بهترین دستگاه فشارسنج خانگی

بهترین دستگاه فشارسنج خانگی

یکی از بهترین تجهیزات پزشکی برای افرادی که فشار خون بالایی دارند و یا نیاز دارند به طور مداوم فشار خون را چک کنند، دستگاه فشارسنج است. این دستگاه برای سلامتی این افراد حیاتی و کاربری است. تهیه یک دستگاه فشارسنج برای استفاده در خانه می‌تواند افراد را از رفتن به مطب پزشک و کلینیک‌های شلوغ راحت کند. در این مطلب قصد داریم بهترین دستگاه فشارسنج خانگی را معرفی و بررسی کنیم. اگر نمی‌دانید کدام فشارسنج را تهیه کنید، مطالعه این مطلب را به شما پیشنهاد می‌کنیم‌.

بهترین دستگاه ‌های فشارسنج خانگی

  • دستگاه فشارسنج دیجیتال میکرولایف Bb B1 Classic
  • دستگاه فشارسنج دیجیتال سرجیا LD-520
  • دستگاه فشارسنج بازویی و دیجیتال امرون M3
  • دستگاه فشار خون ایزی لایف KD-595
  • دستگاه فشارسنج دیجیتال بیورر BC08
  • دستگاه فشار خون زنیت مد LD-579

دستگاه فشارسنج دیجیتال میکرولایف Bb B1 Classic

دستگاه فشارسنج دیجیتال میکرولایف مدل Bb B1 Classic یک دستگاه دقیق و کاربردی است. این فشارسنج قابلیت شمارش ضربان قلب و سنجش فشار قلب را دارد و برای استفاده در منزل مناسب است. از مزایای این دستگاه تشخیص آریتمی قلب است و دقت اندازه‌گیری بالایی دارد.

فشارسنج میکرولایف Bb B1 Classic بازویی است و 30 نوبت از تاریخچه اندازه‌گیری‌ را ذخیره می‌کند. این دستگاه صفحه نمایش بزرگی دارد و فشار خون را به وضوح نمایش می‌دهد. کاف این فشارسنج پارچه‌ای است و برای دور بازوی 22 الی 42 سانتی‌متر مناسب است.

دستگاه فشارسنج دیجیتال سرجیا LD-520

یکی دیگر از بهترین دستگاه فشارسنج خانگی، دستگاه دیجیتالی سرجیا مدل LD-520 است. این دستگاه فشار خون ساده و کوچک است و برای استفاده خانگی کاربرد دارد. این دستگاه فشار خون و ضربان قلب را نمایش می‌دهد و آریتمی قلبی را نیز هشدار می‌دهد. هم‌چنین دارای حافظه برای ذخیره 90 مرتبه فشار خون برای دو کاربر است. این فشارسنج خطای محاسباتی را هشدار می‌دهد. کاف آن برای دور بازوی 22 تا 32 سانتی‌متر مناسب است.

دستگاه فشارسنج بازویی و دیجیتال امرون M3

برند امرون یکی از برندهای معتبر و پرفروش تجهیزات پزشکی و دستگاه فشار خون است. فشارسنج امرون مدل M3 یکی از بهترین دستگاه‌های این برند است. این دستگاه برای استفاده در منزل و محل کار مناسب است و دقت بسیار بالایی در اندازه‌گیری فشار خون دارد. این دستگاه آریتمی قلب را نمایش می‌دهد و کیفیت بالایی دارد. 

امرون M3 هم به وسیله باتری و هم به وسیله برق قابلیت استفاده دارد. حافظه این دستگاه 60 مرتبه فشار خون را ذخیره می‌کند. کاف این دستگاه برای دور بازوی 22 تا 42 مناسب است. از مزایای فشارسنج امرون این است که دارای فناوری هوشمند و پیشرفته Intel Warp است که به طور خودکار خاموش می‌شود.

دستگاه فشار خون ایزی لایف KD-595

دستگاه فشارسنج بازویی ایزی لایف مدل KD-595 یک دستگاه ساده، کاربردی و سبک است‌‌. این دستگاه برای مصارف خانگی مناسب است و صفحه نمایش متناسبی دارد. یکی از مزایای این فشارسنج سخنگو بودن آن است. فشارسنج ایزی لایف دارای سیستم فارسی و انگلیسی است که یک محصول ایده‌آل برای خانه و محل کار به شمار می‌رود‌.

