توسط :گروه تعبیر خواب سایت پاموه

تعبیر خواب کیف – 34 معنی مختلف و متفاوت

دیدن خواب کیف مخصوصا برای زنان اصلا چیز عجیبی نیست و کاملا رایج است . این خواب معمولا و در اکثر موارد هیچ معنی خاصی ندارد.ولی ممکن است گاهی معانی خاصی برای بیننده خواب داشته باشد.

تعبیر خواب کیف

دیدن کیف در خواب می تواند نمادی از مسئولیت های شما باشد.در این خواب ، دیدن محتوای داخل کیف می تواند راهنمای خوبی برای تعبیر آن باشد به همین دلیل باید سعی کنید تا جایی که می توانید جزئیات بیشتری از خواب خودتان را به یاد بیاورید.

اگر کیف زیبا و پر ببینید به این معنی است که شما فرد اجتماعی هستید و دوستان زیادی دارید. شما همیشه سعی می کنید برای اطرافیانتان شخص مفیدی باشید و در مشکلات ، آنها را یاری کنید.

اگر کیف خالی و زشت در خواب ببینید نشانه این است که شما فرد منزوی هستید و دوستان زیادی ندارید. شما به اطرافیانتان حسودی می کنید و نمی توانید پیشرفت آنها را تحمل کنید.

تعبیر خواب پاره کردن کیف

اگر در خواب ببینید که کیف خودتان را پاره می کنید به این معنی است که تحت فشار روحی بسیار شدیدی هستید و کنترل خودتان را از دست داده اید.

ممکن است مسئولیتی قبول کرده اید که انجام آن در توان شما نیست .بهتر است در صورتی که می توانید ، این مسئولیت را از دوش خود بردارید تا دوباره به آرامش روحی و ذهنی برسید.

شما برای آرامش و شادی دیگران ، بیش از حد خودتان را تحت فشار قرار می دهید. ادامه این کار می تواند سلامت روحی و جسمی شما را به خطر بیاندازد.

تعبیر خواب کیف - 34 معنی مختلف و متفاوت
تعبیر خواب کیف – 34 معنی مختلف و متفاوت

تعبیر خواب داشتن کیف اضافه

اگر در خواب ببینید که علاوه بر کیف خودتان ، کیف فرد دیگری را نیز حمل می کنید به این معنی است که دیگران از شما سوء استفاده می کنند و برای رسیدن به اهداف خودشان شما را تحت فشار قرار می دهند.

تعبیر خواب کیف پر از آشغال

اگر در خواب ببینید که کیف شما پر از آشغال و لوازم به درد نخور است به این معنی است که شما برای انجام کاری برای دیگران تحت فشار هستید و انجام این کار هیچ سودی برای شما ندارد. شما حس می کنید آزادی عمل ندارید و مجبور به انجام دادن این کار هستید.

هرچه سریع تر باید از شر اینگونه افراد خلاص شوید. برای این منظور کاملا بی رحمانه عمل کنید و احساسات را دور بریزید.این افراد هیچگاه اجازه نمی دهند شما پیشرفتی در زندگی داشته باشید. آنها به شما به چشم یک گاو شیرده نگاه می کنند.

تعبیر خواب هدیه گرفتن کیف از کسی

این خواب معمولا نشانه خوبی نیست و نشان می دهد که برای رسیدن به اهدافتان نیازمند کمک گرفتن از دیگران هستید . شما حس می کنید به تنهایی نمی توانید به اهدافتان برسید و قادر به مقابله با مشکلات زندگی نیستید.

شما به شدت منتظر کمک یکی از نزدیکان و یا دوستان خودتان هستید و تا زمانی که آنها کمکی نکرده اند ، شما حرکتی انجام نمی دهید.

تعبیر خواب خرید کیف

این خواب نشانه وجود مشکلات اقتصادی شما ست . نگران هستید که در آینده نتوانید خرج های زندگی روزمره خودتان را تامین کنید.شما در حال حاضر تحت فشار مالی شدیدی هستید و نمی توانید آنگونه که دوست دارید خرج کنید.

تعبیر خواب پیدا کردن کیف

شما در حال برنامه ریزی برای آینده مالی خودتان هستید و در این راه برخی از افراد پیشنهاداتی به شما می دهند که در ظاهر خوب است ولی می تواند شما را از اهداف اصلی خودتان دور کرده و در نهایت منجر به شکست شود.

