تعبیر خواب مادر – بیش از 38 معنی مختلف و متفاوت

()

پدر و مادر معمولا مهترین افراد زندگی هر شخصی هستند و دیدن خواب پدر و مادر بسیار رایج است . در برخی از موارد این خواب های می توانند بسیار ناراحت کننده و حتی غیر قابل تحمل باشند .مثل زمانی که کسی خواب مرگ مادر و یا پدر خود را می بیند که واقعا ناراحت کننده و عذاب آور است .

دیدن خواب والدین معمولا معنی خاصی ندارد و در بسیاری از موارد به دلیل مسائل روزانه و یا نگرانی های ما در مورد آنهاست ولی در برخی از موارد ممکن است این خواب ها نوعی پیام از ناخودآگاه ما باشند. در این مطلب به برخی از معانی مربوط به خواب مادر اشاره خواهد شد. در مورد دیدن خواب پدر می توانید مطلب «تعبیر خواب پدر» را مطالعه نمایید.

تعبیر خواب مادر فوت شده در خواب /مادر در بیمارستان / ابن سیرین / lادر مریض /  مادر معشوق تعبیر خواب مادر دوست پسر
تعبیر خواب مادر

تعبیر خواب مادر

این خواب می تواند معانی متفاوت و مختلفی داشته باشد به همین دلیل توصیه می شود تا جایی که می توانید جزئیات بیشتری از خواب خود را به یاد بیاورید. در حالت کلی دیدن مادر خواب می تواند نمادی از قدرت تصمیم گیری شما در مسائل مهم زندگی باشد. این خواب می تواند نشان دهنده این باشد که شما در یک مورد مهم دچار مشکل شده اید و ممکن است به کمک کسی نیاز داشته باشید.

در برخی از موارد اگر در خواب مادر با شما صحبت می کند می تواند نشان دهنده احساسات درونی و حرفهای ناگفته خود شما باشد.

توجه داشته باشید که اگر کسی به تازگی مادر خود را از دست داده باشد ، تا مدت های بسیار طولانی ممکن است خواب او را در حالت های مختلف ببیند و این خواب به هیچ عنوان تعبیر خاصی ندارد و فقط تلاش ذهن برای تحمل درد و ناراحتی ناشی از مرگ مادر است .

تعبیر خواب غذا خوردن با مادر

اگر در خواب ببینید که در حال خوردن غذا و یا هر چیزی با مادر خود هستید معمولا نشانه خوبی نیست . شما زمانی که به تنهایی در مورد موضوعات مهم تصمیم گیری می کنید معمولا دچار اشتباه شده و به دردسر می افتید . برای تصمیم گیری های مهم ، استقلال عمل ندارید و همیشه نیاز دارید که کسی در این مورد به شما کمک کند.

باید قبل از انجام هر کاری بیشتر فکر کنید و از تصمیم گیری های عجولانه خودداری کنید. بهتر است در مسائل مهم ، با افرادی که در مورد آن مسئله تحربه و اطلاعات کافی دارند مشورت کنید.

تعبیر خواب خانه مادری

اگر در خواب ببینید که در خانه مادر هستید و او از شما ناراحت است به این معنی است که کارها و تصمیم گیری های اشتباهی انجام داده اید و از آنها درس گرفته اید و اعتقاد دارید که اگر دوباره به عقب برگردید به هیچ عنوان آن اشتباهات را تکرار نخواهید کرد.

تعبیر خواب مادر فوت شده مریض /مرگ مادر زند/مردن مادر امام صادق / خبر مرگ مادر / خواب سرطان گرفتن مادر / گریه برای مرگ مادر /شهید شدن مادر
تعبیر خواب مادر

اگر مادر در حال نصیحت کردن شماست

اگر در خواب ببینید که در حال صحبت کردن با مادرتان هستید و او در حال نصیحت کردن شماست به این معنی است که در یک دوراهی بزرگ گرفتار شده اید و نمی توانید تصمیم درستی بگیرید و احساس می کنید که کسی باید در این مورد به شما کمک کرده و شما را راهنمایی کند.

