تعبیر خواب کیف – 34 معنی مختلف و متفاوت

()

دیدن خواب کیف مخصوصا برای زنان اصلا چیز عجیبی نیست و کاملا رایج است . این خواب معمولا و در اکثر موارد هیچ معنی خاصی ندارد.ولی ممکن است گاهی معانی خاصی برای بیننده خواب داشته باشد.

تعبیر خواب کیف

دیدن کیف در خواب می تواند نمادی از مسئولیت های شما باشد.در این خواب ، دیدن محتوای داخل کیف می تواند راهنمای خوبی برای تعبیر آن باشد به همین دلیل باید سعی کنید تا جایی که می توانید جزئیات بیشتری از خواب خودتان را به یاد بیاورید.

اگر کیف زیبا و پر ببینید به این معنی است که شما فرد اجتماعی هستید و دوستان زیادی دارید. شما همیشه سعی می کنید برای اطرافیانتان شخص مفیدی باشید و در مشکلات ، آنها را یاری کنید.

اگر کیف خالی و زشت در خواب ببینید نشانه این است که شما فرد منزوی هستید و دوستان زیادی ندارید. شما به اطرافیانتان حسودی می کنید و نمی توانید پیشرفت آنها را تحمل کنید.

تعبیر خواب پاره کردن کیف

اگر در خواب ببینید که کیف خودتان را پاره می کنید به این معنی است که تحت فشار روحی بسیار شدیدی هستید و کنترل خودتان را از دست داده اید.

ممکن است مسئولیتی قبول کرده اید که انجام آن در توان شما نیست .بهتر است در صورتی که می توانید ، این مسئولیت را از دوش خود بردارید تا دوباره به آرامش روحی و ذهنی برسید.

شما برای آرامش و شادی دیگران ، بیش از حد خودتان را تحت فشار قرار می دهید. ادامه این کار می تواند سلامت روحی و جسمی شما را به خطر بیاندازد.

تعبیر خواب کیف - 34 معنی مختلف و متفاوت
تعبیر خواب کیف – 34 معنی مختلف و متفاوت

تعبیر خواب داشتن کیف اضافه

اگر در خواب ببینید که علاوه بر کیف خودتان ، کیف فرد دیگری را نیز حمل می کنید به این معنی است که دیگران از شما سوء استفاده می کنند و برای رسیدن به اهداف خودشان شما را تحت فشار قرار می دهند.

تعبیر خواب کیف پر از آشغال

اگر در خواب ببینید که کیف شما پر از آشغال و لوازم به درد نخور است به این معنی است که شما برای انجام کاری برای دیگران تحت فشار هستید و انجام این کار هیچ سودی برای شما ندارد. شما حس می کنید آزادی عمل ندارید و مجبور به انجام دادن این کار هستید.

هرچه سریع تر باید از شر اینگونه افراد خلاص شوید. برای این منظور کاملا بی رحمانه عمل کنید و احساسات را دور بریزید.این افراد هیچگاه اجازه نمی دهند شما پیشرفتی در زندگی داشته باشید. آنها به شما به چشم یک گاو شیرده نگاه می کنند.

تعبیر خواب هدیه گرفتن کیف از کسی

این خواب معمولا نشانه خوبی نیست و نشان می دهد که برای رسیدن به اهدافتان نیازمند کمک گرفتن از دیگران هستید . شما حس می کنید به تنهایی نمی توانید به اهدافتان برسید و قادر به مقابله با مشکلات زندگی نیستید.

شما به شدت منتظر کمک یکی از نزدیکان و یا دوستان خودتان هستید و تا زمانی که آنها کمکی نکرده اند ، شما حرکتی انجام نمی دهید.

تعبیر خواب خرید کیف

این خواب نشانه وجود مشکلات اقتصادی شما ست . نگران هستید که در آینده نتوانید خرج های زندگی روزمره خودتان را تامین کنید.شما در حال حاضر تحت فشار مالی شدیدی هستید و نمی توانید آنگونه که دوست دارید خرج کنید.

تعبیر خواب پیدا کردن کیف

شما در حال برنامه ریزی برای آینده مالی خودتان هستید و در این راه برخی از افراد پیشنهاداتی به شما می دهند که در ظاهر خوب است ولی می تواند شما را از اهداف اصلی خودتان دور کرده و در نهایت منجر به شکست شود.

تعبیر خواب کیف پر از پول

اگر در خواب کیف پر از اسکناس ببینید نشانه این است که آرزوهای بزرگی در ذهن دارید و برای رسیدن به آنها شدیدا تلاش می کنید.

اگر ببینید که کیف پر از سکه و پول خرد است به این معنی است که برای رسیدن به اهداف خودتان برنامه ریزی خوبی ندارید و وقتتان را صرف کارهای بی مورد و کوچک می کنید که هیچ سودی نمی تواند برایتان داشته باشد.