تعبیر خواب کیف پر از پول

اگر در خواب کیف پر از اسکناس ببینید نشانه این است که آرزوهای بزرگی در ذهن دارید و برای رسیدن به آنها شدیدا تلاش می کنید.

اگر ببینید که کیف پر از سکه و پول خرد است به این معنی است که برای رسیدن به اهداف خودتان برنامه ریزی خوبی ندارید و وقتتان را صرف کارهای بی مورد و کوچک می کنید که هیچ سودی نمی تواند برایتان داشته باشد.

تعبیر خواب دزدیده شدن کیف

اگر در خواب ببینید که کسی کیف شما را دزدید و یا کیف خودتان را گم کردید به این معنی است که شما اشتباهات بسیار زیادی در گذشته انجام داده اید که باعث عقب ماندنتان شده است .

شما حس می کنید دیگران در این عقب ماندگی دخالت داشته اند و این عدم پیشرفت فقط به دلیل بی فکری و تصمیمات نادرست شما نبوده است .

کیف سنگین

اگر در خواب ببینید که نمی توانید کیف خودتان را از زمین بلند کنید به این معنی است که تصمیمی برای زندگی خودتان گرفته اید که حس می کنید به تنهایی نمی توانید آن را انجام دهید و توانایی کافی برای ادامه راه را ندارید.

تعبیر خواب های قدیمی در این مورد

مطیعی تهرانی در این مورد می گوید : این خواب نشان دهنده ظرفیت بیننده خواب در برابر مشکلات زندگی است .

در کتاب تفسیر رویاها آمده است :

دیدن کیف زنانه در خواب

به این معنی است که ببیننده خواب چیز ارزشمندی دارد که از گم کردن و یا از دست دادن آن می ترسد و شدیدا در تلاش است که از آن چیز با ارزش حفاظت کند.

کیف دستی در خواب نشانه هویت اجتماعی فرد و توانایی او در برقرار کردن ارتباط با دیگران است .

ابراهیم کرمانی در این مورد می گوید :

اگر در خواب ببینی که کیف پول خودت را همراه با پول های داخل آن از دست داده ای به این معنی است که در موضوع مهمی کسی را نصیحت می کنی ولی او به حرف های تو اهمیتی نمی دهد و کار خودش را می کند.

آنلی بیتون در این مورد می گوید

دیدن کیف پول در خواب به این معنی است که شما کارهایی را که به عهده تان گذاشته می شود نیمه کاره رها می کنید و به پایان نمی رسانید.

اگر در خواب ببینی که کیف تو پر از پول و جواهرات است با افراد ثروتمند و شاد ، آشنا و همنشین می شوی.

نظر ابن سیرین در مورد خواب کیف :

اگر در خواب ببینی که کیف پول پیدا کردی و داخل آن پر از پول بود به این معنی است که به اندازه پول داخل آن کیف ، ثروت به دست می آوری .ولی اگر داخل کیف خالی بود ، ضرر می کنی و پولت را از دست می دهی .

امام جعفر صادق در این مورد می فرماید :‌

دیدن کیف در خواب سه وجه دارد : اسرار و راز پنهان ، بدن انسان ، فقر و بی پولی

مطالب مرتبط :

دیدن مرده در خواب

تعبیر بارداری در خواب

دیدن نوزاد در خواب

تعبیر خواب خیانت


ب-ت-19-01

در ادامه این مطلب به نظر برخی از روانشناسان اروپایی و امریکایی در مورد دیدن کیف در خواب اشاره شده است . لطفا با ما همراه باشید .

دیدن کیف در خواب می تواند معانی بسیار مختلفی داشته باشد. جزئیات خوابی که می بینیم می تواند بر روی معنی آن تاثیرگذار باشد. به همین دلیل همیشه توصیه می شود در صورتی که از جمله افرادی هستید که همیشه دوست دارید معنی خواب هایتان را بدانید ،یک قلم و کاغذ در اتاق خوابتان داشته باشید تا اگر زمانی خوابی دیدید که معنی آن برایتان مهم بود ، به محض بیدار شدن ، هر آنچیزی را که به یاد می آوردید یادداشت کنید.

