تعبیر خواب پدر بزرگ – مردن ، زنده شدن ، خانه پدربزرگ و …

4.2
(40)

دیدن پدربزرگ و مادربزرگ در خواب بسیار رایج است چرا که اکثر انسان ها خاطراتی از پدربزرگ و مادربزرگ خود در کودکی دارند.این خاطرات می تواند شیرین و یا تلخ باشد ولی هر چیزی که هست معمولا ما همیشه به یاد پدربزرگ و مادربزرگمان هستیم و همین موضوع باعث می شود که گاهی خواب انها را ببینیم .

در مورد این خواب بسیار مهم است که جزئیات بیشتری از رویا را به یاد بیاورید و مخصوصا حالات او مانند ناراحت بودن و یا خوشحال بودن و حرف هایی که به شما می زند می تواند در مورد تعبیر این خواب بسیار کمک کننده باشد.

تعبیر خواب پدر بزرگ - مردن ، زنده شدن ، خانه پدربزرگ و ...
تعبیر خواب پدر بزرگ – مردن ، زنده شدن ، خانه پدربزرگ و …

اعتقاد بسیاری از روانشناسان و تعبیر کننده های خواب بر این است که معمولا با تغییر فصل ، دیدن خواب مرده ها وکسانی که از دست داده ایم بسیار رایج است و این خواب ها در اکثر اوقات معنی خاصی ندارد.

همچنین اینکه آیا پدربزرگ شما در واقعیت زنده است و یا مرده است نیز می تواند معنی خوابتان را تحت تاثیر قرار دهد.

تعبیر خواب پدربزرگ

اگر در واقعیت پدر بزرگ شما زنده است و او را در خواب ببینید معمولا به این معنی است که دلتان برای او تنگ شده است و بهتر است به دیدن او بروید. به احتمال زیاد او نیز در فکر شماست و دوست دارد هر چه زودتر شما را ملاقات کند.

تعبیر خواب پدربزرگ مرده

بسیاری از تعبیر کننده ها اعتقاد دارند که در زمان تغییر فصول مانند گذر از تابستان به پاییز ، دیدن خواب مرده بسیار رایج است و معنی خاصی ندارد.اگر در خواب ببینید که پدر بزرگ شما فوت کرد ، هیچ نگران نباشید . این خواب به هیچ عنوان به مرگ او ارتباطی ندارد.

شما آماده هستید که تغییر بسیار بزرگی در زندگیتان انجام دهید.شما یک مرحله جدید از زندگی را آغاز کرده اید و در حال فراموش کردن چیزی و یا کسی هستید که او را بسیار دوست دارید.

برای مثال ممکن است در حال جدا شدن از عشقتان هستید و یا آماده طلاق هستید. با وجود اینکه ترک کردن شریک زندگی و عشقتان برای شما بسیار سخت و دردآور است ولی به این نتیجه رسیده اید که ادامه این راه می تواند برای شما مضر باشد.

معنی دیگری که برای این خواب ذکر می شود این است که شما در حال تلاش برای کنار گذاشتن عادات بد خود هستید .ممکن است در حال ترک سیگار و یا هر نوع اعتیاد دیگری باشید.

توجه داشته باشید که اکثر اوقات دیدن مرگ کسی در خواب نماد بلوغ فکری و تمایل به تغییرات بزرگ و پیشرفت کردن است . شما به رشد فکری و ذهنی رسیده اید و می دانید که برای بهتر کردن زندگی ، گاهی مجبور هستید چیزی هایی که دوستشان دارید را از دست بدهید.

اگر در خواب ببینید که پدربزرگ شما (که در واقعیت مرده است) زنده شده است و خوشحال است به این معنی است که تغییراتی در زندگی انجام داده اید که نتیجه مثبت و خوبی برای شما داشته است .

تعبیر خواب گریه کرده پدربزرگ در خواب

اگر در خواب ببینید که پدربزرگ شما در حال گریه کردن است و ناراحت است به این معنی است که تصمیماتی در زندگی گرفته اید که درست نبوده اند و به دردسر افتاده اید .این خواب معمولا معنی خوبی ندارد و نشانه گرفتاری و مشکلاتی است که ناشی از کارهای نادرست شماست .

