تعبیر خواب خانه – معنی دیدن خانه و منزل در خواب – تعبیر متفاوت

()

تعبیر خواب خانه چیست؟

فکر نمی کنم بتوانید کسی را پیدا کنید که خواب خانه خود را ندیده باشد. این خواب گاهی می تواند بسیار وحشتناک باشد و گاهی هم می تواند باعث زنده شدن خاطرات کودکی شود.خانه و اتاق های آن می تواند معنی نزدیک به هم داشته باشد که در ادامه این مطلب سعی می کنیم به صورت کامل به آنها اشاره کنیم.برخی از رایج ترین خواب هایی که درباره خانه و اتاق های داخل آن دیده می شود عبارتند از :

 •  دیدن خواب خانه پدری
 • دیدن خواب خانه دوران بچگی
 • دیدن خواب خانه بهم ریخته و اتاق های بهم ریخته
 • خانه ای که کسی در آن خانه مرده است
 • تعبیر خواب خانه متروکه و خرابه
 • خانه ای که در حال ساخت است و نیمه کاره است .
 • تعبیر خواب اسباب کشی به خانه جدید
 • و ….
تعبیر خواب اتاق خواب
تعبیر خواب اتاق خواب

تعبیر دیدن خانه در خواب

اندازه خانه ، چیزهایی که در خانه هستند ، شلوغ بودن خانه ، اتاق های خانه و هر چیزی که در خانه می بینید می توانند بازتاب افکار و خاطرات روزانه و گذشته ما باشند.وضعیت و اندازه منزل می تواند به ما کمک کند تا معنای خواب را بهتر درک کنیم.اگر در خواب ببینید که وارد خانه خود شدید ولی آن خانه برای شما بسیار غریبه بود به حدی که انگار هیچ وقت آن را ندیده بودید می تواند به این معنی باشد که شما رویاها و آرزوهایی داشتید که برای شما بسیار مهم بوده اند ولی به هر دلیلی مجبور شدید که آن آرزوها را فراموش کنید. ناخودآگاه شما هنوز به آنها توجه دارد و آن آرزوها در درون شما هنوز زنده هستند.

تعبیر خواب خانه کوچک

احساسات ما در خواب می تواند برای تعبیر آن خواب بسیار کمک کننده باشد. اگر در خواب ببینید در خانه ای هستید که احساس می کنید آنجا برای شما خیلی  کوچک است و باعث ناراحتی و دلتنگی شما می شود ، نشان دهنده این است که شما در وضعیتی قرار دارید که استعدادها و احساس شما را بسیار محدود کرده است و این محدودیت باعث عدم پیشرفت شما و ایجاد حس افسردگی در شما شده است . ممکن است مجبور به انجام شغلی هستید که علاقه ای به آن ندارید و آینده ای برای خودتان نمی بینید. یا ممکن است ازدواج کرده اید و ازدواج شما درست نبوده و حالا در رنج وعذاب هستید .

مطلب پیشنهادی :‌تعبیر خواب مرده

تعبیر خواب خانه بزرگ

اگر در خواب ببینید به خانه ای وارد شدید که بسیار بزرگ و دلباز بود می تواند به این معنی باشد که شما از وضعیت زندگی و کار خود کاملا رضایت دارید و به آرامش رسیده اید. شما ایده های بزرگی در سر دارید و معتقد هستید که قدرت رسیدن به این ایده ها را دارید.

دیدن خانه و ساختمان کهنه در خواب

نوع خانه ای که در رویای خود می بینید نیز می تواند بسیار بر تعبیر خواب آن موثر باشد.اگر در خواب ببینید در «خانه ای کهنه و فرسوده» زندگی می کنید که هر لحظه امکان ریزش آن وجود دارد می تواند به این معنی باشد که شما نیاز به تغییرات اساسی در رفتار ، افکار و شیوه زندگی خود دارید. این شیوه زندگی که در پیش گرفته اید و این افکار و رفتار شما نمی تواند بیش از این ادامه داشته باشد . شما از درون خسته شده اید و خودتان هم می دانید که حتما باید تغییر بزرگی در خود ایجاد کنید وگرنه ادامه این رویه می تواند باعث نابودی شما شود.

تعبیر خواب آپارتمان

اگر در خواب خانه های زیاد و یا مجتمع آپارتمانی بینید می تواند اینگونه تعبیر شود که شما برنامه ریزی و آرزوهای بلند مدتی برای خود دارید و این آرزوها و اهداف را برای خودتان به خوبی منظم کرده اید .شما مسیر زندگی خود را به خوبی در دست دارید و می دانید که در آینده چه کارهایی باید انجام دهید. به طور کلی انسان آینده نگری هستید و برای هر اتفاقی ، قبل از وقوع آن ، برنامه دارید .

تعبیر دیدن خانه مادر بزرگ و پدر بزرگ در خواب

دیدن «خانه مادر بزرگ و پدر بزرگ در خواب» بسیار رایج است و معمولا معنی خاصی ندارد و مغز و ذهن شما در حال مرور و دسته بندی خاطرات گذشته است . معمولا اگر کودکی خوبی داشته اید این خواب نیز دلچسب و شادی آور خواهد بود و خاطرات خوش شما را دوباره زنده می کند ولی اگر کودکی سختی را پشت سر گذاشته اید ، دیدن خواب خانه مادر بزرگ و پدر بزرگ نیز می تواند برای شما ناراحت کننده و عذاب آور باشد .

