توسط :گروه تعبیر خواب سایت پاموه

تعبیر خواب مادر بزرگ – بیش از 16 تعبیر مختلف و متفاوت

دیدن خواب مادربزرگ در خواب چه معنی دارد ؟

معمولا دیدن خواب مادربزرگ می تواند نشان دهنده دلتنگی شما برای انها و یا ناراحتی و دلشکستگی شما از دست آنها باشد. اگر به تازگی مادربزرگ خود را از دست داده اید ، این شوک می تواند باعث شود تا شما مدت های طولانی خواب او را ببینید . ولی اگر هیچ کدام از این موارد در مورد شما وجود ندارد ، دیدن خواب مادربزرگ می تواند معنی های مختلفی داشته باشد که در ادامه این مطلب به برخی از انها اشاره می شود.

دیدن خواب مادربزرگ در خواب چه معنی دارد ؟
دیدن خواب مادربزرگ در خواب چه معنی دارد ؟

تعبیر خواب مادربزرگ

دیدن خواب مادر بزرگ معمولا نماد رضایت مالی ، امنیت روحی ، موفقیت در زندگی و موفقیت در کسب و کار است.اگر شخصی را در خواب ببینید که احساس می کنید مادربزرگ شما است ولی از این موضوع مطمئن نیستید به این معنی است که شما به تازگی پولی از کسی دریافت کرده اید .ممکن است این پول کمک مالی از طرف خانواده شما باشد و یا ممکن است از بانک وام گرفته اید و از این مورد احساس خوبی دارید .

مطلب مرتبط : تعبیر خواب پول

اگر در خواب مادربزرگ خود را ببینید و او را کاملا بشناسید ولی او با شما حرف نزند ولی ناراحت نیز نباشد به این معنی است که شما احتمالا به سلامت خود توجه کمی دارید و با وجود اینکه مشکل جدی از بابت سلامت ندارید ولی اگر به این بی توجهی بازهم ادامه دهید به احتمال زیاد دچار بیماری خواهید شد. جای تعجب فراوانی دارد ولی بدون اینکه دلیل خاصی برای این مورد وجود داشته باشد‌، دیدن خواب مادربزرگ با مشکلات مربوط به سلامت معده و روده در ارتباط است !!!

تعبیر خواب دیدن مادربزرگ و صحبت کردن با او می تواند اینگونه باشد که شما فرد خیر خواهی هستید و قصد دارید به یکی از دوستان و یا اطرافیان خود کمک مالی انجام دهید تا مشکل مالی او رفع شود .اگر مادربزرگ خود را از پشت ببینید و با وجود اینکه صورت او را نمی بینید احساس کنید که او حتما مادر بزرگ شماست ، می تواند به این معنی باشد که شما دچار ناامیدی و احتمالا افسردگی شده اید. ممکن است مشکل ستون فقرات و برخی از مشکلات عصبی نیز داشته باشید .

معنی خواب گریه کردن مادربزرگ

اگر در خواب ببینید که مادربزرگ شما در حال گریه کردن است به این معنی است که شما شکست عشقی خورده اید و به احتمال زیاد به شما خیانت شده است .یا ممکن است یکی از نزدیک ترین اعضاء خانواده شما ، شما را شدیدا غمگین و ناراحت کرده است . همچنین توصیه می شود د صورتی که متاهل هستید و صاحب فرزند شده اید ، به سلامت فرزندان خود توجه ویژه ای داشته باشید .

مطلب پیشنهادی: تعبیر خواب مرده

تعبیر خواب مادربزرگ فوت شده

اگر مادربزرگ شما فوت کرده است و شما او را در خواب ببینید به این معنی است که به فکر انجام تغییرات بسیار بزرگی در شیوه زندگی و مدل کسب و کار خود هستید ولی می دانید که این تغییرات برای شما بسیار دشوار است و خطرات فراوانی دارد. شما به شدت از این تغییرات می ترسید و احساس می کنید توان قبول کردن شکست احتمالی ناشی از آن را ندارید . خواب مادر بزرگ مرده به شما هشدار می دهد که بهتر است کمی بیشتر فکر کنید و احساسی عمل نکنید. اگر در خواب ببینید که در حال دفن کردن مادربزرگ هستید به این معنی است که شما تغییرات را شروع کرده اید و با تمام قدرت باید به راه خود ادامه دهید . برای فکر کردن کمی دیر شده است .

تعبیر خواب مادربزرگ بیمار و مریض

اگر در خواب ببینید که مادربزرگ شما بیمار و مریض است (فرقی نمی کند که در واقعیت زنده باشد و یا خیر) به این معنی است که شما احساس می کنید روش زندگیتان و یا کسب و کارتان اصلا برای شما مناسب نیست و هیچ آینده ای ندارید. شما احساس نا امنی بسیار زیادی دارید و حس می کنید که به زودی خبرهای بدی در راه است.شما از بی پولی و عدم توان مالی برای اداره زندگی خود وحشت دارید.در حال حاضر احساس می کنید قدرت و توان لازم برای تغییر شیوه زندگی و یا کسب و کار خود را ندارید .

مطلب مرتبط : تعبیر خواب دندان

معنی خواب مهمانی مادربزرگ
معنی خواب مهمانی مادربزرگ

معنی خواب مهمانی مادربزرگ

اگر در خواب ببینید که مادربزرگتان به صورت سرزده به خانه شما آمده است نشانه این است که شما با موانعی در زندگی خود برخورد کرده اید که نیاز دارید برای رفع این موانع ، کسی با شما صحبت کرده و شما را راهنمایی کند.شما به هیچ عنوان نمی تواند روی کمک افراد غریبه و دوستان حساب کنید و نیاز دارید تا یکی از اعضاء خانواده شما ، با شما همفکری کند.شما در حال حاضر حس می کنید که هیچ ابتکاری عملی در کار خود ندارید و مغز و ذهن شما قفل شده است .

