تعبیر خواب نوزاد – 7+49 معنی دیدن نوزاد و بچه در خواب

()

فهرست

تعبیر و معنی خواب نوزاد چیست ؟

دیدن خواب نوزاد معمولا در بین زنان باردار ، کسانی که تصمیم به بچه دار شدن دارند و کسانی که رابطه پر خطر داشته اند ولی آمادگی بچه دار شدن ندارند ، بسیار رایج تر است.

دیدن خواب نوزاد معمولا معنی خوبی دارد و نشان دهنده وجود یک حس خوب در درون شماست .اگر در خواب ببینید که یک نوزاد زیبا به شما لبخند می زند ، به معنی این است که در زندگی شما کسی وجود دارد که از ته دل او را دوست دارید.

تعبیر و معنی خواب نوزاد چیست ؟
تعبیر و معنی خواب نوزاد چیست ؟

تعبیر گریه کردن نوزاد

اگر در خواب نوزادی را ببینید که در حال گریه کردن است ، نشان دهنده این است که شما در زندگی خود یک غم بزرگ دارید که در دل خود نگه داشته ای و کسی از آن خبر ندارد.

تعبیر پرستار نوزاد

اگر در خواب ببینید که خودتان قادر به نگهداری نوزاد نیستید و برای نگهداری از او یک پرستار استخدام کرده اید ؛ نشان دهنده این است که شما به خودتان اعتماد ندارید و در برخورد با دیگران ، اعتماد بنفس شما بسیار پایین است .

تعبیر چندین نوزاد کنار هم و یا دیدن خواب دوقلو و سه قلو

اگر در خواب ببینید که چند نوزاد کنار هم خوابیده اند و یا چند قلو دارید می تواند نشان دهنده این باشد که شما شغل جدیدی شروع کرده اید و در حال سرمایه گذاری هستید ولی فکر شما از عاقبت این کار اصلا مطمئن نیست.

اگر یک زن باردار ببیند که چند قلو به دنیا آورده است می تواند نشان دهنده مشکلی در جنین او و سوء تغذیه جنین او باشد.

مطلب پیشنهادی : تعبیر خواب بارداری

تعبیر خواب نوزاد ناخواسته

اگر در خواب ببینید که صاحب نوزاد ناخواسته ای شده اید در حالی که آمادگی بچه دار شدن را نداشتید می تواند به این معنی باشد که شما سرمایه گذاری جدیدی آغاز کرده اید ولی نگرانی بی مورد شما درباره این سرمایه گذاری باعث نگرانی و مشغله ذهنی شما شده است که در حال لطمه زدن به زندگی و شغل شماست.

ولی این خواب نشان می دهد به احتمال خیلی زیاد ، سرمایه گذاری شما درست بوده است و شما بی دلیل نگران هستید.

تعبیر خواب راه رفتن نوزاد

اگر در خواب ببینید که نوزاد شما شروع به راه رفتن کرد ، نشان دهنده این است که کاری که شروع کرده اید به نتیجه مطلوب و درآمد خوبی رسیده است و شما از درون احساس خوشحالی می کنید.

اگر در خواب ببینید که نوزاد همزمان با راه رفتن در حال خندیدن است می تواند نشان دهنده این است که برنامه ریزی شما نتیجه داده است و حالا وقت بازنشستگی شماست و می توانید از نتیجه کار و برنامه ریزی خود بهره مند شوید.

تعبیر خواب خوابیدن نوزاد

اگر در خواب ببینید که نوزاد شما خوابیده است نشان دهنده این است که شما خودتان را تحت فشار گذاشته اید تا نیاز مالی و معنوی دیگران را تامین کنید ولی در این کار موفق نشده اید.

باید توجه داشته باشید که هیچ کس قادر نیست تمام دوستان و عزیزان خود را تامین کند و آنها را راضی نگه دارد.

سایر معانی دیدن خواب نوزاد

تعبیر خواب عوض کردن پوشک نوزاد » اینگونه تعبیر می شود که شما در برخی از جنبه های زندگی خود باید تغییراتی انجام دهید.ممکن است در زمینه کاری با کسی شریک شده اید و این شراکت به نفع شما نیست

تعبیر خواب کشتن نوزاد » می تواند به این معنی باشد که شما با اینکه سن بالایی دارید ولی تفکرات و رفتار شما بچگانه است .