 اگر مادر در خواب عصبانی باشد

اگر در خواب ببینید که در حال دعوا کردن با مادرتان هستید و یا او از دست شما عصبانی شده است به این معنی است که اشتباهات بسیار زیادی انجام داده اید و احساس ناامیدی و افسردگی می کنید. شما احساس می کنید نمی توانید هیچ کاری را به درستی انجام دهید و یا شانس ندارید و هیچ کدام از کارهایی که انجام می دهید ، نتیجه خوبی ندارند.

مقصر بودن مادر

اگر در خواب ببینید که اتفاقی افتاده است و شما مادرتان را در مورد آن اتفاق مقصر می دانید می تواند به این معنی باشد که شما اشتباهات زیادی انجام می دهید ولی هیچ وقت مسئولیت اشتباهات خودتان را به عهده نمی گیرید و همیشه به دنبال مقصر می گردید .

این رفتار شما باعث شده است که از اشتباهاتتان درس نگیرید و یک اشتباه خاص را چندین بار تکرار کنید.


تعبیر خواب خوشحالی مادر

اگر در خواب خوشحال بودن مادر را ببینید و او در حال خندیدن باشد و احساس کنید که از شما راضی است معمولا به این معنی است که تلاش های شما برای پیشرفت در زندگی و رسیدن به یک هدف خاص ، بخوبی نتیجه داده است و شما از این بابت بسیار راضی و خوشحال هستید.

تعبیر خواب کشتن مادر

اگر در خواب ببینید که مادرتان را کشتید معمولا معنی خوبی ندارد. شما اشتباهات بسیار بزرگی انجام داده اید که احساس می کنید دیگر راهی برای جبران آن اشتباهات وجود ندارد و پشیمانی فعلی شما هیچ سودی نخواهد داشت .احساس می کنید که تمام پل های پشت سر خودتان را خراب کرده اید.

تعبیر خواب باردار بودن مادر

اگر در خواب ببینید که مادرتان باردار شده است معمولا نشانه خوبی است . شما تصمیمات خوبی گرفته اید و تلاش های شما برای رسیدن به یک هدف خاص ، در حال نتیجه دادن است . این نتیجه به احتمال زیاد بسیار خوب خواهد بود.

رانندگی کردن مادر

اگر در خواب ببینید که سوار ماشینی هستید و مادرتان در حال رانندگی کردن است معمولا می تواند به این معنی باشد که احساس می کنید کسی یا کسانی اختیار زندگی شما را در دست گرفته اند و آزادی های شما را محدود کرده اند . شما احساس می کنید که این افراد جلوی پیشرفت شما را گرفته اند و نمی توانید تصمیمات درستی در زندگی بگیرید.

ادامه این راه می تواند روحیه شما را نابود کرده و باعث عقب افتادن برنامه های مهم زندگی فردی شما شود. هر چه زودتر باید این افراد را با بی رحمی تمام از زندگیتان بیرون کنید. به احتمال زیاد این افراد ، از نزدیکان و عزیزان شما هستند.

تعبیر خواب مهمان بودن مادر

اگر در خواب ببینید که مادرتان به عنوان مهمان به خانه شما آمده است معمولا نشانه خوبی است . شما از تصمیماتی که گرفته اید راضی هستید و تلاش های شما نتیجه خوبی داشته اند و دوست دارید عزیزانتان نیز از این موفقیت ها مطلع شده و در خوشحالی شما شریک باشند.

تعبیر خواب گریه کردن در آغوش مادر
تعبیر خواب گریه کردن در آغوش مادر

دعوا کردن با مادر در خواب

اگر در خواب ببینید که در حال دعوا کردن با مادرتان هستید معمولا تعبیر خوبی ندارد.شما در حال حاضر مشکلات زیادی دارید و یکی از سخت ترین دوران  زندگتان را سپری می کنید.مشکلات زیادی برای شما به وجود آمده است و شما احساس می کنید که باعث و بانی این مشکلات خود شما هستید و تصمیمات اشتباهی که گرفته اید باعث افتادن شما در این دردسر بزرگ شده اند.

تعبیر خواب گریه کردن مادر

اگر در خواب ببینید که مادرتان ناراحت و یا عصبانی است و گریه می کند باز هم نشانه خوبی نیست . شما احساس می کنید بیمار هستید و سلامتی شما در خطر افتاده است . دچار خستگی و بیحوصلگی شدید شده اید و انرژی لازم برای انجام کارهای روزمره را ندارید.

