دکانت عطر چیست؟ اقتصادی‌ترین روش برای تهیه عطرهای اصل و اورجینال

 در بسیاری از مواقع برای خرید عطر، قیمت‌های بالا مانع از خرید می‌شوند. افراد همواره در تلاش هستند تا عطرهای اقتصادی را خریداری کنند، دکانت یک عطر اقتصادی است که با کیفیت بالا اما مقدار کم به فروش می‌رسد. دکانت که با نام دست ریز عطر و یا تستر نیز می‌شناسند، یک فرصت عالی خرید برای علاقمندان به عطر و ادکلن است.

دکانت عطر چیست؟ اقتصادی‌ترین روش برای تهیه عطرهای اصل و اورجینال

فروشگاه ‌ام زد آروما در کنار عطر و ادکلن‌های برندهای معتبر، دکانت را نیز به فروش می‌رساند. می‌توانید رایحه‌های مهم و خوشبو را از برندهای مورد علاقه خود انتخاب و درب منزل تحویل بگیرید.

تهیه دکانت عطر

برای تهیه دکانت عطر، از عطر اصلی که دارای بطری بزرگتری است، مایع را خارج کرده و به بطری‌های کوچک‌تر که از یک میل به بالا هستند، منتقل می‌کنند. بنابراین هیچ تفاوتی در رایحه و کیفیت دکانت و یا عطر اصلی وجود ندارد. تنها به این دلیل که همه افراد بتوانند از یک عطر خوشبو استفاده کنند، آن را در بطری‌های کوچک‌تر با قیمت پایین تر به فروش می‌رسانند. اگر از یک فروشگاه بزرگ و معتبر، دکانت را خریداری کنید، قطعاً یک محصول با کیفیت را انتخاب خواهید کرد. فروشگاه ام زد آروما نیز تمام محصولات را با ضمانت اصل بودن به فروش می‌رساند.

مزیت خرید دکانت عطر

مزیت خرید دکانت عطر

خرید بیشتر

مهم‌ترین مزیت خرید عطر دکانت این است که افراد می‌توانند عطر و ادکلن‌های برندهای معتبر را با رایحه‌های متفاوت در تعداد بالا به راحتی خریداری کنند. قطعاً خرید همه این عطرها در حجم بالا می‌تواند منجر به افزایش هزینه‌ها شود. بنابراین مجبور هستید علی رغم میل باطنی خود تنها به خرید یک عطر اکتفا کنید. اما زمانی که این عطرهای اصل در بطری‌های کوچک به فروش می‌رسند، با خیال آسوده می‌توانید تعداد انتخاب خود را بالا برده و در مقابل هزینه کمتری را پرداخت کنید. می‌توانید چندین عطر مورد علاقه را در یک زمان اما با قیمت یک عطر اصل و اورجینال خریداری کنید.

خرید عطر جدید

بسیاری از برندها ممکن است در طی سال یک یا چند رایحه جدید را به بازار عرضه کنند. اگر جزو کسانی هستید که تمایل دارید همه عطرهای جدید را امتحان کنید، بهترین راه خرید دکانت است. از این طریق می‌توانید در طی سال تمام رایحه‌های جدید را بدون پرداخت هزینه زیاد، خریداری و امتحان کنید. با در نظر گرفتن فروش اقساطی برای عطر و ادکلن‌ها در آروما، می‌توانید انتخاب‌های خود را افزایش دهید و چندین رایحه دوست داشتنی و مورد علاقه خود را بدون نگرانی از پرداخت هزینه‌ها خریداری کنید.

امتحان عطرها

برای یک خرید آگاهانه و مطمئن برای انتخاب عطر اصل و اورجینال با حجم بالا، دکانت عطر می‌تواند یک راهکار مناسب باشد. به دلیل اینکه این عطرها در حجم کوچک و قیمت پایین‌تر به فروش می‌رسند، می‌توانید آن‌ها را خریداری کنید و در یک مدت کوتاه استفاده کرده و در صورت رضایت، بطری بزرگتر را با حجم بالا خریداری کنید. در بسیاری از مواقع افراد با خرید عطرهای گران با حجم بالا، از خرید خود پشیمان شده‌اند و عطر دیگری را خریداری کردند. تنوع در دکانت عطر بسیار زیاد است و می‌توانید این نوع عطر را از برندهای معتبر خریداری کنید.

عدم خرید عطر تقلبی

بسیاری از افراد عطرهای برندهای خاص را دوست دارند، اما به دلیل قیمت بالا نمی‌توانند خرید کنند. از این رو اقدام به خرید عطرهای فیک و تقلبی می‌کنند که نه عطر و رایحه خوب و نه ماندگاری بالایی دارند. اما خرید دکانت، نسخه ارزان عطرهای اصل، با حجم کمتر می تواند انتخاب بهتری باشد. علاوه بر اینکه عطر اصل و اورجینال را استفاده می‌کنید، از هرگونه حساسیت‌های عطرهای تقلبی نیز در امان خواهید بود. با تضمین کیفیت عطر و ادکلن‌ها، این اطمینان را به شما می‌دهیم که از آروما محصولات اصل را خریداری می‌کنید.

تعویض عطر

اگر جزو افرادی هستید که ترجیح می‌دهید، عطر خود را در زمان‌های کوتاه تعویض کنید، دکانت عطر انتخاب خوبی خواهد بود. اگر عطر را در حجم بالا خریداری کنید با استفاده کم، باید مدت زمان طولانی صبر کنید تا عطر شما تمام و عطر جدید را خریداری کنید. اما دکانت عطر به دلیل حجم کمتر در مدت زمان کوتاهی به پایان می‌رسد و می‌توانید عطرهای جدید را خریداری کنید.

تنوع بی نظیر

بسیاری از افراد ترجیح می‌دهند برای حضور در فضاهای مختلف از عطرهای مختلف استفاده کنند. با خرید دکانت عطر می‌توانید برای هر فضایی یک عطر مجزا داشته باشید. برای محل کار، برای روزمره، برای جشن‌ها و یا مهمانی‌ها می‌توانید از دکانت‌های عطر متفاوتی استفاده کنید.

ابعاد کوچک

از دیگر مزیت‌های خرید این نوع عطر می‌توان به ابعاد کوچک آن اشاره کرد. به دلیل اینکه این عطرها در بطری‌های کوچک به فروش می‌رسند، فضای زیادی را اشغال نمی‌کنند، در نتیجه می‌توانید آن را در کیف، خودرو یا کشوی میز کار خود نگهداری کنید. حتی می‌توانید در سفر به راحتی آن را در کیف لوازم آرایشی قرار داده و با خود همراه ببرید.

هدیه مناسب

اگر می‌خواهید به شخصی عطر و ادکلن هدیه دهید می‌توانید دکانت را خریداری کنید. با خرید چند دکانت این فرصت را به شخص مورد نظر می‌دهید تا با امتحان کردن آنها، در آینده عطر مورد علاقه خود را راحت‌تر خریداری کند.

سخن پایانی

با توجه به گران شدن عطر و ادکلن‌های اصل و با کیفیت، ممکن است بسیاری از افراد توانایی خرید عطرهای مورد علاقه خود را نداشته باشند. اما یک راه آسان برای خرید عطرهای مورد علاقه خود، دکانت است. گرچه حجم کمی دارند اما از عطرهای اصل پر شده اند. فروشگاه عطر و ادکلن ‌ام زد آروما، به شما پیشنهاد می‌دهد تا انواع دکانت را با قیمت‌های بسیار پایین از برندهای خارجی و ایرانی به صورت اینترنتی یا حضوری خریداری کنید.

نظرات: 0 مشاهده