خواب عروسی – بیش از 46 تعبیر مراسم عروسی و ازدواج

خواب ازدواج کردن

بسیاری از دخترها در سراسر دنیا دوست دارند که عروس شوند (نه همه آنها).به همین دلیل ممکن است در برخی از مواقع چند روزی شدیدا به این موضوع فکر کنند و این فکر بیش از حد می تواند باعث دیدن خواب عروسی و عروس شدن شود.

در غیر این صورت ، دیدن این خواب معمولا به معنی برنامه ریزی و یا فکر کردن به موضوع مهمی در زندگی روزمره و مخصوصا آینده است .

تعبیر خواب عروسی کردن و عروس شدن
تعبیر خواب عروسی کردن و عروس شدن

تعبیر خواب عروسی کردن و عروس شدن

زمانی که شما در خواب می بینید که ازدواج کرده اید و عروس شده اید می تواند به این معنی باشد که شما یک فرصت عالی برای پیشرفت و تامین آسایش آینده خود بدست آورده اید.

این فرصت خوب می تواند فرصت تحصیل و یا یک فرصت شغلی عالی باشد.بهتر است بخوبی فکر کنید و خود را برای رویدادهای مهم آینده آماده کنید.

اگر در خواب ببینید که راضی به ازدواج نیستید

اگر در خواب ببینید که عروس شده اید ولی از این موضوع خوشحال نیستید می تواند به این معنی باشد که شما از زندگی فعلی خود به هیچ عنوان راضی نیستید.

شاید ازدواج کرده اید و همسر خوبی ندارید .یا شاید احساس می کنید همسر شما تمام تلاش خود را برای خوشبخت کردن شما ، نمی کند.

مطلب پیشنهادی : تعبیر خواب مرده

عروس شدن یک زن متاهل

اگر شما شوهر دارید و در خواب ببینید که عروس شده اید می تواند نشانه افزایش عشق شما به شوهرتان باشد .یا ممکن است شما نگران هستید که شوهرتان را از دست بدهید و تنها شوید .

احتمالا نگران این هستید که اگر یک روز شوهر شما به هر دلیلی از شما جدا شود چگونه می توانید زندگی خود را از لحاظ مالی تامین کنید.

اگر در خواب ببینید که عروس شده اید ولی احساس کنید که داماد فرد مناسب و خوبی نیست می تواند به این دلیل باشد که شوهر شما رفتارهایی می کند که باعث افزایش شک و تردید در شما شده است .

شما احساس می کنید شوهرتان در حال خیانت کردن به شماست .

تعبیر خواب مخالفت خانواده با داماد

اگر در خواب ببینید که عروس شده اید ولی خانواده شما با ازدواج شما مخالف است و داماد را رد می کنند به این معنی است که شما نمی توانید به شوهر خودتان تکیه کنید و از بابت آینده خودتان نگران هستید.

اگر دختر مجرد هستید می تواند به این معنی باشد که شما از لحاظ مالی احساس امنیت نمی کنید.

دیدن خواب برنامه ریزی برای عروسی

اگر در خواب ببینید که برای عروسی و روز عروسی برنامه ریزی می کنید نشان دهنده این است که شما از کسب و کار خودتان راضی هستید و برنامه های خوبی برای رونق بخشیدن به کارتان در آینده دارید .

تعبیر خواب ازدواج فرد دیگر (مثلا دوست یا نزدیکان شما)

اگر در خواب ببینید که دوست شما و یا یکی از عزیزان و اعضاء خانوده شما عروس شده است به این معنی است که شما نسبت به موفقیت های یکی از کسانی که می شناسید ، احساس حسادت می کنید و حسرت زندگی او را دارید .

دیدن خواب برنامه ریزی برای عروسی
دیدن خواب برنامه ریزی برای عروسی
مطلب پیشنهادی : تعبیر خواب بارداری

شرکت در مراسم عروسی

این خواب می تواند نشان دهنده وجود یک اشتباه در روابط خانوادگی شما باشد.برای جلوگیری از اتفاق بدی که ممکن است در آینده در خانواده شما اتفاق بیافتد ، بهتر است از همین حالا نسبت به رفع آن اقدام کنید.

تعبیر خواب ازدواج زوری و ناخواسته

اگر در خواب ببینید که در مراسم عروسی هستید ولی دوست ندارید عروس شوید و یا احساس می کنید از داماد متنفر هستید و به نوعی مجبور به ازدواج کردن شده اید می تواند به این دلیل باشد که شما شغل خوب و پردرآمدی دارید ولی به این شغل هیچ علاقه ای ندارید .