تعبیر خواب هندی در مورد مادر بزرگ

اگر شما یک زن هستید و مادربزرگ خود را در خواب ببینید می تواند به این معنی باشد که شما به بلوغ فکری رسیده اید و احساس می کنید که قدرت لازم برای تصمیم گیری های درست و راهنمایی کردن دیگران را دارید . شما احساس می کنید که یک زن قوی و جسور شده اید و دیگران روی حرف شما حساب می کنند.

اگر شما یک مرد هستید و مادربزرگ خود را در خواب ببینید و او با شما صحبت کند و لبخند بزند به این معنی است که شما فرد مهربان و احساساتی هستید و جنبه های لطیف زنانه در شما وجود دارد.

تعبیر اینکه مادربزرگ در حال مرگ است

اگر در خواب ببینید که مادر بزرگ شما در حال مرگ است ، می تواند اخطاری برای شما باشد. احتمالا به هر دلیلی در چند روز گذشته به یاد مرگ افتاده اید و احساس کرده اید که زندگی چقدر کوتاه است.شما در حال حاضر به این فکر می کنید که زمان زیادی برای زندگی کردن ندارید و احتمالا عمر گذشته خود را هدر داده اید. شما احساس می کنید به اندازه کافی از زندگی لذت نبرده اید و به آن عشقی که همیشه آرزویش را داشته اید نرسیده اید .

تعبیر خواب چینی در مورد مادربزرگ

اگر مادربزرگ شما در حال حاضر زنده است ، دیدن این خواب به این معنی است که شما مشکل بسیار بزرگی در زندگی خود دارید ولی احساس می کنید که قدرت کافی برای حل آن مشکل بزرگ را دارید . اگر مادربزرگ شما فوت کرده است ، دیدن خواب او به این معنی است که شما مشکل  بسیار بزرگی دارید ولی احساس ناتوانی و ناامنی می کنید.شما احساس می کنید قدرت لازم برای گذر از این بحران را ندارید و در این راه تنهای تنها هستید.

تعبیر گرفتن پول از مادربزرگ

از در خواب ببینید که از مادربزرگ خود پول قرض گرفتید به این معنی است که شما فرد ولخرجی هستید و احتمالا به همین دلیل نمی توانید پول پس انداز کنید و یا شاید در حال حاضر بدهکار نیز هستید .

اگر در خواب ببینید که مادربزرگ ، داخل جیب شما پول و یا هر چیز دیگری گذاشت به این معنی است که شما از لحاظ مالی وضعیت خوبی دارید و یا حداقل اینکه مشکل مالی ندارید .اگر دیدید که از جیب شما چیزی برداشت ، شما در کسب و کار خود پولی از دست داده اید و کسی از شما کلاهبرداری کرده است .

صحبت کرده با مادربزرگ فوت شده

اگر مادربزرگ شما فوت شده است و در خواب ببینید که با او در حال صحبت کردن هستید می تواند به این معنی باشد که شما احساس تنهایی می کنید و تصمیم گرفته اید تا تعداد دوستان خود را افزایش دهید و یا با دوستان فعلی خودتان بیشتر وقت بگذرانید . یا ممکن است شما مشکل شغلی دارید و دچار کسادی بازار و یا بدهی شده اید و به دنبال کسی هستید که بتواند کسب و کار شما را رونق بخشد. احتمالا دوست دارید در کسب و کار خودتان یک شریک پولدار داشته باشید . یا ممکن است در فکر ازدواج کردن هستید ولی از دادن پیشنهاد ازدواج وحشت دارید چون حس می کنید توان شنیدن جواب رد را ندارید .

اگر در خواب ببینید که مادربزرگ در حال غذا پختن است

دیدن این خواب به این معنی است که شما دچار مشکلات معده و روده هستید و باید شدیدا رژیم غذایی خود را اصلاح کنید. شما در حال حاضر به هیچ عنوان برنامه غذایی منظم و سالمی ندارید .به احتمال زیاد غذاهای چرب و آماده زیاد مصرف می کنید.مصرف فست فودها ، سوسیس ، کالباس ، پیتزا ، انواع کنسروها و غذاهایی از این دست را محدود کنید و به هیچ عنوان از این خوراکی ها در وعده شام استفاده نکنید.

تعبیر خواب بغل کردن مادربزرگ
تعبیر خواب بغل کردن مادربزرگ

تعبیر خواب بغل کردن مادربزرگ

اگر در خواب ببینید که مادربزرگ شما را در آغوش گرفت به این معنی است که شما در زندگی خود دچار شکست و ناامیدی شده اید ولی با قدرت و امید فراوان سعی دارید تا خودتان را بالا بکشید .شما قدرت لازم برای اینکار را دارید و به زودی به موفقیت هایی خواهید رسید .

تعبیر خواب زنده شدن مادربزرگ فوت شده

اگر در خواب ببینید که مادربزرگ شما مرده است و دوباره زنده شد، به این معنی است که شما دچار مشکلات خلق و خو هستید. شما زود عصبانی می شوید و تحمل بحث و مخالفت دیگران را ندارید.احتمالا خواب شبانه شما نیز درست نیست و تا صبح چندین بار از خواب بیدار می شوید و دوباره می خوابید.صبح ها وقتی از خواب بیدار می شوید کاملا احساس خستگی می کنید به طوری که دوباره احساس می کنید که نیاز به خواب دارید .اگر باردار هستید و این خواب را ببینید به این معنی است که کودک شما از خصوصیات مادربزرگ خود چیزهایی به ارث برده است .

تعبیر خواب مادر بزرگ از نظر معبرین ترکیه

اگر در خواب مادربزرگ خود را ببینید به این معنی است که شما نیازها و حتی گاهی غرایز خود را سرکوب می کنید و به خاطر آسایش دیگران و اطرافیانتان ، خودتان را نادیده می گیرید.ادامه دادن به این روش زندگی می تواند سلامت روحی و جسمی شما را به خطر بیاندازد.

اگر ببینید که دست مادر بزرگ خود را گرفته اید و یا مادربزرگ شما را بغل کرده است می تواند به این معنی باشد که شما دچار مشکلی شده اید که در حل این مشکل عاجز هستید.شما نیاز دارید تا کسی از شما حمایت کند و شما را راهنمایی کند .شما به حمایت روحی بیشتری نیاز دارید. شما نیاز دارید تا کسی که تجربه و قدرت زیادی دارد شما را راهنمایی کرده و راه درست را به شما نشان دهد.

