تعبیر خواب زردآلو – تعبیر خواب متفاوت – خوردن زردآلو در خواب

()

زردآلو يكی از ميوه های خوشمزه و خوشرنگ و پرخاصیت است که تقریبا در تمام نقاط جهان طرفداران خاص خود را دارد.دیدن خواب زردآلو و درخت زردآلو از خواب های رایج بین بسیاری از مردم جهان است.در ادامه این مطلب ، به تعبیر خواب زردآلو ، برگه زردآلو ، درخت زردآلو و هسته زردآلو اشاره شده است.در بسیاری از این تعبیر خوابها ، تعبیر خواب زردآلو ، برگه زردآلو ، زردآلوی خشک و عبارت های شبیه به این معمولا معنی مشابهی دارند به همین دلیل بجای اشاره به تمام این موارد ، فقط از عبارت “تعبیر خواب زردآلو” استفاده خواهد شد.

تعبیر خواب درخت میوه زرد الو تعبیرخوردن زردآلو در خواب
تعبیر خواب درخت میوه زرد الو تعبیرخوردن زردآلو در خواب
مطلب پیشنهادی : تعبیر خواب مرده

تعبیر خواب زردآلو از دیدگاه معبرین و روانشناسان غربی

دیدن زردآلو در خواب چه تعبیری دارد؟

زیگموند فروید در مورد تعبیر دیدن زردآلو در خواب اعتقاد دارد که: اگر در خواب ببینید در حال خوردن زردآلوی رسیده هستید ،در رابطه زناشویی خود با همسرتان موفق هستید و با یکدگیر هماهنگید.از زندگی مشترکتان از لحاظ جنسی لذت کافی را می برید و نیازهای یکدیگر را برآورده می کنید.اگر در خواب ببینید که زردآلوی ترش می خورید و از خوردن آن ناراحت هستید ، معنی آن برعکس زردآلوی رسیده است.

تعبیر خواب درخت زردآلو ابن سیرین تعبیر خواب زردآلو حضرت یوسف تعبیر خواب خوردن برگه زردآلو
تعبیر خواب درخت زردآلو ابن سیرین تعبیر خواب زردآلو حضرت یوسف تعبیر خواب خوردن برگه زردآلو

سایر معبرین غربی درباره خوردن زردآلو در خواب اعتقاد دارند : (هر عدد مربوط به دیگاه متفاوت مفسران مختلف است)

1 ) خوردن زردآلوی شیرین و خوشمزه در خواب نشان دهنده رضایت شغلی شما است.شما در کار خود موفق هستید و از این موفقیت از ته دل رضایت دارید.

2 ) تعبیر خواب خوردن برگه زردآلو و یا زردآلوی خشک می تواند نشان دهنده غم و اندوه درونی شما باشد.اگر در خواب خود را در یک باغ پر از درخت زردآلو ببینید می تواند به این معنی باشد که شما مشکلی در زندگی و یا کسب کار خود دارید که از حل آن ناامید شده اید و یا صبر و پشتکار خوبی برای رفع این مشکل ندارید.

3 ) اگر در خواب ببینید که در حال چیدن زردآلو از درخت آن هستید به این معنی است که از طرف نزدیکان شما ، مشکلی برای شما ایجاد شده است که باعث افسردگی و ناراحتی روحی شما است

4 ) اگر زردآلوی زرد و قرمز و کاملا رسیده می خورید نشان دهنده این است که شما از سلامت کامل برخوردارید.

5 ) تعبیر دیدن خواب زردآلو می تواند نشان دهنده اتفاقی باشد که قرار است در آینده دور اتفاق بیافتد.اگر در خواب ببینید که در یک باغ زردآلو هستید و فکر می کنید که زردآلوهای این باغ خوشمزه و شیرین هستند ولی از آنها نمی خورید می تواند نشان دهنده این باشد که شما در مورد دیگران زود قضاوت می کنید و این قضاوت زودهنگام باعث می شود در زندگی خود پیشرفت نکنید .

تعبیر درخت زردآلو معمولا نشان دهنده اشتباه و غم و اندون است

خوردن زردآلوی شیرین برای آقایان معمولا نشان دهنده ارتباط با یک زن زیبا است. ولی دیدن این خواب در زنان به معنی سلامت روحی و روانی است.اگر مردی در خواب ببیند که زردآلوی خود را به دیگری داد اینگونه تعبیر می شود که در زندگی واقعی به او خیانت جنسی شده است.اگر در خواب ببینید که کسی زردآلو می خورد و به شما نمی دهد می تواند به این معنی باشد که شما به موفقیت دیگران حسادت می کنید.

اگر در خواب ببینید که در حال فروختن زردآلو هستید ، در کسب و کار خود موفق شده اید و سود خوبی به دست خواهید آورد.اگر ببینید که زردآلوهایی که در حال فروختن هستید خراب و گندیده هستند به این معنی است که شما در کار خود شکست خورده اید و احتمالا ورشکسته هستید.

تعبیر خواب برگه زردآلو تعبیر خواب زردآلو خشک
تعبیر خواب برگه زردآلو تعبیر خواب زردآلو خشک
مطلب پیشنهادی : تعبیر خواب سیب

برخی از تعبیر خواب های قدیمی در مورد زردآلو

تعبیر خواب خوردن زردآلو از نظر ابن سیرین

ابن سیرین در مورد خواب زردآلو اعتقاد دارد که : اگر در خواب زردآلوی شیرین بخورید و این خواب را در فصل زردآلو ببینید ، نشانه خوبی است و معنی خوبی دارد.اگر زردآلویی که می خورید ترش بود و یا در فصل آن نبود ، نشانه غم و اندوه و مصیبت است.