می توانید شغل خودتان را با علایقتان هماهنگ کنید و یا جنبه های مثبت شغلتان را پیدا کنید تا از این کسب و کاری پرسودی که دارید به اندازه کافی لذت ببرید .

حضور پدر و مادر و خانواده در عروسی

اگر در خواب ببینید مراسم عروسی شماست و پدر و مادرتان و سایر اعضاء خانواده شما در این عروسی شرکت دارند ، این خواب نشان می دهد که شما به خانواده خود علاقه زیادی دارید و از آنها به خوبی حمایت می کنید.

مخصوصا از لحاظ مالی شما هرکاری بتوانید برای خانواده خود انجام می دهید.

دیدن وسایل و لوازم عروسی

زمانی که شما خواب لوازم مربوط به عروسی مانند طلا و جواهرات عروسی ، دکوراسیون و چیدمان عروسی ، کیک عروسی ، لوازم آرایش عروس و… را در خواب ببینید می تواند نشانه این باشد که شما فرد بسیار خوشحالی هستید و در حال حاضر از زندگی خود لذت می برید . (به نظر می رسد در شرایط فعلی کشور ، دیدن این خواب بعید باشد !)

معنی خواب عروسی بدون مهمان

اگر در خواب ببینید که در مراسم عروسی شما هیچ کس وجود ندارد و مراسم عروسی شما بدون حظور مهمان برگزار می شود می تواند نشانه این باشد که شما روابط اجتماعی خوبی ندارید و شدیدا می ترسید که در آینده تنها بمانید.

چه زمانی دیدن خواب عروسی و ازدواج خوب است؟

اگر در خواب ببینید که مراسم عروسی شما است و شما بسیار خوشحال هستید ، لباس سفید پوشیده اید ، عروسی شما پر از مهمان است ، داماد خوشحال است ، پدر و مادر شما و داماد از این عروسی خوشحال هستند ، میوه های خوش رنگ بر روی میز است ، عروسی در مکان بزرگی برگزار می شود و…می تواند نشانه خوبی از سلامت روحی و روانی شما باشد.

کدام خواب عروسی معنی خوبی ندارد و بد است ؟

دیدن خواب عروسی زمانی می تواند معنی بدی داشته باشد که : شما در خواب ببینید که از ازدواج کردن خوشحال نیستید ، عروسی شما بدون مهمان باشد ، پدر و مادر شما و داماد خوشحال نباشند ، عروسی در مکان تنگ و تاریک برگزار شود ، صدای گریه و ناله در عروسی بشنوید ، وسایل پذیرایی از مهمان ها وجود نداشته باشد ، لباس عروس سیاه باشد و….

در ادامه به برخی از تعبیر خواب های قدیمی در مورد خواب عروسی اشاره شده است .

نظر ابن سیرین در مورد خواب عروسی

ابن سیرین در این مورد می گوید : اگر در خواب ببینید که در مراسم عروسی خواستید عروس را ببینید ولی نتوانستید نشانه نزدیک شدن زمان مرگ شماست .

اگر مردی در خواب ببیند که عروس را به خانه آورد و با او همبستر شد به این معنی است که به بزرگی خواهد رسید .

نظر ابراهیم کرمانی در مورد خواب عروسی

اگر در خواب مراسم عروسی را با آلات موسیقی و شادی ببینی به معنی بلا و مصیبت است !

نظر آنلی بیتون در مورد عروسی کردن دختر مجرد
 • اگر دختر مجرد در خواب ببیند که عروس شده است به او در آینده نزدیک ارث می رسد.
 • اگر دختر مجردی در خواب ببیند که مانند عروس ارایش کرده است به این معنی است که به زودی به آرزوهایش می رسد.
 • اگر دختری در خواب ببیند که عروس شده است ولی ناراحت و غمگین است ، به این معنی است که انتظارات و آرزوهای او براورده نخواهد شد .

نظر آنلی بیتون در مورد تعبیر بوسیدن عروس در خواب

 1. اگر در خواب ببینید که عروس را بوسیدید به این معنی است با دوستان خود آشتی می کنید .
 2. اگر در خواب ببینید که عروس دیگران را بوسید به این معنی است که دوستان زیادی پیدا می کنید .
 3. در صورتی که عروس در خواب شما را بوسید به این معنی است که ثروت زیادی به نامزد شما به ارث خواهد رسید.
 4. اگر در خواب ببینید که عروس ناراحت است و شما برای خوشنود کردن و دلجویی از او ، او را بوسیدید به این معنی است که شما از موفقیت های دوستان خود خوشحال خواهید شد و خودتان نیز به موفقیت می رسید .
نظر منوچهر مطیعی تهرانی در مورد عروسی کردن در خواب

منوچهر مطیعی تهرانی در این مورد می گوید : تعبیر عروسی کردن و مراسم عروسی در خواب به هیچ عنوان خوب نیست.عروسی به معنی عزا و فته و غم و اندوه است .

