تعبیر خواب عاشق شدن – دوست داشتن کسی در خواب

()

عاشق شدن در خواب می تواند یک رویای خوشایند و دوست داشتنی باشد.بسیاری از افراد حتی نمی توانند جهانی بدون عشق را تصور کنند.

دیدن اینکه در خواب عاشق کسی شوید معمولا بسیار دلپذیر است و فرد بعد از بیدار شدن از خواب حس خوبی دارد و در بسیاری از موارد دوست دارد دوباره بخوابد و ادامه خواب خود را ببیند.این خواب معمولا بسیار سخت فراموش می شود و فرد بعد مدت های طولانی نیز وقتی به آن فکر می کند ، حس خوبی دارد.

تعبیر خواب عاشق شدن - دوست داشتن کسی در خواب
تعبیر خواب عاشق شدن – دوست داشتن کسی در خواب

تعبیر خواب عاشق شدن

اگر در خواب ببینید که عاشق شده اید و حس می کنید که کسی را دوست دارید ولی او را نمی بینید و نمی دانید عاشق چه کسی هستید به این معنی است که شما برای شروع یک رابطه عاشقانه آماده نیستید.

این خواب می تواند به این معنی نیز باشد که شما کسی را دوست دارید در حالی که او هیچ علاقه ای به شما ندارد .در واقع ممکن است دچار یک عشق یک طرفه شده باشید.

تعبیر خواب عشق در نگاه اول

اگر در خواب ببینید که شخصی را برای اولین بار می بینید و همان لحظه اول دیدار ، عاشق او می شوید می تواند به این معنی باشد که برای شما اتفاق غیر منتظره ولی بسیار خوشایند افتادi است و شما را شدیدا هیجان زده کرده است .

همچنین این خواب می تواند نشانه این باشد که شما به شدت به محبت نیاز دارید و دوست دارید کسی از جنس مخالف عاشق شما باشد و به شما محبت کند .

اگر شما متاهل هستید و یا در رابطه عاشقانه قرار دارید ، این خواب به این معنی است که عشق شما به اندازه کافی به شما محبت نمی کند و نمی تواند نیازهای روحی و جسمی شما را به خوبی رفع کند.

تعبیر خواب عاشق همسر شدن

اگر در خواب ببینید که عاشق شوهر و یا همسرتان شده اید به این معنی است که شما چیزی دارید که از بابت داشتن آن بسیار خوشحال هستید ولی شاید مدتی است که توجه شما نسبت به آن چیز کم شده است .

ممکن است شغل خوبی دارید که مدت ها در حسرت داشتن آن بودید. یا ممکن است واقعا همسر بسیار خوبی دارید که به مرور زمان و با عادت کردن به او ، کمی نسبت به او بی توجه و کم محبت شده اید.

تعبیر خواب عاشق فرد غریبه شدن

اگر در خواب ببینید که عاشق یک فرد غریبه شده اید بستگی به وضعیت شما در زندگی واقعی دارد. در حالت کلی این خواب نشان می دهد که شما آماده عاشق شدن و وارد رابطه شدن با جنس مخالف هستید.

ولی اگر متاهل هستید معنی این رویا می تواند کاملا متفاوت باشد. احتمالا شما از رابطه عاشقانه خودتان رضایت ندارید و احساس کمبود می کنید. احتمالا گاهی به خیانت کردن نیز فکر می کنید.

حتی ممکن است به طلاق به عنوان یک راه حل نگاه می کنید. شاید هر دوی شما از در کنار هم بودن خسته شده اید و دوست دارید یک تغییر بزرگ در زندگی زناشویی خودتان ایجاد کنید.

اگر فکر می کنید احتمالی حتی در حد کم وجود دارد که بتوانید مشکل خودتان را با عشقتان حل کنید توصیه می کنیم زودتر اقدام کنید.چرا که هر لحظه ممکن است یکی از دو طرف ، اقدامی انجام دهد که تمام پل ها و راههای برگشت خراب شود.

تعبیر خواب عاشق یک شخصیت معروف شدن

بسیار  اتفاق می افتد که در خواب ببینید که عاشق یک شخصیت معروف مانند بازیگرها ، مقامات سیاسی ، فوتبالیست ها ، خواننده ها و … شده اید.

به طور کل این مدل خواب ها هیچ معنی خاصی ندارند .

تعبیر خواب عاشق شیطان یا جن شدن

اگر در خواب ببینید که عاشق یک شخصیت شیطانی و یا جن و دیو شده اید نشان دهنده این است که شما به دنبال فردی می گردید که آرزوهای شما را براورده کند.

شما نیازمند فردی عاشق و یا رابطه رمانتیک نیستید.فقط می خواهید از طریق رابطه با او ، به اهداف و آرزوهای خودتان برسید. شما سعی می کنید انتخابتان منطقی باشد و اصلا احساسی رفتار نمی کنید.نیاز به دوست داشتن و دوست داشته شدن حس نمی کنید. اعتقاد دارید پول می تواند تمام مشکلات را حل کند.

تعبیر خواب های قدیمی در مورد عاشق شدن

نظر این سیرین در مورد خواب عاشق شدن

اگر در خواب ببینی که عاشق جنس مخالف شده ای به این معنی است که نیازمند و حریص خواهی شد. اگر عشق تو حرام باشد ، ایمان تو دچار مشکل خواهد شد.

اگر ببینی که به کسی که دوست داری رسیدی به این معنی است که منفعتی کسب خواهی کرد.

اگر ببینی که در خواب به خاطر دوست داشتن کسی گریه می کنی تعبیر خوبی دارد و به مرادت می رسی .