تعبیر خواب اتاق پذیرایی
تعبیر خواب اتاق پذیرایی

خواب خانه ای که اتاق های بسیاری دارد

اگر در خواب ببینید که «خانه شما اتاق های زیادی دارد» که آن اتاق ها را نمی شناسید می تواند نشان دهنده ایجاد تحول جدید در شخصیت شما باشد .این خواب می تواند بسیار گیج کننده باشد . شما ممکن است شخصیت بسیار خوبی در خود دارید که حتی خودتان هم از آن بی اطلاع هستید.برای کشف این شخصیت خوب می تواند از اطرافیان و عزیزانتان کمک بگیرید.از آنها بخواهید تا چند مورد از خوبی های شخصیتی شما را نام ببرند .مطمئنا در بین این خوبی ها ، چیزهایی از خودتان کشف خواهید کرد که حتی خودتان هم از وجود آن بی اطلاع هستید .

تعبیر خواب حمام و دوش گرفتن

اگر در خواب ببینید که در حال حمام کردن و یا دوش گرفتن هستید می تواند نشان دهنده این باشد که شما احساس می کنید خودتان را باید از شر چیزی و یا اخلاق و رفتاری خاص پاک کنید.ممکن است شما صاحب شرکت و یا تولیدی هستید که یک یا چند نفر از کارمندان شما به خوبی برایتان کار نمی کنند و شما از دورن حس می کنید که باید سریعا آنها را اخراج کنید و احساستان مانع شماست. ممکن است این افراد از آشنایان شما هستند و یا شما به دلیل احساس ترحم نمی توانید آنها را اخراج کنید.

برای تصمیم گیری درست باید احساسات را کنار گذاشته و عاقلانه رفتار کنید. ممکن است همسر شما باعث عذاب روحی شماست و جلوی پیشرفت شما را گرفته است .ولی به هر دلیلی نمی توانید از او دل بکنید. این حس می تواند شما را نابود کند .سریعا تصمیم بگیرید و اگر همسر شما قصد تغییر رفتار ندارد ، سریعا از او جدا شود. خود شما بهتر از هر کسی می دانید چه چیزی در زندگی شما وجود دارد که شما باید آن را تغییر دهید ولی احساساتتان جلوی این تغییر را گرفته است .این فرد و یا چیز ، روح شما را آزرده است و در حال نابود کردن شماست . سریعا از شر او خلاص شوید .

ما در حمام بسیار آسیب پذیر هستیم .دیدن خواب حمام نیز به همین مورد اشاره دارد . کسی که باعث غذاب روحی شماست دقیقا می تواند به شما آسیب بسیار زیادی وارد کند.او کسی است که به خصوصی ترین بخش های زندگی شما دسترسی دارد و به راحتی می تواند برای شما دردسر ایجاد کند.

دیدن اتاق خواب

دیدن اتاق خواب در رویا می تواند به شما درباره درک بیشتر از شخصیتتان کمک برگی کند.اتاق خواب می تواند منعکس کننده افکار ، احساسات ، خواسته ها ، آرزوهای شما باشد .این خواب حتی می تواند بخش هایی از زندگی شما را که باعث احساس ناامنی در شماست ، نمایان کند.همچنین دیدن اتاق خواب معمولا به تمایلات جنسی شما مربوط است . زیگموند فروید اعتقاد داشت هر چیزی که در خواب در اتاق خواب خود ببینید نماد تمایلات جنسی شماست .

اگر در اتاق خواب شما کس دیگری خوابیده است نشانگر این است که به شما خیانت شده است . اگر در خواب ببینید که در اتاق خواب احساس راحتی نمی کنید می تواند به این دلیل باشد که از روابط جنسی خود رضایت ندارید .

تعبیر خواب حیاط خانه
تعبیر خواب حیاط خانه

تعبیر خواب اتاق نشیمن

هر آنچه که درباره اتاق نشیمن در خواب می بینید می تواند به نحوی مربوط به روابط اجتماعی شما باشد. اگر در خواب ببینید که اتاق نشیمن به هم ریخته و شلوغی دارید به این معنی است که روابط اجتماعی شما چندان منظم و درست نیست و برنامه خاصی برای این موضوع ندارید.شما شخص سردرگمی هستید و نمی دانید با اطرافیان خود چگونه باید رفتار کنید.

معنی خواب آشپزخانه

دیدن آشپزخانه در رویا نشان دهنده قلب و روح ماست.هر چیزی که در آشپزخانه می ببینید می تواند بر روی تعبیر این خواب تاثیر گذار باشد به همین دلیل بسیار بهتر است که جزئیات خواب خود را به یاد داشته باشید .اگر در خواب ببینید که در آشپزخانه بیش از حد غذا پخته اید به این معنی است که شما نگرانی ها و درگیری های ذهنی بیش از حدی دارید که اکثر این نگرانی ها مربوط به دیگران و عزیزان شماست .

