تعبیر خواب عمل جراحی – بیش از 28 معنی مختلف جراحی کردن

تعبیر خواب عمل جراحی معمولا اینگونه است که شما بخشی از شخصیت و یا رفتار و یا حتی تعدادی از اطرافیان خودتان را می خواهید تغییر دهید. البته توجه داشته باشید که معنی این خواب می تواند بسیار گسترده و متفاوت باشد. همچنین در صورتی که عمل جراحی در پیش دارید و یا در گذشته نزدیک ، عمل جراحی انجام داده اید ، دیدن این خواب دور از انتظار نیست و معمولا معنی خاصی ندارد.

تعبیر خواب عمل جراحی - بیش از 28 معنی مختلف جراحی کردن
تعبیر خواب عمل جراحی – بیش از 28 معنی مختلف جراحی کردن

تعبیر خواب عمل جراحی

اگر در خواب ببینید که شما را آماده عمل جراحی کرده اند و شما ناراضی هستید ولی نمی توانید از تخت جراحی بلند شده و اتاق عمل را ترک کنید می تواند به این معنی باشد که شخصی و یا افرادی ، کنترل زندگی شما در دست گرفته اند و شما را وادار به انجام کارهایی می کنند که راضی به انجام آنها نیستید.این شخص بسیار بر روی شما تاثیر گذار بوده و در این مورد قدرتمند است . شما به هر دلیلی نمی توانید با او برخورد کنید ولی ادامه این راه می تواند تاثیرات بسیار منفی بر روی زندگی شما داشته باشد.

این شخص باعث ایجاد استرس و اضطراب در زندگی شما شده است و می تواند شما را شدیدا عصبی کند. شما نگران هستید که آیا برنامه ی بعدی این فرد برای شما چیست ؟ نگران این هستید که ممکن است در آینده نزدیک او شما را وادر به کاری کند که نتیجه بسیار بدی برای شما داشته باشد و راه بازگشتی وجود نداشته باشد. باید تمام تلاش خود را انجام دهید تا کنترل زندگی خودتان را به دست بگیرید. این میزان از استرس و اضطراب می تواند نگران کننده باشد.

تعبیر خواب جراحی قلب چیست ؟

قلب در خواب معمولا به احساسات و حتی زندگی عاشقانه و زناشویی شما اشاره دارد.دیدن عمل جراحی قلب در خواب نشان دهنده این است که زندگی عاشقانه شما نیاز به تغییر بزرگی دارد. ممکن است در حال برنامه ریزی برای ازدواج کردن هستید . ویا ممکن است با فردی آشنا شده اید و عاشقانه او را دوست دارید. شما در حال تلاش برای بهتر کردن روابط عشقی خودتان هستید.

تعبیر خواب جراحی مغز چیست ؟

شما عادات و رفتارهایی دارید که بر روی کیفیت زندگی و لذت های زندگی شما تاثیر بسیار منفی گذاشته اند. ممکن است بیش از حد شکاک هستید و یا برعکس ممکن است بیش از حد به دیگران اعتماد می کنید. شاید در گذشته خیانتی به شما شده است و شما از دوباره عاشق شدن فراری هستید. ممکن در شغل خودتان شکست خورده اید و کسی از شما کلاه برداری کرده است و شما در حال حاضر از ریسک کردن در کسب و کار خود وحشت دارید. در هر صورت هر چیزی که باشد شما قانع شده اید که این رفتار می تواند آینده شما را خراب کنند و در حال انجام تغییرات بسیار بزرگی در رفتار و طرز تفکر خودتان هستید.

تعبیر خواب جراحی پا چیست ؟

اگر در خواب ببینید که در اتاق عمل هستید و پاهای شما را جراحی می کنند به این معنی است که شما هدف مشخصی برای زندگی خودتان ندارید. زود به زود آرزوها و اهداف خود را تغییر می دهید و هیچ تلاشی برای رسیدن به این آرزوها از خود نشان نمی دهید. شما هر کاری را که شروع می کنید ، نیمه کاره رها می کنید. ممکن است زود به زود شغل خود را تغییر می دهید. در هر صورت برای آینده و زندگی خود هیچ هدف مشخصی تعیین نکرده اید .

