تعبیر خواب عاشق شدن – دوست داشتن کسی در خواب

4.3
(161)

عاشق شدن در خواب می تواند یک رویای خوشایند و دوست داشتنی باشد.بسیاری از افراد حتی نمی توانند جهانی بدون عشق را تصور کنند.

دیدن اینکه در خواب عاشق کسی شوید معمولا بسیار دلپذیر است و فرد بعد از بیدار شدن از خواب حس خوبی دارد و در بسیاری از موارد دوست دارد دوباره بخوابد و ادامه خواب خود را ببیند.این خواب معمولا بسیار سخت فراموش می شود و فرد بعد مدت های طولانی نیز وقتی به آن فکر می کند ، حس خوبی دارد.

تعبیر خواب عاشق شدن - دوست داشتن کسی در خواب
تعبیر خواب عاشق شدن – دوست داشتن کسی در خواب

تعبیر خواب عاشق شدن

اگر در خواب ببینید که عاشق شده اید و حس می کنید که کسی را دوست دارید ولی او را نمی بینید و نمی دانید عاشق چه کسی هستید به این معنی است که شما برای شروع یک رابطه عاشقانه آماده نیستید.

این خواب می تواند به این معنی نیز باشد که شما کسی را دوست دارید در حالی که او هیچ علاقه ای به شما ندارد .در واقع ممکن است دچار یک عشق یک طرفه شده باشید.

تعبیر خواب عشق در نگاه اول

اگر در خواب ببینید که شخصی را برای اولین بار می بینید و همان لحظه اول دیدار ، عاشق او می شوید می تواند به این معنی باشد که برای شما اتفاق غیر منتظره ولی بسیار خوشایند افتادi است و شما را شدیدا هیجان زده کرده است .

همچنین این خواب می تواند نشانه این باشد که شما به شدت به محبت نیاز دارید و دوست دارید کسی از جنس مخالف عاشق شما باشد و به شما محبت کند .

اگر شما متاهل هستید و یا در رابطه عاشقانه قرار دارید ، این خواب به این معنی است که عشق شما به اندازه کافی به شما محبت نمی کند و نمی تواند نیازهای روحی و جسمی شما را به خوبی رفع کند.

تعبیر خواب عاشق همسر شدن

اگر در خواب ببینید که عاشق شوهر و یا همسرتان شده اید به این معنی است که شما چیزی دارید که از بابت داشتن آن بسیار خوشحال هستید ولی شاید مدتی است که توجه شما نسبت به آن چیز کم شده است .

ممکن است شغل خوبی دارید که مدت ها در حسرت داشتن آن بودید. یا ممکن است واقعا همسر بسیار خوبی دارید که به مرور زمان و با عادت کردن به او ، کمی نسبت به او بی توجه و کم محبت شده اید.

تعبیر خواب عاشق فرد غریبه شدن

اگر در خواب ببینید که عاشق یک فرد غریبه شده اید بستگی به وضعیت شما در زندگی واقعی دارد. در حالت کلی این خواب نشان می دهد که شما آماده عاشق شدن و وارد رابطه شدن با جنس مخالف هستید.

ولی اگر متاهل هستید معنی این رویا می تواند کاملا متفاوت باشد. احتمالا شما از رابطه عاشقانه خودتان رضایت ندارید و احساس کمبود می کنید. احتمالا گاهی به خیانت کردن نیز فکر می کنید.

حتی ممکن است به طلاق به عنوان یک راه حل نگاه می کنید. شاید هر دوی شما از در کنار هم بودن خسته شده اید و دوست دارید یک تغییر بزرگ در زندگی زناشویی خودتان ایجاد کنید.

اگر فکر می کنید احتمالی حتی در حد کم وجود دارد که بتوانید مشکل خودتان را با عشقتان حل کنید توصیه می کنیم زودتر اقدام کنید.چرا که هر لحظه ممکن است یکی از دو طرف ، اقدامی انجام دهد که تمام پل ها و راههای برگشت خراب شود.

