تعبیر خواب کلاغ - 39 معنی کامل دیدن کلاغ در خواب

دیدن کلاغ در خواب معمولا خوشایند نیست. این خواب در شرایطی می تواند معانی مثبت و منفی داشته باشد که به جزئیات خوابی که دیده اید بستگی دارد. به همین دلیل همیشه توصیه می شود اگر از آن دسته افرادی هستید که دوست دارید معنی خواب هایتان را بدانید ، در اتاق خوابتان یک قلم و کاغذ داشته باشید تا اگر خوابی دیدید که معنی آن برایتان مهم بود ، به محض بیدار شدن ، هر آن چیزی را که به یاد می آورید سریعا یادداشت کنید. چرا که هر چقدر زمان بیشتری بگذرد ، میزان بیشتری از خوابتان را فراموش خواهید کرد. در حالت کلی دیدن کلاغ در خواب می تواند نمادی از حالات زیر باشد : تعبیر خواب کلاغ - 39 معنی کامل دیدن کلاغ در خواب تعبیر خواب کلاغ - 39 معنی کامل دیدن کلاغ در خواب
سایه مرگ بسیاری از تعبیر کننده های خواب اعتقاد دارند که دیدن کلاغ در خواب می تواند نمادی از ترس از مرگ باشد. اگر این روزها مدام خواب کلاغ می بینید می تواند نشانه این باشد که در مورد مرگ خودتان و یا یکی از عزیزانتان بسیار نگران هستید. برای مثال ممکن است دچار یک بیماری خطرناک شده اید و یا یکی از عزیزانتان این روزها مریض است و مدام نگران هستید که اتفاقی برای او بیافتد.
نمادی از هوش است شما فرد باهوشی هستید ولی هوش خودتان را معمولا دست کم می گیرید و به توانایی هایی که دارید ، اعتماد نمی کنید . بجای اینکه با استفاده از توانایی های خودتان در مسیر موفقیت گام بردارید ، همیشه منتظر هستید که دیگران شما را راهنمایی کنند و برای رسیدن به اهدافتان منتظر کمک دیگران هستید.

تعبیر خواب کلاغ

دیدن کلاغ در خواب معانی بسیار متفاوتی دارد. در این مطلب به برخی از خوابهایی که ممکن است در این مورد ببینیم اشاره شده است . لطفا با ما همراه باشید .

تعبیر خواب کلاغ در خانه

اگر در خواب ببینید که در خانه شما کلاغ وجود دارد می تواند نمادی از نگرانی های شما باشد. این نگرانی مخصوصا در مورد سلامتی خودتان و یا اعضای خانواده شما است . ممکن است یکی از اعضای خانواده شما دچار بیماری سختی شده است و نگران هستید که او را از دست بدهید. یکی از بدترین دوران زندگی خودتان را می گذرانید و مدام دلتان شور می زند. همچنین بخوانید : تعبیر خواب مرده

اگر ببینید کلاغ بالای سر شما می چرخد

می تواند به این معنی باشد که در حال تصمیم گیری در مورد یک موضوع بسیار خاص و مهم هستید. در صورتی که بتوانید تصمیم درستی بگیرید می تواند منجر به حل مشکلات و نگرانی های شما شود ولی اگر تصمیم اشتباهی بگیرید می تواند برایتان بسیار گران تمام شده و بدبختی ها و ناراحتی های بیشتری به دنبال داشته باشد . در یک دوراهی بسیار سخت به دام افتاده اید.

تعبیر خواب کلاغ روی شانه شما

اگر در خواب ببینید که روی شانه شما کلاغ نشسته است می تواند نشانه ای از هوش شما باشد. شما با هوش خوبی که دارید می توانید در شرایط سخت ، تصمیمات درستی بگیرید و از بروز مشکلات بزرگ جلوگیری کنید.

