لیست تعبیر خواب کبوتر - 42 معنی کامل دیدن کبوتر در رویا

دیدن کبوتر در خواب بسیار رایج است .آقایان بیشتر از خانم ها این خواب را می بینند. کبوتر معمولا نمادی از صلح ، دوستی و آرامش ، مثبت اندیشی ، ساده بودن ، شادی ، عشق و زیبایی است. جزئیات خوابی که در مورد کبوتر می بینیم می تواند بر روی معنی آن بسیار تاثیرگذار باشد. به همین دلیل همیشه توصیه می شود اگر از آن دسته افرادی هستید که همیشه دوست دارید معنی خوابهایتان را بدانید ، یک قلم و کاغذ در کنار تختتان داشته باشید تا اگر خوابی دیدید که معنی آن برایتان بسیار مهم بود ، به محض بیدار شدن ، هر انچیزی را که با یاد می آورید سریعا یادداشت کنید. چرا که هر چقدر زمان بیشتری از بیدار شدن بگذرد ، میزان بیشتری از خوابتان را فراموش خواهید کرد. لیست تعبیر خواب کبوتر - 42 معنی کامل دیدن کبوتر در رویا لیست تعبیر خواب کبوتر - 42 معنی کامل دیدن کبوتر در رویا
در حالت کلی دیدن این خواب می تواند نمادی از حالات زیر باشد : فردی متعهد هستید دیدن کبوتر در خواب می تواند نمادی از تعهد شما باشد . مخصوصا در مورد رابطه عشقی ، فرد متعهدی هستید و طرف مقابل به راحتی می تواند به شما اعتماد کند. معمولا سعی می کنید مسئولیت های بزرگ و سخت را قبول نکنید ولی اگر مسئولیتی را بپذیرید ، تمام تلاشتان را می کنید که آن را به بهترین شکل ممکن انجام دهید.
همه چیز باید تحت کنترل باشد همیشه دوست دارید زندگیتان تحت کنترل خود شما  باشد . زیاد ریسک نمی کنید و کاری انجام نمی دهید که آرامشتان را بهم بزند. مدام تلاش می کنید که کنترل امور را از دست ندهید.در این مورد وسواس بسیار زیادی دارید.
مرحله جدیدی را شروع کرده اید در برخی از موارد دیدن کبوتر در خواب می تواند نمادی از شروعی تازه باشد. شما تغییرات بسیار بزرگی در زندگیتان ایجاد کرده اید و همه چیز را از اول شروع کرده اید. تغییراتی که انجام داده اید در جهت مثبتی هستند و اگر بتوانید این مرحله را به تمام برسانید به رفاه و آرامش بیشتری خواهید رسید. تعبیر خواب کبوتر تعبیر خواب کبوتر
طرفدار آزادی هستید  شما دوست دارید در تصمیم گیری های مهم زندگی کاملا آزادانه رفتار کنید. از اینکه کسی اعتقاداتش را به شما تحمیل کند متنفر هستید . همیشه دوست دارید راهی را که انتخاب کرده اید ادامه بدهید حتی اگر این راه اشتباه باشد. به کسی اجازه نمی دهید در کار شما دخالت کند.

تعبیر خواب کبوتر

دیدن کبوتر در خواب می تواند معانی بسیار زیادی داشته باشد که در ادامه این مطلب به برخی از انها اشاره خواهد شد. لطفا با ما همراه باشید :)

اگر یک کبوتر سفید ببینید

می تواند نمادی از شروع یک رابطه جدید باشد . شما از اینکه با یک فرد جدید آشنا شده اید حس بسیار خوبی دارید.ممکن است این فرد ، شریک کاری ، دوست و یا عشق جدید شما باشد. در هر صورت هر چه که هست توانسته است حس خوبی به شما منتقل کند. احساس آرامش و امنیت می کنید و حس می کنید که کسی در زندگی شما وجود دارد که می توانید روی او حساب کنید. همچنین بخوانید : تعبیر خواب لباس سفید

تعبیر خواب کبوتر سیاه

دیدن کبوتر سیاه در خواب می تواند نمادی از اختلاف و دشمنی باشد. شما با یکی از نزدیکان و یا عزیزانتان به اختلاف خورده اید. هیچ کدام از شما حرف طرف مقابل را قبول نمی کند و این مورد باعث شده است که از یکدیگر دور شوید. ممکن است با همسرتان و یا عشقتان دچار سوء تفاهم شده اید و در حال جدا شدن هستید. در حالت کلی دیدن این خواب نمادی از ناامیدی ، غمگین بودن و حس تنهایی است .

اگر کبوتر خاکستری در خواب ببینید

می تواند به معنی احساس ناامنی و استرس و اضطراب باشد. شما در یک دوراهی بزرگ به دام افتاده اید و نمی توانید تصمیم درستی بگیرید . حس می کنید اگر اشتباهی پیش بیاید و تصمیم نادرستی بگیرید به دردسر بزرگی خواهید افتاد . ممکن است به کمک احتیاج دارید و دوست دارید کسی در این مورد شما را راهنمایی کرده و به شما کمک کند .

