تعبیر خواب بوقلمون - لیست 39 معنی دیدن بوقلمون در رویا

دیدن بوقلمون در خواب چندان رایج نیست و کمتر کسی در ایران این خواب را می بیند. در هر صورت جزئیات خوابی که در مورد بوقلمون می بینیم می تواند بر روی معنی آن شدیدا تاثیرگذار باشد. به همین دلیل همیشه توصیه می شود اگر خوابی دیده اید که معنی آن برایتان مهم است ، به محض بیدار شدن ، هر آنچیزی را که به یاد می آورید یادداشت کنید. چرا که هرچقدر زمان بیشتری بگذرد ، میزان بیشتری از خوابتان را فراموش خواهید کرد. همچنین حس ما در واقعیت نسبت به حیوانی که در خواب دیده ایم می تواند بر روی معنی خواب آن حیوان تاثیرگذار باشد. برای مثال اگر دو نفر خوابی شبیه بهم در مورد بوقلمون ببینند ، معنی خواب کسی که در واقعیت از بوقلمون خوشش نمی آید بسیار متفاوت تر از معنی خواب کسی است که بوقلمون را دوست دارد. تعبیر خواب بوقلمون - لیست 39 معنی دیدن بوقلمون در رویا تعبیر خواب بوقلمون - لیست 39 معنی دیدن بوقلمون در رویا
در حالت کلی دیدن این خواب می تواند نمادی از موارد زیر باشد : فرد اجتماعی هستید شما همیشه دوست دارید در جمع دوستان و آشنایان حضور داشته باشید . از تنهایی متنفر هستید و همیشه سعی می کنید فردی اجتماعی باشید. دوستان خوبی دارید و تلاش می کنید که هر کاری از دستتان بر می آید برای آنها انجام دهید. کارهای دسته جمعی و گروهی را بهتر می توانید انجام دهید و از انجام کارهای فردی ، سریعا خسته می شوید و آن را رها می کنید.
دوستار طبیعت هستید طبیعت گردی را دوست دارید و همیشه دنبال بهانه هستید که به گردش و تفریح در دامان طبیعت بروید . عاشق مسافرت و کوهنوردی هستید.
علاقه خاصی به به تشکیل خانواده دارید شما بسیار دوست دارید که تشکیل خانواده داده و خانواده بزرگی هم داشته باشید .دوست دارید بچه های زیادی داشته باشید و خانواده تان بسیار بزرگ و پر جمعیت باشد .

تعبیر خواب بوقلمون

در ادامه مطلب به برخی از خوابهایی که ممکن است در مورد بوقلمون ببینیم اشاره خواهد شد . لطفا با ما همراه باشید.

تعبیر خواب بوقلمون مرده

اگر در خواب یک بوقلمون مرده ببینید می تواند به این معنی باشد که احساس بیماری می کنید. حس می کنید که به یک بیماری خاص مبتلا شده اید که می تواند جان شما را به خطر بیاندازد . حتی اگر هیچ علائم خاصی در خود مشاهده نکنید ، باز هم همین حس را دارید و نگران هستید . شاید کمی ناامید هستید و بی از حد به مرگ فکر می کنید. همچنین بخوانید : تعبیر خواب مرده

تعبیر خواب جوجه بوقلمون

اگر در خواب جوجه بوقلمون یا یک بوقلمون کوچک ببینید می تواند به این معنی باشد که رفتارهای نپخته و بچگانه ای دارید که هم خودتان و هم دیگران را اذیت می کند. شما طوری رفتار می کنید که دیگران فکر می کنند هنوز بزرگ نشده اید و مثل یک بچه هستید . مدام اشتباه می کنید ، نمی توانید هیچکاری را به درستی تا آخر انجام دهید و به همین دلیل دیگران نمی تواند زیاد روی کمک شما حساب کنند. همچنین بخوانید : تعبیر خواب نوزاد

اگر ببینید بوقلمون شما را نوک می زند

می تواند به این معنی باشد که حس می کنید دیگران ارزش زحمت های شما را نمی دانند و قدردان خوبی های شما نیستند. به همین دلیل نمی توانید بیشتر از این ، این مدل رفتار را ادامه بدهید.دوست دارید  اطرافیانتان لااقل از بابت زحماتتان از شما تشکر کنند.

