تعبیر خواب خیانت – بیش از 37 معنی مختلف خواب بی وفایی و هوو

()

دیدن خواب خیانت یکی از ‌آن خواب هایی است که می تواند تا مدت ها ذهن فرد را مشغول کرده و حتی باعث مشکلاتی در زندگی زناشویی فرد شود. اگر در خواب ببینید که همسر و یا عشق شما در حال خیانت کردن به شما است ، می تواند معانی مختلفی داشته باشد که یکی از اصلی ترین این معنی ها ، واقعا خیانت کردن او است !!

تعبیر خواب خیانت کردن

تعبیر خواب خیانت - بیش از 37 معنی مختلف خواب بی وفایی و هوو
تعبیر خواب خیانت – بیش از 37 معنی مختلف خواب بی وفایی و هوو

این خواب می تواند بسیار طبیعی و شدیدا ناراحت کننده باشد . در موارد بسیاری دیده شده است که دیدن این خواب واقعا نشانه این است که شریک جنسی شما در حال خیانت کردن به شماست.شما در زندگی روزمره خودتان نشانه هایی از خیانت را مشاهده می کنید که ممکن است به آن آنطور که باید ، توجه نمی کنید و یا ممکن است به دلیل عشق زیادی که به او دارید  ، سعی می کنید این نشانه ها را نادیده بگیرید. در حقیقت شما سعی دارید خودتان را قانع کنید که این نشانه ها نشانه خیانت او به شما نیست . ولی توجه داشته باشید که مغز شما و ضمیر ناخودآگاه شما این علائم و نشانه ها را کنار هم قرار داده و به این نتیجه رسیده است که عشق شما در حال خیانت کردن به شماست.

در بسیاری از موارد ، این نتیجه گیری ذهن شما (که در خواب آن را به شما اعلام می کند) واقعا درست است و خیانتی در کار است . بسیاری از مردم بعد از دیدن این خواب ، در این مورد حساس شده و به دنبال نشانه ها و علائمی از خیانت در زندگی واقعی خود می گردند و در اکثر موارد این کار به کشف یک خیانت جنسی منجر می شود.شما هر چقدر که سعی کنید خودتان را فریب دهید که خیانتی در کار نیست ، ذهن شما سرنخ های موجود را در کنار هم قرار داده و این نتیجه گیری را در خواب به شما اعلام خواهد کرد.

در برخی از موارد نیز دیدن این خواب به شکاک بودن بیش از حد شما بر می گردد. در صورتی که در زندگی روزمره بسیار شکاک هستید و همیشه دنبال علائمی می گردید که نشان دهنده خیانت عشق شما باشد ، این رفتار می تواند باعث دیدن اینگونه خواب ها شود.

اگر عشق شما به شما خیانت نمی کند ولی خواب خیانت می بینید

در صورتی که مطمئن هستید که شوهر و یا زن شما به شما خیانت نمی کند ولی مدام خواب خیانت می بینید می تواند نشانه احساس ناامنی و ترس شما باشد. احتمالا شما به هر دلیلی دچار شک و تردید به دیگران شده اید و مشکل اعتماد کردن دارید. این حس اضطراب و بی اعتمادی به شکل خواب به شما نمایش داده می شود.

زیگموند فروید در این مورد می گویید :دیدن خواب خیانت کردن اگر به معنی خیانت واقعی نباشد می تواند به این معنی باشد که شما از ظاهر و فیزیک بدنی خود رضایت ندارید و حتی ممکن است احساس می کنید از لحاظ جنسی نمی توانید شریک جنسی خودتان را ارضا کنید. اگر مرد هستید ممکن است مشکل کوچک بودن آلت دارید و این مورد اعتماد بنفس شما در مسائل جنسی را تحت تاثیر قرار داده است .

همچنین در صورتی که در گذشته به شما خیانت جنسی شده باشد ، دیدن این خواب ها دور از انتظار نیست چرا که شما مدام نگران هستید که این خیانت جنسی دوباره تکرار شود.

تعبیر خواب خیانت کردن به همسر

در این صورت جریان کاملا فرق می کند. اگر در خواب ببینید که به زن و یا شوهر خودتان خیانت می کنید می تواند نشان دهنده این باشد که شما کاری انجام داده اید که از بابت آن احساس گناه می کنید و دوست ندارید کسی از آن باخبر شود.اگر در خواب ببینید که به شوهر و یا همسر خودتان خیانت می کنید و از این بابت احساس گناه ندارید و حتی خوشحال هم هستید ، می تواند نشان دهنده این باشد که شما از همسر خود ناراضی هستید و کم کم علاقه شما نسبت به او در حال کاهش است . این خواب نشانه زنگ خطر برای رابطه عاشقانه و زناشویی شماست . ممکن است واقعا در حال فکر کردن به خیانت هستید و یا حتی زمینه این کار را نیز آماده کرده اید.

