تعبیر خواب در آغوش گرفتن و بغل کردن – 49 معنی متفاوت

()

دیدن در آغوش گرفتن و بغل کردن کسی در خواب می تواند با زندگی روزمره ما در ارتباط باشد.در بسیاری از کتاب های تعبیر خواب ، بغل کردن نماد محبت و عشق است .

همچنین در برخی از موارد ، بغل کردن کسی در خواب نماد نیاز به حمایت و محافظت است. ممکن است شما در زندگی شخصیتان مشکلی دارید که حس می کنید نمی توانید به تنهایی آن را حل کنید و منتظر حمایت از طرف کسی هستید .

این خواب می تواند نماد احساسات بسیار متفاوتی مانند حس بخشش ، محبت ، عشق ، دلتنگی ، نیاز به حمایت و … باشد و به همین دلیل دانستن جزئیات بیشتر این خواب می تواند در معنی کردن آن بسیار تاثیر گذار باشد.

تعبیر خواب در آغوش گرفتن و بغل کردن - 49 معنی متفاوت
تعبیر خواب در آغوش گرفتن و بغل کردن – 49 معنی متفاوت

معمولا خواب هایی که در این مورد دیده می شوند چیزی شبیه به این موارد هستند :

 • دیدن بغل کردن یکی از دوستان
 • بغل کردن مرده در خواب
 • در آغوش گرفتن پدر و یا مادر در خواب
 • بغل کردن شوهر و یا همسر در خواب
 • در آغوش گرفتن کسی که با او دشمن هستید
 • و بسیاری از خواب های مشابه دیگر

این که شما کسی را در خواب بغل کنید و یا کسی شما را در آغوش بگیرد می تواند معانی مثبت و منفی مختلفی داشته باشد.

تعبیر خواب بغل کردن و در آغوش گرفتن

اگر در خواب ببینید که دوست دارید کسی را بغل کنید ولی هیچ کس را در آغوش نگرفتید به این معنی است که شما در آرزوی تغییرات بسیار زیادی در زندگی خود را دارید و آماده هرگونه اقدام سریع و موثر در این مورد هستید.

ممکن است جنبه های خاصی در شخصیت شما وجود دارد که به هیچ عنوان از انها راضی نیستید و تصمیم دارید این خصوصیات را تغییر دهید .

تعبیر خواب در آغوش گرفتن و بغل کردن کسی

اگر در خواب ببینید که کسی را بغل کردید به این معنی است که دوست دارید دوست داشته شوید. شما به شدت احساس تنهایی می کنید و حس می کنید کسی شما را دوست ندارد.

شما نیاز دارید که احساسات خودتان را به دیگران بیان کنید و ارتباط خود را با اطرافیانتان گسترش دهید.شما حس می کنید که اگر دوستان بیشتری داشته باشید می توانید از زندگی خودتان لذت بیشتری ببرید.

تعبیر خواب بغل کردن عشق

اگر در خواب ببینید که عشقتان (شوهر ، همسر ، نامزد ، دوست و…) را در آغوش گرفتید به این معنی است که مشکلات زیادی در زندگی دارید و حس تنهایی و افسردگی می کنید.

شما نیاز دارید که با کسی درد دل کنید تا کمی سبک شوید.

تعبیر خواب بغل کردن مرده و گریه کردن

اگر در خواب ببینید که مرده را بغل کردید و گریه می کنید ،به این معنی است که دچار مشکلات سلامتی هستید. یا ممکن است یکی از نزدیکان و عزیزان شما بیمار باشد.

تعبیر خواب بغل کردن مرده و خوشحالی

اگر در خواب ببینید کسی را که مرده است بغل کردید و از این بابت خوشحال بودید به این معنی است که اتفاقات خوبی در زندگی شما افتاده است و شما بسیار خوشحال و امیدوار هستید ولی حس می کنید فرصت زیادی برای استفاده کردن از این خوشی ندارید .

دیدن بغل کردن غریبه

اگر در خواب ببینید فرد غریبه ای را در آغوش گرفته اید به این معنی است که با فردی به تازگی آشنا شده اید که می تواند برای بهبود کیفیت زندگی شما بسیار تاثیر گذار باشد.

بغل کردن افراد زیاد

اگر در خواب ببینید که کسی افراد زیادی را بغل کرده و شما را هم بغل می کند به این معنی است که کسی به شما خیانت کرده است .این خیانت می توانید خیانت جنسی و یا مالی باشد.

