تعبیر خواب کیف – 34 معنی مختلف و متفاوت

دیدن خواب کیف مخصوصا برای زنان اصلا چیز عجیبی نیست و کاملا رایج است . این خواب معمولا و در اکثر موارد هیچ معنی خاصی ندارد.ولی ممکن است گاهی معانی خاصی برای بیننده خواب داشته باشد.

تعبیر خواب کیف

دیدن کیف در خواب می تواند نمادی از مسئولیت های شما باشد.در این خواب ، دیدن محتوای داخل کیف می تواند راهنمای خوبی برای تعبیر آن باشد به همین دلیل باید سعی کنید تا جایی که می توانید جزئیات بیشتری از خواب خودتان را به یاد بیاورید.

اگر کیف زیبا و پر ببینید به این معنی است که شما فرد اجتماعی هستید و دوستان زیادی دارید. شما همیشه سعی می کنید برای اطرافیانتان شخص مفیدی باشید و در مشکلات ، آنها را یاری کنید.

اگر کیف خالی و زشت در خواب ببینید نشانه این است که شما فرد منزوی هستید و دوستان زیادی ندارید. شما به اطرافیانتان حسودی می کنید و نمی توانید پیشرفت آنها را تحمل کنید.

تعبیر خواب پاره کردن کیف

اگر در خواب ببینید که کیف خودتان را پاره می کنید به این معنی است که تحت فشار روحی بسیار شدیدی هستید و کنترل خودتان را از دست داده اید.

ممکن است مسئولیتی قبول کرده اید که انجام آن در توان شما نیست .بهتر است در صورتی که می توانید ، این مسئولیت را از دوش خود بردارید تا دوباره به آرامش روحی و ذهنی برسید.

شما برای آرامش و شادی دیگران ، بیش از حد خودتان را تحت فشار قرار می دهید. ادامه این کار می تواند سلامت روحی و جسمی شما را به خطر بیاندازد.

تعبیر خواب کیف - 34 معنی مختلف و متفاوت
تعبیر خواب کیف – 34 معنی مختلف و متفاوت

تعبیر خواب داشتن کیف اضافه

اگر در خواب ببینید که علاوه بر کیف خودتان ، کیف فرد دیگری را نیز حمل می کنید به این معنی است که دیگران از شما سوء استفاده می کنند و برای رسیدن به اهداف خودشان شما را تحت فشار قرار می دهند.

تعبیر خواب کیف پر از آشغال

اگر در خواب ببینید که کیف شما پر از آشغال و لوازم به درد نخور است به این معنی است که شما برای انجام کاری برای دیگران تحت فشار هستید و انجام این کار هیچ سودی برای شما ندارد. شما حس می کنید آزادی عمل ندارید و مجبور به انجام دادن این کار هستید.

هرچه سریع تر باید از شر اینگونه افراد خلاص شوید. برای این منظور کاملا بی رحمانه عمل کنید و احساسات را دور بریزید.این افراد هیچگاه اجازه نمی دهند شما پیشرفتی در زندگی داشته باشید. آنها به شما به چشم یک گاو شیرده نگاه می کنند.

تعبیر خواب هدیه گرفتن کیف از کسی

این خواب معمولا نشانه خوبی نیست و نشان می دهد که برای رسیدن به اهدافتان نیازمند کمک گرفتن از دیگران هستید . شما حس می کنید به تنهایی نمی توانید به اهدافتان برسید و قادر به مقابله با مشکلات زندگی نیستید.

شما به شدت منتظر کمک یکی از نزدیکان و یا دوستان خودتان هستید و تا زمانی که آنها کمکی نکرده اند ، شما حرکتی انجام نمی دهید.

تعبیر خواب خرید کیف

این خواب نشانه وجود مشکلات اقتصادی شما ست . نگران هستید که در آینده نتوانید خرج های زندگی روزمره خودتان را تامین کنید.شما در حال حاضر تحت فشار مالی شدیدی هستید و نمی توانید آنگونه که دوست دارید خرج کنید.

تعبیر خواب پیدا کردن کیف

شما در حال برنامه ریزی برای آینده مالی خودتان هستید و در این راه برخی از افراد پیشنهاداتی به شما می دهند که در ظاهر خوب است ولی می تواند شما را از اهداف اصلی خودتان دور کرده و در نهایت منجر به شکست شود.

تعبیر خواب کیف پر از پول

اگر در خواب کیف پر از اسکناس ببینید نشانه این است که آرزوهای بزرگی در ذهن دارید و برای رسیدن به آنها شدیدا تلاش می کنید.

