تعبیر خواب خون – بیش از 39 معنی مختلف برای دیدن خون در خواب

()

دیدن خون در خواب نماد انرژی ، سلامت ، خوشبختی و یا از دست دادن آنهاست. این خواب می تواند برخی از مشکلات شما را در این موارد نشان دهد.

تعبیر خواب خون و خونریزی

این خواب معمولا نشانه خوبی نیست و می تواند به معنی از دست دادن چیزی و یا فردی باشد.اگر ببینید که خون زیادی از دست می دهید و به اصطلاح در خون خود غلت می زنید ، اصلا نشانه خوبی نیست و معمولا نماد به خطر افتادن سلامتی شماست .اگر ببینید که کسی در حال خونریزی شدید است و شما تلاش می کنید تا جلوی خونریزی را بگیرید می تواند به این معنی باشد که شما به تازگی عزیزی را از دست داده اید و غم و اندوه شما هنوز کاهش پیدا نکرده است . این از دست دادن می تواند دوری از او و یا حتی مرگ او باشد .

تعبیر خواب خون - بیش از 39 معنی مختلف برای دیدن خون در خواب
تعبیر خواب خون – بیش از 39 معنی مختلف برای دیدن خون در خواب

تعبیر خواب زدن کسی و خونریزی

اگر در خواب ببینید که با کسی دعوا کردید و او را زدید و باعث خونریزی او شدید نشان دهنده این است که شما ار کسی کینه ای به دل دارید و در فکر این هستید که انتقام بگیرید.

تعبیر خواب دیدن خون در خانه

اگر ببینید که وارد خانه خود شدید و همه جا پر از لکه های خون بود نشان دهنده این است که شما برای آینده شغلی خود برنامه ریزی کرده بودید و در حال رسیدن به اهداف خود هستید و از این بابت احساس رضایت خاطر می کنید.اگر در حال اقدام به بارداری هستید و زن هستید ، این خواب می تواند نشان دهنده این باشد که حامله شده اید .

دیدن خواب شنا کردن در خون

اگر در خواب ببینید که در استخر پر از خون در حال شنا کردن هستید و یا در جایی مشغول شنا بودید و متوجه شوید که بجای آب در آنجا خون وجود دارد می تواند نشان دهنده این باشد که شما بسیار خوشحال هستید و یا خبر فوق العاده خوبی شنیده اید .

ریختن خون کسی

اگر در خواب ببینید که در جنگ و یا دعوا خون کسی را ریختید و او را به حال خودش رها کردید می تواند به این معنی باشد که شما مشکل بزرگی در زندگی و یا رفتار خود داربد ولی هنوز تصمیمی برای رفع این مشکل نگرفته اید و آن را به حال خود رها کرده اید .

تعبیر خواب آمپول زدن یا اهدای خون

اگر در خواب ببینید که در حال اهدای خون هستید و یا موقع آمپول زدن ، خون از رگ شما خارج شد به این معنی است که شما از شغل خودتان خسته شده اید و از درآمدتان به هیچ عنوان راضی نیستید .این خواب می تواند نشان دهنده این باشد که شما بیش از اندازه کار می کنید و درامد شما نسبت به کاری که انجام می دهید ، رضایت بخش نیست . احتمالا به همین دلیل ناراحت و افسرده هستید .

تعبیر خواب لباس خونی

این خواب می تواند به این معنی باشد که کسانی در زندگی شما مشکل ایجاد می کنند و شما دشمنانی دارید که توانایی مقابله با آنها را ندارید . این افراد می توانند از نزدیکان شما مانند همسر و یا والدینتان باشند. احتمالا به همین دلیل نمی توانید آنها را از زندگی خود بیرون کنید.  این مشکل می تواند باعث عدم دستیابی شما به اهدافتان شده و از موفقیت های احتمالی شما جلوگیری کند.