شما خودتان از این مورد اطلاع دارید و در عذاب هستید ولی قادر به تغییر فتار و افکار خود نیستید.

تعبیر خواب مرگ نوزاد » این خواب کمی نگران کننده است.شما غم و یا عصبانیت شدیدی دارید که در درون خود ریخته اید و خشم خود را خفه کرده اید .

این خشم و ناراحتی بر زندگی شخصی شما تاثیر گذاشته است و شما در حال غرق شدن هستید.توصیه می شود با کسی صحبت کنید و اگر در آشنایان خود کسی برای درد دل ندارید و یا راز شما چیزی است که نمی توانید به آشنایان خود بگویید ، حتما با یک روانکاو گفتگو کنید.

دیدن خندیدن نوزاد در خواب تعبیر خوبی دارد
دیدن خندیدن نوزاد در خواب تعبیر خوبی دارد
مطلب پیشنهادی : تعبیر خواب مرده

اگر باردار هستید و خواب نوزاد می بینید » این خواب هیچ مفهوم خاصی ندارد. مغز شما خودش را برای زمانی که نوزاد شما به دنیا خواهد آمد ، آماده می کند.

اگر رابطه جنسی پر خطر داشته اید » اگر شما اخیرا رابطه جنسی پر خطر داشته اید و آمادگی بچه دار شدن ندارید ، دیدن خواب نوزاد فقط به دلیل نگرانی روزانه شما است و معنی خاصی ندارد. نگران نباشید.

تعبیر دیدن خواب نوزاد دختر یا پسر

اگر زن هستید و در خواب نوزاد دختر ببینید به این معنی است که کودک درون شما نیاز به پرورش بیشتری دارد.اگر زن هستید و در خواب نوزاد پسر ببینید نشان دهنده این است که اعتماد بنفس پایینی دارید و باید اعتماد بنفس خود را تقویت کنید.

اگر مرد هستید و در خواب نوزاد دختر ببینید به این معنی است که شما به بلوغ فکری نرسیده اید و اگر ببینید که نوزاد پسر دارید نشان دهنده این است که کودک درون شما هنوز به شدت فعال است .

آنلی بیتون درباره تعبیر خواب نوزاد می گوید :

اگر در خواب ببینید که نوزاد تازه متولد شده است نشان دهنده این است که اتفاقات جدید و لذت بخشی در انتظار شماست .

اگر دختری که شوهر ندارد در خواب ببینید که صاحب نوزاد شده است می تواند نشان دهنده این باشد که او رابطه نامتعارف و نامشروع داشته است و از بابت اینکه باردار است یا نه ، نگران است .

اگر در خواب ببینید که نوزاد در حال شنا کردن است نشان دهنده این است که در زندگی شما گرفتاری و مشکلی بزرگی وجود دارد که شما در تلاش هستید تا از آن خلاص شوید. اگر در خواب ببینید که نوزاد در حال شنا کردن مرد نشان دهنده این است که در کار خودتان شکست خورده اید.

سایر تعبیر خواب های قدیمی درباره خواب نوزاد عبارتند از :

 • اگر در خواب نوزاد زیبا و خوشگل ببینید اینگونه تعبیر می شود که شادی و آرامش روحی در انتظار شما ست
 • اگر شما در خواب ببینید که  شیردادن به نوزاد هستید تعبیر آن عشق و خوشی است
 • اگر در حال اقدام به بارداری هستید و خواب نوزاد ببینید می تواند نشان دهنده این باشد که شما موفق به بارداری شده اید.
 • اگر دختر در خواب ببیند که بچه دار شده است می تواند نشان دهنده این باشد که به عشقش نخواهد رسید
 • اگر یک زن در خواب ببیند که قادر به شیر دادن به نوزاد نیست اینگونه تعبیر می شود که رنج و عذاب و غم در انتظار شماست .
 • اگر در خواب ببینید که نوزاد بیماری است می تواند نشان دهنده بیماری یکی از نزدیکان شما باشد.

تعبیر خواب هندی

در کتاب های قدیمی هندی دیدن خواب نوزاد معانی بسیار زیادی دارد.برای مثال :

در صورتی که شما باردار هستید ، دیدن این خواب کاملا طبیعی بوده و معنی خاصی ندارد.در این دوران تمام زنان معمولا این خواب را زیاد می بینند.

