تعبیر خواب پدر – 49 معنی مختلف و متفاوت

4.3
(59)

دیدن پدر در خواب بسیار رایج است .در اکثر اوقات این خواب به این صورت دیده می شود :

 •  دیدن خواب اینکه پدر در حال مرگ است
 • دیدن خواب پدر فوت شده
 • ممکن از پدر در خواب ناراحت و عصبانی باشد
 • مریض بودن پدر
 • گریه کردن پدر
 • دعوا کردن با پدر
 • و بسیاری از خواب هایی شبیه به اینها

در این مطلب به معانی مختلف دیدن پدر در خواب اشاره خواهد شد.

تعبیر خواب پدر - 30 معنی مختلف و متفاوت
تعبیر خواب پدر – 30 معنی مختلف و متفاوت

تعبیر خواب پدر

دیدن پدر در خواب معمولا نماد اعتماد ، محافظت و کنترل در زندگی است .اگر در خواب ببینید که پدر هستید ، نشان دهنده این است که در حال گذراندن روزهایی سختی در زندگی هستد.

این خواب نشان می دهد مسئولیت های سختی به عهده شما گذاشته شده است که آرامش شما را سلب کرده است. شما دوست دارید به دوران بی مسئولیتی قبل برگردید و آزادانه زندگی کنید.

تعبیر خواب مریض شدن پدر

پدر در خواب نماد قدرت و توانایی کنترل است.اگر در خواب ببینید که پدر شما ناتوان و مریض شده است به این معنی است که حس می کنید قدرت کنترل زندگی خودتان را از دست داده اید.

احساس می کنید اطرافیان ، آن طور که باید ، به حرف ها و اعتقادات شما احترام نمی گذارند و از این بابت بسیار ناراحت هستید.احتمالا زندگی زناشویی شما دچار مشکل شده است .

تعبیر خواب ناراحتی و عصبانیت پدر

اگر در خواب ببینید که بابای شما از شما ناراحت است و با شما دعوا می کند به این معنی است که شما احساس می کنید به خانواده خودتان شدیدا وابسته هستید.

در صورتی که ازدواج کرده اید ، این وابستگی می تواند برای زندگی شما بسیار مضر باشد.شما باید اعتماد بنفس خودتان را تقویت کرده و به مرور از خانواده جدا شده و به زندگی خودتان بپردازید.

شما برای رسیدن به اهدافتان بر روی خانواده خودتان حساب زیادی باز کرده اید و وابسته به آنها هستید. خودتان نیز از این مورد در عذابید و دنبال راهی برای مستقل شدن می گردید .

تعبیر خواب مردن و فوت شدن پدر

اگر در خواب ببینید که پدر شما فوت کرده است و یا در حال مرگ است به این معنی است که شما حس می کنید کاملا استقلال عمل خودتان را از دست داده اید و دیگران برای شما تصمیم گیری می کنند.

شما بسیار انسان وابسته ای هستید و در کوچکترین مسائل زندگی نیز به حرف دیگران گوش می دهید .شما تمام علایق و آرزوهای خودتان را بر باد رفته حس می کنید.

تعبیر خواب مردن و فوت شدن پدر
تعبیر خواب مردن و فوت شدن پدر

باید کمی اعتماد بنفس خودتان را تقویت کرده و مستقل تر زندگی کنید.این فشار روانی ناشی از بی ارادگی می تواند برای شما بسیار مضر باشد.با این رفتار شما هیچگاه نمی توانید پیشرفت داشته باشید.

تعبیر خواب حرف زدن با پدر

این خواب به شما می گوید که دوست دارید با دیگران ارتباط بیشتری برقرار کنید. شما شدیدا احساس تنهایی و ناامیدی می کنید و دوست دارید روابط اجتماعی شما بسیار بهتر شود.

اگر در خواب ببینید که با پدر قهر و قطع ارتباط کردید

به این معنی است که شما احساسات و عواطف خودتان را نادیده می گیرید .شما برای رضایت و خوشحالی دیگران هر کاری انجام می دهید و در این بین اصلا توجهی به رضایت خودتان ندارید.