شما نمی توانید به راحتی این موضوع را فراموش کنید و روح شما شدیدا در عذاب است .

مردی که نمی شناسید شما را بغل کند

اگر زن هستید و در خواب ببینید که یک مرد غریبه شما را در آغوش گرفت به این معنی است که دچار مشکلات روحی هستید و احساس تنهایی و شاید افسردگی می کنید.

بغل کردن دوستان

اگر ببینید که دوست نزدیک خودتان را بغل کردید نشانه خوبی است و احتمالا خبرهای خوبی به شما رسیده است که باعث شده است بسیار شاد و خوشحال باشید.

دیدن اینکه آغوش کسی را رد می کنید

اگر در خواب ببینید که کسی می خواست شما را در آغوش بگیرد ولی شما مانع این کار شدید و او را از خود دور کردید به این معنی است که کسی به شما بدی کرده است و باعث بی اعتمادی شما به دیگران شده است .

این بی اعتمادی شما باعث تنهایی شما شده است و باعث شده است که بسیاری از فرصت های خوب زندگی خودتان را از دست بدهید. شما احساس ناامیدی و غم و اندوه می کنید.

زنی که نمی شناسید شما را بغل کند
زنی که نمی شناسید شما را بغل کند

زنی که نمی شناسید شما را بغل کند

اگر مرد هستید و در خواب ببینید که یک زن غریبه و زنی که او را نمی شناسید شما را در آغوش گرفته است به این معنی است که کسی در حال فریب دادن شماست .

مغز شما نشانه های حیله و فریب را دیده است ولی خود شما به هر دلیلی نمی خواهید این موضوع را قبول کنید.شاید وابستگی احساسی به فرد دارید که باعث شده است نتوانید او را از خود دور کنید و احساسی عمل می کنید.

این فرد می تواند به شما آسیب های جبران ناپذیری وارد کند . در این مورد باید تا جایی که می توانید با بی رحمی عمل کنید.

سایر معانی این خواب :

 •  اگر کسی را محکم در آغوش گرفتید و فشار دادید به این معنی است که احساس دلتنگی و ناامیدی می کنید و نیاز دارید که کسی از شما حمایت کرده و یا به شما محبت کند.
 • اگر ببینید که معلم خودتان را بغل کردید به این معنی است که شما آماده پذیرش مسئولیت های زندگیتان هستید.
 • اگر دشمن خودتان را بغل کنید نشانه خوبی است و شما توانسته اید کینه و نفرت را از خود دور کرده و به آرامش خیال برسید.

معانی قدیمی در مورد این موضوع :

نظر امام صادق در مورد خواب بغل کردن کسی

اگر در خواب ببینی که مرده را بغل کردی عمر تو طولانی است .

منوچهر تهرانی در این مورد می گوید :

اگر بغل کردن کسی در خواب از جنبه شیطانی ، هوس و رابطه جنسی باشد معنی خاصی ندارد.اگر بدون نیاز جنسی باشد ، خوب است .

اگر در خواب ببینی که یکی از محارم خودتان را در آغوش گرفتید نشانه صلح و دوستی است . در صورتی که فرد بیگانه و نا آشنا را در آغوش گرفتید نشانه سود مالی است .

سایر تعبیرهای قدیمی :

 1. اگر زن در خواب ببیند که شوهر خودش را در آغوش گرفت نشانه این است که دست به کارهای خطرناک خواهد زد.
 2. بغل کردن فامیل نزدیک می تواند نشانه خیانت باشد.
 3. اگر مردی در خواب ببیند که زن خود را از پشت بغل می کند ، به زنش خیانت می کند.
 4. بغل کردن کودک و نوزاد در خواب نشانه احساس نیاز به بچه دار شدن است .
 5. اگر کسی را که نمی شناختید بغل کنید ، مهمانی ناخوانده به خانه شما می آید.
 6. اگر کسی شما را از پشت بغل کند ، به شما تهمت و اتهام ناروا وارد خواهند کرد.
 7. اگر حیوانی را در خواب بغل کنید ، با دشمن خود آشتی می کنید.
 8. اگر گربه را بغل کنید نشانه این است که به کسی حسادت می کنید.
 9. اگر مرده ای را در آغوش بگیری نشانه سلامتی و طول عمر است .

