تعبیر تصادف کردن – بیش از 24 تعبیر خواب متفاوت – تصادف در خواب

3.7
(73)

تعبیر خواب تصادف کردن

تصادف کردن در خواب می تواند نشانه خطر باشد.معمولا باید به این خواب توجه خاصی نشان دهید.دیدن تصادف در خواب معمولا نشانه این است که در راه خطرناکی قدم گذاشته اید و هر لحظه احتمال خطر در این راه  وجود دارد.مهمتر از تصادف کردن در خواب ، نتیجه آن تصادف است.باید دقت داشته باشید که بعد از تصادف کردن چه اتفاقی برای شما رخ داده است .

اگر در خواب ببینید که در جاده ، مانع و یا ماشینی وجود دارد که شما در حال تصادف کردن با آن هستید می تواند اینگونه تعبیر شود که شما در راه اشتباهی قدم گذاشته اید ولی هنوز راه بازگشتی وجود دارد.اگر در خواب ببینید که کسی با شما تصادف کرد و شما تقصیری در این تصادف نداشته اید اینگونه تعبیر می شود که اشتباه دیگران و احتمالا یکی از عزیزانتان باعث خواهد شد شما دچار دردسر شوید.

تعبیر خواب تصادف کردن
تعبیر خواب تصادف کردن
مطلب پیشنهادی : تعبیر خواب مرده

اگر زن هستید و در خواب ببینید که تصادف کرده اید می تواند به معنی این باشد که روابط شما با همسرتان در وضع خوبی نیست و باید برای بهتر شدن آن تلاش کنید.اگر در خواب ببینید که در هنگام تصادف از ماشین به بیرون پرتاب شده و سلامت ماندید می تواند اینگونه تعبیر شود که شما در یک بحران مالی به سر می برید ولی راهی که برای خلاص شدن از این بحران انتخاب کرده اید درست است .

اگر در خواب دیدید که دو ماشین باهم تصادف کردند و کسی از نزدیکان شما در این تصادف زخمی شد می تواند به این معنی باشد که آن فرد در حق شما بدی یا خیانتی انجام داده است و شما هنوز او را نبخشیده اید.

اگر در خواب ببینید که یکی از عزیزان شما در تصادف جان خود را از دست داد نشانه این است که آن فرد برای شما مهم است و شما شدیدا نگران از دست دادن و یا مرگ او هستید.ممکن است این عزیز در حال حاضر مریض باشد و یا حتی در بیمارستان بستری است .اگر سوار بر ماشین و یا اتوبوس هستید و هر لحظه نگرانید که ممکن است تصادف کنید می تواند نشانه این باشد که شما در زندگی خود شدیدا احساس نا امنی می کنید و کسی را ندارید که بتوانید به او اعتماد کنید.

اگر ببینید تصادف کردید ولی هیچگونه خونریزی وجود ندارد می تواند به این معنی باشد که شما راهی را برای زندگی انتخاب کرده اید که فکر می کنید درست است ولی در عمل راهی اشتباهی در پیش رو دارید.عقل و مغز شما این اشتباه را درک کرده است ولی شما نمی توانید خودتان را قانع به برگشتن از این راه کنید. برای مثال ممکن است در حال ازدواج با کسی هستید که می دانید فرد درست و مناسبی برای زندگی کردن نیست و از لحاظ عقلی او را فرد مناسبی نمی دانید ولی به دلیل اینکه او را دوست دارید نمی توانید از ازدواج با او چشم پوشی کنید.

اگر در خواب ببینید که شب هنگام در حال رانندگی هستید و مانعی در جلوی شما وجود دارد ولی با مهارت آن مانع را رد کردید و از تصادف کردن جلوگیری کردید می تواند نشانه این باشد که شما در راه غلطی بودید ولی با زیرکی راه خود را عوض کرده و از عواقب بد احتمالی آن در امان مانده اید.

تعبیر خواب تصادف کردن دیگران

اگر در خواب ببینید که کسی تصادف کرده است و زخمی شده است و شما او را نمی شناسید ، رونق کسب کار شما خوب است.اگر کسی که تصادف کرده است را می شناسید ، خبر بدی در راه است .اگر ببینید کسی در خواب تصادف کرده است و شما از این حالت او خوشحال هستید نشان دهنده این است که کسی بدی و یا خیانتی به شما کرده است و شما از او کینه به دل دارید. حتی ممکن است شما در فکر انتقام نیز هستید.