تعبیر خواب عاشق یک شخصیت معروف شدن

بسیار  اتفاق می افتد که در خواب ببینید که عاشق یک شخصیت معروف مانند بازیگرها ، مقامات سیاسی ، فوتبالیست ها ، خواننده ها و … شده اید.

به طور کل این مدل خواب ها هیچ معنی خاصی ندارند .

تعبیر خواب عاشق شیطان یا جن شدن

اگر در خواب ببینید که عاشق یک شخصیت شیطانی و یا جن و دیو شده اید نشان دهنده این است که شما به دنبال فردی می گردید که آرزوهای شما را براورده کند.

شما نیازمند فردی عاشق و یا رابطه رمانتیک نیستید.فقط می خواهید از طریق رابطه با او ، به اهداف و آرزوهای خودتان برسید. شما سعی می کنید انتخابتان منطقی باشد و اصلا احساسی رفتار نمی کنید.نیاز به دوست داشتن و دوست داشته شدن حس نمی کنید. اعتقاد دارید پول می تواند تمام مشکلات را حل کند.

تعبیر خواب های قدیمی در مورد عاشق شدن

نظر این سیرین در مورد خواب عاشق شدن

اگر در خواب ببینی که عاشق جنس مخالف شده ای به این معنی است که نیازمند و حریص خواهی شد. اگر عشق تو حرام باشد ، ایمان تو دچار مشکل خواهد شد.

اگر ببینی که به کسی که دوست داری رسیدی به این معنی است که منفعتی کسب خواهی کرد.

اگر ببینی که در خواب به خاطر دوست داشتن کسی گریه می کنی تعبیر خوبی دارد و به مرادت می رسی .

نظر منوچهر مطیعی در این مورد

دیدن عشق در خواب حرص و ولع است .طمع زیاد می تواند باعث ضرر شود.

عاشق شیطان و جن شدن دنبال فرد پول دار برای رابطه عاشقانه هستید
عاشق همسر شدن روابط زناشویی شما خوب نیست
اگر پسری در خواب عاشق شود احساس نیاز جنسی شدیدی می کند
اگر زن متاهل در خواب عاشق شود کمبود محبت دارد
عاشق فرد آشنا شدن به او نیاز دارید و می خواهید کاری برای شما انجام دهد
عشق به هم جنس گرفتار خواهی شد
عاشق افراد بد شدن خوب نیست

مطالب مرتبط :

تعبیر خواب دندان

تعبیر خواب سگ

تعبیر خواب نوزاد

این مطلب برای شما مفید بود ؟

ستاره سمت راست بیشترین امتیاز است.لطفا به نویسنده این مطلب ستاره بدید.

میانگین آراء 4.3 / 5. تعداد: 161

اولین نفری باشید که به این نویسنده امتیاز میده 🙂

خیلی متاسفم که مطلب رو دوست نداشتی

برای ارتقاء مطلب کمکم میکنی ؟

لطفا دلیل اینکه مطلب رو دوست نداشتی بهم بگو

اشتراک در تاپیک
اطلاع رسانی از
guest
55 نظر
جدیدترین ها
قدیمی ترین ها بیشتری رای
Inline Feedbacks
نمایش همه کامت ها
فاطمه
Guest
فاطمه

با

Last edited 5 روز قبل by فاطمه
رویا
Guest
رویا

سلام.من تو خواب دیدم که عاشق دایی(برادرمادرم)شدم.واوبااینک میدانستم زن دارد اما چنان بود ک انگارداشت تازه ازدواج میکرد.درخواب که باهم حرف میزدیم اومیگف ک مجبوراست وگرنه من بعدتوبه هیچ کسی دست نخواهم زد.بااین حال من خیلی ناراحت بودم.لطفابگوییدکه تعبیرش چیست.من درواقعیت باداییم خیلی مشکل دارم.طوری ک جواب سلام هم راهم نمیدهیم

N.S
Guest
N.S

سلام لطفاً کسی که تعبیرشو می‌دونه بگه ، من دوستم ۱۴ سالشه و هی خواب پسرخالشو میبینه خواب میبینه که پسرخالش عاشقش شده و با اون ازدواج می‌کنه درحالی که خودش هیچ حسی به پسرخالش نداره ، تقریبا هر هفته این خوابو میبینه و واقعا براش سوال شده ، لطفا کسی می‌دونه بگه ممنون💗