ولی اگر مطمئن هستید که باردار نیستید ، ممکن است به دلیل ترس شما از بارداری باشد. ممکن است شما مجرد هستید و رابطه ای داشته اید که در حال حاضر نگران هستید که باردار شده باشید.

از طرفی در صورتی که متاهل هستید ، این خواب می تواند نشانه این باشد که شما دوست دارید بچه دار شوید.

اگر هیچ کدام از موارد بالا در مورد شما صدق نمی کند می تواند به معنی آماده شدن شما برای اتفاقات خاص و حیاتی باشد.

این خواب در اکثر مواقع مربوط به آغاز یک دوره جدید و سخت از زندگی است .این دوره جدید می تواند مربوط به کار شما و یا هر تغییر بزرگ دیگری در زندگی شخصی شما باشد.

معمولا این خواب مربوط به مشکلات مالی است و نگرانی شما را در مورد آینده مالی تان نشان میدهد.شما بسیار نگران هستید که در اینده دچار مشکلات مالی شوید.

آرزوی بچه دار شدن

اگر در خواب ببینید که آرزوی بچه دار شدن می کنید به این معنی است که شما اهداف بلند مدتی دارید که در صورت رسیدن به آنها از لحاظ مالی و فکری به آرامش خواهید رسید.

بسیاری از معبرین کشور هند اعتقاد دارند که دیدن خواب نوزاد می تواند بیانگر حالات کودک درون ما باشد. به همین دلیل برای معنی کردن دقیق این خواب حتما باید جزئیات زیادی از خواب خودتان را به یاد بیاورید.

تعبیر خواب زایمان کردن

اگر در واقعیت باردار نیستید ، این خواب می تواند به معنی انجام تغییرات بسیار سخت و بزرگ در آینده نزدیک باشد.این تغییرات در صورتی که به درستی انجام شوند و صبر و تحمل داشته باشید بسیار خوب هستند و برای شما آرامش به همراه خواهند داشت .

رفتن به بیمارستان در خواب

اگر در رویا ببینید که در حال رفتن به بیمارستان هستید تا زایمان کنید به این معنی است که مسئولیت های سنگینی به عهده شما گذاشته شده است و شما دوست دارید از زیر این مسئولیت سنگین خلاص شوید.

شما به آرامش نیاز دارید و دوست دارید بدون استرس و مسئولیت زندگی کنید. شما احتیاج دارید که مستقل تر زندگی کنید و کارهایی که انجام می دهید به نفع خود شما باشد و نه به نفع دیگرانی که ممکن است قدر و ارزش کارهایی که انجام می دهید را ندانند .

تعبیر خواب لبخند نوزاد

اگر در خواب ببینید که بچه به شما لبخند می زند و شما خوشتان می آید نشانه بسیار خوبی است .شما احساس شادی و خوشبختی می کنید و تغییرات بزرگی در زندگی خودتان انجام داده اید که به نفع شما بوده است .

دیدن گریه کردن نوزاد پسر یا دختر در خواب

گریه کردن نوزاد در خواب همیشه معنی بدی دارد.اگر در خواب ببینید که نوزاد پسر در حال گریه کردن است به این معنی است که کسی بر شما تسلط بسیار زیادی دارد و استقلال عمل را از شما گرفته است .

اگر نوزاد دختر باشد و گریه کند نشانه این است که کسی و یا چیزی احساسات شما را جریحه دارد کرده است و شما در فشار روحی بسیار زیادی هستید.

تعبیر خواب نوزاد گرسنه

دیدن این خواب معمولا سمبل وابستگی شدید شما به دیگران است .شما به افراد دیگر به سادگی اعتماد می کنید و برای انجام کارهای مهم خودتان به دیگران شدیدا وابستگی دارید.

داشتن نوزاد بسیار کوچک

اگر در خواب دیدید که نوزاد بسیار کوچکی دارید به این معنی است که شما سعی می کنید احساسات واقعی خودتان را از دیگران مخفی کنید. شما معمولا با کسی زیاد درد دل نمی کنید و فرد تو داری هستید.

این تو دار بودن باعث شده است تا مشکلات روحی شما بر روی هم انباشته شده و شما را تحت فشار قرار دهد. قبل از اینکه این مشکلات تبدیل به عقده شوند ، توصیه می کنیم با افرادی که احساس نیاز می کنید ، صحبت کرده و حتی در صورت نیاز ، دعوا کنید.