تعبیر خواب بوقلمون سیاه رنگ

اگر در خواب یک بوقلمون سیاه ببینید می تواند نشان دهنده بی انگیزه بودن شما باشد. در حال حاضر تمرکزتان را از دست داده اید و هیچ انگیزه ای برای انجام هیچ کاری ندارید. کمی احساس افسردگی و ناامیدی می کنید و نمی توانید برای انجام کارها برنامه ریزی درستی داشته باشید. هیچ هدف مشخصی برای آینده ندارید و در حال تلف کردن روزهای زندگیتان هستید. همچنین بخوانید : تعبیر خواب مار

اگر بوقلمون سفید در خواب ببینید

می تواند به این معنی باشد که روزهای خوبی را سپری می کنید و آرامش دارید . حس می کنید در جایی هستید که همیشه آرزوی آن را داشتید و چیزی بیشتر و بهتر از این نمی خواهید.

اگر ببینید که بوقلمون می خورید

می تواند  به این معنی باشد که خانواده خوبی دارید و از این که در کنار آنها باشید لذت می برید. بسیار وابسته خانواده تان هستید و دوست دارید که بیشتر وقتتان را با آنها بگذرانید.

تعبیر خواب جنگ بوقلمون ها

اگر در خواب ببینید که دو بوقلمون با هم جنگ می کنند می تواند به این معنی باشد که با اعضاء خانواده و یا یکی از عزیزانتان دچار اختلاف شده اید و مدام در حال بحث و دعوا هستید. اوضاع خوبی ندارید و تمرکزتان را به شدت از دست داده اید . هر چقدر تلاش می کنید نمی توانید جلوی این دعواها را بگیرید. در حالت عصبانیت حرف هایی به یکدیگر می زنید که بعدا از زدن این حرف ها پشیمان می شوید . همچنین بخوانید : تعبیر خواب کشتن

تعبیر خواب تخم بوقلمون

اگر در خواب تخم بوقلمون ببینید می تواند به این معنی باشد که هدف بزرگی را در نظر دارید و برای رسیدن به آن سخت تلاش می کنید ولی ته دلتان کمی مردد هستید و مطمئن نیستید که هدف درستی را انتخاب کرده باشید. نمی دانید که در آخر این راه چه اتفاقی خواهد افتاد و شدیدا نگران هستید که نتیجه کار ، آنچیزی نباشد که تصورش را کرده بودید.

تعبیر خواب بوقلمون در قفس

اگر در خواب ببیند که بوقلمون را در قفس نگهداری می کنید می تواند به این معنی باشد که کسی در بین اطرافیان شما ، آزادی هایتان را به شدت محدود کرده است . حس می کنید که قادر به تصمیم گیری نیستید و این فرد به جای شما تصمیم گیری می کند. بیشتر از این نمی توانید این اوضاع را تحمل کنید و دوست دارید هرچه سریعتر آزادی های قبلی خودتان را به دست بیاورید . فعلا به هر دلیلی نمی توانید این فرد را از خودتان دو کنید.

تعبیر خواب غذا دادن به بوقلمون

اینکه در خواب ببینید که در حال غذا دادن به بوقلمون هستید می تواند به این معنی باشد که شما برای اطرافیانتان فداکاری می کنید. برای اینکه عزیزانتان به اهدافشان برسند ، معمولا هدف ها و آرزوهای خودتان را فراموش می کنید. شما برای اینکه عزیزانتان شاد باشند ، هر کاری از دستتان بیاید ، انجام می دهید . حتی اگر این کار به ضرر شما تمام شود.
نظرات: 2 مشاهده