یه ع**
Guest
یه ع**

سلام من خواب دیدم که رفته بودیم یه شهر دیگه همینجوری مسافرت بعد مامان و بابام رفتن تو یه مغازه ی دیگه منم رفتم تو هایپر تحریر ک لوازم تحریر بخرم بعدش دقیقا پشت سر یه پسره بودم که با مامان و باباش اومده بود داشت خرید میکرد بعد اون مامان و باباش رفتن تویه قسمت دیگه از هایپر منم یهو ناخدا گاه رفتم کنار پسره بعد بهش سلام کردم اونم سلام کرد ولی با اینکه خواب بود انگار اونو از قبل میشناختم اما ندیده بودمش در ضمن من این خوابو تو خواب و بیداری داشتم میدیدم یعنی چشام باز بود ولی باز داشتم میدیدم ، اره دیگه خلاصه بعد من انگار در نگاه اول عاشقش شدم بعد همینجوری انگشت کوچیکشو یه لمس کوچولو کردم چون کنارش وایساده بودم بعد اونم دید که من میخوام پاک کن بردارم دستشو همونجایی که من گذاشتم گذاشت و دستامون به هم برخورد کرد و یهو دستمو محکم گرفت و اینا .. بعد منم تعارف نکردم و دست اونو گرفتم 😂😂 بعد یارم افتاد که من دستشویی داشتم بعد بهش گفتم سبد خریدمو نگه داره اما اون یواشکی دنبال من اومد تا توی راه روی دسشویی بعد یهو دستمو از پشت گرفت و منم یهویی افتادم تو بغلش 🤣 بعد بغلم کرد و گفت چرا در نگاه اول عاشقت شدم ؟ منم گفتم منم همینطور بعدم دیگه ساعت کوفتی زنگ زد و مجبور شدم بیدار شم و برم سراغ شاد که غایب نشم وگرنه داشتم با چشم باز خواب میدیدم 😂😂😂🤣🤣🤣

امیر
Guest
امیر

ای خدا

Amirmahdi
Guest
Amirmahdi

من نظرمو دادم هالا گفتم پیج اینیستا مو بزارم 👇
amirmahdikazemi1385 فالو کنید مرسی

Amirmahdi
Guest
Amirmahdi

چقدر تو خاب عاشق شدن بده بعد که بیدار میشی خیلی حس بدیه . ولی من تو خواب دیدم بارفیقم داشتیم میرفتیم که یهو دختررو دیدم بعد یهجورای انگار بهش تیکه انداختم بعد هی اون رفت اومد رفت و دوباره اومد بعد گفتم به خودم بزار شمارمو رو یه برگه بنویسم بهش نشون بدم بعد اون یه دفعه اومد بالا دستمو گرفتم با اصبانیت گفت بیا ببینم چی میگی هی . بعد که با هم حرف زدیم اون گفتم که نبابا من شوهر دارم 😂بعد که معلوم شد نداره منم عاشقش شدم و از خواب بیدار شدمم 😣😣ولی خیلی هس بدی داشتم انگار تو خواب به رابطه داشتم که دوش داشتم ولی بعد که بیدار شدم به این رابطه های الان فکر میکنم هالم بعد میشه آیا کسی برای دوستی هست ؟ 😅

خواب یه دختر خانه دار
Guest
خواب یه دختر خانه دار

سلام ،من چن شب پیش خواب دیدم که یکی از پسر دایی زنداییم عاشقم شده بود تو خواب در صورتی ک همچین پسری اصلا وجود نداره😂 ( اینم بگم تو خواب بچه بودیم هر دوتامون )بعد پسره مومن مذهبی بود منم از اون تو خواب خوشم میومد ولی پسره ب خاطر این ک من بدحجاب بودم با این موضوع مشکل داش دوس داش من باحجاب باشم ولی منم تو خواب لج کردم گفتم حجاب نمیخامو رفتم بعد چن سالی ک گذشت تو خواب و بزرگ شدیم ب همین سن الانمون رسیدیم ،نمیدونم یه سری اتفاقات افتاده بود من باحجاب شدم و همو توی حرم امام رضا پیدا کردیم و باهم ازدواج کردیم🤷