مطلب پیشنهادی : تعبیر خواب بارداری

اگر در خواب دیدید تصادف شدیدی رخ داده است و کسی در این تصادف زخمی نشده است نشان دهنده این است که شغل ، سرمایه گذاری و یا راه درآمدزایی که برای خود انتخاب کرده اید نادرست است ولی شما هنوز فرصت برای برگشت از این راه اشتباه دارید.

تعبیر خواب تصادف کردن که با خون زیاد و یا حتی مرگ کسی همراه است می تواند اینگونه باشد که شما اشتباه بزرگی انجام داده اید و این اشتباه شما نه تنها به ضرر شما بوده است بلکه به اطرافیان و دوستان و آشنایان شما نیز زیان وارد کرده است.معمولا این اشتباه یک اشتباه مالی است .اگر در یک جاده در حال رانندگی هستید ولی از ترس پرتگاهی که در ادامه راه وجود دارد و از ترس تصادف کردن ، راه خود را ادامه نمی دهید می تواند نشان دهنده این باشد که شما راهی را انتخاب کرده اید که خودتان به آن راه اطمینان ندارید.

اگر در خواب ببینید که تصادف کرده اید و در این تصادف جان خود را از دست دادید می تواند به این معنی باشد که شما در کسب و کار خود اشتباه بزرگی انجام داده اید و احتمال در حال حاضر ورشکسته شده اید و دیگر هیچ راه بازگشتی وجود ندارد.

مطلب پیشنهادی : تعبیر خواب سیب

 تعبیر خواب تصادف کردن با دوچرخه

اگر در خواب ببینید که در حال دوچرخه سواری هستید معمولا تعبیر آن به عوامل مختلفی بستگی دارد و نتیجه این دوچرخه سواری بسیار مهم است.اگر ببینید که در حال دو چرخه سواری هستید ولی به صورت کامل دوچرخه سواری بلد نیستید می تواند اینگونه تعبیر شود که شما کسب و کاری جدید آغاز کرده اید ولی به آن کار تسلط کامل ندارید.متاسفانه کاری که آغاز کرده اید بسیار حساس است و هر لحظه احتمال دارد تعادل و کنترل کار خود را از دست داده و شکست بخورید.

اگر در خواب ببینید که با دوچرخه تصادف کردید و زخمی شدید به این معنی است که با یک اشتباه کوچک ، ضرر مالی بزرگی به خودتان وارد کرده اید .اگر در حال دوچرخه سواری هستید و در مسیر خود چندین تصادف را می بینید ولی شما جان سالم به در می برید می تواند نشانه این باشد که در کسب کار محل زندگی و یا همکاران شما مشکلی و یا کسادی وجود دارد ولی شما با زیرکی از آن مشکلات عبور می کنید و سود مالی به دست می آورید .

اگر در خواب ببینید که دونفر باهم تصادف کرده اند و شما زخمی شدید !! می تواند نشانه این باشد که نزدیکان شما اشتباهی انجام داده اند و شما از آن اشتباه ضربه خورده اید و دچار ضرر مالی شده اید.

تعبیر خواب تصادف کردن عمدی

اگر در خواب بینید که به صورت عمدی با ماشین تصادف کردید می تواند نشانه این باشد که شما دچار مشکل مالی بزرگی بودید و سالها آن مشکل را ادامه داده بودید ولی نهایتا خودتان به جریان خاتمه داده اید و یا اعلام ورشکستگی کرده اید.

 

این مطلب برای شما مفید بود ؟

ستاره سمت راست بیشترین امتیاز است.لطفا به نویسنده این مطلب ستاره بدید.

