تعبیر خواب گریه کردن – بیش از 29 تعبیر مختلف و متفاوت

تعبیر خواب گریه کردن – بیش از 29 تعبیر مختلف و متفاوت
4 رای ، 5 ستاره از 5

درست مانند زندگی واقعی ، زمانی که شما در خواب گریه می کنید ، باید دلیل گریه کردن را دقیقا مورد بررسی قرار دهید. عصبانی بودن ، افسردگی ، مرگ عزیزان ، مورد خیانت قرار گرفتن و حتی گریه کردن از روی خوشحالی می تواند معانی مختلفی داشته باشد.در این مطلب از سایت سعی می کنیم تعبیرهای مختلف برای گریه کردن در خواب را بیان کنیم . لطفا با ما همراه باشید.

تعبیر خواب گریه کردن
تعبیر خواب گریه کردن

تعبیر خواب گریه کردن

گریه کردن در خواب می تواند معانی مختلفی داشته باشد و حتی کوچکترین و بی اهمیت ترین جزئیات موجود در این خواب می تواند معنی خواب را تغییر دهد.اگر در خواب ببینید که در جایی تنها بودید و بدون دلیل شروع به گریه کردن می کنید نشان دهنده این است که کسی به شما خوبی کرده است و شما شدیدا منتظر روزی هستید که بتوانید این محبت را جبران کنید.

به طور کلی ، گریه کردن در خواب نشانه بدی نیست و می تواند معانی خوبی داشته باشد و حتی گاهی می تواند نشانه شادی درونی فرد باشد.اگر در خواب ببینید که به دلیل یک اتفاق خوب و هیجان انگیز در حال ریختن اشک شوق هستید می تواند به این معنی باشد که شما در حال حاضر از موضوعی بسیار شاد و خوشحال هستید.

اگر در خواب ببینید مادر شما در حال گریه کردن است

می تواند معنی بدی داشته باشد. این خواب نشان دهنده این است که شما دچار مشکلات بزرگی شده اید که باعث غم و اندوه شما شده است . این مشکلات می تواند مالی باشد و ممکن است شما در تامین مخارج زندگی خود دچار مشکل شده اید.یا احتمالا شما در رابطه خود با کسی که واقعا دوستش داشتید دچار مشکل شده اید.

تعبیر خواب گریه کردن پدر

اگر در خواب ببینید که پدر شما در حال گریه کردن است می توان به این دلیل باشد که اتفاقی بسیار ناراحت کننده و حتی غیر معمول برای شما رخ داده است .گریه کردن پدر اتفاق رایجی نیست و به سختی اتفاق می افتد.پدر سمبل قدرت و صبر و تحمل است و دیدن خواب گریه پدر می تواند نشانه وقوع مشکلی باشد که تحمل آن بسیار سخت است .

تعبیر خواب گریه کردن از روی افسردگی

اگر در خواب ببینید که افسرده شده اید و در حال گریه کردن هستید می تواند به این معنی باشد که شما احساسات درونی خود را سرکوب می کنید و به خاطر شادی و رضایت عزیزانتان از خواسته های خود چشم پوشی می کنید.

زیگموند فروید در این مورد می گوید : اگر در خواب ببینید که به دلیل افسردگی و مشکلات روحی در حال گریه کردن هستید می تواند نشان دهنده این باشد که به شما خیانت جنسی شده است و رابطه شما بهم خورده است ولی شما هنوز هم او را فراموش نکرده اید و به دنبال بهانه ای هستید تا او را ببخشید و رابطه شما دوباره آغاز شود.

گریه کردن با عزیزان

می تواند به این معنی باشد که شما به موفقیتی در زندگی خود رسیده اید و دوست دارید خوشحالی خودتان را از این بابت ، با عزیزانتان تقسیم کنید. شما در حال سپری کردن یکی از شادترین دوران زندگی خود هستید .

تعبیر خواب گریه کردن بر سر قبر

تعبیر خواب گریه کردن در مراسم تشیع جنازه

این خواب معنی بدی ندارد و می تواند به معنی این باشد که شما به هدفی که از قبل تعیین کرده بودید رسیده اید. ممکن است در شغل خود به پیشرفت قابل توجهی رسیده اید و یا ترفیع گرفته اید. حتی ممکن است به کسی که دوستش داشتید ، رسیده اید.

تعبیر خواب گریه کردن با صدای بلند
تعبیر خواب گریه کردن با صدای بلند

تعبیر خواب گریه کردن با صدای بلند

این خواب به این معنی است که شما به هدف بزرگی رسیده اید و دوست دارید همه از این موفقیت شما اطلاع داشته باشند.زیگموند فروید در این مورد می گوید : شما به عشقتان رسیده اید و دوست دارید این پیروزی را فریاد بزنید.ممکن است در فکر گرفتن جشن عروسی هستید.

