کمپین حمایت از حیوانات بی سرپرست در پناهگاه

خلاصه !

فرش مدما تنها فرش قابل شستشو در ماشین لباسشویی در ایران است. این فرش ضدلغزش، آنتی باکتریال و ضدحساسیت است.

اگر در منزل خود از حیوانات خانگی نگهداری میکنید فرش مدما مخصوص شما تولید شده است. شما میتوانید با خرید فرش مدما از حیوانات خانگی که درون پناهگاه ها نگهداری میشوند نیز حمایت کنید. مدما 14% از هزینه فرش شما را متقبل میشود و شما میتوانید از این 14 درصد انتخاب کنید که دوست دارید چه میزان به پناهگاه ها حمایت کنید و چه میزان تخفیف خرید فرش بگیرید.

حالا اگه توضیحات بیشتری می خوای، ادامه مطلب رو بخون

کمپین حمایت از حیوانات بی سرپرست در پناهگاه

خیلی از افراد دوست دارند که از حیوانات خانگی مانند سگ و گربه در منزل خود نگهداری کنند اما شرایطش را ندارند. همانطور که میدانید نگهداری از حیوانات خانگی و پت ها کمی سخت و چالش برانگیز است و یکی از مهم ترین چالش ها این است که دائما باید فرش و لوازم خانه را تمیز کنید.

مجموعه فرش مدما با تولید فرش های دولایه قابل شستشو در ماشین لباسشویی، نگهداری از پت را برای همه آسان تر کرده است. پس اگر قصد نگهداری و سرپرستی از حیوانات خانگی را دارید نگران کثیف شدن فرشتان نباشید چرا که با فرش های مدما میتوانید به راحتی فرش را در ماشین لباسشویی قرار بدهید و بشویید.

همچنین مجموعه فرش مدما یک کمپین حمایت از حیوانات خانگی بی سرپرست راه اندازی کرده که میتوانید برای کمک به پناهگاه ها و حیوانات خانگی بدون سرپرست در آن سهیم شوید. در ادامه روند و نحوه حمایت از پت های بی سرپرست درون پناهگاه های سراسر کشور را به شما خواهیم گفت پس با ما همراه باشید.

پا به پای پنجه هاشون مهربانی را هدیه دهیم

آیا میدانستید که بیش از 3000 پناهگاه حیوانات خانگی در سراسر کشورمان وجود دارد که بیشتر آنها بصورت شخصی راه اندازی و اداره میشوند؟ در این پناهگاه ها حیوانات خانگی بی سرپرست نگهداری میشوند و آموزش های لازم را میبینند و در نهایت افرادی که دوست دارند از این حیوانات سرپرستی کنند میتوانند با مراجعه به این پناهگاه ها سرپرستی آنها را برعهده بگیرند.

اما شاید کمتر کسی بداند که این پناهگاه ها نیاز به حمایت و کمک من و شما داشته باشند. در پناهگاه های سراسر ایران بیش از 15000 تا 30000 حیوان خانگی بدون سرپرست نگهداری میشوند که همه آنها به پک های حمایتی شامل غذا و دارو نیازمند هستند. شاید شماهم پناهگاه هایی در اطراف محل زندگی خود بشناسید که میتوانید به آنها سر بزنید و در حد توان از آنها و کار زیبایی که انجام میدهند حمایت کنید.

پا به پای پنجه هاشون مهربانی را هدیه دهیم

کمپین حمایت از حیوانات خانگی

مجموعه مدما کمپین حمایت از حیوانات خانگی بی سرپرست را راه اندازی کرده و شما میتوانید با شرکت در این کمپین مهربانی را به این کوچولو های زیبا هدیه بدهید. همانطور که گفته شد مدما تنها تولید کننده فرش دولایه ایران است که فرش قابل شستشو در ماشین لباسشویی تولید میکند. علاوه بر این فرش های مدما ضدلغزش در تمامی سطوح هستند و همچنین آنتی باکتریال و ضدحساسیت نیز هستند.

اگر در منزل خود از حیوانات خانگی نگهداری میکنید فرش مدما مخصوص شما تولید شده است. شما میتوانید با خرید فرش مدما از حیوانات خانگی که درون پناهگاه ها نگهداری میشوند نیز حمایت کنید. مدما 14% از هزینه فرش شما را متقبل میشود و شما میتوانید از این 14 درصد انتخاب کنید که دوست دارید چه میزان به پناهگاه ها حمایت کنید و چه میزان تخفیف خرید فرش بگیرید.

نه تنها افرادی که از حیوان خانگی نگهداری میکنند بلکه افرادی که دوست دار حیوانات خانگی هستند میتوانند در این کمپین شرکت کنند. فرش های مدما با ویژگی های جذابی که دارند در تمامی خانه ها لازم هستند. با خرید فرش های مدما علاوه بر حمایت از حیوانات خانگی بی سرپرست میتوانید فرشی همیشه تمیز داشته باشید که به راحتی در ماشین لباسشویی شسته میشود.

کمپین حمایت از حیوانات خانگی

ویژگی های فرش مدما

  • قابل شستشو در ماشین لباسشویی: مدما به واسطه دولایه بودن این امکان را به شما میدهد تا در صورت کثیف شدن، به راحتی طرح فرش را در ماشین لباسشویی قرار بدهید و بشویید.
  • 100% ضدلغزش در تمامی سطوح: لایه رویی فرش مدما طرح فرش است که قابل شستشو در ماشین لباسشویی است و لایه زیرین آن پد ضدلغزش سرتاسری است که موجب میشود فرش مدما در تمامی سطوح مختلف ثابت بماند و به هیچ عنوان سر نخورد.
  • آنتی باکتریال و ضدحساسیت: فرش های مدما از الیاف مرغوب تولید شده اند و به هیچ عنوان برای شما حساسیت ایجاد نمیکنند. همچنین تمامی الیاف استفاده شده در فرش های مدما آنتی باکتریال هستند و ضامن سلامتی شما میباشند.
  • بدون پرز: فرش های مدما هیچگونه پرزی ندارند و به راحتی جارو میشوند. همچنین بدون پرز بودن باعث میشود تا موی حیوانات خانگی به آنها نچسبد و یکی دیگر از معضلات نگهداری از حیوانات خانگی رفع شود.

به واسطه این ویژگی های جذاب، فرش مدما برای هر خانه ای لازم است. فرشی که بتوان آنرا در ماشین لباسشویی قرار داد و به راحتی شست تا چند سال پیش فقط یک آرزوی دست نیافتنی بود که توسط تولید کنندگان ایرانی به حقیقت پیوست.

پس اگر دوست دارید در منزل خود حیوان خانگی نگه داری کنید و نگران کثیفی و زحمت شستن فرش هستید مدما کار شما را آسان کرده است و میتوانید با خرید فرش قابل شستشو در ماشین لباسشویی ضمن حمایت از حیوانات بی سرپرست درون پناهگاه ها، خودتان هم از یک حیوان خانگی سرپرستی کنید.

مدما 14 درصد از مبلغ خرید شما را بعنوان تخفیف یا حمایت از حیوانات خانگی بی سرپرست درنظر میگیرد که میتوانید به میزان دلخواه از این 14 درصد بعنوان تخفیف خرید فرش و حمایت از حیوانات خانگی درون پناهگاه ها استفاده کنید. پا به پای پنجه هاشون مهربانی را هدیه بدهیم!

نظرات: 0 مشاهده