میانگین آراء 3.7 / 5. تعداد: 73

اولین نفری باشید که به این نویسنده امتیاز میده 🙂

خیلی متاسفم که مطلب رو دوست نداشتی

برای ارتقاء مطلب کمکم میکنی ؟

لطفا دلیل اینکه مطلب رو دوست نداشتی بهم بگو

اشتراک در تاپیک
اطلاع رسانی از
guest
32 نظر
جدیدترین ها
قدیمی ترین ها بیشتری رای
Inline Feedbacks
نمایش همه کامت ها
رضارستمی
Guest
رضارستمی

سلام خواب دیدم با ماشین دارم می رم داخل سه نفر بودن ولی غریبه بودن که داشتیم می رفتیم تو پرتگاه که دریا داشت ولی لبه پرتگاه وایساد

ایدل
Guest
ایدل

خواب دیدم تصادف کردم و خونه نشین شدم ینی چی

مونا
Guest
مونا

سلام من دیشب خواب دیدم توی ماشین هستم بعد بابام خیلیی تند رفت و یه دفه ای ترمز کرد وقتی ترمز کرد من از ماشین پرت شدم بیرون ولی خونریزی در خوابم نبود فقط استخوانای سرم خیلی درد میکرد.
تعبیرش چیه خیلی استرس دارم🥺
بعد یه موتوری مامانمو داشت میکشید سمت خودش بابام نذاشت! تعبیرش چیه؟؟

محمد
Guest
محمد

سلام، من خواب دیدم که من و شوهرخالم تو اتوبوس هستیم و من راننده بودم دنده عقب زدم به یه ماشین قدیمی که فقط خسارت دید خودم پیاده شدم و با دست درستش کردم.تعبیرش چیه؟

مهدی
Guest
مهدی

سلام لطفا هرچه زودتر پاسخ آن را به من بدهید
من خواب دیدم که با دوستانم تو جاده بودیک که دوتا کامیون باهم مسابقه گذاشتن که یکی آنها چپ کرد از بیرون جاده و منو بچها کمکشون کردیم معنی آن چیست؟

عسل
Guest
عسل

سلام من خواب دیدم که داخل پارک بودم بعد یه نفر اومد دقیقا یادم نمیاد کی بود پسرخاله مو آورده بود پارک بعد من باهاش سلام علیک کردم و گفتم بریم یه دور با ماشین بزنیم گفت اوکیه من سوار شدم و حتی نذاشت در رو ببندم سرعت گرفت منم در حین راه به دلیل مقاومت هوا نمی تونستم در رو ببندم بعد از مدتی توی یه زمین خالی کج کردیم ولی من حتی کوچکترین خراشی هم بر نداشتم تازه بعداز تصادف بلند شدم برم یه جایی و کوچکترین مشکلی نداشتم تعبیرش چیه؟

سید احمد
Guest
سید احمد

سلام
من خونه یک پرنده دارم خیلی هم دوسش دارم
خواب دیدم رفتم بیرون دم یک بیمارستان پرندم پرید
یک ماشین مثل ماشین خودم زد بهش لهش کرد
یک بنده خدا پیاده شد گفت میدونم لهش کردم بهش گفتم میدونی زدی به پرندم گفت ها گفتم میدونی چقدر ارزش داره گفت ها از خواب پریدم
معنی این خواب چیه

محمد
Guest
محمد

سلام من خواب دیدم ی ماشین رنگ ماشینم دارم ماشین قدیمی دادم دست پدرم که ببره تو حیاط خونه بذاره که توراه به جدول زد و وقتی اوردم تو خونه دیدم ماشین قدیمیه کل رنکش پوسیده

m,k
Guest
m,k

سلام لطفا سریع جوابم رو بدین ،من خواب دیده بودم تو خونه بودیم و خواستیم بریم بیرون و وقتی رفتیم بیرون توی راه بابام یه لحظه توی پیچ داشت میزد به گارد ریل ولی نزاشت بخوره و به مسیرمون ادامه دادیم تو همون مسیر یک نفری میخواست سبقت بگیره ازمون ولی تصادف کرد با اون طرف خیابون یعنی شاخ به شاخ شدن دوتایی و بازم به مسیرمون ادامه دادیم و ماهم تصادف کردیم ولی هیچیمون نشد و کسی صدمه ندید ولی نمیدونم چیشد وقتی پیاده شدیم ماشینمون همون لحظه (اگه همچین چیزی تو خواب دیده باشم)دزدیدن و کسی که باهامون تصادف کرد سریع فرار کرد و رفت ولی من شماره پلاکشو برداشتم و محل حادثه هم نزدیک اداره پلیس بود رفتیم اونجا که یهو از خواب بیدار شدم،در ضمن ماشین (ما فعلا مشکلی براش پیش اومده و هیچ وقت دستمون نمیرسه نه اینکه دزدیدن بالاخره یه مشکلی پیش اومد و رفت پارکینگ و یک نفر هم بهمون فعلا بجای اون ماشین بهمون قرض داده که به کارمون برسیم)و ما با اون ماشینی که یه نفر بهمون قرض داده بود تصادف کردیم ،لطفا سریع جوابم رو بدین ،،،،،اگر هم میشه لطفا مارو دعا کنید که مشکلاتمون حل شه همه بلایی داره سرمون اومده تو این چهار سال،لطفا دعامون کنید و خواهش میکنم تعبیر خوابم رو بدین