تعبیر خواب بغل کردن و بوسیدن کسی

اگر در خواب ببینید که کسی را که دوست دارید در آغوش گرفتید و می بوسید نشانه خوبی است . شما آرامش روحی خوبی دارید و از زندگی خودتان لذت می برید .

اگر ببینید که کسی را که دوست ندارید بغل می کنید و می بوسید ، با او آشتی می کنید.

تعابیر مرتبط :

تعبیر خواب پدر

تعبیر مرده در خواب

تعبیر نوزاد در خواب

دیدن گل در خواب

این مطلب برای شما مفید بود ؟

ستاره سمت چپ بیشترین امتیاز است.لطفا به نویسنده این مطلب ستاره بدید.

میانگین آراء / 5. تعداد:

اولین نفری باشید که به این نویسنده امتیاز میده 🙂

خیلی متاسفم که مطلب رو دوست نداشتی

برای ارتقاء مطلب کمکم میکنی ؟

لطفا دلیل اینکه مطلب رو دوست نداشتی بهم بگو

نظر یا سوال شما در این مورد چیه ؟

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود و محرمانه است.در صورتیکه ایمیل معتبر و بدون www وارد کنید دیگران میتوانند به شما پاسخ دهند و این پاسخ برای شما ایمیل خواهد شد.

45 نظر ارسال شده است.
 1. آیسل می گوید

  سلام من دختر ۱۳ساله ای هستم که چند شبه دارم خواب میبینم که با یک مرد که در عالم خواب میشناسمش رابطه عاشقانه دارم، یک بار دستمو میگیره و منو میبوسه، یک بار هم منو در آغوش میگیره تا خوابم ببره و از خواب بیدار میشم، این چند وقته خیلی در عذابم میترسم جنا اومده باشن تو خوابم.
  میشه تعبیرش رو بگید🙏

 2. مهتاب می گوید

  سلام
  در واقعیت دوست من چند سال پیش دریک تصادف خواهر مادر شوهرش رو از دست داد.
  حالا من دیشب خواب دیدم دوستم مرده ولی مادرش زنده بود مادرش به من می‌گفت باید ببری بغلش کنی چون جسم مرده اون تو رو ببینه خوشحال میشه من میترسیدم بغلش نکردم ولی به اجبار رفتم دیدمش و جسم مرده اون واسه من لبخند میزد.تعبیرش چی می‌تونه باشه؟لطفا جرابمو بدید
  من الان در شرایطی هستم که خواهرم سخت مریضه و من خیلی نگرانش هستم آیا تعبیر خواب من ربطی به خواهرم و مریضی اش دارد؟

 3. نسرین می گوید

  سلام. روزتون بخیر.، من خواب دیدم ه شوهر سابق خودم دو که ۲۸ سال است ازش طلاق گرفتم و الان هم متاهل هستم مرا بغل کرده و سعی می کند ببوسد ولی من تمایلی ندارم ، لطفا بگویید تعبیرش چیست

 4. رعنا می گوید

  سلام و خسته نباشید
  درواقع منو عشقم میخواستیم ازدواج کنیم ولی مامان عشقم ب شدت مخالفت میکنه و ما ب خاطر این از هم ب سختی جداشدیم و امیدی نداریم واقعا
  چندین ماه پیش من ی دستوری رو تو گوگل پیدا کردم ک اگه بخونم قبل از خواب و نیت کنم میتونم ک خواب نیتمو ببینم و من همینکارو کردم سورع زلزال رو هفت بار هوندم و بعد از اون یه متن عربی رو خوندم و بعد چنشب تکرار این کار خواب بالاخره خوابی ک میخواستمو دیدم
  نیت کردم ک ایا منوعشقم بهم میرسیم یا خیر که خواب دیدم ک منو عشقم با هم تو یه مغازه لوازم خانگی فروشیم و مامانمم بود انگار عشقم یهو خسته شد رفت اخر مغازه یه تشک تخت بود رو اون داراز کشید منم رفتم بغلش یکم بغل همدیگه بودیم ک یهو فک کنم گوشی عشقم زنگ خورد بلند شد ومنم باهاش رفتم جلو یه ساختمون چن طبقه ک مامان عشقم با چندین نفر ک فک کنم خانوادش و اقوام بودن اونجا بودن مامان عشقم بهش گفت ک باید بریم یه دخترو عقدت کنیم و ب ساختمون اشاره کرد و گفت ک دختره تو ساختمونه بعد عشقمو با خودشون بردن منم رفتم تو ساختمون تویه خونه بعد دید زدن خونه رفتم تو یه اتاق ک اول یه دختر کوچک یدم و خندیدم گفتم اینو میخوان عقدش کنن بعد یهو یه دختر چاق ک گوشه اتاق نشسته بود و اماده میشد ارایش میکرد گفت نه منم.یکم باهاش بحث کردم در حد حرف با موهای باز رفتم نمیدونم کنار پنجره بود یا یجا بود ک بیرون مشخص بود بعددختره بهم گف خجالت نمیکشی با موهای باز میری اونجا مردم میبینتت گفتم به تو چه دقیقا حرفامون یادم نیست ولی میدونم باهاش حرف میزدم بعد از اتاق رفتم بیرون رفتم تو اشپخونه تو اشپزخونه هیچ وسیله ای نبود باخودم گفتم قراره این خونشون باشه و رفتم تو سالن ک یهو ه گوشی قرمز ساده ک در واقعیت دیدمش زنگ خورد من برداشتمش عشقم بود انگار تو مسجد بود صدای الله اکبر میومد گفت خانوادم راضی شدن بعد چهلم میایم خونتون گفتم چهلم کی که یهو گوشی قطع شد واز خواب بیدارشدم. تعبیرش چیه با وجود سوره و کاری ک کردم؟توروخدا زود جواب بدین…

