تعبیر خواب پروانه - لیست 67 معنی کامل دیدن پروانه در خواب

دیدن پروانه ? در خواب معمولا خوشایند است و در اکثر موارد هم معنی خوبی دارد. در صورتی که خوابی در مورد پروانه دیده اید و دوست دارید  معنی ان را بدانید ، بهتر است به محض بیدار شدن از خواب ، هر آنچیزی را که به یاد می آورید ، یادداشت کنید . چرا که هر چقدر از زمان بیدار شدن بگذرد ، میزان بیشتری از خوابتان را فراموش خواهید کرد. در زمان تعبیر کردن خواب ها ، جزئیات خواب بسیار مهم است .در این مطلب ابتدا دیدن خواب پروانه از نظر روانشناس های کشورهای مختلف آورده شده است و در انتها به معنی های قدیمی این خواب اشاره خواهد شد . لطفا با ما همراه باشید. :) در حال عمومی ، دیدن این خواب می تواند نمادی از حالات زیر باشد : تعبیر خواب پروانه - لیست 67 معنی کامل دیدن پروانه در خواب تعبیر خواب پروانه - لیست 67 معنی کامل دیدن پروانه در خواب
تصمیم جدی شما برای انجام کاری ، یک تصمیم بسیار جدی گرفته اید. تصمیم دارید به هر طریقی که می توانید ، این کار انجام دهید. در این راه از چیزی وحشت ندارید و حتی اگر به قیمت جانتان هم تمام شود مهم نیست . دقیقا مثل پروانه که به طرف شعله شمع حرکت می کند و دور آن میچرخد و در بسیار از موارد بخاطر حرارت شعله ، جان خودش را از دست می دهد. این هدف خاص برای شما بسیار مهم است و دوست دارید که حتما به این هدف برسید . به همین دلیل تمام قدرت خودتان را جمع کرده اید و در این راه به شدت تلاش می کنید.
دید خوشبینانه ای دارید شما نسبت به آینده و اهدافتان بسیار خوشبین هستید. در بدترین حالت ها و در اوج مشکلات هم امیدتان را از دست نمی دهید و با تمام قدرت به مسیرتان ادامه می دهید.حتی دیگران هم این ویژگی را در مورد شما بازگو می کنند و به خوشبین بودن در بین آنها معروف هستید. همین خوشبین بودن در اغلب موارد باعث می شود که کارها را نیمه کاره رها نکنید و به موفقیت های خوبی برسید.
احساس آسیب پذیری می کنید فردی مثبت اندیش هستید و همیشه تلاش می کنید که در مشکلات به دیگران کمک کنید ولی این روزها حس می کنید دیگران قدر این زحمات شما را نمی دانند و در عوض سعی می کنند از شما سوءاستفاده کرده و سرتان کلاه بگذارند. کمی حس اعتمادتان را به دیگران از دست داده اید و سعی می کنید کمتر از قبل به آنها کمک کنید.
بیش از حد خودتان را مشغول کرده اید برای رسیدن به یک هدف خاص ،سخت در تلاش هستید. ولی این تلاش زیاد باعث شده است که خودتان و علایقتان را فراموش کنید.کمی احساس خستگی و بیحوصلگی می کنید و انرژیتان را از دست داده اید . شاید کمی استراحت کردن و یا رفتن به یک مسافرت تفریحی ، انتخاب خوبی برایتان باشد . تعادل بین تفریح و تلاش را بهم زده اید و کمی خودتان را فرسوده و پژمرده کرده اید.
علایق خود را پنهان کرده اید به هر دلیلی بسیاری از علایق و خواسته هایتان را پنهان کرده اید و سعی می کنید که آنها را فراموش کنید. ممکن است این کار را  به خاطر این می کنید که می خواهید به عزیزانتان کمک کنید تا به اهدافشان برسند. توجه داشته باشید که در آینده از این فداکاری که انجام می دهید سخت پشیمان خواهید شد ولی در آن زمان راهی برای جبران کردن ندارید و پشیمانی دیگر فایده ای نخواهد داشت . تعبیر خواب پروانه تعبیر خواب پروانه
از محدودیت رنج می برید کسی شما را به شدت محدود کرده است .این فرد می تواند خانواده ، همسر ، رئیس و حتی شریک کاری شما باشد. حس می کنید که به هیچ وجه آزادی عمل ندارید و این فرد کاملا اعمال و رفتار شما را کنترل می کند. دیگر نمی توانید این وضع را تحمل کنید و به دنبال راه فرار هستید . در حال حاضر به هر دلیلی نمی توانید این کار را انجام دهید ولی تا زمانی که دوباره استقلال خود را به دست نیاورده اید به آرامش نخواهید رسید. در سریع ترین زمان ممکن و با بی رحمی تمام باید این فرد را از زندگیتان دور کنید. همچنین بخوانید : تعبیر خواب مار

تعبیر خواب پروانه

این خواب می تواند معانی بسیار زیادی داشته باشد که در اکثر موارد مثبت هستند. در ادامه این مطلب به برخی از خواب هایی که ممکن است در این مورد دیده شود اشاره خواهد شد ، لطفا با ما همراه باشید :

