شرایط باز نشر مطالب

با سلام و وقت بخیر خدمت شما همکار گرامی

از اینکه به حقوق ما اهمیت می دهید و تصمیم گرفتید این صفحه از سایت پاموه را جهت آشنایی با شرایط باز نشر مطالب ما ، مطالعه نمایید از شما نهایت تشکر را داریم . برای تهیه و انتشار تک تک مطالب این سایت زمان و هزینه بسیار زیادی صرف شده است به همین دلیل از شما درخواست داریم به شرایط بازنشر مطالب ما احترام بگذارید تا رضایت دوطرفه حاصل شود . بازنشر مطالب ما در سایت یا اپلیکیشن شما باعث خوشحالی ماست ولی لطفا توجه داشته باشید که :

  •  بازنشر کامل هر مطلب و یا بخشی از هر کدام از مطالب ما در سایر سایت ها فقط با درج لینک مستقیم به همان مطلب مورد رضایت ماست . ما بخوبی می دانیم که شما به هر دلیلی ممکن است تمایل به دادن لینک فالو به سایر سایت ها نداشته باشید . به همین دلیل لینک مستقیم به صورت فالو و نوفالو مورد قبول ماست . در صورتی که قصد حمایت از ما را دارید ، دادن لینک فالو می تواند باعث محبوبیت ما در گوگل شود و همینطور باعث می شود متنی که شما در سایت خودتان بازنشر کرده اید از نظر گوگل اسپم  نباشد .
  • بازنشر کامل هر مطلب و یا بخشی از هرکدام از مطالب ما در اپلیکیشن ها ، فقط با ذکر نام و آدرس اینترنتی سایت ما مورد رضایت ماست . (منبع مطلب مجله اینترنتی پاموه pamuh.com )
  • بازنشر کامل هر مطلب و یا بخشی از هر کدام از مطالب ما در رسانه های مکتوب ، فقط با رضایت نامه کتبی و پرداخت هزینه مورد رضایت ماست.

لازم به ذکر است که : در صورتی که به حقوق ما احترام نگذارید ، هیچ تمایلی به شکایت و اقدام قانونی نداریم ولی اگر رضایت ما برای شما مهم است لطفا به حقوق ما احترام بگذارید . در شرایطی که بازنشر مطالب ما توسط شما ، باعث افت ورودی گوگل سایت ما شود ، حق استفاده از DMCA report گوگل برای ما محفوظ است و این تنها اقدامی است که ما انجام خواهیم داد .

در صورتی که سایت شما تازه کار است و جهت پر کردن آرشیو مطالب خود نیاز به کپی برداری از سایت ما دارید و یا اگر به درآمد سایت خود نیاز شدیدی دارید ، این موضوع را از طریق آدرس اینفوی سایت به اطلاع ما برسانید تا گزارش DMCA report گوگل برای دامنه شما ارسال نشود زیرا ارسال این گزارش به گوگل می تواند باعث جریمه شدید دامنه شما شود . ما هیچ تمایلی به وارد کردن ضرر مالی به هیچ سایتی را نداریم /

با تشکر

محمد حسینی نژاد / مسئول سایت pamuh.com