اگر در خواب ببینید که آشپزخانه شما بسیار به هم ریخته و شلوغ است نشان دهنده این است که شما در ذهنتان افکار مبهم و بسیار زیادی دارید که حتی می تواند باعث خستگی روحی شما و مشکل در تصمیم گیری های درست شود.

تعبیر خواب زیرزمین خانه

دیدن زیر زمین خانه معمولا نشان دهنده حالات ذهن ناخودآگاه شماست.اگر در خواب ببینید که وارد زیرزمین تاریک و بدون نور شده اید به این معنی است که شما در زندگی خود احساس نا امنی می کنید و به کمی آرامش ذهنی نیاز دارید.اگر در خواب ببینید که وارد یک زیر زمین شلوغ و پر از آشغال شدید می تواند نشان دهنده این باشد که ذهن شما مشغولیت ها و درگیری های بسیار زیاد و بی موردی دارد و این درگیری های ذهنی ، تمام انرژی شما را هدر می دهد.

تعبیر خواب پنجره خانه

دیدن پنجره در خواب معمولا نشانگر آرزوها و برنامه های آینده شما هستند .باید دقت کنید و چیزی را که بیرون از پنجره دیده اید به صورت کامل به یاد بیاورید.این تصویر می تواند نگرش شما را به آینده نشان دهد.اگر در خواب ببینید که بیرون از پنجره هوا تاریک و یا بارانی است می تواند نشان دهنده این باشد که شما آینده خوب و روشنی برای خودتان پیش بینی نمی کنید.شما به حد کافی به خودتان اعتماد ندارید .

 • اگر پنجره را بخار گرفته بود نشان دهنده این است که آینده برای شما مبهم است و هیچ ذهنیتی از آینده خود ندارید
 • اگر در پشت پنجره ببینید که شب است و ماه در آسمان دیده می شود یعنی شما احساس می کنید جای زنی در زندگی شما خالی است .
 • اگر در آسمان ستاره های زیادی وجود دارد یعنی شما آرزوها و اهداف زیاد و بزرگی دارید و با انرژی زیاد تلاش می کنید تا به این اهداف بزرگ برسید .
 • اگر در آسمان آفتاب ببینید نشان دهنده این است که شما فرد شادی هستید و برای آینده خود خوشبین هستید
 • اگر شیشه پنجره شکسته باشد یعنی شما نا امید و سرشکسته شده اید و احساس می کنید تمام برنامه ها و آرزوهای شما با شکست مواجه شده است

تعبیر خواب راهرو

راهروهای خانه معمولا اتاق های مختلف را به هم دیگر متصل می کند. اگر شما در خواب ببینید که اتاق های زیادی در راهروی خانه شما وجود دارد به این معنی است که شما در بین انتخاب از چند گزینه مختلف مردد مانده اید.نمی دانید برای آینده خود چه تصمیمی باید بگیرید . برای مثال اگر زندگی زناشویی خوبی ندارید ، نمی توانید بین ماندن و طلاق گرفتن تصمیم بگیرید و این دوراهی باعث نگرانی و عذاب روحی شما شده است . می توانید از فردی که به او اعتماد دارید کمک بگیرید .

اگر در خواب ببینید که از یک راهرو عبور می کنید ولی احساس می کنید که قبلا از آنجا عبور کرده اید و مسیر شما تکراری است ، به این معنی است که شما یک اشتباه را چندین بار تکرار می کنید و هیچگاه از اشتباهات خودتان عبرت نمی گیرید .

تعبیر خواب ایوان خانه

اگر در خواب ببیید که تنها در ایوان خانه نشسته اید و به مردم بیرون از خانه نگاه می کنید به این معنی است که شما فرد تنهایی هستید و از ته دل دوست دارید که وارد اجتماع شوید و دوستان زیادی داشته باشید ولی روش دوستیابی و اجتماعی بودن را نمی دانید. اگر در ایوان با افراد زیادی هستید نشان دهنده این است که شما فرد اجتماعی هستید .

تعبیر خواب کمد خانه

اگر در خواب ببینید که چیزی در کمد خانه قرار می دهید می تواند به این معنی باشد که شما رازهایی دارید که دوست ندارید افراد دیگر از آن راز با خبر شوند. اگر کمد خانه را باز کنید و داخل آن خالی باشد به این معنی است که شما راز بزرگی داشته اید که برملا شده است و این موضوع باعث ناراحتی شدید شما است .اگر داخل کمد شلوغ و به هم ریخته باشد شما خاطرات بدی در کودکی داشته اید که گاهی دوباره برای شما یادآوری شده و شما را ناراحت می کند .

تعبیر خواب آتش گرفتن و سوختن خانه
تعبیر خواب آتش گرفتن و سوختن خانه

تعبیر خواب سقف خانه

اگر در خواب ببینید که خانه شما سقف ندارد نشان دهنده احساس نا امنی شماست .اگر ببینید که سقف خانه شما چکه می کند نشان دهنده این است که کسی آزادی های فردی شما را مختل کرده است ولی به هر دلیلی نمی تواند جلوی او را بگیرید . اگر ببینید که سقف خانه شما زیبا و محکم است نشان دهنده این است که شما کاملا احساس آرامش و امنیت دارید و اعتماد بنفس بسیار خوبی دارید .