تعبیر خواب چینی در مورد خون

 • اگر در خواب ببینی که در حال راه رفتن ناگهان از بینی شما خون به زمین ریخت به این معنی است که خبر خوبی دریافت می کنی
 • اگر ببینی که در حال نوشیدن خون هستی به این معنی است که امیدها و آرزوهایی در سر داری که به نفع زندگی شماست .
 • اگر در خواب ببینی که در حال لیسیدن خون هستی می تواند به این دلیل باشد که در گذشته کاری را بدون فکر انجام داده ای و شدیدا از انجام آن کار پشیمان هستی .
 • اگر ببینی که در حال تلاش برای پاک کردن لکه خون هستی می تواند اینگونه تعبیر شود که در شما در زندگی خود بیش از حد به حرف مردم توجه می کنید و به همین دلیل سردرگم شده اید .
 • تف کردن خون در خواب نشانه وجود یک بیماری جزئی و بی خطر است . ممکن است شدیدا خسته باشید .
 • دیدن خون در تخت خواب نشانه خیانت است . یا به شما خیانت جنسی شده است و یا شما در حال خیانت کردن هستید. احتمالا به طلاق فکر می کنید.
 • اهدای خون در خواب به این معنی است که شما تلاش می کنید مشکلات اطرافیان خود را حل کنید. این تلاش می تواند به ضرر شما باشد .
 • اگر ببینید که خون شما کلا از بدنتان خارج شد و شما خونی ندارید ، به این معنی است که شما احساس می کنید تمام قدرت خود را از دست داده اید و این تفکر باعث نابود شدن اعتماد بنفس شما شده است .
 • دیوارهای پوشیده شده از خون نشان می دهند که شما به تازگی عزیزی را از دست داده اید .
 • اگر در خواب ببینید که خون از سقف خانه می چکد نشان دهنده این است که شما دچار مشکلات سلامتی شده اید و احتمالا بیمار هستید .
 • سرفه خونی به این معنی است که شما وقت خود را برای موضوعات بی ارزش ، بیهوده هدر می دهید.

تعبیر خواب هندی در مورد خون

 1. دیدن خون قاعدگی در خواب ، اگر زن هستید به معنی سلامت شماست و اگر مرد هستید نشانه سرکوب نیازهای جنسی شماست .
 2. اگر در خواب ببینید که از خونریزی کسی خوشحال هستید به این معنی است که شما با آن فرد دشمنی دارید .
 3. استفراغ خونی نشان دهنده این است که شما یک کینه قدیمی را فراموش کرده اید و یا کسی را بخشیده اید .
 4. دیدن خونریزی در حین عمل جراحی نشان دهنده این است که شما تغییرات مهمی در شغل خود ایجاد کرده اید که نتیجه خوبی برای شما داشته است .
 5. خونریزی از انگشت نشان دهنده این است که شما مشکل مالی دارید .
 6. خونریزی از پا نشان دهنده این است که شما درآمد خوبی دارید.

تعبیر خواب های قدیمی در مورد خون

نظر محمد بن سیرین در مورد خون

ابن سیرین در این مورد می گوید : اگر در خواب ببینی بدون این که زخمی شده باشی ، خون از بدنت خارج می شود به این معنی است که فرد رشوه گیری هستی.اگر ببینی که زخمی شده ای و خونریزی داری به این معنی است که غم اندوه خواهی دید .اگر ببینی که تو را با شمشیر و یا چاقو زخمی کردند و خون جاری شد به این معنی است که پشت سر تو حرف های زیادی زده می شود و این حرف ها به نفع تو خواهد بود.

نظر مطیعی تهرانی در مورد خواب خون

اگر در خواب ببینی که در هنگام دعوا کردن جایی از بدنت زخمی شد و خون جاری شد به این معنی است که مردم پشت سر تو بدگویی می کنند.

نظر حضرت یوسف در مورد خواب خون

دیدن خون در خواب نشانه غم و اندوه است . اگر در خواب ببینی که خون در حال بند آمدن است نشانه سلامت و یا بیرون آمدن از غم است .اگر در خواب ببینی که خون می خوری نشانه خوردن مال حرام و ناحق است . اگر خون از دندان خارج شود نشانه این است که یکی از نزدیکان و یا عزیزان شما دچار غم و اندوه خواهند شد.