  1. رعنا می گوید

   اها اینو یادم رفت بگم که اینو هم به دختر چاقه گفتم که عشقم از ادمای چاق بدش میاد من عشقمو میشناسم
   البته اسم عشقمو میگفتم

 5. سیما می گوید

  سلام من خواب دیدم پسر غریبه ایی رو سخت در آغوش گرفتم صورتش تو خواب خوب مشخص نبود شایدم طرف آشنا بود نمیشه گفت فقط من تو آغوشش گرفتم وقتی همدیگرو دیدیم به شدت به طرف هم دوییدیم و محکم همدیگر و بغل کردیم همو نوازش میکردیم و مدام در حال گریه کردن بودیم خوب یادم نمیاد شاید دوباری هم همدیگرو بوسیده باشیم این اتفاق دوبار تو یه خواب برام افتاد معنیش چیه؟!؟

 6. Äsma Hoseini می گوید

  سلام من خواب دیدم میخوام حلقه ازدواجم رااز دستم در میارم ولی دوباره شوهرم اونو دستم میکنه منو میبوسه و بغل میکنه. بعد همینجور از پشت سرم هم بغل میکنه. و بغل و بغل هم راه میریم جای دیگه خوابم. چون تمام حالت‌های بغل رو داره میشه تعبیر کنید.

 7. ن می گوید

  سلام خواب دیدم یکی از دوستام شوهرم را از پشت بغل مرده و میخنده

 8. س می گوید

  سلام لطفا سریع تعبیر شود ممنون و سپاسگزارم
  من خواب دیدم مدیر عامل قبلیم از راه رسید و ظاهرا خارج بود اتفاقا الان هم در واقع خارج هستند و دارن برمیگردن من دیدم وارد شد و دیدم با خانمی که انگار دوستشان بود سلام و روبوسی و آغوش و احساس دلتنگی میکردند اون خانم رفت دیدم رئیسم اومد سمت من و طلب رابطه و دوستی کرد و درخواست رابطه داشت دقیقا یادم نیست ولی توی خواب باهم بودیم

 9. Ella می گوید

  سلام
  خواب دیدم با خانوادم خونه پدربزرگم هستم و پدر بزرگم هم که دو سه ساله فوت شدن هستن .که در میزنن و میگن که من باید برم مدرسه همه اعتراض میکنند که نرو ولی من بلند میشم که برم جلوی در ورودی مادر بزرگم منو بغل میکنه و میگه نمیذارم بری و گریه میکنه ولی من از خودم جداش میکنم و همینکه میخوام برم بیرون بابابزرگمو میبینم که دستاشو باز کرده که بغلم کنه میرم بغلش و گریه میکنم نمیشه گفت گریه از روی ناراحتی بود شاید دلتنگی؟در ضمن تنها کسی که مخالف نبود با رفتنم بابابزرگم بود.