تعبیر خواب بچه جن

در صورتی که در خواب ببینید که بچه ای که به دنیا آورده اید آدم نیست و جن و یا شیطان است می تواند به این معنی باشد که شما تغییر بزرگی در زندگی خود آغاز کرده اید که از آن می ترسید .

شما نگران هستید که این تغییر برای شما گران تمام شده و زندگی شما را نابود کند.

دیدن نوزاد با سه چشم

اگر در خواب ببینید که نوزاد شما سه چشم دارد به این معنی است که شما تجربه های بسیار بدی از اعتماد کردن به دیگران دارید و در حال حاضر اصلا نمی توانید در هیچ کاری به کسی اعتماد کنید.

شما بیش از حد احتیاط می کنید و اصلا اهل ریسک کردن نیستید . با وجود اینکه این عدم اعتماد باعث شده است تا کسی نتواند سر شما را کلاه بگذارد ولی از طرفی نیز باعث شده تا از بسیاری از کارهایی که می توانستید انجام بدهید ، غافل شوید.

تعبیر خواب پرستار بچه

این خواب معمولا نشان دهنده این است که شما به کسی اعتماد زیادی داشته اید و او به شما خیانت کرده است .این خواب به شما هشدار می دهد که این موضوع را فراموش نکرده و در اعتماد کردن به افراد دیگران احتیاط بیشتری کنید.

گم کردن کودک در خواب

اگر در خواب ببینید که کودک و نوزاد خودتان را گم کرده اید به این معنی است که شما نقاط ضعفی دارید که دوست ندارید اطرافیان شما از آن با خبر شوند.شما ضعف و ترس های خودتان را از عزیزانتان مخفی می کنید.

همچنین این خواب می تواند نشانه این باشد که شما به خاطر دیگران ، زیاد فداکاری می کنید و این اخلاق باعث شده است تا علایق و آرزوهای خودتان را فراموش کنید.

کمی دیگران را رها کرده و به فکر خودتان باشید. برای اینکه بتوانید برای دیگران و عزیزانتان مفید باشید قبل از هر چیز باید به سلامتی خودتان اهمیت بدهید.

دیدن مرگ نوزاد

در صورتی که در خواب ببینید که کودک و نوزاد شما مرده است به ایت معنی است که شما تغییر بزرگ در زندگی خودتان انجام داده اید که در آن شکست خورده اید و مشکلات بسیاری برای شما ایجاد شده است .

شیر دادن به نوزاد

اگر زن متاهلی در خواب ببیند که نوزاد شیر می دهد به این معنی است که در آرامش و رفاه است .شما روابط زناشویی خوبی دارید و از همسر خودتان راضی هستید.

تعبیر خواب نوزاد و بچه از نظر ابن سیرین

ابن سیرین در این باره می گوید : اگر در خواب ببینید که دختر دار شده اید نشانه سلامتی شماست .اگر در خواب ببینید که پسر دار شده اید و در واقعیت باردار هستید می تواند اینگونه تعبیر شود که شما صاحب دختر خواهید شد.

در صورتی که باردار هستید و در خواب ببینید که صاحب دختر شده اید ، شما پسردار خواهید شد.

تعبیر خواب نوزاد از نظر امام صادق (ع)

اگر در خواب ببینید که دختر به دنیا آورده اید و در واقعیت نیز باردار هستید ،دختری به دنیا خواهید آورد و او در بین فامیل بسیار محبوب خواهد بود.

تعبیر خواب نوزاد از نظر ابراهیم کرمانی

اگر در خواب ببینید که یک نوزاد سر راهی پیدا کرده اید به این معنی است که از جایی که انتظارش را ندارید ، سودی به شما خواهد رسید.