نظر منوچهر مطیعی در این مورد

دیدن عشق در خواب حرص و ولع است .طمع زیاد می تواند باعث ضرر شود.

عاشق شیطان و جن شدن دنبال فرد پول دار برای رابطه عاشقانه هستید
عاشق همسر شدن روابط زناشویی شما خوب نیست
اگر پسری در خواب عاشق شود احساس نیاز جنسی شدیدی می کند
اگر زن متاهل در خواب عاشق شود کمبود محبت دارد
عاشق فرد آشنا شدن به او نیاز دارید و می خواهید کاری برای شما انجام دهد
عشق به هم جنس گرفتار خواهی شد
عاشق افراد بد شدن خوب نیست

مطالب مرتبط :

تعبیر خواب دندان

تعبیر خواب سگ

تعبیر خواب نوزاد

این مطلب برای شما مفید بود ؟

ستاره سمت چپ بیشترین امتیاز است.لطفا به نویسنده این مطلب ستاره بدید.

میانگین آراء / 5. تعداد:

اولین نفری باشید که به این نویسنده امتیاز میده 🙂

خیلی متاسفم که مطلب رو دوست نداشتی

برای ارتقاء مطلب کمکم میکنی ؟

لطفا دلیل اینکه مطلب رو دوست نداشتی بهم بگو

نظر یا سوال شما در این مورد چیه ؟

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود و محرمانه است.در صورتیکه ایمیل معتبر و بدون www وارد کنید دیگران میتوانند به شما پاسخ دهند و این پاسخ برای شما ایمیل خواهد شد.

94 نظر ارسال شده است.
 1. samin می گوید

  من توی دوتا خوابی ک امروز دیدم ی فرد بود که من خیلی دوسش داشتم
  ولی اون اول بهم گفت دوسم داره و توی خواب دومی ما توی خونه ای بودیم که خانوادم ام (خاله و مادرم) امده بودن خونمون و ما خیلی خوشحال بودیم میشه بگین تعبیرش چیه

 2. پسر می گوید

  من ۱۲ سالمه عاشق فرد غریبه …
  :/

 3. بیناممم می گوید

  سلام من خواب یکی از فامیلامون رو چندباری میبینم بافاصله زمانی و اصلا هم ب اون آقا فکر نمیکنم و در قیدش نیستم چون متاهل هستن خواب میبینم عاشق من شده .. دیشب هم خواب دیدم عاشق هم دیگه هستیم و باهم رابطه عاطفی مخفیانه داریم و قشنگ میدونستم توخواب ک ایشون متاهله و اومد با پدرم دعوا کنه من اسمشُ صدا زدم گفتم جون من بخاطر من نکن اینکارو گفت باشه.. میشه بگید تعبیرش چیه ک هربار توخواب بهم علاقه داره اخه ایشون متاهل هستن🤦🏽‍♀️

 4. یه دختره می گوید

  سلام من چند وقت پیش به شهر پدرم رفتم و با یکی از پسر های فامیل که تاحالا ندیده بودم و همسن خودم بود اشنا شدم در کل خیلی پسر پرویی عه و من هیچ حسی بهش ندارم ولی دیشب خواب دیدم تو یه جنگی هستم که تیر میخورم ولی بعد تیر خوردن همچی رو میدیدم و بعد اون پسر گفت من عاشق تو بودم ولی تو نه همان جا خودش را با چاقو سر برید و بعد از سر بریدن من انگار خوب شدم و دیگه تیر نخورده بودم از جام پاشدم و کلی براش گریه کردم تعبیرش چیه؟

 5. **** می گوید

  سلام من خواب دیدم که در یک نگاه عاشق مردی شدم و در تلاشم که اون رو عاشق خودم بکنم و اون مریضه ما به خونه مادربزرگم میریم و من باز در تلاشم که توجه این آقا رو به خودم جلب کنم و خیلی هم دوسش داشتم از نگاهشم میخوندم که من و دوست داره و همه این حس ها تو خواب به من گفته می شد. میشه بگید تعبیرش چیه ؟ تعبیر خواب تلاش برای عاشق کردن کسی که دوسش داریم

 6. حدیث فرهادی می گوید

  سلام من خواب دیدم پسری دوست دارم باهم چت میکنیم و من بهش گفتم دوست دارم و اون بهم گفت دوست ندارم کسی دیگ رو دوست دارم ب اسم فاطمه
  و یه بار دیگ خواب دیدم بیوگرافی نوشتهf

  1. محمد می گوید

   تو دنیای مجازی غرق شدی

 7. ماهان می گوید

  من خواب دیدیم توی خیابون بودم یه دختر که کلا نمیشناسمش فقط تو خواب دیدیمش عاشقش شدم از اول منو دید بهم زل زد گفت چرا منو نگاهمیکنی هیچی بهش نگفتم رفتم خونه دراز کشیدم گفتم من اون میخوام رفتم همونجا دختره منو دید رفتم پیشش گفتم عاشقت شدم اون به منم گفت عاشقت شدم چند روز طول کشید باهم اومدیم بیرون باهم قدم میزدیم که پدر دختره اومد دخترشو برد چال کند برای دخترش دخترش کرد تو خاک من خیلی گریه کردم بزور اونه کشیدم بیرون ولی دوباره پدرش اونو انداخت تو خاک از خواب بیدار شدم خیلی گریه کردم خیلی ناراحت بودم فکر میکردم افسرده شدم

 8. محدثه می گوید

  خواب دیدم‌ با کسی که دوستش دارم تو یه باغ بودیم بعد اونی که دوستش دارم بهم گفت میخوام تا ابد پیشم باشی تعبیرش چیه؟

 9. آیسا می گوید

  سلام من خواب دیدم که یک پسره که اصلا نمیشناسمش بهم زل زده و بعدش اطرافیانم بهم گفتن این دوست داره و ازت خعلی خوشش اومده بعدش یه حس خعلی خوبی بهم داد این تعبیرش چیست؟

  1. ماهان می گوید

   صورتشو یادم نمیاد نمیشناسم فقط تو خواب دیدمش

 10. کامران می گوید

  سلام… من خواب دیدم که من و یک دختر که اصلا صورتش را یادم نمیاد همیشه بغل همیم و میخندیم و همدیگه رو دوس داریم… اما نمیدونم اون کی بود؟! ته خواب هم دیدم یک فردی چاقو به دست ایستاده و عروسکی گرفته دسش؟!؟! اصن این چی بود من دیدم….

