تعبیر خواب دارکوب - دیدن دارکوب در رویا چه معنی داره؟

دیدن دارکوب در خواب اصلا رایج نیست و معمولا هم خوابهایی که مربوط به این پرنده هستند معنی خاصی ندارند . در هر صورت معنی خواب‌هایی که در مورد پرنده‌ها می‌بینیم ، در اکثر موارد بستگی به حس ما نسبت به آن پرنده در واقعیت دارد. برای مثال اگر دونفر خواب شبیه به هم در مورد دارکوب ببینند ، معنی خواب کسی که به دارکوب علاقه دارد با معنی خواب کسی که از این پرنده می ترسد کاملا متفاوت خواهد بود.

از طرف دیگر جزئیات خوابی که دیده ایم می تواند برای معنی کردن این خواب کمک کننده باشد. با توجه به اینکه به محض بیدار شدن  و با گذشت زمان میزان بیشتری از خوابمان را فراموش می کنیم ، اگر خوابی دیده اید که معنی آن برایتان بسیار مهم است می توانید به محض بیدار شدن ، هر آنچیزی را که به یاد می آورید سریعا یادداشت کنید تا از فراموش کردن خواب جلوگیری شود.


تعبیر خواب دارکوب

دیدن خواب دارکوب معمولا می تواند به معنی تلاش و کوشش شما برای حل کردن مشکلی و را برای رسیدن به هدفی خاص باشد. از آنجایی که جزئیات خوابی که دیده اید در این مورد بسیار مهم است توصیه میشود قبل از معنی کردن خوابتان تا جایی که می توانید جزئیات بیشتری را به یاد بیاورید و اگر چیز زیادی از خوابتان را به یاد ندارید کلا آن را فراموش کرده و به فکر تعبیر کردنش نباشید.

تعبیر خواب دارکوب


تعبیر خواب شکار کردن دارکوب

اگر در خواب ببینید که در حال شکار کردن دارکوب هستید می تواند به این معنی باشد که استقلال کافی ندارید و فردی وابسته به دیگران هستید. برای حل مشکلاتتان به جای اینکه خودتان تلاش کنید مدام به دنبال کسی هستید که به شما کمک کند و مشکل شما را حل کند . به همین دلیل معمولا فرصت های طلایی زندگیتان را از دست می دهید و برای انجام کارهای مهم بیش از حد وقت تلف می کنید. این رفتار باعث شده از که به شدت از دیگران عقب بیافتید و پیشرفت نکنید.

بخوانید : تعبیر خواب طوطی


تعبیر خواب غذا دادن به دارکوب

شما فردی فداکار هستید که در برخی موارد حتی می تواند به ضرر خودتان تمام شود . دوست دارید که به اطرافیانتان کمک کنید و این حس کمک کردن باعث می شود که برای انجام کارهای خودتان با مشکل مواجه شوید . شما حتی گاهی کارهای دیگران را به کارهای خودتان ترجیح می دهید و بیشتر از اینکه به فکر خودتان باشید به فکر حل کردن مشکلات اطرافیانتان هستید. کم کم به این فکر می کنید که این رفتار شما باعث شده است که برخی از آنها از شما سوءاستفاده کنند و قدر کمکهای شما را نمی دانند.

بخوانید : تعبیر خواب خانواده


تعبیر خواب دارکوب بزرگ

اگر در خواب یک دارکوب بزرگ ببینید معمولا به این معنی است که یک هدف بسیار بزرگ برای خودتان در نظر گرفته اید و خوب می دانید که رسیدن به این هدف بسیار سخت است و نیازمند تلاش و زمان بسیار زیاد است. خودتان را برای همه چیز آماده کرده اید و تقریبا چیزی برای از دست دادن ندارید و مجبور هستید که در این مسیر به موفقیت برسید و انتخاب دیگری ندارید.


تعبیر خواب تعقیب کردن دارکوب

اگر در خواب ببینید که به دنبال دارکوب هستید و می خواهید آن را بگیرید ولی موفق نمی شوید می تواند به این معنی باشد که برای رسیدن به موفقیت به سختی تلاش می کنید ولی هرچقدر بیشتر تلاش می کنید کمتر نتیجه می گیرید. گاهی فکر می کنید که دیگر هیچ وقت به اهدافتان نخواهید رسید و توان موفق شدن در اهدافتان را ندارید.

تعبیر خواب تعقیب کردن دارکوب

بخوانید: تعبیر خواب تعقیب شدن


تعبیر خواب دارکوب زخمی

اگر در خواب یک دارکوب زخمی ببینید میتواند به این معنی باشد که احساس ناامیدی می کنید و حس می کنید که توان ادامه راه را ندارید . حس می کنید که دیگر هیچ هدف مشخصی ندارید. شاید کمی احساس پیری می کنید و یا حس می کنید که دیگر برای تلاش کردن و موفق شده خیلی دیر شده است. کمی احساس تنهایی می کنید و فکر می کنید که بودن و یا نبودن شما برای کسی مهم نیست.


اگر در خواب تعداد زیادی دارکوب ببینید

اگر در خواب ببینید که در یک جا تعداد زیادی دارکوب وجود دارد می تواند به این معنی باشد که حس می کنید دیگران بیشتر از شما موفق هستند و حس می کنید که موفقیت آنها به دلیل تلاشهای بیشتر و هدفمندتر آنها بوده است و شما در این مورد کم کاری کرده اید. دوست دارید که شما هم بتوانید مانند آنها باشید و با تلاش زیاد به جایگاهی برسید که آنها در آن هستند.

بخوانید :‌تعبیر خواب مار


تعبیر خواب دارکوب در حال پرواز

اگر در خواب ببینید که دارکوب آزادانه در حال پرواز کردن است می تواند به این معنی باشد که حس خوبی نسبت به خودتان و موفقیتهایی که کسب کرده اید دارید. شما برای رسیدن به هدفی به شدت تلاش کرده اید و فکر می کنید که به هدفتان رسیده اید و یا به زودی می توانید به آن برسید.از این که برای این مورد به خوبی تلاش کرده اید از خودتان به شدت راضی هستید و احساس آرامش می کنید.

بخوانید :‌تعبیر خواب پرواز کردن


تعبیر خواب تیراندازی کردن به دارکوب

اگر در خواب ببینید که درحال تیراندازی و شلیک کردن به دارکوب هستید و می خواهید آن را شکار کنید می تواند به این معنی باشد که شما خودتان را باعث و بانی شکستهایتان می دانید و فکر می کنید که فرصت های بسیار زیادی را در گذشته از دست داده‌اید که باعث عقب ماندنتان از دیگران شده است .

بخوانید :‌تعبیر خواب تیراندازی کردن

نظرات: 0 مشاهده