اگر از ظاهر همسر خود رضایت ندارید ، اگر احساس می کنید او خوشتیپ و یا خوشگل نیست و یا حتی اگر شما از لحاظ جنسی از او راضی نیستید ، ممکن است ضمیر ناخودآگاه شما در حال برنامه ریزی برای رفع این کمبودها باشد. در هر حال باید بسیار مواظب رفتار خود باشید چراکه شما شدیدا استعداد خیانت کردن دارید و ممکن است در اولین موقعیت مناسب ، خیانت کنید. ذهن شما دنبال کسی می گردد که تمام ویژگی های مد نظرش (که در همسر شما وجود ندارد و یا تکراری شده است) در او وجود داشته باشد و به محض پیدا کردن آن فرد ، شما به احتمال زیاد خیانت خواهید کرد.

تعبیر خواب هندی در مورد خیانت کردن

اگر در خواب ببینید که شریک جنسیتان به شما خیانت می کند (همسر ، شوهر ، دوست)

دیدن این خواب می تواند به این معنی باشد که شما به شدت به او وابسته هستید و از لحاظ عاطفی نمی توانید دوری او را تحمل کنید. از طرفی این خواب می تواند نشان دهنده این باشد که شما به کسی بجز عشقتان وابسته شده اید و احتمال دارد او را به عشقتان ترجیح دهید . در هر صورت دیدن این خواب نشان دهنده مشکلات عاطفی و عشقی شماست .

اگر در خواب ببینید که همسر و یا شوهر شما در حال خیانت کردن است و شما تماشا می کنید

دیدن این خواب به این معنی است که شوهر و یا زن شما با افراد متعددی رابطه جنسی دارد و شما این موضوع را می دانید ولی به هر دلیلی نمی توانید کاری انجام دهید. ممکن است از بابت مالی و یا شغلی به او وابسته هستید و منتظر موقعیتی می گردید که این وابستگی کم شده باشد تا انتقام خود را بگیرید. شما شدیدا در معرض خیانت کردن هستید و ممکن است برای تلافی کردن ، دست به خیانت بزنید .

تعبیر خواب طلاق و یا قطع رابطه به دلیل خیانت کردن

اگر در خواب ببینید که به دلیل خیانت همسرتان از او جدا شده اید می تواند به این معنی باشد که او به شما خیانت کرده است و شما در فکر جدایی هستید . یا ممکن است رفتار او با شما تغییر پیدا کرده است و شما احساس می کنید او علاقه سابق را نسبت به شما ندارد و از شما دور شده است . مواظب باشید این احساس باعث از هم پاشیدگی رابطه شما و یا زندگی زناشویی شما نشود .

اگر در خواب ببینید که به شوهرتان خیانت می کنید

این خواب می تواند به این دلیل باشد که شما واقعا در حال خیانت کردن به شوهرتان هستید. اگر اینطور نباشد نشان دهنده این است که شما کاری انجام داده اید که فکر می کنید باعث شده است رفتار شوهرتان نسبت بهشما سرد و بی روح شده باشد . احتمال اعتماد بنفس خود را از دست داده اید و احساس تنهایی می کنید.

تعبیر خواب اینکه شوهر شما با خواهرتان رابطه دارد

اگر در خواب ببینید که شوهر شما با خواهر شما رابطه جنسی دارد و به شما خیانت می کند نشان دهنده این است که شما احساس می کنید واقعا شوهرتان این کار را می کند. اگر اینطور نیست احتمال احساس می کنید خانواده شما مسئله مهمی را از شما مخفی کرده اند.

تعبیر خواب اینکه شوهرتان همجنس بازی می کند

اگر در خواب ببینید که شوهر شما با یک مرد رابطه جنسی دارد می تواند به این معنی باشد که شما به شوهرتان اعتماد ندارید. شما احساس می کنید او فرد بی اراده و بی عرضه ای است که توان نه گفتن به دیگران را ندارد. شما احساس می کنید او هیچگاه نمی تواند شما را به آرزوهایتان برساند .احتمالا از درآمد او و وضع شغلی فعلی او رضایت ندارید . ممکن است او ورشکست شده باشد و از لحاظ مالی در فشار هستبد.

تعبیر خواب های قدیمی در مورد خیانت کردن

نظر امام صادق در مورد خواب خیانت :

اگر در خواب ببینی که زن دوم گرفته ای و همسر قبلی تو از این بابت بسیار ناراحت و عصبانی است نشانه خیر و برکت است و بزودی مال و ثروتی به تو خواهد رسید .

نظر ابن سیرین در مورد خواب خیانت

اگر زنی در خواب شوهرش را با زن دیگری ببیند نشانه خیر و برکت و صثروت است .

جابر مغربی در مورد خواب خیانت می گوید

اگر مردی ببیند که زن او در حال خیانت کردن است نشانه نیکی و سود مالی است .

آنلی بیتون در مورد خیانت می گوید :

اگر زنی در خواب ببیند که دو شوهر دارد به این معنی است که دست به کارهایی خواهد زد که باعث رسوایی می شود. اگر در خواب ببیند که شوهرش به زن دیگری علاقه دارد به این معنی است که شوهرتان نسبت به شما سرد شده است و روابط جنسی شما خوب نیست .