تعبیر خواب پروانه داخل مو

اگر در خواب ببینید که در داخل موهای شما پروانه وجود دارد می تواند به این معنی باشد که کسی این روزها به شما بسیار نزدیک شده است و سعی می کند همیشه در کنار شما باشد ولی شما حس می کنید که او از این کار منظور خوبی ندارد و می خواهد برای شما مشکل ایجاد کند .احساس خوبی نسبت به او ندارید و فکر می کنید که وجود او در نهایت به ضرر شما تمام خواهد شد. همچنین بخوانید : تعبیر خواب مو

اگر ببینید که لباس شما را می خورد

اگر در خواب ببینید که پروانه لباس شما را می خورد می تواند به این معنی باشد که شما از اینکه ممکن است چیزی را از دست بدهید نگران هستید. این نگرانی می تواند بخاطر از دست دادن چیزی با ارزش باشد و یا حتی می تواند به معنی از دست دادن کسی باشد که او را بسیار دوست دارید. در برخی از موارد این خواب می تواند نشانه این باشد که به شما خیانت جنسی شده است . همچنین بخوانید : تعبیر خواب خیانت

تعبیر خواب کشتن پروانه

اگر در خواب ببینید که پروانه ای را کشتید می تواند به این معنی باشد که این روزها بسیار نگران و مضطرب هستید. منتظر به نتیجه رسیدن چیزی هستید ولی نگرانید که این اتفاق نیافتد. شما مدت ها منتظر این روز بودید و حالا استرس دارید که اگر این اتفاق خوب برایتان نیافتد ، چه کاری می توانید انجام دهید. حس می کنید که در چند قدمی رسیدن به یک هدف خوب هستید ولی نگرانید که در لحظات آخر ، مشکلی غیر منتظره پیش بیاید. همچنین بخوانید : تعبیر خواب کشتن

تعبیر خواب پروانه خیلی بزرگ

اگر در خواب پروانه خیلی بزرگ ببینید می تواند به این معنی باشد که برای انجام یک کار بزرگ و یا برای رسیدن به یک هدف خوب و خیلی بزرگ دچار تردید شده اید. حس می کنید که مسیر درستی را انتخاب نکرده اید و رسیدن به این هدف ، خارج از توان شماست .

تعبیر خواب پروانه های زیاد

دیدن پروانه های زیاد می تواند به این معنی باشد که شما آنقدر خودتان را درگیر مشکلات و مسائل دیگران کرده اید که تقریبا خواسته ها و آرزوهای خودتان را فراموش کرده اید.

تعبیر خواب خوردن پروانه - پروانه در دهان

اگر در خواب ببینید که در دهان شما پروانه وجود دارد می تواند به این معنی باشد که موضوعی را به شدت انکار می کنید ولی خودتان هم می دانید که درست است .احتمالا نقطه ضعفی از خودتان نشان داده اید که دیگران در حال سوءاستفاده کرده از آن هستند ولی نمی خواهید این واقعیت را قبول کرده و این نقطه ضعف را رفع کنید.

تعبیر خواب پروانه سیاه

اگر در خواب یک پروانه سیاه رنگ ببینید می تواند به معنی این باشد که فردی که به شما بسیار نزدیک بود و برایتان عزیز بود را فراموش کرده اید .او کاری با شما کرده است که هیچ وقت انتظارش را نداشتید و به همین خاطر از او به شدت رنجیده اید و او را در قلبتان کشته اید. سعی می کنید او را از ذهنتان پاک کنید ولی هنوز موفق به این کار نشده اید. دوستان دارید از شر افکار و خاطرات مربوط به او خلاص شوید تا به آرامش روحی برسید. همچنین بخوانید : تعبیر خواب عنکبوت

اگر تعداد زیادی پروانه به شما حمله کنند

اگر در خواب ببینید که تعداد زیادی پروانه به شما حمله می کنند می تواند به این معنی باشد که در حال حاضر دچار مشکلات روحی هستید و نمی توانید احساساتتان را کنترل کنید. حس می کنید که افکار و احساسات منفی مدام به شما حمله می کنند و راه فراری از دست آنها ندارید . کمی احساس ناامیدی و افسردگی می کنید.

تعبیر خواب پروانه سفید

این خواب می تواند به این معنی باشد که مشکلی احساسی برایتان پیش آمده است و شما سعی می کنید از این مشکل مدام فرار کرده و با واقعیت روبرو نشوید. ولی در نهایت هیچ چاره ای ندارید جز اینکه با این مشکل روبرو شده و آن را حل کنید. برای مثال ممکن است به شما خیانت شده است و شما به هر طریقی می خواهید خودتان را قانع کنید که این اتفاق نیافتاده است. اگر در خواب ببینید که پروانه سفید را کشتید می تواند به این معنی باشد که از روی احساسات کاری انجام داده اید که به کسی آسیب وارد شده است و حالا از این رفتارتان پشیمان هستید.

تعبیر خواب پروانه قهوه ای

اگر در خواب پروانه قهوه ببینید می تواند به معنی این باشد که زندگی بسیار یکنواخت و خسته کننده ای دارید.زندگی شما هیچ هیجانی ندارد و کاملا کسل کننده است .از این اوضاع خسته شده اید و به فکر تغییر هستید. اگر پروانه قهوه ای را در اتاق خوابتان ببینید می تواند به معنی این باشد که از بابت جنسی احساس رضایت نمی کنید.
نظرات: 0 مشاهده