مطلب پیشنهادی : تعبیر خواب سیب

تعبیر خواب نوزاد از نظر برخی از معبرین غربی

 •  تعبیر خواب نوزاد خوشبختی است
 • اگر مرد هستید و در خواب نوزاد را در بغل مادرش ببینید نشان دهنده این است که روزگار خوشی در انتظار شماست
 • اگر در خواب نوزاد کم وزن و دچار بیماری ببینید نشان دهنده غم و اندوه است
 • اگر در خواب بچه را کتک بزنید فرد بی عدالتی هستید
 • اگر بچه را در حال دویدن ببینید نشان دهنده خوشبختی شماست
 • اگر در خواب ببینید که نوزادی را کشتید نشان دهنده این است که شما به اشتباه خود در زندگی پی برده اید و در تلاش هستید تا آن را جبران کنید.
 • در صورتی که در خواب بازی کردن با نوزاد را ببینید به این معنی است که شما در کار خود موفق هستید.
 • اگر در خواب ببینید که همسر شما باردار است و نوزادی در بغل دارد نشان دهنده این است که شما عاشق همسر خود هستید.
 • اگر در خواب ببینید که نوزاد زشتی دارید ، شما در زندگی خود بسیار بد شانس هستید

سایر تعبیر خواب های مربوط به این موضوع :

تعبیر خواب نوزاد ناقص الخلقه چیه ؟

شما از چیزی خجالت می کشید. ممکن است کار و یا معامله ای انجام داده اید که برای شما بسیار ناراحت کننده بوده است .

تعبیر خواب نوزاد چشم آبی چیه ؟

این خواب به معنی احساس زیبایی و غرور است .شما اعتماد بنفس بالایی دارید .

تعبیر نوزاد نارس چیست ؟

دقیقا مانند نوزاد ناقص الخلقه است .

تعبیر خواب نوزاد پسری که حرف میزند؟

شدیدا نیاز دارید با کسی یا کسانی درد و دل کنید

تعبير خواب عوض كردن پوشك بچه ؟

در برخی از جنبه های زندگی خود باید تغییراتی انجام دهید.ممکن است در زمینه کاری با کسی شریک شده اید و این شراکت به نفع شما نیست

دیدن خواب بچه دختر در بغل داشتن ؟

به گذشته زیاد فکر می کنید و در حسرت انجام برخی از کارهای گذشته هستید.

تعبیر خواب نوزاد زخمی چیست ؟

کسی و یا چیزی به شما صدمه روحی بسیار بزرگی وارد کرده است .ممکن است خیانت دیده اید.

شستن مدفوع نوزاد دختر یا پسر

شما احساس می کنید وقت خودتان را بیهوده هدر داده اید و نتیجه ای که به دست آورده اید ، چیزی در حد هیچ است.

عبارت های مرتبط :تعبیر خواب بچه دار شدن پسر ، پسر زاییدن ، پسر دار شدن، تعبیر خواب بچه داشتن دختر مجرد تعبیر خواب پسر دار شدن حضرت یوسف تعبیر خواب زایمان طبیعی پسر ، نوزاد دختر ، ابن سیرین

این مطلب برای شما مفید بود ؟

ستاره سمت چپ بیشترین امتیاز است.لطفا به نویسنده این مطلب ستاره بدید.

میانگین آراء / 5. تعداد:

اولین نفری باشید که به این نویسنده امتیاز میده 🙂

خیلی متاسفم که مطلب رو دوست نداشتی

برای ارتقاء مطلب کمکم میکنی ؟

لطفا دلیل اینکه مطلب رو دوست نداشتی بهم بگو

نظر یا سوال شما در این مورد چیه ؟

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود و محرمانه است.در صورتیکه ایمیل معتبر و بدون www وارد کنید دیگران میتوانند به شما پاسخ دهند و این پاسخ برای شما ایمیل خواهد شد.

32 نظر ارسال شده است.
 1. Zb می گوید

  سلام من خواب میدیدم ک همسرم 9 قلو داره به دنیا میاره و من کمکش میکنم و یکی یکی بچه هارو تو بغلش میزارم بدن نوزادا تتو داشت لطفا جواب بدین ممنون

 2. ......... می گوید

  در خواب دیدم که من که ۴۰ سال دارم و خاله ام که شصت سال سن دارد هر دو بچه به دنیا آوردیم اما بچه من مرده بود و بچه خاله ام که پسر بود من به او شیر می دادم تعبیر این خواب چیه ؟

 3. سارینا می گوید

  سلام
  من مجرد هستم. خواب دیدم یه پسر (کسیه که میشناسمش ولی فامیل نیست، غریبه اس) با یه بچه قنداقی اومده بود خونمون. من هم وقتی بچه رو بغلش دیدم خیییلییی دلم میخواست من هم بغلش کنم و اینکار هم کردم . بچه رو ازش گرفتم. بچه خواب بود، ولی رو صورتش پوشیده بود، خیلی مشخص نبود. فقط سرش مشخص بود که روش دست کشیدم. کم کم همه اومدن دورم جمع شدن. خواهرم پارچه ی رو صورت بچه رو برداشت ، بچه هه بیدار شد ولی سرو صدا نکرد، فقط چشماشو کمی باز کرد. بعدشم بیدار شدم.
  این تعبیر داره؟

