معرفی کرم های ضد آفتاب برند وکالی

معرفی کرم های ضد آفتاب برند وکالی

می دانید که یکی از بهترین برند های محصولات مراقبتی قیمت مناسب و به صرفه که تحت لیسانس فرانسه می باشد و در حال حاضر محصولاتش در چین تولید می گردند و از کیفیت فوق العاده بالایی برخوردار می باشند، وکالی است. برندی که بسیاری از محصولات تولید شده اش این روز ها بسیار محبوب نیز شده اند و افراد خیلی زیادی به دنبال خرید آنها می باشند. به همین دلیل ما نیز تصمیم گرفتیم تا به معرفی کرم های ضد آفتاب برند وکالی که مدل های مختلفی نیز دارد پرداخته و این محصولات را بهتر و بیشتر به شما عزیزان معرفی نماییم. با ما همراه باشید.

بسیرای از خانم ها و آقایان بر این باورند که کرم ضد آفتاب فقط برای بیرون رفتن در یک روز گرم و یا قرار گرفتن به صورت مستقیم در زیر نور آفتاب است، در حالی که این روز ها بسیاری از متخصصین زیبایی بر این باورند که همه ما چه خانم ها و چه آقایان باید در هر حالتی از کرم ضد آفتاب استفاده کنیم و به محظ بیرون رفتن از خانه صورتمان و پوست آن فاقد کرم ضد آفتاب نباشد. خرید کرم ضد آفتاب وکالی هم برای آقایان و هم خانم ها مناسب است، چراکه رنگی نمی باشد و بدون رنگ است و فورا محو خواهد شد و همچنین برای هر فردی نیز قابل استفاده است چون ضد حساسیت و بدون عوارض می باشند.

چرا باید از ضد آفتاب استفاده کنیم؟

نور خورشید حاوی اشعه هایی است که می توانند به پوست شما آسیب زده، منجر به التهاب، سیاهی و از بین رفتن سلول های پوستی شما شده و در نهایت باعث چین و چروک شدن، لکه دار شدن و پیزی زودرس شما گردند. اما محافظت از پوست در برابر این اشعه ها بسیار ساده است، کافی است محافظی بر روی پوست خود ایجاد کنید که می تواند این اشعه ها را جذب کرده و بازتاب کند.

لازم به ذکر است که یکی از دلایلی که استفاده از یک ضد آفتاب خوب همانند محصولات برند وکالی را ضروری می کند، کاهش خطر ابتلا به سرطان پوست، به دلیل وجود اشعه های ماوراء بنفش در نور خورشید. این اشعه ها دلیل اصلی چین و چروک شدن پوست در برابر نور آفتاب می باشند.

خرید و انتخاب یک کرم ضد آفتاب مناسب

به دلیل محبوبیت بسیار زیادی که این محصولات مراقبتی دارند که البته ناشی از کیفیت و عملکرد فوق العاده شان می باشد، برند های مختلفی به تولید آنها در SPF های مختلف مشغول هستند که یکی از ین برند های برند وکالی است. محصولات برند وکالی از SPF50 شروع شده و به ترتیب SPF60 -SPF70 و SPF90 را نیز در دو نوع کرم و اسپری شامل می شوند. به صورت کلی متخصصین پیشنهاد می دهند که از محصولاتی با SPF بیشتر از 30 استفاده کنید.

کرم ضد آفتاب وکالی

ضد آفتاب های وکالی کرم شکل، بی رنگ هستند، در واقع سفید رنگ می باشند اما با خشک شدن روی پوست صورت به خوبی جذب شده و هیچ تغییر رنگی را در سطح پوست شما سبب نمی شوند. این ویژگی سبب شده برای انواع پوست ها قابل استفاده باشند و حتی گزینه ای مناسب برای آقایان نیز باشند. زیرا استفاده از آنها هیچ گونه تغییری در صورت شما به وجود نیاورده و حتی وجودشان روی صورت مشخص نیز نیست.