چیدن زردآلو از درخت تعبیرخواب تعبیر خواب چیدن زردآلو از درخت
چیدن زردآلو از درخت تعبیرخواب تعبیر خواب چیدن زردآلو از درخت

تعبیر خواب خوردن زردآلو از نظر مطیعی تهرانی

مطیعی تهرانی دیدن این خواب را خوب نمی داند و می تواند نشانه غم و اندوه باشد.

تعبیر خواب زردآلو از نظر امام جعفر صادق:

دیدن زردآلو در خواب اگر در فصل آن نباشد و ترش باشد غم و اندوه است و اگر در فصل آن باشد و شیرین باشد نعمت است .

تعبیر خواب هسته زردآلو

اگر هسته زردآلو را بشکنید و بخورید  و مزه آن تلخ باشد می تواند نشانه غم و اندوه باشد.اگر شیرین بود منفعت است.

این مطلب برای شما مفید بود ؟

ستاره سمت چپ بیشترین امتیاز است.لطفا به نویسنده این مطلب ستاره بدید.

میانگین آراء / 5. تعداد:

اولین نفری باشید که به این نویسنده امتیاز میده 🙂

خیلی متاسفم که مطلب رو دوست نداشتی

برای ارتقاء مطلب کمکم میکنی ؟

لطفا دلیل اینکه مطلب رو دوست نداشتی بهم بگو

نظر یا سوال شما در این مورد چیه ؟

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود و محرمانه است.در صورتیکه ایمیل معتبر و بدون www وارد کنید دیگران میتوانند به شما پاسخ دهند و این پاسخ برای شما ایمیل خواهد شد.

10 نظر ارسال شده است.
 1. نرگس می گوید

  خواب دیدم در حال کاشتن بوته ی زردآلو بودم

 2. محیا می گوید

  خواب دیدم در فصل زمستان در حیاط پدر بزرگم درخت زرد الویی هست ک پراز زرد الو رسیده و شیرین است و من چیدم

 3. f می گوید

  من خواب دیدم که توی یه باغ خیلی بزرگ و سرسبز نشستم که پر از درخته اینقد زیبا بود که انگار واقعی بود

  نشستم زیر ی درخت زردآلو و از میوه های درخت میخوردم

  خیلی خوشمزع و شیرین بودن

  انگار ک واقعی بود

 4. راضیه می گوید

  سلام من صبح ساعت 7.30 دقیقه بود که خواب دیدم وارد یه باغی شدیم با پسرم و شوهرم و یه نفر به ما گفت یه تیکه از این باغ برای شما که پر درخت بود و مرتب و یه نفر توی باغ نزدیک باغ ما داشت کار میکرد و یه درخت پر از زرد آلو داشت که گفت همش برای شما بچینشون و زرد و بزرگ و رسیده بودن و فصل تابستونم بود خیلی خوشحال بودیم و شوهرمم برام انواع سبزی ها رو خریده بود و آورد برام توی اون باغ. لطفا تعبیرش رو بهم بگین . ممنونم

 5. NAFAS می گوید

  سلام من در خواب دیدم که 3زرد آلوی رسیده خوش رنگ در درخت زردآلو مونده به خواهرم گفتم چید وبه من داد خواستم تقسیم کنم دیدم داخل بزرگترینشون خرابه برعکس ظاهرش که عالی بود، دومی پژمرده بود کلا خوب و قابل خوردن نبودن، تعبیرش چی میشه؟

 6. لطیفه می گوید

  سلام من خواب دیدم یکی بادکنک در هوا رها کرد بادکنک ها در یک باغ رفت و اونجا تبدیل به زردآلو شد منم اونجا رو میچیدم و هسته اونا را میگرفتم از زردآلو هم خوردم

 7. حامد عباسی می گوید

  سلام من عاشق دختری هستم ک سه بار هم خواستگاریش رفتم بهم جواب رد داد ی شب تو خواب دیدم ک با یکی از پسرای هم دهاتیام ک باباش هم پولداره داره با اون ازدواج میکنه و منم ناراحت بودم تعبیر این خوابو میخواستم ممنونم ازتون

  1. حسن می گوید

   مرد مومن این واقعیت بوده نه خواب

 8. لیلی می گوید

  سلام من خواب دیدم با همسرم رفتیم باغ داییم و من از درخت زردآلو و گیلاس هی میکنم جمع میکنم تو کیفم،زردآلو درشت و رسیده گیلاس هم همینطور،خیلی شیرین و خوشمزه بود،تعبیرش چیه؟

 9. سوگل می گوید

  سلام خسته نباشید من خواب دیدم در حیاط قدیمی خانه ی پدرم بودیم که آنجا چندتا درخت میوه ی بزرگ کوچک بود که قبلا نداشتیم چند درخت هلو بود، که میوه ها یش رسیده بود، ومن چندتا از انها خوردم و یک درخت الو بود که درآن هم میوه ی الو بود، وهم هسته ی زردالو که من ازهسته ی زردالو کندم و خوردم