تمیز میکنن بعد من بهانه رفتن به عروسی رو گرفتم وه بعد با پدر مادرم دعوامون شد گوشی مو شکستن وه خودم پرتش دادم و بعد مادرم میخواست منو از بالکن بندازه پایین که بعد پدرم نشست تعبیر این خواب چیه

hamid
Guest
hamid

سلام چند روز هست خواب مادرم را میبینم صبح خواب داشتم میدیدم رفتم به عروسی داخل که شدم دیدم مادر مرده من با کفن هست وسط عروسی و دارد اسم مرا صدا میزند منم بهش میگفتم( بهت گفتم که من کسیو ندارمی)اون هی اسم منو صدا میزدر من اینورتر جواب میدادم تو هر سه تا خواب عروسی بود و تو اولی هم مادر بزرگ مرده ام هم آورده بود تابیر خوابش چی میشه لطفا

امیرحسین
Guest
امیرحسین

سلام من خواب دیدم که دختر عمه م را دوس دارم .جایی در حال عشق بازی بودیم که یهو خانواده ام اومدن و دیدن ..من گفتم که اونو دوست دارم و میخوام ازدواج کنم که اونا مخالفت میکردن

محمد
Guest
محمد

با سلام قبل از اذان صبح خواب دیدم یه عروس درحال فرار بود و من میخواستم در پارکینگ را ببندم که یک دفعه رسید خودشو بندازه تو پارکینگ خونه ما و من هم موفق به بستن درنمیشدم اون عروس فراری راهم نمیشناختم که یه دفعه ازخواب بیدارشدم خیلی هم ترسیده بودم

فاطمه. طاها
Guest
فاطمه. طاها

باسلام. من عمه ام تقریبا پنج ماهی میشه فوت کرده.ایشون اخوند بودن.و ازدواجم نکرده بودن. دیشب مادرم خابشونو دیدن ک لباس محلی تنشونه و میخان ازدواج کنن.و میخان با یک مرد ک مثل حودشون حاج اقا بوده فکنم ازدواج کنن.ولی اون اقا قبلا ازدواج کرده بود و سه تاهم بچه داشت اون مرده. کلا ما این مردی ک مادرم تو خابش دیده نمیشناسیم. میخاسم بدونم تعبیرش چیه خیلی فکرمو مشغول کرده. ممنون از لطفتون❤

غزل
Guest
غزل

سلام من پدرم مرده دو ماه دیگ عروسیمه و خواب دیدم پدرم اومد خونه خودم اما نتونسم چهرشو ببینم‌تعبیرش چیه ؟

Helensh
Guest
Helensh

سلام من از صبح که بیدار شدم تا الان خیلی ترسیدم بخاطر خوابی ک دیدم خیلی حس بدی داشتم و دارم تو خواب من با یک پسر عقد بودم و فرداش عروسیم بود و ما رفته بودیم محله اونا من هیچکس و نمی‌شناختم حتی کسی ک باهاش عقد بودم و بعد یه نگاه به خودم انداختم لباس کرمی با هاشیه گلبه ایی تنم بود فهمیدم هنابندونم ولی هیچکس به من توجه داشت و من مثل مرغ پر کنده اینور و اونور ميدويدم اولش خوب بودم با پسره بعد 1 روز ک فهمیدم فردا عروسیمه خیلی ترسیدم و گفتم من کی به اینجاها رسیدم حتی حامله ام بودم و یادم نمیومد کی این کارو کردم و تو فکر طلاق بودم اما پسره منو دوست داشت ولی تو جشن نبود اصلا انگار جشنی نبود هرکسی سرگرم خودش بود هیچکس ن می‌رقصید منم دنبال شماره دوستم بودم ک شماره مشاوره رو بگیرم و براش داستان و بگم ببینم چیکار کنم تو فکر طلاق بودم…. خییییلی حس بدیه که فردا عروسیت باشه خودشون همه چی انتخاب کرده باشن توو همسرت و نشناسی و حامله باشی تموم خواسته هام نابود شده بود داشتم دیوونه میشدم کل بدنم میلرزید از استرس 😢 لطفا بگید تعبیرش چیه خیلی فکرم مشغوله و ترسیده بودم

نگار
Guest
نگار

سلام من چندین و چند بارخواب عروس شدن و لباس را به عناوین مختلف دیدم دیشب هم دوباره دیدم درضمن من زن شوهردار هستم میشه تعبیرش بگید در بعضی خواب ها نمیدانستم داماد کیست ولی دربعضی هم شوهرخودم و میدیدم دیشب هم داماد و ندیدم در ضمن آرایش خوبی نداشتم و مهمان ها میگفتند زشت شده ام در خواب ناراحت این موضوع بودم وسعی میکردم کسی را پیدا کنم تا آرایشم را درست کند اینها تعبیرش چیست ممنون

فرزانه
Guest
فرزانه

با سلام و احترام
من دیشب خواب دیدم در ارایشگاه بودم و لباس عروس پفی مانندی بر تن داشتم و عروسی من در هتلی شیک در شب قبلش برگزار شده بوده. مشخص نبود که داماد چه کسی هست, من به خانم های توی ارایشگاه میگفتم داماد بدون پرسیدن نظر من همه کارها را انجام داده و من مدل این لباس رو دوست ندارم شاید در اینده ازش جدا بشم حالا باید ببینم چی پیش میاد.
ممنونم تعبیرشو بگویید.مرسی

fatemeh
Guest
fatemeh

من خواب دیدم مادرم که7ساله از پدرم جدا شده دوباره می خواست با پدرم ازدواج کنه و مراسم عروسی در خانه فعلی ما که در ان زندگی میکنیم برگزار شده و کلی مهمان هست و منو خواهرم لباس زیبایی پوشیدیم ولی پدرم به مراسم نمیاد و مادرم با لباس عروسی سرگردان است و به پدرم را فوحش می دهد

Yasin
Guest
Yasin

من خواب دیدم که داماد شدم و کنار عروس نشسته بودم ولی عروس را نمیشناختم و با عروس بگو بخند میکردم
و همه خوش حال و شاد بودن و خودم هم بسیار خوش حال بودم و عروس لباس عروس سفید پوشیده بود و من یه کت وشلوار ولی با یه کفش ورزشی مسخره که مادرم به من پولی داد وگفت برو تاکسی بگیر تا خونه و کفشت رو عوض کن و من هم همین کارو کردم و موقع برگشتن پول کافی برای برگشتن نداشتم و همین موقع از خواب بیدار شدم

58
0
در مورد این موضوع کامنت بزار :)x
()
x