تعبیر خواب برف – بیش از 34 معنی مختلف برای رویای برف

()

خواب برف معمولا در تعبیر خواب های قدیمی ، غم و غصه تعبیر می شود و در برخی از موارد روانشناسانان و تعبیر کننده های غربی نیز همین اعتقاد را دارند.برف از آب تشکیل شده است و آب نماد احساسات است .برف نیز می تواند نماد تغییر احساسات ما باشد.همچنین دیدن خواب برف می تواند نشان دهنده این باشد که چیزی در زندگی و یا احساسات ما در حال شکل گیری و یا تغییر است .در برخی از موارد ، این خواب را به تغییرات حس عاشقانه نسبت می دهند و آن را نماد عاشق شدن می دانند.

تعبیر خواب برف - بیش از 34 معنی مختلف برای رویای برف
تعبیر خواب برف – بیش از 34 معنی مختلف برای رویای برف

تعبیر خواب برف

دیدن خواب برف کثیف و گل آلود نشانه خوبی نیست و بیانگر این است که سردرگمی ، مشکلات عاطفی ، استرس ، ترس و یا شکست عشقی شده اید.این خواب همچنین می تواند نشان دهنده این باشد که شما فرد بسیار عاطفی هستید و آماده هستید تا خودتان را فدای دیگران کنید. شما همیشه به خاطر شادی دیگران از حق خود گذشت می کنید.

اگر برف سفید و کاملا تمیز ببینید

شما در حال تغییرات روحی هستید و از این بابت احساس خوشحالی و رضایت می کنید.ممکن است به تازگی عاشق شده اید و حس خوبی از این مورد دارید.اگر ببینید که در حال تماشای بارش برف هستید و از دیدن این بارش حس بدی دارید و ناراحت هستید می تواند نشان دهنده این باشد که مشکل روحی دارید و یا ممکن است در حال افسرده شدن باشید.

خواب راه رفتن در برف

این رویا نشان می دهد که شما در حال برنامه ریزی برای تغییرات مهمی در زندگی خود هستید . به احتمال زیاد در حال ازدواج کردن هستید و یا رابطه عاشقانه جدیدی آغاز کرده اید. همچنین این خواب می تواند نشان دهنده این باشد که شما شغل جدیدی آغاز کرده اید و در حال برنامه ریزی برای پیشرفت شغلی خود هستید. اگر در حال راه رفتن بر روی برف هستید ولی راه رفتن شما با سختی و سنگینی است می تواند به این معنی باشد که احساسات شما جریحه دار شده است و غمگین هستید . شما تلاش می کنید که از این بحران روحی خارج شوید ولی توانایی کافی برای این کار را در خود نمی بینید.

گیر کردن در برف

می تواند نشان دهنده این باشد که افسرده شده اید و وضعیت روحی خوبی ندارید. بسیار مهم است که صبور باشید و برای رهایی از مشکلات با فکر عمل کنید. در صورتی که اشتباه کنید وضعیت روحی شما بدتر از این خواهد شد. کمی خودتان را جمع و جور کرده و با فکر عمل کنید. برای این کار می توانید با کسی که به او اعتماد دارید مشورت کنید و یا اگر فرد مورد اعتمادی سراغ ندارید  ، می توانید با یک مشاور صحبت کنید.

تعبیر خواب باریدن برف سنگین و زیاد
تعبیر خواب باریدن برف سنگین و زیاد

باریدن برف سنگین و زیاد

می تواند به این معنی باشد که شما مشکل بزرگی دارید و خودتان و اقداماتی که در گذشته انجام دادید باعث بروز این مشکل شده است .شما افسردگی دارید و این افسردگی ریشه در خاطرات گذشته شما دارد ولی شما نه می توانید آن مشکل را حل کنید و نه می توانید آن خاطرات را فراموش کنید.شما در خاطرات خود غرق شده اید و چیزهایی در گذشته شما وجود دارند که نمی توانید آن را هضم کنید.بسیار مهم است که گذشته را رها کنید چرا که باعث شده است نتوانید به خوبی پیشرفت کنید.

اگر ببینید که بارش برف تمام شده و زمین پر از برف است

به این معنی است که مشکلات و غم اندوه شما تمام شده و شما پیروز شده اید.

دیدن کوه پر از برف

نشان دهنده این است که شما اهداف بسیار بزرگی در سر دارید و به احتمال زیاد به زودی به موفقیت خواهید رسید.

