خواب بارداری – تعبیر خواب متفاوت – دیدن باردار شدن در خواب چه معنی دارد ؟

خواب بارداری – تعبیر خواب متفاوت – دیدن باردار شدن در خواب چه معنی دارد ؟
17 رای ، 4.8 ستاره از 5

دیدن باردار شدن در خواب چه معنی دارد ؟

دیدن بارداری و حامله شدن در خواب معمولا مثبت است.زمانی که شما در خواب می بینید که باردار هستید می تواند نشانه این باشد که شما کار جدیدی شروع کرده اید و یا یک تغییر بزرگ در رفتار خود آغاز کرده اید که به قدری بزرگ است که برای شما مانند یک تولد دوباره است.

این خواب را معمولا زمانی می بینید که :

  • تغییرات بزرگی در اعتقادات خود ایجاد کرده باشید
  • تغییرات بزرگی در شغل خود ایجاد کرده باشید
  • تغییراتی در سبک زندگی خود ایجاد کرده باشید
  • تغییراتی در اخلاق و رفتار خود ایجاد کرده باشید تا مثبت تر باشید
  • ممکن است واقعا باردار باشید 🙂

اگر در خواب ببینید که همسر شما باردار شده است می تواند نشانه این باشد که اقدامات و برنامه ریزی هایی انجام داده اید که باعث آینده بهتری برای شما خواهد شد. اگر مردی ببیند که باردار شده است و یا در خواب ببینید که شوهر شما باردار شده است نشان دهنده این است که تغییر بسیار بزرگ اقتصادی در زندگی شما در حال انجام است .اگر در خواب ببینید که دچار تهوع و استفراغ بارداری شده این نشان دهنده این است که شما خانواده خود را دوست دارید و شخص بسیار مهربانی هستید.

مطلب پیشنهادی : تعبیر خواب مرده

اگر در خواب دیده اید که حامله هستید ولی شکم شما بزرگ نشده است نشان دهنده این است که شما اهداف بسیار بزرگی دارید ولی برای رسیدن به این اهداف هیچ برنامه ریزی درستی انجام نداده اید و زیاد از این شاخه به آن شاخه می پرید.

اگر در خواب ببینید که پسر باردار هستید نشان دهنده این است که شما انسان مسئولیت پذیری هستید و اگر ببینید که دختر باردار هستید نشان دهنده این است که شما برای تغییر و رسیدن به اهدافتان بسیار مطمئن و مصمم هستید.اگر ببینید که کودک شما در شکمتان مرده است نشان دهنده این است که شما در رسیدن به اهدف خود شکست خورده اید و تقریبا نا امید هستید .

آیا دیدن خواب بارداری می تواند نشانه حاملگی باشد ؟

در دو حالت ممکن است شما خواب بارداری ببینید . یک حالت این است که شما قصد بارداری دارید و نسبت به بارداری اقدام کرده اید . در این حالت به دلیل اینکه شما مدام به بارداری فکر می کنید ممکن است خواب باردار شدن ببینید .

حالت دوم زمانی است که شما اصلا قصد بارداری ندارید ولی در یک رابطه پرخطر قرار گرفته اید و نگران هستید که مبادا باردار باشید . در این حالت هم نگرانی و استرس شما از بابت باردار بودن می تواند باعث شود که خواب بارداری ببینید .

گاهی هم ممکن است که دیدن خواب بارداری واقعا نشان دهنده این باشد که شما باردار هستید . اگر قصد بارداری دارید و نسبت به آن اقدام کرده اید و خواب بارداری دیده اید بهتر است یک تست بارداری بدهید . ممکن است خبر های خوبی در راه باشد .

نظر یا سوال شما در این مورد چیه ؟

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود و محرمانه است.در صورتیکه ایمیل معتبر و بدون www وارد کنید دیگران میتوانند به شما پاسخ دهند و این پاسخ برای شما ایمیل خواهد شد.