sinasna
Guest
sinasna

با سلام ، من ماشینم پارکینگ ندارە و مجبورم اون رو توی کوچە پارک کنم کە معمولا سخت جا گیرش میاد،یە شب خواب دیدم رفتم بە ماشین سر بزنم کە دیدم کلی ماشین وسط کوچەست و هیچ کدام سر جای خودشون نیستند و کلی گشتم تا ماشین خودمو پیدا کنم اما اون رو با لودر جابجا کردە بودن و خیلی بهش صدمە زدە بودن ،من برگشتم خونە و از فرط ناراحتی گریم گرفت ،وقتی بیدار شدم خیلی بە هم ریختم ، ممنون میشم تعبیرشو برام بفرستید

M
Guest
M

سلام خواب دیدم که در خال دویدن به طرف مغازه ای بابام هستم و همین طور که میدویدم جلو خونه بابابزرگم تمیز و قشنگ بود و گلدان های قشنگی گذاشته بودن،تعبیرش چیه؟؟

M
Guest
M

سلام خواب دیدم دای من تو پیکان نشسته و تصادف کرده و انگار ماشین اتیش گرفته اما کسی چیدیش نشده،تعبیرش چیه؟؟

مهدی شهبازی
Guest
مهدی شهبازی

سلام خواب دیدم پسرم درحال دویدن از خیابان هست که کامیون اونو میزنه وفرار میکنه ازسر پسرم بدجور خون میاد لطفا تعبیرش کنید

Iiiiiii
Guest
Iiiiiii
در جواب به   مهدی شهبازی

عزیزم اگه از سرش خون امده باشه خواب باطل میشه

محمد حسین میهن
Guest
محمد حسین میهن

نظر شما
سلام
دو شب خواب دیدم با موتور سنگین دارم میرم و یه ماشین مشکی میاد جلوم…شب اول تونستم موتور کنترل کنم که تصادف نکنم
شب دوم سرعتم بالا بود نتونستم و ب عقب ماشین بر خورد کردم
موتور چیزیش نشد خودمم پرت شدم تو اسمان و اومدم پایین چیزیم نشد…موتور چیزیش نشده بود و کنارم بود.
اما به یه ادم میگفتم برو سر چهارراه جلویی ببین ک موتور مچاله شده…در ضمن موتور مال کس دیگه ای بود و امانت دستم بود

M
Guest
M
در جواب به   محمد حسین میهن

سلام خواب دیدم که در خال دویدن به طرف مغازه ای بابام هستم و همین طور که میدویدم جلو خونه بابابزرگم تمیز و قشنگ بود و گلدان های قشنگی گذاشته بودن،تعبیرش چیه؟؟

H,m
Guest
H,m

خواب‌ دیدم‌ ک‌ ب اهمسرم‌‌ با ماشین‌‌ تو جاده‌ایم‌ ک‌ همسرم‌ هواسش‌ اصلانیس‌ و سه‌ بار خواستیم‌ تصادف‌ کنیم‌ اما نکردیم‌ بعدش‌ من‌ رفتم‌ صدقه‌‌ دادم‌ تعبیرش‌ چیه ؟؟

