توسط :گروه تعبیر خواب سایت پاموه

تعبیر خواب پدر – 49 معنی مختلف و متفاوت

دیدن پدر در خواب بسیار رایج است .در اکثر اوقات این خواب به این صورت دیده می شود :

 •  دیدن خواب اینکه پدر در حال مرگ است
 • دیدن خواب پدر فوت شده
 • ممکن از پدر در خواب ناراحت و عصبانی باشد
 • مریض بودن پدر
 • گریه کردن پدر
 • دعوا کردن با پدر
 • و بسیاری از خواب هایی شبیه به اینها

در این مطلب به معانی مختلف دیدن پدر در خواب اشاره خواهد شد.

تعبیر خواب پدر - 30 معنی مختلف و متفاوت
تعبیر خواب پدر – 30 معنی مختلف و متفاوت

تعبیر خواب پدر

دیدن پدر در خواب معمولا نماد اعتماد ، محافظت و کنترل در زندگی است .اگر در خواب ببینید که پدر هستید ، نشان دهنده این است که در حال گذراندن روزهایی سختی در زندگی هستد.

این خواب نشان می دهد مسئولیت های سختی به عهده شما گذاشته شده است که آرامش شما را سلب کرده است. شما دوست دارید به دوران بی مسئولیتی قبل برگردید و آزادانه زندگی کنید.

تعبیر خواب مریض شدن پدر

پدر در خواب نماد قدرت و توانایی کنترل است.اگر در خواب ببینید که پدر شما ناتوان و مریض شده است به این معنی است که حس می کنید قدرت کنترل زندگی خودتان را از دست داده اید.

احساس می کنید اطرافیان ، آن طور که باید ، به حرف ها و اعتقادات شما احترام نمی گذارند و از این بابت بسیار ناراحت هستید.احتمالا زندگی زناشویی شما دچار مشکل شده است .

تعبیر خواب ناراحتی و عصبانیت پدر

اگر در خواب ببینید که بابای شما از شما ناراحت است و با شما دعوا می کند به این معنی است که شما احساس می کنید به خانواده خودتان شدیدا وابسته هستید.

در صورتی که ازدواج کرده اید ، این وابستگی می تواند برای زندگی شما بسیار مضر باشد.شما باید اعتماد بنفس خودتان را تقویت کرده و به مرور از خانواده جدا شده و به زندگی خودتان بپردازید.

شما برای رسیدن به اهدافتان بر روی خانواده خودتان حساب زیادی باز کرده اید و وابسته به آنها هستید. خودتان نیز از این مورد در عذابید و دنبال راهی برای مستقل شدن می گردید .

تعبیر خواب مردن و فوت شدن پدر

اگر در خواب ببینید که پدر شما فوت کرده است و یا در حال مرگ است به این معنی است که شما حس می کنید کاملا استقلال عمل خودتان را از دست داده اید و دیگران برای شما تصمیم گیری می کنند.

شما بسیار انسان وابسته ای هستید و در کوچکترین مسائل زندگی نیز به حرف دیگران گوش می دهید .شما تمام علایق و آرزوهای خودتان را بر باد رفته حس می کنید.

تعبیر خواب مردن و فوت شدن پدر
تعبیر خواب مردن و فوت شدن پدر

باید کمی اعتماد بنفس خودتان را تقویت کرده و مستقل تر زندگی کنید.این فشار روانی ناشی از بی ارادگی می تواند برای شما بسیار مضر باشد.با این رفتار شما هیچگاه نمی توانید پیشرفت داشته باشید.

تعبیر خواب حرف زدن با پدر

این خواب به شما می گوید که دوست دارید با دیگران ارتباط بیشتری برقرار کنید. شما شدیدا احساس تنهایی و ناامیدی می کنید و دوست دارید روابط اجتماعی شما بسیار بهتر شود.

اگر در خواب ببینید که با پدر قهر و قطع ارتباط کردید

به این معنی است که شما احساسات و عواطف خودتان را نادیده می گیرید .شما برای رضایت و خوشحالی دیگران هر کاری انجام می دهید و در این بین اصلا توجهی به رضایت خودتان ندارید.

شما یا بیش از حد فداکار هستید و یا شدیدا دهن بینی می کنید و گفته ها و نظرات دیگران برای شما بسیار اهمیت دارد.

