خرید نهال – بزرگترین تولید کننده نهال در غرب کشور

()
خرید نهال - بزرگترین تولید کننده نهال در غرب کشور
خرید نهال – بزرگترین تولید کننده نهال در غرب کشور

نهالستان آوا نهال ( ارومیه، میاندوآب) بزرگترین تولید کننده نهال در غرب کشور با همکاری و ناظرین و کادر مجرب جهاد کشاورزی استان آذربایجان غربیاست. این نهالستان با بیش از سه دهه در زمینه نهال کاری – نهال فروشی – خرید نهال – فروش نهال و احداث باغات مدرن اقتصادی میوه فعالیت دارد. این شرکت سالیانه ۵ هکتار نهالستان از انواع نهال پیوندی و غیر پیوندی گردو زیر کشت دارد.که سالیانه حدود 300 هزار اصله نهال شناسنامه دار و مجوزدار تولید می کند و به داخل و خارج از کشور صادر می کنند.

نهالستان آوا بزرگترین تولید کننده بذر و نهال در غرب کشور بزرگترین توزیع کننده نهال اختصاصی آذربایجان از قبیل 23 رقم نهال هلو، 180رقم نهال سیب، 12رقم نهال گردو ، 20 رقم نهال انگور، 7 نوع نهال پسته و 4 رقم نهال فندق و 19 رقم خرید نهال بادام و انواع نهال های مثمر و غیر مثمر دیگر برای احداث باغات و فضای سبز می باشد. همه نهال های آوا نهال از جمله گردو با استاندارد و با بالاترین کیفیت و از ارقام اصلاح شده تجاری بوده و منشا ان غالبا موسسه تحقیقات اصلاح و تهیه نهال و بذر و زیر نظر کارشناسان و محققین مجرب باغبانی و عاری از هرگونه افات و بیماریها و دارای گواهی بهداشت و شناسنامه تولید از جهاد کشاورزی تولید گردیده است.

خدمات مشاوره رایگان در احداث و نگهداری باغات و مشارکت در طرح های بزرگ و کوچک باغ و جنگل در داخل و خارج از کشور از فعالیت های جانبی این شرکت میباشد. برای خرید نهال ها میتوانید با شماره های شرکت تماس بگیرید

تلفن تماس با کارشناسان فروش : 09143417078

تلفن تماس با کارشناسان فروش : 09146517078

نهالستان آوا نهال ( ارومیه، میاندوآب)
نهالستان آوا نهال ( ارومیه، میاندوآب)

این مطلب برای شما مفید بود ؟

ستاره سمت چپ بیشترین امتیاز است.لطفا به نویسنده این مطلب ستاره بدید.

میانگین آراء / 5. تعداد:

اولین نفری باشید که به این نویسنده امتیاز میده 🙂

خیلی متاسفم که مطلب رو دوست نداشتی

برای ارتقاء مطلب کمکم میکنی ؟

لطفا دلیل اینکه مطلب رو دوست نداشتی بهم بگو

نظر یا سوال شما در این مورد چیه ؟

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود و محرمانه است.در صورتیکه ایمیل معتبر و بدون www وارد کنید دیگران میتوانند به شما پاسخ دهند و این پاسخ برای شما ایمیل خواهد شد.