تعبیر خواب خوابیدن – بیش 24 معنی مختلف برای خوابیدن در خواب

()

عبارت «تعبیر خواب خوابیدن در خواب» کمی عجیب است !! این خواب می تواند معانی بسیار مختلفی داشته باشد که می تواند کاملا متفاوت نیز باشد. این خواب از آن مواردی است که برای معنی کردن آن باید تا جایی که می توانید ، جزئیات خواب خود را به خاطر بیاورید.

تعبیر خواب خوابیدن

اگر در خواب ببینید که خوابیده اید

اگر ببینید که خواب بودید و ناگهان از خواب بیدار شدید ، به این معنی است که شما در زندگی روزمره معمولا خودتان را مسئول شکست ها و ناراحتی های احتمالی می دانید و تمام گناه ها را خودتان به گردن می گیرید. شما در مورد خودتان بسیار بی رحم هستید و این مورد باعث افزایش استرس در زندگی شما شده است . اگر این روال را ادامه بدهید می تواند باعث کاهش اعتماد بنفس شما شود.این خواب به شما هشدار می دهد که کمی در مورد خودتان مهربان تر رفتار کنید .

اگر در خواب ببینید در کنار دشمن خود خوابیده اید

اگر ببینید که در کنار کسی خوابیده اید که او را دوست ندارید و یا حتی از او متنفر هستید می تواند به این معنی باشد که شما حس می کنید توسط دشمنان و کسانی که شما را دوست ندارند احاطه شده اید. ممکن است در محیط کاری خود مشکل دارید و از همکاران  و یا شرکای خودتان راضی نیستید.شما نمی توانید به اطرافیان خودتان اعتماد کنید و مدام حواستان جمع است تا از طرف آنها آسیبی به شما نرسد و یا به شما خیانت نکنند. احساس می کنید کسی برای شما نقشه ای چیده است .

تعبیر خواب خوابیدن - بیش 24 معنی مختلف برای خوابیدن در خواب
تعبیر خواب خوابیدن – بیش 24 معنی مختلف برای خوابیدن در خواب

تعبیر خواب خوابیدن در رختخواب

اگر در خواب ببینید که در یک رختخواب و یا تخت خواب راحت خوابیده اید به این معنی است که شما از آرامش روحی خوبی برخوردار هستید و احساس راحتی و خوشحالی می کنید. احتمالا هدفی در ذهن خود داشته اید که به آن هدف رسیده اید و خوشحال هستید. می توان گفت که در حال حاضر خیال شما راحت است .

تعبیر خواب خوردن قرص خواب

خوردن قرص خواب آور در خواب به این معنی است که شما واقعیت های زندگی خودتان را نادیده می گیرید چرا که نمی خواهید قبول کنید که شکست خورده اید . برای مثال ممکن است احساس می کنید همسر شما در حال خیانت کردن است و علائمی در این مورد دیده اید ولی به عمد این علائم را نادیده می گیرید چرا که دوست ندارید با این واقعیت روبرو شوید.

تعبیر خوابیدن در تابوت

دیدن این خواب می تواند ترسناک باشد ولی نباید در مورد آن نگران باشید. اگر در خواب ببینید که در تابوت خوابیده اید به این معنی است که شما شدیدا احساس تنهایی می کنید.

تعبیر خوابیدن با یک غریبه

اگر در خواب ببینید که کسی کنار شما خوابیده است و شما او را نمی شناسید به این معنی است که شما شخصیت اصلی خودتان را از دیگران پنهان می کنید چرا که خودتان از شخصیت و روحیات خودتان خوشنود نیستید. شما می ترسید که اگر دیگران شخصیت واقعی شما را بشناسند ، ممکن است از شما دور شوند.

تعبیر خوابیدن در یک جای نامناسب

اگر در خواب ببینید در جایی خوابیده اید که اصلا راحت و مناسب نیست به این معنی است که شما در حال مبارزه باید بیماری و یا مشکل روحی هستید که زندگی شما را کمی سخت کرده است .

تعبیر خوابیدن در کیسه خواب

اگر در خواب ببینید که در کیسه خواب خوابیده اید به این معنی است که شما برای خودتان یک محدوده امن ترسیم کرده اید و به هیچ عنوان جرات ندارید از این محدوده خارج شوید. این کار شما باعث شده است که بسیاری از فرصت های خوب زندگی را از دست بدهید. با وجود اینکه این رفتار شما باعث شده است که دردسر و مشکل کمی داشته باشید ولی جلوی پیشرفت شما را کاملا گرفته است .

