نکات طلایی برای ارسال پیام انبوه در پیام رسان‌های مختلف

نکات طلایی برای ارسال پیام انبوه در پیام رسان‌های مختلف

یکی از مهم‌ترین روش‌های تبلیغاتی، ارسال پیام انبوه به پیام‌رسان‌های مختلف است. شما می‌توانید ازطریق روش‌های گوناگونی که برای این کار به وجود آمده، به‌راحتی در پیام‌رسان‌های مختلف پیام‌های گوناگونی را ارسال کنید.

این پیام‌ها می‌توانند تبلیغاتی باشند و کسب‌وکار یا محصولات خاصی را به مشتریان و کاربران معرفی کنند. استفاده از این روش بسیار مقرون‌به‌صرفه بوده و سرعت بالایی نیز دارد. همراه ما باشید تا در ادامه نکاتی را برای این کار باهم بررسی کنیم.

در چه پیام‌رسان‌هایی می‌توان پیام انبوه ارسال کرد؟

نکته مهمی که دررابطه‌با ارسال پیام به‌صورت انبوه در پیام‌رسان‌ها بررسی کنید، پیام‌رسان‌های هستند که این کار را پشتیبانی می‌کنند. شما می‌توانید در پیام‌رسان‌های گوناگونی مانند واتساپ و بله این کار را انجام دهید. ارسال پیام انبوه در واتساپ بهترین روش تبلیغاتی است که شرکت‌ها از آن بهره می‌برند.

شما می‌توانید از پیام‌رسان تلگرام نیز برای این کار استفاده کنید. باید در نظر داشته باشید که شرکت‌های مختلف خدمات گوناگونی را در این روش ارائه می‌دهند. می‌توانید برای ارسال پیام در انواع پیام‌رسان‌ها از شرکت اینباکسینو کمک بگیرید.

ارسال پیام‌های انبوه در پیام‌رسان واتساپ

همان‌طور که در بخش قبلی نیز اشاره کردیم، یکی از بهترین روش‌هایی که برای ارسال پیام‌های انبوه وجود دارد، بهره‌گیری از پیام‌رسان واتساپ است. این پیام‌رسان محبوب یکی از محصولات شرکت متا (فیسبوک سابق) بوده و کاربردهای زیادی را دراین‌زمینه به شما ارائه می‌دهد.

درصورتی‌که از این پیام‌رسان برای ارسال پیام به‌صورت انبوه بهره ببرید، مزایای بسیار زیادی نصیب شما می‌شوند. از مهم‌ترین این مزایا می‌توان به مدیریت انواع تماس‌ها، استفاده از ربات‌های چندکاره، پخش پیام در چت‌ها و گروه‌ها و زمان‌بندی انواع کمپین‌ها اشاره کرد.

ارسال پیام‌های انبوه در پیام‌رسان بله

روش دیگری که برای این کار در اختیار شما قرار گرفته است، ارسال پیام انبوه در بله است. به‌احتمال زیاد نام پیام‌رسان بله را شنیده باشید. بله یکی از معروف‌ترین و حرفه‌ای‌ترین پیام‌رسان‌های ایرانی است که ویژگی‌هایی عالی درون خود جای‌ داده است.

هزینه ارسال پیام‌های انبوه در این پیام‌رسان کم بوده و سرعت بسیار بالایی نیز دارد. مزیت‌های دیگری نیز در این کار وجود دارد که افزایش آگاهی از برند شما، بهره‌وری عالی و نتایج قابل‌بررسی از مهم‌ترین این موارد هستند.

روش‌هایی برای ارسال پیام انبوه از طریق واتساپ

ارسال پیام‌های انبوه در پیام‌رسان واتساپ

نکته مهمی که دررابطه‌با ارسال پیام‌های انبوه در پیام‌رسان واتساپ وجود دارد این است که برای این کار روش‌های گوناگونی در اختیار شما قرار گرفته است. هرکدام این روش‌ها کاربردهای خاصی دارند که از مهم‌ترین آن‌ها باید به موارد زیر اشاره کرد:

استفاده از لیست‌های ارسال

یکی از بهترین روش‌هایی که برای ارسال پیام به‌صورت انبوه ازطریق واتساپ در اختیار شما قرار گرفته است، استفاده از لیست‌های ارسال هستند. اپلیکیشن واتساپ این امکان را به شما می‌دهد که لیست‌های مخصوصی را برای ارسال پیام‌های گوناگون ایجاد کنید. همچنین می‌توانند در این لیست‌ها گروه‌های واتساپی را نیز قرار داده و ارتباط را به‌شکل یک‌طرفه در آن‌ها برقرار کنید. این کار باعث می‌شود تا طرف مقابل قابلیت مشاهده اطلاعات تماس شما را نداشته باشد.