این احساس می تواند به دلیل وجود مشکلات و ناراحتی هایی باشد که مدت های طولانی با شما همراه بوده است و به نوعی می توان گفت که صبر شما در حال تمام شدن است .

تعبیر خواب گریه کردن در آغوش مادر

اگر در خواب ببینید که بسیار ناراحت هستید و در آغوش مادرتان گریه می کنید نشانه وجود احساس ناامنی و ترس در شماست . شما از بابت آینده خودتان بسیار نگران هستید و احساس ناامنی می کنید و دوست دارید کسی به شما در این مورد کمک کند. احساس می کنید که به حمایت مادی و یا حتی معنوی کسی بسیار نیاز دارید.


تعبیر خواب مرگ مادر

این خواب در اکثر اوقات نشانه این است که شما بیش از حد نگران سلامتی مادرتان هستید و اکثر اوقات به این موضوع فکر می کنید که اگر روزی مادرتان را از دست بدهید ، آیا تحمل این ناراحتی را خواهید داشت یا خیر .

همچنین اگر به تازگی مادرتان را از دست داده باشید ، تا مدت های بسیار طولانی دیدن این خواب طبیعی است و معنی خاصی ندارد.

در برخی از موارد دیدن این خواب می تواند به این معنی باشد که شما احساس پوچی می کنید و حس می کنید که دیگر هیچ انگیزه ای برای ادامه راه ندارید و کاملا بی هدف هستید. به احتمال زیادی احساس ناامیدی و یا حتی افسردگی می کنید.

بوسیدن مادر در خواب

اگر در خواب ببینید که مادرتان را می بوسید معمولا نشانه خوبی است .شما احساس رضایت درونی دارید و از کارهایی که انجام داده اید ، نتیجه خوبی دریافت کرده اید و حس می کنید تلاش های شما بی نتیجه و بیهوده نبوده است .

گم کردن مادر در خواب

اگر در خواب ببینید که مادرتان را گم کرده اید به این معنی است که نگران سلامت مادرتان هستید و حس می کنید که او دچار بیماری شده است. بهتر است برای اینکه خیالتان آسوده شود ، سلامت مادرتان را بیشتر مورد بررسی قرار دهید.

دیدن مادر در بستر مرگ

اگر در خواب ببینید که مادرتان در حال فوت کردن است می تواند به این معنی باشد که در یک مورد بسیار مهم و خاص به آخر خط رسیده اید . برای مثال ممکن است زندگی زناشویی و یا عشقی شما دچار مشکل شده است و احساس می کنید که هیچ راهی بجز جدایی ندارید.

شنیدن صدای مادر در خواب

اگر در خواب ببینید که صدای مادرتان را می شنوید ولی او را نمی بینید می تواند به این معنی باشد که احساس می کنید در یک مورد مهم ، تصمیم درستی نگرفته اید و دوست دارید قبل از اینکه به دردسر بیافتید ، از میانه راه ، به عقب برگردید.

معنی های قدیمی در مورد این خواب

نظر ابن سیرین در مورد خواب مادر

 •  دیدن مادر در خواب می تواند نشانه افزایش طول عمر باشد.
 • این خواب نشانه پر برکت بودن زندگی ست .
نظر امام صادق در مورد خواب مادر

دیدن مریضی مادر در خواب نشانه کم شدن روزی اهل خانه است . این خواب می تواند نشانه رنج و غم باشد. نگهداری کردن و رسیدن به مادر مریض می تواند نشانه فرزند خوب ، مال و کامروایی باشد.

دانیال نبی در این مورد می گوید :

ناراحت بودن مادر در خواب به معنی پیشرفت در کارها و رسیدن به اهداف است .

ابراهیم کرمانی در این مورد می گوید

تعبیر خواب فوت مادر ، رزق و روزی و افزایش برکت خانه است .

آنلی بیتون در این مورد می گوید :

اگر در خواب مادر خود را شاد و خوشحال ببینی به این معنی است که آینده خوبی در انتظار توست . اگر مادر را ناراحت و غمگین ببینی ، در کارها شکست خواهی خورد.

اگر بعد از مرگ مادر ، او را در خواب ببینید به این معنی است که باید بیشتر از گذشته به کارهای مهم خودت برسی و برای انجام آنها وقت بگذاری . در صورتی که مادرت را با لباس سیاه ببینی ، ناامید خواهی شد.