تعبیر خواب برف بازی کردن

اگر در خواب ببینید که گلوله برفی به کسی پرتاب می کنید به این معنی است که شما باعث ناراحتی و شکست کسی شده اید.اگر ببینید که کسی به شما برف پرتاب می کند معنی آن برعکس است .

تعبیر پارو کردن برف

این خواب نشان می دهد که مشکلات که در زندگی دارید ، شما را شدیدا خسته کرده است و شما احساس می کنید دیگر توان تحمل این مشکلات را ندارید.

نظر زیگموند فروید در مورد خواب برف

زیگموند فروید در این مورد می گوید : این خواب در اغلب اوقات نشان دهنده احساسات جنسی شما ست .این خواب نشان می دهد که روابط جنسی شما دچار مشکلات بزرگی شده است و یا روابط شما با همسرتان سرد شده است .شما یا دچار حس تنهایی و بی کسی شده اید و یا شدیدا احساس خود را به جنس مخالف از دست دادید و بی اعتماد شده اید. به احتمال زیاد به شما خیانت جنسی شده است .

تعبیر خواب برف از نظر معبران چینی

 • تعبیر این خواب بستگی به فصلی دارد که در آن هستید. اگر در تابستان خواب ببینید که برف زیادی باریده است به این معنی است که شما شدیدا افسرده هستید.اگر در پاییز این رویا را ببینید به این معنی است که از شغل خود راضی هستید. اگر در زمستان این خواب را ببینید به این معنی است که شما مشکل بزرگی را حل کرده اید.

رانندگی کردن در برف

به این معنی است که شما مشکلات زیادی در زندگی خود دارید ولی برای حل آن دچار اشتباهات زیادی شده اید و بدون فکر کردن عمل می کنید. اگر به این راه ادامه دهید به احتمال زیاد شکست بسیار سنگینی خواهید خورد. اگر ببینید که راننده شخص دیگری است به این معنی است که شما احساس می کنید کسی اختیار زندگی شما را در دست گرفته است و مشکلاتی که برای شما به وجود آمده است ، تقصیر آن فرد است .شما خودتان را یک قربانی می دانید.

تعبیر خواب خوردن برف

به این معنی است که شما قلب پاکی دارید و مشکلات زندگی را سخت نمی گیرید. این اخلاق شما باعث شده است تا مشکلات خود را یکی پس از دیگری و براحتی حل کنید. روح شما در آرامش نسبی قرار دارد.

دیدن ماشین برف روب

به این معنی است که شما بخاطر رهایی از مشکلاتی که دارید ، دیگران را به دردسر انداخته اید. شما فرد بی رحمی هستید و آسیب دیدن بقیه اطرافیانتان برای شما اصلا مهم نیست.

دفن شدن در زیر برف و یا ریزش بهمن

اگر در خواب ببینید که زیر مقدار زیادی برف مدفون شده اید و یا بهمن ریزش کرده است و شما گیر افتاده اید به این معنی است که مشکلات بر شما پیروز شده اند و شما احساس می کنید هیچ راهی برای حل این مشکل ندارید.شما هیچ امیدی به زندگی ندارید و حتی ممکن است گاهی به خودکشی کردن نیز فکر کرده باشید.شما اعتماد بنفس خود را به کلی از دست داده اید. توصیه می شود با یک متخصص مشورت کنید.

تعبیر خواب کوهنوردی کردن

اگر ببینید که در حال کوهنوردی کردن هستید و به قله کوه رسیدید به این معنی است که شما مدت زمان زیادی در حال مبارزه با مشکلات خود بودید و در حال حاضر به پیروزی شیرینی رسیده اید و از این بابت شدیدا احساس رضایت می کنید.ولی اگر ببینید که در دامنه کوه هستید به این معنی است که شما خودتان را در مقابل کوه مشکلات ، کوچک حس می کنید.

سایر تعبیر خواب های قدیمی

 • هوای برفی نشانه ناامیدی و نداشتن انگیزه است .
 • شما اشتباهاتی انجام داده اید که باعث شده است تنها بمانید
 • این خواب نشان می دهد که شما دوره جدی از زندگی را آغاز کرده اید و در تلاش هستید که گذشته خود را جبران کنید

کارل گوستاویونگ در این مورد می گوید :

دیدن برف در خواب نشان دهنده احساسات خفه شده و عقده های روحی شماست که نمی توانید آن را بیان کنید .شما نیاز دارید تا احساسات خود را پاکسازی کرده و درون خود را از این عقده ها خالی کنید.اگر آب شدن برف را ببینید نشان دهنده این است که در تلاش هستید این عقده را حل کنید.اگر در برف چیزی پیدا کنید به این معنی است که شما راه حل خوبی برای گره گشایی از مشکلات زندگی خودتان پیدا کرده اید.