فقط در یک مورد ممکن است دیدن عروس در خواب خوب باشد و آن هم زمانی است که شما عروس را بشناسید.اگر شما در خواب ببینید که داماد شده اید ولی عروس را نمی شناسید به هیچ عنواه خوب نیست و احتمال زمان مرگ شما نزدیک است .

حتی اگر شما زن باشید و در خواب خود را در لباس عروسی ببینید و ندانید که داماد کیست حکم شما هم همین است .

نظر امام جعفر صادق در مورد عروسی و ازدواج

زن گرفتن در خواب چهار حالت دارد : بزرگی و مقام ، افزایش ثروت ، خوشحال و آرامش ، امنیت و آسایش

نظر لوک اویتنهاو در مورد ازدواج
 • ازدواج کردن در خواب به معنی رسیدن به هدفتان است
 • ازدواج کردن در خواب می تواند تعبیری مانند سود و خوشبختی و حتی وجود اختلافات خانوادگی داشته باشد.
 • دیدن شوهر کردن در خواب به معنی امید بیهوده است

سایر تعبیرها :

 • ازدواج و عروسی خودتان» در آینده نزدیک روزهای خوشی در پیش خواهید داشت
 • ازدواج دیگران » سود مالی بسیار زیادی خواهید داشت
 • اگر دختر مجردی در خواب ببیند که عروسی کرده است ولی خوشحال نیست اینگونه تعبیر می شود که دچار غم و اندوه شده و به ناامیدی و افسردگی خواهد رسید
 • اگر دختر مجردی در خواب ببیند که با پیر مرد ازدواج می کند به این معنی است که مشکلات فراوانی در پیش دارد .
 • اگر مراسم عروسی دیگران را ببینید که در آن لباس های زیبا پوشیده اند و همه خوشحال هستند به این معنی است که از زندگی خود لذت خواهید برد
 • اگر همه مهمان ها لباس سیاه پوشیده باشند تعبیر آن برعکس معنی بند قبلی است .
 • اگر ببینید که با کسی قرار عقد و عروسی می گذارید نشانه این است که خبری بدی در راه است .
 • اگر در خواب ببینید که در عروسی اتفاق بدی افتاد به معنی آن است که بیمار می شوید و یا یکی از اعضاء خانواده شما از دنیا می رود.
 • ازدواج یکی از اعضاء فامیل به معنی این است که اختلاف و خصومت در فامیل اتفاق خواهد افتاد
 • دیدن ازدواج خواهر به معنی خطر و اتفاق بد بسیار بزرگی است
 • ازدواج برادر نشانه پول و ثروت است
 • ازدواج پسر نشانه رونق کسب و کار
What does a dream about a Wedding mean?
What does a dream about a Wedding mean?

نظر ابن سیرین در مورد ازدواج کردن با زن مرده

ابن سیرین در این مورد می گوید : اگر در خواب ببینید که با یک زن مرده ازدواج کردید و با او همبستر شدید به این معنی است که از آن زن به شما ارثی خواهد رسید .اگر با او همبستر نشدید به این معنی است که مال کمی از ثروت او به شما می رسد.

تعبیر خواب ازدواج زن شوهر دار از نظر ابراهیم کرمانی

اگر یک زن شوهر دار در خواب ببینید که ازدواج کرده است و لباس عروس پوشیده است و احساس کند که مجرد است و شوهری ندارد به این معنی است که ثروت زیادی به دست می آورد.اگر داماد را ندید می تواند نشانه نزدیک بودن زمان مرگ باشد.

تعبیر خواب پیشنهاد ازدواج و خواستگاری

لیلا برایت در مورد خواب خواستگاری می گوید : این خواب نشانه خوشبختی شماست .شوهر کردن در خواب نشانه ثروت و آرامش خیال از یابت تامین مالی است .طلاق گرفتن در خواب نشانه این است که کسی به شما تهمت خواهد زد.