هر چقدر زمان بیشتری از بیدار شدن بگذرد ، میزان بیشتری از خواب را فراموش خواهید کرد. در حال کلی دیدن خواب کیف می تواند نشانه نگه داشتن راز باشد. در مواردی می تواند نمادی از چیزی باشد که دوست داریم برای خودمان نگه داریم و به کسی ندهیم . این خواب همچنین می تواند نشانه افکاری باشد که آن را به کسی نمی گوییم .

دیدن خواب کیف می تواند نمادی از موارد زیر باشد :


اسرار و رازها

دیدن کیف در خواب می تواند نمادی از اسرار و رازهایی باشد که ما از دیگران و مخصوصا از نزدیکانمان مخفی می کنیم.این راز می تواند حس ما نسبت به آنها باشد و یا می تواند مخفی کردن چیزی که می تواند آنها را ناراحت کند.


شک ها و تردیدهای ما

در برخی از موارد دیدن این خواب می تواند نمادی از شک ها و تردیدهای ما باشد.ممکن است به چیزی شک داریم و دوست داریم که در مورد آن مطمئن شویم . یا ممکن است دوست داریم در مورد کسی ، موضوعِ خاصی را بدانیم ولی به هر دلیلی قادر به این کار نیستیم . حتی ممکن است در مورد اینکه کسی به ما خیانت می کند به شک افتاده ایم و دوست داریم هر چه سریع تر اصل موضوع را بدانیم و تکلیف روشن شود.


می تواند نماد مشکلات عاطفی باشد

در برخی موارد ممکن است دچار مشکلی احساسی شده ایم و نمی توانیم این مشکل را با کسی در میان بگذاریم . در اینگونه موارد معمولا دوست داریم کسی را پیدا کنیم و کمی با او درد دل کنیم تا کمی آرام تر شویم .وقتی این فرد را نداریم و یا به هر دلیلی نمی توانیم موضوع را به هیچ کس بگوییم ، می تواند باعث افزایش فشار روحی و در نتیجه افزایش استرس و اضطراب شود. در این گونه موارد دیدن خواب کیف به صورت مداوم دور از انتظار نیست .


می تواند نماد تغییر محیط باشد

در برخی از شرایط دیدن این خواب می تواند نمادی از تمایل شما به تغییرات زیاد در محیط زندگی و یا محیط کاری باشد. در حال حاضر از محیطی که در آن زمان می گذرانید ، رضایت ندارید و دوست دارید که هرچه سریع تر از آنجا رها شوید. دوست دارید طوری از این محیط دور شوید که هیچ وقت دوباره آن را نبینید .


تعبیر دیدن کیف در خواب

در ادامه این مطلب به برخی از خواب هایی که ممکن است در مورد کیف 👜 ببینیم اشاره شده است . لطفا با ما همراه باشید . 🙂

پیدا کردن چیزی در کیف

اگر در خواب ببینید که کیف را باز کردید و چیزی داخل آن بود که شما را خوشحال کرد می تواند به این معنی باشد که به یکی از اهدافی که مدت ها در انتظار آن بودید ، دست پیدا کردید. شما در این زمان به هیچ عنوان انتظار رسیدن به این هدف را نداشتید به همین دلیل بسیار غافلگیر و خوشحال شده اید.


تعبیر خواب گم کردن کیف

اگر در خواب ببینید که کیف خودتان را گم کرده اید می تواند به این معنی باشد که مدت های زیادی در آرزوی رسیدن به چیزی بودید ولی حالا دیگر مطمئن هستید که هیچ وقت به این آرزو نخواهید رسید. ممکن است فکر می کنید که برای رسیدن به آن بسیار پیر شده اید و زمان کافی ندارید. یا حتی ممکن است از بابت مالی دچار مشکل شده اید و دیگر توان مالی برای رسیدن به این هدف را ندارید.


تعبیر خواب کیف خالی

اگر در خواب کیف خالی ببینید می تواند به این معنی باشد که حس می کنید تمام زحمات شما بیهوده بوده است و برای رسیدن به یک هدف خاص شدیدا تلاش کرده اید و امید زیادی داشتید ولی حالا متوجه شده اید که این هدف هیچ ارزشی برای شما نداشته است.

اگر در خواب کیف پر ببینید معنی آن برعکس کیف خالی است .