سایر تعبیر خواب ها : تعبیر خواب مار + تعبیر خواب سگ

حس شما نسبت به این مطلب چی بود ؟

روی هر کدوم که به احساست نسبت به این مطلب نزدیکه کلیک کن لطفا

 • 🤬
 • 🤢
 • 😘
 • 🙂
 • 😍

میانگین آراء 4.2 / 5. تعداد: 323

تاریخ بروزرسانی : 30-03-2022
شاید دوست داشته باشید
نظر ارسالی شما بعد از تایید مدیریت قابل نمایش خواهد بود نکته : این بخش مربوط به نظرات در مورد (تعبیر خواب مادر بزرگ – بیش از 16 تعبیر مختلف و متفاوت) می باشد !!! لطفا فقط در همین مورد نظر ارسال فرمایید

65 نظر

 1. سلام من یه خانم‌۴۹ ساله خواب دیدم قبل ازاذان صبح که برایم قبر کندند ومیخواهندبه زور منو قبرم کنند بعد مادر بزرگ مرده ام گفت عیبی نداره توبرو توقبر بعداینکه خاک ریختندروسرت بعد مامیایم نجاتت میدیم ومن گفتم نه من نفسم‌میگیره وواقعا میمیرم بعدچهارتایتیمام چکارکنند که مادربزرگم گفت فرارکن برو تا تورو نگیرند ومن خیلی راه رفتم تو جنگل ولی هرجامیرسیدم همه منو میشناختند ولی من کسی رونمیشناختم وهمه‌میخواستند منو تحویل بدهندکه قبرم کنند من گفتم خدایا بچه هام که پدرندارند منم برم تکلیفشون چی میشه که یه لحظه داشتم تو خواب میرفتم که تموم کنم یهو از خواب بیدار شدم خیلی گریه کردم گفتم خدایامن نمیخوام بمیرم حالا تعبیر این خوابم چیه لطفا بهم بگین

 2. سلام من مادر بزرگم سرطان داشت بعد فوت شدن . اومد خوایم اولش مثل زمان ک مریض بودن داخل رخت خواب بود. بعدش بلند شد و با هم رفتیم آشپز خونه برام غذا درست کرد تعبی ش چیه

 3. سلام دخترعموی من بعد از۶سال مادربزرگمودرخواب دیده ک گریه میکند ایا تعبیرش چیه درضمن پدربزرگ عزیزم ۱۰روزقبل فوت کرده آیا این ربطی ب پدربزرگم نداره هرچند ک هردوتاشون آدمای بی آزاری بودند خیلی نگرانم برای این خوابی ک دیده

  1. سلام ما عالمه مادرم فوت شده دخترم مریض هست خواب دیده دخترم میگه مادر بزرگ داشت منو میبرد به خدا قسم دادم من جوونم بمن فرست بده زندگی کنم میگه مامان توی خواب عسل ریختی سرم بیدار شدم معنی بفرمایید

 4. خواب دیدم که خانمی مثل مادربزرگم بود رفتم جلو ببوسمش دوست پسرم کنار ایستاده بود گفت مادر من هست و من دستش گرفتم وبوسیدم و چندتا جوراب و یک لباس سبز بمن دادو گفت اینمدهدیه تولدت.تعبیرش چیه؟ممنون

 5. سلام من خواب دیدم که وارد خونه مادر بزرگم شدم و وقتی درو باز کردم اون داشت به سمت حمام و دستشویی میرفت با ذوق صداش کردم اما برنگشت مادر و پدرم اومدن سمتش و از زنده بودنش خیلی تعجب کرده بودن باهاش صحبت کردن و رفتیم بیرون از خونه مادر بزرگم جلوی حیاط خونه ما اونجا گفتم مادربزرگ هرچی میخوای بگی بگو هرچی هم نمیخوای نگو گفت (جهنمی )و بعدش هم گفت حتما با کسی در مراوده ای ک درستو نمیخونی و با نگاه تیز بینانه ای نگاهم میکرد مامانم تاید میکرد و اونم هی میگگفت بعدش از در حیاط خونه مادر بزرگم دو تا سگ سیاه که یکی بزرگ بود و اون یکی توله اون افتادن دنبالم میخواستن با من بیان ابجیم جلوی سگارو گرفت و گفت نمیشه ک همراه من بیاین دیگه جانداریم از شمام مواظبت کنیم سگ رو به من گفت اگر باِغریبه ها بریم جا داریم و افتاد دنبال من ک من بیدار شدم

 6. سلام وقت بخیر
  من ساعت ۸صبح خواب دیدم مادر بزرگم که چندین سال پیش فوت کردن زنده هستن و روی تخت لخت دراز کشیده من که نوه شون هستم دارم نظافتشون میکنم و اون خوشحاله که من دارم اینکارو میکنم و ازم میخواد که ابروهاشو هم بگیرم براش بعدش که تموم میشه جون میده کنارم و میمیره من براشون گریه میکنم

 7. سلام من امروز متوجه شدم ک مادر بزرگم ب شدت مریض شده و اصن حال خوبی نداره تو این حال اوضاع بودم ک خوابم برد خواب دیدم ی دختر ۲۰ سالم طوری ک وقتی صحبت میکنم همه به حرفم گوش میدن و کارامو انجام میدن .منو پدرم و مادرم رفته بودیم خونه مادر بزرگم و داشتیم اونو اماده میکردیم بیاریمش تهران تو باغمون
  بعد من متوجه شدم ماشین نداریم دو تا اسب اوردم و به مادرم و پدرم گفتم ک شما با اسب سفید بیاین من با اسب مشکی میام و مادر بزرگو با خودم میارم .مادر بزرگمو سوار کردم و تا با غمون رسوندم و به مادر بزرگم اب دادم و به اسبمم چن عدد قند دادم نا گفته نماند اسبم صحبت میکرد و نژادش فریزین مشکی اصل بود.
  نم دونم تعبیر خابمو مثبت بگیرم یا منفی.مادر بزرگم اصن باهام صحبت نکرد و این ک از پشت بغلم کرد رو اسب.