تعبیر خواب پیشنهاد ازدواج و خواستگاری
تعبیر خواب پیشنهاد ازدواج و خواستگاری

سایر تعبیر خواب های ما : تعبیر خواب گربه + تعبیر خواب آب + تعبیر خواب ماشین

تعبیر خواب ازدواج و عروسی از نظر روانشناسان هندی و کره ای

معنی خواب عروسی بستگی به نوع برگزاری ها و صحنه هایی دارد که در خواب می بینید.برای مثال :

 1. اگر در خواب ببینید که ازدواج کرده اید و در مراسم عروسی هستید و بسیار خوشحال هستید نشان دهنده این است که شما فرد امیدواری هستید و زندگی شادی دارید .
 2. خواب عروسی نشان دهنده شروع یک شیوه زندگی جدید و شادتر است .
 3. اگر مردی در خواب ببیند که عروسی کرده است و داماد شده است به این معنی است که مسئولیت بزرگی بر روی دوش شما گذاشته شده است .
 4. اگر زنی در خواب ببیند که ازدواج کرده است که شما آزادی های خود را از دست داده اید .
 5. اگر در خواب ببینید که از ازدواج خود ناراحت هستید و رضایت ندارید به این معنی است که شما بیمار شده اید .
 6. اگر در خواب ببینید که با همسر خودتان ازدواج کرده اید نشان دهنده این است که شما زندگی خیلی خوبی دارید و از همسر خود راضی هستید .
 7. اگر دانش آموز و یا دانشجو در خواب ببینید که ازدوواج کرده است و مراسم عروسی برگزار می کند نشان دهنده این است که از بابت امتحان خود بسیار نگران است.
 8. اگر در خواب ببینید که حاقه عقد و یا عروسی خود را گم کرده اید نشان دهنده این است که شما در زندگی خود از لحاظ مالی احساس امنیت نمی کنید.

نظر یا سوال شما در این مورد چیه ؟

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود و محرمانه است.در صورتیکه ایمیل معتبر و بدون www وارد کنید دیگران میتوانند به شما پاسخ دهند و این پاسخ برای شما ایمیل خواهد شد.

35 نظر ارسال شده است.
 1. Maryam می گوید

  سلام وقت بخیر خواب عروسی پدرو مادر تعبیرش چیه؟

 2. کیانا می گوید

  سلام من خواب دیدم تو ی مراسم اداری بودم ک یکی از اشناها خیلی الکی الکی ازم خواستگاری کرد جلوی همه ی جمع ک حواسشون ب ما بود و شب بعدش یکی از اقوام گفت خواب دیده ک توی مراسم عقد یا عروسیم شرکت کرده ایا تعبیر خواستی داره؟

 3. مهتاب می گوید

  سلام من دختر مجرد هستم و تو خواب دیدم که عروس شدم تو یه تالار بزرگ و زیبا جشن گرفتیم و همه مهمونا خوشحال و باهم میرقصیدیم ولی داماد توی مهمونی نبود یعنی من تنها بودم اگه بشه تعبیر این خوابمو بگین 🙏

 4. Tin می گوید

  سلام من تازه عروسی کردم و کمی قبل عروسیم مادربزرگم فوت کرد.
  خواب دیدم مراسم عروسی من هست و من لباسم رو جا گذاشتم و آرایش هم هنوز نکردم و خیلی استرس دارم. همه مهمانها منتظرم هستن در سالن.
  مادربزرگم ( که فوت کرده و در عروسی من نبوده) ، مدام به من میگوید لباستو بپوش بیا بیرون من آرزومه ببینمت تو لباس عروسی و مهمانها بیرون منتظرن و من خیلی با استرس یه لباس از اونجا پیدا میکنم و میپوشم و مادر بزرگم خوشحال میشه و منو میبره به سمت مهمونها و من بیدار میشم. در خواب هم میدونستم ه مادربزرگم فوت شده.

 5. علی می گوید

  توف تو سایتتون که جواب نمیدید
  با اسن سایت مزخرفتون

  1. مهدی حسینی می گوید

   سلام .
   شما یکجایی از سایت رو نشون بدید که نوشته باشیم تعبیر خواب اشخاص رو انجام میدیم .این بخش همونطور که ازش مشخصه بخش نظرات کاربران هست . نه پرسش و پاسخ .