تعبیر خواب حیاط خانه

دیدن حیاط خانه در خواب معمولا به معنی دوران کودکی شماست .باید دقیقا توجه کنید که چه چیزهایی در حیاط خانه شما وجود دارد.اگر با ورود به حیاط خانه احساس نا امنی و نگرانی می کنید ، این حس مستقیما به شرایط موجود در کودکی شما اشاره دارد . اگر با ورود به حیاط خانه ، احساس خوبی دارید ، شما کودکی خوب و شادی داشته اید. اگر با ورود به حیاط ، احساس دلتنگی می کنید نشان دهنده این است که شما در کودکی حسرت هایی داشته اید . برای مثال ممکن است پدر و یا مادر خود را در کودکی از دست داده اید و از بابت اینکه آنها را ناراحت کرده اید عذاب وجدان دارید .

تعبیر خواب خانه دیگران

اگر در خواب ببینید که در خانه دیگران هستید می تواند به این معنی باشد که شما حسرت داشته ها و نوع زندگی اطرافیان خود را می خورید و آرزو دارید مانند آنها باشید.

مطلب پیشنهادی : تعبیر خواب بارداری

در ادامه به برخی از تعبیر خواب های قدیمی در مورد خانه اشاره شده است .

 • وارد شدن دزد به خانه » اگر در خواب ببینید که دزد به خانه شما وارد می شود به این معنی است که شما از طرف اطرافیان و جامعه خود مورد سرزنش قرار گرفته اید .
 • اتاق خواب » به معنی نگرانی شما از روابط جنسی تان است .
 • سقف خانه » می خواهید از تصمیمات و اعتقادات خود در برابر انتقادات دیگران دفاع کنید
 • دیدن خانه کوچک در خواب » اگر در خواب ببینید که در یک خانه کوچک هستید که از بودن در آن احساس راحتی نمی کنید ، می تواند نشان دهنده این باشد که شما احساس می کنید در زندگی به آن چیزی که لیاقتش را داشتید نرسیده اید .
 • اتاق غذاخوری » شما به خانواده و دوستان و آشنایان خود علاقه زیادی دارید . همیشه دوست دارید به هر بهانه ای دوستان و آشنایان خود را دور هم جمع کنید و یا مهمانی ترتیب دهید .
 • آشپزخانه » دیدن آشپزخانه در خواب نشان دهنده خلاقیت ذهنی شماست . اگر شما زن هستید نشان دهنده این است که شما به خود افتخار می کنید. اگر از آن دسته از زنانی هستید که اعتقاد دارید آشپزی وظیفه زن نیست ، دیدن خواب آشپزخانه می تواند نشان دهنده این باشد که کسی شما را بسیار ناراحت کرده و باعث ضرر و زیان مالی شما شده است .او شما را به کاری وادار می کند که شما از ته دل به انجام آن کار راضی نیستید .
 • دیدن انباری » انباری مخزن اسرار شماست . شما رازی دارید که نمی خواهید کسی از آن مطلع شود.
 • دیدن اتاق کودک » ممکن است دوست دارید بچه دار شوید . اگر با ورود به اتاق کودک احساس ناراحتی کردید می تواند به این معنی باشد که شما خاطرات بدی از کودکی خود در ذهن دارید .
 • دیدن خانه متروکه » اگر در خواب ببینید که خانه شما ویران شده است به این معنی است که شما گذشته تلخی داشته اید و حالا موفق به پشت سر گذاشتن آن شده اید .
 • اگر در خواب ببینید که در خانه تنها هستید و از این تنهایی احساس رضایت می کنید به این دلیل است که دوست دارید استقلال عمل بیشتری داشته باشید . اگر ببنید که از تنهایی خود راضی نیستید به این معنی است که شما احساس تنهایی می کنید و دوست دارید افراد بیشتری در دور و اطراف شما باشند . ممکن است دوست دارید تشکیل خانواده دهید (که البته در این دور و زمان و در ایران بیشتر اوقات در حد همان خواب و آرزو باقی می ماند.)
نظر منوچهر مطیعی درباره تعبیر خواب خانه

دیدن خانه به معنی زندگی و روزی است .اگر در خواب ببینید که خانه بزرگ و ثروتمندانه ای دارید و آن خانه متعلق به شماست به این معنی است که شما در آینده زندگی خوب و راحتی خواهید داشت .اگر خانه خرابه و ویرانه ببینید به این معنی است که شما در فقر و تنگدستی زندگی خواهید کرد .اگر در خواب ببینید که اتاق های خانه شلوغ ، در هم ریخته و خراب است بخشی از زندگی شما دچار مشکل خواهد شد .اگر خانه شما در محلی بود که هیچ خانه دیگری در اطراف منزل شما وجود نداشت به این معنی است که شما از جامعه دور خواهید شد .

نظر محمد ابن سیرین در مورد تعبیر خواب خانه

محمد ابن سیرین در این مورد می گوید : دیدن خانه در رویا به معنی زن است.اگر ببینید که ستون های خانه را کندید و از جای خود تکان دادید به معنی حامله شدن همسر شماست .اگر وارد خانه نو و جدید شدید به معنی ازدواج با زنی زیبا و توانا است .اگر ببینید که در گوشه خانه نشسته اید و دچار غم و اندوه هستید به معنی رسیدن زمان مرگ شماست .اگر ببینید که از خانه فرار می کنید و فراموش کرده اید که در خانه را قفل کنید به این معنی است که دچار غم و اندوه خواهید شد .