اناهیتا
Guest
اناهیتا

اره منم خاب دیدم که عاشق یک پسر شدم به اسم محسن ما بعد از سال ها باهم دیگه ازدواج کردیم و یک نیروی شیطانی ما رو دنبال میکرد و حتی بعضی وقت ها همسرم رو میدزدید و او به جای شوهرم میومد و فهش میداد که من از شوهرم بدم بیاد اما عشق من و اون کاری کرد که اوک نیرواز بین برد اما تو خواب وقت دو روز بود که باهم ازدواج کردیم بعد باهم ما رابطه نزدیکی باهگ دیگه داشتیم و و واقعا دوسش داشتم و در اخر یک دفعه من در وست خیابون امدم که خودکشی کنم و یک موتری از عمد روی من رد شد و عشقم رو گم کردم و بعد یک نفر میگفت که تو به عشقت میرسی در صورتی که من نه عاشق صدم نه از کسی خوشم میاد و دوست ندارم که با کسی رابطه داشته باشم و خاستم بهتون بگم نگران نباشید که خاب های چرت و پرت میبینید من هم مثل هودتون هستم و میخوام بدونم معنی این خاب چیه وقتی از خواب ببدار شدم احساس خوبی داشتم نگران نباشید منم خاب های مسخره میبینم🤔😐😐😐😐

عدس
Guest
عدس

خواب دیدم عاشق ی آدم معروف شدم ولی خدا رو صد هزار مرتبه شکر خواب بود😐

ستاره
Guest
ستاره

خدااا خیرتونن بدهههه واقعاا این سایته عالیهه😂😂😂🤥
خیلییییی خوب بود این سایتتت😂😂
یه موقع هایی میام اینجا حال میکنم🙂😂
فقط میتونم بگم جر😂😂😂😂😐

آرتین
Guest
آرتین

سلام عالی بود

Last edited 28 روز قبل by آرتین
Sina
Guest
Sina

سلام وقتی که خوابیدم داشتم میرفتم به یه جایی که انگار مدرسه یا زبان اموزشگاه بود که دختر پسر داشتن.من پسرم وقتی یه دختره رو دیدم یکمی حسم عوض شد گفتم عاشق شدم.وقتی وقت (مدرسه یا اموزشگاه زبان)تمام شد.با دوستم داشتمدمیرفتم که دختره هم اون مسیرو داش میرفتم یعنی میتونم بگم محلمون با محله ی اونا خیلی فاصلش کم بود.رفتم اسمشو چند سالشو بپرسم اسمشو گفت ولی سالشو نگف یهویی دستمو گرفت.دست راستمو یعنی دست راست اون با دست راست من.برعکس بود دیگه.زود زود میخواستم چیزایی بهش بخرم تا حسش به من عاشقانه بشه جذاب بشه.ولی اخر اونو گم کردم به یه اوتوبوس سوار شد منم رفتم اوتوبوسو دیدم ولی نتونستم برم توی اوتوبوس.
و اخراش هم یه دزد سعی میگرد وسایل منو بدزده ولی نذاشتم.وقتی از خواب بیدار شدم ناراحت بودم چون میخواستم واقعا ببینمش
واقعا عاشق شدم.هیییییی

سونیا
Guest
سونیا
در جواب به   Sina

دقیقا منم امروز یع خوابی دیدم واقعااااا عاشق اون پسره شده بودم🥺ای خدااااا داشت شمارشو می‌نوشت ها ک که یکی اومد تو خواب ک من از خواب پریدم
من واقعا میخوام اون پسر و تو دنیای واقعی ببینم 😭😭

خواب
Guest
خواب

خواب دیدم با پدر و مادرم در داروخانه ای هستیم
که پسری میاد و در داروخانه داد میزند چرا دخترتون روج لبش پر رنگه ، از همینجا شروع میشه .
اون پسر همه جا باهام میاد و حتی به مادر و پدرم گفته بود عاشقمه ،من با مدت زمان عاشقش میشم و همدیگرو بغل میکنیم بعدازینگه بیدار شدم حس خیلی خوبی بود