اگر ببینید که کیف پر از سکه و پول خرد است به این معنی است که برای رسیدن به اهداف خودتان برنامه ریزی خوبی ندارید و وقتتان را صرف کارهای بی مورد و کوچک می کنید که هیچ سودی نمی تواند برایتان داشته باشد.

تعبیر خواب دزدیده شدن کیف

اگر در خواب ببینید که کسی کیف شما را دزدید و یا کیف خودتان را گم کردید به این معنی است که شما اشتباهات بسیار زیادی در گذشته انجام داده اید که باعث عقب ماندنتان شده است .

شما حس می کنید دیگران در این عقب ماندگی دخالت داشته اند و این عدم پیشرفت فقط به دلیل بی فکری و تصمیمات نادرست شما نبوده است .

کیف سنگین

اگر در خواب ببینید که نمی توانید کیف خودتان را از زمین بلند کنید به این معنی است که تصمیمی برای زندگی خودتان گرفته اید که حس می کنید به تنهایی نمی توانید آن را انجام دهید و توانایی کافی برای ادامه راه را ندارید.

تعبیر خواب های قدیمی در این مورد

مطیعی تهرانی در این مورد می گوید : این خواب نشان دهنده ظرفیت بیننده خواب در برابر مشکلات زندگی است .

در کتاب تفسیر رویاها آمده است :

دیدن کیف زنانه در خواب

به این معنی است که ببیننده خواب چیز ارزشمندی دارد که از گم کردن و یا از دست دادن آن می ترسد و شدیدا در تلاش است که از آن چیز با ارزش حفاظت کند.

کیف دستی در خواب نشانه هویت اجتماعی فرد و توانایی او در برقرار کردن ارتباط با دیگران است .

ابراهیم کرمانی در این مورد می گوید :

اگر در خواب ببینی که کیف پول خودت را همراه با پول های داخل آن از دست داده ای به این معنی است که در موضوع مهمی کسی را نصیحت می کنی ولی او به حرف های تو اهمیتی نمی دهد و کار خودش را می کند.

آنلی بیتون در این مورد می گوید

دیدن کیف پول در خواب به این معنی است که شما کارهایی را که به عهده تان گذاشته می شود نیمه کاره رها می کنید و به پایان نمی رسانید.

اگر در خواب ببینی که کیف تو پر از پول و جواهرات است با افراد ثروتمند و شاد ، آشنا و همنشین می شوی.

نظر ابن سیرین در مورد خواب کیف :

اگر در خواب ببینی که کیف پول پیدا کردی و داخل آن پر از پول بود به این معنی است که به اندازه پول داخل آن کیف ، ثروت به دست می آوری .ولی اگر داخل کیف خالی بود ، ضرر می کنی و پولت را از دست می دهی .

امام جعفر صادق در این مورد می فرماید :‌

دیدن کیف در خواب سه وجه دارد : اسرار و راز پنهان ، بدن انسان ، فقر و بی پولی

مطالب مرتبط :

دیدن مرده در خواب

تعبیر بارداری در خواب

دیدن نوزاد در خواب

تعبیر خواب خیانت

نظر یا سوال شما در این مورد چیه ؟

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود و محرمانه است.در صورتیکه ایمیل معتبر و بدون www وارد کنید دیگران میتوانند به شما پاسخ دهند و این پاسخ برای شما ایمیل خواهد شد.

4 نظر ارسال شده است.
 1. محمود می گوید

  سلام
  برای تعبیر امام صادق را کامل نذاشتین!!!
  ایشون برای کیف پول خالی این موارد را گفتن نه فقط کیف!!!
  تعبیرهای کیف پول خالی عبارتند از: ۱- بدن انسان ۲- راز پنهان ۳- فقر و تنگدستی

 2. naf می گوید

  سلام خواب دیدم سه تا کیف سامسونت مشکی در سه سایز مختلف که در گذشته در عالن واقع داشتم ولی بکسی بخشیده بودم رو دوباره تو وسایلم پیدا کردم و مردد بودم بین نگهداری یا بخششون به بقیه که در نهایت نگه داشتم برای خودن

 3. fatemeh می گوید

  خواب دیدم یه نفر من رو صدا کرد و گفت من چند سال پیش توی مسجد با تو آشنا شدم بعدم ازم خواست تا کیفم رو با کیفش عوض کنم
  من یک کیف مشکی داشتم که بهش دادم و اون یک کیف آبی داشت و داد به من
  ولی موقع مسافرت اصلا از کیفش استفاده نکردم

 4. Hojjat می گوید

  یه مشت اراجیف نوشتی دوست عزیز