نظر حضرت یوسف در مورد تعبیر خواب خانه

دیدن خانه در خواب شادی و جشن است .

منوچهر مطیعی تهرانی در این مورد می گوید :

اگر در خواب ببینید که خانه شما خراب شده است به این معنی است که به شما ضرر مالی خواهد رسد .اگر در خواب ببینید که در خانه مخروبه در حال راه رفتن هستید و آن خانه متعلق به شما نیست به این معنی است که دچار گناه خواهید شد .

ابراهیم کرمانی در این مورد می گوید :

اگر در خواب دیدید که سقف خانه بر روی شما ریخت به این معنی است که شما ثروتمند خواهید شد .

تعبیر خواب آتش گرفتن خانه

دیدن سوختن خانه در رویا به معنی این است که شما تحولات عظیمی در رفتار و کردار خود ایجاد خواهید کرد.عادت های بد خوتان را تغییر خواهید داد و روابط خود را با دیگران اصلاح خواهید کرد.این خواب نشان دهنده احساس درونی شما به تغییر یافتن است .

تعبیر خواب های دیگر : تعبیر خواب آبتعبیر خواب پولتعبیر خواب مارتعبیر خواب گربه

این مطلب برای شما مفید بود ؟

ستاره سمت چپ بیشترین امتیاز است.لطفا به نویسنده این مطلب ستاره بدید.

میانگین آراء / 5. تعداد:

اولین نفری باشید که به این نویسنده امتیاز میده 🙂

خیلی متاسفم که مطلب رو دوست نداشتی

برای ارتقاء مطلب کمکم میکنی ؟

لطفا دلیل اینکه مطلب رو دوست نداشتی بهم بگو

نظر یا سوال شما در این مورد چیه ؟

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود و محرمانه است.در صورتیکه ایمیل معتبر و بدون www وارد کنید دیگران میتوانند به شما پاسخ دهند و این پاسخ برای شما ایمیل خواهد شد.

31 نظر ارسال شده است.
 1. AN_ALONE_OTAKU می گوید

  سلام من خواب دیدم که با خواهرم تو یه خونه ی کوچیک اپارتمانی ۴ طبقه زندگی می کنیم که جز من و خواهرم فقط دوستمون اونجا زندگی می کرد ، سارا اسم دوسته بود در صورتی که من همچین دوستی ندارم ، بعد سارا می خواد من رو بکشه ، در واقع من فهمیدم که سارا هی ادم می کشه . و بعد حمله ی سارا خونه یه سیستم بازی میاره و من و خواهرم از سارا فرار می کنیم ، از خونه فرار می کنیم و بعد سارا ما رو تو پارک نزدیک خونه پیدا می کنه ولی من سارا رو با تفنگ می کشم ، قشنگ یه خواب هالیوودی محشر بود ، می شه معنی‌شو بگید .؟

 2. P می گوید

  سلام
  من یه بار خواب دیدم که نصفه شب با مامانم رفیم خونه مامانبزرگم ولی مامانبزرگم مریض بود و نمیتونست تکون بخوره از روی تخت
  میخواستم برم تو اتاق لباسامو عوض کنم که یهو یه صدا و لرزش خیلی بزرگی حس کردم
  برگشتم از پنجره بیرونو(حیاط) نگاه کردم دیدم یه کوسه خیلی خیلی بزرگ با یه قیافه غیردوستانه افتاده توی حیط و میخواد به زور با تکون دادن خودش بیاد سمت در و در رو بشکونه بیاد تو
  هممون خشکمون زده بود و اتفاقا مامانبزرگم کنار در دراز کشیده بود و با ترس و تعجب بهم نگاه میکرد
  میخواستم برم بلندش کنم تا فرار کنیم ولی هرکار میکردم نمیتونستم پاهامو تکون بدم و هرچقدر جیغ و داد میزدم صدام درنمیومد
  میشه تعبیرش کنید؟

 3. P می گوید

  من خواب دیدم دارم از جلوی یه خونه نزدیک خونه خودمون رد میشم و درش باز بود،منم از کنجکاوی رفتم تو بعد یه سگ وحشی اوند و میخواست بهم حمله کنه میخواستم برم بیرون که دیدم یه سری آدم غریبه که قیافه هاشونم معلوم نیست با شنل جلوی در وایسادن و نمیزارن برم،برمیگردم به سگه نگاه کنم که میبینم یه گله بزرگ سگ وحشی آمادن که بهم حمله کنن.نمیدونم چیجوری شد ولی یهو دیدم از بین سگا رد شدم و رفتم سمت راه پله های زیرزمین و دارم میدوئم که بتونم یه راه فرار پیدا کنم،اون پایین توی هر طبقش یه در بود اولیو که باز کردم دیدم اون تو پر از سگه،رفتم طبقه پایین دیدم اونجا یه خرسه وحشیه که روی پاهاش وایساده و میخواد بهم حمله کنه،میرم پایین تر و میبینم یه اتاق متروکه و خالی و بزرگه که کسی نیست ولی یهو حس میکنم یه چیز روح مانند از کنارم رد میشه،انقد این اتفاق تکرار میشه تا اینکه از خواب بیدار میشم
  میشه تعبیرشو بگید؟!