تعبیر خواب دزدیده شدن کیف

اگر در خواب ببینید که کسی کیف شما را دزدید و یا کیف خودتان را گم کردید به این معنی است که شما اشتباهات بسیار زیادی در گذشته انجام داده اید که باعث عقب ماندنتان شده است .

شما حس می کنید دیگران در این عقب ماندگی دخالت داشته اند و این عدم پیشرفت فقط به دلیل بی فکری و تصمیمات نادرست شما نبوده است .

کیف سنگین

اگر در خواب ببینید که نمی توانید کیف خودتان را از زمین بلند کنید به این معنی است که تصمیمی برای زندگی خودتان گرفته اید که حس می کنید به تنهایی نمی توانید آن را انجام دهید و توانایی کافی برای ادامه راه را ندارید.

تعبیر خواب های قدیمی در این مورد

مطیعی تهرانی در این مورد می گوید : این خواب نشان دهنده ظرفیت بیننده خواب در برابر مشکلات زندگی است .

در کتاب تفسیر رویاها آمده است :

دیدن کیف زنانه در خواب

به این معنی است که ببیننده خواب چیز ارزشمندی دارد که از گم کردن و یا از دست دادن آن می ترسد و شدیدا در تلاش است که از آن چیز با ارزش حفاظت کند.

کیف دستی در خواب نشانه هویت اجتماعی فرد و توانایی او در برقرار کردن ارتباط با دیگران است .

ابراهیم کرمانی در این مورد می گوید :

اگر در خواب ببینی که کیف پول خودت را همراه با پول های داخل آن از دست داده ای به این معنی است که در موضوع مهمی کسی را نصیحت می کنی ولی او به حرف های تو اهمیتی نمی دهد و کار خودش را می کند.

آنلی بیتون در این مورد می گوید

دیدن کیف پول در خواب به این معنی است که شما کارهایی را که به عهده تان گذاشته می شود نیمه کاره رها می کنید و به پایان نمی رسانید.

اگر در خواب ببینی که کیف تو پر از پول و جواهرات است با افراد ثروتمند و شاد ، آشنا و همنشین می شوی.

نظر ابن سیرین در مورد خواب کیف :

اگر در خواب ببینی که کیف پول پیدا کردی و داخل آن پر از پول بود به این معنی است که به اندازه پول داخل آن کیف ، ثروت به دست می آوری .ولی اگر داخل کیف خالی بود ، ضرر می کنی و پولت را از دست می دهی .

امام جعفر صادق در این مورد می فرماید :‌

دیدن کیف در خواب سه وجه دارد : اسرار و راز پنهان ، بدن انسان ، فقر و بی پولی

مطالب مرتبط :

دیدن مرده در خواب

تعبیر بارداری در خواب

دیدن نوزاد در خواب

تعبیر خواب خیانت

این مطلب برای شما مفید بود ؟

ستاره سمت چپ بیشترین امتیاز است.لطفا به نویسنده این مطلب ستاره بدید.

میانگین آراء / 5. تعداد:

اولین نفری باشید که به این نویسنده امتیاز میده 🙂

خیلی متاسفم که مطلب رو دوست نداشتی

برای ارتقاء مطلب کمکم میکنی ؟

لطفا دلیل اینکه مطلب رو دوست نداشتی بهم بگو

نظر یا سوال شما در این مورد چیه ؟

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود و محرمانه است.در صورتیکه ایمیل معتبر و بدون www وارد کنید دیگران میتوانند به شما پاسخ دهند و این پاسخ برای شما ایمیل خواهد شد.

16 نظر ارسال شده است.
 1. زهرا می گوید

  سلام
  من تو خواب دیدم شب هست و دارم تو خیابون راه میرم چراغ ها روشن بود مغازه ها باز بودند از مکانی رد میشدم که کیف فروشی بود کیف ها رو پشت ویترین گذاشته بودند همشون کیف های مجلسی زنانه بسیار شیک اما از لحاظ اندازه خیلی بزرگ تصمیم داشتم یکیشون رو بخرم به عنوان بالن ازش استفاده کنم چون انقدر بزرگ بود که میشد توش رفت . تو فکر خرید یکی از اون کیف های شیک بودم که دیدم یک مردی لاغر اندام قد بلند پشت بلندگو رفت و به همه مردم یک پیام داد …
  خوابم طولانی است شاید یه جورایی تعبیر ادامه خوابم رو بدونم اما اینکه اولش این کیف ها رو دیدم و نمیدونم رابطه اش به بقیه خواب چیه
  ممنونم