 8. سلام
  من تو خواب دیدم که مادر بزرگم که چنسال پیش مرده بود دارن تو خونمون میشورنش تموم که شد کفن کردن همه رفتن من و آبجی موندیم تو خونه تنها با مادربزرگم رفتم پیشش خوابیدم وقتی که خوابیدم دیدم چشاشو باز کرد خواست چیزی بگه از خواب پریدم

 9. خواب دیدم مادربزرگ‌مرده ام اواره شده میگه بچه هام از خونه انداختنم بیرون تو یه خرابه زندگی میکنه ناراحته لباس کهنه پوشیده تعبیرش چیه

 10. سلام ببخشید همسایمون خواب دیده مادربزرگمو بعد داشته اب جارو میکرده خوشحال بود همسایمون باهاش احوال پرسی بعد ازش پرسیده حاج خانم چرا اینقدر خوشحالی گفته ک اره نوه ام اینجا بود یعنی من بعد گفته بهم ک اره مامان بزرگ غصه نخور یا شب خودم میام یا بابام میفرستم
  ممنون میشم اگ تعبیرش بهم بگید؟

 11. سلام من خواب دیدم که پسر دایی پدرم خونه ما هستن و من حوصله ندارم که برم پاینن و بسته ای که بابام تهیه کرده بود رو بیارم بالا اما با معطلی زیاد رفتم لباسمو عوض کردم چون خیلی بدم اومد از ظاهرش
  یه آقای کچل مانندی بود زیر پله وایستاده بود منتظر من . من رفتم پایین دیدم منتظره کلی عذرخواهی کردم از بابت تاخیری که ایجاد شد فک کنم 1500تومان پول دادم بهش و اون یه کیسه سفید که معمولا تو میدون تره بار توش لوبیا سبز هست بهم داد اما توش لوبیا سبز نبود شیرینی بود کلی نون خامه ای دوتا امتحان کردم خیلی خوشمزه و شیرین بود گفتم دم بابام گرم عجب چیزی خریده
  بعد یهو دیدم طبقه اول در خونه مادربزرگم بازه تو یه حرکت غیر ارادی با سرعت خیلی زیاد دوییدم از پله ها پایین اصلا بی‌خیال شیرینی رفتم دیدم مادربزرگم نشسته و یه سفره رنگین جلوشه دو استکان چای خیلی خوشرنگ هم بود فک کنم یا برای من بود یا نمیدونم چون فقط من بودم وقتی دیدمش با گریه و خوشحالی پریدم بغلش لباس آبی خاصی پوشیده بود طرح دار بود فک کنم بهم گفت چیکار میکنی و از ته دل میخندید واقعا حس خوبی بود تعبیرش رو محبت کنید ممنون میشم
  پسر 17ساله هستم و از اول تولدتا الان مدت زیادی کنار مادربزرگم زندگی میکردیم ومن شب ها از 7سالگی ب بعد چون پدربزرگم نبود میرفتم کنارش تا بدون ترس بخوابه .

 12. من یک مغازه داشتم که به دلیل بدهی جمعش کردم
  خواب دیدم مادربزرگم رو لبه پله ورودی مغازه ام نشسته و کنارش هم یک خانم جوان که با مادربزرگم ظاهرا اومده بودو مادرم و خاله ام نشستن
  یهو یادم افتاد که مادربزرگم مرده
  بغلش کردم بوسیدمش!اما میدیدم گردنش و پشتش کبودن و توی خواب به خودم میگم بخاطر عمل قلبشه شاید
  باهاش حرف میزنم میگم تو کجا رفتی دلتنگتیم همه
  بهش گفتم این خانومه کیه؟ فلانیه؟(شخص زنده اس)
  گفت اره گفتم این چرا مرده گفت بخاطر کمرش و رو کرد بهش گفت کمرتو نشون بده دیدم خیلی زخمه
  (ناگفته نمونه مادربزرگم ی دخترشو زمان کودکی از دست داده)
  مادربزرگم بلند شد که بره
  بغلش کردم
  گفتم کجا میری
  ترخدا دعام کن پیش خدا
  خیلی گرفتارم
  از زندگی خسته شدم
  ارزوی مرگ میکنم هر روز!میشه دعا کنی من زودتر بمیرم؟کمی فکر کرد گفت درست میشه
  بعد از توی کیفش یه چیزی داشت مثل گلاب پاش ها
  با اون به صورتم پاچید!و یه قطره صاف اومد خورد وسط پیشونیم و افتادم روی زمین!! و پریدم از خواب

  1. یادم رفت بگم
   مادربزرگم با چادر همیشگیش بود و یه لباس سفید
   و وقتی ازش پرسیدم جات خوبه مشکلی نداری
   گفتش خداروشکر اره خوبم
   چهره اش سفیدتر و بشاش تر و توپول تر شده بود

 13. سلام من خواب دیدم مادر بزرگم که فوت شده در منزلش است و نابینا شده و کسی نیست که بهش رسیدگی کند و من هر چه اصرار میکردم ببرمش خونمون مامانم نمیگذاشت یا خودش نمی آمد.بعدش خواب مادربزرگ شوهرم را دیدم که رفتم خونشون و از اونجا چغندر برای مامانم بلند کردم

 14. سلام من چند روز پیش خواب دیدم سر مراسم ختم مادر بزرگم هستم ولی در خواب اصلا ناراحت نبودم چون میدونستم دارم خواب میبینم.بعدش من به اطرافیانم گفتم ناراحت نباشید این یه کابوسه بعد خوابم تموم شد.پریروز مادربزرگم تصادف کرد و الان بیمارستانه.لطفا براش دعا کنید و بهم بگید که چه اتفاقی داره میوفته من متوجه نمیشم

 15. سلام
  من خواب دیدم مراسم عاشورا بود و همه دورهم جمع شده بودیم خونه ی مادر بزرگم که فوت شده بود و داشتیم عزاداری میکردیم که مادر بزرگم یهو جلو در ظاهر شد گفت علی مرده چند بار هم تکرار کرد چه تعبیری میتونه داشته باشه