نظر حضرت یوسف در مورد خواب برف :

دیدن برف در خواب عذاب و فتنه است .این خواب نشان می دهد در آینده نزدیک دچار بدبختی و غم و اندوه خواهید شد.

محمد ابن سیرین در مورد این خواب می گوید :

دیدن برف در خواب غم و اندوه است مگر اینکه مقدار آن خیلی کم باشد.

حضرت امام صادق در مورد دیدن برف در خواب می فرماید :

این خواب شش وجه دارد. مال و ثروت ، طول عمر ، ارزان شدن نرخ ها ! بیماری ، غم و اندوه ، لشکر زیاد

دیدن بارش برف در تابستان نشان دهنده جمع کردن مال حلال است .

تعبیر خواب آدم برفی یک فرد حقه باز است
تعبیر خواب آدم برفی یک فرد حقه باز است

تعبیر خواب آدم برفی

آدم برفی نشانه یک فرد حقه باز است که با دروغ و ریا احساسات شما را نابود خواهد کرد.

همچنین پیشنهاد می شود بخوانید

تعبیر خواب مرده

تعبیر خواب بارداری

تعبیر خواب مار

تعبیر خواب سگ

تعبیر خواب قبر

این مطلب برای شما مفید بود ؟

ستاره سمت چپ بیشترین امتیاز است.لطفا به نویسنده این مطلب ستاره بدید.

میانگین آراء / 5. تعداد:

اولین نفری باشید که به این نویسنده امتیاز میده 🙂

خیلی متاسفم که مطلب رو دوست نداشتی

برای ارتقاء مطلب کمکم میکنی ؟

لطفا دلیل اینکه مطلب رو دوست نداشتی بهم بگو

نظر یا سوال شما در این مورد چیه ؟

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود و محرمانه است.در صورتیکه ایمیل معتبر و بدون www وارد کنید دیگران میتوانند به شما پاسخ دهند و این پاسخ برای شما ایمیل خواهد شد.

3 نظر ارسال شده است.
 1. مودب می گوید

  سلام در یک جایی مانند دامنه کوه که ماشین های زیادی برای تفریح به انجا امده بودند و شب موقع برگشت ترافیک در جاده های خاکی این سخره ها و تپه ها دیده میشد و من مایل به رفتن و در ترافیک ماندن ،نبودم،که برف ریز و سریعی گرفت و گفتم عجب برفی چقدر قشنگ است که ناگهان تبدیل به باران شد و تمام برفها انگار اب شدند و من در تاریکی شب فقط به این ها نگاه میکردم
  تعبیر خوابم را پیدا نکردم با اینکه همه توضیحات را خواندم

 2. امیدوار می گوید

  خواب دیدم نزدیک جایی هستم که دارم ریزش بهمن رو نگاه میکنم…. خودم در امان بودم ولی بهمن با یه ماشین غریبه برخورد کرد چون اونجا پارک بود…. من یک بار دیگه داشتم از پشت شیشه یک جایی ریزش بهمن رو تماشا میکردم…..
  لطفا اگه میشه از نظر روانشناسی تعبیر کنید خوابم رو ممنونم از سایت خوبتون

 3. ناشناس می گوید

  سلام
  دیشب خواب دیدم
  ‌برف شروع به باریدن کرده
  دانه های تمیز و سفید ان کاملن به چشم دیده میشد

  من ناگهان فکری به سرم زد
  بروم پیش دختر عمه ام و چکی از او بگیرم برای کاری

  مادرم ناراحت شد گفت هوا خوب نیست نرو‌

  ولی من رفتم
  زمین بخاطر گمی گل الود بود
  و هم لغزنده و یه مادی اب هم پیش رویم بود

  توانستم
  به راحتی از لغزندگی
  و از مادی اب عبور کنم
  ولی برف را دیگر مشاهده نکردم
  فقط زمین گل الود بود

  رفتم به خانه دختر عمم رسبدم
  و موفق شدم چک رو ازش بگیرم

  لطفا تعبیر خوابم را بگویید