 4. یونس می گوید

  سلام من آقایی ۳۰ ساله مجرد هستم من در خواب دیدم که یه دختر بین ۳تا۴ ساله دارم و یه بچه شیرخوار داشتم ولی جنسیت شیرخوار رو نمیدونم چی بود و یه خانم که نمیدونم زنم یا مادرم بود داشت با قاشق بهش شیر میداد من با توجه اینکه به خاطر یه سری مشکلات احتمال بچه دار شدنم در زندگی واقعی کم هست به همین خاطر توی خواب داشتم خداروشکر میکردم که بچه دار شدم و از اون مهم تر اینکه دختر هم داشتم چون همیشه یکی از آرزوهایم دختر داشتن هست حالا تعبیر این خوابم چی هست؟؟

 5. سحر می گوید

  سلام من خواب دیدم که پسر بچه که دهنش معلوله با مادرش اومدن دیدن مون و من هم با وجود عیبش خیلییی باهاش مهربون بودم و تو بغلم گرفته بودمش بچه دو ساله اینا بود تعبیرش چیه؟؟

 6. ...... می گوید

  من تو خواب دیدم که با بابام تو ماشین هستم و یه بچه کوچولو تو هوای بارونی افتاده دنبال ماشین و پشت سر من میاد میشه لطفاً تعبیرش رو بگید ممنون

 7. Rezaei می گوید

  سلام ببخشید مادر من خواب دیده که سه نوزاد ناشناس رو دفن کردن در حالی که اون ها زنده بودند و به مادر من گفتند که برو یکی از اونها رو در بیاره از خاک
  و در اورد میخواستن اون بچه رو از مادرم بگیرن که مادرم فرار کرد.لطفا تعبیرش رو بگید

 8. پری می گوید

  سلام من تو خواب دیدم توخونه خودم هفت نوزاد پسر به دنیا میارم و دراخر یک نوزاد دختر و توخواب خیلی ناراحتم که شوهرم بفهمه این همه بچه اوردم عصبانی میشه و توخواب میخوام که بچه هارو بندازم دور ویکیشو نگه دارم اما به نوزادهاکه نگاه میکنم دلم نمیاد براهمین تصمیم میگیرم همشو نگه دارم بلاخره شوهرمم میاد اما اصلا با دیدن نوزادها ناراحت نمیشه!
  چون اکثرخواب های من درست ازاب درمیاد و تعبیرش به واقعیت تبدیل میشه خواستم تعبیر اینو دقیقا بدونم متشکرم.

 9. ریحانه می گوید

  سلام.من خواب دیدم همکارم مورد علاقه ام که از وضعیت تاهلشون اطلاع ندارم یه بچه ۸ ۹ ساله داره

 10. R. D می گوید

  سلام من متاهلم و دوتا بچه دارم خواب دیدم یه نوزاد دختر دارم که یک چشم داره به طوری که وسط دو تا ابروش فقط یه چشم داشت و توی یه جشنی بودم که پیزاهن مجلس تن نوزادم کرده بودم دیدم خرابکاری کرده به لباسش پس داده با دختر خواهرم رفتیم تو دستشویی بچه رو شستم و لای خشک کن پیچیدم و دختر خواهرم رو فرستادم براش لباس بیاره که همونطور که منتظر بودم از خواب پریدم میشه لطف کنید و زودتر تعبیرش رو بهم بگید

 11. الیزابت ۲۲۰ می گوید

  سلام من بار دارم دیشب خواب دیدم دو نوزاد یکی زنده و دیگری مرده رو یک غریبه به ما داد زنده را به مادرم دادند که او را شیر دهد.

 12. عاطفه می گوید

  سلام
  همسرم خواب دیدن ک نوزادی داریم چند روزه در صورتیکه بچه نداریم کلا
  بفاصله یک روز مادرم هم خواب یک نوزاد چند روزه رو برای ما دیدن
  تعبیرش چی میشه
  ممنونم

 13. معصومه می گوید

  سلام
  همسرم خواب دیده پنج فرزند داریم
  یک پسر چندماهه
  و چهارقلو ظاهرا دختر و نوزاد
  دو تا از آنها را روی تخت گذاشتم به هم چسبیده بودند و یک سر داشتند.
  پسر و این دو دختر پوستشان سفید بود.
  دخترها موی سرشان بلوند بود.