 10. Spi می گوید

  من خواب دیدم منو مامانم تو خونه قبلیمون تو یه اتاقی هستیم
  بعد ی ادم ترسناک نشسته داره باما حرف میزنم نمیزاره از اتاق خارج شیم
  منم خیلی ترسیده بودم و مامانم روی زمین دراز کشیده بود سرشو روی پاهام گذاشته بود

 11. Anita می گوید

  من خواب دیدم دختر کوچیکی رو با عشق بغل کردم که میدونستم حضرت رقیست
  حضرت رقیه با دختر بچه دیگه ای تو خونمون حضور داشتن

 12. عسل می گوید

  خواب دیدم من تو پذیرایی پشت به در اتاقم.یک دفعه شوهرم که فوت شده در و باز کرد خوشحال از پشت اومد بغلم کرد.تو زنده بودنش قبل از فوتش قهر بودم.تفسیرش چیه

 13. سحر می گوید

  سلام من خواب دیدم که پسر خالمو که هم سن من رو محکم بغل کردم. تعبیرش چیه؟😐؟

 14. معصومه می گوید

  سلام وقت بخیر دختری هستم 42 ساله پدر و مادرم چندین ساله فوت شدن خواب دیدم بابام از جایی انگار آزاد شده بود و برگشته بود خونه دقیق یادم نیست ولی برگشته بود خونه مامانمم بود بعد من اومدم بابامو دیدم بابام کت و شلوار پوشیده بود از خوشحالی همدیگر و بغل کردیم و تو بغل هم همدیگرو می بوسیدیم و خوشحال بودیم احساس خیلی خوبی بود خواستم تعبیرشو بدونم درضمن من مجردم و تنها زندگی میکنم

 15. ناشناس می گوید

  من 14 سالمه و خواب دیدم که در یک جا در یک شهر دیگر کار میکنم ودختری که فقط در خواب میشناسم را دوست دارم روزی خبری رسید که ما میتوانیم باهم باشیم هم من هم او خوشحال شدیم بعد از رو برو همدیگر را محکم بغل کردیم و من روی او روی زمین افتادم و باز محکم همدیگر را بغل میکردیم و با صدای بلند میخندیدیم و شاد بودیم
  تعبیر این خواب چیست لطفا به من پاسخ بدهید در ایمیلم

 16. مصطفی می گوید

  سلام وقت بخیر ،من یه دختری و دوست داشتم سال ها قبل ازدواج کرد چند ماه پیش خبردار شدم پدرش فوت کرد
  دیشب اومد تو خوابم گریه کنان ، پرسیدم‌چی شده چرا گریه میکنی؟گفت بابام فوت کرده
  نشستیم تو ماشین که بریم مراسم ختم پدرش ،سرش و گذاشته بود رو شونه های من گریه میکرد
  رسیدیم اونجا ماشین و یه جا پارک کردم رفتیم تو مراسم ختم
  چند تا از دوستان محل قدیمم اونجا بودن فقط سلام کردم و رد شدم
  فکر میکنم تو مسجد بودم صدای هیچی نمیومد نه اذانی نه نوحه ای چیزی ،یه نگاه به ساعت کردم حس کردم باید برم کاری دارم
  اومدم بیرون از اونجا شب بود انگار یه کوجه باریک بود دوستانم و اونجا دیدم سلام علیک و خدافظی ،همه مشکی داشتن تنشون فکر میکنم
  رسیدم به دختره ،پیش مادرش و چند تا زن دیگه نشسته بود گریه میکرد
  خداحافظی کردم رفتم سمت ماشین لباس عوض کردم پیراهن سفید پوشیدم یهو یادم اومد چیزی جا گذاشتم انگار برگشتم نمیدونم دقیقا چی بود اصلا جا گذاشتم فقط برگشتم دوباره خداحافظی کردم باهاش رفتم
  یکی از اون خانم ها به دختره گفت این کی بود ؟ گفت دوست پسر سابقم بود
  خانم گفت :خب تو که طلاق گرفتی بیا باهاش باش
  دختره گفت اون که منو فراموش نکرده هنوزم و یه لبخندی ام زد (من تو این قسمت از ماجرا حضور نداشتم )

  از صبح گیجم نمیدونم چرا این خواب و دیدم
  تعبیرش چیه؟ممنون میشم بهم بگین

  1. مصطفی می گوید

   جواب نمیدید؟

 17. کرامت می گوید

  سلام
  تعبیر خواب بسیار دقیق و موشکافانه
  ممنون

 18. حسین می گوید

  سلام من متاهلم خواب دیدم با زنم توی رختخواب خوابیدم وزنم نیمه لخت هست پشتش به منه ویک مرد روبروی زنم خوابیده که زنمو بغل کرد ولی زنم خودشو عقب کشید و همینطور که روش اون طرف بود خودشو کشید سمت من واز اون مرد جدا شد
  لطفا جو‌ابش. رو ایمیل کنید