WhatsApp Business API

روش دیگری که پیام‌رسان واتساپ برای ارسال پیام به‌صورت انبوه در اختیار شما قرار داده است، سرویس API واتساپ سازمانی است. اگر با APIها آشنایی ندارید باید بگوییم که API رابط کاربری میان‌برنامه‌ای است. در واقع از این رابط برای ارتباط بین برنامه‌ها و سیستم‌های مختلف استفاده می‌شود.

شما این قابلیت را دارید که به کمک این API ها، سیستم‌ سازمانی پیام‌رسان واتساپ را به درگاه‌ها و پنل‌های مختلف متصل کنید. این‌گونه می‌توانید راحت‌تر و دقیق‌تر نسبت به ارسال انواع پیام‌های انبوه و در کیفیت‌های بالا اقدام کنید.

نکاتی مهم برای ارسال پیام‌های انبوه

قبل‌از اینکه نسبت به ارسال پیام انبوه اقدام کنید، باید نکاتی مهم را نیز در نظر داشته باشید. این نکات بسیار مهم بوده و در کیفیت پیام‌ها ارسالی و نحوه تأثیرگذاری آن‌ها بر کاربر موثر هستند. از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • به کیفیت متن پیام توجه داشته باشید تا بیشترین تأثیر را روی کاربر بگذارید.
  • زمان مناسبی را هم از ساعات روز و هم از روزهای هفته انتخاب کنید.
  • در پلتفرم‌هایی که امکان دیده‌شدن بیشتر پیام وجود دارد، متن خود را ارسال کنید.

استفاده از ربات‌ها؛ بهترین روش برای ارسال پیام‌های انبوه

نکته مهمی که باید دررابطه‌با ارسال پیام به‌صورت انبوه در پیام‌رسان‌های گوناگون بدانید، استفاده از ربات‌ها هستند. یک ربات قابلیت‌های مختلفی داشته و قادر است که امور مختلف دراین‌زمینه را به‌شکل اتوماتیک انجام دهد. شما می‌توانید برای زمان‌بندی پیام‌ها از ربات‌ها بهره ببرید.

همچنین جهت تجزیه و تحلیل، ردیابی پیام‌ها، شخصی‌سازی آن‌ها و ارسال پیام‌های چندگانه نیز از دیگر قابلیت‌هایی است که یک ربات حرفه‌ای باید داشته باشد. شما قابلیت این را دارید که الگوهای مختلفی را برای آن‌ها طراحی کنید.

پنل ارسال پیام انبوه چه ویژگی‌هایی دارد؟

نکاتی مهم برای ارسال پیام‌های انبوه

روشی عالی و کاربردی که برای ارسال پیام به‌صورت انبوه در پیام‌رسان‌های مختلف وجود دارد، استفاده از پنل ارسال پیام‌های انبوه است. شرکت‌ها و کسب‌وکارهای مختلفی وجود دارند که این پنل را در اختیار شما قرار می‌دهند. می‌توانید بهترین پنل را از اینباکسینو دریافت کنید.

این پنل ویژگی‌هایی عالی دارد که از مهم‌ترین ان ها می‌توان به تنظیمات هدفمند، آمارگیری باکیفیت و شخصی‌سازی پیام‌ها اشاره کرد. می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر دررابطه‌با پنل اینباکسینو به اینجا مراجعه کنید تا ویژگی‌های کامل آن را بررسی نمایید.

جمع‌بندی

یکی از روش‌های فوق‌العاده عالی برای بازاریابی بهره‌گیری از ارسال پیام انبوه است. منظور از پیام انبوه پیام‌هایی هستند که به‌صورت تبلیغاتی نوشته ‌شده و قابلیت ارسال به افراد بسیار زیادی را دارند. شما این قابلیت را دارید که در پیام‌رسان‌های مختلف این پیام‌ها را ارسال کنید.

بهترین پیام‌رسان‌هایی که برای این کار وجود دارند پیام‌رسان‌های واتساپ و بله هستند. این پیام‌رسان‌ها سرعتی بالا داشته و ابزارهای گوناگونی برای این کار در اختیار شما قرار می‌دهند. سرعت آن‌ها نیز بالا بوده و پشتیبانی فوق‌العاده‌ای دارند.

شما می‌توانید با بهره‌گیری از پنل پیام‌های انبوه اینباکسینو، به‌راحتی تعداد زیادی از پیام‌ها را برای این اپلیکیشن‌ها تنظیم کرده و در زمان‌بندی‌های گوناگون ارسال کنید. در این مطلب آموزشی مهم‌ترین نکاتی که باید برای ارسال این پیام ها می‌دانستید را باهم بررسی کردیم. تنها کافی‌است به وب‌سایت اینباکسینو مراجعه کرده و شرایط استفاده از پنل را بررسی کنید.

نظرات: 0 مشاهده