  1. مهدی می گوید

   5 سال قحطی و 5 سال برکت منتظر شماست!

 14. آیناز می گوید

  سلام اگه میشه بگید تعبیر خوابم چیه چون تو موارد بالا بهش اشاره نکرده بودن

  مامانم چند وقت پیش به دلیل ازداواج فامیلیش بابا م بچه دارشدن ولی ترسیدن که بچه مشکلی داشته باشه و اونو سقط کردن ولی مامانم میگفت همه حالتای بارداریش بامن متفاوت بوده و مطمئن بوده بچه پسر بوده
  دیشب خواب دیدم مامانم یه پسر به دنیا اورده خیلی هم خوشگل بود ولی چن جای صورتش ماه گرفتگی وجود داشت
  که من رفتم از دکتر پرسیدم و دکتر گفت چیز مهمی نیست و چند وقت دیگه بچه رو بیارید که ماه گرفتگیشو از بین ببره

  البته یه چیز دیگه ام تو خوابم خیلی عچیب بود اینکه تو راهرو بیمارستان چند دور مثل تواف تو خونه خدا چرخیدمو صلوات فرستادم
  اگه میشه تعبیرشو بهم بگید ممنون

 15. تارا می گوید

  سلام،خواب دیدم یک نوزاد پسر با سه پا و دوناحیه تناسلی بدنیا آوردم که مادرم یم ناحیه تناسلی بچه رو کند و دور انداخت و من از داشتن چنین بچه ای واقعا مستاصل شده بودم،بعدش دیدم که با مادر و خواهرم در حال کنک به یک اسایشگاه بودیم که اون پسر با سه تا پاهم توی اسایشگاه بود و بزرگ شده بود حدود 18 ساله که با خواهرم به هم نشونش دادیم ولی اون نمیدونست که من مادرش هستم

 16. Mina می گوید

  سلام من دختری مجرد هستم دیشب خواب دیدم یک فرزند پسر دنیا اوردم و خیلی نگران ابروم هستم که مبادا باکره بودنمو ازدست داده باشم و بهم گفتن تو زایمان کردی باکره ای هنوز و زایمانمم طبیعی بود و مادرم پیشم بود و براش توضیح دادم ولی اون خندید و درخواب بعد از دو سال با پسری ازدواج کردم که دوستش دارم و در عروسی خیلی خوشحال بودیم

 17. H می گوید

  سلام من در خواب دیدم کە مادرم کە بیوە هست دارای بچە ی دختر شدە است و او هم میخندد هم گریە کند و من هم مادرم را نفرین میکردم و گریە میکردم کەاین بچە چیست و بسیار زیبا بود و بعد دیدم یکی از دوستانم کە مجرد است در حال زایمان است ترس تمام تنم را گرفتە بود آیا شما میدانید تعبیر آن چیست؟؟ با سپاس

 18. کیمیا می گوید

  سلام.من مجردم و خواب دیدم یه دوقلونوزاد(یک دختر و یک پسر)داشتم که درحال خوابوندن اونا بودم،یک بچه نوزاد هم داشتم که خوابیده بود.

 19. بهزاد بارانی می گوید

  سلام من در خواب دیدم که پسر داداشم تازه بچه دار شده است که اهل خانوادمون وچند تا از فامیلامون دور هم جمع شده بودند که پسر داداشم بغل مامانش بود خونه شلوغ بود وهمه داشتن با همدیگه صحبت می کردنند که چشمم به یکی از دختران فامیلامون افتاد ونگاه همو برگردوندم بدون اینکه به اون حسی داشته باشم

 20. بهزاد بارانی می گوید

  سلام من در خواب دیدم که پسر داداشم تازه بچه دار شده و اهل خانوادمون وچند تا از فامیلامون دور هم جمع شدن وبچه بغل مامانش بود تو این لحظه چشم به یکی از دختران فامیلامون افتاد که سرش پایین بود بدون انکه به اون حسی داشته باشم