فرار کردن از دست پدربزرگ

اگر در خواب ببینید که پدربزرگ شما عصبانی است و به سمت شما حمله می کند و شما از او فرار می کنید به این معنی است که در حال انجام کاری هستید که برای شما خوب نیست و می تواند شما را به دردسر بیاندازد. دیگران و کسانی که شما را دوست دارند این مشکل را به شما گوش زد می کنند ولی شما به هر دلیلی سرتان را در برف فرو کرده اید و نمی خواهید حقیقت را قبول کنید.

ممکن است کسی را دوست دارید و برای رسیدن به او شدیدا تلاش می کنید ولی والدین و اطرافیان شما به شما توصیه می کنند که از این فرد دست بردارید و دوری کنید ولی به دلیل اینکه او را بسیار دوست دارید نمی توانید از او جدا شوید و به حرف اطرافیانتان توجهی نمی کنید.شما خودتان هم ته دلتان می دانید که انتخاب درستی نکرده اید و این انتخاب می تواند به ضرر شما باشد ولی نمی توانید به حرف عقلتان گوش دهید و احساسی رفتار می کنید.

زنده شدن پدربزرگ مرده

اگر در خواب ببینید که پدربزرگ شما که فوت کرده است ، دوباره زنده شده ، به این معنی است که حرف های ناگفته ای با پدربزرگتان دارید که دوست داشتید او زنده بود و می توانستید در این مورد با او درددل کنید. دلتان برای او تنگ شده است .

اگر او به تازگی از دنیا رفته است دیدن این خواب طبیعی است و معنی خاصی ندارد. مغز شما در حال تلاش است تا بتواند خودش را با این غم بزرگ سازگار کند.

معنی های قدیمی در این مورد

نظر ابن سیرین در مورد خواب پدربزرگ

اگر در خواب ببینی که پدربزرگت مرده است و برای او مراسم خاکسپاری انجام می دهی به این معنی است که عمر او طولانی خواهد شد.اگر در خواب ببینی که او را کشتی و به قتل رساندی به این معنی است که از راه راست دور شده ای .

تعبیر خواب هندی در این مورد

صحبت کردن با پدربزرگ مرده

اگر در خواب پدربزرگ فوت شده خودتان را ببینید که زنده شده است و در حال صحبت کردن با او هستید به این معنی است که شما تصمیم بزرگی در زندگی گرفته اید و قصد دارید این راه را تا پایان ادامه دهید.به احتمال زیاد راه درستی انتخاب کرده اید و به موفقیت و آسایش خواهید رسید.

دیدن قبر پدربزرگ در خواب

اگر در خواب ببینید که بر سر قبر پدربزرگتان رفته اید به این معنی است که مدت های زیادی است که مشکلات مالی دارید و بدهکار هستید و احتمالا راهی پیدا کرده اید که کمی به رفاه مالی برسید.

دیدن قبر پدربزرگ در خواب
دیدن قبر پدربزرگ در خواب

صحبت کردن با پدربزرگ

اگر در خواب ببینید که در حال حرف زدن با پدربزرگتان هستید به این معنی است که دچار مشکلاتی شده اید و به تنهایی قادر به حل کردن آن نیستید و دوست دارید که کسی شما را راهنمایی کرده و به شما در این راه کمک کند.

به احتمال زیاد مشکلات مالی دارید و یا در شغلتان دچار مشکل شده اید. ممکن است زمان پرداخت اقساط و بدهی های شما رسیده است ولی پولی ندارید.

خوشحال بودن پدربزرگ

اگر در خواب ببینید که پدربزرگتان به شما نگاه می کند و خوشحال است به این معنی است که از مسیری که انتخاب کرده اید رضایت دارید و حس می کنید که انتخاب های شما درست بوده است .خوشحال بودن پدربزرگ در خواب معمولا نماد رضایت داشتن از تصمیمات بزرگ است .