 16. سلام من خوابه مادربزرگمو دیدم که بهم گفت بچه هام هیچی برام نمیخرن غذا ندارم فقط یه کره دارم منو فرستاد محله بالا گفت برو اونجا نون میپزن برام بخر منم رفتم براش نون خریدم .تعبیر این خواب خوبه یانه

 17. سلام من یک دختر مجرد هستم ونزدیک صبح خواب دیدم مادر بزرگم ک چندین ساله فوت شدرو میبینم خیلی واضح دقیقا همون شکلی سرپا و سرحال بغل میکنم و بهش ابراز دل تنگی میکنم و بهش میگم کجابودی دلم برات تنگ شده بود فداتشم میگف همین جا بودم کمی کار داشتم مگه نمیدیدی، بهش میگفتم ک‌پارچه خریدم از اونا ک پیرهنی درست میکردی برا خودت و میبرمش یجا که پارچه فروشیه و نشونش میدم پارچرو میگف خیلی خوبه پارچه ها و مادرم و در قید حیاطه میگه داری با کی صحبت میکنی میگم مادر بزرگ مگه نمیبینی میگه ن و من شروع میکنم گریه کردن معنی این خواب چیه؟

 18. سلام من خواب دیدم که خونه مادربزرگمم با مامان بابام ولی مامانجونم خونشون نبود یه دفعه داییم زنگ زد منم گوشی برداشتم و گفت اروم باش الاام و مامانجون حالش بد شد و یه دفعه زد زیر گریه و گفت مرد منم بلند گفتم مرد و مامانم شنید و غش کرد شروع کردیم گریه و نشستیم رو زمین یه دفعه دیدیم کنارمون مامانجون نشسته بود من خیلی خوشحال شدم و اونم لبخند میزد و شروع کرد عادی باهامون حرف زدن من رفتم بپرم بغلش ولی یه دفعه ای دستم سفت گرفت نذاشت و یه لبخند زد و گفت چون مردم قدرتم هم خیلی زیاد شده و یه انگشترش در اورد داد به مامانم گفت برا الهام که خودمم بزار برای خرج تحصیلش و اینا ولی گفتیم نه و دیدیم حالا میگن مرده و ما این از دستش دراوردیم و جاش مونده بود رو دستش انقدر هم انگشتر کثیف بود نقره ای بود یه نگینی داشت ۲ تا دیگه هم دستش بود اصلا مامانجونم کلا یکی انگشتر طلایی داره همش دست راستش و این دو تا که دست چپش بود تا حالا ندیده بود که بکیش دراورد منم نمیدونم چرا یه نگاهش کردم رو پاش که دراز کرده بود و قیافش دیدم یه جوریه و اینا گفتم مامان این مامانجون نیست یه روح شیطانی بیا صلوات بفرستیمو شروع کردیم بلند صلوات فرستان تا بره و منم خیلی ترسیده بودم یه دفعه از خواب پریدم اینم بگم که مامانجونم در واقعیت الان مریض و سرطان ریه داره منم الان این خواب دیدم خیلی ترسیدم شروع کردم گریه اروم مامانم نفهمه و چشمای مامانجونمم سبزه شاید ربطی نداشتی باشه ولی واقعا با این خواب میترسم میشش برم با اینکه خیییلی دوسشدارم

 19. سلام وققتون بخیر من در خواب دیدم که مادر بزرگم که فوت کرده بود اومده بود به خوابم وقتی اونو دیدم از خوشحال بال دراوردم و اونو بغل کردم وباهاش حرف میزدم ولی یه مشگلی بود اون وقتی که زنده بود جونو عمرش من بود ولی الان توی خوابم حرف زیادی نزد لطفا کمک کنید معنی خوابم رو بفهمم

 20. سلام. من خواب دیدم سجاده نماز بازه و اون واس مادر بزرگم هست به اضافه چادر نمازش ک ابته تو واقهیت هم چادر نماز رو من دارم واس مادر بزرگم بود. دیدم سجادشو بهم میگ باز کنم میخواس نماز بخونه یا نمیدونم چیزی ازت ش برداره ک دیدم یهکی از پاهاشم تو سجاده هست انگار از مچ به بالا قطع شده و داخل سجاده گذاشته. این تعبیرش چیه؟؟؟؟؟

 21. خواب دیدم خاله ام ميگه( مادربزرگم که تازه فوت کرده)بقچه ای برای من فرستاده که توش پرازکلوچه اس

  1. سلام دخترعموم خواب دیده که تمام خانواده در خانه پدری جمع هستند مادربزرگم ۴ هفته است که فوت شده در خواب دیده که مادربزگرم جوان شده چون مادربزرگم ۹۵ سال سن داشت و خوشحال هستش و میرقصه
   تعبیرش چیه؟
   دخترعموی به نماز و دعا و و قرآن و خیرات و فاتحه،…. هیچ اعتقادی نداره…

 22. سلام خسته نباشین من مادر بزرگمو که فوت کرده رو تو خواب دیدم داره ناخن میگیره ولی ناخنگیرش خوب نیست من رفتم براش ناخنگیر بیارم

 23. سلام من مادر بزرگم هنوز زنده است خداروشکر ولی مادر خواب دیده مادربزرگم فوت کرده تعبیرش چه میشه خواهش لطفت جواب من را بدهید

 24. سلام من خواب دیدم مادربزرگم ک 10 سال قبل فوت شدن زنده شده چنتا از اشناهام کنارش.نشستن بعد میرم خودم تو بغلش میندازم شروع میکنم گریه کردن ک کجایی دلم تنگ شده برات کلی گریه کردم اونم میگفت من. ک هستم با حالت گریه از خواب پریدم طوری ک وقتی بیدارشدم چشمام پر اشک بود
  تعبیرش چی میشه

 25. سلام مادر بزرگ من زنده است ولى در خواب ديدم مرده ومن وعمه هايم و بابام خيلى گر يه ميكنيم وسنگ قبرش را ميبينم در خواب