 6. Mohammad می گوید

  سلام
  در خواب ببینم که در مراسم عروسی پسر دایی خودم شرکت کردم

 7. یلدا می گوید

  سلام خواب دیدم رفتم مراسمی که عروسی است(نی و نای بزم و الات موسیقی و رقصی در کار نیست)
  فقط اینکه عروس رو دیدم که گمونم‌به پنجره ای چیزی تکیه داده بود و لباس عروس تنش بود و مرده بود و من به صورتش نگاه میکردم و میگفتم طفلکی (اورا هم نمیشناختم)
  نگرانم لطفا تعبیرش را بگویید ممنون

 8. ابوالفضل می گوید

  سلام من ۱۵ سالم هست و در خواب دیدم که خودم دارم ازدواج میکنم
  احساس میکنم کسی که با هاش داشتم ازدواج میکردم رو میشناختم به اسم و نشان
  ولی هر چی به چهرش نگاه میکردم نمیشناختم
  ولی پیش خودم در خواب میگفتم این دختر همون دختر همسایه حنانه هست ولی چهرش رو نگاه میکردم اون نبود
  و عروس لباس سیاه بر تن داشت
  پراز مهمون بود همه شاد بودن من خودم شاد بودم درجای بسیار زیبا بودیم همه داشتن میرقصیدن
  بعد عروسی من فیلم عروسی رو داشتم به دوستانم نشون میدادم
  در خواب اون ها هم میگفتند این همون دختر همسایه هست ولی من چهرش رو نمیشناختم انگار همه دست به دست داده بودن که من باور کنم این دختر همون دختر همسایه هست ولی من چهره ی دختر همسایمون رو میشناسم اون نبود
  واقعا نگران شدم نمیدونم چیکار کنم 😞😞😞😞

 9. Mona می گوید

  سلام‌خسته‌نباشید‌من‌دیشب‌خواب‌دیدم‌که‌بادوست‌پسرم(که‌پسرعمه‌من‌هستن)بیرون‌بودیم‌بعد‌یهو پدر ایشون و پدر من ماروباهم دیدن.هردوکلی‌عصبی شدن پدرم‌من رو برد خونه و گفت با این‌ازدواج‌خیلی‌مخالفه‌‌شوهر‌عمه‌امم‌میگفت با این ازدواج مخالفه باباهامون باهم دعواشون شد دشمن شدن انگار‌نامزدم‌بمن پیغام‌میداد نگران‌نباش مابراهمیم‌من‌ازخونه‌میزنم‌بیرون‌یاتویاهیچکی‌تعبیرش چیه؟نگران شدم 🙁

 10. ستایش می گوید

  سلام من امروز خواب دیدم که عروسی یکی بود که نمی شناختن و اون شب باران می بارید و البته ظهر این خواب رو دیدم

 11. منیژه می گوید

  سلام من توخواب دیدم که باخواهرم داشتیم میرفتیم خونه که خواهرم توسرازیری از من سرعت گرفت ومن دویدم کهمواظبش باشم ولی جلوی مراسم عروسی یکی از همسایه هامون ماشین بهم زد ومن مردم

 12. راضیه می گوید

  سلام خسته نباشید من دوشب پیش خواب دیدم ک عروس شدم و داماد هم نمیدونم کی بود ولی ب دیلیل اینکه آرایشم زشت بود عروسی برای شب بعد افتاد و هم زمان با من خالم ک ازدواج کرده هم لباس عروس پوشیده و امروز ظهر هم خواب دیدم عروس خوشگلی شدم نمیدونم داماد هم کی بود ولی من چون بابام روبغل کرده بودم گریه کردم و پاک شد و بعد دوباره آرایشمآرایشمخودم داشتم رژ لب میزدم ک گفتن داماد اومده بعداز حواب بحوابشبیدارشدمش آرایشم

 13. Ali می گوید

  سلام بنده در خواب دیدم که،دوستم دختر کسی که میخوام باهاش ازدواج کنم ولی به مسائلی قبول نمیکنن،دوست دخترم داره ازدواج میکنه ،جشن هم تو خونه ی ماست ،منم توی اتاق نشستم بیرون نمیام،نه عروس نه داماد رو دیدم ،فقط میدونم که عروسی دوستمه،میان بهم میگن که بیا برقص .

 14. Narges می گوید

  شما که نوشتین ایمیل محرمانه هست و نمایش داده نمیشه ولی ایمیل من مشخصه و تعبیر خوابمو نگفتین لطفا پیامی که دادم رو پاک کنیدنمیخوام ایمیلم دیده بشه

  1. مهدی حسینی می گوید

   سلام . وقتتون بخیر
   ایمیل فقط برای خود شما نمایش داده میشه و کس دیگه ای نمی بینه.
   شما ایمیلتون رو اشتباها در بخش نام نوشته بودید که اونم از همون اول ویرایش شده و قابل تشخیص نیست .
   کلا نام کاربری اون نظر رو تغییر دادم که اصلا قابل شناسایی نباشه .:)
   در بخش نظرات تعبیر خواب انجام نمیشه و این بخش فقط برای نظر دهی هست .