کرم های ضد آفتاب وکالی در حال حاضر در چهار مدل با SPF های متفاوت موجود می باشند که هر کدام درصدی از اشعه های مضر نور آفتاب را بازتاب می دهند. نکته مهم در رابطه با SPF کرم های ضد آفتاب وکالی این است که بالاتر بودن عدد SPF به معنی مدت زمان بیشتر مناسب بودن آنها نیست و به معنی این است که درصد بیشتری از اشعه های مضر را جذب می کنند. این در جالی است که همه آنها بعد از گذشت 3 الی 4 ساعت باید تمدید شوند.

اسپری های ضد آفتاب

نوع جدیدی از ضد آفتاب ها می باشند که استفاده از آنها بسیار راحت تر است و برای مسافرت بهترین گزینه می باشند. در واقع استفاده از اسپری های ضد آفتاب بیشتر برای بدن مناسب است و به خانم ها و آقایانی پیشنهاد می شود که تیشرت و یا لباس آستین کوتاه می پوشند و نمی خواهند پاها و یا دست هایشان با آفتاب سوختگی آسیب ببیند. استفاده از کرم ضد آفتاب در این مواقع بسیار بسیار زمان بر است، در حالی که با استفاده از اسپری ضد آفتاب شما می توانید در زمانی به اندازه یک دهم آن کل بدنتان را اسپری کرده و ضد آفتاب کنید.

ترکیبات سازنده کرم های ضد آفتاب وکالی

موردی که سبب شده ضد آفتاب های کرم و اسپری برند وکالی بسیار محبوب باشند این است که هیچ گونه عوارضی برای هیچ نوع پوستی ندارند و این به دلیل ساخته شدنشان از ترکیبات کاملا آلی و معدنی و عدم استفاده از مواد شیمیایی مضر می باشد. ترکیبات سازنده این ضد آفتاب ها به صورت زیر می باشند :

برند وکالی در واقع میوه های وکالی نام دارد، تمامی محصولات این برند از ترکیبات ارگانیک ساخته می شوند. بسیاری از محصولات خاصیت کلاژن سازی دارند و بدون عوارض بودن آنها نیز به همین دلیل می باشد. استفاده از روغن های معدنی که چربی مفید لایه بیرونی پویت را تامین می کند، استفاده از ترکیباتی که شامل ویتامین ها و پروتئین ها مورد نیاز پوست می باشد، استفاده از شیر و البته مرطوب کننده های مختلف و ترکیبات التیام بخش و تسکین دهنده التهابات پوستی و عدم استفاده از ترکیباتی شیمیایی که به صورت لحظه ای کیفیتی محصول را بالا برده و عوارضی خطرناک به دنبال دارند و مواردی از این قبیل.

ضد چین و چروک و البته روشن کننده

تا به حال از ضد آفتابی استفاده کرده اید که علاوه بر اینکه از پوست شما در برابر نور آفتاب محافظت می کند، اثر سفید و روشن کنندگی و البته ضد چین و چروک نیز داشته باشد؟ بله درست است، کرم ها و اسپری های ضد آفتاب وکالی اینگونه هستند و این تنها به دلیل این موضوع است که وکالی محصولاتی تولید می کند که همه ضد چرکو و سفید کننده می باشند و راز تولید این محصولات را کفش کرده است. ترکیباتی که در این راه به این محصول کمک می کنند و در این کرم ها وجود دارند، نیاسین آمید و ادنوسین یا ادنوزین می باشند.

هم کرم ضد آفتاب و هم کرم مرطوب کننده

همانطور که فته شد یکی از اصلی ترین ترکیبات سازنده کرم های ضد آفتاب و البته اسپری های ضد آفتاب وکالی مرطوب کننده های مختلف می باشند، استفاده از این ترکیبات سبب می شود که شما به عنوان مثال قبل از آرایش کردن و هنگامی که از مرطوب کننده و ضد آفتاب استفاده می کنید نیاز به محصول اضافه ای نداشته باشید و همین کرم ضد آفتاب برای شما اثر مرطوب کننده نیز داشته باشد. در واقع با خرید کرم ضد آفتاب های برند وکالی شما با یک تیر دو نشان زده کرم مرطوب کننده نیز خریده اید

نظرات: 0 مشاهده