مصطفام
Guest
مصطفام

سلام من خواب دیدم من یه قطار دارمو با خواهرم از خیابانها که دانشجویان دران خیابان در حال تردد هستند رد میشویم وبعضی از ان هارو دید میزنیم میگم اشنا هستن.بعد به بیرون از شهر به طرف ایستگاه اخرمون در حال حرکت با سرعت بیشتر بودیم رفته رفته خواهرم توراه خوش گذرانی میکرد من میگفتم بیا تو خطرناکه.خواهرم دیدم بیرون از قطار که قطارمون تایر داشت لای گالپاخ یا رینگ تایر پاهاشو گذتشته بود هی خوش میگذشت .هر چقد به ایستگاه اخر میدسیدیم سرعت بیشتر میشد.وقتی رسیدیم نتونستیم توقف کنیم ولی خواهرم که جلوترین نقطه قطار بود تا خواست خودشو جمع کنه نتونست جمع کنه و از چهارچوب ایستگاه اخری رد بشه وقطار واژگون شد و خواهر افتاد زمین.بعد من زود رفتم پیشش دیدم چند جایش زخمی شده و خونی ولی سطحی بودن ذخماش ولی یه چشمش کور شده بود.خواهش میکنم هر چه زودتر تعبیرش کنید.ممنون

ف.م
Guest
ف.م

سلام اگر خواب ببینی که خبر تصادف یکی از نزدیکانت رو که خیلی از دستش راضی نیستی را بهت میدن ولی میگن که همگی الحمدالله سالمن تعبیرش چی میتونه باشه

احمد
Guest
احمد

سلام امروز صبح خواب تصادفی دیدم که سر مردی در اثر تصادف جدا شده و من او را نمیشناسم .هر کی تعبیر خوابما میدونه بگه🙏🏻🙏🏻

ناشناس
Guest
ناشناس

سلام
خواب دیدم خانم یکی از اشناها پشت ماشین شوهرشون نشسته بود و عمدا چندین بار ماشینو به یه ماشین دیگه زد شوهرش با وجود این کار خانمش بازم داشت از خانمش طرفداری میکرد بعد یه نفر اومد راجع به خانمش چیزی بهش گفت و اونم یه دفعه کلا نظرش راجع به خانمش عوض شد

حسین
Guest
حسین

سلام خواب دیدم خواهر دوستم تصادف کرده ولی وقتی رفتم سر حادثه سالم بود ماشینی در خواب ندیدم

ملیکا
Guest
ملیکا

سلام باتشکر از سایت خوبتون.شب خواب دیدم ماشین پسر مورد علاقه ام (البته در حال حاضر به خاطر بعضی مسایل با ایشون درگیر هستم و قطع رابطه کردم)دست برادرمه و یک خانم دیگر که الان خاطرم نیست کی بود، و من (خانم هستم)در جاده گیلان به سمت تهران(خانه) در راه هستیم.بعد از پنج دقیقه،ماشینی جلوم چپ میکنه،خیلی میترسیم،که من به داداشم میگم تو رو خدا احتیاط کن،خدا به ما رحم کرد،ما نبودیم.بعد از دو دقیقه دیگه،یک وانت سر سرعت،که میخواست رد کنه،ماشینش از عقب برمیگرده و چپ میکنه،راننده اش هم پرت میشه وسط جاده.بعد من میگم این جاده چقدر مردم چپ میکنن.بلافاصله یه پولی صدقه در میارم،دور سر خودمون میچرخونم و میگم خدا بهمون رحم کن،ماشین هم امانت دست ما.بعد از خواب پریدم

مرتضی
Guest
مرتضی

با سلام
خواب دیدم که با یکی از دوستانم که تا حالا اصلا ندیدمش ولی تو خواب باهاش دوست بودم سوار یه ماشین شدیم که زیاد اوراقی شبیه بود راننده یهو پیچید از راه مخالف رفت دوستم بهش گفت نرو خطرناکه ولی راننده گفت چقدر ترسویی چیزی نکیشه همینطور که داشت می رفت یهو یه ماشین اومد جلومون اینم پیچید از سمت نا از جاده خارج شد رفت تو یه چاله بزرگ یهو که به خودم اومدم تو خواب دیدم که یه اتوبوس مستقیم اومد از رو ما چپ کرد رفت اونطرف به عده زیادی از مردم زد دوباره که به خودم اومدم دیدم یه که تانکر نفت همینطور قلط خورد اومد سمت ما من چشام بستم و فقط خدا رو صدا زدم بعد دیدم اینم به اتوبوسه زد همه مردن من تنها موندم اون اموقع که اومدم بیرون چاله یهو پر اب گل الود شد دوستم تو ماشین بود رفتم نجاتش بدم ولی هر چی می رفتم چاله عمیق تر میشد اما رسیدم بهش درش که اوردم مرده بود تفسیر کنین لطفا