بیکار
Guest
بیکار

من چندباره خواب میبینم یک پسر هستن ک من رو ب بازار میبرن ولی بقیه طوری ب ما نگاه میکنن انگار دوست ندارند نارا باهم ببینن.اما اون پسر باعلاقه خاصی منو نگاه میکرد و منم خیلی سربه سرش میزارم بعد منو رستوران برد و کلی حرف زدیم و منو به خونه رسوند.البته من اثلا ایشون رو نمیشناسم😐

دختر عاشق
Guest
دختر عاشق

سلام من خواب دیدم که عاشق یک پسر معروف شدم و اون روی موهام دست کشید و باهم رفتیم بیرون بعد رفتیم خونه ی اون پسره بعد همدیگه رو بوسیدیم خونه‌ی اونا تاریک بود

حبیب
Guest
حبیب

سلام من دختری علاقه مندم را خواب دیدم در یک مدرسه باهم بودیم وه او به من کمک میکر
تعبیرش چیه

رَمیسا
Guest
رَمیسا

و این کسی که توی خواب داد بکشه و بگه دوست دارم چرا نمیفهمی عاشقتم یعنی چی اون فردم بشناسی 😔💯🥺

Last edited 2 ماه قبل by رَمیسا
رَمیسا
Guest
رَمیسا

من خواب دیدم که یک پسر که خودمم میشناسمش و دوستش دارم اومده بود خوابم و نگاه من میکرد من هر کاری میکردم اونم انجام میداد و میگفت که خوشم ازت میاد و من رفتم اونم رفت و الان اون زن داره منظوره خوابه چی بوده من خیلی خوشم ازش میاد حتی بعضی موقعه ها میبینمش

رها
Guest
رها

اقا من دیشب خواب دیدم عاشق پسر عموم (ایشون مجرد هستن) شدم اونم عاشق منه و جفتمون یه جوری غیر کلامی به هم میگیم که همو دوس داریم ولی من در واقعیت عاشق پسر عمم شدم میشه راهنمایی کنید💫

Setysh
Guest
Setysh

چقد خوبع اینجا🤣🤣🤣🤣

مونا
Guest
مونا

خواب ندیدم فیلم هندی دیدم.یه پسری بود نمیشناختمش عاشقم شد بعد گفت حتما باید بوسم کنی گونشو بوس کردم گفت نه لبمو خلاصه یه دل نه صد دل عاشقم شده بود
یع خواب بی معنیه فقط خواسم بدونین که فقط شما نیسین که خواب چرت پرت میبینین تازه من یبار خواب دیدم یکی اع کاراکترا پابجی ام 😐😐

نرگس
Guest
نرگس

عالی بود ممنون از تعبیرتون 🙂
من خواب دیدم که یک شخصی به من نگاه های عجیبی میکنه که من حس میکنم عاشقم شده ولی با این حال به من کم محلی میکنه ومنم متقابلا همین رفتارو باهاش دارم…
میخواستم بپرسم تعبیرش چی میشه..

Last edited 3 ماه قبل by نرگس
حدیث
Guest
حدیث

من الان چندباره خواب یه مرد آشنای متاهل و میبینم که تو خواب خیلی به من توجه نشون میده حتی لمس و… اینا منم انقد شوکه ام که هیچ عکس العملی نشون نمیدم هربار! نمیدونم یعنی چی چون توی واقعیت هم ن من به اون آقا فک میکنم ن اون ولی خوابهامو اشغال کرده! میخواستم ببینم معنیش چی میتونه باشه کسی میتونه کمکم کنه؟

