مزیت های تدریس خصوصی نسبت به کلاس گروهی زبان

کلاس خصوصی یا گروهی؟ اگر بخواهم یک زبان خارجی را یاد بگیرم، در کدام یک از این کلاس ها زودتر به نتیجه می رسم؟ در دنیای امروز کمتر افرادی پیدا می شوند که کلاس زبان نرفته باشند و یا حداقل به یک زبان خارجی تسلط نداشته باشند. چرا که زبان های خارجی این روزها یکی از ضرورت های زندگی به حساب می‌آید. با بلد بودن هر زبان خارجی می توانیم ارتقا تحصیلی پیدا کنیم، در محل کار خود پیشرفت داشته باشیم، با کشورهای دیگه ارتباط برقرار کنیم، حتی برای مسافرت ها هم دیگر نیازی نیست از کتاب یا اپلیکیشن های ترجمه همزمان استفاده کنیم.

نحوه ثبت نام در کلاس های گروهی و خصوصی آموزشگاه دهخدا

پس این نیاز به یادگیری است که باعث شده کلاس زبان‌های خارجی پیشرف و تنوع چشمگیری داشته باشند. از کلاس های ترمیک و فشرده گرفته تا کلاس های گروهی و خصوصی، و حتی کلاس های مجازی و حضوری.

ممکن است برایتان پیش آمده باشد که برای شرکت در کلاس زبان بین انواع و اقسام آن ها شک به دلتان افتاد باشد و نتوانسته باشید تصمیم درست را بگیرید

اصلا نگران نباشید چون در این مقاله می خواهیم راهی به شما نشان دهیم که تفاوت دو تا از مهم ترین کلاس های زبان یعنی گروهی و خصوصی را کاملا متوجه شوید.

تفاوت کلاس های خصوصی و گروهی

در کلاس های گروهی افراد شانس این را دارند که با هم تعامل بیشتری داشته باشند و بیشتر باهم صحبت کنند و اطلاعات خودشان را به اشتراک بذارند. ولی از طرفی در کلاس های خصوصی تمام توجه معلم به روی یک شاگرد است که در این صورت زبان آموز تعامل بیشتری با معلم خود دارد.

فواید کلاس زبان خصوصی

اگر بخواهیم به صورت مجزا تنها به فواید کلاس خصوصی اشاره کنیم باید بگویم که این موضوع شامل موارد مختلفی می شود که در ادامه به آن می پردازیم:

  • انتخاب معلم زبان دلخواهتان

شما در کلاس های خصوصی این شانس را دارید که معلمتان را خودتان انتخاب کنید و یا اگر از معلم خود راضی نبودید از موسسه بخواهید تا استادتان را برایتان تغییر دهند در حالی که این فرصت در کلاس‌های گروهی وجود ندارند.پس شما به راحتی می توانید با معلمی که با او احساس بهتر و ارتباط خوب تری دارید و از دانش و تسلط او مطمئن هستید را انتخاب کنید.

  • منعطف بودن زمان کلاس ها

در کلاس های خصوصی تعداد جلسات و ساعت کلاس ها منعطف است و شما به راحتی می توانید با توجه به شرایط و موقعیت خودتان کلاس ها را تنظیم کنید و همینطور می توانید در صورت تمایل در کلاس های آنلاین شرکت کنید. من برای این مورد دوره‌های موسسه زبا‌ن‌های خارجی دهخدا را به شما معرفی میکنم، شما با خیال می توانید تایم‌های خالی و حتی پلتفرم انتخابی خودتان را با همکاران در میان بگذارید تا آن ها شما را راهنمایی کنند. یا حتی ممکن است در طول ترم شما به هر دلیلی نتوانید در کلاستان شرکت کنید که در این صورت می توانید آن را با مسئولین آموزشگاه در میان بذارید تا هزینه شما نگه داشته شود و کلاستان به عبارتی نسوزد.

  • رفع اشکال بیشتر در کلاس‌های خصوصی

در کلاس خصوصی این زمینه برایتان فراهم می شود که اشکالاتتان را بیشتر رفع کنید در حالی که در کلاس های گروهی به دلیل تعداد زیاد زبان آموز این امکان محدودتر می شود و حتی در بسیاری از اوقات معلم ها وقت این کار را ندارند، و بدون رفع اشکال به سراغ درس جدید می روند.

  • یادگیری کوتاه‌ترین مدت

از آنجایی که در این نوع کلاس تمام توجه استاد تنها به روی شما است، کلاس با سرعت بیشتری پیش می رود ولی در نظر داشته باشید که ابتدا باید هدف خودتان را مشخص کنید، مثلا بعضی افراد تنها قصد تقویت مکالمه خود را دارند یا فقط می خواهند برای آزمون آیلتس یا تافل آماده شوند.

  • میزان شهریه کلاس ها

بهتر است به سراغ شهریه برویم. در بیشتر مواقع شهریه کلاس های خصوصی زبان نسبت به کلاس های گروهی بیشتر است که خب منطقی هم به نظر می‌رسد چرا که در کلاس و دوره‌های خصوصی کیفیت تدریس بالاتر می‌رود که متقابلا با پیشرفت بیشتری هم همراه است ولی بیاید از این زاویه هم به این موضوع نگاه کنیم که اگر یک دوره خصوصی بتواند همانقدر پر قدرت و با سرعت به جلو برود برای ما نتیجه و پیشرفت داشته باشد، چقدر در زمینه هزینه برای ما صرفه‌جویی شده است.

نحوه ثبت نام در کلاس های گروهی و خصوصی آموزشگاه دهخدا

آموزشگاه زبان های خارجی دهخدا برگزار کننده‌ی دوره های ترمیک و فشرده به صورت خصوصی و آنلاین برای بزرگسالان و کودکان است. تدریس خصوصی زبان انگلیسی در موسسه زبان دهخدا با اساتید باتجربه و نیتیو لایک انجام می شود و می توانید در روزهای هفته و تعداد جلسات و ساعت کلاس‌هایتان را خودتان انتخاب کنید و حتی این آموزشگاه برای برگزاری کلاس‌های آنلاین هم شرایطی را محیا کرده که شما در هر زمان و مکانی که باشید بتوانید به راحتی از طریق پلتفرم های اسکای روم، گوگل میت و یا اسکایپ در کلاس خود حاضر شوید.

نظرات: 0 مشاهده