تعبیر خواب عاشق شدن – دوست داشتن کسی در خواب

عاشق شدن در خواب می تواند یک رویای خوشایند و دوست داشتنی باشد.بسیاری از افراد حتی نمی توانند جهانی بدون عشق را تصور کنند.

دیدن اینکه در خواب عاشق کسی شوید معمولا بسیار دلپذیر است و فرد بعد از بیدار شدن از خواب حس خوبی دارد و در بسیاری از موارد دوست دارد دوباره بخوابد و ادامه خواب خود را ببیند.این خواب معمولا بسیار سخت فراموش می شود و فرد بعد مدت های طولانی نیز وقتی به آن فکر می کند ، حس خوبی دارد.

تعبیر خواب عاشق شدن - دوست داشتن کسی در خواب
تعبیر خواب عاشق شدن – دوست داشتن کسی در خواب

تعبیر خواب عاشق شدن

اگر در خواب ببینید که عاشق شده اید و حس می کنید که کسی را دوست دارید ولی او را نمی بینید و نمی دانید عاشق چه کسی هستید به این معنی است که شما برای شروع یک رابطه عاشقانه آماده نیستید.

این خواب می تواند به این معنی نیز باشد که شما کسی را دوست دارید در حالی که او هیچ علاقه ای به شما ندارد .در واقع ممکن است دچار یک عشق یک طرفه شده باشید.

تعبیر خواب عشق در نگاه اول

اگر در خواب ببینید که شخصی را برای اولین بار می بینید و همان لحظه اول دیدار ، عاشق او می شوید می تواند به این معنی باشد که برای شما اتفاق غیر منتظره ولی بسیار خوشایند افتادi است و شما را شدیدا هیجان زده کرده است .

همچنین این خواب می تواند نشانه این باشد که شما به شدت به محبت نیاز دارید و دوست دارید کسی از جنس مخالف عاشق شما باشد و به شما محبت کند .

اگر شما متاهل هستید و یا در رابطه عاشقانه قرار دارید ، این خواب به این معنی است که عشق شما به اندازه کافی به شما محبت نمی کند و نمی تواند نیازهای روحی و جسمی شما را به خوبی رفع کند.

تعبیر خواب عاشق همسر شدن

اگر در خواب ببینید که عاشق شوهر و یا همسرتان شده اید به این معنی است که شما چیزی دارید که از بابت داشتن آن بسیار خوشحال هستید ولی شاید مدتی است که توجه شما نسبت به آن چیز کم شده است .

ممکن است شغل خوبی دارید که مدت ها در حسرت داشتن آن بودید. یا ممکن است واقعا همسر بسیار خوبی دارید که به مرور زمان و با عادت کردن به او ، کمی نسبت به او بی توجه و کم محبت شده اید.

تعبیر خواب عاشق فرد غریبه شدن

اگر در خواب ببینید که عاشق یک فرد غریبه شده اید بستگی به وضعیت شما در زندگی واقعی دارد. در حالت کلی این خواب نشان می دهد که شما آماده عاشق شدن و وارد رابطه شدن با جنس مخالف هستید.

ولی اگر متاهل هستید معنی این رویا می تواند کاملا متفاوت باشد. احتمالا شما از رابطه عاشقانه خودتان رضایت ندارید و احساس کمبود می کنید. احتمالا گاهی به خیانت کردن نیز فکر می کنید.

حتی ممکن است به طلاق به عنوان یک راه حل نگاه می کنید. شاید هر دوی شما از در کنار هم بودن خسته شده اید و دوست دارید یک تغییر بزرگ در زندگی زناشویی خودتان ایجاد کنید.

اگر فکر می کنید احتمالی حتی در حد کم وجود دارد که بتوانید مشکل خودتان را با عشقتان حل کنید توصیه می کنیم زودتر اقدام کنید.چرا که هر لحظه ممکن است یکی از دو طرف ، اقدامی انجام دهد که تمام پل ها و راههای برگشت خراب شود.