تعبیر گریه کردن به خاطر گم کردن کسی

اگر در خواب ببینید که کسی را گم کرده اید و به همین دلیل گریه می کنید می تواند به این معنی باشد که شما خاطراتی در گذشته خود دارید که شما را شدیدا اذیت می کنند.احتمالا برای یکی از عزیزانتان دلتنگ هستید و یا شدیدا نگران از دست دادن عزیزی هستید. نگران بودن در مورد احتمال مرگ پدر ، مادر و یا همسر نیز دور از انتظار نیست .سعی کنید این تفکرات منفی را از خود دور کنید تا کیفیت زندگی شما بهتر شود.

تعبیر خواب گریه کردن بچه

این خواب می تواند به این معنی باشد که شما دوره جدیدی در زندگی و یا کسب و کار خود شروع کرده اید که از به نتیجه رسیدن آن شدیدا نگران هستید.احتمال شغل جدیدی آغاز کرده اید و یا رابطه عاشقانه جدیدی برای شما شروع شده است و حتی ممکن است در اولین روزهای تشکیل خانواده خود هستید.

تعبیر خواب گریه کردن همسر

اگر در خواب ببینید که همسر شما در حال گریه کردن است می تواند به این دلیل باشد که شما اشتباهاتی در گذشته خود دارید که نمی توانید به عزیزانتان بگویید و به همین دلیل دچار عذاب وجدان هستید.شما احساس می کنید اگر به هر دلیلی ، عشق شما از این اشتباه شما آگاه شود ، زندگی شما نابود خواهد شد.

خواب بغل کردن کسی و گریه کردن

اگر در خواب ببینید که کسی را بغل کرده اید و در حال گریه کردن هستید نشان دهنده این است که شما فرد احساساتی هستید و با دیگران بیش از حد احساس همدردی می کنید و سعی می کنید تا جایی که می توانید باعث شادی اطرافیان خود شوید در حالی که شادی و رضایت خود را فراموش کرده اید و این رفتار شما باعث آسیب روحی شما شده است .

نظر معبرین چینی در مورد گریه کردن در خواب

گریه کردن در خواب جای نگرانی ندارد و می تواند به دلیل دیدن کابوس ، احساسات مثبت و یا منفی شدید و حتی تجربیات روزمره و اتفاقات رخ داده در طول روز باشد. گریه کردن در خواب گاهی مانند شیر اطمینان ضمیر ناخودآگاه شماست .زمانی که شما تحت فشارهای شدید روحی و یا حتی جسمی هستید ولی خودتان را شدیدا تحت کنترل دارید ، ممکن است بدن شما برای متعادل شدن احساسات ، با ایجاد خواب هایی که باعث گریه کردن می شود ، این تعادل روحی را برقرار کند.

اگر در خواب به دلیل چیزهایی گریه کردید که در زندگی واقعی اصلا دلیلی برای گریه کردن نیستند می تواند به این معنی باشد که شما در زندگی شخصیتان برای موضوعات بی اهمیت ، ارزش بسیار زیاد و بی موردی قائل هستید.

گاهی اوقت گریه کردن در خواب با احساس ترسی که در زندگی واقعی دارید مرتبط است.ترس از مرگ ، ترس از فوت عزیزان ، ناامیدی از زندگی ، مورد خیانت جنسی قرار گرفتن و بسیاری از نارضایتی های روزانه می تواند باعث گریه کردن در خواب شود. به دلیل اینکه زنان در دوران بارداری دچار تغییرات زیادی در احساسات خود می شوند ، دیدن خواب گریه کردن در دوران بارداری نیز بسیار رایج است و معنی خاصی ندارد.

تعبیر خواب های قدیمی و اسلامی در مورد گریه کردن

از نظر معبرین اسلامی گریه کردن در خواب نشانه شادی است.

نظر ابن سیرین در مورد گریه کردن در خواب

ابن سیرین در این مورد اعتقاد داشت : این خواب نشانه شادی و خوشحالی در آینده است و اگر ببینی که با صدای بلند در حال گریه کردن هستی به این معنی است که بسیار شاد و خوشحال خواهی شد.اگر ببینی که زمانی که گریه می کنی بجای اشک از چشم تو خون سرازیر می شود به این معنی است که کاری انجام می دهی که در آینده از بابت آن پشیمان خواهی شد. / اگر ببینی که به دلیل کار اشتباه و گناهی که انجان داده ای در حال التماس کردن و گریه کردن برای بخشش هستی و یا در مراسم عزاداری و مجلس قرآن خوانی در حال گریه کردن هستی نشانه این است که توبه خواهی کرد و خداوند تو را خواهد بخشید.

اگر در خواب ببینی که در حال گریه کردن هستی ولی اشک از چشمان تو سرازیر نمی شود به این معنی است که ضرر و زیانی به تو خواهد رسید.

نظر امام صادق در مورد گریه کردن در خواب :

اگر در خواب ببینی که در حال خندیدن بودی ولی ناگهان شروع به گریه کردن ، کردی ، به زودی عمر تو تمام خواهد شد. تعبیر اشک که از چشم بیاید بر سه وجه است:
شادی و خرمی، غم و اندوه، نعمت.

 

نظر یا سوال شما در این مورد چیه ؟

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود و محرمانه است.در صورتیکه ایمیل معتبر و بدون www وارد کنید دیگران میتوانند به شما پاسخ دهند و این پاسخ برای شما ایمیل خواهد شد.