 4. سعید می گوید

  سلام من خواب دیدم دارم خریدار خونه رو بیرون میکنم و برای بار دوم بود که تقریبان یه سال پیش هم این خواب رو دیده بودم و توی خوار خریدار این موضوع رو یادم انداخت و دوباره بیرونش کردم

 5. Leili می گوید

  من خواب دیدم دو تا خونه آپارتمانی تقریبا ۷۰ متری دارم که یکیش حیاط بزرگی داره و میخوام به کسی اجاره بدمش که انگار اون خانواده رو میشناختم و خونه ها تمیز و مرتب بودن ولی نگران و ناراحت بودم چرا خونه هام کوچیک هستن و تو خواب تو فکر فروش و تغییر بودم ولی میترسیدم بفروشم نتونم بزرگ تر بخرم …تعبیر خواب بنده چی هست ؟ تعبیر داشتن دوتا خونه چی میشه ؟

 6. ARAS⁦♥️⁩ می گوید

  سلام من خواب دیدم که تو یک اپارتمان خیلی بلند و پر از اتاق و پیچ در پیچ هستم و داشتم از دست چند نفر فراذ می کردم و نمیدونستم اونا چرا منو میخوان بگیرن بعد اونجا چند نفر کشته شدن اونا که دنبالم بودن هفت تیر داشتن و من همش داشتم می دویدم تا راه فرار و پله ها رو پیدا کنم اونقدر گشتم تا رسیدم به پره ها داشتم تند تند از پره میومدم پایین و دیدم که رییس همون همون سر دسته که دنبالم بودن داره زه سرعت میاد پایین و انگار که زنم بود یعد من از پله ها خودمو پرت کردم پایین تا زود تر برسم چ به آخرین پله که رسیدم دستمو گرفتم به نرده هاش و نزاشتم بیوفتم زخمی بشم بعد از در آپارتمان اودم بیرون.اسنم بگم که انگار هیچکس اونجا نیودغ و پلیس هم دم در اپارتمان وایساده بود انگار اونا دزد یا خلافماری بودن که پلیس شناسایی کرده بود اونا رو و میخواستن منو گروگان بگیرن این واسم تو خواب خیلی غیر عادی یود الان هم همینطور.

  میشه بگید تعبیرش چی میشه؟

 7. Faxtiw می گوید

  سلام من خواب دیدم که باهمسرم رفتیم خانه اجاره کنیم تا بعدا ک خودمون خونه بخریم امااون خونه ای ک دیدیم خیلی بزرگ بود واستخرداشت و… قرارداد رو ک اوردن ناهی۸۰۰میلیون بود من گفتم چقدر گرانه بعد گفتم البته همسرم دندانپزشکه پولداره میتونه از پس اجاره بها بر بیاد و قرارداد رو امضاکردیم

 8. محمد می گوید

  من خواب دیدم که با خانواده به خونه‌ی خالم رفتیم شب هم همونجا همه با هم خوابیدیم تعبیرش چیه؟

 9. پریسان می گوید

  سلام من خواب دیدم که همراه دوستانم در خانه متروکه ای هستیم

 10. عسل می گوید

  سلام همسرم خواب دیده خونه عموش رفته دیده خونش بزرگ شده تعبیرش چی..ممنون

 11. مهناز می گوید

  من خواب دیدن پدر خودم و مامان دوست آبجی ام اومده خونه ما و حالا داره به

 12. بیتا می گوید

  سلام و خسته نباشید خواب دیدم که در خانه مادرم هستم ولی اون مکان الان مغازه همسایه ما هست در خواب منزل مادرم بود که شیشه اش ایوانش کوتاه بود و چند مرد خارجی سیاه پوست به دو کودک که در خانه بودن و من ناشناس بودن حمله کردن می خواستن دو کودک رو ببرن و نجاتشون دادم در خواب با متدرم می گفتم چرا خونت اینقدر ناامنه و از خواب با حال بدی پریدم

 13. میترا ملانوروزی هستم می گوید

  سلام من ساعتای ۷صبح تا ۸و نیم بود خواب دیدم رفتم خونه پسرم میبینم بدون خبر دادن اسباب کشی کردن و یه خونه جدید گرفتن خونه بزرگی بود ولی قدیمی دستشویی خونه تو زیر زمین بود میترسیدم برم دستشویی پله های خونه همه حالت کاهگلی بود و ادم جرات ننیکرد روشون بره انگار داشت خراب میشد حتی دیدم نزدیک اون زیر زنین دستشوییشون یه چاه بزرگ بود که به عروسم گفتم وااای مواظب باشید یه موقع دلارام نره بیفته تو چاه اینجا کجاست اومدید اجاره کردید بعد میبینم تو سالن خونه که بزرگ بود مبل دوسه مدل چیدن و درو دیوار خونه رو با اسباب بازیهای نوم تزئین کردن مامان خودمم اومده بود خونه پسرم اونم متعجب بود از خونه گرفتن اونا ولی خودشون از خونه راضی بودن میگفتن خونه دربستی هست حداقل صاحبخونه اذیت نمیکنه ولی من همش از اون خونه میترسیدم و نگرانشون بودم حتی جرات نمیکردم از پله هاشون بالا پایین برم انگار داشت خراب میشد
  ممنون میشم تعبیر خوابم و بگید