از مزایای دیگر این فشارسنج دیجیتالی ایزی لایف تشخیص آریتمی قلب و خاموشی خودکار است. این فشارسنج قابلیت ذخیره 60 مرتبه فشار خون را در حافظه خود دارد. این دستگاه با باتری و آداپتور کار می‌کند. کاف آن برای دور بازوی 22 تا 30 سانتی‌متر مناسب و است.

دستگاه فشارسنج دیجیتال سرجیا LD-520

دستگاه فشارسنج دیجیتال بیورر BC08

دستگاه فشار خون بیورر مدل BC08 یکی از ابزارهای با کیفیت و ایده‌آل است. این فشارسنج مچی و دیجیتال است. این ابزار هوشمند در لیست تاییدی سازمان جهانی بهداشت قرار دارد و یک دستگاه قابل اعتماد است. فشارسنج مچی بیورر حافظه مجزا برای دو کاربر را دارد. سایز مچ دست برای گرفتن فشار خون با این دستگاه 13.5 تا 22 سانتی‌متر است. پیشنهاد می‌کنیم اگر فشار خون بالایی دارید، مشابه بازویی این دستگاه را تهیه کنید تا دقیق‌تر عمل کند.

دستگاه فشار خون زنیت مد LD-579

یکی از بهترین دستگاه فشارسنج خانگی، دستگاه زنیت مد مدل LD-579 است. این دستگاه قابلیت سخنگویی به ست زبان فارسی، آذری و انگلیسی را دارد. این فشارسنج آریتمی قلب را هشدار می‌دهد و یک دستگاه ایده‌آل برای اندازه‌گیری فشار خون و ضربان قلب در خانه است.

فشارسنج زنیت مد قابلیت ذخیره 90 مرتبه فشار خون را دارد و کاف آن برای دور بازوی 22 تا 32 مناسب است. این دستگاه با برق و باتری کار می‌کند و صفحه نمایش آن نیز بزرگ و واضح است.

فشار خون نرمال و طبیعی چند است؟

هنگامی که فشار خون خود را با دستگاه فشار خون می‌گیرید، باید به اعداد روی نمایشگر توجه کنید. فشار خون نرمال 140/90 است. اگر فرد دارای بیماری قلبی، دیابت و بیماری‌های کلیوی است، فشارخون او در حالت نرمال باید کمتر از 138/80 شود. خرید دستگاه فشارسنج به شما این امکان را می‌دهد تا هر زمانی که خواستید، به راحتی در خانه فشار خود را بگیرید.

راهنمای خرید دستگاه فشارسنج خانگی

دستگاه‌های فشار خون در برندها و مدل‌های مختلفی در بازار موجود هستند‌. تهیه یک دستگاه فشارسنج خانگی برای افرادی که مشکلات فشار خون دارند، پیشنهاد می‌شود. این افراد می‌توانند به راحتی با یک دستگاه فشارسنج با کیفیت، مقادیر فشار خون و ضربان قلب خود را به طور دقیقی اندازه‌گیری کنند. در ادامه نکاتی برای خرید فشارسنج خانگی را قرار داده‌ایم.

  • برای خرید دستگاه فشارسنج خانگی، ابتدا با پزشک خود مشورت کنید. ممکن است پزشک نکاتی برای تهیه این دستگاه را به شما پیشنهاد کند.
  •  اگر شما فشار خون بالایی دارید، تهیه فشار سنج مچی برای شما توصیه نمی‌شود. دستگاه فشار خون مناسب برای شما مدل‌های بازویی است.
  • پیش از خریداری دستگاه فشارسنج، ابتدا دور بازوی خود را اندازه‌گیری کنید. اگر دور بازوی شما بزرگتر از کاف است، باید متناسب با سایز بازوی خود دستگاه مورد نظر را تهیه کنید.
  • اگر نیاز دارید که مراتب فشار خون خود را ثبت کنید، بهتر است فشارسنجی تهیه کنید که دارای حافظه ذخیره‌سازی است. برخی از دستگاه‌ها حافظه ذخیره 90 مرتبه فشار خون را دارند.

سخن پایانی

فشار خون یکی از مشکلات مردم در دنیا است. برخی از افراد دارای فشار خون بالایی هستند و باید به طور مداوم فشار خون و ضربان قلب خود را کنترل کنند. بهتر است که این افراد برای یک دستگاه فشارسنج خانگی برای خود تهیه کنند تا بتوانند در کم‌ترین زمان فشار خود را اندازه گیری کنند. در این مطلب بهترین دستگاه فشارسنج و راهنمای خرید آن را برای شما قرار دادیم. پیشنهاد می‌کنیم پیش از هر اقدامی، ابتدا با پزشک خود مشورت کنید.

نظرات: 0 مشاهده