آنلی بیتون در این باره می گوید

دیدن خون در خواب نشانه این است که دوستان نابابی دارید که باید از آنها دوری کنید.  اگر در خواب ببینی که زخمی شده اید و خون از جای زخم جاری شده است نشانه این است که بیمار خواهی شد و یا در کسب و کار خود دچار زیان و یا ورشکستی می شوی.

تعبیر خواب خون قاعدگی و پریود

اگر کسی در خواب ببیند که پریود شده است نشانه این است که در یک احساس ناخوشایند و موقعیت غیر قابل تحمل گیر کرده است و راه فراری ندارد. احتمال احساس درماندگی و بیچارگی می کند.

سایر تعبیر خواب های مرتبط

 1. تعبیر خواب بارداری
 2. تعبیر خواب مرده
 3. تعبیر خواب نوزاد
 4. تعبیر خواب دندان
 5. تعبیر خواب سگ
 6. تعبیر خواب گربه
 7. تعبیر خواب پول

این مطلب برای شما مفید بود ؟

ستاره سمت چپ بیشترین امتیاز است.لطفا به نویسنده این مطلب ستاره بدید.

میانگین آراء / 5. تعداد:

اولین نفری باشید که به این نویسنده امتیاز میده 🙂

خیلی متاسفم که مطلب رو دوست نداشتی

برای ارتقاء مطلب کمکم میکنی ؟

لطفا دلیل اینکه مطلب رو دوست نداشتی بهم بگو

شاید دوست داشته باشید
نظر ارسالی شما بعد از تایید مدیریت قابل نمایش خواهد بود نکته : این بخش مربوط به نظرات در مورد (تعبیر خواب خون – بیش از 39 معنی مختلف برای دیدن خون در خواب) می باشد !!! لطفا فقط در همین مورد نظر ارسال فرمایید

12 نظر

 1. سلام. من خواب یه سکانسی از فیلی رو دیدم یعنی مشابه اون بعد اون خانم وقتی از خواب بلند شد و سرش و از زیر پتو اورد بیرون یه بالش بعلش بود هم دهنش هم بالش پر از خون بود.
  تروخدا بگین تعبیرش چیه
  ممنون

 2. سلام من خواب دیدم یه اقایی که پدر یه دخترخانوم تقریبا ۱۸ ساله اس از بدن دخترش خون که با شلنگ وصل کرده بود به پهلوش مینوشه ومن ناراحت هستم وسعی درمحافظت از اون دختر هستم تعبیرش چیه ؟

 3. سلام و خسته نباشید…من دیشب خواب دیدم که در دستشویی هستم و شلوار فیروزه‌ای رنگی پوشیدم و در جلو و عقب شلوار نقطه‌های خونی هست…اگر میشه تعبیرش رو بگید چون تازگی‌ها بهم گفتن مشکوک به کرونری خفیف هستم و میترسم این خواب نشونه خوبی نباشه🥺

 4. سلام خواب دیدم با عمو کوچیکم به خاله ام با سنگ میزنیم اما عموم آنقدر سنگ بزرگ میگیره میزنه که خاله ام سرش پر خون میشه و من دیگه ترسیدم از عموم و رفتم یه گوشه فقط نشستم یه دفعه سرمو بالا کردم دیدم که همه جا پر خون شده بود.
  خوشحال میشم اگه تعبیرش کنین برام

 5. سلام خواب دیدم یه سگ دنبالم کرد از یه جاده مارپیچ رو به پایین فرار کردم و به یه آب و کانال آب زلال رسیدم و سگ از من رد شد و داخل آب شنا میکرد و من یه سنگ به طرفش انداختم و ناگهان ناله سگ بلند شد و آب سرتاسر خون شد و من خیلی پشیمان شدم

 6. سلام من خواب دیدم که دستم زخم شد ولی خون نیومد من با باند بستمش، و نشسته بودم که بعداز چند ساعت خون ریزی دستم شروع شد و از زیر باند به روی پا، دست، شلوار و لباسم ریخت، رفتم دستم رو شستم اما بازم خون میومد با باند بستمش.
  تعبیر خوابم چیه؟!