 2. Arezo می گوید

  سلام من خواب دیدم که با مادرم رفتم از یک مغازه کوچک قدیمی مواد غذایی خرید کنم ولی صاحبش نیست بعد چند لحظه یه پیرمردبا ماشین میاد و میگه این مغازه مال منه هرچی میخواین مجانی بردارید من هم وارد مغازه میشم و یه پلاستیک خوراکی برمیدارم اما اون مغازه یه دفعه تبدیل به یک پاساژ بزرگ لباس میشه و من با شوق زیاد میرم یه چمدون برزگ برمیدارم و توش پراز مانتو و شال و هرچیزی که میبینم و میزارم برادرم و هم اونجا میبینم که چند تا کیف دخترونه دستشه اونارو میده به من ولی میگم اینا خیلی کوچیکن به درد نمیخوره وقتی میخوایم با این همه وسایل خارج بشیم پسر همون پیرمرد صاحب مغازه پشت میز کنار در خروجی نشسته بود و ما بهم میگفتیم چجوری بریم بیرون این پسر میزاره یانه ؟

  1. عرفان می گوید

   سلام.من خواب دیدم دارم تو شب تو ی باغی راه میرم،بعد خون دماغ میکنم ی جا میشینم
   بعد احساس کردم قطره خونی ک روی برگ ها میریزه متفاوته نگاه کردم دیدم ی کیف بزرگ پر از طلا و پول پیدا کردم برداشتم و سریع رفتم خونمون قایمش کردم.و خواستم
   استراحت کنم گفتم شاید همونجا ی کیف دیگه هم باشه رفتم دیدم زیر همون کیف پول ی کیف پر از پول دیگه بود برداشتم و اومدم خونه سریع و قایمشون کردم تعبیر درست شو لطفا بهم بگید ممنون میشم

 3. فرانک می گوید

  سلام من امروز بعد از نماز صبح خوابیدم و خواب دیدم که یک کیف چرم مشکی خیلی زیبا دارم و به جایی دعوت شدم اما بعد دیدم که کیفم رو با یک کیف کهنه مشکی عوض کردن که تقریبا خالی بود من همه جا رو دنبال کیفم گشتم حتی توی یک خونه ی کثیف خرابه پر از تار عنکبوت و دیوارهای کرم زده هم رفتم ولی بعد انگار آمدم توی روشنی و کسی غریبه کیفم رو بهم داد و تمام محتویات کیفم هم بود و من خیلی احساس آرامش کردم .میشه لطفا خوابم رو تعبیر کنید .

 4. نفس می گوید

  سلام خسته نباشید من دیشب خواب دیدم یه کیف دستی جدید خوشکل مشکی دارم که تو دستمه ولی خیلی سنگینه و دستمو خیلی خسته میکنه تعبیرش چیه

  1. مهدی می گوید

   سلام کیف مشکی خیلی سنگین باید بندازی دور چون توحتما لیاقت اون همه پولو یا طلا رو نداشتی فقط بگو کجا میندازی من برم یه سر بهش بزنم ببینم توش چی بوده

 5. زهرا می گوید

  خواب دیدم ی جایی هستم که وسایل مردهارو نگه میدارن اولش کفش میخواستم بگیرم از مسول انجا بعد ی کیف برداشتم فرار کردم

  1. مهدی می گوید

   کار بدی کردی دیگه

 6. رضل می گوید

  سلام من خواب دیدم عمه ام برام پاکت داده بود به عنوان هدیه داخل پاکت دو پاکت پول بود و یک کیف زنانه به رنگ زرشکی

 7. ارام می گوید

  ممنون خوب بود

 8. محمود می گوید

  سلام
  برای تعبیر امام صادق را کامل نذاشتین!!!
  ایشون برای کیف پول خالی این موارد را گفتن نه فقط کیف!!!
  تعبیرهای کیف پول خالی عبارتند از: ۱- بدن انسان ۲- راز پنهان ۳- فقر و تنگدستی

 9. naf می گوید

  سلام خواب دیدم سه تا کیف سامسونت مشکی در سه سایز مختلف که در گذشته در عالن واقع داشتم ولی بکسی بخشیده بودم رو دوباره تو وسایلم پیدا کردم و مردد بودم بین نگهداری یا بخششون به بقیه که در نهایت نگه داشتم برای خودن

  1. مهدی می گوید

   دست از خساست بردار

 10. fatemeh می گوید

  خواب دیدم یه نفر من رو صدا کرد و گفت من چند سال پیش توی مسجد با تو آشنا شدم بعدم ازم خواست تا کیفم رو با کیفش عوض کنم
  من یک کیف مشکی داشتم که بهش دادم و اون یک کیف آبی داشت و داد به من
  ولی موقع مسافرت اصلا از کیفش استفاده نکردم

 11. Hojjat می گوید

  یه مشت اراجیف نوشتی دوست عزیز

  1. ... می گوید

   بی شخصیت 😠