نوک زدن و گاز گرفتن کلاغ

اگر در خواب ببینید که کلاغ شما رو نوک می زند و گاز می گیرد می تواند به این معنی باشد که کسی شما را آزرده کرده است و باعث شده است که دیگر به اطرافیانتان اعتماد نکنید. احساس ناامیدی و ترس می کنید و حس می کنید که دیگران می خواهند به شما آسیب وارد کند. اعتمادتان را نسبت به اطرافیانتان از دست داده اید.

اگر تعداد زیادی کلاغ در حال پرواز ببینید

می تواند نمادی از اخبار بد باشد . این روزها خبرهای بسیار بدی دریافت کرده اید و این اتفاقات بد تمامی ندارند و یکی بعد از دیگری اتفاق می افتند. احساس غم و اندوه می کنید و استرس و اضطراب بسیار زیادی دارید .

اگر ببینید که کلاغ ها شما را تعقیب می کنند

اگر در خواب ببینی که در حال فرار از دست کلاغ هستی و آنها شما را تعقیب می کنند می تواند به این معنی باشد که کار اشتباهی انجام داده اید ولی در مقابل ، تاوانی پرداخت می کنید که بسیار بزرگتر از اشتباه شماست و حس می کنید که در حقتان ظلم شده است .

اگر در خواب ببینید که کلاغ به شما حمله می کند

می تواند نمادی از مشکلات مالی جدی باشد . اتفاقی برایتان افتاده است که از بابت مالی دچار مشکل شده اید. ممکن است بدهی بالا آورده اید و یا ورشکست شده اید. در هر صورت از بابت آینده مالی خودتان نگران هستید و احساس امنیت نمی کنید.

تعبیر خواب کلاغ زخمی

اگر در خواب یک کلاغ زخمی ببینید می تواند نمادی از مشکلات خانوادگی باشد. شما در خانه احساس آرامش نمی کنید و دوست دارید که این محیط را هر چه سریع تر ترک کنید. اختلافاتی دارید که حس می کنید دیگر قابل حل کردن نیستند و باعث شده اند که در محیط خانه دچار استرس و اضطراب بسیار بالایی شوید. همچنین بخوانید : تعبیر خواب خانه

اگر در خواب ببینید که می خواهید یک کلاغ را بگیرید

می تواند به این معنی باشد که در حال انجام یک کار نادرست هستید و خودتان هم می دانید که این کار درست نیست و نباید آن را انجام دهید ولی به هر دلیلی نمی توانید جلوی خودتان را بگیرید . برای مثال ممکن است در حال خیانت جنسی هستید و خودتان هم می دانید که خیانت کردن کار درستی نیست ولی به دلیلی لذتی که از این کار می برید ، نمی توانید جلوی خودتان را بگیرید. همچنین بخوانید : تعبیر خواب خیانت

تعبیر خواب کشتن کلاغ

اگر در خواب ببینید که کلاغی را کشتید می تواند به این معنی باشد که مشکل بسیار بزرگی داشتید که چندین سال فکر شما را مشغول کرده بود. این مشکل بزرگ کل زندگی شما را تحت تاثیر قرار داده بود ولی حالا توانسته اید بعد از سالها تلاش ، این مشکل بزرگ را حل کرده و به آرامش روحی و روانی برسید. همچنین بخوانید : تعبیر خواب کشتن

تعبیر خواب صدای قار قار کلاغ

اگر در خواب صدای کلاغ را بشنوید به معنی این است که خبر بسیار بدی به شما داده شده است .ممکن است در چند روز گذشته ، خبر مرگ یکی از عزیزانتان را به شما داده اند.

تعبیر خواب غذا دادن به کلاغ

شما تمام وقت و انرژی خودتان را صرف حمایت از کسی می کنید که کوچکترین ارزشی برای شما قائل نیست و قدر زحمات شما را نمی داند. به زودی از کاری که انجام می دهید پشیمان خواهید شد ولی در آن زمان دیگر پشیمانی فایده ای نخواهد داشت. ممکن است شما این کار را به این دلیل انجام می دهید که این فرد را دوست دارید ولی مطمئن باشید که این عشق در نهایت به ضرر شما تمام خواهد شد . همچنین بخوانید : تعبیر خواب مار  
نظرات: 0 مشاهده