تعبیر خواب گریه کردن پدر

شما شدیدا از لحاظ عاطفی سرکوب شده اید. شدیدا احساس ناامنی و عدم اعتماد بنفس دارید.ممکن است به شما خیانت جنسی شده باشد.در هر صورت شما احساس می کنید از نظر دیگران بی ارزش هستید و کسی که او را دوست دارید ، به شما اهمیتی نمی دهد.

تعبیر خواب کتک خوردن از پدر

در صورتی که در خواب ببینید که با پدرتان دعوا می کنید و او شما را کتک می زند به این معنی است که شما اعتماد خودتان را به دیگران از دست داده اید و احساس می کنید دیگران در تلاش هستند که به شما ضربه بزنند.

شما گذشته ناراحت کننده ای داشته اید که باعث این بی اعتمادی شده است .این بی اعتمادی می تواند زندگی شخصی و کاری شما را تحت تاثیر قرار داده و مانع پیشرفت شما شود.

تعبیر خواب گم کردن پدر

اگر در خواب ببینید که پدرتان را گم کرده اید.یا ممکن است در خواب ببینید که در خانه هستید و منتظر پدرتان هستید ولی او دیر می کند و به خانه نمی آید می تواند معانی مختلفی داشته باشد.

ممکن است شما از لحاظ مالی دچار مشکل شده اید و نمی دانید آینده مالی شما چه خواهد بود.شما از بی پولی شدیدا وحشت دارید و راه حلی به ذهنتان نمی رسد.

پدر در خواب نشان دهنده وجدان شما ست
پدر در خواب نشان دهنده وجدان شما ست

ممکن است در راوبط زناشویی و یا عاشقانه خودتان دچار مشکل شده اید.برای مثال ممکن است با کسی روابط عاشقانه دارید ولی از آینده این رابطه شدیدا نگران هستید و نمی دانید که به ازدواج ختم خواهد شد یا خیر .

یا ممکن است با همسر خود اختلاف دارید و نمی دانید این اختلاف به کجا ختم خواهد شد.شما حتی به طلاق راحت و توافقی نیز راضی هستید ولی ممکن است طرف مقابل قصد اذیت کردنتان را داشته باشد .

تعبیر خواب چینی در مورد پدر

معبران چینی نظرات مختلفی در مورد دیدن پدر در خواب دارند که در ادامه به برخی از انها به صورت تیتر وار اشاره می شود.

 •  پدر در خواب نشان دهنده وجدان شما ست .شما در حال انتخاب کردن در بین خوب و بد هستید. ممکن است انتخاب بد ، لذت های بیشتری برای شما داشته باشد ولی وجدانا انتخاب خوبی نیست و برای اطرافیان شما ناراحت کننده است .برای مثال ممکن است در فکر خیانت کردن به همسراتان هستید که می تواند برای شما لذت بخش باشد ولی برای او بسیار ناراحت کننده است
 • دیدن بابا در خواب می تواند نشان دهنده ناراحتی و یا خوشحالی شما از تصمیمات گذشته شما باشد.اگر پدر در خواب از شما راضی بود ، شما از تصمیمات خودتان رضایت دارید و اگر راضی نبود ، برعکس است .
 • دیدن مرگ بابا در خواب نشان دهنده این است که شما احساس می کنید در موقعیتی هستید که نمی توانید انتخاب درستی انجام دهید. شما احساس می کنید اختیار عمل ندارید و مجبور به انجام دادن کاری هستید که از ته قلب دوست ندارید آن را انجام دهید.
 • اگر پدر از شما ناراحت باشد و با عصبانیت با شما برخورد کند به این معنی است که شما از زندگی خودتان ناامید شده است. احساس می کنید کارهایی که تا امروز انجام داده اید بیهوده و بی نتیجه بوده اند و دیگر نمی توانید به آرزوهای خودتان برسید.
 • تعبیر خواب ازدواج کردن پدر می تواند به این معنی باشد که شما در حال تصمیم گیری در مورد انتخابی هستید که می تواند تا آخر عمر بر روی زندگی شما تاثیر مثبت و یا منفی داشته باشد.

در مورد تعبیر خواب پدر به این نکات توجه داشته باشید که :

در صورتی که در گذشته بسیار نزدیک با پدر خودتان درگیری داشته اید ، دیدن این خواب کاملا طبیعی است و معنی خاصی ندارد.اگر به تازگی پدر خودتان را از دست داده اید ، دیدن خواب مرگ پدر و یا مریض بودن پدر و یا حرف زدن در خواب با او کاملا طبیعی است و معنی خاصی ندارد.