Reza
Guest
Reza

باسلام خواب دیدم ک با اتوبوس داریم میریم سر کار با دوستان و اتوبوس چپ میکنه و بدون خونریزی از اتوبوس خارج میشیم

سهیلا
Guest
سهیلا
در جواب به   Reza

سلام،امروز نزدیکای اذان صبح خواب دیدم در جاده ای پشت فرمان ماشین در حرکتم ناگهان تصادفی می‌شود همینطور که به مسیر خودم ادامه میدادم ماشین مدل بالایی سبقت گرفت وجلو چشمم داشت دچار تصادف میشد اول نگران شدم شاید من علت تصادف شدم ولی زود متوجه شدم به من ربطی نداشت وسرعتم را کم کردم که اگه تصادف کرد با اون برخورد نکنم از طرفی نگران ماشینای بعدی بودم که به من نخورند متوجه شدم مسیر پراز خطر هست و یک نفر که انگار شوهرم بود ماشین رو به زن دیگری داد نگران بود من تصادف کنم من تمایل نداشتم کسی دیگر رانندگی کند ومیدانستم خودم از پسش بر میایم ولی دیگر نفهمیدم چه شد فقط به مقصد رسیده بودیم وان زن آنرا به پایان برده بود. ولی همه سلامت رسیدیم. در خواب حس بدی به اون زن نداشتم.

Soheila alipour
Guest
Soheila alipour

سلام خواب دیدم دختر بچه ای در حال گذر بود یه ماشین زیر گرفتش و هیچ خونی نیومد وفقزط دختر بیهوش بود و کلی مضطرب میخواستم کمکش کنم. لطفا تعبیر شو میید.

@_@
Guest
@_@

سلام من خواب دیدم ماشینی بهم نزدیک شد و من افتادم و دیدم که داره ازم خون میره تو خواب ی حس سنگینی کردم نمیدونم چیبود بیدارشدم و اونموقع هیچی یادم نمیومد ولی الان که فک میکنم فقط همون صحنه از خوابم یادم میاد

پارسا
Guest
پارسا

سلام .. خواب دیدم یه جایی نشستم و سه نفر اونجا هستن.اون خانم گفت گوشیتو ببینم بعد رفتم بیرون وقتی برگشتم گوشیمو پس داد و 3تاشون باهم فرار کردن یا حالا سریع رفتن من شک کردم اطلاعات بانکی توی گوشیمو سرقت کردن دویدم دنبالشون (با دوتا آقایه دیگه که اوناهم فکر میکردن اینا ازشون دزدی کردن) ؛ یه خانمی رو گرفتیم بعد فهمیدیم بیگناهه ولش کردیم بعد دنبال یه آقا دویدم و تا پرید تو خط واحد کشیدمش بیرون ؛ خورد زمین یه ماشین رفت رو مغزش لحش کرد بعد فهمیدم بیگناهه خیلی ناراحت شدم . باتشکر .

رحیم
Guest
رحیم

خواب دیدم اتومبیلم روی پشت بام خانه روستا ست که سقف فرو ریخت و اتومبیلم داغان شد. خیلی ناراحت شدم بطوی که بیدار شدم .
دوباره خواب دیدم دو اتومبیل درجاده فرعی بله اصلی تصادف شدید کردند و هردو داغان شدند وشیشه هاشون شکست .اما کسی کشته نشد و راننده ها قصد حمله به را داشتند.

فاطمه
Guest
فاطمه
در جواب به   رحیم

سلام
من خواب دید م سوار اتوبوسی بودم که درحال رفتن بود توی خیابان ازپنجره نگاه میکردم که اتوبس شهری دیگ‌های که در حال برگشت بود اون سوت خیابان مردم سرشون را از پنجره در آوردن وحیرت از بک چیزی داشتن که من ناگهان صدای عجیبی در اتوبوس خودمان داشتم یک چیز که اونشی را واقعا ندیدم نصف اتوبوس را جدا کرد وبعدا فهمیدم حیرت مردم برای همین بوده است.واقعا نگرانم

32
0
در مورد این موضوع کامنت بزار :)x
()
x