برای پیشگیری از بیماری های قلبی آجیل بخورید

()

پیشگیری از بیماری های قلبی شاید به نظر کار مشکلی باشد . ولی با رعایت برخی موارد در رژیم غذایی میتوان تا حد زیادی از ابتلا به بیماری های قلبی جلوگیری کرد . در یک تحقیق در امریکا که بر روی 210 هزار نفر انجام شده است ثابت شد که مصرف گردو ، بادام زمینی و آجیل میتواند در پیشگیری از ابتلا به بیماری های قلبی موثر باشد . این تحقیق به مدت 32 سال بر روی این افراد انجام شد و در سال 2017  نتیجه نهایی اعلام شد .

برای پیشگیری از بیماری های قلبی آجیل بخورید
برای پیشگیری از بیماری های قلبی آجیل بخورید

این تحقیق توسط موسسه ملی بهداشت امریکا انجام شد و نتایج آن در نوامبر 2017 به صورت عمومی انتشار یافت . در این تحقیق آمده است که :

افرادی که یک یا چند بار در هفته گردو مصرف میکنند ، حدود 20 درصد نسبت به کسانی که به ندرت گردو مصرف میکنند ، کمتر دچار بیماری های قلبی میشوند . افرادی که هفته ای 1 یا چند بار بادام زمینی مصرف میکنند حدود 14 درصد کمتر دچار بیماری های قلبی میشوند . وکسانی که از آجیل های مختلف شامل گردو ، بادام زمینی ، پسته ، فندق و … به صورت هفتگی مصرف میکنند حدود 30 الی 45 درصد کمتر دچار بیماری ها و مشکلات قلبی ، عروقی میشوند .

 

این مطلب برای شما مفید بود ؟

ستاره سمت چپ بیشترین امتیاز است.لطفا به نویسنده این مطلب ستاره بدید.

میانگین آراء / 5. تعداد:

اولین نفری باشید که به این نویسنده امتیاز میده 🙂

خیلی متاسفم که مطلب رو دوست نداشتی

برای ارتقاء مطلب کمکم میکنی ؟

لطفا دلیل اینکه مطلب رو دوست نداشتی بهم بگو

نظر یا سوال شما در این مورد چیه ؟

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود و محرمانه است.در صورتیکه ایمیل معتبر و بدون www وارد کنید دیگران میتوانند به شما پاسخ دهند و این پاسخ برای شما ایمیل خواهد شد.