در صورتی که مدت های زیادی از پدر خودتان دور بودید و دلتنگ او هستید و خواب او را می بینید کاملا طبیعی است و معنی خاصی ندارد.

تعبیر خواب های قدیمی در مورد پدر

تعبیر خواب پدر فوت شده از نظر ابن سیرین

دیدن این خواب نشانه رحمت و برکت است .اگر ایشان واقعا فوت کرده اند به این معنی ایت که گناهان او بخشیده شده است و برای شما خیر و برکت در پیش است .

اگر در خواب ببینی که پدر مرحوم خودت را می بوسی به این معنی است که او را بسیار دوست داری. اگر او را می بوسی ولی او از دست تو ناراحت و عصبانی است به این معنی است که دچار مشکلات مالی خواهی شد.

دیدن مرگ پدر شوهر

اگر در خواب ببینی که پدر شوهرت فوت کرده است ،مشکلات زندگی تو حل خواهد شد.

آنلی بیتون در این باره می گوید :

 1. اگر به تازگی پدر خود را از دست داده ای و او را در خواب ببینی به این معنی است که باید برای انجام کارهای خود وقت بیشتری صرف کنی .
 2. اگر او را شاد و خوشحال ببینی روزهای خوشی در پیش داری .
 3. اگر او را ناراحت و مریض ببینی روزهای سخت و غمناکی در پیش داری
 4. اگر منتظر آمدن پدرت هستی ولی او هرگز نیامد به این معنی است که به آرزوی خودت نخواهی رسید
 5. اگر زن هستی و در خواب مرگ پدر را ببینی به این معنی است که همسرت به تو خیانت می کند
 6. دیدن مرگ پدر زن و پدر شوهر به معنی افتادن اتفاقات خوب در آینده نزدیک است
 7. زنده شدن پدر زن و یا پدر شوهر در خواب نشانه بدشانسی و بدبیاری در آینده بسیار نزدیک است .

تعبیر خواب پدر از نظر امام صادق

روایت معتبری در این مورد یافت نشد.

مرگ پدر نشانه ناراحتی و نا امیدی – احساس بی ارادگی می کنید
دعوا کردن نشانه ماندن بر سر دوراهی
مریض بودن پدر نشانه مشکلات روحی
مرگ پدر شوهر خوب است .خبرهای خوبی در راه است .
مرگ پدر زن خوب است .خبرهای خوبی در راه است .
دعوا با پدر بی اعتمادی به دیگران
عصبانیت پدر مشکلات مالی
گریه پدر مشکلات روحی
زنده شدن او بی معنی
خندیدن او رضایت مالی و شغلی

 

↓↓↓بروز رسانی در تاریخ 7 آذر 98 ↓↓↓

یکی از رایج ترین خواب هایی که در مورد پدر و مادر دیده می شود و بسیار نیز ناراحت کننده است ، دیدن خواب مرگ والدین است . دیدن مرگ پدر در خواب می تواند بسیار دردناک و غم انگیز باشد. در ادامه این مطلب به برخی از معنای این خواب اشاره خواهد شد.

تعبیر خواب مرگ پدر

از انجایی که والدین معمولا مدت بسیار طولانی در کنار فرزندان خود هستند ، نقش بسیار مهمی در زندگی انها دارند. در صورتی که کسی به پدر و یا مادر خود شدیدا علاقمند باشد ، ممکن است برای سلامتی او بسیار نگران بوده و مدام نگران از دست دادن و مرگ او باشد.بسیاری از خواب هایی که در مورد مرگ پدر و مادر می بینیم نیز دقیقا به دلیل نگرانی ما از بابت سلامت آنها ست و معنی خاصی ندارد.

مرگ پدر در خواب معمولا نمادی از احساس امنیت و نیاز به آرامش ماست . البته باید توجه داشته باشید که در بسیاری از اوقات ، در صورتی که پدر شما زنده است و شما خواب مرگ او را ببینید ، نشان دهنده نگرانی شما از بابت از دست دادن او بوده و معنی خاصی ندارد.

همچنین اگر کسی پدر خود را از دست داده است ، تا مدت های زیاد ، دیدن خواب پدر و مرگ پدر کاملا طبیعی بوده و معنی و تعبیر خاصی ندارد.

دیدن مرگ پدر در خواب معمولا نماد نیاز به حمایت است .دقیقا همان چیزی که پدرها در زندگی واقعی برای فرزندشان انجام می دهند.اگر  کسی در خواب ببیند که پدرش در حال مرگ است و از مرگ او ناراحت نیست می تواند به این معنی باشد که احساس می کند نیاز به آرامش و استقلال بیشتری دارد.