تعبیر خواب کیف خیلی سنگین

اگر در خواب ببینید که کیف خیلی سنگینی را با خودتان حمل می کنید می تواند به این معنی باشد که مشکلات و دغدغه های بسیار زیادی دارید که شما را بسیار خسته کرده است . شما دوران سختی را می گذرانید و مشغله های فکری و کاری شما ، بیش از حد توانتان است . شدیدا به تفریح و استراحت نیاز دارید.


تعبیر خواب گم کردن کیف

این خواب می تواند به این معنی باشد که بی هدف زندگی می کنید و برنامه ریزی درستی برای آینده ندارید. زندگی شما بسیار تکراری و کسل کننده است .از بابت آینده بسیار نگران هستید .مخصوصا از بابت مالی به هیچ عنوان احساس امنیت و آرامش نمی کنید.


خریدن کیف 👝 در خواب

این خواب می تواند به این معنی باشد که برای رسیدن به یک هدف خاص در حال کسب اطلاعات بیشتر هستید و در این مورد تحقیق می کنید. می خواهید قبل از انجام هر کاری ، مطمئن شوید که راه درست را انتخاب کرده اید.

کیف قرمز کار خطرناکی شروع کرده اید
کیف سیاه استرس و اضطراب دارید
کیف سفید به شما خیانت شده است
کیف آبی به موفقیت مالی رسیده اید

حس شما نسبت به این مطلب چی بود ؟

روی هر کدوم که به احساست نسبت به این مطلب نزدیکه کلیک کن لطفا

 • 🤬
 • 🤢
 • 😘
 • 🙂
 • 😍

میانگین آراء 4.2 / 5. تعداد: 209

تاریخ بروزرسانی : 10-07-2022
شاید دوست داشته باشید
نظر ارسالی شما بعد از تایید مدیریت قابل نمایش خواهد بود نکته : این بخش مربوط به نظرات در مورد (تعبیر خواب کیف – 34 معنی مختلف و متفاوت) می باشد !!! لطفا فقط در همین مورد نظر ارسال فرمایید

19 نظر

 1. سلام
  من تو خواب دیدم شب هست و دارم تو خیابون راه میرم چراغ ها روشن بود مغازه ها باز بودند از مکانی رد میشدم که کیف فروشی بود کیف ها رو پشت ویترین گذاشته بودند همشون کیف های مجلسی زنانه بسیار شیک اما از لحاظ اندازه خیلی بزرگ تصمیم داشتم یکیشون رو بخرم به عنوان بالن ازش استفاده کنم چون انقدر بزرگ بود که میشد توش رفت . تو فکر خرید یکی از اون کیف های شیک بودم که دیدم یک مردی لاغر اندام قد بلند پشت بلندگو رفت و به همه مردم یک پیام داد …
  خوابم طولانی است شاید یه جورایی تعبیر ادامه خوابم رو بدونم اما اینکه اولش این کیف ها رو دیدم و نمیدونم رابطه اش به بقیه خواب چیه
  ممنونم

 2. سلام من خواب دیدم که با مادرم رفتم از یک مغازه کوچک قدیمی مواد غذایی خرید کنم ولی صاحبش نیست بعد چند لحظه یه پیرمردبا ماشین میاد و میگه این مغازه مال منه هرچی میخواین مجانی بردارید من هم وارد مغازه میشم و یه پلاستیک خوراکی برمیدارم اما اون مغازه یه دفعه تبدیل به یک پاساژ بزرگ لباس میشه و من با شوق زیاد میرم یه چمدون برزگ برمیدارم و توش پراز مانتو و شال و هرچیزی که میبینم و میزارم برادرم و هم اونجا میبینم که چند تا کیف دخترونه دستشه اونارو میده به من ولی میگم اینا خیلی کوچیکن به درد نمیخوره وقتی میخوایم با این همه وسایل خارج بشیم پسر همون پیرمرد صاحب مغازه پشت میز کنار در خروجی نشسته بود و ما بهم میگفتیم چجوری بریم بیرون این پسر میزاره یانه ؟