اگر یک کبوتر آبی ببینید

دیدن کبوتر آبی در خواب می تواند نمادی از یک خیانت باشد .این خیانت می تواند خیانت در محل کار و خانواده و یا حتی خیانت جنسی از طرف همسر و عشقتان باشد. شما اعتمادتان را نسبت به اطرافیانتان از دست داده اید و حس می کنید که آنها فقط بخاطر منافع خودشان در کنارتان هستند و هر زمانی که احساس کنند به شما نیازی ندارند ، شما را رها خواهند کرد. همچنین بخوانید : تعبیر خواب خیانت

اگر در خواب کبوتر قهوه ای ببینید

می تواند به این معنی باشد که حس می کنید وقت و عمرتان را برای انجام کارهای بیهوده تلف کرده اید و به همین دلیل از اطرافیانتان عقب مانده اید و به جایی نرسیده اید . از این بابت بسیار پشیمان هستید ولی فکر می کنید که برای جبران کردن بسیار دیر شده است و کاری از دست شما بر نمیاید.
اگر قرمز باشد احساس خطر می کنید . مدام نگران هستید و دل شوره دارید
اگر سبز باشد احساس آرامش می کنید . یکی از بزرگترین مشکلات زندگی شما در حال حل شدن است .
اگر رنگارنگ باشد دچار آشفتگی شده اید و نمی توانید راه درست را انتخاب کنید
اگر صورتی باشد تمرکز افکارتان را از دست داده اید
اگر زرد باشد نیاز به محبت جنس مخالف دارید و دوست دارید عاشق شوید

تعبیر خواب کبوتر مرده

اگر در خواب یک کبوتر مرده ببینید می تواند نمادی از نگرانی شما از بابت از دست دادن یکی از عزیزانتان باشد . ممکن است یکی از نزدیکان شما دچار بیماری شده است و شما مدام نگران هستید که خبر مرگ او را به شما بدهند. همچنین ممکن است با یکی از عزیزانتان دچار اختلاف شده اید و نگران هستید که او شما را ترک کند. این خواب معمولا نشانه غمگین بودن ، ناراحتی ، ناامیدی ، افسردگی و ترس است . همچنین بخوانید: تعبیر خواب مرده

تعبیر خواب پرواز کبوتر

اگر در خواب پرواز کردن کبوتر را ببینید نمادی از حس نیاز شما به آزادی است . شما حس می کنید که محدود شده اید و کسی آزادی هایتان را سلب کرده است . حس می کنید که نمی توانید خودتان در مورد کارهای مهم زندگیتان تصمیم گیری کنید و کسی شما را کنترل می کند. احساس خفگی می کنید و دوست دارید این اوضاع را تغییر دهید. ممکن است به هر دلیلی مدتی مجبور باشید که اون وضع را تحمل کنید ولی این اوضاع نمی تواند زیاد داوم داشته باشد. همچنین بخوانید : تعبیر خواب پرواز کردن

تعبیر خواب کبوتر در خانه

در خانه شما کسی وجود دارد که او را بسیار دوست دارید . شما شدیدا نگران سلامتی و آینده او هستید. دوست دارید تا جایی که می توانید و در توان دارید به او کمک کنید تا شاد و راحت زندگی کند.

تعبیر خواب کشتن کبوتر

اگر در خواب ببینید که کبوتری را کشتید می تواند به این معنی باشد که با یکی از عزیزانتان به مشکل خورده اید و با او بسیار بد برخورد کرده اید . حالا از این رفتار خودتان پشیمان شده اید و دوست دارید که دوباره دل او را به دست بیاورید ولی راهی برای این کار پیدا نمی کنید. کاری که با او کرده اید تقریبا جبران ناپذیر است و راهی برای عذر خواهی و بازگشت وجود ندارد. حس می کنید که تمام پل های پشت سرتان را خراب کرده اید.

تعبیر خواب گرفتن کبوتر

اگر در خواب ببینید که کبوتر را با دست گرفتید می تواند به این معنی باشد که شما مدت های بسیار طولانی در تلاش بودید که چیزی و یا کسی را به دست بیاورید . حالا به هدفتان نزدیک شده اید و حس می کنید که به زودی آرزوی شما برآورده خواهد شد. احساس بسیار خوبی دارید و تقریبا به آرامش خیال رسیده اید.حس می کنید که مشکلات در حال تمام شدن هستند و به زودی به موفقیت خواهید رسید.

اگر در خواب ببینید که کبوتر به شما حمله می کند

دچار مشکل بزرگی شده اید که باعث و بانی آن خود شما هستید . اشتباهی کرده اید که به ضررتان تمام شده است و حس می کنید که دردسر بسیار بزرگی برای خودتان درست کرده اید . مدام نگران هستید و نمی دانید که چطور باید با این مشکل مبارزه کنید. حس می کنید قدرت لازم برای حل کردن این مشکل را ندارید . ممکن است به همسرتان خیانت کرده اید و او این موضوع را متوجه شده است و می خواهد شما را ترک کند . خودتان هم خوب می دانید که او به هیچ عنوان شما را نخواهد بخشید و برای همیشه او را از دست داده اید.
نظرات: 2 مشاهده