این خواب همچنین می تواند به این معنی باشد که احساس می کنید بدون دفاع شده اید و به صورت ناگهانی پشتیبان خود را از دست داده اید .درست مانند احساسی که در زمان ورشکستگی و یا طلاق و شکست عشقی ، تجربه می کنید.

دیر رسیدن به محل مرگ پدر

اگر در خواب ببینید که که پدرتان فوت کرده است و شما در زمان مرگ در کنار او نبوده اید و مرگ او را ندیدید ، به این معنی است که احساس می کنید نتوانسته اید احساسات خودتان را به او ابراز کنید. شما حرف های نگفته زیادی با پدرتان دارید و اگر او زنده است بهتر است که با او صحبت کرده و مشکلاتتان را حل کنید.

تعبیر خواب حرف زدن پدر مرده

اگر در خواب ببینید که که با مرده در حال حرف زدن هستید می تواند معنای مختلفی می تواند داشته باشد. اگر پدرتان واقعا فوت کرده است ، این خواب نشان دهنده این است که دلتنگ پدر هستید و احساس می کنید انگونه که باید نتوانستید با او مهربانی کنید . اگر پدر شما زنده است ، این خواب نشان دهنده این است که پدرتان به شما حرف هایی زده است که باعث ناراحتی شما شده است .

رابطه شما با پدرتان دچار مشکل شده است و ناخودآگاه شما با این خواب سعی می کند کمی از فشار روحی و درونی شما را کاهش دهد .

 تعبیر خواب لبخند پدر مرده

اگر در خواب ببینید که پدر شما فوت کرده است ولی به شما لبخند می زند به این معنی است که تصمیمات درستی در مورد شغل و یا مسائل مالی خودتان گرفته اید و از نتیجه به دست آمده بسیار راضی هستید .

تعبیر خواب دعوا کردن با پدر مرده

اگر در واقعیت پدرتان را از دست داده اید و در خواب ببینید که با او در حال دعوا کردن هستید به این معنی است که کسی یا کسانی در زندگی واقعی ، اختیار عمل را از شما گرفته اند و در کارهای مهمی که می خواهید انجام دهید ، دخالت بیجا می کنند. این شخص روح و روان شما را آزده کرده است و فشار روحی زیادی بر شما وارد می کند که می تواند به راحتی جلوی پیشرفت شما را بگیرد.

تهیه و ترجمه اختصاصی : pamuh.com©

حس شما نسبت به این مطلب چی بود ؟

روی هر کدوم که به احساست نسبت به این مطلب نزدیکه کلیک کن لطفا

 • 🤬
 • 🤢
 • 😘
 • 🙂
 • 😍

میانگین آراء 4.1 / 5. تعداد: 124

تاریخ بروزرسانی : 30-03-2022
شاید دوست داشته باشید
نظر ارسالی شما بعد از تایید مدیریت قابل نمایش خواهد بود نکته : این بخش مربوط به نظرات در مورد (تعبیر خواب پدر – 49 معنی مختلف و متفاوت) می باشد !!! لطفا فقط در همین مورد نظر ارسال فرمایید

46 نظر

 1. سلام؛پدرم ۲ماهه ک فوت شده اومده توو خوابم و کفشهای گلی برادرم و میشست و مدام نق میزد ک پسر من چقد بی انظباطه .معنیش چیه لطفا جوال بدید

   1. سلام من خواب دیدم ک پدرم ک یک ساله فوت شده اومد تو خوابم و یک باری ک رو دوشم بود دو از روی دوشم برداشت تعبیرش چیه؟

 2. سلام
  من خواب دیدم پدرم اومده و منو تو بغلش گرفته و میگه من شهید شدم
  اولش باور نمیکردم که پدرم باشه فکر میکردم فقط خودم میبینمشون ولی چند نفر بودن و من داد میزدم پدر من میبینید شهید شده
  بعد پدرم تو خواب اسم خودشو صدا میزد همینجور که من اسم پدرمو میگفتم از خواب بیدار شدم.
  پدرم فوت شدن

 3. سلام میشه تعبیر اینو بگید
  شب بود پدرم از یه جایی اومد و من خیلی ناراحت بودم که اومده بود خونه تعبیرش چیه؟؟

 4. سلام من خواب دیدم پدرم خودرا حلق آویز کرده و قتی دیدیم از دار آوردیم پایین دیدیم نمرده ولی به شدت خون میاد تعبیرش چیه .پدر من زنداس

 5. خواب دیدم از برادرم به پدرم که سالهاست فوت شده شاکی هستم.تعبیر آن را لطفا بگویید.ممنون.