نهان آکسوی
Guest
نهان آکسوی

خواب دیدم دارم میمیرم بخاطر کسی که در واقعیت بهش علاقه دارم ولی اون بیخیال هست

امیر علی تقوی
Guest
امیر علی تقوی

سلام من دیشب خواب یک تالار فایده را دیدم که انگار در واقعیت هم او را دیده بودم واما در خواب مکانی که عاشق شودن در خانه مادر بزرگوارم میشود و در همان خدا یک اتش سوزی میشود و آن زن در ان مکان بود و من نگران بودم که اته فاقی برایش بیوفتد تا او را پیداکردم بیدار شودم
تعبیر این خاب چیست

سارا@
Guest
سارا@

سلام من دیشب خواب دیدم دیدم عاشق شدم و داشتم ازدواج میکردم و اصلا از عشق و عاشقی بدم میاد و اصلا اون فرد رو نمیشناختم و در همون روز داشتیم ازدواج میکردیم و این روی من تاثیر زیادی داشت تعبیرش چیه؟ ممنون میشم بگید

یه بنده خدایی
Guest
یه بنده خدایی

خخخخخخ همینطوری کامنت بزارین بیاییم بخندیم.فعلا

download (1).jpg
‌باران
Guest
‌باران
در جواب به   یه بنده خدایی

😂😂😂😂😂🤦

من
Guest
من

خخخخخخخ

آیناز
Guest
آیناز

سلام من دیشب خواب دیدم ک یک فرد معروف به من عاشق شده و این فرد خواننده است و برایه من آهنگ میخواند و به من میخندد و یک جملاتی میگفت که در خاطرم نیست لطفا بگین معنیش چی میشه

رهگذر
Guest
رهگذر

سلام من دیشب خواب دیدم پسر خالم که حدود یک ماه میشه که بهش علاقه مندم ولی اون نمیدونه که من دوسش دارم
رو بازوی پسر خالم یه شعر نوشته بود من تو خواب یه مقدار از شعر رو دیدم واسه یه دختر دیگه به اسم فاطمه بود من تو خواب به خودم امید میدادم که پسر خالم حتما اون دختر رو رها میکنه و عاشق من میشه تو خواب پسر خالم هم با اون دختر رابطه نداشت ولی معلوم بود که خیلی دوسش داره
خواهش میکنم اگه تعبیرش رو میدونین بهم بگید خیلی نگرانم

یگانه
Guest
یگانه

سلام
خواب دیدم که عاشق یک مرد غریبه شدم که اون مرد خیلی زیبا پولدار میومد اون اولش راضی نبود ولی کم کم اونم راضی شد
تعبیرش چیه

یه بیخیال از دنیا😂😐
Guest
یه بیخیال از دنیا😂😐

خدا خیرتون بده خعلی خندیدم
یادم باشه همیشع یع سر ب نظرا تو این سایت بزنم😂😂😐

‌باران
Guest
‌باران

😂😂😂😂😂

آرتین
Guest
آرتین

😂😂😂😂

لینا
Guest
لینا

عههه منم دقیقاااااا ی خواب عین همینو میبینم خواب ی پسر سیاه پوستو میبینم ک خیلی جذابه و انگار زن و شوهریم انقدددرررر حس خوبی داشتم بهش ک هرروز دلم میخواد شب خواب اونو ببینم

طاها
Guest
طاها

سلام من چندین بار خواب دیدم که عاشق یک دختر قریبه شدم ولی احساس خاصی به اون داشتم و وقتی از خواب بیدار میشم احساس خیلی خوبی دارم و میخوام بازم بخوابم تا اونو ببینم تعبیر این خوابا خوبه یا بده و تعبیرش چیه

nansi
Guest
nansi

من دو شبه خواب پسر فامیلمون را میبینم‌که انگار عاسق هم شدیم‌و رابطمون خیلی خوبه تعبیرش چیه

بابت ترس از خواندن کسی نمیتوانم بگویم
Guest
بابت ترس از خواندن کسی نمیتوانم بگویم

سلام من در خوابم دیده ام که روزی عاشق کسی که تا به هال ندیده بودم ولی حس آشنایی قویی نصبت به او می شوم و او را در آغوش میگیرم