شما یا بیش از حد فداکار هستید و یا شدیدا دهن بینی می کنید و گفته ها و نظرات دیگران برای شما بسیار اهمیت دارد.

تعبیر خواب گریه کردن پدر

شما شدیدا از لحاظ عاطفی سرکوب شده اید. شدیدا احساس ناامنی و عدم اعتماد بنفس دارید.ممکن است به شما خیانت جنسی شده باشد.در هر صورت شما احساس می کنید از نظر دیگران بی ارزش هستید و کسی که او را دوست دارید ، به شما اهمیتی نمی دهد.

تعبیر خواب کتک خوردن از پدر

در صورتی که در خواب ببینید که با پدرتان دعوا می کنید و او شما را کتک می زند به این معنی است که شما اعتماد خودتان را به دیگران از دست داده اید و احساس می کنید دیگران در تلاش هستند که به شما ضربه بزنند.

شما گذشته ناراحت کننده ای داشته اید که باعث این بی اعتمادی شده است .این بی اعتمادی می تواند زندگی شخصی و کاری شما را تحت تاثیر قرار داده و مانع پیشرفت شما شود.

تعبیر خواب گم کردن پدر

اگر در خواب ببینید که پدرتان را گم کرده اید.یا ممکن است در خواب ببینید که در خانه هستید و منتظر پدرتان هستید ولی او دیر می کند و به خانه نمی آید می تواند معانی مختلفی داشته باشد.

ممکن است شما از لحاظ مالی دچار مشکل شده اید و نمی دانید آینده مالی شما چه خواهد بود.شما از بی پولی شدیدا وحشت دارید و راه حلی به ذهنتان نمی رسد.

پدر در خواب نشان دهنده وجدان شما ست
پدر در خواب نشان دهنده وجدان شما ست

ممکن است در راوبط زناشویی و یا عاشقانه خودتان دچار مشکل شده اید.برای مثال ممکن است با کسی روابط عاشقانه دارید ولی از آینده این رابطه شدیدا نگران هستید و نمی دانید که به ازدواج ختم خواهد شد یا خیر .

یا ممکن است با همسر خود اختلاف دارید و نمی دانید این اختلاف به کجا ختم خواهد شد.شما حتی به طلاق راحت و توافقی نیز راضی هستید ولی ممکن است طرف مقابل قصد اذیت کردنتان را داشته باشد .

تعبیر خواب چینی در مورد پدر

معبران چینی نظرات مختلفی در مورد دیدن پدر در خواب دارند که در ادامه به برخی از انها به صورت تیتر وار اشاره می شود.

 •  پدر در خواب نشان دهنده وجدان شما ست .شما در حال انتخاب کردن در بین خوب و بد هستید. ممکن است انتخاب بد ، لذت های بیشتری برای شما داشته باشد ولی وجدانا انتخاب خوبی نیست و برای اطرافیان شما ناراحت کننده است .برای مثال ممکن است در فکر خیانت کردن به همسراتان هستید که می تواند برای شما لذت بخش باشد ولی برای او بسیار ناراحت کننده است
 • دیدن بابا در خواب می تواند نشان دهنده ناراحتی و یا خوشحالی شما از تصمیمات گذشته شما باشد.اگر پدر در خواب از شما راضی بود ، شما از تصمیمات خودتان رضایت دارید و اگر راضی نبود ، برعکس است .
 • دیدن مرگ بابا در خواب نشان دهنده این است که شما احساس می کنید در موقعیتی هستید که نمی توانید انتخاب درستی انجام دهید. شما احساس می کنید اختیار عمل ندارید و مجبور به انجام دادن کاری هستید که از ته قلب دوست ندارید آن را انجام دهید.
 • اگر پدر از شما ناراحت باشد و با عصبانیت با شما برخورد کند به این معنی است که شما از زندگی خودتان ناامید شده است. احساس می کنید کارهایی که تا امروز انجام داده اید بیهوده و بی نتیجه بوده اند و دیگر نمی توانید به آرزوهای خودتان برسید.
 • تعبیر خواب ازدواج کردن پدر می تواند به این معنی باشد که شما در حال تصمیم گیری در مورد انتخابی هستید که می تواند تا آخر عمر بر روی زندگی شما تاثیر مثبت و یا منفی داشته باشد.

