خواب جوش - تعبیر خواب متفاوت - دیدن جوش در خواب چه معنی دارد؟

دیدن جوش در خواب چه معنی دارد؟

معمولا دیدن جوش خواب ، به عزت نفس شما ارتباط دارد و می تواند به دلیل وجود احساسات منفی درونی شما باشد.

دیدن خواب جوش زیاد و شدید

اگر در خواب ببینید که صورت شما جوش و آکنه زیادی دارد نشان می دهد که شما به دلیل مشکلات زیادی که دارید ، احساس ناامنی شدیدی می کنید.این مشکلات می تواند مالی و یا خانوادگی باشد.اگر می خواهید در آیینه نگاه کنید و تعداد و وضعیت جوش های صورت خود را ببینید اینگونه تعبیر می شود که شما شدیدا به دنبال یافتن منشا و راه حلی برای این مشکلات خود هستید. دیدن جوش در خواب چه معنی دارد؟ دیدن جوش در خواب چه معنی دارد؟
مطلب پیشنهادی : تعبیر خواب مرده
اگر در خواب ببینید که صورتی کسی جوش دارد و شما نمی توانید به او نگاه کنید و سعی دارید از اون دور شوید می تواند به این معنی باشد که شما بسیار ظاهر بین هستید و از روی ظاهر دیگران قضاوت می کنید.اگر در خواب ببینید که باعث می شوید کسی مبتلا به جوش شود به این معنی است که شما می خواهید مشکلات خود را به گردن دیگران بیاندازید و از زیر بار مشکلات شانه خالی کنید .

اگر در خواب ببینید که جوش های خود را دستکاری می کنید و می ترکانید

این خواب می تواند اینگونه تعبیر شود که شما آماده تغییر هستید و تصمیم دارید هر طور که شده مشکلات خود را حل کنید .ممکن است شما از انجام تغییر در زندگی خود نگران هستید و نمی دانید این تغییر چه هزینه ای برای شما دارد. همان طور که شما در زمان دستکاری جوش نگران هستید که چقدر ممکن است درد داشته باشد. ولی بعد از دستکاری کردن جوش متوجه می شوید که آنچنان هم دردناک نبود و بعد از درمان جوش ، به آرامش می رسید. این  تغییر در زندگی هم دقیقا به همین شکل است.
مطلب پیشنهادی : تعبیر خواب ساحل
در حال حاضر از ایجاد تغییرات بزرگ در زندگی خود ترس دارید چون نمی دانید این تغییرات چقدر خطرناک هستند و آیا قادر به تحمل عواقب این تغییرات هستید یا نه . ولی بعد از این که این تغییرات مهم را در زندگی خود انجام دهید متوجه خواهید شد که آنقدر ها هم که فکر می کردید ترسناک و دردناک نبوده و باعث رفع مشکلات شما خواهد شد.

تعبیر خواب جوش و آکنه شدید و بیماری پوستی

اگر در خواب ببینید که دچار جوش صورت هستید و این جوش شدیدا در حال گسترش است ، به این معنی است که تغییراتی در زندگی خود داده اید که این تغییرات باعث بروز مشکلات روحی زیادی در شما شده است .اگر در خواب ببینید که بخاطر جوش صورت خود بسیار عصبانی هستید به این معنی است که شما خاطرات بدی از گذشته دارید و احتمالا کسی کاری در حق شما انجام داده که شما هنوز اورا نبخشیده اید و از این بابت در عذاب هستید. به طور کلی دیدن جوش و آکنه در خواب نشان دهنده چیزی است که شما را در زندگی خسته و ناراحت کرده است . به طور خلاصه می تواند گفت تعبیر خواب های مختلف مرتبط به جوش می تواند مانند مثال های زیر باشد :
  • اگر در خواب ببینید که به دنبال درمان جوش هستید » نشان می دهد که به دنبال یافتن راهی برای رهایی از مشکلات زندگی هستید
  • اگر در خواب یک جوش بزرگ ببینید » می تواند نشان دهنده یک مشکل بزرگ باشد.بخصوص اگر این جوش بر روی پیشانی شما باشد .زیگموند فروید معتقد است یک جوش بزرگ بر روی پیشانی نشان دهنده یک مشکل مربوط به روابط جنسی شماست. ممکن است به شما خیانت شده است و شما نمی توانید این خیانت را تحمل کنید.
  • به طور کلی دیدن هرگونه جوش و آکنه در خواب می تواند نشان دهنده عذاب روحی و یا اعتماد به نفس پایین شما باشد .
  • اگر جوش را فشار دهید تا حدی که خون جاری شود » نشان دهنده این است که شما مشکل بزرگی دارید که ممکن است باعث دردسر ما شود
  • اگر دیدید افراد زیادی در اطراف شما دچار جوش شدید هستند » این خواب نشان می دهد که شما به دیگران بیش از حد تکیه کرده اید. وابستگی خود را به دیگران کمتر کنید.
تهیه و ترجمه اختصاصی : گروه روانشناسی / pamuh.com©
نظرات: 5 مشاهده