تعبیر خواب عقرب – بیش از 29 معنی مختلف و متفاوت

()

عقرب ها در فرهنگ ها و کشورهای مختلف معمولا نماد خطر و مرگ هستند.در این مطلب به رایج ترین معانی دیدن خواب عقرب اشاره خواهد شد.

تعبیر خواب عقرب

عقرب در خواب معمولا نشانه و نماد خطر است .ممکن است شما احساس می کنید که کسی می خواهد با شما دشمنی کند.همچنین این خواب می تواند نشانه حس انتقام جویی در شما باشد.

کسانی در زندگی شما وجود دارند که در حال سوء استفاده از شما هستند.آنها شدیدا در حال لطمه زدن به شما هستند و هر چه سریع تر باید آنها را از زندگی خودتان بیرون کنید.

تعبیر خواب عقرب - بیش از 29 معنی مختلف و متفاوت
تعبیر خواب عقرب – بیش از 29 معنی مختلف و متفاوت

اگر این افراد را می شناسید ممکن است به هر دلیل نتوانید آنها را از زندگی خود دور کنید.ممکن است به او علاقه دارید و این علاقه مانع رفتار عاقلانه شما شده است. توصیه می کنیم در این مورد کاملا بی رحمانه عمل کنید.

یا ممکن است شما این فرد را نمی شناسید ولی احساس می کنید کسی در حال سنگ انداختن در جلوی پای شماست.بسیار مواظب باشید چرا که ممکن است او آسیب جدی به شما وارد کند.

تعبیر خواب نیش عقرب

اگر در خواب ببینید که عقرب شما را نیش زد می تواند به این معنی باشد که شما اخیرا کار بسیار بد و خطرناکی انجام داده اید که از بابت آن نگران هستید.

همچنین کسانی در زندگی شما وجود دارد که از شما متنفر هستند ولی این حس را به شما نشان نمی دهند ولی در لباس دوستی در حال آسیب زدن به شما هستند.

تعبیر خواب عقرب بزرگ

اگر در خواب ببینید که یک عقرب بزرگ را گرفتید ، به این معنی است که می خواهید تصمیمات بسیار بزرگی در زندگی بگیرید . این تصمیمات بزرگ به شدت زندگی شما را تحت تاثیر قرار خواهد داد.

اصلا عجله نکنید. این تصمیم یک اقدام خطرناک است.اگر نتیجه خوبی داشته باشد بسیار خوب و عالی خواهد بود ولی اگر نتیجه آن مثبت نباشد زندگی شما را نابود خواهد کرد.

قبل از انجام هر کاری حتما با دوستان و اطرافیان خودتان مشورت کنید و عجولانه تصمیم نگیرید.

دیدن عقرب سیاه در خواب

این خواب نشانه بدشانسی و بد بیاری است .شما تقریبا در تمام کارهای بزرگی که  برای رسیدن به یک هدف خاص و بزرگ انجام داده اید شکست خورده اید.شاید فکر بدی نباشد که مدتی استراحت کرده و هیچ کاری نکنید .

دیدن عقرب سیاه در خواب
دیدن عقرب سیاه در خواب

این دوره بد بیاری طولانی مدت نخواهید بود و گذر از آن بستگی به تصمیمات شما دارد.اگر راه درست را انتخاب کنید موفق خواهید شد ولی در صورت انتخاب راه غلط ، ضررهای جبران ناپذیری به شما وارد خواهد شد.

تعبیر خواب کشتن عقرب

کشتن عقرب در خواب می تواند معانی بسیار خوبی داشته باشد.شما در بسیاری از برنامه ریزی ها و اقدامات بزرگ خودتان موفق شده اید.شما در دوره ای از زندگی خود قرار دارید که کاملا از آن احساس رضایت می کنید.

احتمالا سختی ها و خطرات بسیار بزرگی را پشت سر گذاشته اید و این موفقیت در حال حاضر برای شما کاملا لذت بخش است .

در حال حاضر در بین اطرافیانتان بسیار محبوب هستید و احترام خاصی برای شما قائل هستند.مواظب باشید چرا که بیشتر این احترام فقط به دلیل جایگاه شماست و بسیاری از آنها در فکر ضربه زدن و یا سوء استفاده از شما هستند.

تعبیر خواب خوردن عقرب و یا بیرون آمدن آن از دهان

شما کسی را دوست دارید ولی احساس می کنید این دوست داشتن می تواند برای شما خطرناک باشد. شما نمی توانید او را رها کنید ولی از طرفی داشتن روابط عاشقانه با او می تواند برای شما خطرناک باشد.

تعبیر خواب له کردن عقرب

اگر در خواب ببینید که عقرب را در زیر پای خودتان له کردید می تواند نشانه بی احتیاطی شما باشد. ممکن است در رانندگی بسیار بی احتیاطی می کنید و رفتارهای خطرناک دارید.