 26. سلام پدر بزرگ و مادر بزرگ من مرده هردو آنها با من در یک خانه بودیم آتشنشانی رخ داد ومن خودم را همراه آنها نجات دادم لطفاً تعبیر کنید

 27. سلام،مادر بزرگم شش سالی میشه که فوت کرده.من بعد اذان صبح خواب دیدم که تو یه خونه ای هستیم با مادرم و دایی بزرگم و خانواده دایی ام بعد من نشسته بودم که مادر بزرگم منو صدا زد گفت بیا اینجا،رفتم پیشش نشستم که دستشو سمتم دراز کرد،تو دستش یه شیرین عسل و یه دونه سرمه چشم بود،اونا رو بهم داد و گفت اینا برای توعه ،بعد منم خیلی خوشحال شدم و از خوشحالی گریه کردم و مادر بزرگم رو در آغوش گرفتم اونم منو بغل کرد.و بهم گفت به مامانت و داییت اینا بگو من خیلی تنهام،یکم بیاید بهم سر بزنید،و یکم از تنهایی گله کرد بعد من رفتم همون جای قبلیم نشستم،بعد یهو بلند شدم رفتم پیش مامانم و دایی بزرگم که اونجا بودن بهشون گفتم مامان برگ تنهاست بیاین بریم خونه اش و چیز هایی هم که مادر بزرگم بهم داده بود رو نشون دادم و گغتم اینا رو هم بهم داده.بعد مامانم گفت مامان بزرگت که شش ساله مرده….بعد اونجا بود فهمیدم مامان بزرگم تو خواب بهم اینا رو داده بود و این حرف هارو گفته،ولی بازم تو دستمو نگاه میکردم همون سرمه تو دستم بود با شیرین عسل،بعدش دیگه دخترم که دوماهش است گریه کرد و به کل از خواب پریدم
  ممنون میشک برام تعبیرش رو بگید..

 28. سلام ،خسته نباشید من بعداز نماز صبح خواب دیدم مادر بزرگم اومده البته نزدیک به 25ساله فوت شدن و خیلی دوستشون داشتم وهنوزم از فکرشوندبیرون نمیامخواب دیدم اومده ویک لباس سفید خیلی زیبا تنشون بود بعد یه روسری مال خودم نبود ولی دیدم دستمه ،گفتم به مادر بزرگم این روسری سفیدو گلدوزی شده وشیک به لباست میاد وسرش کردم ،،اول برعکس سرش کردم ولی دوباره درستش کردم ،بعد دیدم اومدم تو یهدمحله خونه مادر شوهرم بود دیدم مادر بزرگ بیرونتو کوچه ایستادن ولی من سوار یک پیکان شدم کمی اومدم جلو ایستادم با ماشین ولی ماشین در حالت خلاص به عقب حرکت کرد هر کاری کردم ترمز نگرفت ونتونستم نگهدارم ماشینو بعد رفتم با ماشین عقب عقب خونه همسایه دیدم خونه مثل باغ میمونه خیلی زیبا ،سریع از در خونه از شیشه ماشین گرفتم وماشین نگه داشتم اومدم بیرون بعد در خونه ای که رفته بودم توی خونه رو بستم واومدم بیرون ،خواستم تعبیر این خوابهامو بدونم ممنونوتشکر میکنم از لطفتون

 29. سلام من که عاشق مادر بزرگم هستم در خواب دیدم که من اون رو در آغوش گرفتم ولی من یک میکنم چون وقتی زنده بود آلزایمر داشت من رو فرا موش کرده من از اون می پرسم آیا من رو به یاد میاری و اون وقت از خواب بلند میشم میشه بگید تعبیر این خواب چیه ممنونم

 30. ببخشید من خابم دیدم روح مادر بزرگم ک مرده به صورت شیطان اومده و منو اذیت میکنه میشه بگین تعبیرش چیه

 31. من خواب دیدم رفتم سر قبر مادربزرگم بعد یهو زنده نیشه همه خوشحال میشن اونم با خوشحالی به سمتم میاد ولی من میترسمو فرار میکنم
  کی میدونه تعبیرش چیه

 32. من خواب دیدم برادر من گور ما مان بزرگ را کند و کفن اورا باز کرد و مادر بزرگ زنده شد و از او پرسیدم تو که مره بودی و او گفت من نمردم من خواب بودم و او از کفن امد بیرون و سوار ماشین بابام شد

 33. سلام امشب ساعت 2/22دقیقه از خواب بیدار شدم مادربزرگم زنده است ولی خواب دیدم او مرده است ومن در سر قبر او خیلی گریه کردم میشه تعبرخوابموبگید

 34. سلام امشب ساعت۲:۲۰ ازخواب بیدارشدم خواب دیدم مادربزرگم درحال جون دادن و بعد دقایق کوتاهی فوت کرد. تعبیرشو میشه بگید ممنون

 35. سلام مادر بزرگ پدری من فوت کردن و من توی خواب دیدم که فامیل میگن ایشون مردن و مادر من ایشونو خفه کرده و کشته..و من بخاطر نجات جون مادرم که اعدامش نکنن میگم که مادربزرگم فوت نکرده و اینا و میرم سراغ تابوتش که بفهمم جنازه جنازه کیه…اما تابوتی در کار نیس و بهم میگن که جنازه ها رو تویه صندوق میکنن و روی صندوق جنازع مادربزرگ من تمووووم سندایه زمینشو خونه هاش و ملک و املاکشه.اونارو میزنم کنار و صندوقو بازمیکنم و میبینم ک عروسکه توی صندوق بجای جنازه..و خوشحال میشم و میبینم که مامان بزرگم از سمت راستم میاد و برعکش واقعیتش که سفید پوست بود توی خواب سیاه بود و پژمرده..درحالی که پنج شیش ساله ایشون فوت کردن و من برای اولین بار خوابشونو دیدم ..میشه لطفا تعبیرش کنین چون ایشون ارث مارو نداده بودن و اینا مطمعنم اون سندا یه ربطی دارن به این قضیه‌.ممنون

 36. من مادربزرگم زنده است خواب دیدم من به خانه شان رفتم و اوبه عروسی رفته بود و من ازدورنظاره گرعروسی بودم.مادربزرگم درواقعیت مریض است کتفش شکسته و لی درخواب کاملاسالم بودمیشه تعبیروبگید

 37. سلام وقت بخیر چندسالی است که مادربزرگم فوت شدن دیشب در خواب دیدم که دوباره مرده است و جسد مادربزرگم در خانه ماست و از بهشت زهرا آمده تا ببرن البته من تو خواب جسد اصلا ندیدم . من به مسئول بهشت زهرا گفتم که می خواهیم تو قبری که مادربزرگم خاک کردیم بزاریمش همونجا یادم اومد که مامان بزرگ من فوت کرده قبلا و رفتم به مامانم بگم که این جنازه کیه ؟ چون مامان بزرگ که فوت کرده !