 6. سلام حالم خوب نیست
  من خواب دیدم من و پدرم رفتیم بیرون و از ماشین هم پیاده نشدیم و فقط با ماشین میگشتیم که بابام با یک راننده درگیر شد و خرف زدن اما نظرم لز درگیر شدن دعوا نیست ها
  بعدش بابام سوار ماشین شد و باز رفتیم گشتیم بع که شب شد بابام ماشینو پارک کرد یه جا و رفت هی چی هم نکفت و بهد هرچه صدا زدم جواب نداد و من پیاده شدم و تا بهش برسم گم کردمش و بعد در ماشینو باز گذاشتم و رفتم گشتم دوستمو پیدا کردم و ازش کمک خواستم و ماجرا رو گفتم و اومدیم پیش ماشین بعد نا امید شد بعد با حالت خیلی بعد و تپش قلب بیدار شدم و هر وقت این خواب یادم میاد حالت بدی به من انتقالذمیده چون من بابانو خیلی خیلی دوست دارم و اونم منو و اون زنده لست ها فک نکینید فوت کرده
  من ۱۰ سالمه و اهل ارومیه دخترم

 7. سلام ما کلا خوانواده مون با زن عموم مشکل داریم بعد تو خواب همش حرف تو دهنم گذاشت منم خیلی عصبانی شدم لپاشو گرفتم گفتم دفعه آخرت باشه همه جمیعت اومدن بیرون منو زدن پدرو مادرم نبودن منو از خونه بیرون آوردن میشه بگید تعبیر چی میشه

 8. سلام .پدرم 2سال پیش فوت کرده اما دیشب توخواب دیدم شب هستش دارم خرید میکن تویه خیابون بهم زنگ زد بالحنی آروم با رضایت نه ناراحت. گفت نمیای پس کی میای منم بهش گفتم نگران نباش توخیابون خیلیا هستن اما اتوبوس نیست الان ماشین میگیرم میام تلفن هنوز دستم بود که پسرکوچیکم بیدارم کرد.

 9. سلام .پدرم 2سال پیش فوت کرده اما دیشب توخواب دیدم شب هستش دارم خرید میکن تویه خیابون بهم زنگ زد بالحنی آروم با رضایت نه ناراحت. گفت نمیای پس کی میای منم بهش گفتم نگران نباش توخیابون خیلیا هستن اما اتوبوس نیست الان ماشین میگیرم میام تلفن هنوز دستم بود که پسرکوچیکم بیدارم کرد .آخه من یا خواهرام دیر میکردیم زنگ میزدخبر میگرفت خیلی برا اون کارش دلم تنگ شده توخواب منهنوز دختر مجرد بودم دانشجو خدایا کاش واقعی بود

 10. سلام
  خواب دیدم پدرم خواهرم را کتک زد و خواهرم ویلچرنشین شد و خواهرم رو ولچر دارد عذاب میکشد
  و بعد آن من هم با پدرم درگیر شدم

 11. سلام خسته نباشین من پدرم یک سال و نیم که فوت شده خواب دیدم پدرم منو تو خواب جلوی عموهام و بقیه که دقیقه یادم نمیاد کیا بودن میزنه و انگار که من چیزی رو گفتم یا حرفی رو اشتباه زدم از صبح که بیدارم حال خوبی ندارم کمکم می کنید

 12. سلام من و مادرم خواب پدرمو دیدیم ک چندماهی هستش ک فوت شده
  خواب من :سرسفره نشستیم پدرمم هستش و کنارش مادرش (ک زنده است)نشسته و پدرم برایش گوشت میده و منو مادرم باهاش هیچ صحبتی نکردیم چون بعد از مرگ پدرم برامون خیلی مشکلات درست کرد.
  خواب مادرم :پدرم اومده به مادرم گفته ک مامانم مرده دیروز پیشش بودم حالش خوب بود و بی قراری میکرده و همسایه اومده به مادرم گفته شیرینارو بدید پشت سر جنازه پخش کنیم .مادرمم گفته تاحالا ندیدم ک پشت سرجنازه شرینی بدن همسایه گفته ک پشت سر جنازه شوهرت دادن .
  (خانوادم پدریم از مرگ پدرم خوشحال بودن )

 13. سلام من شخصی را که دوست دارم چندین بار است د خواب میبینم و برش پدر میگویم میشه خواب منو تعبیر کنید لطفأ🙏