در مورد تعبیر خواب پدر به این نکات توجه داشته باشید که :

در صورتی که در گذشته بسیار نزدیک با پدر خودتان درگیری داشته اید ، دیدن این خواب کاملا طبیعی است و معنی خاصی ندارد.اگر به تازگی پدر خودتان را از دست داده اید ، دیدن خواب مرگ پدر و یا مریض بودن پدر و یا حرف زدن در خواب با او کاملا طبیعی است و معنی خاصی ندارد.

در صورتی که مدت های زیادی از پدر خودتان دور بودید و دلتنگ او هستید و خواب او را می بینید کاملا طبیعی است و معنی خاصی ندارد.

تعبیر خواب های قدیمی در مورد پدر

تعبیر خواب پدر فوت شده از نظر ابن سیرین

دیدن این خواب نشانه رحمت و برکت است .اگر ایشان واقعا فوت کرده اند به این معنی ایت که گناهان او بخشیده شده است و برای شما خیر و برکت در پیش است .

اگر در خواب ببینی که پدر مرحوم خودت را می بوسی به این معنی است که او را بسیار دوست داری. اگر او را می بوسی ولی او از دست تو ناراحت و عصبانی است به این معنی است که دچار مشکلات مالی خواهی شد.

دیدن مرگ پدر شوهر

اگر در خواب ببینی که پدر شوهرت فوت کرده است ،مشکلات زندگی تو حل خواهد شد.

آنلی بیتون در این باره می گوید :

 1. اگر به تازگی پدر خود را از دست داده ای و او را در خواب ببینی به این معنی است که باید برای انجام کارهای خود وقت بیشتری صرف کنی .
 2. اگر او را شاد و خوشحال ببینی روزهای خوشی در پیش داری .
 3. اگر او را ناراحت و مریض ببینی روزهای سخت و غمناکی در پیش داری
 4. اگر منتظر آمدن پدرت هستی ولی او هرگز نیامد به این معنی است که به آرزوی خودت نخواهی رسید
 5. اگر زن هستی و در خواب مرگ پدر را ببینی به این معنی است که همسرت به تو خیانت می کند
 6. دیدن مرگ پدر زن و پدر شوهر به معنی افتادن اتفاقات خوب در آینده نزدیک است
 7. زنده شدن پدر زن و یا پدر شوهر در خواب نشانه بدشانسی و بدبیاری در آینده بسیار نزدیک است .

تعبیر خواب پدر از نظر امام صادق

روایت معتبری در این مورد یافت نشد.

مرگ پدر نشانه ناراحتی و نا امیدی – احساس بی ارادگی می کنید
دعوا کردن نشانه ماندن بر سر دوراهی
مریض بودن پدر نشانه مشکلات روحی
مرگ پدر شوهر خوب است .خبرهای خوبی در راه است .
مرگ پدر زن خوب است .خبرهای خوبی در راه است .
دعوا با پدر بی اعتمادی به دیگران
عصبانیت پدر مشکلات مالی
گریه پدر مشکلات روحی
زنده شدن او بی معنی
خندیدن او رضایت مالی و شغلی

 

↓↓↓بروز رسانی در تاریخ 7 آذر 98 ↓↓↓

یکی از رایج ترین خواب هایی که در مورد پدر و مادر دیده می شود و بسیار نیز ناراحت کننده است ، دیدن خواب مرگ والدین است . دیدن مرگ پدر در خواب می تواند بسیار دردناک و غم انگیز باشد. در ادامه این مطلب به برخی از معنای این خواب اشاره خواهد شد.

