آرامش را به کودک خود هدیه دهید

()

برای پدر و مادرها، ​​شنیدن صدای سرفه فرزندشان می‌تواند نگران‌کننده و ناراحت‌کننده باشد، به‌ویژه در این روزها که همگی نگران بیماری کووید-۱۹ هستند؛ اما سرفه کودکان یکی از رایج‌ترین علائم بیماری در کودکان است.

آرامش را به کودک خود هدیه دهید
آرامش را به کودک خود هدیه دهید

سرفه درواقع نوعی واکنش دفاعی بدن کودک به مواد محرک تنفسی مثل گردوغبار، میکروب‌ها یا آلودگی هوا و همچنین راه دفع ترشحات هنگام بیماری است. سرفه‌ای که ادامه پیدا نکند، طبیعی و عادی است اما سرفه‌های ادامه‌دار نیازمند پیگیری و مراقبت پزشکی هستند.

با توجه به توان بدنی کودکان نوع درگیری بیماری و درمان آنها با بزرگسالان متفاوت است. به شکل کلی درمان‌های گیاهی عوارض بسیار کمتری از درمان‌های شیمیایی دارد، استقبال از این درمان‌ها روز به روز درحال افزایش است. مکانیسم پاک‌سازی طبیعی راه‌های هوایی در بدن انسان، بسیار حساس است. چنانچه میکروب یا مواد آزار دهنده وارد راه‌های هوایی شود، می‌تواند موجب التهاب در دستگاه تنفسی شود. این التهاب منجر به‌افزایش تشکیل خلط در مسیر تنفسی شده و مژه‌ها قادر نخواهند بود، این مقادیر اضافی خلط را به‌طور کامل از راه‌های هوایی بردارند و باعث ایجاد سرفه می‌شود.

به‌علاوه چسبیدن ترشحات در دستگاه تنفس بستری مناسب برای تولید مثل میکروب‌های مضر ایجاد می‌کند. اسانس آویشن نه تنها اکسپکتورانت (خلط آور) و ضد سرفه گیاهی قوی است، بلکه نقش آنتی‌بیوتیکی نیز دارد. عصاره برگ عشقه هم به‌عنوان یک اکسپکتورانت در بیماران مبتلا به بیماری‌های تنفسی توام با سرفه‌های خلط‌دار  تایید شده و دارای اثرات رقیق‌کننده خلط و گشاد کننده راه‌های هوایی است.

طی تحقیقات صورت گرفته، کودکان مبتلا به آسم خفیف کنترل نشده، علی‌رغم درمان منظم با داروهای استنشاقی، از اضافه کردن عصاره عشقه به درمان‌های رایج، سود زیادی می‌برند.

داروسازی باریج اسانس با توجه به نقش خود در تامین سلامت عموم جامعه ایرانی از مواد اولیه با کیفیت آویشن و برگ عشقه محصولی با کیفیت با استانداردهای جهانی با نام کاف استاپ تولید کرده است که به شما کمک می‌کند تا با استفاده از این محصول زندگی با کیفیت‌تر و سلامتی را تجربه کنید.

این محصول را می‌توانید از این لینک خریداری کنید.

 

این مطلب برای شما مفید بود ؟

ستاره سمت چپ بیشترین امتیاز است.لطفا به نویسنده این مطلب ستاره بدید.

میانگین آراء / 5. تعداد:

اولین نفری باشید که به این نویسنده امتیاز میده 🙂

خیلی متاسفم که مطلب رو دوست نداشتی

برای ارتقاء مطلب کمکم میکنی ؟

لطفا دلیل اینکه مطلب رو دوست نداشتی بهم بگو

شاید دوست داشته باشید
نظر ارسالی شما بعد از تایید مدیریت قابل نمایش خواهد بود نکته : این بخش مربوط به نظرات در مورد (آرامش را به کودک خود هدیه دهید) می باشد !!! لطفا فقط در همین مورد نظر ارسال فرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.