شغل اسکین کر چیست؟ آیا ارزش سرمایه گذاری دارد؟

بررسی شغل اسکین کر و وارد شدن به بازار کار آن

آیا اطلاعاتی از شغل اسکین کر دارد؟ یا می‌دانید اسکین کر چیست؟ اسکین کر یا مراقبت از پوست یکی از محبوب‌ترین اقداماتی است که در دنیای امروزی یکی از پرطرفدار‌ترین شغل‌‌ها شناخته می‌شد. محبوبیت و پر‌طرفدار بودن این شغل، به‌دلیل اهمیت و توجه افراد به پوستشان است. اگر شما نیز می‌خواهید در مورد این شغل اطلاعات کامل‌تری کسب کنید و مزایا و میزان درآمد شغل اسکین کر را بدانید، این مطلب را تا انتها بخوانید. 

اسکین کر چیست؟ (Skin Care)

اسکین کر شغلی است که فرد تخصص و دانش بالایی در حوزه روش‌های مراقبت از پوست دارد و دوره‌ مراقبت از پوست را گذرانده است و با اخذ مدرک توانسته به‌عنوان یک اسکین کر، فعالیت خود را آغاز کند. در شغل مراقبت از پوست، کار با انواع دستگاه‌های زیبایی به‌صورت کاملا تخصصی آموزش داده می‌شود. 

این دوره‌ها شامل آشنایی با دستگاه میکرودرم، اندرمولوژی، هیدرو‌فیشیال، هیدرودرمی، درما اف و های فرکونسی است و همچنین یک اسکین کر باید با اصول پایه پاکسازی پوست آشنا باشد و مشکلات و بیماری پوست را تشخیص دهد، تا بهترین روش درمان را به فرد توصیه کند. 

مزیت شغل اسکین کر چیست؟

شغل اسکین کر مزایای بسیاری دارد که عبارت‌اند از: 

  • فرصت‌های شغلی متنوعی دارند و می‌توانند به‌عنوان مشاور یا اپراتور، مشغول به کار شوند. 
  • این افراد می‌توانند در مراکز‌های مختلفی مانند کلینیک‌ها و سالن‌های آرایشی مشغول به کار شوند. 
  • درآمد شغل اسکین کر بالاست؛ زیرا تعداد افراد مراجعه‌کننده جهت زیبایی و مراقبت از پوست، روز به روز بیشتر می‌شود. 
  • تایم کاری شغل اسکین کر کاملا به خودتان بستگی دارد. 

با یادگیری این شغل می‌توانید همه عارضه‌های پوستی مراجعه‌کنندگان از جمله جوش، آکنه، چین‌وچروک و افتادگی پوست را رفع کنید. 

در‌صورتی‌که شما می‌خواهید خدمات اسکین کر را با کیفیتی فوق‌العاده و متریالی با‌کیفیت تجربه کنید، پیشنهاد می‌کنیم حتما به مرکز تخصصی مای اسکین مراجعه کنید. قیمت خدمات مراقبت از پوست همچون قیمت هایفوتراپی صورت در تهران به تعداد جلسات، نوع دستگاه‌های مورد‌استفاده و همچنین کیفیت متریال دارد. 

چگونه می‌توان اسکین کر شد؟

اگر شما می‌خواهید به یک اسکین کر تراپیست تبدیل شوید، باید در دوره‌های آموزشی معتبری که زیر نظر متخصصان پوست برگزار می‌شود، شرکت کنید و همچنین در انتهای کلاس‌های آموزشی مدرکی به‌عنوان اسکین کر دریافت کنید.

آکادمی مای اسکین یک مرکز معتبر برای برگزاری دوره‌های مراقبتی پوست است که کار با انواع دستگاه‌های زیبایی پوست را به‌طور کامل آموزش می‌دهد. این آموزش در دو فاز تئوری و عملی در یک روز برگزار خواهد شد. قیمت این دوره مانند هزینه آموزش اپراتور لیزر از تعرفه مناسبی برخوردار است. 

یادگیری همه اصول مراقبت از پوست در کلاس‌های آموزشی

مدرک اسکین کر چیست؟ نحوه دریافت مدرک شغل Skin Care

شما با ثبت‌نام کلاس آموزشی مراقبت از پوست، در کلاس‌ها شرکت خواهید کرد که در این دوره با نحوه استفاده از محصولات پوستی و کار با دستگاه و مشکلات مربوط به بیماری‌های پوست آشنا خواهید شد. 

در این دوره به‌منظور تکمیل اطلاعات شما، توضیحاتی در مورد آناتومی پوست و عضلات صورت و گردن و نحوه ماساژ این نواحی در اختیارتان قرار می‌گیرد تا درک بهتری از این فرایند داشته باشید. در انتها نیز پس از یادگیری سر‌فصل‌های معرفی شده برای اعطای مدرک، آزمونی برگزار می‌کنند تا به‌راحتی وارد بازار کار شوید. 

بررسی درآمد اسکین کر در ایران و خارج

برخی از افراد سوالی ذهنشان را درگیر کرده است، که آیا شغل اسکین کر ارزش سرمایه گذاری دارد یا خیر؟  برای ورود به شغل اسکین کر به هر میزانی که از دانش و تخصص بالاتری برخوردار باشید، درآمد بیشتری نیز کسب خواهید کرد؛ بنابراین این موضوع بستگی به شرکت در دوره‌های آموزشی تخصصی دارد.

 افرادی که وارد بازار شغلی اسکین کر شده‌اند، در وهله اول می‌توانند در یک کلینیک یا سالن آرایشی مشغول به کار شوند و سپس بعد از جذب مشتری، در‌صورت داشتن سرمایه می‌توانند یک کلینیک زیبایی تاسیس کنند. این افراد حتی پس از کسب تجربه و دانش کافی، می‌توانند این حرفه را به علاقه‌مندان شغل اسکین کر، آموزش دهند. 

وارد به بازار کار مراقبت از پوست

شرکت در دوره آموزش اسکین کر پوست با دریافت مدرک معتبر از آکادمی مای اسکین 

در این مقاله ما به شما گفتیم که شغل اسکین کر چیست. با‌توجه‌به مزیت‌هایی که از شغل مراقبت از پوست و نحوه در‌آمدزایی که از طریق این شغل به شما گفتیم؛ می‌توانیم این شغل را به‌عنوان یک شغل درآمد‌زا معرفی کنیم که ارزش سرمایه‌گذاری دارد. 

اگر شما نیز می‌خواهید یک اسکین کر حرفه‌ای شوید، باید در دوره‌های آموزشی معتبر شرکت کنید. دوره‌های آموزشی مای اسکین توسط متخصصین و اساتید حرفه‌ای پوست برگزار می‌شود که سطح دوره آموزشی این دوره کاملا پیشرفته بوده و از صفر تا صد مباحث زیبایی و مراقبت پوست آموزش داده می‌شود. برای کسب اطلاعات دقیق‌تر در مورد این دوره، هزینه و سرفصل‌های آموزشی به سایت آکادمی مای اسکین مراجعه کنید.  

نظرات: 0 مشاهده