مطالب مرتبط :

تعبیر خواب دندان

تعبیر خواب نوزاد

تعبیر خواب مرده

تعبیر خواب اسب

این مطلب برای شما مفید بود ؟

ستاره سمت چپ بیشترین امتیاز است.لطفا به نویسنده این مطلب ستاره بدید.

میانگین آراء / 5. تعداد:

اولین نفری باشید که به این نویسنده امتیاز میده 🙂

خیلی متاسفم که مطلب رو دوست نداشتی

برای ارتقاء مطلب کمکم میکنی ؟

لطفا دلیل اینکه مطلب رو دوست نداشتی بهم بگو

شاید دوست داشته باشید
نظر ارسالی شما بعد از تایید مدیریت قابل نمایش خواهد بود نکته : این بخش مربوط به نظرات در مورد (تعبیر خواب مادر – بیش از 38 معنی مختلف و متفاوت) می باشد !!! لطفا فقط در همین مورد نظر ارسال فرمایید

37 نظر

 1. سلام معنی جواب دیدم مادرم به من نگاه می کند توخانه ولی چیزی نمی گوید یعنی چه جواب دهید😔😭

 2. سلام معنی جواب دیدم مادرم به من نگاه می کند توخانه ولی چیزی نمی گوید یعنی چه جواب دهید

 3. .سلام وقت بخیر، خواب دیدم خانمی خودش رو مادر من معرفی کرد و من اون خانم رو باور داشتم در حالی که مامانم هم توی اون خواب بودن، ممنون میشم اگر تعبیرش رو بفرمایید

 4. سلام وقت بخیرپدرومادر من هردو فوت کردن من خواب دیدم که یک گوسفند سفید پیداکردم وبه خانه می بردم دیدم که مادرم پشت سرمن میامدخانه که رسیدم دیدم دیگه نیست داخل خانه که رفتم دیدم پدرم خانه سرجای خودش خوابیده بودوباخواهر کوچکم حرف میزدممنون میشم تعبیرشو بگین

 5. با درود خواب دیدم که مادرم که فوت شده را بغل کردم مثل یه بچه و راه میروم بهم نگاه می کند مرسی از شما

 6. خواب دیدم مادرم داشت حرف میزد با عموم ومادرم هی به عموم لمس میکرد مادرم وقتی داشت حرف میزد میخندید😶تعبیر لطفا

 7. سلام من خواب دیده بودم که مادرم مرده بوده بود و ازم می خواست که ببخشمش و حلالش کنم ولی من نکردم اون همینجوری گریه می کرد تعبیرش چیه ؟

 8. سلام وقت بخیر لطفاااا جواب بدید
  خواب دیدم چندین نفر اومدن خونمون و داشتند درباره خواب خودشون تعریف میکردن و میگفتن که مامانم آخرت خوبی داره و تو این دنیا چیکار کرده که ما همچین خوابی دیدیم
  مادرم زنده است و اقواممون این حرف هارو می‌زدند
  میشههه لطفا تعبیرش بگید؟

 9. باسلام من حدود چهار ماه که مادرمو از دست دادم خواب دیدم که مادرم خونه ی من بود دو نفر به زور میخاستن ببرنش من اجازه نمیدادم (خونه اپارتمانی)بالاخره درو به زور باز کردنو مادرم هم خودش حاضر شد وبا چشمانی اشک بار رفت میخستم تعبیرشو بدونم ممنونم

 10. سلام من خواب دیدم که تا به حال به من دروغ گفتن که مادرم اینه.بعد تو خواب به خودم میگم پس برای همینه که مادرم اینقدر بی تفاوته نسبت به من و از بچگی منو ول کردو رفت.لطفا تعبیر شو برام بگید تشکر

 11. سلام. من امشب یک خواب خیلی عجیب دیدم. خواب دیدم که یگ نفر که نمیشناختمش یه من خبر رساند مادر من فوت شده. خیلی در خواب گریه کردم. و دوباره برگرشتم به خانه ی خودمان و دیدم مادرم زنده است و خوشحال نشسته. به او گفتم چه شده و چی شنیدم. مادرم گفت الکی میگویند و مادرم را بوسیدم.
  (مادر بنده در قید حیات هستند. و فقط این خواب من را نگران کرده. لطفا برایم تعبیرش کنید. ممنون ) لطفآ تعبیرش را برایم بگویید. ممنون.