  1. ابن سیرین می گوید

   سلام تعبیر خواب شما این است که شما برای رابطه عاشقانه با معشوقتان هیچ امادگی ای ندارید

 11. سمیه می گوید

  این یعنی اون بهت فکر میکنه

 12. سلام می گوید

  سلام. من از وقتی بچه بودم ادم هول و ازدواجی بودم بعد یک روزی خواب یک نفر رو دیدم و تا الان بعضی وقتا خوابشو میبینم و میخوام تا اخر عمرم تو خواب بمونم قیافش رو هم میبینم ولی یادم میره حس میکنم توی واقعیت وجود داره. هیچوقتم ندیدمش توی واقعیت و حس میکنم توی خوابمم اون منو دوست نداره

  1. ابن سیرین می گوید

   این خواب هیچ تعبیری ندارد

  2. پسر می گوید

   من ۱۲ سالمه عاشق فرد غریبه …
   :/

 13. Hossein می گوید

  من در واقعیت دختری رو دوست دارم.
  خواب دیدم با دخترعمم ( چهار سال ازم بزرگتره و کلا من تو عمرم اونو به اندازه تعداد انگشت های دستم دیدمش و در واقعا یادم نمیاد کی اخرین بار رودررو با من حرف زده و خودم هم اصلا بهش فکر نمیکنم و حسی ندارم بهش و هردومون مجرد هستیم ) در حال حرف زدن و بگو و بخند بودیم باهم پیاده روی رفتیم بعد تو راه بابام اومد دنبالمون و ما هم کنار هم نشستیم تو ماشین… بعدش خانواده عمم اومدن خونمون و دخترعم هم همش با من حرف میزد و من فقط نگاش میکردم و خیلی دوسش داشتم💔
  و بعد از خواب پریدم.
  لطفا بگید تعبیرش چیه

 14. چرا باید اسممو بگم می گوید

  سلام من خواب میبینم که عاشق یه دختری شدم و اونم عاشق منه من و اون باهم ازدواج میکنیم کمی بعد من و اون باهم دیگه رابطه جنسی برقرار میکنیم (سکس)اون باردار میشه و صاحب پسری میشیم بعد پسره بزرگ میشه ماهم پیر خیلی عجیب بود این خوابه بعد بزرگ میشه اونم ازدواج میکنه و ما پیریم این خواب خیلی عجیبه میشه بگید تعبیرش چیه اخه من هنوز زن ندارم چه برسه به بچه دار شم 😅😅😑😑

  1. هیوا می گوید

   خواب دیدم عاشق ی خانومی شدم در حالی ک اون اصلا رفتاراش مثل خانوما نبود پسرونه بود اصلا قیافش ندیدم ولی خیل حس خوبی داشتم خودمم تعجب میکردم چون خودم خانومم حس امنیت داشتم کنارش

 15. Ho3ein.zz می گوید

  سلام من خواب دیدم دختری که خیلی دوستش دارم فامیل مادری هم هست اومدن خونمون که با هم رفتیم بیرون و در محله خودمون دور می خوردیم (البته پیاده) دستم دور گردنش بود و همش پیاده روی میکردیم و دو سه بار صورتش رو بوسیدم.
  تعبیرش چیست؟؟
  لطفا کمکم کنید.

 16. Naeimi می گوید

  سلام من خواب دیدم عاشق ی پسر غریبه شدم ک اصلا نمیشناختمش و بشدت بهم علاقه داشتیم و مجبورشدیم ازهم جداشدیم وهمدیگرو بغل کردیم و گریه کردیم توی خواب اون پسر ب اجبار میخواست بادوست من ک متاهله ازدواج کنه تعبیرش چیه

 17. F می گوید

  سلام من خواب دیدم پسرخالم بهم زنگ زد گف تازه الان فهمیدم کی هستی ولی بازم عاشقتم هم تو خواب متاهل بود هم تو واقعیت متاهله تعبیرش چی میش؟؟؟

 18. ..... می گوید

  سلام من خواب دیدم که رفیتیم جایی و به دختری علاقه مند شدم کم کم باهم ازدواج میکنیم و من با او رابطه برقرار میکنیم و او باردار میشود من و او بهم علاقه داشتیم که از خواب میپرم

  1. ..... می گوید

   من شکل صورت اورا تو خواب دیدم ولی نفهمیدم اخرکیه نمیدونم چِم شده بود انگار میشناختمش خیلی هم دوسش داشتم اونم منو دوست داشت دختر خوبی هم بود وبا وجود انگیه نمیدوستم کیه دوسش داشتم و با من ازدجواج کرد و من با او رابطه برقرار کردم و باردار شد که از خواب پریدم بگید تعبیرش چیه خواهش میکنیم