تعبیر خواب جراحی پلاستیک ، عمل زیبایی بینی و …

دیدن هرگونه عمل زیبایی و جراحی پلاستیک در خواب نشان دهنده این است که شما از بابت نظر و قضاوت دیگران در مورد خودتان نگران هستید. دوست دارید همیشه مردم در مورد شما خوب حرف بزنند. دوست دارید همیشه ظاهری معقول از خود نشان دهید و هیچ ایرادی در نظر دیگران نداشته باشید . شما ممکن است برای جلب توجه و نظر دیگران ، ظاهر خودتان را تغییر دهید.

تعبیر خواب حرف زدن با یک جراح

اگر در خواب ببینید که در حال حرف زدن با یک جراح هستید و آماده عمل جراحی می شوید نشان دهنده این است که شما خودتان را برای انجام تغییرات بسیار مهمی آماده کرده اید ولی در این راه نیاز به راهنمایی یک فرد متخصص دارید.ممکن است در حال انجام تغییرات مهمی در شغل خودتان هستید و نیاز دارید تا یک مشاور مالی شما را راهنمایی کند.ممکن در حال طلاق گرفتن از همسرتان هستید و نیاز به یک مشاوره خانواده دارید.در هر صورت نباید عجولانه و بدون مشورت اقدام کنید.

تعبیر خواب جراحی معده

دیدن خواب عمل جراحی معده معمولا با خواسته های ما در ارتباط است. شما در حال تجدید نظر در اهداف و خواسته های خود هستید و می توان گفت که آرزوهای شما در حال دگرگون شدن است . شما با دنیای جدید آشنا شده اید و تصور می کنید آرزوها و خواسته های گذشته شما اصلا مورد پسند و مناسب شما نبوده است . شاید کمی در حال بلند پروازی کردن هستید. سعی کنید تفکرات خود را کنترل کنید و بیش از حد رویایی فکر نکنید.

تعبیر خواب عمل روده

این خواب به این معنی است که شما در حال پشت سر گذاشتن یک دوره سخت و پر استرس هستید . مشکلی برای شما پیش آمده بود که تحمل آن برای شما بسیار سخت بود ولی شما این مرحله از زندگی را پشت سر گذاشته اید و در حال دفع خاطرات و مشکلات ناشی از آن دوران هستید. بزودی حال روحی شما بهتر خواهد شد.

تعبیر خواب عمل جراحی کمر و پشت

شما به کسی و یا چیزی تکیه کرده بودید که در حال حاضر او را از دست داده اید .شما احساس می کنید بدون تکیه گاه هستید و ممکن است نتوانید از پس مشکلات زندگی برآیید. ممکن است در کسب و کار خودتان با کسی شریک بودید و حالا شراکت شما به هم خورده است و شما نگران هستید که نتوانید به کار خودتان ادامه دهید. ویا ممکن است طلاق گرفته اید و نگران آینده خودتان هستید و نمی دانید چگونه باید با مشکلات زندگی روبرو شوید. شما احساس تنهایی می کنید.

تعبیر خواب مردن کسی زیر عمل جراحی

اگر در خواب ببینید که یکی از عزیزان شما در حال مرگ در اتاق عمل است نشان دهنده این است که شما شدیدا نگران سلامتی یکی از عزیزانتان هستید و مدام به این فکر می کنید که در زمان مرگ او ، چه حس و حالی خواهید داشت . احساس می کنید قادر به تحمل مرگ او نیستید.

تعبیر خواب عمل صورت

اگر در خواب ببینید که صورت شما را عمل جراحی می کنند به این معنی است که شما در برخورد با اطرافیان و در روابط اجتماعی خودتان ، چهره واقعی خود را مخفی می کنید و نگران هستید که دیگران چهره واقعی شما را ببینند. شما نگران این هستید که شخصیت شما قابل قبول اجتماع نباشد و خود شما نتوانید احترام متقابل را در روابط اجتماعب ، جلب کنید.