  1. سلام مپ در خاب دیدم به مذدرم ناخون گیر میدم و اون من را نصیحت میکند و ناخونش را میشگیرد

 12. سلام یکی از اشناهامون خواب مادرمو دوشب پشت سرهم دیده که بهش میگفته برو به پسرم بگو تشت هارو ببره بده توروخدا تعبیرش کنید

 13. سلام من خواب دیدم که با مادرم که مرده رفتیم مغازه وب جای لباس خریدن بهش گفتم که من از این لباس زیر خوشم اومد.میخواستم برام بخره که باهاش صحبت میکردم خانم فروشنده پرید گفت که مادرته بهش گفته بله مادرمه بـ؏ـَد مادرم گفت ک نه مادرش نیستم من مردم و پدرشم منم فقط گریه میکردم و بهش میگفتم ن که تو مادرمی و هی دستاشو میبوسیدم که افرین مامانم اینطور نگو ناراحت میشم و هی بهش میگفتم که ن تو مادری و حتی فروشنده هم گریش گرفته بود

  1. سلام من مادرم تازه فوت کرده خواب دیدم که در سفر راه آخرت با پدر و مادرم هستم پدرم از میخواهد که کمک مادرم کنم چون او توانایی راه رفتن نداشت در را سفر به یک رود خانه رسیدیم و می بایست از آن رود خانه رد می شدیم مادرم با ترس وارد رود خانه شد وقتی به آب زدیم چندین حیوان در آب بود یکی فیل و یکی کرگدن سفید که با ما کاری نداشتند هنگام شنا در رود خانه آب رود کم شد و فیل با اجهاییش به کف رود زد و مهرهای زیادی از کف آب بیرون زد و به ما داد ولی ماهی گرفتم که مادرم به من گفت ماهی ها را بگیرم و هنگام خارج شدن از آب مادرم از کردگدن میترسید و من به او در داری میدادم که با ما کاری ندارد و از رود خانه بیرون زدیم و دوباره همراه پدر و مادرم همراه شدم
   سپاسگذارم اگر تعبیر خوابم به کمک کنید

   1. سلام وقتتون بخیر ببخشید من دو مرتبه پشت سر هم خواب دیدم ک مادرم و از دست دادم و مادرم بعد از مرگش میاد ب خوابم و من مدام باهاش درد و دل می کنم و زار میزنم اونم نم نم اشک میریزه و جوابم رو میده،در ضمن مادرم در قید حیات هستن،تعبیرش چی میتونه باشه،مچکر

 14. سلام من خواب مبدیدم مادرم صورتی چروک دار دارد و این صورت را من فقط میبینم و دیگران صورتی درست مثل همیشه اش را می‌بینند آیا معنیش خاص است

 15. سلام من خواب دیدم مادرم صورتی چروک دار دارد و فقط این صورت را من میدیدم و وقتی بقیه می‌دیدند این صورت نبود آیا معنی خاصی دارد؟

 16. سلام وقتتون بخیر،من صبح خواب دیدم مادم که دو سال پیش فوت شدن اومده به من میگه تو زمینی از پدرش بهش ارث رسیده بود و قبل از مرگش با داییم سر اون زمین اختلاف داشتن بهم گفت تو اون زمین گندم گاشته بودم رفتم دیدم یه نفر رفته یکمی از گندمهارو چیده من ازش پرسیدم از کجا فهمیدی گفت یه تاکسی کرفتم و با اون رفتم سر زمین دیدم یکمی ازگندم هارو چیدن میخواستم ببینم تعبیرش چیه

 17. مادرم سالها پیش فوت شده در خواب دیدم در خانه همسایه هستم با صدای مادرم برگشتم که مرا دعوا میکرد اما سر نداشت بعد از رفتن مادرم همسایه سکه هایی در کف دست من قرار داد وگفت منظور مادرت این است تا اینها رو خرج کنی

 18. سلام خسته نباشید من مادرم زندست خواب مادرم رو دیدم من مواده مخدر میکشیدم در اخر مادرم بهم یک لیوان نوشابه داد دیدم درون لیوان تعدادی قرص ریخته تا من رو بکشه عصبانی شدم و باهاش دعوا کردم از اون روز بعد از اون خواب حس خوبی بهش ندارم

 19. سلام من خواب دیدم که پدرم با ماشین میاد و میگه مادرت حالش بده این تعبیرش چی میتونه باشه البته بگم شبی هم که خوابیدم خیلی نگران بودم.