 38. سلام من در خونه مادر بزرگم خواب ديدم كه مادر بزرگم مرده و مراسمش رو توي حرم أمام رضا يا حضرت معصومه گرفتن (مادر بزرگم زندست) و وقتي من وارد حرم شدن ديدم كه دايي ها و خاله هام دارن تو حياط حرم گريه ميكنن و من قيافه هاشون ديدم ولي نميدونستم كي هست كسي كه مرده بعد كه رفتم وارد حرم شدم ديدم كه پسر دايي هام و برادر هام دارن گريه ميكنن و رو زمين افتادین بعد چند دقيقه بلند شدن بعدش داييم اومد و توي وارد حرم شد و پنجره رو باز كرد و تير اندازي كرد و أسلحه رو بهم داد و گفت تو بيارش بيرون و من قبول كردم بعدش از داييم پرسيدم چي شده چيزي نگفت بعد از پسر دايي هام و برادرام پرسيدم بازم چيزي نگفتن خيلي سر در گم شدم كه كي و رفتم تو حياط به مادرم گفتم چيزي نگفت بهم(ماردم گفت كه به من يعني چيزي نگن چون افسردگي داشتم (و الآن هم افسردگي و هيلي خيلي عصبي هستم) و به هر صورت فهميدم كه مادر بزرگم بوده و خيلي ناراحت شدم و إز خواب بيدار شدم

  1. پدر بزرگ و مادر بزرگ من سال‌ها ست که فوت شده و من زن و متاهل هستم بعد از اذان صبح خواب دیدم دارم با مادر بزرگم ازدواج میکنم و منو بردن ارایشگاه و بعد چادر سفید سرم بود در کنار مادربزرگم وایستاده بودم و در کل راضی نبودم.
   تعبیر خوابش چی میشه لطفا بگید خیلی میترسم

 39. سلام من خواب دیدم که توی یک باغ یک خونه هستم ولی خیلی از فامیل هارو نمیشناختم و حتی ازدواج کرده بودم
  یهو دیدم که عمه بزرگمو با امبولانس اوردن داخل باغ ولی همونجا گفتن که مرده. من هرچی گفتم چرا تنفس نمیدید یا کاری نمیکنید گوش نکردن.
  بعد از یک مدت خیلی کوتاه یهو مادر بزرگمو با امبولانس اوردن و گفتن مرده ولی وقتی داشتم گریه میکردم اون عمم که گفتم مرد اومد دلداریم داد بعدش هم از خواب بیدار شدم
  (مادر بزرگ من الان زندست)

 40. سلام من خواب دیدم مادربزرگم مریض شده وما ب عیادتش میرویم بعد رسیدیم خونه مادربزرگم دیدم مادربزرگم خیلی لاغر و کوچولو شده انگار که خیلی زجر کشیده بعد ازته دلم و بلند بلند شروع میکنم ب گریه کردن واسه مادر بزرگم اونم باهام گریه میکنه و همو تواغوش می کشیم بعد میخوایم بریم خونمون ب خالم میگم بیا توماشین ما بشین نمیاد میره تو ماشین داییم میشینه و من خیلی ناراحت میشم

 41. سلام من خواب دیدم که ازکسی پول گرفتم بعددادم به مادربزرگم بعددلتنگش شدم وگریه کردم میشه تعبیرش کنیدبرام

 42. من پسری ۳۵ ساله هستم و مادر بزرگم در سن ۸۲ سالگی فوت کردند .
  تا جایی که از خوابم به یادم می اید :
  چند سپرده بانکی که از ارثیه دایی مرحومم به مادربزرگم قبل از فوتش رسیده بود را پیدا کردم و مادر بزرگم میگفتند که خرجش کن و مقداری خودشان بردارن و مقداری من و بقیه و قسمتی از ان هم صرف مخارج هیت علی.اصغرشان شود . من کمی در دلم میگفتم که چرا پول هارو خرج کنیم و به بقیه دهیم و … همین گونه که با سپرده های بانکی از این دست به اون دست میکردم ناگهان درش را باز کردم و در یک شی ابی رنگ نگه داشتم و نوشته ها مثل طلسم شدند و به مادر بزرگم نشان دادم اول متوجه نشدند و بعد که فهمیدند ان اوراق را گرفتن و در بطری شکل را باز کردند و کمی از ان را داخل محفظه انداختند و من همون جا یکدفعه احساس سبکی کردم و تا امروز که ۲ روز از این خواب میگذرد احساس پرواز دارم و خیلی سبک شدم و خوش حال و
  نمیدانم تعبیر خوابم چیست
  لطفا اگر میدانید راهنمایی کنید

 43. من خواب دیدم تو ی مجلس ختمم، خاله هام همه بودن فکر کنم ختم مادربزرگم بود،(مادربزرگم تازه فوت کرده) مامانبزرگمم بود زنده بود یهو حالش بد شد تو بغل مامانم مثه شمع خاموش شد همه دو هم جمع شده بودیم ی دایره تشکیل داده بودیم گریه میکردیم ناله ینفر خیلی بیشتر بود یادم نمیاد کی بود، چند روز پیشم دیدم مامانبزرگمو دارم میذارم تو ی قبری که خیلی خوب بود روی زمین بود زیر زمین نبود، گذاشتمش تو قبر ی قفل داشت قفلش کردم یکم گریه کردم بعد بیدار شدم، این خابارو دوروبر ساعت 4صبح دیدم خیلی خوابای بد میبینم، تازه عروسی کردم یبارم دیدم عروسیمه همه صحنه های عروسیمو دیدم حنابندون عروسی ولی دامادو نمیدیدم داماد نمیومد یا تو خونه بودم داماد نبود یا تو ارایشگاه… اگه میشه بگین تعبیر این خوابا چیه دارم دیوونه میشم