تعبیر خوابیدن در قبر

اگر در خواب ببینید که در قبر خوابیده اید می تواند به این معنی باشد که شما در ارتباط برقرار کردن با دیگران دچار مشکل شده اید و به هیچ عنوان ، اجتماعی نیستید.شما می خواهید اعتماد اطرافیان را به خودتان جلب کنید ولی در این کار موفق نشده اید. شما دوست دارید توانایی های خودتان را به دوستان و آشنایان نشان دهید ولی در این کار اصلا موفق نیستید و حس می کنید کسی روی شما حساب باز نمی کند.

تعبیر خواب خوابیدن با همسر

اگر در خواب ببینید که با همسر و عشق خودتان خوابیده اید ولی رابطه جنسی برقرار نمی کنید می تواند به این معنی باشد که شما از زندگی زناشویی خود احساس رضایت می کنید.شما احساس می کنید کسی را دارید که می توانید به او تکیه کنید و کاملا قابل اطمینان است. شما در کنار عشقتان احساس آرامش می کنید.

تعبیر خواب خوابیدن در منزل دیگری

اگر در خواب ببینید که در جایی به غیر از خانه خودتان خوابیده اید به این معنی است که شما چیزی را در زندگی خود تغییر داده اید که هنوز به این تغییر عادت نکرده ای و احساس آرامش نمی کنید.

تعبیر های قدیمی در مورد خوابیدن

نظر ابن سیرین در مورد تعبیر خواب خوابیدن

ابن سیرین در این مورد می گوید : اگر در خواب ببینی که بر روی تخت خوابیده ای به این معنی است که عظمت و بزرگی خواهی یافت . اگر ببینی که روی زمین خوابیده ای به این معنی است که به یک مسافرت کاری خواهی رفت و سود و منفعت خواهی یافت . اگر در خواب ببینی کسی که مرده است ، خوابیده است به این معنی است که آن کسی که مرده ، به رستگاری رسیده است .

نظر حضرت دانیال در مورد خوابیدن در خواب

اگر در خواب ببینی که روی درختی خوابیده ای به این معنی است که بچه دار خواهی شد و نسل تو ادامه پیدا می کند.

جابر مغربی در این باره می گوید

اگر در خواب ببینی که بین مرده ها خوابیده ای به این معنی است که کاری انجام خواهی داد که در بین مردم به انجام آن کار مشهور خواهی شد .

 

سایر تعبیر خواب ها :

این مطلب برای شما مفید بود ؟

ستاره سمت چپ بیشترین امتیاز است.لطفا به نویسنده این مطلب ستاره بدید.

میانگین آراء / 5. تعداد:

اولین نفری باشید که به این نویسنده امتیاز میده 🙂

خیلی متاسفم که مطلب رو دوست نداشتی

برای ارتقاء مطلب کمکم میکنی ؟

لطفا دلیل اینکه مطلب رو دوست نداشتی بهم بگو

نظر یا سوال شما در این مورد چیه ؟

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود و محرمانه است.در صورتیکه ایمیل معتبر و بدون www وارد کنید دیگران میتوانند به شما پاسخ دهند و این پاسخ برای شما ایمیل خواهد شد.

18 نظر ارسال شده است.
 1. yas می گوید

  سلام
  من خواب دیدم به روی شکم خوابیدم ودختری جوان به همان حالت روی پشت من خوابیده تعبیر چیست

 2. وحید می گوید

  من خواب دیدم که کنار قبرستون که یه تیکه زمین عموم هست منو برادرم خابیدیم. مردم اومده بودن قبرستون صدا اومد از خستگی بزور چشم باز کردم دیدم ینفر ک از دور داره منو نگاه میکنه یه سنگ انداخت سمتم.منم بلند شدم با یه سنگ دیگه محکم زدم بهش و سریع دراز کشیدم. صدای بهزاد دوستم میومد. بیدار شدم دیدم تو اتاق خونه پسر عموم بهزاد و حمید داداشم نشستن تا بلند شدم یچیزی خوردم پشتمو نگاه کردم دیدم بهزاد و داداش نشستن احوال پرسی کردم بهزاد رفت سمت پنحره باز کرد فرشاد رو صدا کرد گفتم بهزاد همون جایی ک از پنجره نگاه کردی دقیقا خواب میدیدم اونجا خابیدم.تعبیرش چییه استاد

 3. امیررضا می گوید

  سلام من در خواب دیدم که خوابیدم اما در خواب صدا های گنگی را می شنوم سعی می کنم بیدار شوم و به سختی می توانم

 4. فاطمه می گوید

  سلام. من بار ها و بارها توی خوابم میخوابم وخواب میبینم و دوباره توی همون خواب بیدار میشم و برای دیگران هم تعریف میکنم. ینیخواب میبینم که دارم خواب میبینم! متوجه میشید؟ این چیه دیگه؟

