تعبیر تصادف کردن – بیش از 24 تعبیر خواب متفاوت – تصادف در خواب

10

تعبیر خواب تصادف کردن

تصادف کردن در خواب می تواند نشانه خطر باشد.معمولا باید به این خواب توجه خاصی نشان دهید.دیدن تصادف در خواب معمولا نشانه این است که در راه خطرناکی قدم گذاشته اید و هر لحظه احتمال خطر در این راه  وجود دارد.مهمتر از تصادف کردن در خواب ، نتیجه آن تصادف است.باید دقت داشته باشید که بعد از تصادف کردن چه اتفاقی برای شما رخ داده است .

اگر در خواب ببینید که در جاده ، مانع و یا ماشینی وجود دارد که شما در حال تصادف کردن با آن هستید می تواند اینگونه تعبیر شود که شما در راه اشتباهی قدم گذاشته اید ولی هنوز راه بازگشتی وجود دارد.اگر در خواب ببینید که کسی با شما تصادف کرد و شما تقصیری در این تصادف نداشته اید اینگونه تعبیر می شود که اشتباه دیگران و احتمالا یکی از عزیزانتان باعث خواهد شد شما دچار دردسر شوید.

تعبیر خواب تصادف کردن
تعبیر خواب تصادف کردن
مطلب پیشنهادی : تعبیر خواب مرده

اگر زن هستید و در خواب ببینید که تصادف کرده اید می تواند به معنی این باشد که روابط شما با همسرتان در وضع خوبی نیست و باید برای بهتر شدن آن تلاش کنید.اگر در خواب ببینید که در هنگام تصادف از ماشین به بیرون پرتاب شده و سلامت ماندید می تواند اینگونه تعبیر شود که شما در یک بحران مالی به سر می برید ولی راهی که برای خلاص شدن از این بحران انتخاب کرده اید درست است .

اگر در خواب دیدید که دو ماشین باهم تصادف کردند و کسی از نزدیکان شما در این تصادف زخمی شد می تواند به این معنی باشد که آن فرد در حق شما بدی یا خیانتی انجام داده است و شما هنوز او را نبخشیده اید.

اگر در خواب ببینید که یکی از عزیزان شما در تصادف جان خود را از دست داد نشانه این است که آن فرد برای شما مهم است و شما شدیدا نگران از دست دادن و یا مرگ او هستید.ممکن است این عزیز در حال حاضر مریض باشد و یا حتی در بیمارستان بستری است .اگر سوار بر ماشین و یا اتوبوس هستید و هر لحظه نگرانید که ممکن است تصادف کنید می تواند نشانه این باشد که شما در زندگی خود شدیدا احساس نا امنی می کنید و کسی را ندارید که بتوانید به او اعتماد کنید.

اگر ببینید تصادف کردید ولی هیچگونه خونریزی وجود ندارد می تواند به این معنی باشد که شما راهی را برای زندگی انتخاب کرده اید که فکر می کنید درست است ولی در عمل راهی اشتباهی در پیش رو دارید.عقل و مغز شما این اشتباه را درک کرده است ولی شما نمی توانید خودتان را قانع به برگشتن از این راه کنید. برای مثال ممکن است در حال ازدواج با کسی هستید که می دانید فرد درست و مناسبی برای زندگی کردن نیست و از لحاظ عقلی او را فرد مناسبی نمی دانید ولی به دلیل اینکه او را دوست دارید نمی توانید از ازدواج با او چشم پوشی کنید.

اگر در خواب ببینید که شب هنگام در حال رانندگی هستید و مانعی در جلوی شما وجود دارد ولی با مهارت آن مانع را رد کردید و از تصادف کردن جلوگیری کردید می تواند نشانه این باشد که شما در راه غلطی بودید ولی با زیرکی راه خود را عوض کرده و از عواقب بد احتمالی آن در امان مانده اید.

تعبیر خواب تصادف کردن دیگران

اگر در خواب ببینید که کسی تصادف کرده است و زخمی شده است و شما او را نمی شناسید ، رونق کسب کار شما خوب است.اگر کسی که تصادف کرده است را می شناسید ، خبر بدی در راه است .اگر ببینید کسی در خواب تصادف کرده است و شما از این حالت او خوشحال هستید نشان دهنده این است که کسی بدی و یا خیانتی به شما کرده است و شما از او کینه به دل دارید. حتی ممکن است شما در فکر انتقام نیز هستید.

مطلب پیشنهادی : تعبیر خواب بارداری

اگر در خواب دیدید تصادف شدیدی رخ داده است و کسی در این تصادف زخمی نشده است نشان دهنده این است که شغل ، سرمایه گذاری و یا راه درآمدزایی که برای خود انتخاب کرده اید نادرست است ولی شما هنوز فرصت برای برگشت از این راه اشتباه دارید.