  1. سلام.من خواب دیدم دارم تو شب تو ی باغی راه میرم،بعد خون دماغ میکنم ی جا میشینم
   بعد احساس کردم قطره خونی ک روی برگ ها میریزه متفاوته نگاه کردم دیدم ی کیف بزرگ پر از طلا و پول پیدا کردم برداشتم و سریع رفتم خونمون قایمش کردم.و خواستم
   استراحت کنم گفتم شاید همونجا ی کیف دیگه هم باشه رفتم دیدم زیر همون کیف پول ی کیف پر از پول دیگه بود برداشتم و اومدم خونه سریع و قایمشون کردم تعبیر درست شو لطفا بهم بگید ممنون میشم

 3. سلام من امروز بعد از نماز صبح خوابیدم و خواب دیدم که یک کیف چرم مشکی خیلی زیبا دارم و به جایی دعوت شدم اما بعد دیدم که کیفم رو با یک کیف کهنه مشکی عوض کردن که تقریبا خالی بود من همه جا رو دنبال کیفم گشتم حتی توی یک خونه ی کثیف خرابه پر از تار عنکبوت و دیوارهای کرم زده هم رفتم ولی بعد انگار آمدم توی روشنی و کسی غریبه کیفم رو بهم داد و تمام محتویات کیفم هم بود و من خیلی احساس آرامش کردم .میشه لطفا خوابم رو تعبیر کنید .

 4. سلام خسته نباشید من دیشب خواب دیدم یه کیف دستی جدید خوشکل مشکی دارم که تو دستمه ولی خیلی سنگینه و دستمو خیلی خسته میکنه تعبیرش چیه

  1. سلام کیف مشکی خیلی سنگین باید بندازی دور چون توحتما لیاقت اون همه پولو یا طلا رو نداشتی فقط بگو کجا میندازی من برم یه سر بهش بزنم ببینم توش چی بوده

   1. سلام من خواب دیدم با یکی از دوستای صمیمی رفتم خرید کنم …. وارد مغازه شدم … خیلی طول کشید که خرید کنم و یک کیف خاکستری خریدم توی خواب خیلی خوشگل بود ….. جالب اینجا بود که درشو باز کردم توش پنیر دیدم 😂😂😂😑😑😑

 5. خواب دیدم ی جایی هستم که وسایل مردهارو نگه میدارن اولش کفش میخواستم بگیرم از مسول انجا بعد ی کیف برداشتم فرار کردم

 6. سلام من خواب دیدم عمه ام برام پاکت داده بود به عنوان هدیه داخل پاکت دو پاکت پول بود و یک کیف زنانه به رنگ زرشکی

 7. سلام
  برای تعبیر امام صادق را کامل نذاشتین!!!
  ایشون برای کیف پول خالی این موارد را گفتن نه فقط کیف!!!
  تعبیرهای کیف پول خالی عبارتند از: ۱- بدن انسان ۲- راز پنهان ۳- فقر و تنگدستی

 8. سلام خواب دیدم سه تا کیف سامسونت مشکی در سه سایز مختلف که در گذشته در عالن واقع داشتم ولی بکسی بخشیده بودم رو دوباره تو وسایلم پیدا کردم و مردد بودم بین نگهداری یا بخششون به بقیه که در نهایت نگه داشتم برای خودن

 9. خواب دیدم یه نفر من رو صدا کرد و گفت من چند سال پیش توی مسجد با تو آشنا شدم بعدم ازم خواست تا کیفم رو با کیفش عوض کنم
  من یک کیف مشکی داشتم که بهش دادم و اون یک کیف آبی داشت و داد به من
  ولی موقع مسافرت اصلا از کیفش استفاده نکردم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آرتان طب بزرگترین داروخانه مجازی ایران با امکان تحویل دارو درب منزل در تهران و تمامی شهرهای ایران

برای اطلاع از قیمت سمعک و یا خرید سمعک گوش بصورت اقساطی می توانید با کلینیک شنوایی تهران صفیر تماس بگیرید

 

خرید بلیط هواپیما , تور مسافرتی و رزرو هتل با الی گشت

 

موبوگیفت سامانه متفاوت خرید گیفت کارت به صورت آنلاین با تحویل سریع است.

 

بلیط اتوبوس سفرهای خود را از سایت جامع پایانه ها به صورت اینترنتی بخرید.

 

رزرو سواری دربستی با چند کلیک ساده از سایت بازارگاه

 

ما از روش بالا برای معرفی سایت شما استفاده می کنیم.برای اطلاعات بیشتر با شماره 09144029928 تماس بگیرید.