تعبیر خواب هدیه دادن پدربزرگ مرده به شما

اگر در خواب ببینید که پدربزرگ شما که در واقعیت فوت کرده است ، زنده است و هدیه ای به شما می دهد نشانه مال و پول است .احتمالا پولی به شما  رسیده است که انتظار آن را نداشتید و باعث کمتر شدن مشکلات مالی شما خواهد شد.

دیدن خانه پدربزرگ

اگر در خواب ببینید که به خانه پدربزرگ رفته اید به معنی پشیمانی شما از کارها و تصمیماتتان است . شما کاری کرده اید که به شدت از آن پشیمان هستید و حس می کنید اگر به گذشته بر می گشتید به هیچ عنوان دوباره آن کار را تکرار نمی کردید.

مطالب مرتبط :

تعبیر خواب دندان

تعبیر خواب اسب

تعبیر خواب بارداری

این مطلب برای شما مفید بود ؟

ستاره سمت راست بیشترین امتیاز است.لطفا به نویسنده این مطلب ستاره بدید.

میانگین آراء 4.2 / 5. تعداد: 40

اولین نفری باشید که به این نویسنده امتیاز میده 🙂

خیلی متاسفم که مطلب رو دوست نداشتی

برای ارتقاء مطلب کمکم میکنی ؟

لطفا دلیل اینکه مطلب رو دوست نداشتی بهم بگو

اشتراک در تاپیک
اطلاع رسانی از
guest
8 نظر
جدیدترین ها
قدیمی ترین ها بیشتری رای
Inline Feedbacks
نمایش همه کامت ها
زینبب
Guest
زینبب

من خواب پدربزرگ فوت شدام را دیدم که درخواب خیلی خوشحال بود وهش با بچه ها ونوه هایش شادی میکرد و بع من هم توجه خیلی زیاد میکرد و با من میرقصید
ولی مادربزرگم را اصلن تحویل نمیگرفت

علی5880
Guest
علی5880

خواب پدربزرگم که خیلی وقته فوت کرده دیدم که روی پایم فوت کرد و من خیلی گریه کردم انگار میخواست در مورد دختر کوچکش چیزی بگه اونو بهمون بسپاره ممنونم از برنامه خوبتون لطفاً راهنماییم کنید و تعبیر خوابم را بگویید ممنون ازتون

Last edited 1 ماه قبل by علی5880
علی .5860
Guest
علی .5860

سلام وقت بخیر ..من پدربزرگم خیلی سال پیش فوت کرده خواب دیدم خدابیامرز روی پای جان داد و مرد و من خیلی گریه و زاری کردم که از خواب بیدار شدم لطفاً تغییر این خواب من چی میشه راهنماییم کنید ممنون میشم

علی رضا
Guest
علی رضا

سلام من خواب دیدم برای پدر بزرگم که فوت شده می خواهم زن بگیرم خانمی هم که در نظر داشتم بسیار شیک پوش و زیبا بود ولی ندیدم که ازدواج کرد

ماهی
Guest
ماهی

سلام من خواب دیدم پدر بزرگم (پدر مادرم) که در واقعیت فوت شده در خواب من لحظات مرگش رو سپری میکرد و با اینکه من ندیدمش و در حیاط بودم فهمیدم که مرده و منو پسر دایی ام باهم گریه کردیم صبح که از خواب بیدار شدم چشمام خیس بود!!!!

حنیفه
Guest
حنیفه

سلام من خوابی پدر بزرگی مرده مو دیدم امده بود خانه مادرم من رفتم پیش پدر بزرگم بهش گفتم پدر بزرگ بیا بیبرمت سری زمین حالو هوات عوض بیشه پدر بزرگم گفت نه من نمیتونم راه بیرم

ناهید
Guest
ناهید
در جواب به   حنیفه

سلام من خواب دیدم پدر بزرگم اومده پایین خونمون پتو انداخته بالش گذاشته نشسته که اون پتو و بالش برای ما بود تعبیرش چیه. ممنون

m
Guest
m

سلام من خواب دیدم پدربزرگم مرده و وقتی من ررفتم سرخاکش یهویی زنده شد نشست و صحبت کرد
تعبیری داره؟؟

8
0
در مورد این موضوع کامنت بزار :)x
()
x