 14. سلام خواب دیدم پدرم خیلی از دستم عصبانیه و من از خونه فرار کرده بودم دنبال چیزی میگشتم منو پیدا کرد قبل از اینکه به من برسه برا اون چیزی ک من گم کرده بودم دست تو آتیش میزد تا این اینکه به من رسید و یکی زد تو گوشم منم ناراحت شدم و باز از دستش فرار کردم و رفتم تو یه باغ ببخشید تعبیرش چی میشه؟؟؟

 15. سلام تروخدا تعبییر خواب منو بگید من پدرم فوت شدن خواب دیدم پدرم آمده خانه وکنار همه اعضای خانواده هستیم(مادر وخواهر وعمه ودخترعمو)بعد پدرم بهم گفت ازت راضی نیستم واز وقتی بدنیا آمدی نحس بودی،منم کلی گریه کردم ورفتم یه گوشه اتاق نشستم.

 16. سلام من 22 سال پیش پدرم فوت کرده خوابدیدم اومد تو خونه ای که بچگی بودیم خیلی تمیز خواهرم بود ببه او نگاه میکرد ولی من هرچی گریه میکردم وصداش میزدم اعتنایی به من نمیکرد بلاخره با گریه زیاد ی که منمیکردمروبرو من نشست وگفت ببین چی میگم که یکدفعه از خواب بیدارشدم ولی خیلی از دستن عصبانی وناراحت بود میشه زودتر تعبیر کنین

 17. سلام پدرم 22 سال پیش فوت کرده خواب دیدم خونه پدری بودیم که پدرم ار در خونه وا د شد خیلی مرتب وتمیز با خواهر بزرگم صحبت ونگاه میکرد هر چی من گریه وصداش میزدم به طرف من نگاه نمیکرد جلوش میرفتمگریه میکردم ولباسشو تکون میدادم صداش میزدم انگار نه انگار من وجود دارم تا بلاخره یکدفعه با التمایهای من اومد طرفم ونگاه کرد تو صورتم وگفت گوش کن که یک دفعه بیدار شدم، ایا پپدرم از من ناراحته باید چکار کنم تعبیرش لطف کنین بگین

  1. صدقه و خیرات و بر سر مزارش برو قرآن بخوان
   اگرم نماز براش بخوانی خیلی خیلی خیلی عالیه

 18. سلام خدمت جناب من پدرم را خواب دیدم که به خانه نیامده من دنبالش رفتم پیداش کردم که بیارم به خانه. پدرم هفت سال که به رحمت خدا رفته

 19. من خواب دیدم پدر مرده ام امد وکیسه ای هویج در دست داشت وسلام کرد وگفت خسته نباشی حالشم خوب بود

 20. با سلام پدر من۲۹/9/99 فوت شده منم دیشب خا دیدم ک در یک مغازه هستم پدرم با دو نفر میاد داخل مغازه من برمیگردم از ذوق جیغ میزنم چشای پدر من سبز است ولی د خاب مشکی بود من چشاشو ک دیدم ساکت شدم دوتا سیلی بهم زد من افتادم یدفعه افتاد روم داشت منو خفه میکرد بعدش فروشنده نجات داد منو پدرمو کشید کنار بعد چن دقیقه دوباره اومد دوتا دستاشو دور گلوم محکم فشار میداد داشتم خفه میشدم بازم نجات پیدا کردم اومدم بیرون مغازه خاهرم با مادرم وایستاده بودن براشون تعریف میکردم میخندیدن بعدش بیدار شدم از صب تا الان واقعن دارم میترسم
  تعبیر خاب من چیست خاهشا زود جواب بدین😭🙏

 21. سلام
  من خواب دیدم که با عشقم رفتم خرید که پدرم یهو مارو باهم دیدو خیلی عصبی شد(البته اینم بگم که من هنوز مجردم و پدرم و مادرم به شدت با ازدواج ما دوتا مخالفن)ولی تو خوابم مادرم راضی بود
  تعبیر خواب من چی میشه

 22. سلام من خواب دیدم پدرم مرا به شدت کتک میزند طوریکه همه بدنم میسوزه وخیلی گریه کردم بعد که به پاهام نگاه کردم دیدم تاول زده وکبود شده است لطفن برایم بگویین تعبیرش چیست

  1. پدرم به زنگ زد دیر کرده بودم شب شده بود بالحن آرو نمیای پس کی میای خونه منم گفتم الان ماشین میگیرم میام داشتم شیرینی میگرفتم براخونه

