جدیدترین مدل‌های تردمیل در دنیا

قطعا در طول دوران زندگی هرکسی برای اهداف مختلف اقدام به انجام تمرینات بدنسازی کرده است. تمرینات بدنسازی تمریناتی نیستند که شما با هدف عضله سازی و قهرمانی انجام دهید بلکه شامل اهداف مختلفی بوده و هرکسی با هر شرایط جسمی نیاز به انجام چنین تمریناتی دارد. دراین بین افرادی هستند که برای لاغری تلاش می‌کنند و افرادی نیز برای عضله سازی یا حتی بدست آوردن سلامتی و انعطاف بدنی.

همانطور که می‌دانید ورزش بدنسازی مادر تمامی ورزش‌ها بوده و چنین ورزشی برای هر شخصی در هر حالتی راهکار ورزشی دارد. یکی از انواع این راهکارها تمرینات سنگین دوندگی برای افراد حرفه‌ای و در طرف مقابل تمریناتی مناسب در آب است. بله درست است. شما در آب نیز می‌توانید تمرینات بدنسازی داشته باشید و برای بدست آوردن یا حفظ سلامتی ورزش کنید. در این مقاله ما قصد داریم تا درخصوص تمرینات و دستگاه‌های بدنسازی مناسب برای تمرین در آب و همچنین تمرینات حرفه ای صحبت کنیم و شمارا از مزایای این تمرینات باخبر سازیم.
اگر شماهم مشتاق به دانستن چنین اطلاعاتی مفیدی هستید تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

جدیدترین مدل‌های تردمیل در دنیا

تردمیل آبی چیست و چه ویژگی هایی دارد؟

یکی از انواع دستگاه های درمانی و تقویتی، دستگاه بدنسازی تردمیل آبی است. تردمیل آبی دستگاهی است دقیقا همانند تردمیل اما با کمی تفاوت. دستگاه تردمیل آبی یک دستگاه بدون سیستم برقی و تماما مکانیکی است که در آب و در ارتفاع کم آب مورد استفاده قرار می‌گیرد و جاییست که افراد مختلف چه سالم و چه بیمار می‌توانند برای افزایش مقاومت عضلات، تقویت مفاصل، افزایش توان بدنی و سایر دلایل از آن استفاده کرده و برروی آن تمرین کنند. این دستگاه دارای تسمه و دستگیره های کناری است و از نظر ظاهری تفاوت چندانی با تردمیل عادی ندارد.

تردمیل آبی چه مزایایی دارد؟

مزایای خرید تردمیل زیاد است. همانطور که گفتیم تردمیل آبی برای حفظ سلامتی یا بازگرداندن سلامتی جسمی به افراد بیشتر مورد استفاده قرار میگیرد. در ادامه بصورت دقیق‌تری به این مزایا می‌پردازیم.

  • تردمیل آبی مناسب افرادی است که دارای ضعف مفصلی و عضلانی هستند و برای بازیابی توان جسمی باید تمرینات آبی و ورزشی انجام دهند.
  • تردمیل آبی برای افرادی که قصد راه رفتن در آب را دارند اما از تعادل بدنی کمی در آبی دارند مناسب است و به آنها کمک می‌کند تا به راحتی در آب ورزش کنند.
  • تردمیل آبی برای ورزشکاران حرفه ای نیز بسیار مناسب است زیرا برای ریکاوری پرسرعت‌تر عضلاتشان پس از مسابقات بسیار مفید ظاهر می‌شود.

چه کسانی باید از تردمیل آبی استفاده کنند؟

مزایای تردمیل آبی به خودی خود مصرف کنندگان تردمیل آبی را معرفی می‌کند. همانطور که گفتیم تردمیل آبی برای هر شخصی مناسب است اما بیشتر مصرف کنندگان این دستگاه از میان افرادی هستند که یا دارای ضعف جسمانی و مفصلی بوده‌اند یا برای ریکاوری و بازگردانی توانایی جسمی می‌باشند.

جدیدترین مدل‌های تردمیل در دنیا

تردمیل مکانیکی: یکی از جدیدترین مدل‌‌های تردمیل در دنیا

یکی از جدیدترین مدل‌های تردمیل در دنیا تردمیل مکانیکی است. همانطور که می‌دانید در قوانین فیزیک شما به هرجسمی نیرو وارد کنید، آن جسم نیز به همان اندازه نیرو به شما وارد می‌کند. این قانون فیزیک باعث بوجود آمدن دستگاه تردمیل مکانیکی شد. دلیل تولید این دستگاه جلوگیری از فشاری بود که هنگام دویدن و تمرینات سنگین رو تردمیل‌های عادی به پاها و مفاصل ورزشکاران وارد می‌شد و سطح صاف تردمیل باعث می‌شد تا ورزشکاران در تمرینات سنگین زودتر خسته شوند یا متحمل فشار عضلانی و مفصلی شوند. در نتیجه تردمیل‌های منحنی مکانیکی تولید شد که دارای کفی منحنی و فرو رفته هستند که شما وقتی روی آن تمرین کنید نیروی بازگشتی شما از تردمیل به پاهایتان تقریبا تا 90 درصد کاهش یابد.

تردمیل مکانیکی برای چه کسانی مناسب است؟

تردمیل مکانیکی برای افرادی مناسب است که اولا از سلامت کامل جسمی برخوردار هستند و دوما توانایی انجام تمرینات سنگین‌تر را دارند. افراد دارای اضافه وزن زیاد یا افراد دارای مشکلات مفصلی و جسمی بهتر است از تردمیل های معمولی استفاده کنند زیرا احتمال آسی دیدگی در استفاده از تردمیل مکانیکی برای آنها بالاست.

مقایسه تردمیل مکانیکی و آبی با تردمیل معمولی

  • تردمیل مکانیکی برای تمرینات سنگین و حرفه‌ای بیشتر مورد استفاده می‌گیرد اما تردمیل معمولی برای هر هدفی قابل استفاده است.
  • تردمیل آبی برای ریکاوری عضلات و تقویت توان جسمی است.
  • تردمیل معمولی قابلیت تمرینات در حالت شیب را داراست اما تردمیل مکانیکی و آبی چنین قابلیتی را ندارند.

خرید انواع دستگاه تردمیل از فروشگاه ورزشی دنیز اسپرت

در انها قصد معرفی فروشگاه دنیز اسپرت را داریم. فروشگاه دنیز اسپرت یکی از بهترین و معتبرترین فروشگاه های ورزشی کشور با سابقه بیش از 15 ساله در زمینه تولید و عرضه انواع لوازم و تجهیزات بدنسازی و هوازی بوده و شما عزیزان می‌توانید انواع تردمیل‌ها و سایر دستگاه‌های بدنسازی را به راحتی و با کامل‌ترین تنوع بازار در این فروشگاه مشاهده، بررسی و مقایسه کنید و پیش از خرید نیز از مشاوره رایگان استفاده کرده و خریدی مطمئن و راحت را داشته باشید.

نظرات: 0 مشاهده