 14. فریبا می گوید

  سلام وقت بخیر
  من خواب دیدم یه نفر که نمیدونم کیه بهمن میکه برو داخل اتاق من تنها میرم تو اتاق وقتی رفتم کمی جلوتر دیدم اتاق پنجره هم نداره ن هراه خروج اتاق خیلی سفید بود طوری که ایقدر روشن بود چشم ادم میزد بر میگردم که بگم اینجا که بن بست پشست یرم اون در هم دیوار شد واتاق هم خیلی سفید بود تقریباً تو یه اتاق دومتر در یه متر بود حالا نه در ونه پنجره داشت اتاق این یعنی چی

 15. ریحانه می گوید

  سلام من در خواب دیدم که وقتی بزرگ شدم بعد از چند سال به یک خونه ویلایی حیاط دار بزرگ رفتم حیاطش قشنگ بود ولی داخل خونه تاریک بود حس میکردم وقتی بچه بودم اونجا زندگی میکردم حتی تو کوچه اونجا و محیطشم برام آشنا بود و کلی تو حیاط خونه بازی میکردم خاطرات کودکیم رو یادم اومد قرار بود یه شب با خواهر برادرام اونجا بمونم که همسایمون به بهونه سلام کردن اومد ۴ تا دعا گزاشت تو خونه بعد یهو یادم اومد که من این مرد رو تو بچگیم دیدم ۴ تا دعا رو پیدا کردم بعد از این که دعا رو دیدم یه جن دیدم میشه لطفا بگید تعبیر این خواب چیه؟

 16. صادق می گوید

  خاب دیدم ک مسیر خرابی رو میرم ب سمت یکی از دوستام…و یه پسر دنبالم میاد…ولی وقتی میخام برم وارد خونه بشم دیگ نمیاد میره…انگار قایم شد…بعد اول وارد خونه ای شدم ک همه خانواده خاب بودن.اتاقای زیادی م داشت…بعد از خونه اونا اومدم بیرون و رفتم سمت خونه دوست م…دوست م از اینک خونشون عوض کرده بود خوشحال نبود ولی انگار قبولش کرده بود…بعد راجب کار باهم حرف زدیم.من عکس دوستمم تو خابم دیدم.

 17. زهرا می گوید

  سلام خسته نباشید
  خواب دیدم که در خانه خودم هستم و جای وسایل خونه عوض شده بود و داشتم به تلوزیون خاموش نگاه میکردم و وسایل تزئینی بسیار زیبایی کنارش بود و یک سبد پر طاووس و داشتم از دیدن آنها لذت میبردم

 18. Vania می گوید

  سلام من خواب دیدم در حال اثاث کشی از طبقه چهارم به دوم هستیم (ما الان در طبقه چهارم مستاجر هستیم )داشتم رختخواب هایی با ملحفه های سفید را از راه پله می بردم به طبقه دوم همان ساختمان
  و باخودم می گفتم کاش ما را جابه جا نمی کرد ولی در خواب هیچ حسی نداشتم نه خوشحال و نه ناراحت انگار باید اینکار را انجام می دادم

 19. سیما می گوید

  سلام خسته نباشین .خواب دیدم خونه قدیمی پدرم هستم بعد کسی که دوسش دارم میبرم نشونش میدم میگم نگاه کن چقدر خونه مون خوب میشه تمیزش کرد و زندگی کرد برگ های حیاط و جارو میکنم و میگم خونشون بزرگ و هم میشه توش زندگی کرد بعد اونجا برادرمو میبینم تو اتاق خوابیده بعد زن داداشم که طلاق گرفته برگشته با بچه اش ولی اونجا یه زن غریبه ی دیگه هم بود لطفا برام تعبیرش کنین

 20. سحر می گوید

  من بسيار ازين تعابير خوب و عالي لذت بردم اسم نويسنده لطفا قرار داده شود در سايت ممنون ميشم

 21. آیدا می گوید

  من خواب دیدم خانه جدیدی خریدیم و اسباب کشی کردیم به انجا روز بعد وقتی کل فامیل رو دعوت کردیم خونمون روببینند من به جست و جو در خانه افتادم و تازه متوجه شدم ک این خانه تعداد زیادی اتاق و سالن غذا خوری و…دارد
  تمام وسایل هم جدید تو اون خونه 

 22. نرجس می گوید

  سلام
  من تو خواب دیدم زن عموم که حدودا یکسال پیش فوت شدند داره منو مییره خونه نشون بده که بخرم بعد متوجه میشیم به خونه پدرم رفتیم که داره تعمیرات می‌کنه ولی پدرم در جای خودش خوابیده البته پدرم خدوا یکماه قبل فوت کردند

 23. Fatemeh می گوید

  سلام
  من در خواب خانه ای دیدم بزرگ اما کهنه که ان خانه مال من نبود من فقط بیرون از خانه نظاره گر ان خانه و افرادی که نشناس بودن و در رفت و امد به ان خانه بودند، بودم