 15. Narges می گوید

  سلام من دخترمجردم 24 فروردین خواب دیدم عروسیمه لباس عروس قشنگی تنم بود مهمونا در حال رفت وآمد بودن ولی آهنگ و رقص نبودحس رضایت داشتم ولی عروسی که تموم شد ناراحت شدم و گفتم پس چرا داماد نیومد تو خواب میدونستم داماد کیه،یه آقایی که باهاش دوستم ولی درباره ازدواج صحبت نکرده

 16. مارال می گوید

  سلام من مجرد هستم، تو خوابم دیدم که یکی از آشناهامون که اونم شوهر داره،داشت با یه مرد متاهل دیگه که اونم زن داره ازدواج میکرد، ازدواجشون تو یه جنگل بود، اون دو تا که خطبه عقدشونو خوندن ناگهان از پیش مهمونا رفتن و ناپدید شدن، من با مادرم اونجا رفته بودم، که ناگهان مادرمو گم کردم، تو جنگل دنبالش بودم، سعی داشتم تو جنگل گم نشم، خیلی میترسیدم، تو جنگل چند تا دختر و پسر قد و نیم قد بودن با لباس های زرد بلند ، اونا رو که دیدم ، از جنگل رفتم، اونی که ما تو عروسیش رفته بودیم رو تعقیب کردم رفت تو یه دستشویی عمومی ، ازش پرسیدم مامانم کجاست، گفت نمیدونم، و فقط تا اینجا دیدم و بیدار شدم، (اما من این خواب رو دو بار دیدم آخرین بار یه سال پیش بود) برا همین برام عجیبه

 17. فائزه می گوید

  سلام من دختر مجرد هستم خواب دیدم که قراره ازدواج کنم و داماد رو ندیده بودم ولی میدونستم که از اقوام هستش وقتی برای عقده رفته بودیم فک کنم توی حرم امام رضا بود و اونجا داماد رو دیدم از قیافش خوشم نیومد و با گریه از اونجا اومدم بیرون و مراسم رو بهم زدم
  بعدش توی خیابون راه میرفتم که یکی از پسرای اقوام که هیچ وقط تاحالا حتی باهاش حرف نزدم و درحد سلام علیک بودش منو دید و اوند کنارم و کلی باهام حرف زد و ارومم کرد
  میخواستم ببینم ایا تعبیر این خواب چی میشه
  تاریخ خوابمم ۲۲ فروردین هستش

 18. ... می گوید

  سلام من خواب دیدم که منو دارن به یکی پیدن که حنی ندیدمش مراسم خاستگاری خواهرایه پسره بهم گیر میدادن من نامزد هستم ولی فقط صیغه بینمونه بعد این خانواده ای که اومده بودن خاستگاری بزور لباس عروس تنم کردند من به مادرم میگفتم من نامزد خودمو دوست دارم ولی گوش نمیکرد و من دیدم کسی اهمیت نمیده از عروسی فرار کردم عروسیم شبیه عروسی نبود یه جایه تاریک فقط خانواده ها بودن بعد من فرار کردم به نامزدم زنگ زدم اما اون جوابمو نداد همینجوری تو خیابونا پا برهمه میددیدم که بیدار شدم

 19. زهرا می گوید

  سلام من خواب دیدم که تو خونه ی مادربزرگم قراره با یه مرد مسن ازدواج کنم که از اشناهامونه و تو خوابم هم دیدمش و هم میشناختمش ولی راضی نبودم و همش گریه میکردم و اطرافیانمم راضی نبودن و من به کمک پسرخاله و خالم که الان باهاشون قطع رابطه کردیم فرار کردم از عروسی تو خوابم دوماد انگار خیلی عصبانی بود از دستم و همه میترسیدن ازش