   1. سلام ممنون از تعبیر خوابهای که گذاشتید من یه دوختر ۲۵ ساله هستم پدر در حیاط خواب دیدم قران میخاند معناش چیست

  2. خواب دیدم به میهمانی رفتم پدبزگم را در بلای می‌مانی وپدرم را در پایین می‌مانی دیدم باهم دستت دادم و کنار پدرم نشستم

 23. سلام خواب دیدم پدرمرده ام زنده است ازکنارم گذشت سلام گفتم حالش راپرسیم جواب سلام دادگفت خوبم گفتم کجای حالت چطوره دراین عین دوکلاغ سیاه ازروی پرچین همسایه گرفت درمشماسیاه انداخت نام یک خواهرم رابردگفت گریه میکند اینها اذیتش کرده اندبعد بالبخندوشادی درحیاط خانه شروع به رقص کردمن هم برایش دست وهورا کشیدم

 24. با سلام من 40 سالمه وابسته به پدرم بودم با وجود 2 فرزند 40 روز پیش پدرم بعد از بودن 1 ماه در بستر بیماری فوت کردتد دیشب خواب دیدم ایشان احساس گرما دارند برای همین ایشان را برای خنک کردن بدن بردم داخل آب ناگهان رعد و برق شد و باران شروه شد مجبور شدیم ار آب بیارمشون بیرون بقیه خواب یادم نیست اما اسن خواب چخ معتایی میتونه داشته باشه این رو هم بگم از لجاظ روحی سخن پریشانم هنوز خواهش میکنم پاسخ بدید ممنونم

  1. سلام .وقتتون بخیر . خدا رحمتشون کنه …
   معمولا تا یکسال بعد از فوت عزیزان ، دیدن این خواب ها کاملا طبیعیه و هیچ معنی خاصی نداره .

 25. سلام خوبید من خواب دیدم که پدرم از بچه های دیگش راضی نیست چون بغلش کردن هیچ حسی نداشت ولی من بغلش کردم بعد شروع کرد به گریه کردن معنی این خواب چیست ممنون میشم جواب بدید

 26. سلام پدرمن سه ماه پیش فوت کرده من دیشب خواب دیدم که با بچهام خونه قدیمی پدرم هستم وقتی خاطرات پدرم یادم میاید گریم میگره وانجا خوابم میبره وقتی بیدار میشوم من وپدرم وبچهام ومادرم کنارهم خوابیدیم پدرم تراز کشیده وپاهایش را دراز وجمع میکند من به مادرم میگم چرا پدرم اینطوری میکند مادرم به پدرم میگوید چرا این کارو میکنی بچهام می‌رسند پدرم به مادرم میگوید تو چی میدونی که چقدر دلم برای آنها میسوزد نمیدانم من وبچهام رو گفت یا خودش را یادم نیست بلندشدم تا برام وضوبگیرم لیدا شدم معنی این خواب چیست

 27. سلام بعداز ظهر خواب دیدم، پدرم که فوت کرده در خواب گفت چرا خونه ام نمیای، و در خواب پدرم زنده بود،وقتی بیدار شدم در حالت خواب و بیداری هنوز فکر میکردم، پدرم زنده است و به خودم گفتم چرا خیلی وقت هست خونه پدرم نرفتم.

 28. سلام ببخشید من حدود یه ماه پیش یه خانواده اومده بودن خواستگاری من منم جواب مثبت دادم اما بخاطر طلا و اینا بهم ریخت دیشب خواب دیدم از سرویس مدرسه جا موندم با دوستام بعد میرم خونه مادر بزرگم به سرویسم زنگ بزنم که اون خانواده که ااومده بودن خواستگاری من تو خونه مادر بزرگم بودن با یه پسر دیگه که اونو نمی شناختممنم سلام کردم و رفتم به سرویسم زنگ بزنم که پدر اون پسر اومده بود خواستگاری گفت من تو و دوستات رو میبرم خونتون سوار ماشین شون شدیم دوستام عقب نشستن و من و پدر ومادر اون پسر که اومده بود خواستگاریم جلو نشستیم که یک از دوستام ازم پرسی اینا کین تا اومدم جواب بدم پدر اون پسر گفت من پدرشوهرشم بعد منم سر مادر اون پسر رو گرفتم یه بوسش کردم و گفتم اینم مادرشوهرمه