تعبیر خواب مرگ پدر

از انجایی که والدین معمولا مدت بسیار طولانی در کنار فرزندان خود هستند ، نقش بسیار مهمی در زندگی انها دارند. در صورتی که کسی به پدر و یا مادر خود شدیدا علاقمند باشد ، ممکن است برای سلامتی او بسیار نگران بوده و مدام نگران از دست دادن و مرگ او باشد.بسیاری از خواب هایی که در مورد مرگ پدر و مادر می بینیم نیز دقیقا به دلیل نگرانی ما از بابت سلامت آنها ست و معنی خاصی ندارد.

مرگ پدر در خواب معمولا نمادی از احساس امنیت و نیاز به آرامش ماست . البته باید توجه داشته باشید که در بسیاری از اوقات ، در صورتی که پدر شما زنده است و شما خواب مرگ او را ببینید ، نشان دهنده نگرانی شما از بابت از دست دادن او بوده و معنی خاصی ندارد.

همچنین اگر کسی پدر خود را از دست داده است ، تا مدت های زیاد ، دیدن خواب پدر و مرگ پدر کاملا طبیعی بوده و معنی و تعبیر خاصی ندارد.

دیدن مرگ پدر در خواب معمولا نماد نیاز به حمایت است .دقیقا همان چیزی که پدرها در زندگی واقعی برای فرزندشان انجام می دهند.اگر  کسی در خواب ببیند که پدرش در حال مرگ است و از مرگ او ناراحت نیست می تواند به این معنی باشد که احساس می کند نیاز به آرامش و استقلال بیشتری دارد.

این خواب همچنین می تواند به این معنی باشد که احساس می کنید بدون دفاع شده اید و به صورت ناگهانی پشتیبان خود را از دست داده اید .درست مانند احساسی که در زمان ورشکستگی و یا طلاق و شکست عشقی ، تجربه می کنید.

دیر رسیدن به محل مرگ پدر

اگر در خواب ببینید که که پدرتان فوت کرده است و شما در زمان مرگ در کنار او نبوده اید و مرگ او را ندیدید ، به این معنی است که احساس می کنید نتوانسته اید احساسات خودتان را به او ابراز کنید. شما حرف های نگفته زیادی با پدرتان دارید و اگر او زنده است بهتر است که با او صحبت کرده و مشکلاتتان را حل کنید.

تعبیر خواب حرف زدن پدر مرده

اگر در خواب ببینید که که با مرده در حال حرف زدن هستید می تواند معنای مختلفی می تواند داشته باشد. اگر پدرتان واقعا فوت کرده است ، این خواب نشان دهنده این است که دلتنگ پدر هستید و احساس می کنید انگونه که باید نتوانستید با او مهربانی کنید . اگر پدر شما زنده است ، این خواب نشان دهنده این است که پدرتان به شما حرف هایی زده است که باعث ناراحتی شما شده است .

رابطه شما با پدرتان دچار مشکل شده است و ناخودآگاه شما با این خواب سعی می کند کمی از فشار روحی و درونی شما را کاهش دهد .

 تعبیر خواب لبخند پدر مرده

اگر در خواب ببینید که پدر شما فوت کرده است ولی به شما لبخند می زند به این معنی است که تصمیمات درستی در مورد شغل و یا مسائل مالی خودتان گرفته اید و از نتیجه به دست آمده بسیار راضی هستید .

تعبیر خواب دعوا کردن با پدر مرده

اگر در واقعیت پدرتان را از دست داده اید و در خواب ببینید که با او در حال دعوا کردن هستید به این معنی است که کسی یا کسانی در زندگی واقعی ، اختیار عمل را از شما گرفته اند و در کارهای مهمی که می خواهید انجام دهید ، دخالت بیجا می کنند. این شخص روح و روان شما را آزده کرده است و فشار روحی زیادی بر شما وارد می کند که می تواند به راحتی جلوی پیشرفت شما را بگیرد.

تهیه و ترجمه اختصاصی : pamuh.com©

این مطلب برای شما مفید بود ؟

ستاره سمت راست بیشترین امتیاز است.لطفا به نویسنده این مطلب ستاره بدید.