   ای کاش واقعی بود…

 19. Nafise می گوید

  من خواب دیدم نوجوونم که گیر ی مرد بد میوفتم‌میخاستم فرار کنم ی مرد خیلی خوشگل اونجا بود و منو از دست اون مرد بد نجات داد جا و مکانی نداشتم‌ برم یه چند ماهی تو خونه اون زندگی‌کردم بدون داشتن هیچ‌حسی به پسره ولی بلد چند ماه یه بیماری خیلی بد اومد که همه باید لباس مخصو می‌پوشیدن و تنها زندگی میکردن اونجا بود که منو پسره ب علاقمون بهم پی می‌بریم همو بغل میکنیم سعی میکنم از دست اونایی که اومدن مارو جدا کنن یه چن ساعتی قایم‌ شیم طی این قایم شدن می‌خواستیم **** انجام بدیم‌ک‌ نصفه موند و پیدامون کردن سعی کردیم کلا فرار کنیم که نقشه ریختیم داشتیم اجراش میکردیم ک از خواب بلند شدم این توابو برای بار دومه ک‌میبینم اگه کسی تعبیرش میدونه بگه ممنون

 20. M می گوید

  سلام من درخواب دیدم که دختر خاله مادرم امد وبا هم به اتاق رفتیم وصحبت کردیم او یک بار گفت پسردایی تو رو خیلی دوست داره گفتم چی بازم گفت چندبار این صحنه اتفاق افتاد با این که من خودم هم خیلی پسر داییمو دوست دارم ومن نمیدانم تعبیر این خواب چیه😭😭😭اگه کسی تعبیر رو بلده از اینستا بهم بگه اینم آیدی ممنون میشم

 21. .... می گوید

  با بخش شیطان و جن مخالفم چون اغلب مواقع با احساساتم واکنش نشون میدم

 22. سلطان Ali می گوید

  خواب دیده بودم با یه دختر بی حجاب امریکایی دوستم همدیگر رو بغل می کنیم اون خیلی زیبا و قشنگ بود اون منو خیلی دوست دارشت منم خیلی دوستش داشتم تا به حال توی خواب انقدر کسی را دوست نداشتم می خواست بر گرده امریکا من می خواستم درخواست ازدواج بهش بدم . بعد از خواب بیدار شدم قلبم داشت تند تند می زئ خیلی دوستش داشتم همش دارم ارزو می کنم یک بار دیگه تو خواب ببینمش .

  اگه کسی تعبیراین خواب را میدونه بگه.

 23. محمد می گوید

  من خواب دیدم که عاشق یه دختره ام که کل ضاهرسو ندیدم ولی از کوچیکی باهم بازی مبکردیم بودیم اما نمدونم کی بود فقط نیم رخش یادمه

 24. رضا می گوید

  سلام اگه کسی تعبیر این خوابو میدونه بگه من خواب دیدم رفیقم اومده در خونمون گفت که بیا بریم بیرون عشق رفیقم هم اومده بود تا رفیقم ببینه

 25. نگا می گوید

  سلام من نگار هستم یازده سالمه
  امروز خواب دیدم که با پسر زن بچه ی خالم داشتم بازی میکردم پسره ده سالشه و بعد یهو اومد پیشم گفت نگار نگار انگار میخواستم حرف مهمی را بزنه که تو دهنش موند بعد رفت ده ساله دیگه من ـ اون ززنگ شدیم بعد عاشق یه پسره شدم که به نظر میرسید پسر فامیلمون نبود بعد رفتم دم در خونش داشت میرفت تو خواهش کردم بگذاره من باهاش برم انگار همدیگرو می شناختیم چون به راحتی اجازه داد برم تو رفتی دیدم هیچ کس نیست فقط داداشش هست بعد صدای مادرو پدرش اومد انگار از خرید برگشتن قایم شدم بعد مدتی اومدم بیرون گفتم بلخشید من با پسرتون کار داشتم بعد پسررو بردم تو اتاق با هزار بدبختی گفتم از شما خوشم میاد و علاقه دارم بهتون تا اینو گفتم از خواب پریدم وقتی بیدار شدم واقعا حس عاشقی بهشو داشتم و دوست داشتم بخوابم تا اون خواب ادامه پیدا کنه اما نشد 😭😭😭😭😭لطفا اگه تعبیر میدونید بگید

 26. ه.ن می گوید

  سلام خب من دیشب خواب دیدم که رفتیم به خونه‌ی خاله مادرم زندگی کنیم با اینکه خاله مادرم یک ماهی میشه که فوت کرده حالا بگذریم. توی اون خونه من دختر پسر خاله مادرم رو دیدم و باهاش صحبت میکردم و کلا دوست های صمیمی بودیم . بعد اون خونه جوری بود که هرکی واسه خودش یه اتاق داشت. منو فاطمه(اسم دختر پسرخاله مامانم فاطمه‌س) داشتیم همه اتاق ها و صاحباشونو و نگاه میکردیم بعدش وارد اتاق یه پسره شدیم اولش من هیچ حسی نسبت به پسره نداشتم پسر خشک و کم حرفی بود اما خوشگل بود. بعدش اتاقش خیلی منظم و خفن بود. خلاصه که من و فاطمه و چند تا از بچه ها که اصلا نمیشناسیمشون جمع شده بودیم اتاقش و بازی میکردیم و حرف میزدیم منم خیلی سر به سر اون پسره میزاشتم مثل کارد و پنیر بودیم باهم خلاصه که اون داشت خاطره تعریف میکرد بعد ماهم داشتیم گوش میدادیم که وصتش یهو دم گوش دوستش یه چیزی گفت منم گفتم چی گفتین اونم گفت هانا ( اسمم هاناس) یه جوری به حرفام گوش میکنه و نگاه میکنه انگار عاشقمه (اینم بگم ها پسره بزرگ بود مثلا ۲۰ ۲۱ ساله) منم سرخ شدم و عصبانی چون همچین چیزی نبود. بعد بهش گفتم هیچم اینجوری نیست بعد قهر کردم اونم عذر خواهی کرد. بعد اون حرفش انگار عاشقش شدم ضربان قلبم رفت رو هزار . بعد از اون ماجرا همش میرفتم سمتش اما اون بهم بی محلی میکرد و درس میخوند و.‌ اینجوری شد که مامانم صدام زد و از خواب پریدم😐😑