تعبیر خواب تصادف کردن که با خون زیاد و یا حتی مرگ کسی همراه است می تواند اینگونه باشد که شما اشتباه بزرگی انجام داده اید و این اشتباه شما نه تنها به ضرر شما بوده است بلکه به اطرافیان و دوستان و آشنایان شما نیز زیان وارد کرده است.معمولا این اشتباه یک اشتباه مالی است .اگر در یک جاده در حال رانندگی هستید ولی از ترس پرتگاهی که در ادامه راه وجود دارد و از ترس تصادف کردن ، راه خود را ادامه نمی دهید می تواند نشان دهنده این باشد که شما راهی را انتخاب کرده اید که خودتان به آن راه اطمینان ندارید.

اگر در خواب ببینید که تصادف کرده اید و در این تصادف جان خود را از دست دادید می تواند به این معنی باشد که شما در کسب و کار خود اشتباه بزرگی انجام داده اید و احتمال در حال حاضر ورشکسته شده اید و دیگر هیچ راه بازگشتی وجود ندارد.

مطلب پیشنهادی : تعبیر خواب سیب

 تعبیر خواب تصادف کردن با دوچرخه

اگر در خواب ببینید که در حال دوچرخه سواری هستید معمولا تعبیر آن به عوامل مختلفی بستگی دارد و نتیجه این دوچرخه سواری بسیار مهم است.اگر ببینید که در حال دو چرخه سواری هستید ولی به صورت کامل دوچرخه سواری بلد نیستید می تواند اینگونه تعبیر شود که شما کسب و کاری جدید آغاز کرده اید ولی به آن کار تسلط کامل ندارید.متاسفانه کاری که آغاز کرده اید بسیار حساس است و هر لحظه احتمال دارد تعادل و کنترل کار خود را از دست داده و شکست بخورید.

اگر در خواب ببینید که با دوچرخه تصادف کردید و زخمی شدید به این معنی است که با یک اشتباه کوچک ، ضرر مالی بزرگی به خودتان وارد کرده اید .اگر در حال دوچرخه سواری هستید و در مسیر خود چندین تصادف را می بینید ولی شما جان سالم به در می برید می تواند نشانه این باشد که در کسب کار محل زندگی و یا همکاران شما مشکلی و یا کسادی وجود دارد ولی شما با زیرکی از آن مشکلات عبور می کنید و سود مالی به دست می آورید .

اگر در خواب ببینید که دونفر باهم تصادف کرده اند و شما زخمی شدید !! می تواند نشانه این باشد که نزدیکان شما اشتباهی انجام داده اند و شما از آن اشتباه ضربه خورده اید و دچار ضرر مالی شده اید.

تعبیر خواب تصادف کردن عمدی

اگر در خواب بینید که به صورت عمدی با ماشین تصادف کردید می تواند نشانه این باشد که شما دچار مشکل مالی بزرگی بودید و سالها آن مشکل را ادامه داده بودید ولی نهایتا خودتان به جریان خاتمه داده اید و یا اعلام ورشکستگی کرده اید.

 

این مطلب برای شما مفید بود ؟

لطفا به نویسنده این مطلب ستاره بدید.ستاره سمت چپ بیشترین امتیاز است.

میانگین آراء / 5. تعداد:

خیلی متاسفم که مطلب رو دوست نداشتی

برای ارتقاء مطلب کمکم میکنی ؟

نظر یا سوال شما در این مورد چیه ؟

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود و محرمانه است.در صورتیکه ایمیل معتبر و بدون www وارد کنید دیگران میتوانند به شما پاسخ دهند و این پاسخ برای شما ایمیل خواهد شد.

10 نظر ارسال شده است.
 1. ناشناس می گوید

  سلام
  خواب دیدم خانم یکی از اشناها پشت ماشین شوهرشون نشسته بود و عمدا چندین بار ماشینو به یه ماشین دیگه زد شوهرش با وجود این کار خانمش بازم داشت از خانمش طرفداری میکرد بعد یه نفر اومد راجع به خانمش چیزی بهش گفت و اونم یه دفعه کلا نظرش راجع به خانمش عوض شد

 2. حسین می گوید

  سلام خواب دیدم خواهر دوستم تصادف کرده ولی وقتی رفتم سر حادثه سالم بود ماشینی در خواب ندیدم