فاطمه
Guest
فاطمه

زیاد شام نخورید تا خواب های بیهوده نبینید

تنها
Guest
تنها
در جواب به   فاطمه

😂😂🤣🤣

‌باران
Guest
‌باران
در جواب به   فاطمه

😂😂😂😂😂🤣🤣🤣آخ این کانال چقده باحاله
خخخخخ🤣😂

محمد
Guest
محمد
در جواب به   فاطمه

:)))))

Hosna
Guest
Hosna

سلام من خواب دیدم که یک پسری خیلی میخواست با من بجنگه و من با یک شمشیر بزرگ عجیب شکستش دادم نمیدونم کی بود و بعد توی یک مهمانی عاشقش شدم و بهش گفتم ولی دیگران همش مذاحم بودند و نمیگذاشتند که ما تنها باشیم و بعد که رفت خونش من دنبالش کردم و دیدم یک کاخ بزرگ داره ولی اتاقش کوچیک بود تازه خدمت کار هم داشت اون برای این که خدمتکار حساسش نفهمه که داره میره خودشو تبدیل به یک دختر کرد ولی او فهمید و بعد از این لباس و موهاش خیلی قشنگ شد بقیشو یادم نیس 😓
ولی بگین تعبرش چی میشه 💯

نازنین
Guest
نازنین

خواب دیدم تو یک کلاس درس بودیم من کنار پسرخالم که الان سه سال متاهل شده و من قبلا عاشقش بودم و اونم منو دوست داشت ب گفتع خودش ولی خب نشد باهم ازدواج کنیم نشسته بودم اونم منو کنارش بغل کرده بود دستش یکی رو پام بود منم سرم رو شونش بهمیگفت عشقم خانومم
بعدش تو واتس اپ بهم میدادیم بهم گفت این اخرش یه چیز ناخوشی میشه من اومد تو زنم نکنه از زنش طلاق بگیره گفت از ترس مریم ک( زنشه) اومدم بیرون دارم چت میکنم گفتم مگ حالت مخفی نداره گفت ن ضعیفه نمیشه گفتم پس مجبوری چتامون پاک کنی گفت اره چون مریم گاهی اوقات میاد گوشی من برمیداره چون کانال دارم نمیشع
این تعبیرش چیه اخه من الان پسر خالم خیلی وقته فراموش کردم حتی الان چند ماهه اصلا تو فکرو ذهنمم حتی اسمشم نیومده ک بخوام فکر کنم بهش بخوابم بگم فکر کردم خوابیدم

نیاز
Guest
نیاز

سلام من خواب دیدم، یه پسری که قبلا جایی ندیدمش خیلی بهم توجه میکنه و دوستم داره ، منم تو خوابم عاشقش شده بودم ولی احساس میکردم یه جورایی مشکوکه اما در هر صورت خیلی خیلی ازش خوشم اومده بود

Sina
Guest
Sina
در جواب به   نیاز

منم مثل تو بودم ولی من پسرم به یه دختره ای عاشق شدم وقتی ازخواب بیدار شدم یه حسی عجیبی داشتم و میخواستم اونو واقعا ببینم.

Keba
Guest
Keba

دیشب اخرای خوابم يه پسری رو دیدم که قیافش آشنا بود ولی نمیشناختمش و فهمیدم این پسر تو همه ی خوابم دنبالم بوده و منو تعقیب میکرده پنهانی. من تو خوابم باور داشتم که اون پسر عاشق منه تعبیرش چيه؟؟

سعیده
Guest
سعیده

من خواب دیدم ک برادرم عاشق من شده و سعی میکردم ازدستش فرار کنم و اون منو ول نمیکرد و هرجا میرفتم مث مزاحمای خیابونی دنبالم میومد ازاخر بش گفتم میدونی تو برادر منی اصا؟واین کارت گناهه توقرانم هس؟بعدش دیگ بیخیال شد نمیفهمم ینی چی

یه رهگذر
Guest
یه رهگذر
در جواب به   سعیده

وای چه قدر خندیدم :-ِ)))))))))

ممممممممممم
Guest
ممممممممممم
در جواب به   سعیده

😂😂

تنها
Guest
تنها
در جواب به   سعیده

جرررررر چقدر خندوندیم 🤣🤣

55
0
در مورد این موضوع کامنت بزار :)x
()
x