میانگین آراء 4.3 / 5. تعداد: 59

اولین نفری باشید که به این نویسنده امتیاز میده 🙂

خیلی متاسفم که مطلب رو دوست نداشتی

برای ارتقاء مطلب کمکم میکنی ؟

لطفا دلیل اینکه مطلب رو دوست نداشتی بهم بگو

اشتراک در تاپیک
اطلاع رسانی از
guest
23 نظر
جدیدترین ها
قدیمی ترین ها بیشتری رای
Inline Feedbacks
نمایش همه کامت ها
مینا
Guest
مینا

سلام من 22 سال پیش پدرم فوت کرده خوابدیدم اومد تو خونه ای که بچگی بودیم خیلی تمیز خواهرم بود ببه او نگاه میکرد ولی من هرچی گریه میکردم وصداش میزدم اعتنایی به من نمیکرد بلاخره با گریه زیاد ی که منمیکردمروبرو من نشست وگفت ببین چی میگم که یکدفعه از خواب بیدارشدم ولی خیلی از دستن عصبانی وناراحت بود میشه زودتر تعبیر کنین

مینا
Guest
مینا

سلام پدرم 22 سال پیش فوت کرده خواب دیدم خونه پدری بودیم که پدرم ار در خونه وا د شد خیلی مرتب وتمیز با خواهر بزرگم صحبت ونگاه میکرد هر چی من گریه وصداش میزدم به طرف من نگاه نمیکرد جلوش میرفتمگریه میکردم ولباسشو تکون میدادم صداش میزدم انگار نه انگار من وجود دارم تا بلاخره یکدفعه با التمایهای من اومد طرفم ونگاه کرد تو صورتم وگفت گوش کن که یک دفعه بیدار شدم، ایا پپدرم از من ناراحته باید چکار کنم تعبیرش لطف کنین بگین

ریحانه
Guest
ریحانه

ریحانه

سید عبدالله
Guest
سید عبدالله

سلام خدمت جناب من پدرم را خواب دیدم که به خانه نیامده من دنبالش رفتم پیداش کردم که بیارم به خانه. پدرم هفت سال که به رحمت خدا رفته

زهره
Guest
زهره

من خواب دیدم پدر مرده ام امد وکیسه ای هویج در دست داشت وسلام کرد وگفت خسته نباشی حالشم خوب بود

هانیه
Guest
هانیه

با سلام پدر من۲۹/9/99 فوت شده منم دیشب خا دیدم ک در یک مغازه هستم پدرم با دو نفر میاد داخل مغازه من برمیگردم از ذوق جیغ میزنم چشای پدر من سبز است ولی د خاب مشکی بود من چشاشو ک دیدم ساکت شدم دوتا سیلی بهم زد من افتادم یدفعه افتاد روم داشت منو خفه میکرد بعدش فروشنده نجات داد منو پدرمو کشید کنار بعد چن دقیقه دوباره اومد دوتا دستاشو دور گلوم محکم فشار میداد داشتم خفه میشدم بازم نجات پیدا کردم اومدم بیرون مغازه خاهرم با مادرم وایستاده بودن براشون تعریف میکردم میخندیدن بعدش بیدار شدم از صب تا الان واقعن دارم میترسم
تعبیر خاب من چیست خاهشا زود جواب بدین😭🙏

مریم
Guest
مریم

سلام
من خواب دیدم که با عشقم رفتم خرید که پدرم یهو مارو باهم دیدو خیلی عصبی شد(البته اینم بگم که من هنوز مجردم و پدرم و مادرم به شدت با ازدواج ما دوتا مخالفن)ولی تو خوابم مادرم راضی بود
تعبیر خواب من چی میشه

سلما
Guest
سلما

آیا اگر پدر مرده باشد و در خواب خوشحال به خانه بیاید چیست

زینب
Guest
زینب

سلام من خواب دیدم پدرم مرا به شدت کتک میزند طوریکه همه بدنم میسوزه وخیلی گریه کردم بعد که به پاهام نگاه کردم دیدم تاول زده وکبود شده است لطفن برایم بگویین تعبیرش چیست