 27. لیا می گوید

  خیلی خندیدم .عالی بود😂😂

 28. فاطمه می گوید

  با

 29. رویا می گوید

  سلام.من تو خواب دیدم که عاشق دایی(برادرمادرم)شدم.واوبااینک میدانستم زن دارد اما چنان بود ک انگارداشت تازه ازدواج میکرد.درخواب که باهم حرف میزدیم اومیگف ک مجبوراست وگرنه من بعدتوبه هیچ کسی دست نخواهم زد.بااین حال من خیلی ناراحت بودم.لطفابگوییدکه تعبیرش چیست.من درواقعیت باداییم خیلی مشکل دارم.طوری ک جواب سلام هم راهم نمیدهیم

 30. N.S می گوید

  سلام لطفاً کسی که تعبیرشو می‌دونه بگه ، من دوستم ۱۴ سالشه و هی خواب پسرخالشو میبینه خواب میبینه که پسرخالش عاشقش شده و با اون ازدواج می‌کنه درحالی که خودش هیچ حسی به پسرخالش نداره ، تقریبا هر هفته این خوابو میبینه و واقعا براش سوال شده ، لطفا کسی می‌دونه بگه ممنون💗

  1. فرشته می گوید

   بگو یه مدت بهش اصلا فکر نکنه

  2. کامبیز می گوید

   اگر کسی مرا در خواب مرا عاشق خود کند به چه معناست؟ حتی اگر ندانم آن کیست و همان طوری عاشقش شوم و او هم عاشقم شود تعبیر این خواب چیست؟

 31. یه ع** می گوید

  سلام من خواب دیدم که رفته بودیم یه شهر دیگه همینجوری مسافرت بعد مامان و بابام رفتن تو یه مغازه ی دیگه منم رفتم تو هایپر تحریر ک لوازم تحریر بخرم بعدش دقیقا پشت سر یه پسره بودم که با مامان و باباش اومده بود داشت خرید میکرد بعد اون مامان و باباش رفتن تویه قسمت دیگه از هایپر منم یهو ناخدا گاه رفتم کنار پسره بعد بهش سلام کردم اونم سلام کرد ولی با اینکه خواب بود انگار اونو از قبل میشناختم اما ندیده بودمش در ضمن من این خوابو تو خواب و بیداری داشتم میدیدم یعنی چشام باز بود ولی باز داشتم میدیدم ، اره دیگه خلاصه بعد من انگار در نگاه اول عاشقش شدم بعد همینجوری انگشت کوچیکشو یه لمس کوچولو کردم چون کنارش وایساده بودم بعد اونم دید که من میخوام پاک کن بردارم دستشو همونجایی که من گذاشتم گذاشت و دستامون به هم برخورد کرد و یهو دستمو محکم گرفت و اینا .. بعد منم تعارف نکردم و دست اونو گرفتم 😂😂 بعد یارم افتاد که من دستشویی داشتم بعد بهش گفتم سبد خریدمو نگه داره اما اون یواشکی دنبال من اومد تا توی راه روی دسشویی بعد یهو دستمو از پشت گرفت و منم یهویی افتادم تو بغلش 🤣 بعد بغلم کرد و گفت چرا در نگاه اول عاشقت شدم ؟ منم گفتم منم همینطور بعدم دیگه ساعت کوفتی زنگ زد و مجبور شدم بیدار شم و برم سراغ شاد که غایب نشم وگرنه داشتم با چشم باز خواب میدیدم 😂😂😂🤣🤣🤣

 32. امیر می گوید

  ای خدا

 33. Amirmahdi می گوید

  من نظرمو دادم هالا گفتم پیج اینیستا مو بزارم 👇
  amirmahdikazemi1385 فالو کنید مرسی

 34. Amirmahdi می گوید

  چقدر تو خاب عاشق شدن بده بعد که بیدار میشی خیلی حس بدیه . ولی من تو خواب دیدم بارفیقم داشتیم میرفتیم که یهو دختررو دیدم بعد یهجورای انگار بهش تیکه انداختم بعد هی اون رفت اومد رفت و دوباره اومد بعد گفتم به خودم بزار شمارمو رو یه برگه بنویسم بهش نشون بدم بعد اون یه دفعه اومد بالا دستمو گرفتم با اصبانیت گفت بیا ببینم چی میگی هی . بعد که با هم حرف زدیم اون گفتم که نبابا من شوهر دارم 😂بعد که معلوم شد نداره منم عاشقش شدم و از خواب بیدار شدمم 😣😣ولی خیلی هس بدی داشتم انگار تو خواب به رابطه داشتم که دوش داشتم ولی بعد که بیدار شدم به این رابطه های الان فکر میکنم هالم بعد میشه آیا کسی برای دوستی هست ؟ 😅

 35. خواب یه دختر خانه دار می گوید

  سلام ،من چن شب پیش خواب دیدم که یکی از پسر دایی زنداییم عاشقم شده بود تو خواب در صورتی ک همچین پسری اصلا وجود نداره😂 ( اینم بگم تو خواب بچه بودیم هر دوتامون )بعد پسره مومن مذهبی بود منم از اون تو خواب خوشم میومد ولی پسره ب خاطر این ک من بدحجاب بودم با این موضوع مشکل داش دوس داش من باحجاب باشم ولی منم تو خواب لج کردم گفتم حجاب نمیخامو رفتم بعد چن سالی ک گذشت تو خواب و بزرگ شدیم ب همین سن الانمون رسیدیم ،نمیدونم یه سری اتفاقات افتاده بود من باحجاب شدم و همو توی حرم امام رضا پیدا کردیم و باهم ازدواج کردیم🤷