تعبیر خواب عاشق یک شخصیت معروف شدن

بسیار  اتفاق می افتد که در خواب ببینید که عاشق یک شخصیت معروف مانند بازیگرها ، مقامات سیاسی ، فوتبالیست ها ، خواننده ها و … شده اید.

به طور کل این مدل خواب ها هیچ معنی خاصی ندارند .

تعبیر خواب عاشق شیطان یا جن شدن

اگر در خواب ببینید که عاشق یک شخصیت شیطانی و یا جن و دیو شده اید نشان دهنده این است که شما به دنبال فردی می گردید که آرزوهای شما را براورده کند.

شما نیازمند فردی عاشق و یا رابطه رمانتیک نیستید.فقط می خواهید از طریق رابطه با او ، به اهداف و آرزوهای خودتان برسید. شما سعی می کنید انتخابتان منطقی باشد و اصلا احساسی رفتار نمی کنید.نیاز به دوست داشتن و دوست داشته شدن حس نمی کنید. اعتقاد دارید پول می تواند تمام مشکلات را حل کند.

تعبیر خواب های قدیمی در مورد عاشق شدن

نظر این سیرین در مورد خواب عاشق شدن

اگر در خواب ببینی که عاشق جنس مخالف شده ای به این معنی است که نیازمند و حریص خواهی شد. اگر عشق تو حرام باشد ، ایمان تو دچار مشکل خواهد شد.

اگر ببینی که به کسی که دوست داری رسیدی به این معنی است که منفعتی کسب خواهی کرد.

اگر ببینی که در خواب به خاطر دوست داشتن کسی گریه می کنی تعبیر خوبی دارد و به مرادت می رسی .

نظر منوچهر مطیعی در این مورد

دیدن عشق در خواب حرص و ولع است .طمع زیاد می تواند باعث ضرر شود.

عاشق شیطان و جن شدن دنبال فرد پول دار برای رابطه عاشقانه هستید
عاشق همسر شدن روابط زناشویی شما خوب نیست
اگر پسری در خواب عاشق شود احساس نیاز جنسی شدیدی می کند
اگر زن متاهل در خواب عاشق شود کمبود محبت دارد
عاشق فرد آشنا شدن به او نیاز دارید و می خواهید کاری برای شما انجام دهد
عشق به هم جنس گرفتار خواهی شد
عاشق افراد بد شدن خوب نیست

مطالب مرتبط :

تعبیر خواب دندان

تعبیر خواب سگ

تعبیر خواب نوزاد

نظر یا سوال شما در این مورد چیه ؟

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود و محرمانه است.در صورتیکه ایمیل معتبر و بدون www وارد کنید دیگران میتوانند به شما پاسخ دهند و این پاسخ برای شما ایمیل خواهد شد.

13 نظر ارسال شده است.
 1. یه بیخیال از دنیا😂😐 می گوید

  خدا خیرتون بده خعلی خندیدم
  یادم باشه همیشع یع سر ب نظرا تو این سایت بزنم😂😂😐

 2. لینا می گوید

  عههه منم دقیقاااااا ی خواب عین همینو میبینم خواب ی پسر سیاه پوستو میبینم ک خیلی جذابه و انگار زن و شوهریم انقدددرررر حس خوبی داشتم بهش ک هرروز دلم میخواد شب خواب اونو ببینم

 3. طاها می گوید

  سلام من چندین بار خواب دیدم که عاشق یک دختر قریبه شدم ولی احساس خاصی به اون داشتم و وقتی از خواب بیدار میشم احساس خیلی خوبی دارم و میخوام بازم بخوابم تا اونو ببینم تعبیر این خوابا خوبه یا بده و تعبیرش چیه

 4. nansi می گوید

  من دو شبه خواب پسر فامیلمون را میبینم‌که انگار عاسق هم شدیم‌و رابطمون خیلی خوبه تعبیرش چیه