 20. احمدی می گوید

  سلام
  مدر این شرایط که کرونا اومده میخواستم تعبیر خوابمو بدونم که نکنه کسی بمیره
  من خواب دیدم مراسم عروسی پسر و دختر یکی از افراد سرشناس شرکت کردم البته تا اونجایی که یادمِ ترامپ پدر داماد بود
  حالا کامل یادم نیست ولی فک کنم عروس و داماد نمیشناختم حالا شما هر دو شرایط و بگین
  بعد وقتی اومدن تو یه سالن خیلی خیلی بزرگ سالنی که مثل برنامه های تلویزیونی مثلا عصر جدید ولی بزرگتر بود
  بعد من برای ورود عروس و داماد روی سکوشون بودم ولی هیچکاری نمیکردم همینجوری نگاه میکردن خب بعدشم یه گروه رقصیدن بعد از بلندی پریدم و رقص یکی دیگه که اونم جودا تو فیلم هندی جودا و اکبر بود انجام شد
  بعد دیگه اومدیم خونه
  انگار تو خونه فقط بابا و داداش و زنداداش و خواهرم حضور داشتن و مامانم نبود
  بحث هم سر ابن بود که اره ترامپ راضی نمیشد گروه اول که بچه بودن رقص انجام بدن و عروس خودش گفته باید باشه و ترامپ هم بجاش جودا رو هم اورده
  داداشمم اومد تو اتاقم و به من گفت یک فردی رفته یه سازمانی شکایت کرده و درباره ی همین عروسی بود ولی نمیدونم چرا یادم نیست
  منم به داداشم گفتم مهم نیست هیچ کاری نمیتونه بکنه و خندیدیم و از خواب پریدم!
  میخواستم بدونم ایا بنظر شما تعبیر خاصی داره یا ناشی از تاثیزات اخیر این خواب دیدم
  اخه مامانمم چند وقت پیش خواب دید چند از اقوام که مرده هستن و ساد و خوشحال دیده که یه کتاب بش داده و فردا شبش هم خواب دید یکی داره دنبالش میکنه و انم از یکی ویگه که تو سیاهی بوده کمک خواسته!

  1. مهدی حسینی می گوید

   سلام وقتتون بخیر .
   به نظر من تعبیرش اینه که این روزها اخبار کرونا رو زیاد دنبال می کنید و اخیرا به صحبت های ترامپ هم توجه خاصی پیدا کردید . دور هم جمع شدید و احتمالا چندتا فیلم هندی هم با هم تماشا کردید 🙂 . مسابقه عصر جدید رو هم دوس دارید

 21. Hoseiin می گوید

  سلام. من قراره با دختری ازدواج کنم و خانوادش میدونن،مادرش خواب دیده که با پدر مادرش که به رحمت خدا رفتن سه تایی دارن میرن عروسی.ممنون میشم اگه تعبیرشو بگید

 22. رضا می گوید

  سلام من خواب دیدم یکی از اقوام تو جشن عروسیش ما رو دعوت کرده وه ما می‌خواستیم بریم تو خواب دیدم یه لحظه اونجا بودیم و با برادر داماد هم حرف زدیم ولی یهو دیدم دوباره خونه ایم وه پدر مادرم دارن خونه تمیز میکنن بعد من بهانه رفتن به عروسی رو گرفتم وه بعد با پدر مادرم دعوامون شد گوشی مو شکستن وه خودم پرتش دادم و بعد مادرم میخواست منو از بالکن بندازه پایین که بعد پدرم نشست تعبیر این خواب چیه

 23. hamid می گوید

  سلام چند روز هست خواب مادرم را میبینم صبح خواب داشتم میدیدم رفتم به عروسی داخل که شدم دیدم مادر مرده من با کفن هست وسط عروسی و دارد اسم مرا صدا میزند منم بهش میگفتم( بهت گفتم که من کسیو ندارمی)اون هی اسم منو صدا میزدر من اینورتر جواب میدادم تو هر سه تا خواب عروسی بود و تو اولی هم مادر بزرگ مرده ام هم آورده بود تابیر خوابش چی میشه لطفا

 24. امیرحسین می گوید

  سلام من خواب دیدم که دختر عمه م را دوس دارم .جایی در حال عشق بازی بودیم که یهو خانواده ام اومدن و دیدن ..من گفتم که اونو دوست دارم و میخوام ازدواج کنم که اونا مخالفت میکردن

 25. محمد می گوید

  با سلام قبل از اذان صبح خواب دیدم یه عروس درحال فرار بود و من میخواستم در پارکینگ را ببندم که یک دفعه رسید خودشو بندازه تو پارکینگ خونه ما و من هم موفق به بستن درنمیشدم اون عروس فراری راهم نمیشناختم که یه دفعه ازخواب بیدارشدم خیلی هم ترسیده بودم

 26. فاطمه. طاها می گوید

  باسلام. من عمه ام تقریبا پنج ماهی میشه فوت کرده.ایشون اخوند بودن.و ازدواجم نکرده بودن. دیشب مادرم خابشونو دیدن ک لباس محلی تنشونه و میخان ازدواج کنن.و میخان با یک مرد ک مثل حودشون حاج اقا بوده فکنم ازدواج کنن.ولی اون اقا قبلا ازدواج کرده بود و سه تاهم بچه داشت اون مرده. کلا ما این مردی ک مادرم تو خابش دیده نمیشناسیم. میخاسم بدونم تعبیرش چیه خیلی فکرمو مشغول کرده. ممنون از لطفتون❤