 36. اناهیتا می گوید

  اره منم خاب دیدم که عاشق یک پسر شدم به اسم محسن ما بعد از سال ها باهم دیگه ازدواج کردیم و یک نیروی شیطانی ما رو دنبال میکرد و حتی بعضی وقت ها همسرم رو میدزدید و او به جای شوهرم میومد و فهش میداد که من از شوهرم بدم بیاد اما عشق من و اون کاری کرد که اوک نیرواز بین برد اما تو خواب وقت دو روز بود که باهم ازدواج کردیم بعد باهم ما رابطه نزدیکی باهگ دیگه داشتیم و و واقعا دوسش داشتم و در اخر یک دفعه من در وست خیابون امدم که خودکشی کنم و یک موتری از عمد روی من رد شد و عشقم رو گم کردم و بعد یک نفر میگفت که تو به عشقت میرسی در صورتی که من نه عاشق صدم نه از کسی خوشم میاد و دوست ندارم که با کسی رابطه داشته باشم و خاستم بهتون بگم نگران نباشید که خاب های چرت و پرت میبینید من هم مثل هودتون هستم و میخوام بدونم معنی این خاب چیه وقتی از خواب ببدار شدم احساس خوبی داشتم نگران نباشید منم خاب های مسخره میبینم🤔😐😐😐😐

 37. عدس می گوید

  خواب دیدم عاشق ی آدم معروف شدم ولی خدا رو صد هزار مرتبه شکر خواب بود😐

 38. ستاره می گوید

  خدااا خیرتونن بدهههه واقعاا این سایته عالیهه😂😂😂🤥
  خیلییییی خوب بود این سایتتت😂😂
  یه موقع هایی میام اینجا حال میکنم🙂😂
  فقط میتونم بگم جر😂😂😂😂😐

 39. آرتین می گوید

  سلام عالی بود

 40. Sina می گوید

  سلام وقتی که خوابیدم داشتم میرفتم به یه جایی که انگار مدرسه یا زبان اموزشگاه بود که دختر پسر داشتن.من پسرم وقتی یه دختره رو دیدم یکمی حسم عوض شد گفتم عاشق شدم.وقتی وقت (مدرسه یا اموزشگاه زبان)تمام شد.با دوستم داشتمدمیرفتم که دختره هم اون مسیرو داش میرفتم یعنی میتونم بگم محلمون با محله ی اونا خیلی فاصلش کم بود.رفتم اسمشو چند سالشو بپرسم اسمشو گفت ولی سالشو نگف یهویی دستمو گرفت.دست راستمو یعنی دست راست اون با دست راست من.برعکس بود دیگه.زود زود میخواستم چیزایی بهش بخرم تا حسش به من عاشقانه بشه جذاب بشه.ولی اخر اونو گم کردم به یه اوتوبوس سوار شد منم رفتم اوتوبوسو دیدم ولی نتونستم برم توی اوتوبوس.
  و اخراش هم یه دزد سعی میگرد وسایل منو بدزده ولی نذاشتم.وقتی از خواب بیدار شدم ناراحت بودم چون میخواستم واقعا ببینمش
  واقعا عاشق شدم.هیییییی

  1. سونیا می گوید

   دقیقا منم امروز یع خوابی دیدم واقعااااا عاشق اون پسره شده بودم🥺ای خدااااا داشت شمارشو می‌نوشت ها ک که یکی اومد تو خواب ک من از خواب پریدم
   من واقعا میخوام اون پسر و تو دنیای واقعی ببینم 😭😭

 41. خواب می گوید

  خواب دیدم با پدر و مادرم در داروخانه ای هستیم
  که پسری میاد و در داروخانه داد میزند چرا دخترتون روج لبش پر رنگه ، از همینجا شروع میشه .
  اون پسر همه جا باهام میاد و حتی به مادر و پدرم گفته بود عاشقمه ،من با مدت زمان عاشقش میشم و همدیگرو بغل میکنیم بعدازینگه بیدار شدم حس خیلی خوبی بود

 42. بیکار می گوید

  من چندباره خواب میبینم یک پسر هستن ک من رو ب بازار میبرن ولی بقیه طوری ب ما نگاه میکنن انگار دوست ندارند نارا باهم ببینن.اما اون پسر باعلاقه خاصی منو نگاه میکرد و منم خیلی سربه سرش میزارم بعد منو رستوران برد و کلی حرف زدیم و منو به خونه رسوند.البته من اثلا ایشون رو نمیشناسم😐

 43. دختر عاشق می گوید

  سلام من خواب دیدم که عاشق یک پسر معروف شدم و اون روی موهام دست کشید و باهم رفتیم بیرون بعد رفتیم خونه ی اون پسره بعد همدیگه رو بوسیدیم خونه‌ی اونا تاریک بود

 44. حبیب می گوید

  سلام من دختری علاقه مندم را خواب دیدم در یک مدرسه باهم بودیم وه او به من کمک میکر
  تعبیرش چیه

 45. رَمیسا می گوید

  و این کسی که توی خواب داد بکشه و بگه دوست دارم چرا نمیفهمی عاشقتم یعنی چی اون فردم بشناسی 😔💯🥺