حسین پور
Guest
حسین پور

سلام خواب دیدم پدرمرده ام زنده است ازکنارم گذشت سلام گفتم حالش راپرسیم جواب سلام دادگفت خوبم گفتم کجای حالت چطوره دراین عین دوکلاغ سیاه ازروی پرچین همسایه گرفت درمشماسیاه انداخت نام یک خواهرم رابردگفت گریه میکند اینها اذیتش کرده اندبعد بالبخندوشادی درحیاط خانه شروع به رقص کردمن هم برایش دست وهورا کشیدم

sama
Guest
sama

با سلام من 40 سالمه وابسته به پدرم بودم با وجود 2 فرزند 40 روز پیش پدرم بعد از بودن 1 ماه در بستر بیماری فوت کردتد دیشب خواب دیدم ایشان احساس گرما دارند برای همین ایشان را برای خنک کردن بدن بردم داخل آب ناگهان رعد و برق شد و باران شروه شد مجبور شدیم ار آب بیارمشون بیرون بقیه خواب یادم نیست اما اسن خواب چخ معتایی میتونه داشته باشه این رو هم بگم از لجاظ روحی سخن پریشانم هنوز خواهش میکنم پاسخ بدید ممنونم

سعید
Guest
سعید

سلام خوبید من خواب دیدم که پدرم از بچه های دیگش راضی نیست چون بغلش کردن هیچ حسی نداشت ولی من بغلش کردم بعد شروع کرد به گریه کردن معنی این خواب چیست ممنون میشم جواب بدید

غلام
Guest
غلام

سلام من خواب دیدم پدرمرده ام باچوب من را دنبال می‌کند که کتک بزند ولی نتوانست که بگیردم

سمیرا
Guest
سمیرا

سلام پدرمن سه ماه پیش فوت کرده من دیشب خواب دیدم که با بچهام خونه قدیمی پدرم هستم وقتی خاطرات پدرم یادم میاید گریم میگره وانجا خوابم میبره وقتی بیدار میشوم من وپدرم وبچهام ومادرم کنارهم خوابیدیم پدرم تراز کشیده وپاهایش را دراز وجمع میکند من به مادرم میگم چرا پدرم اینطوری میکند مادرم به پدرم میگوید چرا این کارو میکنی بچهام می‌رسند پدرم به مادرم میگوید تو چی میدونی که چقدر دلم برای آنها میسوزد نمیدانم من وبچهام رو گفت یا خودش را یادم نیست بلندشدم تا برام وضوبگیرم لیدا شدم معنی این خواب چیست

پرگیس
Guest
پرگیس

سلام بعداز ظهر خواب دیدم، پدرم که فوت کرده در خواب گفت چرا خونه ام نمیای، و در خواب پدرم زنده بود،وقتی بیدار شدم در حالت خواب و بیداری هنوز فکر میکردم، پدرم زنده است و به خودم گفتم چرا خیلی وقت هست خونه پدرم نرفتم.

رها
Guest
رها

سلام ببخشید من حدود یه ماه پیش یه خانواده اومده بودن خواستگاری من منم جواب مثبت دادم اما بخاطر طلا و اینا بهم ریخت دیشب خواب دیدم از سرویس مدرسه جا موندم با دوستام بعد میرم خونه مادر بزرگم به سرویسم زنگ بزنم که اون خانواده که ااومده بودن خواستگاری من تو خونه مادر بزرگم بودن با یه پسر دیگه که اونو نمی شناختممنم سلام کردم و رفتم به سرویسم زنگ بزنم که پدر اون پسر اومده بود خواستگاری گفت من تو و دوستات رو میبرم خونتون سوار ماشین شون شدیم دوستام عقب نشستن و من و پدر ومادر اون پسر که اومده بود خواستگاریم جلو نشستیم که یک از دوستام ازم پرسی اینا کین تا اومدم جواب بدم پدر اون پسر گفت من پدرشوهرشم بعد منم سر مادر اون پسر رو گرفتم یه بوسش کردم و گفتم اینم مادرشوهرمه