 19. مرصاد می گوید

  ممنونم که بهم در پیدا کردن تعبیر خوابم کمک کردین

 20. ترانه می گوید

  سلام من با یک اقا پسری دوسال همو میشناسیم خیلی رفت و برگشت تا اینکه کاری کنه بهم برسیم ولی نشد الان که جدا هستیم خابشو میبینم ک تو خاب مال اون شدم بهش رسیدم حسش میکنم تو خاب انگار که واقعی بغلم کرده لطفا بگین تعبیرشو خاهشا

 21. کارول می گوید

  سلام من خواب دیدم مادرم رو بغل کردم
  معنیش چیه؟

 22. مبینا می گوید

  سلام. من خیلی به ندرت و انگشت شمار خواب میبینم چه برسه به خواب های عاشقانه!
  من چند شب پیش خواب دیدم که عشق صابغم (یه بازیگر ایرانی بود که من حدود دو سال پیش عاشقش بودم و خیلی زود از سرم افتاد ) با آرامش سمت من آمد و همدیگر رو مدت طولانی در آغوش گرفتیم. ما در فضای باز بودیم و عده ای هم دور ما حلقه زده بودند که به نظر آشنا بودند و مارا نگاه میکردند. لطفا تعبیرش رو بگید🙏🏻

 23. حسن می گوید

  سلام من‌خواب پدربزرگم را دیدم که دوسال است که فوت کرده است در این خواب دیدم که چند وقتی است که پدر برزگم در بیمارستان است و من بعداز دیدن او او را بغل کرده و گریه کردم تعبیرش چیست ؟؟؟؟

 24. الی می گوید

  خواب دیدم مادر شوهرم که دوساله مرده اومده خونه من و اون موقع که زنده بود بیمار بود اما الان خیلی سرحآله و از اتاق بچه هام اومد بیرون و من بغلش کردم گفتم از وقتی رفتی پشیمونم کاش بیشتر پیش هم می بودیم

 25. نسرین می گوید

  خواب دیدم خواهرم که فوت کرده را بغلش کردم گریه میکنم میگم چرا مردی خواهرم فقط به من نگاه میکنه لبخند میزنه من احساس میکنم خواهرم زنده هست باز میترسم تو که مروه بودی چرا زنده ای

 26. Maivis می گوید

  من یک سال میشه که از عشقم جدا شدم دیشب خواب دیدم که با دوستاشو دوست دختراشون تو یه خونه نشستیم بعد به من بی توجهی می‌کنه و همش با اونا حرف میزنم منم پامیشم وقهر میکنمو میرم میاد دنبالم و بهم میگه نرو برگرد و محکم بغلم می‌کنه😔میشه لطفاً بگید تعبیرش چیه؟

  1. سحر می گوید

   فیلم هندیه مگه؟😂😂😂

 27. سوین می گوید

  من خواب دیدم جاریموکه روزقبلش تقریباحرفمون شده بودچون غش کردوخودشوانداخت توبغلم وهی گریه میکردکه منوببخش فک کنم منم میبوسیدمش که توفعلابفکرخودت باش که حالت خوب بشه بعداراجع بهش میحرفیم تعبیرش چیه ؟

 28. Diba می گوید

  الی تو من به توی خوابم ۷ یا ۸ ماه سن دارم اما در حالی که من الان ۲۵ سالمه

 29. Diba می گوید

  سلام من پدر بزرگم که ۱ماه پیش فوت کرده بود خواب دیدم که با قامت بلند و روشن میاد و من گریه کنان بغلش میکنم و وقتی که میخواد بره مانع میشم اما بهم میگیره دخترم ترو که هیچ وقت نمیبرم
  البته در آن لحظه فقط من میتونم ببینمش

  میشه لطفا تعبیر خوابمو بگید چیه ممنون

  1. حسن می گوید

   پدر بزرگت جاش توی ان دنیا خوبه👍

 30. پرویز می گوید

  سلام من خواب دیدم که با کسی که دوستش دارم بازی میکنم و بعد بغلش کردم تعبیرش چیه

 31. احسان می گوید

  سلام من در خواب دیدم یکی از اقوام که تازه فوت کرده و چهلمش هم نیومده اومد از من تشکر کرده و من را بغل کرد تعبیرش چیه؟