 24. Fatemeh می گوید

  در خواب خانه ای دیدم بزرگ اما کهنه که ان خانه مال من نبود من فقط بیرون از خانه نظاره گر ان خانه و افرادی که نشناس بودن و در رفت و امد به ان خانه بودند، بودم

 25. تارا می گوید

  با سلام دختري ٢٣ساله هستم .خواب ديدم كه در خانه ي يكي از اقواممون هستيم كه ايشون فوت شدن و خانواده اش از ما پذيرايي ميكردن و تولد دخترشون بود و آن شخص كه فوت شده بود براي دخترش كادوي تولد خريد..و خانه ي انها بسيار تغيير كرده بود و پر از اتاق شده بود..لطفاً راهنماييم كنين تعبيرش چيست؟

 26. Kosar32 می گوید

  سلام من دختر مجرد 19 ساله هستم خواب دیدم که من وارد محله شدم ک همه در حال ساختن خونه بودن يهوي در راه رفتن ی خونه ای ک مث قصر میمونه در حال ساختن بود نگاهمون جلب میکنه و واردش میشم به هر جا نگاش میکردم مث ی تابلو نقاشی قشنگ بود و من کیف میکردم از دیدنش بعدها با صاحب خونه آشنا شدم و اونم مردی حدود 30 سال و خیلی با من مهربونی برخورد کرد حتی از من خواست اگر دوست دارم میتونم تو این خونه بمونم گوی ک این خونه البته مث قصر خیلی حس آشنایی بم میداد انگار خونه یکی از خانوادم بود ممنون میشم اگه اینو تعبیر کنید

 27. پری می گوید

  من خواب دیدم وارد خونه بچگیام شدم ولی خیلی فرسوده شده باغچه توو حیاط از بین رفته بود فقط ی درخت انجیر ک داشتیم مونده بود و خیلی بار داده بود. ب زور از پله های خرابش بالا رفتم تا وارد خونه شم دیوارا ب راحتی تکون میخوردن من با دستم دیوارو هل دادم تا وارد خونه شم داخل خونه که شدم چندتا بچه جن بود با خوندن سوره و گفتن بسم الله خواستم ک فراریشون بدم چندتاشو ن رفتن ولی دوتاش ب سمتم حمله کردن و گفتن با قران ما فرار نمیکنیم ی کم درگیر شدیم یهو رفتن دیدم خونه داره خراب میشه و دیوارا و سقف میخوان بریزن ک از خواب پریدم . تعبیرش چیه؟

 28. سمیه موذنی می گوید

  سلام خواهر شوهر من خواب دیده که در خانه مادر بزرگش توی حیاط برادر شوهرش که مجرد هست ۳۲ ساله توی خونه مادربزرگ خواهراشوم ثریا اش نذری می پخته و منم زودتر پیش همین برادر شوهرش نوید ایستاده بودم من خودم سمیه و متاهل دارای دو فرزند دختر هستم خودم ۳۲ ساله هستم وبعد نذری که پخته شده بود خواهر شوهرم ثریا با یک تشک نخودی متوسط اومد وداد به برادر شوهرش نوید و گفت بریز برام توش اش وبعد از خواب بیدار شد میخواستم ببینم تعبیرش چیه اگر میشه پاسخ بدین ببخشید من حدود یک هفته با همین نوید دوست بودم و میگفت بریم؟ باغ یکم باهم حرف بزنیم ولی من قبول نکردن و قطع رابطه کردم والا ن دیگه باهم دوست نیستم

 29. mehri می گوید

  من 2ماهه که مدام خواب خونه میبینم یه بار راه خونه مونو گم کردم یه بار دیگه خونه جدید گرفتیم اماکوچیک و قدیمی یه بار دیگه خونه قدیمی پدرم روخریدیم و دیشب هم خواب یه خونه باغ بزرگ رو دیدم برای یکی از اقوام بود که تو کودکی خیلی خاطره ازش داشتم اونجارو خریده بودیم وکلی ذوق داشتم اما حیاط اون خونه پراز حیوانات ناشناخته بود یه مدل پرنده سبز که حرف میزد یه حیوون دیگه که تلفیقی از میمون و تنبل بود اما بدنش خار داشت مثل جوجه تیغی و یه مدل شیر که بامن حرف میزد اما مدل شیر شبیه مدلهای کارتونی بود. میدونم این خوابم تعبیرخاصی داره چون خیلی برام زنده بود اما نمیدونم چرا چند ماهه مدام دارم به طرق مختلف خواب خونه میبینم

 30. ثمانه می گوید

  سلام خواب دیدم با همسرم در خانه ای جدید زندگی می‌کنیم که بزرگ است اما قاب عکس و تابلوهای زیادی روی دیوار آویزان بود و در باز بود یک خانمی میانسال در خانه رفت و آمد می‌کرد که بیرونش کردم همسرم گفت که گرسنه ام و یک ران مرغ تقریبا کوچک در آوردم که برایش بپزم لطفا تعبیر خواب من را بگویید

  1. زهرا می گوید

   سلام من خواب دیدم در مسجد امام زاده خانه دوطبقه ای داریم و من از پنجره بیرون نگاه میکردمیگفتم چرا خانه ما در قبرستان باید باشد