 27. غزل می گوید

  سلام من پدرم مرده دو ماه دیگ عروسیمه و خواب دیدم پدرم اومد خونه خودم اما نتونسم چهرشو ببینم‌تعبیرش چیه ؟

 28. Helensh می گوید

  سلام من از صبح که بیدار شدم تا الان خیلی ترسیدم بخاطر خوابی ک دیدم خیلی حس بدی داشتم و دارم تو خواب من با یک پسر عقد بودم و فرداش عروسیم بود و ما رفته بودیم محله اونا من هیچکس و نمی‌شناختم حتی کسی ک باهاش عقد بودم و بعد یه نگاه به خودم انداختم لباس کرمی با هاشیه گلبه ایی تنم بود فهمیدم هنابندونم ولی هیچکس به من توجه داشت و من مثل مرغ پر کنده اینور و اونور ميدويدم اولش خوب بودم با پسره بعد 1 روز ک فهمیدم فردا عروسیمه خیلی ترسیدم و گفتم من کی به اینجاها رسیدم حتی حامله ام بودم و یادم نمیومد کی این کارو کردم و تو فکر طلاق بودم اما پسره منو دوست داشت ولی تو جشن نبود اصلا انگار جشنی نبود هرکسی سرگرم خودش بود هیچکس ن می‌رقصید منم دنبال شماره دوستم بودم ک شماره مشاوره رو بگیرم و براش داستان و بگم ببینم چیکار کنم تو فکر طلاق بودم…. خییییلی حس بدیه که فردا عروسیت باشه خودشون همه چی انتخاب کرده باشن توو همسرت و نشناسی و حامله باشی تموم خواسته هام نابود شده بود داشتم دیوونه میشدم کل بدنم میلرزید از استرس 😢 لطفا بگید تعبیرش چیه خیلی فکرم مشغوله و ترسیده بودم

 29. نگار می گوید

  سلام من چندین و چند بارخواب عروس شدن و لباس را به عناوین مختلف دیدم دیشب هم دوباره دیدم درضمن من زن شوهردار هستم میشه تعبیرش بگید در بعضی خواب ها نمیدانستم داماد کیست ولی دربعضی هم شوهرخودم و میدیدم دیشب هم داماد و ندیدم در ضمن آرایش خوبی نداشتم و مهمان ها میگفتند زشت شده ام در خواب ناراحت این موضوع بودم وسعی میکردم کسی را پیدا کنم تا آرایشم را درست کند اینها تعبیرش چیست ممنون

 30. فرزانه می گوید

  با سلام و احترام
  من دیشب خواب دیدم در ارایشگاه بودم و لباس عروس پفی مانندی بر تن داشتم و عروسی من در هتلی شیک در شب قبلش برگزار شده بوده. مشخص نبود که داماد چه کسی هست, من به خانم های توی ارایشگاه میگفتم داماد بدون پرسیدن نظر من همه کارها را انجام داده و من مدل این لباس رو دوست ندارم شاید در اینده ازش جدا بشم حالا باید ببینم چی پیش میاد.
  ممنونم تعبیرشو بگویید.مرسی

 31. fatemeh می گوید

  من خواب دیدم مادرم که7ساله از پدرم جدا شده دوباره می خواست با پدرم ازدواج کنه و مراسم عروسی در خانه فعلی ما که در ان زندگی میکنیم برگزار شده و کلی مهمان هست و منو خواهرم لباس زیبایی پوشیدیم ولی پدرم به مراسم نمیاد و مادرم با لباس عروسی سرگردان است و به پدرم را فوحش می دهد

 32. Yasin می گوید

  من خواب دیدم که داماد شدم و کنار عروس نشسته بودم ولی عروس را نمیشناختم و با عروس بگو بخند میکردم
  و همه خوش حال و شاد بودن و خودم هم بسیار خوش حال بودم و عروس لباس عروس سفید پوشیده بود و من یه کت وشلوار ولی با یه کفش ورزشی مسخره که مادرم به من پولی داد وگفت برو تاکسی بگیر تا خونه و کفشت رو عوض کن و من هم همین کارو کردم و موقع برگشتن پول کافی برای برگشتن نداشتم و همین موقع از خواب بیدار شدم