  1. Zahra می گوید

   دقیقا منم همینطورم

 5. مهرداد می گوید

  من خواب دیدم کنار دکترم خوابیدم که بهشون خیلی علاقه مندم و فقط کنارشون دراز کشیده بودم نگاهشون میکردم و باورم نمیشد که کنارشون خوابیده باشم و صبح بلند شدم احساس خوبی داشتم تعبیرش چی میشه ممنون میشم بگین

 6. حسین حمیدی می گوید

  من خواب دیدم که ده سال خوابیده بودم و زمانی که در خواب بیدار میشوم سال 1410 است.ولی از لحاظ ظاهری کاملا جوان موندمو انگار زمان برام وایساده بوده.تعبیرش چی میتونه باشه

 7. سارا می گوید

  خواب دیدم توی خونه ی مادر بزرگم که به رحمت خدا رفته شوهر م خوابیده بود روی زمین توی اشپزخونه تعبیر خوابم چی میشه نگرانم مرسی از سایت خوبتون

 8. محبوبه می گوید

  سلام…من دو بار خواب دیدم در خیابان خوابیدم یعنی کنار خیابان در پیاده رو و آن هم در شب.بعدش سراسیمه از خواب بیدار شدم و رخت خواب را جمع کرده و از محل دور شدم. لطفا تعبیر خواب مرا بگویین. تشکر

 9. سوگند می گوید

  سلام من امروز توی خواب خوابیده بودم و در حین همون خواب دوباره خواب میدیدم که روی زمین خوابیده ام و درحال گریه کردنم که مادربزرگم (فوت شده ) سعی در ارام کردن من دارد از او پرسیدم که جایش در ان دنیا خوب است او به من با کمی شک گفت بد نیست بعد از پشت من میخواست برود که من برگشتم و نگاه کردم ب من گفت اگر برگردی و نگاه کنی من نمیتوانم وارد اون دنیا بشم من اینبار نگاه نکردم و در همین موقه از خواب بیدار شدم واقعا برام عجیب بود توی خواب خواب بودم و یه خواب دیگه میدیدم .

  لطفااا اگه میشه تعبیرشو بهم بگین 🙏🙏🙏

 10. حسین می گوید

  خواب دیدم زنم به شکم خوابیده

 11. Goodarzii می گوید

  سلام من خواب دیدم خواهرم که حدود ۸ ماه پیش فوت شدن وسط خونه خوابیدن و من تو خوا تصور کردم که خواهرم مریضه من من میتونم خوبش کنم رفتم کنارش دراز کشیدم و شروع کردم قربون صدقش رفتن که یهو سرشو بلند کردو انگار داشت خوب میشد…تعبیرشو میشه بگین😞

  1. سحر می گوید

   منم پدرم رو 8 ماه پیش از دست دادم و خواب دیدم که اومده و روتخت خوابه…. فکر میکنم این خواب خواب دلتنگی ما باشه نسبت به اونها که دوسا داریم تجربیاتمون رو هنوز با اونا داشته باشیم. روحشون شاد

 12. صبا می گوید

  سلام من خواب دیدم که در کنار پدر بزرگ و مادر بزرگم از خوا پامیشم و خوابی که در خوابم بود را هم دیدم

 13. Bbb می گوید

  سلام وقتتون به خیر ببخشید من خواب دیدم معشوقه من حالت صورتش پیر شده به خصوص لب هایش و دندان هایش زرد و فرسوده بعد دیدم در رختخوابی خوابیده میشه معنی خواب رو بهم بگید

  1. محمذ می گوید

   تو باید با من ازدواج کنی

 14. M می گوید

  سلام حال شما خوبه عیدتون مبارک . شرمنده مزاحم وقتتون شدم . لطف میکنید تعبیر خوابمو بگید .ممنون .
  من مجردم . خواب دیدم خونمون کنار اقایی خوابیدم که نمیشناختمش، و مادرم اومد تو اتاق و گفت فردا عروسیتونه همون لحظه من یاد اقایی افتادم که چند وقت پیش احساس کردم بهم علاقه منده و توخواب صورتش اومد جلوی چشمم . گفتم پس اون چی میشه .یدفعه بلند شدم برم نماز استغاثه به امام زمانو بخونم که اگر اقایی که کنارم خوابه مناسبم نیست عروسی به هم بخوره

  1. ترانه می گوید

   سلام خواب دیدم اقای که به من علاقه داره در منزل ما در اتاق مادر بزرگم‌ با لباس زیر خیلی راحت خوابیده و خواب عمیقی رفته