 3. ملیکا می گوید

  سلام باتشکر از سایت خوبتون.شب خواب دیدم ماشین پسر مورد علاقه ام (البته در حال حاضر به خاطر بعضی مسایل با ایشون درگیر هستم و قطع رابطه کردم)دست برادرمه و یک خانم دیگر که الان خاطرم نیست کی بود، و من (خانم هستم)در جاده گیلان به سمت تهران(خانه) در راه هستیم.بعد از پنج دقیقه،ماشینی جلوم چپ میکنه،خیلی میترسیم،که من به داداشم میگم تو رو خدا احتیاط کن،خدا به ما رحم کرد،ما نبودیم.بعد از دو دقیقه دیگه،یک وانت سر سرعت،که میخواست رد کنه،ماشینش از عقب برمیگرده و چپ میکنه،راننده اش هم پرت میشه وسط جاده.بعد من میگم این جاده چقدر مردم چپ میکنن.بلافاصله یه پولی صدقه در میارم،دور سر خودمون میچرخونم و میگم خدا بهمون رحم کن،ماشین هم امانت دست ما.بعد از خواب پریدم

 4. مرتضی می گوید

  با سلام
  خواب دیدم که با یکی از دوستانم که تا حالا اصلا ندیدمش ولی تو خواب باهاش دوست بودم سوار یه ماشین شدیم که زیاد اوراقی شبیه بود راننده یهو پیچید از راه مخالف رفت دوستم بهش گفت نرو خطرناکه ولی راننده گفت چقدر ترسویی چیزی نکیشه همینطور که داشت می رفت یهو یه ماشین اومد جلومون اینم پیچید از سمت نا از جاده خارج شد رفت تو یه چاله بزرگ یهو که به خودم اومدم تو خواب دیدم که یه اتوبوس مستقیم اومد از رو ما چپ کرد رفت اونطرف به عده زیادی از مردم زد دوباره که به خودم اومدم دیدم یه که تانکر نفت همینطور قلط خورد اومد سمت ما من چشام بستم و فقط خدا رو صدا زدم بعد دیدم اینم به اتوبوسه زد همه مردن من تنها موندم اون اموقع که اومدم بیرون چاله یهو پر اب گل الود شد دوستم تو ماشین بود رفتم نجاتش بدم ولی هر چی می رفتم چاله عمیق تر میشد اما رسیدم بهش درش که اوردم مرده بود تفسیر کنین لطفا

 5. Reza می گوید

  باسلام خواب دیدم ک با اتوبوس داریم میریم سر کار با دوستان و اتوبوس چپ میکنه و بدون خونریزی از اتوبوس خارج میشیم

 6. Soheila alipour می گوید

  سلام خواب دیدم دختر بچه ای در حال گذر بود یه ماشین زیر گرفتش و هیچ خونی نیومد وفقزط دختر بیهوش بود و کلی مضطرب میخواستم کمکش کنم. لطفا تعبیر شو میید.

 7. @_@ می گوید

  سلام من خواب دیدم ماشینی بهم نزدیک شد و من افتادم و دیدم که داره ازم خون میره تو خواب ی حس سنگینی کردم نمیدونم چیبود بیدارشدم و اونموقع هیچی یادم نمیومد ولی الان که فک میکنم فقط همون صحنه از خوابم یادم میاد

  1. حسینی (مسئول سایت) می گوید

   با سلام و وقت بخیر
   این خواب می تونه نشان دهنده این باشه که شما احساس ناامنی در زندگیتون دارید که این احساس از طرف دیگران برای شما ایجاد شده . ممکنه ناامنی مالی دارید و برای مثال اشتباهات همسر و یا پدر شما باعث این حس شده . یا ممکنه نگران سلامتی یکی از عزیزانتون هستید و باعث شده این حس در شما ایجاد بشه .

 8. پارسا می گوید

  سلام .. خواب دیدم یه جایی نشستم و سه نفر اونجا هستن.اون خانم گفت گوشیتو ببینم بعد رفتم بیرون وقتی برگشتم گوشیمو پس داد و 3تاشون باهم فرار کردن یا حالا سریع رفتن من شک کردم اطلاعات بانکی توی گوشیمو سرقت کردن دویدم دنبالشون (با دوتا آقایه دیگه که اوناهم فکر میکردن اینا ازشون دزدی کردن) ؛ یه خانمی رو گرفتیم بعد فهمیدیم بیگناهه ولش کردیم بعد دنبال یه آقا دویدم و تا پرید تو خط واحد کشیدمش بیرون ؛ خورد زمین یه ماشین رفت رو مغزش لحش کرد بعد فهمیدم بیگناهه خیلی ناراحت شدم . باتشکر .

 9. رحیم می گوید

  خواب دیدم اتومبیلم روی پشت بام خانه روستا ست که سقف فرو ریخت و اتومبیلم داغان شد. خیلی ناراحت شدم بطوی که بیدار شدم .
  دوباره خواب دیدم دو اتومبیل درجاده فرعی بله اصلی تصادف شدید کردند و هردو داغان شدند وشیشه هاشون شکست .اما کسی کشته نشد و راننده ها قصد حمله به را داشتند.