 5. بابت ترس از خواندن کسی نمیتوانم بگویم می گوید

  سلام من در خوابم دیده ام که روزی عاشق کسی که تا به هال ندیده بودم ولی حس آشنایی قویی نصبت به او می شوم و او را در آغوش میگیرم

 6. فاطمه می گوید

  زیاد شام نخورید تا خواب های بیهوده نبینید

 7. Hosna می گوید

  سلام من خواب دیدم که یک پسری خیلی میخواست با من بجنگه و من با یک شمشیر بزرگ عجیب شکستش دادم نمیدونم کی بود و بعد توی یک مهمانی عاشقش شدم و بهش گفتم ولی دیگران همش مذاحم بودند و نمیگذاشتند که ما تنها باشیم و بعد که رفت خونش من دنبالش کردم و دیدم یک کاخ بزرگ داره ولی اتاقش کوچیک بود تازه خدمت کار هم داشت اون برای این که خدمتکار حساسش نفهمه که داره میره خودشو تبدیل به یک دختر کرد ولی او فهمید و بعد از این لباس و موهاش خیلی قشنگ شد بقیشو یادم نیس 😓
  ولی بگین تعبرش چی میشه 💯

 8. نازنین می گوید

  خواب دیدم تو یک کلاس درس بودیم من کنار پسرخالم که الان سه سال متاهل شده و من قبلا عاشقش بودم و اونم منو دوست داشت ب گفتع خودش ولی خب نشد باهم ازدواج کنیم نشسته بودم اونم منو کنارش بغل کرده بود دستش یکی رو پام بود منم سرم رو شونش بهمیگفت عشقم خانومم
  بعدش تو واتس اپ بهم میدادیم بهم گفت این اخرش یه چیز ناخوشی میشه من اومد تو زنم نکنه از زنش طلاق بگیره گفت از ترس مریم ک( زنشه) اومدم بیرون دارم چت میکنم گفتم مگ حالت مخفی نداره گفت ن ضعیفه نمیشه گفتم پس مجبوری چتامون پاک کنی گفت اره چون مریم گاهی اوقات میاد گوشی من برمیداره چون کانال دارم نمیشع
  این تعبیرش چیه اخه من الان پسر خالم خیلی وقته فراموش کردم حتی الان چند ماهه اصلا تو فکرو ذهنمم حتی اسمشم نیومده ک بخوام فکر کنم بهش بخوابم بگم فکر کردم خوابیدم

  1. مهدی حسینی می گوید

   سلام .وقتتون بخیر
   این مدل خواب ها تعبیر خاصی ندارن . احتمالا در گذشته احساسی به ایشون داشتید .الان هم که همه چیز تموم شده مغز شما در حال دسته بندی و بایگانی کردن خاطرات و احساسات کهنه و قدیمی هست.

 9. نیاز می گوید

  سلام من خواب دیدم، یه پسری که قبلا جایی ندیدمش خیلی بهم توجه میکنه و دوستم داره ، منم تو خوابم عاشقش شده بودم ولی احساس میکردم یه جورایی مشکوکه اما در هر صورت خیلی خیلی ازش خوشم اومده بود

 10. Keba می گوید

  دیشب اخرای خوابم يه پسری رو دیدم که قیافش آشنا بود ولی نمیشناختمش و فهمیدم این پسر تو همه ی خوابم دنبالم بوده و منو تعقیب میکرده پنهانی. من تو خوابم باور داشتم که اون پسر عاشق منه تعبیرش چيه؟؟

 11. سعیده می گوید

  من خواب دیدم ک برادرم عاشق من شده و سعی میکردم ازدستش فرار کنم و اون منو ول نمیکرد و هرجا میرفتم مث مزاحمای خیابونی دنبالم میومد ازاخر بش گفتم میدونی تو برادر منی اصا؟واین کارت گناهه توقرانم هس؟بعدش دیگ بیخیال شد نمیفهمم ینی چی

  1. یه رهگذر می گوید

   وای چه قدر خندیدم :-ِ)))))))))