تعبیر خواب دیدن عمل جراحی (بیهوش نبودن)

اگر در خواب ببینید که جلوی چشم شما و بدون بیهوشی در حال عمل جراحی بر روی بدن شما هستند می تواند به این معنی باشد که اتفاق بسیار ناگواری در زندگی شما افتاده است که شما جزئیات این اتفاق را بخوبی می دانید. این جزئیات در حال آزار دادن شما هستند و مانند یک فیلم سینمایی مدام در جلوی چشم شما رژه می روند. برای مثال ممکن است همسر شما به شما خیانت جنسی کرده است و شما جزئیات کارهایی که باهم انجام داده اند را می دانید و کمی بیشتر از آن را هم می توانید تصور کنید.

تعبیر خواب جراحی کردن

اگر در خواب ببینید که در حال جراحی کردن کسی هستید می تواند به این معنی باشد که مسئولیت بسیار سنگینی بر عهده شما گذاشته شده است و شما می ترسید با کوچکترین اشتباهی که ممکن است انجام دهید ، دردسر بزرگی ایجاد شود که گاهی قابل جبران هم نیست . شما شدیدا تحت فشار روحی هستید. ممکن است تازه ازدواج کرده اید و یا قرار است بچه دار شوید. حتی ممکن است کار جدیدی شروع کرده اید که تصمیمات شما نقش بسیار مهمی در سود و زیان شرکای شما دارد.

تعبیر خواب اتاق عمل

اگر در خواب ببینید که وارد اتاق عمل شدید و باید عمل جراحی بر روی شما انجام شود می تواند به این معنی باشد که شما می خواهید کار بزرگی انجام دهید و تغییر شدیدی در زندگی شما در حال وقوع است ولی شما در یک دوراهی بسیار بزرگ قرار دارید . از طرفی دوست ندارید این تغییر را انجام دهید ولی بنا به دلایلی مجبور به انجام آن هستید و از طرف دیگر می ترسید که انجام این تغییر ، آن نتیجه ای که انتظارش را داشتید برای شما نداشته باشد .

تعبیر خواب جراحی کردن مسئولیت بزرگی قبول کرده اید
اتاق عمل در یک دوراهی بزرگ قرار دارید
تعبیر خواب عمل چشم نگرش شما به جامعه در حال تغییر است
عمل روده از یک بحران گذشته اید
عمل مغز تفکرات شما در حال تغییر است
عمل زیبایی به حرف دیگران اهمیت زیادی می دهید
تعبیر خواب عمل شکم تغذیه درستی ندارید
عمل معده خواست های شما تغییر کرده است
عمل جراحی کمر تکیه گاه خود را از دست داده اید
جراحی پا بی هدف هستید

مطالب مرتبط :

نظر یا سوال شما در این مورد چیه ؟

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود و محرمانه است.در صورتیکه ایمیل معتبر و بدون www وارد کنید دیگران میتوانند به شما پاسخ دهند و این پاسخ برای شما ایمیل خواهد شد.

9 نظر ارسال شده است.
 1. شاپور می گوید

  من خواب دیدم یک طرف گوشم روجراحی کردن اول ترسیدم بعد فهمیدم درد ندارد بعداز اون پایم رو جراحی کردن از زیر شکم تا مچ پا عمودی شکاف دادن ودوختن بعد بلند شدم بدون عسا راه میرفتم

 2. عیسی نژاد می گوید

  سلام. من خواب دیدم که توی یه اتاقی شبیه اتاق عمل هستم . پدرم یا روپوش پزشکی وارد اتاق میشه و میگه الان وقتشه باید عمل بشی. و خود پدرم منو عمل می کنه. در واقع کلیه ام رو عمل می کنه. نمی دونم کلیه ام چه مشکلی داشت.(پدر من اصلا پزشک نیست.) و در خواب می بینم که بهم بیهوشی می زنن و بعد من بیهوش می شم. وقتی به هوش میام جای کلیه سمت راستم درد می کنه. و یکسره از درد اون دراز می کشم. می خواستم بدونم تعبیر خوابم چیه؟ ممنون میشم اگه جواب بدید

 3. mookhii می گوید

  من خواب دیدم نیاز به عمل قلب دارم و در یک مکان دوریم که امکانات نیس😁و مامانم میخواد منو عمل کنه بهد باید خوابم ببره که عملم کنه ولی خوابم نمیبره و از خواب پریدم نمیدونم تعبیرش چیع چون عملم نکرد