 20. من خواب دیدم مامانم چیزی میخواست من با قرقر رفتم آوردم بعد پسرعمه بابام اومد خونمون منم بال نافی داشتم مادرم به چشمان باعصبانیت نگاه میکنه میشه بگید تعبیرش چیه

 21. سلام من خواب دیدم مادر مریض وناتوانم رو کول کردم وبه این واون ور میبرم. هرجا میخواستن برن من

 22. سلام من خواب دیدم مادرم که به رحمت خدا رفته در خانه پدریم نشسته بودیم بعد دراز کشیدمن روش پتو کشیدم بعدش تو آشپزخونه دیدم با خواهرمو دادشمو مامانم ایستادیم مامانم گوجه میخوره و باهام از عشقم که خیلی برای هم دلتنگ میشیم حرف میزد

 23. سلام خسته نباشید. من دیشب خواب دیدم انگار توی اتاق پسری هستم که دوستش دارم نمیدونم فک کم حالم بد شده بود یا خواب بود وقتی امدم بیرون هم برادرشو دیدم هم مامانشو ولی انگار مامانش از من خوشش نمیومد ولی برادرش تا میشد و میتونست بم احترام میزار و اینکه درست یادم نیست ولی انگار من به دوست پسرم گفتم ک مامانش ازم خوشس نمیاد اما پسره براش اصلا مهم نبود
  میشه بگیده تعبیرش چیه؟

 24. سلام خواب دیدم ابروهام پر شده پیوسته همش به مادرم میگویم برم ابروهام را مرتب کنم ،خیلی پر وزیبا شده بودند خوشم آمده بود،اما دیدم با مادرم به خانه های خود میرویم،خیلی عجله داشتیم ومادرم استرس داشت که زودتر به منزل برسیم ولی انگار پول کافی برای تاکسی نداشت،پیاده میرفتیم با عجله،که تقریبا دو خیابان مانده به منزل هایمان به مادرم گفتم بیا تاکسی بگیریم ،انگار مادرم کرایه نداشت،اما من داشتم وتاکسی گرفتیم وهر کدام به منزل خودمان رفتیم.تعبیرش چیست ؟

 25. با سلام من خواب دیدم دارم میرم پیش مادرم از راه‌های سخت زیادی گذشتم وخارش تو یک آپارتمان بالای یک کوه مادرمون تو یک خانه آپارتمانی پیدا کردم تو خواب از پدرم دو شده بود وجدان گی می‌کرد هر کاری کردم شماره تماسشون نمی‌داد بهم میگفت میدی دیگران یا پدرت زن دایی من اونجا بود البته من به صورت قهر آمدم بیرون که شمارشو ندادم دنبالم ویک جعبه آورد گفت شمارشو میده که باز یادش رفت بده زن داییم گفت آمده اشتیتون بده با پدرم مادرم قبول نکرد برگشت دختر کوچیکم هم که آمده بود پیش مادرم اونم آمده بود بیرون گفتم چرا نموندی گفت قرار دارم ولی زن داداشم مونده بود پیشش لطفا تعبیر این خواب چیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آرتان طب بزرگترین داروخانه مجازی ایران با امکان تحویل دارو درب منزل در تهران و تمامی شهرهای ایران

برای اطلاع از قیمت سمعک و یا خرید سمعک گوش بصورت اقساطی می توانید با کلینیک شنوایی تهران صفیر تماس بگیرید

 

خرید بلیط هواپیما , تور مسافرتی و رزرو هتل با الی گشت

 

موبوگیفت سامانه متفاوت خرید گیفت کارت به صورت آنلاین با تحویل سریع است.

 

بلیط اتوبوس سفرهای خود را از سایت جامع پایانه ها به صورت اینترنتی بخرید.

 

رزرو سواری دربستی با چند کلیک ساده از سایت بازارگاه

 

ما از روش بالا برای معرفی سایت شما استفاده می کنیم.برای اطلاعات بیشتر با شماره 09144029928 تماس بگیرید.