 46. رَمیسا می گوید

  من خواب دیدم که یک پسر که خودمم میشناسمش و دوستش دارم اومده بود خوابم و نگاه من میکرد من هر کاری میکردم اونم انجام میداد و میگفت که خوشم ازت میاد و من رفتم اونم رفت و الان اون زن داره منظوره خوابه چی بوده من خیلی خوشم ازش میاد حتی بعضی موقعه ها میبینمش

 47. رها می گوید

  اقا من دیشب خواب دیدم عاشق پسر عموم (ایشون مجرد هستن) شدم اونم عاشق منه و جفتمون یه جوری غیر کلامی به هم میگیم که همو دوس داریم ولی من در واقعیت عاشق پسر عمم شدم میشه راهنمایی کنید💫

 48. Setysh می گوید

  چقد خوبع اینجا🤣🤣🤣🤣

 49. مونا می گوید

  خواب ندیدم فیلم هندی دیدم.یه پسری بود نمیشناختمش عاشقم شد بعد گفت حتما باید بوسم کنی گونشو بوس کردم گفت نه لبمو خلاصه یه دل نه صد دل عاشقم شده بود
  یع خواب بی معنیه فقط خواسم بدونین که فقط شما نیسین که خواب چرت پرت میبینین تازه من یبار خواب دیدم یکی اع کاراکترا پابجی ام 😐😐

  1. Kkk می گوید

   😐😐🤭🤭

 50. نرگس می گوید

  عالی بود ممنون از تعبیرتون 🙂
  من خواب دیدم که یک شخصی به من نگاه های عجیبی میکنه که من حس میکنم عاشقم شده ولی با این حال به من کم محلی میکنه ومنم متقابلا همین رفتارو باهاش دارم…
  میخواستم بپرسم تعبیرش چی میشه..

 51. حدیث می گوید

  من الان چندباره خواب یه مرد آشنای متاهل و میبینم که تو خواب خیلی به من توجه نشون میده حتی لمس و… اینا منم انقد شوکه ام که هیچ عکس العملی نشون نمیدم هربار! نمیدونم یعنی چی چون توی واقعیت هم ن من به اون آقا فک میکنم ن اون ولی خوابهامو اشغال کرده! میخواستم ببینم معنیش چی میتونه باشه کسی میتونه کمکم کنه؟

 52. نهان آکسوی می گوید

  خواب دیدم دارم میمیرم بخاطر کسی که در واقعیت بهش علاقه دارم ولی اون بیخیال هست

 53. امیر علی تقوی می گوید

  سلام من دیشب خواب یک تالار فایده را دیدم که انگار در واقعیت هم او را دیده بودم واما در خواب مکانی که عاشق شودن در خانه مادر بزرگوارم میشود و در همان خدا یک اتش سوزی میشود و آن زن در ان مکان بود و من نگران بودم که اته فاقی برایش بیوفتد تا او را پیداکردم بیدار شودم
  تعبیر این خاب چیست

 54. سارا@ می گوید

  سلام من دیشب خواب دیدم دیدم عاشق شدم و داشتم ازدواج میکردم و اصلا از عشق و عاشقی بدم میاد و اصلا اون فرد رو نمیشناختم و در همون روز داشتیم ازدواج میکردیم و این روی من تاثیر زیادی داشت تعبیرش چیه؟ ممنون میشم بگید

 55. یه بنده خدایی می گوید

  خخخخخخ همینطوری کامنت بزارین بیاییم بخندیم.فعلا

  1. ‌باران می گوید

   😂😂😂😂😂🤦

 56. من می گوید

  خخخخخخخ

 57. آیناز می گوید

  سلام من دیشب خواب دیدم ک یک فرد معروف به من عاشق شده و این فرد خواننده است و برایه من آهنگ میخواند و به من میخندد و یک جملاتی میگفت که در خاطرم نیست لطفا بگین معنیش چی میشه

 58. رهگذر می گوید

  سلام من دیشب خواب دیدم پسر خالم که حدود یک ماه میشه که بهش علاقه مندم ولی اون نمیدونه که من دوسش دارم
  رو بازوی پسر خالم یه شعر نوشته بود من تو خواب یه مقدار از شعر رو دیدم واسه یه دختر دیگه به اسم فاطمه بود من تو خواب به خودم امید میدادم که پسر خالم حتما اون دختر رو رها میکنه و عاشق من میشه تو خواب پسر خالم هم با اون دختر رابطه نداشت ولی معلوم بود که خیلی دوسش داره
  خواهش میکنم اگه تعبیرش رو میدونین بهم بگید خیلی نگرانم

 59. یگانه می گوید

  سلام
  خواب دیدم که عاشق یک مرد غریبه شدم که اون مرد خیلی زیبا پولدار میومد اون اولش راضی نبود ولی کم کم اونم راضی شد
  تعبیرش چیه

 60. یه بیخیال از دنیا😂😐 می گوید

  خدا خیرتون بده خعلی خندیدم
  یادم باشه همیشع یع سر ب نظرا تو این سایت بزنم😂😂😐

  1. ‌باران می گوید

   😂😂😂😂😂

  2. آرتین می گوید

   😂😂😂😂

 61. لینا می گوید

  عههه منم دقیقاااااا ی خواب عین همینو میبینم خواب ی پسر سیاه پوستو میبینم ک خیلی جذابه و انگار زن و شوهریم انقدددرررر حس خوبی داشتم بهش ک هرروز دلم میخواد شب خواب اونو ببینم

 62. طاها می گوید

  سلام من چندین بار خواب دیدم که عاشق یک دختر قریبه شدم ولی احساس خاصی به اون داشتم و وقتی از خواب بیدار میشم احساس خیلی خوبی دارم و میخوام بازم بخوابم تا اونو ببینم تعبیر این خوابا خوبه یا بده و تعبیرش چیه

