سه عامل مهم در انتخاب بهترین کلینیک زیبایی

  امروزه با افزایش روند سلامتی ، درمان های زیبایی جدید و متنوعی رایج شده و با وجود تعدد کلینیک های زیبایی در سطح شهر ، انتخاب کلینیک زیبایی خوب و معتبر به کار بسیار سختی تبدیل شده است. با توجه به اینکه در شهرهای شمالی نظیر رشت به دلیل آب و هوای مرطوب مراجعه به کلینیک های زیبایی بیشتر است ، اما چگونه بهترین کلینیک زیبایی در رشت را انتخاب کنیم تا نیازهای پوستی ما را برآورده سازد ؟ مطالبی که در ادامه برای انتخاب کلینیک زیبایی آمده است ، برای دیگر شهرها نیز صدق می کند.

سه عامل مهم در انتخاب بهترین کلینیک زیبایی

پزشک و کارشناس زیبایی :

اولین عامل در انتخاب یک کلینیک زیبایی تبحر و تجربه پزشکان و متخصصان و کارشناسان زیبایی است. از آنجا که هر کلینیک زیبایی دارای پزشک متخصص دارای پروانه طبابت و کارشناس زیبایی با مجوزهای لازم است ، اما نکته اینجاست که شما باید به تجربه این افراد توجه کنید و با مشاوره و دیدن نمونه کارها چه در کلینیک و چه در فضای مجازی دریابید که تا چه اندازه متخصصان کلینیک زیبایی حرفه ای و کاربلد هستند ، چرا که متخصصان خصوصا در بخش پزشکی - زیبایی هر اندازه در کار خود خبره باشند ، سطح بالاتر و با کیفیت بالایی از خدمات زیبایی را به شما ارائه می دهند.

چنانچه یک پزشک باتجربه و ماهر بهترین راهکار را برای مشکلات پوستی شما پیشنهاد می دهد و تنها به دنبال کسب درآمد از شما نیست و در صورتی که شما روشی را انتخاب کرده اید که برای پوست شما مناسب نیست ، بدون تعارف به شما گوشزد می کند و در مقابل بهترین خدمات زیبایی مناسب پوستتان را معرفی می کند. همچنین کارشناس زیبایی در کلینیک زیبایی در صورت انجام پاکسازی پوست تمامی دستورالعمل ها و مراقبتهای قبل و بعد از انجام پاکسازی پوست یا آنزیم تراپی پوست صورت و روتین مناسب پوست شما را ارائه می دهد و همیشه برای پاسخ دادن به سوالات پیش آمده برای پوست شما آمادگی دارند.

پزشک و کارشناس زیبایی

و یا اپراتور لیزر موهای زائد جدای آنکه باید آموزش دیده ، باتجربه و دارای مدارک مربوط به لیزر باشند ، باید تمامی موارد و مراقبتهای مربوط به قبل و پس از انجام لیزر را به شما بگوید. البته برای اطلاع از نحوه کار و برخورد پزشکان و کارشناسان یک کلینیک زیبایی می توانید از مراجعه کنندگان قبلی درباره آنها سوال بپرسید و از نحوه انجام خدمات ، رعایت بهداشت و رضایت آنها از نتایج حاصله اطلاع کسب کنید. از سوی دیگر پرسنل در بهترین کلینیک زیبایی حتما حتما باید خوش اخلاق باشند و رفتاری دوستانه داشته باشند و به تمامی سوالات شما پاسخ دهند تا شما بتوانید خیلی راحت مجددا به این مراکز  مراجعه نمایید.

رعایت بهداشت :

عامل مهم بعدی رعایت بهداشت و استریل کردن تمامی لوازم مصرفی در بهترین کلینیک زیبایی است که این مطلب به راحتی و با ورود به هر کلینیک زیبایی تا حد زیادی قابل درک است ، ازین رو استفاده از وسایل یکبارمصرف ، دستکش ، سلیفون ، مواد ضدعفونی کننده و ... از نکات مهم رعایت پاکیزگی در یک کلینیک بهداشتی است و از آنجا که عدم رعایت اصول بهداشتی منجر به خطر افتادن سلامت پوست می شود و بسیاری از بیماریهای واگیردار از طریق کلینیک های غیر بهداشتی منتقل می شوند ، لذا کنترل بهداشت در کلینیک زیبایی مورد نظر را حتما بررسی نمایید.

استفاده از بهترین دستگاه ها و مواد مصرفی :

دراین باره باید گفت که مواد مصرفی همچون انواع ماسک ها برای انجام پاکسازی پوست و یا کربوکسی تراپی و ... باید از بهترین نوع باشد و یا مواد تزریقی در مزوتراپی ، تزریق ژل و تزریق بوتاکس هم باید از بهترین برندها باشد. بدین جهت شما می تواند با مراجعه به سایتهای مختلف با بهترین و با کیفیت ترین برندها آشنا شوید و در مراجعه به کلینیک زیبایی از پزشک بخواهید تا از این مواد برای شما استفاده شود. چرا که در صورت استفاده از مواد بی کیفیت ، ممکنست سلامت پوستتان بخطر بیفتد و یا در کمترین حالت نتایج خدمات زیبایی شما بی نتیجه باشد.

انواع ماسک ها برای انجام پاکسازی پوست و یا کربوکسی تراپی

همچنین پرسنل بهترین کلینیک زیبایی باید دانش خود را در جهت ارتقا سطح کیفیت خدمات زیبایی به روز کنند و آموزشهای جدید را در این زمینه داشته باشند ، چرا که روشهای جدید در زمینه زیبایی می تواند در درمان مشکلات پوستی کمک بسزایی داشته باشد. افزون بر این بهترین کلینیک زیبایی باید دستگاه های جدید و نوین همچون لیزر موهای زائد ، هایفوتراپی ، آراف تراپی و ... را بکار گیرد تا بتواند بهترین نتایج را از خدمات زیبایی بگیرید ، چرا که تکنولوژی بکار رفته در دستگاه های جدید ، سطح کیفی بالاتری از خدمات را برای مشتریان ارائه می دهد.

کلام آخر

در نهایت برای انتخاب بهترین کلینیک زیبایی علاوه بر رعایت مطالب فوق که عموما بصورت حضوری انجام می گیرد ، حتما به سایت مرکز که باید جزو چند سایت برتر در گوگل باشد و یا شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام کلینیک زیبایی مراجعه داشته باشید و نمونه کارها و عکس های قبل و بعد از خدمات زیبایی را بطور مرتب و روزانه برای اطلاع از خدمات کلینیک پست می شود ، مشاهده نمایید ، چرا که این تصاویر می تواند عامل مهمی در انتخاب بهترین کلینیک زیبایی و در تصمیم گیری شما تاثیر بسزایی داشته باشد .

نظرات: 0 مشاهده