 29. سلام ببخشید من خواب دیدم که توی مدرسه بودم با دوستام اما توی سال جدید و یونیفرم تازه و اینجور چیزا بعد من و یه دختری که تازه باهاش اشنا شدم تو خواب هی از صف مدرسه و کلاسای درس و معلما جا میموندیم البته فکر میکنم بخاطر اون بود که هی دیر میکردم بعد همش پیش من بود بعد زنگ اخرم دیدم که صف دارن بر گذار میکنن با اینکه باید میرفتیم خونه بعد یه لحظه منو همون دختره پاشدیم رفتیم یه گوشه ای قایم شدیم اون که رفت منم بدو بدو رفتم پشت سرش اونجا پیشش قایم شدم فکر میکردم مشکلی پیش میاد برای همین دنبال اون میرفتم بعد دیگه یه لحظه یه نگاهی کردم به حیاط مدرسه دیدم همه رفتن فقط من موندم و چند تا مادر وسط حسیاط مدرسه بعد دیگه رفتم بیرون دیدم همه دوستام دارن بگو بخند میکنن منم با اونا راه میرفتم تا بابامو پیدا کنم که برم پیشش بعد دیدمش توی پارک با 3 تا جوجه خوشگل نشسته که برای من خریده بعد من زیاد به بابام توجهی نمیکردم و همینطوری فقط کاره خودمو میکردم و زیاد به حرفاش گوش نمیدادم

 30. من پدرمو خیلی دوست داشتم ۴ ماه از رفتن پدرم میگذره زمان رفتنش خودم کنارش بودم ما ارتباط خیلی عمیقی داشتیم حالا دائم لحظه ی از دست دادن پدرمو خواب میبینم و اونقدر گریه میکنم تا از پا در بیام این خواب تعبیرش چیه آیا روح پدرم نا ارامه؟

 31. سلام ببخشید پدر من چند سالی میشه فوت کردن تو خواب دیدم اومده خونه قدیمیمون انقد دلم براش تنگ شده بود بغل کردم و بوسیدم اونم خوشحال بود دلش برام تنگ شده بود بعد سفره انداختیم با داداشم غذا میخورد ،از راه رسیده بودن،دو روزه پشت سرهم خوابشو میبینم هربارم از دلتنگی با اشک شوق میبوسیدمو بغلش میکردم

  1. سلام ببخشی من خواب دیدم پدرم سخت ضعیف شده بود و مریض بود و مثل اینکه آخر عمرش بود و ما گریه می کردم برایش تعبیر این خواب چیست؟

 32. سلام ممنون از سایت خوبتون خسته نباشین
  من خواب دیدم که مادربزرگم فوت کردن همه اونجا جمع بودیم همه گریه میکردن الا من وخیلی بد عمه هام بهم نگا میکردن
  اما من همش دنبال بابام بودم وغصه میخوردم اگه بابام بفهمه مامانش مرده چقد ناراحت میشه از تو پنجره بابامو دیدم صداش کردم اومد تو بعد من پریدم بغلش با صدای خیلی بلند گریه میکردم و بابامم سعی میکرد ارومم کنه
  میشه تعبیرشو بگین بهم
  درضمن من نزذیک چند هفته اس بابامو ندیدم ازم دوره
  ینی براش اتفاقی افتاده بهم نمیگه؟؟

 33. سلام من یک خوابی در مورد پدرم دیدم لطفا میشه تعبیرشو بهم بگید ….خواب دیدم که یه اتفاقی افتاده و پدرم سرم داد و میزنه و ازم عصبانی و ناراحت و هی می خواد کتکم بزنه ولی مادرم نمی زاره این معنیش یعنی چی لطفا بگید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آرتان طب بزرگترین داروخانه مجازی ایران با امکان تحویل دارو درب منزل در تهران و تمامی شهرهای ایران

برای اطلاع از قیمت سمعک و یا خرید سمعک گوش بصورت اقساطی می توانید با کلینیک شنوایی تهران صفیر تماس بگیرید

 

خرید بلیط هواپیما , تور مسافرتی و رزرو هتل با الی گشت

 

موبوگیفت سامانه متفاوت خرید گیفت کارت به صورت آنلاین با تحویل سریع است.

 

بلیط اتوبوس سفرهای خود را از سایت جامع پایانه ها به صورت اینترنتی بخرید.

 

رزرو سواری دربستی با چند کلیک ساده از سایت بازارگاه

 

ما از روش بالا برای معرفی سایت شما استفاده می کنیم.برای اطلاعات بیشتر با شماره 09144029928 تماس بگیرید.