 44. مدتی هست که با مادر بزرگم سر پول و طلا بحث و دعوا داریم و قهریم و همدیگه رو ندیدیم تو همین یکماه هم فهمیدیم پدر بزرگم سرطان گرفته و وارد خونش شده کار از کار گذشته فعلا تحت درمانه

  دیشب خواب دیدم اومدن خونمون من سریع رفتم اشپزخانه که نبینمشون
  سر گرم میوه چیدن و شیرینی شدم بعد دیدم پدربزرگم اومد سمت اشپزخانه رو پا بود دست و رو بوسی کردیم و گفتم بهترین گفت الحمدالله
  رفت به سمت طبقه بالا
  که دیدم مادر بزرگم با اینکه باهم قهریم اومد تو اشپزخانه
  گفت من لباس نو پوشیدم که بیام با تو آشتی کنم و نیومدی
  همدیگه رو بغل کردیم و کلی گریه کردیم
  بعدم گفت بچه هام شیرینی گرفتن برای مراسم باباشون تو مسجد بدن و پدربزرگتم نمیمره فعلا

  میشه تعبیرشو بدونم
  ممنون میشم

 45. با سلام، خانمی دوسال و نيم است مادربزرگ مادری خود را از دست داده بسيار به هم علاقه مند بوده اند الان تقریبا هرشب او را در خواب میبیند حتی اگر مريض میشود به او میگوید که چرا مراقب خود نبوده این مورد چه حکمی دارد.ممنون ازپاسخي که میدهید. فاطمه از تهران

 46. سلام ۱۵سال شاید بیشتر مادر بزرگم فوت کرده ولی دیشب خواب دیدم که دوباره فوت کرده و همه جمع بودن من جایی نشسته بودم مادرم گفت چادرتو سرت کن برو دنبال بقیه دم سردخانه که جنازه مادربزرگت را تحویل بگیرید برای خاک سپاری ولی من بقیه رو گم کردم ولی تو این مسیر آدم کوتله و جن دیدم که یدونه از جن ها رو له کردم و پرتش کردم و از خواب پریدم.خواهشا راهنماییم کنید تعبیر خوابم چیه؟

  1. حدود یک سالی میشه که مادر بزرگم فوت شده اما دیشب بدون اینکه اصلا به فکر مادر بزرگم باشم خوابشو دیدم
   خواب دیدم تو خونه خودمون بودیم همه اعضای خانواده تو خونه سرگرم صحبت کردن با هم بودن هیشکی حواسش به من نبود من رفتم روبه روی آشپز خونه که مادر بزرگم با لباس های رنگ شاد تو آشپزخانه به طرز عجیبی بهم زل زده بود من تعجب کردم که چطوری زنده شده
   بهم لبخند زده بود ولی عمق چهرش غم بود دلم خیلی براش تنگ شده بود دستامو باز کردم اومدم بغلم کرد
   ولی من یجوری بودم یکم میترسیدم که اتفاق ترسناکی بیوفته احساس میکردم که خیلی از تنهایی ناراحت شده وقتی بغلم کرده بود سنگینیه بدنش رو حس میکردم چند باری محکمتر و با فشار زیاد بغلم کرد ولی بعداز چند دقیقه تو بغلم دیگه تنشو حس نکردم اون چیزی که بغل کرده بودم فقط لباساش بود یهو از خواب پریدم
   اگه امکانش هست تعبیرشو بهم بگید🙏🙏🙏

 47. دوستان عزیز من خواب دیدم مادربزرگم فوت شده بود اما تو خواب دوباره فوت شده و همه دورش بودن یهو غیب زد یکی بگه لطفا

 48. حدود یک ماه پیش خواب دیدم با خواهرم درخواب جرو بحث میکردیم که او میخواست یه عکس از دوران مجردیم به همسرم نشون بده و تحدید میکرد که زندگیت رو به هم میزنم ولی در اون عکس هیچکی نبود هی بهش میگفتم اخه هیچی تو عکس نیست ولی حالیش نمیشدمادربزرگم اومد(حدود ۱۰ سالی میشه فوت کرده )لباس عربی دشداشه مشکی پوشیده بود گفت اینو ولشکن بیا من اون اتاق یه چیز خوب بهت بدم دست راستمو گرفت سه چهار قدم که رفتیم یه دفعه لرزید وحالت غش اروم گذاشتمش زمین پدرم اومد وچندتا زد به صورتش ولی اون مرده بود (البته تو اربعین نجف و کربلا براش چند بار نماز خوندم و براش کلی دوآ کردم ) این خواب بدجوری فکرمو مشغول کرده لطف میکنید تعبیرش کنید . تشکر ازسایت خوبتون.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آرتان طب بزرگترین داروخانه مجازی ایران با امکان تحویل دارو درب منزل در تهران و تمامی شهرهای ایران

برای اطلاع از قیمت سمعک و یا خرید سمعک گوش بصورت اقساطی می توانید با کلینیک شنوایی تهران صفیر تماس بگیرید

 

خرید بلیط هواپیما , تور مسافرتی و رزرو هتل با الی گشت

 

موبوگیفت سامانه متفاوت خرید گیفت کارت به صورت آنلاین با تحویل سریع است.

 

بلیط اتوبوس سفرهای خود را از سایت جامع پایانه ها به صورت اینترنتی بخرید.

 

رزرو سواری دربستی با چند کلیک ساده از سایت بازارگاه

 

ما از روش بالا برای معرفی سایت شما استفاده می کنیم.برای اطلاعات بیشتر با شماره 09144029928 تماس بگیرید.