فاطمه
Guest
فاطمه

سلام ببخشید من خواب دیدم که توی مدرسه بودم با دوستام اما توی سال جدید و یونیفرم تازه و اینجور چیزا بعد من و یه دختری که تازه باهاش اشنا شدم تو خواب هی از صف مدرسه و کلاسای درس و معلما جا میموندیم البته فکر میکنم بخاطر اون بود که هی دیر میکردم بعد همش پیش من بود بعد زنگ اخرم دیدم که صف دارن بر گذار میکنن با اینکه باید میرفتیم خونه بعد یه لحظه منو همون دختره پاشدیم رفتیم یه گوشه ای قایم شدیم اون که رفت منم بدو بدو رفتم پشت سرش اونجا پیشش قایم شدم فکر میکردم مشکلی پیش میاد برای همین دنبال اون میرفتم بعد دیگه یه لحظه یه نگاهی کردم به حیاط مدرسه دیدم همه رفتن فقط من موندم و چند تا مادر وسط حسیاط مدرسه بعد دیگه رفتم بیرون دیدم همه دوستام دارن بگو بخند میکنن منم با اونا راه میرفتم تا بابامو پیدا کنم که برم پیشش بعد دیدمش توی پارک با 3 تا جوجه خوشگل نشسته که برای من خریده بعد من زیاد به بابام توجهی نمیکردم و همینطوری فقط کاره خودمو میکردم و زیاد به حرفاش گوش نمیدادم

ملیحه
Guest
ملیحه

من پدرمو خیلی دوست داشتم ۴ ماه از رفتن پدرم میگذره زمان رفتنش خودم کنارش بودم ما ارتباط خیلی عمیقی داشتیم حالا دائم لحظه ی از دست دادن پدرمو خواب میبینم و اونقدر گریه میکنم تا از پا در بیام این خواب تعبیرش چیه آیا روح پدرم نا ارامه؟

هانیه
Guest
هانیه

سلام ببخشید پدر من چند سالی میشه فوت کردن تو خواب دیدم اومده خونه قدیمیمون انقد دلم براش تنگ شده بود بغل کردم و بوسیدم اونم خوشحال بود دلش برام تنگ شده بود بعد سفره انداختیم با داداشم غذا میخورد ،از راه رسیده بودن،دو روزه پشت سرهم خوابشو میبینم هربارم از دلتنگی با اشک شوق میبوسیدمو بغلش میکردم

علی آغا
Guest
علی آغا
در جواب به   هانیه

سلام ببخشی من خواب دیدم پدرم سخت ضعیف شده بود و مریض بود و مثل اینکه آخر عمرش بود و ما گریه می کردم برایش تعبیر این خواب چیست؟

شبنم
Guest
شبنم

سلام ممنون از سایت خوبتون خسته نباشین
من خواب دیدم که مادربزرگم فوت کردن همه اونجا جمع بودیم همه گریه میکردن الا من وخیلی بد عمه هام بهم نگا میکردن
اما من همش دنبال بابام بودم وغصه میخوردم اگه بابام بفهمه مامانش مرده چقد ناراحت میشه از تو پنجره بابامو دیدم صداش کردم اومد تو بعد من پریدم بغلش با صدای خیلی بلند گریه میکردم و بابامم سعی میکرد ارومم کنه
میشه تعبیرشو بگین بهم
درضمن من نزذیک چند هفته اس بابامو ندیدم ازم دوره
ینی براش اتفاقی افتاده بهم نمیگه؟؟

Ghazal
Guest
Ghazal

سلام من یک خوابی در مورد پدرم دیدم لطفا میشه تعبیرشو بهم بگید ….خواب دیدم که یه اتفاقی افتاده و پدرم سرم داد و میزنه و ازم عصبانی و ناراحت و هی می خواد کتکم بزنه ولی مادرم نمی زاره این معنیش یعنی چی لطفا بگید

23
0
در مورد این موضوع کامنت بزار :)x
()
x