تعبیر خواب های مرتبط :

 1. تعبیر خواب مرده
 2. تعبیر خواب بارداری
 3. تعبیر خواب نوزاد
 4. تعبیر خواب دندان
 5. تعبیر خواب سگ
 6. تعبیر خواب آب
 7. تعبیر خواب برف

این مطلب برای شما مفید بود ؟

ستاره سمت چپ بیشترین امتیاز است.لطفا به نویسنده این مطلب ستاره بدید.

میانگین آراء / 5. تعداد:

اولین نفری باشید که به این نویسنده امتیاز میده 🙂

خیلی متاسفم که مطلب رو دوست نداشتی

برای ارتقاء مطلب کمکم میکنی ؟

لطفا دلیل اینکه مطلب رو دوست نداشتی بهم بگو

نظر یا سوال شما در این مورد چیه ؟

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود و محرمانه است.در صورتیکه ایمیل معتبر و بدون www وارد کنید دیگران میتوانند به شما پاسخ دهند و این پاسخ برای شما ایمیل خواهد شد.

12 نظر ارسال شده است.
 1. خسته ازاین دنیا می گوید

  من همش خواب میبینم مادرم وشوهرم باهم رابطه جنسی دارن

 2. رها می گوید

  سلام من خواب دیدم توخونه کنار شوهرم نشسته بودم اونم خواب بود یهو یکی در میزد رفتم باز کردم دیدم یه دختره منم گفتم مگه نمیدنی من زنشم چرا خودتو بدبخت میکنی گفت کاش حامله بشم انگار حاملم دوسش دارم. منم بچم دختره گفتم تودلم وای بچه پسر باشه شوهرم میره پیشش .من از خواب بیدار شدم

 3. نرجس می گوید

  سلام
  من یه دختر ۱۴ ساله‌ام دیشب یه خوابی دیدم تو خوابم یه همسر داشتم ولی تاحالا اونو ندیدم دوسش داشتم توی خوابم فهمیدم همسرم به من خیانت کرده و منو بازیچه خودش کرده بود از موقعی که این خوابو دیدم تا الان حالم خوب نیست پریشونم
  میشه تعبیر خوابم رو بگین

  1. بهرامی می گوید

   برو شیرتا بخور پریشون نباش

 4. مجید می گوید

  سلام من خواب دیدم که همسرم به من خیانت کرده من اون طرف رو میخوام بکشم تعبیر این خواب چیست ویا این که در یه مورد دیگه خواب دیدم که در بیابانی دارم با همسرم دعوا میکنم ودارم با چوب میزنمش

 5. d sh می گوید

  سلام من دختر مجردی هستم خواب دیدم که بم خبر دادن شریک عاطفی من احتمالا داره بم خیانت میکنه و خودمم در خواب این احساس کرده بودم که داره بم خیانت میکنه
  تعبیرش چیه

 6. Fariha می گوید

  سلام من خواب دیدم دوست پسرم بهم خیانت کرده و با دختر داییم دوست شده تعبیرش چیه؟؟؟

 7. ناشناس می گوید

  سلام من خواب دیدم دوتا شخصیت که در دنیای واقعی بازیگر هستند با هم ازدواج کرده و بچه ۴ ساله دارند
  خواب دیدم مرَده با زنداداشش به زنش خیانت میکنه و هیچ کس نمیدونه …
  تعبیرش چیه؟؟

 8. شبنم صداقت می گوید

  سلام من دیشب یعنی شب سه شنبه خواب هوومو دیدم آخه شوهرم 2سال پیش ازدواج مجدد کرد.الان هم6ماهه که اصلا به خونه ما نیومده
  خواب دیدم که رفتم خونه هووم و اون تنهایه و ازش پرسیدم که حامله ای؟اون گفت که الان دفعه سومه که حامله شدم و بچه ام ممکنه سقط بشه مثل دفعه های قبل . من هم گفتم که تو که به من و 3تا بچه ام رحم نکردی حالا خدا هم به تو رحم نمی کنه وخیلی عصبانی بودم
  بعد یادمه که رفتم مغازه شوهرم و توی مغازه اش نماز خوندم که سوهرم از بیرون اومد و به من سلام کرد ولی من جوابشو ندادم وگفتم:مرگِ سلام
  بعد از مغازه اش بیرون اومدم و رفتم

 9. ..... می گوید

  سلام
  من در خواب دیدم که دوست دخترم به من خیانت کرده و با دوست صمیمی ام دوست شدند تعبیر خواب من چیست ممنون؟

  1. بیتا می گوید

   منممم همییینو دیدم😐

 10. fatemehcheraghi می گوید

  سلام دختری مجرد هستم خواب دیدم شوهر دارم و شوهرم با دختر عمه ام ازدواج کرده و داریم تو خیابون با دختر عمه ام و شوهرم به جایی میرویم بغض گلویم را گرفته و به دختر عمه ای میگوییم که زندگی ام را خراب کردی
  درحال حاظر دختر عمه ام متاهل است و زندگی خوبی دارد