  1. سلام من درخواب دیدم پامو ندونسته میزارم رو تیزی یه کوچولو. زخمی میشه بعد یه دوست خانوادگی دارم جای زخمو میمکه تعبیرش چی میتونه باشه

   1. سلام شاید طولانی بشه ولی خب اگه کسی می‌تونه تعبیر مناسبی قرار بده ممنون میشم یک ساعت بعد از اذان صبح به مدت نیم ساعت ساعت کوم کردم خوابیدم و ۲۰دقیقه بعد بیدار شدم و خودم رو ت خواب در محیطی دیدم که احساس غربت عجیبی داشتم محیط تاریک اول خواب رو یادم نمیاد درست ولی ت یک کوچه ای بودم هیچکسی نبود و یک گوسفند سفید فربه دیدم با خودم گفتم چه گوسفند خوبیه طمع کردم ببمرش ت این شب کسی که نیست تا اینو گفتم اینور اونور پرید بعد گفتم امید دارم صابحش پیداش میکنه میبرش گذشتم از اون طرف خیلی سریع رسیدم به یک رودی با خون کم از روی خون خیلی سریع رد میشدم اولش روی خون در حال حرکت بودم خیلی سریع حرکت میکردم تا اینکه این رود خون رسید به یک جایی که یک گله گاو بودند ترسیدم ازشون انگار از اون جا به بعد خون زیاد شده بود و احساس کردم میخواد یکی از گاوه ها بهم حمله کنه همینطور که روی خون حرکت میکردم یک لحظه از بلندی بگی آبشار مانند پرت شدم ت میحط پر از خون سر تاپاه پر از خون ولی از تلاش دریغ نکردم هر طوری شده رد شدم خیلی سخت بود و بعد از تموم شدن رود پر خون پرت شدم ت یک جای زیبا که خانواده ام یکی از فامیل نشسته بودند و اصلا ظاهر سر تاپاه خون من براشون عجیب نبود

 7. سلام خواب دیدم مادرم که به تازگی ازدنیا رفته خوابیده صداش کردم که پاشو بریم غذا بخوریم چرا خوابیدی گفت زنداییم که اونم چندسالی هست که مرده ازش خون گرفته برای همین خوابیده تعبیرش چیه

 8. سلام من باردارم وخواب دیدم که یکم خون داره از پای چپم میاد منم خیلی گریه میکنم میرم بیمارستان میگم دکتر تو رو خدا بچه مو نجات بدین خونریزی دارم .

 9. با عرض سلام..من تازگی ها یه خوابی دیدم بد جوری ذهنمو درگیر کرده و تعبیرشو تو این مطلب پیدا نکردم..من یه بیمار سرطان خون ناشناسی تو خوابم دیدم که خونریزی شدیدی داشت و من کمکش میکردم از پله های زیادی بالا بره..تعبیرش چی میتونه باشه؟؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای اطلاع از قیمت سمعک و یا خرید سمعک گوش بصورت اقساطی می توانید با کلینیک شنوایی تهران صفیر تماس بگیرید

 

خرید بلیط هواپیما , تور مسافرتی و رزرو هتل با الی گشت

 

موبوگیفت سامانه متفاوت خرید گیفت کارت به صورت آنلاین با تحویل سریع است.

 

بلیط اتوبوس سفرهای خود را از سایت جامع پایانه ها به صورت اینترنتی بخرید.

 

رزرو سواری دربستی با چند کلیک ساده از سایت بازارگاه

 

ما از روش بالا برای معرفی سایت شما استفاده می کنیم.برای اطلاعات بیشتر با شماره 09144029928 تماس بگیرید.