 21. Shabnam می گوید

  سلام من خواب دیدم پسر نوزادی که صورت خیلی نورانی داشت و خندان بود در بالکن اطاقم دیدم اما فقط صورتش شخص بود خیلی نورانی و خوشگل بود میخندید من یواش یواش سمتش رفتم اما یه هو ناپدید شد

 22. Eli می گوید

  سلام
  خسته نباشید
  دیشب خواب دیدم توی یه ساختمون چند طبقه متروکه و خالی از وسیله هستم تو یکی از طبقه ها یه خانم کف خونه به شکم افتاده بود و مریض حال بود و یه نوزاد کوچیک داشت همسرش مدام شکنجه ش داده بود . زنه از من میخواست که نجاتش بدم و از اونجا فراریشون بدم چند بار میخواستم ببرمشون اما همسرش نمیذاشت و جلومون رو میگرفت تو یکی از این فرار کردنا نوزاد رو توی پایین ترین طبقه دیدم بغلش کردم که با خودم ببرمش یه دفعه به حرف اومد گفت بابام اینجاست و قایم شده الان میاد (جالب اینکه فقط با من حرف میزد و اینکه تو این سن بچه حرف نمیزنه)
  بچه رو سریع گذاشتم زمین اما انقدر مظلوم نگام کرد با خودم گفت خجالت نمیکشی میخوای یه بچه رو تنها ول کنی بری دوباره بغلش کرد و چند قدم رفتم عقب که پدرش جلوم رو گرفت

 23. ستایش می گوید

  سلام خواب دیدم دو نوزاد لخت کنارم خوابیدن و یکی روی خار خوابیده بود و اون یکی روی جای راحت

 24. نازنین می گوید

  باسلام،دختری۱۹ساله مجرد هستم در خواب دیدم که فرزند دوقلو پسر به دنیا اورده ام،ازداج کرده بودم ولی همسرم را ندیدم،و همچنین دو خرگوش داشتم که بین داشتن انها و فرزند های دوقلویم در خواب ارتباط برقرار کرده بودم،و همچنین بنظر میرسید که توجه کافی به من نمیشد با اینکه تازه بچه هارا به دنیا اورده بودم،وانگار برای بقیه عادی بود،ممنون میشم تعبیرشو بدونم

 25. Raha می گوید

  سلام خواب دیدم دارم از نوزادی پرستاری میکنم و زمانی که دسشویی کردوقتی خواستم زیر آب تمیزش کنم از کمر جدا کرده بودمش و بدنشو که شستم دوباره وصلش کردم و میخندید تعبیرش؟؟؟

 26. محمد می گوید

  سلام، من پدر هستم و پسرم ۱۶ روز پیش بدنیا امد، قبل نماز صبح خواب دیدم نوزاد تو بغل من هست و به من گفت سردمه، تعبیر این خواب چیست؟

 27. Fariba می گوید

  سلام خواب دیدم خواهرم زایمان در خانه کرد و دو نوزادش مرده به دنیا آمد و یه نوزاد دختر و یه نوزاد پسر زنده ماندن و من و خواهرم به این دو شیر می‌دادیم تا سیر شوند نوزاد ها خیلی هم زیبا بودند تعبیرش چه میشود

  1. bahar می گوید

   سلام من خواب دیدم صاحب فرزندنوزاد پسری شدم که سربزرگی داشت و راه میرفت .تعبیرش چیه

 28. زهرا می گوید

  من خواب دیدم به خانمی باردار بود و بچشد نمی خواست و منم داشتم راضیش میکردم که بچه بدنیا اومد بده به من ازش تا مراقبت کنم وقتی بچه بدنیا اومد من بغلش کردم چندان زیبا نبود چون برام عادی بنظر می رسید چون اکثر نوزاد ها بدنیا میان خیلی زیبا نیستن وقتی نوزاد رو گذاشتم زمین روی فرش مدفوع کرد در حجم زیاد البته جنسیتش رو نفهمیدم

  1. Nazi می گوید

   سلام من زنداییم خواب دیده که بچه دار شدم در صورتی که من دخترم و هنوز مجردم خواستم بدونم تعبیر دقیق این خواب چیه ممنون میشم اگه جواب بدید

 29. Yama می گوید

  نوزاد را خواب دیدم ، متوجه شدم که هم بچه است و هم دختر یعنی هر دو آلت تناسلی را داشت چی معنی دارد ؟