در صورتی که نمی توانید رفتار و عصبانیت خودتان را در هنگام رانندگی کنترل کنید ، توصیه می شود مدتی از رانندگی کردن پرهیز کنید. همچنین در صورتی که کار و شغل شما به گونه ای است که نیاز به تمرکز حواس بالایی دارد ، توصیه می شود یا بر اعصاب خود کنترل داشته باشید و یا شغل خودتان را عوض کنید.

این خواب نشان دهنده رفتارهای بی احتیاط و خطرناک شماست .

تعبیر خواب کشتن عقرب
تعبیر خواب کشتن عقرب

تعبیر خواب اینکه عقرب خودش را نیش بزند

اگر در خواب ببینید که عقرب خودش را نیش زد و مرد نشان دهنده حس بیزاری از خود و دوست نداشتن خود است.چیزها و رفتارهایی در شما وجود دارد که شما را ناراحت کرده است و نمی توانید به آنها افتخار کنید.

شما اعتماد به نفس بسیار پایینی دارید  که می تواند هزینه بسیار سنگینی برای زندگی شما داشته باشد.این پایین بودن اعتماد به نفس باعث از دست دادن فرصت های بسیاری در زندگی شما خواهد شد و شما را از آشنایی با افراد مفید ، بازخواهد داشت .

شما وقت زیادی از زندگی خودتان را برای نگرانی در مورد چیزهایی که هنوز اتفاق نیافتاده اند تلف می کنید.توصیه می کنیم به موارد مهم تر زندگی خودتان بپردازید و سعی کنید اعتماد به نفس خود را تقویت کنید.

 تعبیر خواب ترس از عقرب

اگر در خواب عقرب دیدید و از آن بسیار وحشت کردید معنی خوبی ندارد.احتمالا شما برای انجام کار بزرگی به کمک یکی از نزدیکان و دوستانتان نیاز داشتید ولی او در زمان انجام آن کار به شما خیانت کرده است .

شما از این موضوع بسیار ناراحت هستید و بهتر است با او صحبت کنید و مشکلات خودتان را با او رفع کنید.این کینه درونی می تواند جلوی پیشرفت شما را بگیرد و برای شما بسیار استرس زا است .

دیدن عقرب مرده در خواب

اگر در خواب یک عقرب مرده و یا ناتوان دیدید به این معنی است که شما احساس خوشحالی و شانس می کنید.شما مدت های طولانی منتظر اتفاقی خاص بودید که آن اتفاق الان برای شما افتاده است .

این فرصت را از دست ندهید و در کنار لذت بردن از نتیجه این کار ، سعی کنید از نتایج آن برای رسیدن به سایر اهداف خودتان استفاده کنید.

برخی از تعبیر خواب های قدیمی در این مورد :

محمد ابن سیرین در مورد خواب عقرب می گوید :

دیدن عقرب در خواب نشانه یک دشمن ضعیف است .اگر تو را نیش زد نشانه این است که او به شما حرفی خواهد زد که شما را بسیار ناراحت خواهد کرد.

اگر عقرب را بکشی نشانه این است که بر دشمن خودت پیروز خواهی شد. اگر در خواب ببینی که جلوی در خانه تو مار و عقرب و یا رتیل افتاده است نشانه غم و اندوه است.

اگر ببینی که از پیشانی تو عقرب خارج می شود یعنی دچار مشکل  و غم خواهی شد. در صورتی که ببینی که از آلت مردانه عقرب خارج می شود یعنی صاحب فرزندی خواهی شد که با تو دشمنی کرده و تو را به دردسر خواهد انداخت.

نظر امام جعفر صادق در مورد خواب عقرب

دیدن این خواب سه وجه دارد

  1. دشمن
  2. فردی که به تو حسودی می کند
  3. فردی که پشت سر تو حرف می زند

حضرت یوسف در مورد خواب عقرب می گوید :

دیدن عقرب در خواب نشانه دشمن است .

عقرب در خواب معنی
از نظر حضرت یوسف دشمن است
نظر امام صادق دشمن ، فرد حسود ، کسی پشت سر شما حرف می زند
کشتن آن خوب است
عقرب سیاه دشمن قوی
عقرب مرده حس رضایت و اعتماد به نفس
عقرب بزرگ مشکل بزرگ
نیش زدن دچار مشکل شده اید

تعبیر خواب مشابه :

تعبیر خواب عنکبوت

تعبیر خواب گل

تعبیر خواب نوزاد

تعبیر خواب مار

این مطلب برای شما مفید بود ؟

ستاره سمت چپ بیشترین امتیاز است.لطفا به نویسنده این مطلب ستاره بدید.

میانگین آراء / 5. تعداد:

اولین نفری باشید که به این نویسنده امتیاز میده 🙂

خیلی متاسفم که مطلب رو دوست نداشتی

برای ارتقاء مطلب کمکم میکنی ؟

لطفا دلیل اینکه مطلب رو دوست نداشتی بهم بگو

نظر یا سوال شما در این مورد چیه ؟

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود و محرمانه است.در صورتیکه ایمیل معتبر و بدون www وارد کنید دیگران میتوانند به شما پاسخ دهند و این پاسخ برای شما ایمیل خواهد شد.