 4. س می گوید

  سلام من خواب دیدم تو اتاق عمل بودم و میخاستن عملم کنن اما هرچی بیهوشی بهم میزدن بیهوش نمی‌شدم. 3بار بیهوشی گرفتم اما بیهوش نمی‌شدم. تعبیرش چیه؟

 5. حامد می گوید

  سلام من دیشب خواب دیدم در ترکیه هستم و سر کار قبلی که هتل بود کار کردم حدود ۱ سال قبل هست اما رفتم دکتر و دکتر گفت زاید انگشت دستت عمل بشه مشکل داره و سپس بعد از اینکه تموم شد رفت سراغ کف پایم و گفت یه مشکلی هست که باید حتما کف پایت عمل بشه وگرنه میمیری و اینطوری شد من گفتم باشه و یه بی حسی زد به کف پایم و کلا پوست کف پایم را کند و به اندازه کف پایم یه چیزی اضافه کرد و سپس کف پایم را دوخت میشه بگید معنی و تعویل خواب من چیست؟؟؟؟

 6. سارا.م می گوید

  سلام
  من خواب دیدم بینی ام را عمل کردم،با وجود اینکه زیبا شده بود ناراحت بودم که چرا عمل کردم.
  در خواب با رضایت قلبی عمل زیبایی را انجام ندادم و پشیمان بودم.

 7. زهرا می گوید

  من خواب دیدم برای عمل قلب آماده میشدم بیشترین اسرار رو مادرم داشت که باید عمل بشم
  دیدم یکی از جراح ها با برادرم صحبت میکرد میگفت زنده نمیمونه هرکس این عمل رو کرده مرده حتی اونهایی که زنده موندن کور شدن . وقتی شنیدم ترس و استرس همه وجودم رو گرفت . بعد از یک مدت صدامون زدند برای تصفیه حساب اولش خوشحل شدم که دیگه تموم شد دیگه نمیخوان عملم کنند ولی وقتی مادرم داشت حساب میکرد فهمیدم این مدت که تو بیمارستان مونده بودم رو حساب کرده الان دیگه نوبت جراحیه بعد بهم گفتن آماده شو ! گفتم نمیشه یه کاری کنید نمیرم ؟ گفتن بستگی به طاقت خودت داره که بتونی دووم بیاری ، اگر زنده هم بمونی دیگه کور میشی گفتم میشه یه کاری کنید کور نشم؟ به مادرم و برادرم گفتم اگر عمل کنم یا میمیرم یا کور میشم نمیشه اصلا عمل نکنم ؟! جوابی بهم ندادند. یک آقایی اومد با کبسولی که شلنگ بهش وصل بود شبیه عموم بود همه جارو باهاش آب پاشید داخل دهان من هم ریخت بعد روی تختی خوابیدم بعد دیدم بلند شدم و از اون فضا خارج شدم و داخل محوطه بیمارستان رفتم شلوغ بود یک عده بچه درحال بازی بودند فهمیدم در اتاق عمل درحال جراحی ام هستند و من (روحم) در محوطه سرگردان! با خودم میگفتم باید به گوشه ای برم ذکر بگم تا جراحی ام با موفقیت باشه و اینکه اگر به سلامت بودم نذری کنم. به ذهنم اومد که نذر کنم هزینه عمل جراحی قلب شخصی رو اگر عملم با موفقیت بود و اتفاقی برام نیفتاد بدم

 8. نازی می گوید

  خواب جراحی مغز دیدم واقعا عالی و درست بود متاسفانه😐😔

 9. ناشناس می گوید

  سللم خسته نباشید بنده خواب دیدم که برای عمل بیضه قرار دارم و باید بروم موقع قرار که میخواستم برم برای جراحی به دوستم گفتم که به خانواده ام بگوید مه دلیل رفتنم به جراحی جیست خودم خجالت میکشیدم خلاصه زمان عمل که رسید خواستم که بروم دیدم ماشینم رو دزدیدن نتونستنم برم بعدش که پیدا کردم دیدم سقفش و دربهاشو همه چیشو بردن حتی صندلیهاشو ممنون میشم اگه برام تعبیرش منین