 63. nansi می گوید

  من دو شبه خواب پسر فامیلمون را میبینم‌که انگار عاسق هم شدیم‌و رابطمون خیلی خوبه تعبیرش چیه

 64. بابت ترس از خواندن کسی نمیتوانم بگویم می گوید

  سلام من در خوابم دیده ام که روزی عاشق کسی که تا به هال ندیده بودم ولی حس آشنایی قویی نصبت به او می شوم و او را در آغوش میگیرم

 65. فاطمه می گوید

  زیاد شام نخورید تا خواب های بیهوده نبینید

  1. تنها می گوید

   😂😂🤣🤣

  2. ‌باران می گوید

   😂😂😂😂😂🤣🤣🤣آخ این کانال چقده باحاله
   خخخخخ🤣😂

  3. محمد می گوید

   :)))))

  4. dor3a می گوید

   😂😂افرین خوشم اومد

 66. Hosna می گوید

  سلام من خواب دیدم که یک پسری خیلی میخواست با من بجنگه و من با یک شمشیر بزرگ عجیب شکستش دادم نمیدونم کی بود و بعد توی یک مهمانی عاشقش شدم و بهش گفتم ولی دیگران همش مذاحم بودند و نمیگذاشتند که ما تنها باشیم و بعد که رفت خونش من دنبالش کردم و دیدم یک کاخ بزرگ داره ولی اتاقش کوچیک بود تازه خدمت کار هم داشت اون برای این که خدمتکار حساسش نفهمه که داره میره خودشو تبدیل به یک دختر کرد ولی او فهمید و بعد از این لباس و موهاش خیلی قشنگ شد بقیشو یادم نیس 😓
  ولی بگین تعبرش چی میشه 💯

 67. نازنین می گوید

  خواب دیدم تو یک کلاس درس بودیم من کنار پسرخالم که الان سه سال متاهل شده و من قبلا عاشقش بودم و اونم منو دوست داشت ب گفتع خودش ولی خب نشد باهم ازدواج کنیم نشسته بودم اونم منو کنارش بغل کرده بود دستش یکی رو پام بود منم سرم رو شونش بهمیگفت عشقم خانومم
  بعدش تو واتس اپ بهم میدادیم بهم گفت این اخرش یه چیز ناخوشی میشه من اومد تو زنم نکنه از زنش طلاق بگیره گفت از ترس مریم ک( زنشه) اومدم بیرون دارم چت میکنم گفتم مگ حالت مخفی نداره گفت ن ضعیفه نمیشه گفتم پس مجبوری چتامون پاک کنی گفت اره چون مریم گاهی اوقات میاد گوشی من برمیداره چون کانال دارم نمیشع
  این تعبیرش چیه اخه من الان پسر خالم خیلی وقته فراموش کردم حتی الان چند ماهه اصلا تو فکرو ذهنمم حتی اسمشم نیومده ک بخوام فکر کنم بهش بخوابم بگم فکر کردم خوابیدم

  1. مهدی حسینی می گوید

   سلام .وقتتون بخیر
   این مدل خواب ها تعبیر خاصی ندارن . احتمالا در گذشته احساسی به ایشون داشتید .الان هم که همه چیز تموم شده مغز شما در حال دسته بندی و بایگانی کردن خاطرات و احساسات کهنه و قدیمی هست.

 68. نیاز می گوید

  سلام من خواب دیدم، یه پسری که قبلا جایی ندیدمش خیلی بهم توجه میکنه و دوستم داره ، منم تو خوابم عاشقش شده بودم ولی احساس میکردم یه جورایی مشکوکه اما در هر صورت خیلی خیلی ازش خوشم اومده بود

  1. Sina می گوید

   منم مثل تو بودم ولی من پسرم به یه دختره ای عاشق شدم وقتی ازخواب بیدار شدم یه حسی عجیبی داشتم و میخواستم اونو واقعا ببینم.

   1. ابن سیرین می گوید

    سلام من دخترم و عاشق یه پسر خواننده ای هستم و او نیز فامیلمان است میتوان گفت عاشق یکی از نزدیکانمان شده ام و در عین حال خواب میبینم که برنامه ریزی کرده ایم و میخواهیم ما و انها به خانه مادربزرگم برویم من خیلی خوشحال و با نشاط بودم
    اگر زحمتی بر دوش نیست میتوانید خواب مرا تعبیر کنید؟؟؟؟؟؟ من خودم تمامی خواب ها را تعبیر میکنم اما متاسفانه برای این نوع خواب خود هرچه تلاش کرده ام به هیچ نتیجه ای نرسیدم لطفا خوابم را تعبیر کنید
    با سپاس🙏🏻📚

 69. Keba می گوید

  دیشب اخرای خوابم يه پسری رو دیدم که قیافش آشنا بود ولی نمیشناختمش و فهمیدم این پسر تو همه ی خوابم دنبالم بوده و منو تعقیب میکرده پنهانی. من تو خوابم باور داشتم که اون پسر عاشق منه تعبیرش چيه؟؟

 70. سعیده می گوید

  من خواب دیدم ک برادرم عاشق من شده و سعی میکردم ازدستش فرار کنم و اون منو ول نمیکرد و هرجا میرفتم مث مزاحمای خیابونی دنبالم میومد ازاخر بش گفتم میدونی تو برادر منی اصا؟واین کارت گناهه توقرانم هس؟بعدش دیگ بیخیال شد نمیفهمم ینی چی

  1. یه رهگذر می گوید

   وای چه قدر خندیدم :-ِ)))))))))

  2. ممممممممممم می گوید

   😂😂

  3. تنها می گوید

   جرررررر چقدر خندوندیم 🤣🤣