 32. دریا می گوید

  سلام پدر من 6 ماه میشه که به رحمت خدا رفتن ،دیشب خواب دیدم من در زدم پدرم باز کرد،گونه اش خیس اشک بود،پشت در رفت تا من اشکاشو نبینم،منم ازبابت اشکاش خیلی ناراحت بودم،دوباره صداش کردم آقا آقا،بعد داخل شدم و دوتایی همدیگه رو محکم بغل کردیم وتند تند در همون حالت شونه و گردن همدیگه رو میبوسیدیم و گریه میگردیم تعبیرش چی میتونه باشه

 33. Saied می گوید

  باسلام من خواب دیدم عشق قدیمیم که پیش برادرم نشته تقاظایبوس کردم ندادامااومدتواغوشم من هم تواغوشم برداشتم بردمش لطفا تعبیرش چی میشه

 34. مریم می گوید

  سلام من خواب دیدم پدربزرگم از داخل یه تابوت مجلل بیرون کشیدم و بغلش کردم (پدربزرگم سالهاست فوت شده) د خواب پیر نبود یه پیراهن کرم و شلوار قهوایی تنش بود من تو بغلش گریه کردم در گوشم گفت چرامنو فراموش کردی او هم ناراحت شد و گریه کرد

 35. بهاره می گوید

  تو رو خودا جواب بدین من در خواب دیدم که در اغوش دوست صمیمی ام که خیلی دوستش دارم
  هستم و خیلی ارام هستم من هر چند وقت این خواب رامی بینم..

 36. سیما می گوید

  من خواب دیدم که از لحاظ روحی ناراحت بودم که بابامو که فوت شده رو جلوم تو یه ماشین دیدم که چشم سمت راستش ورم کرده بود جوری که باز نمیشد داشت از تو اینه جلوی ماشین منو نگاه میکرد ولی یه ارامشو لبخند محوی رو لباش بود توی خواب میدونستم که فوت شده بعد رفتم سمتش اونم ازماشین پیاده شدو من بغلش کردمو قربون صدقش رفتم دیگه از خواب بیدار شدم دلم میخواد تعبیر این خوابو بدونم..

 37. عباس می گوید

  درخواب دیدم زن برادرم من را در آغوش گرفت تعبیرش چیست؟

 38. سارا می گوید

  با سلام من خواب دیدم کسی ک دوسش داشتم و از من زمانی خیلی حمایت کرده بود و حالا به دلایلی از هم جدا شدیم قهر کردیم رو به پشتم سوار کردم کولی دادن اون مریض بود پاش شکسته شده بود نمی تونست راه بره و من مجبور شدم کولم بگیرمش خونوادم همه اطرافیانم میگفتن نکن این کارو ولی من انجام میدادم و برای نجات از دست اونا فرار میکردم در عین حال ک اون شخص رو به کولم و بغلم داشتم آخر سر اون شخص تبدیل به یه بچه.شد تو بغلم ک من به همه میگفتم ببینید چقدر زیباست اون شخص از اینک.من بغلش کردم راضی بودم و خوشحال

 39. مینا می گوید

  راستش من یکی رو دوست دارم که توی این کشور نیست و من خوابش رو دیدم که من رو در آغوش گرفته اون یک نفر یکی از بازیگر کره ای بود من هیچ فکر نمی کردم خوابش رو ببینم راستش من تو خواب دیدم که با یکی دیگه می گشتم آن مرد ناراحت می شد ولی من اون مرد رو می شناختم برای همین خوابش رو دیدم آیا به همین دلیله؟

  1. علی09024677799 می گوید

   خدا شفات بده😅

 40. m می گوید

  خواب دیدم ک عشقم اومده خونمون..
  ی روز اومدم بوسش کنم دوستش از پشت سرش رد شد اومدم عقب گف نشد دیگه سریع لپشو بوس کردم خندید..
  بعد چند ساعت تو اسانسور بودیم بغلش کردم بعد چند ثانیه اروم بغلم کرد.. و از خواب بیدار شدم.
  …تعبیرش چیه؟؟؟
  الان رابطمون خیلی بده ..
  من بهش خیلی بدی کردم و الان بهش میگم میخوام بخاطرت خوب شم